Sluneta Ústí n. L.

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Liga

Základní informace

Trenér

od: 24. 9. 2021
Michal Sedlák
michal.sedlak.sedlo@gmail.com
606 110 199

1. asistent trenéra

od: 3. 7. 2008
Tomáš Eisner
tomas.eisner@seznam.cz
777 267 389

Asistent trenéra

od: 7. 10. 2021
Naděžda Davidová
nadezda.davidova@rwe.cz
724 012 516

Asistent trenéra

od: 7. 10. 2021
Vladimír Hejl
ladahejl@seznam.cz
602 754 546

Asistent trenéra

od: 24. 9. 2021
Ondřej Sobotka
ondrasobotka99@gmail.com
723 607 993

Asistent trenéra

od: 24. 9. 2021
Michal Žalud
michal.zaldy@email.cz
603 449 889

Organizační pracovník

od: 29. 7. 2022
Martin Gabriel
mgabriel@post.cz
603 157 578

Adresa

Basketbalový klub Ústí nad Labem z.s.
Jateční 18
400 01 Ústí nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Martin Mikšovský 2005 170 17
Jan Kvapil 2005 180 17
Martin Černý 2006 187 16
Michal Srp 2005 170 17
Josef Gabriel 2006 190 16
Patrik Wanke 2008 161 14
Martin Horálek 2006 181 16
František Kopecký 2006 174 16
Petr Krýsl 2007 185 15
Filip Brodský 2005 170 17
David Sokol 2007 168 15
Ondřej Jakub Forman 2006 164 16
Petr Vorlíček 2006 178 16
Josef Holub 2007 192 15
Aleš Jangl 2006 179 16
Matěj Kovařík 2005 180 17
Benjamin Adler 2007 166 15
Petr Slivka 2006 183 16
Jan David 2006 170 16
Adam Šinovský 2006 178 16
Jiří Herman 2006 171 16
Jakub Žalud 2008 170 14
Patrik Janda 2007 156 15
Ondřej Koula 2006 186 16
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
53 liga (kadeti U17) Domácí 8. 1. 2023 BK Sluneta Ústí nad Labem :
49 liga (kadeti U17) Domácí 7. 1. 2023 BK Sluneta Ústí nad Labem :
47 liga (kadeti U17) Domácí 11. 12. 2022 Sokol Žižkov :
44 liga (kadeti U17) Domácí 10. 12. 2022 BARoun.l. U17B :
39 liga (kadeti U17) Domácí 27. 11. 2022 BK Sluneta Ústí nad Labem :
35 liga (kadeti U17) Domácí 26. 11. 2022 BK Sluneta Ústí nad Labem :
30 liga (kadeti U17) Domácí 13. 11. 2022 BK Sluneta Ústí nad Labem :
2 liga (kadeti U17) Domácí 12. 11. 2022 Slavoj BK Litoměřice :
25 liga (kadeti U17) Domácí 23. 10. 2022 TJ Sokol Kbely :
21 liga (kadeti U17) Domácí 22. 10. 2022 Sokol Písek Sršni B :
20 liga (kadeti U17) Domácí 9. 10. 2022 BK Sluneta Ústí nad Labem :
15 liga (kadeti U17) Domácí 8. 10. 2022 BK Sluneta Ústí nad Labem :
11 liga (kadeti U17) Domácí 25. 9. 2022 BK Levharti Chomutov :
7 liga (kadeti U17) Domácí 24. 9. 2022 BA Tygři Louny :
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 24. 9. 2022
00:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
BA Tygři Louny
Skupina A Preview
3. kolo 25. 9. 2022
00:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
Skupina A Preview
4. kolo 8. 10. 2022
00:00
Sokol Žižkov
BK Sluneta Ústí nad Labem
Skupina A Preview
5. kolo 9. 10. 2022
00:00
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Sluneta Ústí nad Labem
Skupina A Preview
6. kolo 22. 10. 2022
00:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Písek Sršni B
Skupina A Preview
7. kolo 23. 10. 2022
00:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
TJ Sokol Kbely
Skupina A Preview
1. kolo 12. 11. 2022
00:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
Skupina A Preview
8. kolo 13. 11. 2022
00:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Sluneta Ústí nad Labem
Skupina A Preview
9. kolo 26. 11. 2022
00:00
BK Levharti Chomutov
BK Sluneta Ústí nad Labem
Skupina A Preview
10. kolo 27. 11. 2022
00:00
BA Tygři Louny
BK Sluneta Ústí nad Labem
Skupina A Preview
11. kolo 10. 12. 2022
00:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
BA 2006´Roudnice n. L.
Skupina A Preview
12. kolo 11. 12. 2022
00:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
Skupina A Preview
13. kolo 7. 1. 2023
00:00
TJ Sokol Kbely
BK Sluneta Ústí nad Labem
Skupina A Preview
14. kolo 8. 1. 2023
00:00
Sokol Písek Sršni B
BK Sluneta Ústí nad Labem
Skupina A Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 kvalifikace o extraligu 2 3
2021/22 liga 2 31
2019/20 liga 7 20
2018/19 liga 4 34
2017/18 liga 2 24
2016/17 kvalifikace o extraligu 3 2
2016/17 liga 3 36
2015/16 liga 2 41