Filip Vaněk

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
BK Jiskra Domažlice
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
137
Procento vítězství
48.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 mladší minižáci U12 - Krajský přebor BK Jiskra Domažlice 4 - 13.0 6.3 0 0.5/0.5 100.0 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Krajský přebor BK Jiskra Domažlice 8 - 5.1 2.4 0 0.4/1 37.5 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o NF BK Jiskra Domažlice 2 - 6.5 2 0 2.5/5 50.0 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 4 - 13.0 4 0.3 4.3/7.5 56.7 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina A BK Jiskra Domažlice 12 - 22.8 7 1.6 4.1/7.3 56.3 - -
2021/22 žáci U15 - skupina A BK Jiskra Domažlice 10 - 10.9 2.5 1.1 2.6/4.2 61.9 - -
2021/22 mladší žáci U14 - liga A BK Jiskra Domažlice 11 - 24.0 7.5 1.9 3.4/4.5 75.5 - -
2021/22 žáci U15 - liga A BK Jiskra Domažlice 11 - 19.2 4.5 2.4 3.2/4.9 64.8 - -
2022/23 žáci U15 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 5 - 25.8 8.6 1.8 3.2/4.8 66.7 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 12 - 19.3 5.1 1.2 5.6/8.9 62.6 - -
2022/23 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 6 - 15.3 5 1.2 1.8/3.3 55.0 - -
2022/23 žáci U15 - extraliga A Lokomotiva Plzeň 14 - 12.9 4.2 0.6 2.6/4.4 59.0 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 6 - 9.5 2.3 0.5 3.3/5.7 58.8 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 12 13.4 5.7 1.7 /2.8 0.4 1.1/2.3 46.4 2.0 2.3
2023/24 junioři U19 - play-out A BK Jiskra Domažlice 7 - 9.0 1.9 0.9 2.7/4.3 63.3 - -
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B BK Loko Plzeň 8 12.0 5.0 1.5 /2.4 0.1 1.6/2.5 65.0 1.3 6.6
2023/24 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 2 10.5 3.5 1 /2.5 0.5 0/2 0.0 - 2.5
Průměr za kariéru 22.8 2.0 13.8 4.1 1.0 2.7/4.5 163.3 1.8 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Tygři Praha B 23. 9. 2023
2B body 5 TJ Sokol Kbely 28. 1. 2024
3B body 3 Sokol Žižkov 14. 4. 2024
Obranné doskoky 4 Basketpoint Frýdek-Místek 11. 2. 2024
Útočné doskoky 2 USK 9. 12. 2023
Doskoky celkem 5 GBA Lions Jindřichův Hradec 14. 10. 2023
Body 17 Tygři Praha 18. 11. 2023
Užitečnost 19 Basketpoint Frýdek-Místek 16. 3. 2024
Asistence 4 Basketpoint Frýdek-Místek 11. 2. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 15 BA Grizzlies Plzeň B 12. 11. 2022 2022/23
2B body 13 BA 2006´ Roudnice n.L. 26. 3. 2022 2021/22
3B body 6 BA Tygři Louny 10. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 4 Basketpoint Frýdek-Místek 11. 2. 2024 2023/24
Útočné doskoky 2 GBA Lions Jindřichův Hradec 14. 10. 2023 2023/24
Doskoky celkem 5 GBA Lions Jindřichův Hradec 14. 10. 2023 2023/24
Body 34 Sokol Písek 2. 10. 2022 2022/23
Užitečnost 19 Basketpoint Frýdek-Místek 16. 3. 2024 2023/24
Asistence 4 Basketpoint Frýdek-Místek 11. 2. 2024 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina A Sluneta Ústí n. L. 9:54 2 1 25.0 0 0.0 0/2 0.0
17. 9. 2023 skupina A Válečníci Děčín 10:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 9. 2023 Skupina A Tygři Praha B 0:00 15 3 0.0 1 0.0 6/10 60.0
24. 9. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/2 100.0
28. 9. 2023 Skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/2 0.0
30. 9. 2023 skupina A Sokol Pražský 13:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 14 4 0.0 0 0.0 6/9 66.7
8. 10. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 0:00 7 1 0.0 0 0.0 5/6 83.3
14. 10. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 21:12 13 3 60.0 2 40.0 1/2 50.0
15. 10. 2023 skupina A Sokol Písek 9:55 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
25. 10. 2023 skupina A USK 16:48 8 3 75.0 0 0.0 2/4 50.0
4. 11. 2023 skupina A Válečníci Děčín 7:50 5 2 100.0 0 0.0 1/2 50.0
5. 11. 2023 skupina A Sluneta Ústí n. L. 13:55 10 4 100.0 0 0.0 2/4 50.0
18. 11. 2023 skupina A Tygři Praha 15:46 17 3 100.0 3 50.0 2/4 50.0
19. 11. 2023 skupina A Tygři Praha 7:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 12. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 0:00 6 1 0.0 1 0.0 1/5 20.0
9. 12. 2023 skupina A USK 20:25 6 2 40.0 0 0.0 2/6 33.3
10. 12. 2023 skupina A Sokol Pražský 14:06 5 2 66.7 0 0.0 1/2 50.0
20. 1. 2024 nadstavba B BA Nymburk 7:51 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2024 nadstavba B Tygři Brno 18:12 5 1 50.0 1 100.0 0/0 0
27. 1. 2024 play-out A BA Sparta Praha 0:00 5 1 0.0 0 0.0 3/5 60.0
28. 1. 2024 play-out A TJ Sokol Kbely 0:00 12 5 0.0 0 0.0 2/3 66.7
10. 2. 2024 nadstavba B BK Opava 4:19 4 1 100.0 0 0.0 2/4 50.0
11. 2. 2024 nadstavba B Basketpoint Frýdek-Místek 19:00 10 3 75.0 0 0.0 4/5 80.0
17. 2. 2024 play-out A Sokol Žižkov 0:00 12 1 0.0 2 0.0 4/6 66.7
18. 2. 2024 play-out A Tygři Praha B 0:00 7 1 0.0 1 0.0 2/2 100.0
3. 3. 2024 nadstavba B BA Nymburk 7:24 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 3. 2024 play-out A BA Grizzlies Plzeň 0:00 9 2 0.0 0 0.0 5/8 62.5
13. 3. 2024 nadstavba B Tygři Brno 10:06 7 2 66.7 0 0.0 3/3 100.0
16. 3. 2024 nadstavba B Basketpoint Frýdek-Místek 20:37 13 5 83.3 0 0.0 3/4 75.0
17. 3. 2024 nadstavba B BK Opava 8:22 1 0 0.0 0 0.0 1/4 25.0
7. 4. 2024 play-out Basketpoint Frýdek-Místek 18:33 7 2 40.0 1 25.0 0/2 0.0
10. 4. 2024 play-out BK Opava 2:40 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
13. 4. 2024 play-out A Tygři Praha B 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 4. 2024 play-out A Sokol Žižkov 0:00 14 1 0.0 3 0.0 3/6 50.0
Celkem 35 277:39 235 61 107.0 16 53.3 65/116 56.0
Průměr 35 7:55 6.7 1.7 107.0 0.5 53.3 1.9/3.3 56.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Klatovy 5 0:00 21.0 5.6 0.0 2.0 0.0 3.8/6.4 59.4 3.4
BK Klatovy 5 0:00 20.4 4.4 0.0 3.4 0.0 1.4/2.6 53.8 2.4
BK Kladno 4 0:00 20.8 7.0 0.0 1.8 0.0 1.5/3.0 50.0 2.3
Tygři Praha 5 0:00 14.8 2.2 0.0 1.8 0.0 5.0/6.4 78.1 1.8
BA Sparta 5 0:00 12.6 4.0 0.0 1.0 0.0 1.6/3.0 53.3 2.4
Sokol Písek 3 0:00 21.0 6.7 0.0 0.7 0.0 5.7/9.7 58.6 0.7
BA Tygři Louny 2 0:00 30.0 7.0 0.0 4.0 0.0 4.0/4.5 88.9 2.5
BA Sparta Praha 2 0:00 27.0 7.5 0.0 2.5 0.0 4.5/7.5 60.0 3.5
BK Beroun 2 0:00 25.5 5.0 0.0 3.0 0.0 6.5/9.5 68.4 1.5
USK Praha 4 0:00 12.0 3.5 0.0 0.5 0.0 3.5/5.3 66.7 1.3
Sokol Pražský 3 0:00 15.7 5.3 0.0 0.3 0.0 4.0/7.0 57.1 3.7
Sokol Vyšehrad 2 0:00 23.0 8.0 0.0 1.0 0.0 4.0/5.5 72.7 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 21.0 5.0 0.0 2.5 0.0 3.5/5.5 63.6 2.0
Jižní Supi 4 0:00 10.3 2.0 0.0 0.8 0.0 4.0/6.5 61.5 3.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 20.5 7.0 0.0 0.5 0.0 5.0/7.5 66.7 1.5
BK Klatovy 2 0:00 19.5 4.5 0.0 2.5 0.0 3.0/5.0 60.0 4.0
Sokol Žižkov 4 0:00 9.8 1.0 0.0 1.5 0.0 3.3/5.8 56.5 3.3
TJ Sokol Kbely 2 0:00 19.0 8.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
BK Kladno 2 0:00 19.0 4.5 0.0 0.5 0.0 8.5/12.0 70.8 2.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 18.5 6.5 0.0 1.0 0.0 2.5/5.5 45.5 1.0
Jižní Supi 2 0:00 18.0 5.5 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Basketpoint Frýdek-Místek 3 19:23 10.0 3.3 66.7 0.3 14.3 2.3/3.7 63.6 0.7
Válečníci Děčín 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.5 54.5 -
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.5
Tygři Praha B 3 0:00 8.7 2.0 0.0 0.7 0.0 2.7/4.0 66.7 1.7
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 22.0 8.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 21.0 8.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Klatovy U11 (MIX) 5 0:00 4.2 1.8 0.0 0.0 0.0 0.6/1.6 37.5 0.6
Slavoj Litoměřice 1 0:00 20.0 7.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Beroun 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Tygři Praha 2 11:23 8.5 1.5 100.0 1.5 33.3 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 8.0 2.0 0.0 0.5 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
BK Klatovy 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Loko Plzeň 3 0:00 5.0 1.7 0.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 -
USK 2 18:36 7.0 2.5 55.6 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.5
GBA Lions Jindřichův Hradec 1 21:12 13.0 3.0 60.0 2.0 40.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 11:54 6.0 2.5 62.5 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Tygři Brno 2 14:09 6.0 1.5 60.0 0.5 50.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Válečníci Děčín 2 8:57 2.5 1.0 66.7 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Pražský 2 13:53 2.5 1.0 40.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Opava 3 5:07 1.7 0.3 25.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.0 1.0
Sokol Písek 1 9:55 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 2 7:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0