Extraliga U17M

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 2
Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň
18. 11. 2023
15:15
Sportovní hala Jeneč Michal Tesař
Richard Gottfried
84
66
25
15
38
28
63
47
Review
skupina A 1. kolo 1
USK Praha
Sokol Pražský
29. 11. 2023
16:00
SH Folimanka Pavel Šenk
Ondřej Koc
54
55
9
12
22
27
32
45
Review
skupina A 1. kolo 4
Sokol Písek Sršni
GBA Lions Jindřichův Hradec
18. 11. 2023
16:00
Sportovní hala Sokol Jiří Jodl
Petr Havlíček
93
85
25
20
46
43
60
59
78
78
Review
skupina A 1. kolo 3
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
28. 11. 2023
19:00
ARMEX Sportcentrum Tomáš Mašek
Tomáš Morávek
78
67
13
22
31
41
54
53
Review
skupina A 2. kolo 5
USK Praha
Sokol Písek Sršni
16. 9. 2023
11:00
SH Folimanka Michal Kult
Petr Znamínko
79
69
18
11
41
31
63
49
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Lokomotiva Plzeň
SLUNETA Ústí nad Labem
16. 9. 2023
16:00
SH Plzeň - hala č.4 Fedor Lysov
Richard Gottfried
67
88
10
21
30
42
50
63
Review
skupina A 2. kolo 6
Sokol Pražský
GBA Lions Jindřichův Hradec
16. 9. 2023
17:00
Sokol pražský Pavel Šenk
Jakub Hejduk
89
83
32
18
53
38
69
57
Review
skupina A 2. kolo 7
Tygři Praha
Válečníci Děčín
12. 12. 2023
18:00
Sportovní hala Jeneč Jan Hendrych
Filip Hackl
64
82
17
17
33
36
53
66
Review
skupina A 3. kolo 12
BK Lokomotiva Plzeň
Válečníci Děčín
17. 9. 2023
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Fedor Lysov
Richard Gottfried
88
78
26
19
47
37
65
53
Review
skupina A 3. kolo 10
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
17. 9. 2023
10:30
Sokol pražský Jakub Hejduk
Jan Hošek
84
69
18
15
38
40
59
56
Review
skupina A 3. kolo 9
USK Praha
GBA Lions Jindřichův Hradec
17. 9. 2023
12:00
SH Folimanka Michal Kult
Jan Renc
95
64
19
18
54
35
72
54
Review
skupina A 3. kolo 11
Tygři Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
4. 12. 2023
17:00
Sportovní hala Jeneč Jakub Hejduk
Lucie Moravcová
75
62
23
13
42
28
57
43
Review
skupina A 4. kolo 13
Sokol Písek Sršni
Válečníci Děčín
10. 12. 2023
10:00
Sportovní hala Sokol Jakub Petrák
Albert Jilg
84
54
18
12
49
31
72
44
Review
skupina A 4. kolo 14
GBA Lions Jindřichův Hradec
SLUNETA Ústí nad Labem
10. 12. 2023
12:00
Městská sportovní hala Dennis Billík
Petr Havlíček
90
79
23
19
44
38
67
59
Review
skupina A 4. kolo 16
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
30. 9. 2023
17:00
Sokol pražský Lukáš Kalabza
Jan Hejnic
82
77
16
15
35
31
55
44
67
67
Review
skupina A 4. kolo 15
USK Praha
Tygři Praha
12. 10. 2023
20:00
SH Folimanka Klaudia Aleksandra Karwowska
Tomáš Tejček
71
59
17
13
37
27
48
44
Review
skupina A 5. kolo 19
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
9. 12. 2023
12:00
SH Folimanka František Syrovátka
Michal Tesař
80
63
25
18
43
36
59
49
Review
skupina A 5. kolo 20
Sokol Pražský
Tygři Praha
1. 10. 2023
12:15
Sokol pražský Ivo Melichárek
Lukáš Kalabza
89
68
27
17
47
36
63
55
Review
skupina A 5. kolo 17
Sokol Písek Sršni
SLUNETA Ústí nad Labem
9. 12. 2023
15:30
Sportovní hala Sokol Jakub Petrák
Albert Jilg
59
55
18
14
33
21
45
47
Review
skupina A 5. kolo 18
GBA Lions Jindřichův Hradec
Válečníci Děčín
9. 12. 2023
19:30
Městská sportovní hala Dennis Billík
Petr Havlíček
97
71
28
25
54
37
75
53
Review
skupina A 6. kolo 23
Válečníci Děčín
USK Praha
14. 10. 2023
10:00
ARMEX Sportcentrum Pavel Šenk
Daniel Čížek
55
74
19
22
26
43
43
52
Review
skupina A 6. kolo 21
Tygři Praha
Sokol Písek Sršni
14. 10. 2023
13:00
Sportovní hala Jeneč Jan Musil
Jan Hošek
72
75
19
21
37
39
54
61
Review
skupina A 6. kolo 24
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Pražský
14. 10. 2023
15:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Matej Kovačovič
Jan Neubauer
77
72
12
20
34
41
50
49
Review
skupina A 6. kolo 22
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Lions Jindřichův Hradec
14. 10. 2023
16:00
SH Plzeň - hala č.4 Matěj Barták
František Syrovátka
65
79
17
24
31
34
55
50
Review
skupina A 7. kolo 26
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
15. 10. 2023
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Matěj Barták
František Syrovátka
70
75
22
20
39
47
55
64
Review
skupina A 7. kolo 28
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
15. 10. 2023
10:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Pavel Šenk
Jan Neubauer
74
81
15
18
37
40
59
63
Review
skupina A 7. kolo 27
Válečníci Děčín
Sokol Pražský
15. 10. 2023
10:30
ARMEX Sportcentrum Matej Kovačovič
Daniel Čížek
74
59
22
20
43
34
64
51
Review
skupina A 7. kolo 25
Tygři Praha
GBA Lions Jindřichův Hradec
15. 10. 2023
15:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Ulrych
Albert Jilg
78
104
23
21
42
37
62
68
Review
skupina A 8. kolo 30
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Praha
19. 11. 2023
12:30
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Michal Kuncl
73
80
20
24
45
41
62
54
Review
skupina A 8. kolo 32
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
19. 11. 2023
13:00
Městská sportovní hala Roman Kejklíček
Albert Jilg
102
63
32
13
63
29
77
41
Review
skupina A 8. kolo 31
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
21. 11. 2023
18:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Petr Eisner
Michal Tesař
62
78
14
22
34
42
46
61
Review
skupina A 8. kolo 29
Sokol Pražský
USK Praha
5. 12. 2023
18:30
Sokol pražský Jan Hošek
Filip Hackl
75
74
23
11
40
32
57
48
Review
skupina A 9. kolo 35
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha
17. 9. 2023
11:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Jan Hendrych
Ondřej Asztalos
71
57
19
18
34
28
51
41
Review
skupina A 9. kolo 36
Válečníci Děčín
BK Lokomotiva Plzeň
4. 11. 2023
14:00
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Ondřej Svejkovský
76
70
23
17
38
33
56
51
Review
skupina A 9. kolo 34
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
14. 11. 2023
18:00
Sportovní hala Sokol Pavel Podhůrský
Petr Havlíček
63
76
17
24
31
40
43
57
Review
skupina A 9. kolo 33
GBA Lions Jindřichův Hradec
USK Praha
4. 11. 2023
18:45
Městská sportovní hala Jan Bráblík
Michal Kubeš
92
68
33
21
55
41
64
58
Review
skupina A 10. kolo 38
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol Pražský
5. 11. 2023
13:00
Městská sportovní hala Jan Bráblík
Michal Kubeš
85
81
17
20
41
35
62
53
Review
skupina A 10. kolo 39
Válečníci Děčín
Tygři Praha
16. 9. 2023
13:30
ARMEX Sportcentrum Vladislav Lunhul
Tomáš Morávek
56
70
15
17
25
42
41
56
Review
skupina A 10. kolo 40
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Lokomotiva Plzeň
5. 11. 2023
14:30
Sluneta 2 - hlavní kurt Lukáš Ulrych
Jan Renc
85
65
21
21
47
31
68
51
Review
skupina A 10. kolo 37
Sokol Písek Sršni
USK Praha
3. 11. 2023
16:00
Sportovní hala Sokol Pavel Podhůrský
Jiří Jodl
79
63
28
16
54
33
69
55
Review
skupina A 11. kolo 42
Válečníci Děčín
GBA Lions Jindřichův Hradec
1. 10. 2023
09:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Pazourek
Jan Neubauer
85
64
18
18
50
30
66
46
Review
skupina A 11. kolo 41
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Písek Sršni
1. 10. 2023
10:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Tomáš Mašek
Jan Kout
70
81
23
20
33
45
53
62
Review
skupina A 11. kolo 44
Tygři Praha
Sokol Pražský
9. 12. 2023
15:15
Sportovní hala Jeneč Michal Kuncl
Lukáš Kalabza
75
77
21
21
39
39
63
59
Review
skupina A 11. kolo 43
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
25. 10. 2023
18:00
SH Plzeň - hala č.4 Petr Havlíček
Martin Kozel
49
63
16
9
30
26
38
43
Review
skupina A 12. kolo 47
Tygři Praha
USK Praha
10. 12. 2023
11:00
Sportovní hala Jeneč Jan Renc
Jiří Jodl
72
75
23
18
40
41
56
54
Review
skupina A 12. kolo 46
SLUNETA Ústí nad Labem
GBA Lions Jindřichův Hradec
30. 9. 2023
12:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Jaroslav Pazourek
Jan Kout
89
86
19
11
40
41
59
63
Review
skupina A 12. kolo 48
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
10. 12. 2023
14:30
SH Plzeň - hala č.4 Jonáš Kavan
Jakub Hejduk
66
75
16
24
31
45
53
59
Review
skupina A 12. kolo 45
Válečníci Děčín
Sokol Písek Sršni
30. 9. 2023
15:30
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Michal Tesař
67
80
29
24
36
39
54
58
Review
skupina A 13. kolo 52
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
6. 1. 2024
10:30
SH Folimanka Pavel Šenk
Jan Matulka
69
74
23
17
38
32
47
55
Review
skupina A 13. kolo 51
Sokol Pražský
Válečníci Děčín
6. 1. 2024
15:00
Sokol pražský Jan Musil
Dennis Billík
79
76
26
17
41
41
55
65
Review
skupina A 13. kolo 50
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
6. 1. 2024
16:00
Sportovní hala Sokol Jonáš Kavan
Pavel Matys
82
67
29
12
48
34
67
51
Review
skupina A 13. kolo 49
GBA Lions Jindřichův Hradec
Tygři Praha
6. 1. 2024
18:45
Městská sportovní hala Martin Veis
Jan Bráblík
89
64
29
15
46
33
69
53
Review
skupina A 14. kolo 56
Sokol Pražský
SLUNETA Ústí nad Labem
7. 1. 2024
10:30
Sokol pražský Tomáš Tejček
Martin Koudela
79
67
22
22
42
29
68
45
Review
skupina A 14. kolo 53
Sokol Písek Sršni
Tygři Praha
7. 1. 2024
11:00
Sportovní hala Sokol Jan Neubauer
Daniel Chvála
82
67
21
15
40
31
57
46
Review
skupina A 14. kolo 55
USK Praha
Válečníci Děčín
7. 1. 2024
11:00
SH Folimanka Dominik Výborný
Pavel Šenk
69
103
21
36
33
51
54
72
Review
skupina A 14. kolo 54
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
7. 1. 2024
13:00
Městská sportovní hala Martin Veis
Jan Bráblík
106
62
40
15
65
36
83
52
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Nikos Koulisianis BASKET Brno 16 24 33.2 21.7 6.1/10.8 56.5 1.0/2.4 39.7 6.5/8.8 74.1 2.3 5.3 7.5 2.8 1.9 4.3 0.0 7.8 2.4 27.0
František Harazin BK Opava 17 21 31.2 23.5 7.1/15.4 46.3 1.7/8.0 20.7 4.2/6.1 68.2 3.5 5.7 9.2 2.0 3.1 3.3 0.0 5.7 2.5 21.4
Lukáš Smažák Snakes Ostrava 17 18 35.7 24.8 5.1/9.5 53.8 2.7/8.3 32.2 6.6/8.1 81.5 0.4 7.9 8.4 5.0 2.7 4.2 0.1 6.7 1.4 30.6
Thomas Stanko BA Nymburk 17 25 33.5 16.7 4.6/8.0 57.2 1.2/5.6 22.0 3.8/5.2 71.8 2.6 6.6 9.1 1.3 1.2 3.1 0.0 4.6 1.4 19.5
Adam Křesina Sokol Písek 17 24 35.0 16.8 2.7/6.4 41.8 2.5/9.4 27.1 3.9/6.1 63.7 1.3 5.9 7.1 4.3 2.3 4.1 0.0 5.4 2.2 16.8
David Balog Tygři Brno 17 25 33.0 15.8 6.3/11.2 56.2 0.0/0.5 0.0* 3.0/5.7 53.1 3.1 5.4 8.5 0.9 1.0 2.6 0.0 4.7 2.4 18.6
Matěj Střelba Tygři Praha 17 24 34.3 16.3 6.3/12.7 50.0 0.2/0.9 0.0* 3.0/5.8 52.5 1.5 4.9 6.4 4.1 2.5 4.3 0.0 6.0 2.8 18.6
Adem Jan Gürbüz NH Ostrava 17 24 35.0 15.9 3.8/7.9 47.4 1.8/5.8 30.7 3.0/4.4 69.5 1.4 5.7 7.1 4.0 2.5 3.4 0.0 4.0 2.7 17.9
Matěj Kolík BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 20 25.7 18.9 6.0/10.1 59.2 0.8/2.6 30.8 4.6/8.0 57.5 1.4 2.0 3.3 2.7 3.4 3.1 0.0 5.6 2.6 19.3
Tim Vallet Sokol Písek 17 24 29.8 15.6 3.5/6.4 54.2 1.7/6.2 27.0 3.7/6.3 57.9 1.2 2.4 3.6 1.0 1.6 2.0 0.0 4.7 2.5 11.9
Matyáš Krejčí USK 17 24 26.7 15.3 3.6/9.2 38.9 1.9/7.4 25.3 2.5/4.6 54.5 1.6 3.0 4.6 1.8 2.5 3.5 0.0 3.9 2.8 8.6
Jan Mondschein USK 17 22 31.0 16.6 6.0/13.6 44.3 0.4/2.0 17.8 3.5/6.2 55.9 1.3 4.4 5.7 2.8 1.8 3.0 0.0 5.6 2.2 15.7
23 Benjamin Adler Sluneta Ústí n. L. 17 24 26.6 14.7 3.3/6.5 51.3 2.1/6.8 31.3 1.6/2.0 0.0* 1.1 3.0 4.1 1.5 1.1 2.1 0.0 1.7 2.1 11.0
Šimon Veitz Sokol Pražský 17 25 26.0 14.0 3.9/7.5 52.1 1.1/4.3 25.9 2.8/4.8 57.0 1.7 3.1 4.8 1.1 2.4 2.3 0.0 3.8 2.4 13.0
Hugo Lejsek BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 23 25.6 15.0 4.7/7.4 63.7 0.8/3.0 27.5 3.1/4.0 77.2 2.4 5.6 8.0 4.3 2.5 3.7 0.1 3.0 1.9 21.9
Kristijonas Stračkaitis GBA Lions Jindřichův Hradec 17 22 27.6 15.4 2.9/4.8 60.4 2.4/5.5 42.6 2.5/3.6 68.8 2.1 3.8 6.0 1.7 1.4 2.1 0.0 3.3 1.8 18.0
Andrej Majerník BA Nymburk 17 23 29.2 14.7 4.2/7.0 60.2 1.0/3.3 29.3 3.3/4.8 70.0 4.7 6.0 10.7 1.4 1.0 2.3 0.0 4.7 3.1 20.9
Tomáš Hyka Válečníci Děčín 17 27 24.4 12.3 2.7/5.9 46.5 1.6/6.9 23.2 2.1/3.6 57.1 1.4 3.4 4.9 1.6 1.9 2.6 0.0 2.8 3.3 7.9
Jan Nádherný Basketpoint Frýdek-Místek 16 23 28.9 14.5 4.0/8.4 48.2 1.4/5.4 25.8 2.2/3.5 63.8 1.8 5.4 7.2 2.0 1.6 5.3 0.0 3.3 1.3 12.9
30 Jakub Žalud Sluneta Ústí n. L. 16 19 28.8 17.2 4.6/7.2 63.5 1.6/4.7 34.8 3.2/6.3 50.4 1.7 5.1 6.7 3.4 2.8 3.1 0.1 5.0 2.1 21.9
Šimon Brzák Sokol Pražský 17 25 31.5 12.6 4.3/9.4 45.3 0.6/2.8 20.3 2.4/4.5 52.7 2.6 4.3 7.0 3.8 2.4 3.2 0.0 3.2 1.8 14.6
Rafael Mirafuentes NH Ostrava 17 24 28.5 12.8 3.1/6.1 51.4 1.6/5.1 30.9 1.8/2.7 67.7 1.0 3.9 4.9 1.8 2.0 1.8 0.0 2.4 1.6 13.7
Tomáš Zronek Sokol Pražský 17 26 30.6 11.5 3.3/7.0 47.3 1.2/4.9 24.4 1.3/2.5 53.0 1.7 4.3 6.0 2.9 1.6 2.7 0.0 2.6 2.0 11.7
Martin Kučírek Válečníci Děčín 17 25 27.1 11.9 2.5/5.1 48.4 1.6/6.2 26.5 2.0/4.2 48.6 2.0 3.4 5.3 2.0 2.7 2.6 0.0 3.9 3.0 11.0
Ivaylo Ivanov Skrinski GBA Lions Jindřichův Hradec 17 17 25.9 17.4 4.2/6.9 61.0 1.2/4.1 28.6 5.4/6.5 82.0 1.0 3.2 4.2 4.0 1.7 3.5 0.1 5.6 2.1 20.8
Metoděj Pazdera NH Ostrava 16 24 30.2 12.3 4.9/9.3 53.2 0.1/1.2 0.0* 2.2/7.3 30.1 2.3 5.1 7.4 2.1 2.3 2.6 0.0 4.8 3.3 12.7
Alexandr Krob Válečníci Děčín 16 23 26.3 12.7 2.9/5.6 51.9 1.6/5.8 27.8 2.0/3.5 58.0 2.0 3.5 5.5 1.6 2.2 1.9 0.0 3.3 2.5 13.0
Matyáš Vítek Snakes Ostrava 17 25 28.5 11.6 1.7/4.2 40.6 2.4/6.6 36.1 1.0/1.9 0.0* 0.9 3.2 4.1 1.6 1.0 2.7 0.0 2.0 2.6 7.4
Samuel Nohel Tygři Brno 16 20 32.3 14.5 3.9/7.8 49.7 0.9/3.4 26.9 4.1/5.7 71.1 3.3 8.4 11.7 1.1 1.3 3.5 0.0 4.9 2.1 22.0
Adam Plaček BA Nymburk 17 25 30.7 11.4 3.6/6.5 54.6 0.8/3.3 24.4 1.9/3.1 60.3 2.2 2.7 4.9 1.6 2.1 2.1 0.0 2.5 2.6 11.2
Eduards Abele GBA Lions Jindřichův Hradec 17 22 28.3 12.6 3.8/7.2 52.2 1.0/3.3 30.1 2.1/3.6 57.5 2.0 4.1 6.1 3.6 2.0 3.0 0.1 3.2 2.8 14.7
Jan Kopunec Sokol Písek 17 24 26.5 11.3 3.0/5.5 54.5 1.3/5.2 25.6 1.3/2.2 61.5 1.6 3.5 5.1 1.8 1.4 2.1 0.0 2.4 2.5 10.3
Václav Warisch BK Opava 17 22 31.0 12.3 3.5/7.2 48.7 0.8/3.7 20.7 3.0/6.3 47.8 1.4 5.2 6.6 3.7 2.2 5.5 0.0 5.3 2.6 12.6
Martin Vraspír USK 17 23 25.4 11.7 3.3/7.3 45.0 0.8/4.3 18.2 2.8/5.9 47.4 2.2 3.0 5.2 1.9 2.3 2.6 0.0 4.9 3.4 9.7
Lukáš Motlík BK Loko Plzeň 16 23 27.4 11.7 3.8/8.1 46.8 0.5/3.7 14.3 2.6/4.4 59.4 1.0 4.0 5.0 3.1 2.6 3.0 0.0 3.7 2.6 11.4
Štěpán Kraus Sokol Pražský 17 26 24.7 10.2 2.0/4.6 43.3 1.5/5.0 30.0 1.7/3.3 51.8 0.6 2.2 2.8 1.3 1.3 2.7 0.0 2.5 2.7 5.3
10 Patrik Wanke Sluneta Ústí n. L. 16 22 25.6 12.0 3.7/8.7 42.9 0.7/4.1 17.8 2.3/3.1 73.9 1.3 3.2 4.5 3.0 1.6 2.5 0.1 2.6 2.0 10.2
Matyáš Zita Sokol Písek 17 20 29.6 13.2 3.7/7.5 49.7 1.4/5.3 25.5 1.7/2.4 70.8 1.7 4.9 6.6 2.6 2.2 3.6 0.0 2.4 2.5 12.5
13 Jakub Čech Sluneta Ústí n. L. 17 24 25.0 10.9 2.1/4.4 48.1 1.2/5.1 23.6 3.0/4.0 75.8 0.9 3.6 4.5 2.0 1.3 1.6 0.1 3.5 3.2 10.3
Daniel Stefanov Snakes Ostrava 17 25 28.0 10.4 3.4/6.8 50.6 0.6/2.6 21.5 1.8/2.8 65.7 1.2 2.2 3.5 1.5 1.1 1.7 0.0 2.1 2.2 8.3
Samuel Kalinay Tygři Brno 17 25 25.9 10.4 3.5/8.2 42.2 0.6/2.6 23.4 1.6/2.6 61.5 0.9 3.4 4.3 1.4 1.4 3.6 0.0 2.2 2.7 5.7
Adam Hezina BK Loko Plzeň 17 22 27.7 11.6 3.6/9.1 39.8 0.8/3.3 23.3 2.0/2.8 72.6 1.5 2.5 4.0 1.9 1.7 2.8 0.0 2.6 2.8 7.6
Michal Janžo BASKET Brno 17 19 28.7 13.4 3.7/6.7 55.5 1.4/4.6 29.5 1.8/2.6 68.0 1.1 5.0 6.1 1.7 1.3 2.8 0.0 2.7 2.9 12.8
Ilja Kurucs GBA Lions Jindřichův Hradec 17 20 27.9 12.5 4.6/7.9 57.6 0.5/2.4 19.1 2.1/4.6 44.6 4.3 8.6 12.8 2.3 0.9 3.3 0.0 4.3 3.1 21.9
Matěj Langšádl Tygři Praha 17 23 24.6 10.7 3.6/6.9 51.6 0.7/2.8 23.1 1.6/2.7 58.1 1.5 3.0 4.6 1.0 0.7 2.0 0.0 2.0 1.5 9.4
Tomáš Novák Válečníci Děčín 17 25 27.7 9.6 1.4/3.2 43.0 1.2/5.2 23.7 3.2/4.7 66.9 1.0 3.0 4.0 4.4 1.6 3.0 0.1 5.0 1.3 12.9
Ondřej Benda Sokol Písek 17 24 28.2 10.0 2.9/5.5 51.9 0.8/3.2 25.0 1.8/3.3 55.7 3.3 3.9 7.3 2.3 3.1 2.5 0.0 2.3 3.1 13.0
Šimon Gruber BASKET Brno 17 24 22.3 9.9 1.8/3.5 50.0 1.3/5.0 25.6 2.5/3.8 67.8 0.6 2.9 3.5 1.8 2.0 2.9 0.0 3.3 3.7 7.6
Richard Novák NH Ostrava 16 24 25.4 9.7 3.1/6.3 49.0 0.7/3.0 21.9 1.5/2.4 63.8 1.2 1.4 2.6 1.5 1.6 2.4 0.0 2.7 1.9 7.4
Ondřej Čihánek Basketpoint Frýdek-Místek 16 24 29.3 9.7 3.6/9.0 40.1 0.5/2.4 19.0 1.0/1.8 0.0* 1.2 2.5 3.7 1.1 1.5 4.8 0.0 2.0 2.4 2.8
Ondřej Pospíchal Tygři Praha 16 24 27.5 9.5 3.9/7.0 55.7 0.1/0.4 0.0* 1.4/2.3 60.7 3.3 6.5 9.8 0.8 0.5 1.9 0.0 2.3 2.2 17.4
Filip Horváth BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 21 23.0 10.9 2.4/5.2 45.9 1.3/5.3 25.0 2.1/3.1 67.7 0.8 3.1 3.9 2.3 1.4 2.8 0.0 2.6 2.0 8.6
Jiří Radouš Tygři Brno 16 20 31.4 11.4 3.7/6.2 60.2 0.8/2.7 28.3 1.8/3.3 53.8 2.0 3.3 5.3 1.8 1.3 3.2 0.0 2.8 2.4 11.2
Antonín Hanzlíček BK Loko Plzeň 16 26 19.8 8.3 3.0/6.6 46.2 0.4/1.8 0.0* 1.1/2.5 43.9 0.8 2.3 3.1 1.0 1.3 1.5 0.0 2.5 3.1 5.9
Patrik Verdan BK Loko Plzeň 17 22 23.4 9.9 3.0/6.6 46.2 0.2/0.8 0.0* 3.2/5.5 59.2 2.2 2.5 4.7 0.4 0.6 1.5 0.0 4.0 3.3 8.7
Rolands Lavrinovičs GBA Lions Jindřichův Hradec 16 24 22.4 9.0 0.9/2.2 40.4 1.8/6.1 29.5 1.9/2.8 67.6 0.8 2.5 3.3 1.9 0.8 1.5 0.1 2.0 2.5 6.7
Jan Jeřábek Válečníci Děčín 17 22 25.8 9.9 2.5/5.5 45.0 1.0/3.6 27.8 2.0/2.9 68.3 1.7 3.1 4.8 3.1 2.6 3.4 0.0 2.8 2.0 11.3
Michal Vranovič GBA Lions Jindřichův Hradec 17 18 24.9 11.8 3.6/5.6 65.0 1.0/3.9 25.7 1.6/2.3 69.0 2.1 5.0 7.1 2.6 1.8 2.3 0.1 2.1 2.2 15.9
18 Josef Holub Sluneta Ústí n. L. 17 23 24.7 9.0 2.8/5.4 52.4 0.8/2.5 33.3 0.9/1.9 0.0* 2.5 5.5 8.0 1.2 0.6 1.4 0.0 1.6 1.7 13.0
Viktor Novák NH Ostrava 16 20 21.0 10.2 3.2/5.7 56.1 0.3/1.8 0.0* 2.9/4.2 67.9 2.0 1.4 3.3 1.1 2.0 2.5 0.0 3.4 2.3 10.0
Jan Barčák BK Opava 16 23 21.8 8.5 2.3/5.0 45.6 0.7/2.5 28.1 1.9/2.6 74.6 1.3 1.8 3.1 1.5 1.9 1.7 0.0 2.4 2.3 8.3
Gabriel Špaček NH Ostrava 17 22 24.1 8.8 3.7/6.4 57.4 0.0/0.0 0.0* 1.5/2.7 53.3 2.9 4.6 7.5 0.6 0.8 1.6 0.0 1.7 3.6 11.3
Tadeáš Maňák Sokol Pražský 17 20 24.4 9.6 2.1/5.0 41.0 1.0/3.8 26.7 2.5/4.0 62.0 1.2 3.9 5.1 1.4 1.7 2.3 0.0 3.6 2.0 10.3
Martin Sztolarik Basketpoint Frýdek-Místek 16 24 23.9 7.9 0.9/2.8 30.9 1.9/7.1 27.1 0.4/0.9 0.0* 0.6 2.8 3.4 0.5 0.8 2.8 0.0 1.0 3.6 0.1
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 16 23 25.8 8.2 2.6/6.3 40.4 0.5/2.6 18.6 1.7/3.4 48.7 0.9 1.5 2.4 0.7 1.5 4.9 0.0 2.9 2.0 1.3
Martin Čech BASKET Brno 17 24 27.1 7.8 2.5/6.0 41.4 0.4/1.8 0.0* 1.7/2.8 58.8 1.5 1.9 3.4 1.5 1.0 3.2 0.0 2.3 2.5 4.2
Vojta Dvořák Tygři Brno 17 25 30.9 7.2 2.1/6.0 35.3 0.5/3.2 16.3 1.4/2.1 66.0 2.3 2.8 5.1 4.3 2.7 4.0 0.0 2.5 2.8 7.9
David Kozel BK Loko Plzeň 16 22 22.5 8.1 0.9/2.2 39.6 2.0/7.5 26.5 0.4/0.6 0.0* 0.3 2.0 2.4 1.3 0.7 1.3 0.0 0.9 1.9 3.3
Matěj Mišejko Válečníci Děčín 17 25 22.0 7.0 2.6/4.9 54.1 0.1/0.7 0.0* 1.5/3.0 49.3 2.3 2.7 5.0 1.0 0.9 1.5 0.0 2.3 3.4 7.2
Matěj Buben Válečníci Děčín 15 23 15.9 7.6 2.3/3.4 69.2 0.6/2.5 24.6 1.0/2.5 41.4 1.9 2.6 4.5 0.5 0.5 1.0 0.0 1.7 2.3 7.5
Jaroslav Dostál Sokol Pražský 16 26 20.1 6.3 1.3/3.9 33.7 1.0/3.8 25.3 0.8/1.4 0.0* 1.0 2.3 3.3 1.2 1.1 1.0 0.0 1.1 1.2 5.0
Michael Prokýšek Tygři Praha 17 9 26.6 18.1 2.0/4.0 50.0 3.8/11.4 33.0 2.8/3.9 71.4 0.8 4.2 5.0 1.2 1.2 2.4 0.1 3.0 2.1 14.1
Matyáš Petrovický BK Loko Plzeň 17 25 20.0 6.5 1.8/4.4 42.2 0.7/3.1 23.1 0.6/1.6 0.0* 0.8 1.6 2.4 2.2 1.4 2.2 0.0 2.0 1.9 4.5
Ondřej Vaník BK Loko Plzeň 16 23 20.0 7.0 2.7/5.3 50.0 0.3/1.4 0.0* 0.8/1.6 0.0* 1.8 2.3 4.1 0.7 0.5 0.7 0.0 1.3 2.1 6.5
15 Petr Krýsl Sluneta Ústí n. L. 17 22 20.9 7.1 2.5/5.5 45.9 0.0/0.4 0.0* 1.9/4.0 46.1 2.1 4.5 6.6 1.8 1.0 2.0 0.0 3.7 1.8 12.0
Vavřinec Zahořík Tygři Praha 16 24 20.3 6.5 1.9/4.5 41.7 0.6/1.7 0.0* 0.9/1.3 0.0* 0.9 2.3 3.2 1.0 0.7 2.0 0.0 1.5 1.3 5.9
Revaz Tavartkiladze GBA Lions Jindřichův Hradec 17 22 21.1 7.0 1.5/3.7 42.0 1.0/2.5 40.7 0.9/2.0 45.5 1.0 2.6 3.6 1.9 1.3 1.5 0.1 1.7 1.9 7.8
Michal Růžička BASKET Brno 17 26 25.0 5.8 1.7/2.9 56.6 0.7/3.1 23.5 0.3/0.5 0.0* 1.8 4.3 6.0 0.5 0.8 0.7 0.0 0.7 1.5 8.7
Ondřej Provazník BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 19 24.1 7.8 3.0/5.7 52.3 0.3/2.0 13.2 1.1/2.4 43.5 2.1 2.9 5.1 2.3 1.3 1.9 0.1 2.3 1.9 9.2
12 Tomáš Bryška BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 23 17.6 6.2 0.7/1.8 0.0* 1.4/5.2 26.9 0.6/1.1 0.0* 0.7 1.7 2.4 0.9 1.2 1.3 0.0 0.9 1.3 4.1
Rafael Kai Lawrence Malek BA Nymburk 17 25 15.6 5.7 1.2/3.0 41.3 0.8/2.5 30.6 0.9/1.4 0.0* 0.8 2.8 3.6 0.4 0.7 1.6 0.0 1.1 1.6 4.7
Jan Sýtař USK 17 27 15.0 5.2 0.5/1.7 0.0* 1.3/5.0 25.9 0.3/0.5 0.0* 0.4 1.3 1.7 0.5 0.6 1.4 0.0 0.6 1.7 0.5
Štěpán Martínek BK Loko Plzeň 17 24 23.3 5.8 1.9/4.0 46.9 0.2/1.9 0.0* 1.6/2.8 57.6 2.0 5.3 7.3 1.5 3.1 1.3 0.1 2.0 3.0 10.9
Jakub Urda BASKET Brno 17 20 23.3 7.0 2.1/4.1 51.9 0.6/3.0 20.3 1.0/1.5 0.0* 1.2 3.6 4.8 0.9 1.5 2.2 0.0 1.4 2.4 6.3
Jan Broda USK 16 21 18.6 6.6 1.2/3.2 38.2 0.7/3.0 22.6 2.1/3.5 59.5 0.9 2.5 3.3 1.4 1.7 2.4 0.0 3.2 2.1 6.0
Adam Vlček Sokol Pražský 17 22 19.9 6.3 2.5/4.7 53.4 0.0/0.0 0.0* 1.3/2.9 44.4 4.7 4.2 8.9 1.2 0.7 1.4 0.0 2.6 2.5 12.1
Oliver Langer GBA Lions Jindřichův Hradec 17 24 19.3 5.7 0.8/1.5 0.0* 1.2/3.7 33.0 0.5/0.5 0.0* 0.3 1.4 1.7 0.9 0.6 1.6 0.0 0.8 1.6 3.2
Marko Duspara Snakes Ostrava 16 25 19.0 5.2 2.1/4.2 50.5 0.0/0.1 0.0* 0.9/1.6 0.0* 1.4 2.6 4.0 0.8 0.6 1.3 0.0 1.3 3.3 4.6
Karel Včelka BK Opava 17 23 16.6 5.6 0.7/1.5 0.0* 1.2/3.3 36.4 0.6/1.0 0.0* 0.4 2.1 2.5 0.2 0.3 1.2 0.0 0.7 1.0 3.7
Vojtěch Gronský BK Opava 15 18 18.9 7.2 1.9/5.2 36.2 0.6/2.7 20.4 1.7/3.2 53.4 1.8 3.4 5.2 0.9 0.8 1.4 0.0 2.7 2.3 6.2
Matyáš Kaspřík Snakes Ostrava 17 21 19.0 6.0 1.7/3.2 52.2 0.4/1.7 0.0* 1.4/2.4 60.0 1.0 1.7 2.6 0.8 1.0 1.9 0.0 2.3 2.3 5.0
Mikoláš Dratva Basketpoint Frýdek-Místek 17 14 23.6 8.9 3.3/6.4 51.1 0.1/0.6 0.0* 1.9/3.7 50.0 2.2 4.3 6.5 1.5 1.6 4.5 0.0 2.9 2.1 9.5
Adam Hypl Basketpoint Frýdek-Místek 16 20 26.1 6.2 1.2/3.4 35.3 0.7/3.5 20.3 1.7/2.5 69.4 0.6 1.1 1.6 2.1 1.3 4.7 0.0 2.9 1.8 2.0
Jakub Brožek BA Nymburk 17 25 21.3 5.0 0.5/2.7 19.1 0.4/2.9 15.1 2.6/4.0 64.4 0.4 1.5 1.9 1.7 1.1 3.4 0.0 3.8 2.7 1.2
Petr Turin BASKET Brno 16 18 20.7 6.8 2.4/4.8 50.0 0.1/0.8 0.0* 1.7/2.4 70.5 0.7 2.2 2.9 1.5 1.7 3.4 0.0 2.2 2.3 5.7
Šimon Skopal Snakes Ostrava 17 23 21.0 5.2 2.1/4.2 50.5 0.0/0.3 0.0* 0.8/2.1 38.8 1.8 3.1 4.9 0.6 0.3 1.0 0.0 1.8 2.3 6.3
Filip Hubka Válečníci Děčín 17 23 17.6 5.2 1.5/2.4 61.8 0.5/3.0 16.2 0.8/1.2 0.0* 1.4 2.2 3.6 0.4 1.0 1.1 0.0 0.9 1.7 4.5
Mikuláš Bindr BK Opava 17 21 15.0 5.7 1.9/5.1 37.0 0.3/2.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 1.2 1.3 2.5 0.5 0.9 1.3 0.0 1.7 1.9 2.2
Marat Vinokurov USK 17 26 23.5 4.6 1.9/3.8 49.0 0.0/0.0 0.0* 0.7/1.6 0.0* 3.4 3.8 7.3 0.8 1.2 1.0 0.0 1.0 3.0 8.3
Jonatan Asor Tygři Praha 17 22 21.5 5.4 2.2/4.3 51.1 0.0/0.5 0.0* 0.9/1.3 0.0* 1.1 1.9 3.0 1.0 0.8 1.7 0.0 1.0 2.9 3.8
Tomáš Durczok BK Opava 17 22 15.8 5.4 2.0/4.3 45.3 0.0/0.4 0.0* 1.3/2.7 48.3 4.2 2.8 7.0 0.5 1.0 1.6 0.0 2.1 3.5 7.0
Filip Vaněk BK Loko Plzeň 16 24 13.2 4.9 1.4/2.5 57.6 0.3/1.3 0.0* 1.2/2.3 51.9 0.5 1.0 1.5 0.8 0.7 1.5 0.0 1.7 1.5 3.5
Prokop Přibyl USK 17 25 17.8 4.7 0.9/2.4 36.7 0.8/3.2 23.5 0.6/1.6 0.0* 0.7 1.1 1.8 0.9 0.8 1.6 0.0 1.6 2.2 1.0
Vojtěch Kašpárek BK Opava 17 23 20.8 5.1 1.9/4.8 40.0 0.1/0.7 0.0* 1.0/2.4 41.8 2.1 3.0 5.1 0.5 0.3 1.2 0.0 1.8 2.1 5.4
19 Štěpán Polák Sluneta Ústí n. L. 17 16 20.9 7.3 3.2/5.4 59.3 0.0/0.2 0.0* 0.9/2.1 45.5 2.6 4.6 7.2 1.6 1.8 0.9 0.1 2.1 1.6 14.6
Noel Wesley Ngombele Tygři Brno 16 16 25.5 7.1 2.0/4.1 48.5 0.6/2.8 20.5 1.4/3.0 47.9 1.3 2.8 4.1 0.9 0.8 1.8 0.0 1.9 3.0 4.8
18 Adam Avuk BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 16 18.1 6.9 2.2/4.3 51.5 0.1/0.6 0.0* 2.2/3.1 70.0 1.6 2.1 3.7 0.9 1.8 1.8 0.0 2.4 2.1 8.6
Daniel Král Tygři Praha 17 16 22.8 6.9 1.0/2.9 34.0 1.3/4.3 29.0 1.1/1.7 0.0* 0.4 1.6 2.0 1.1 0.9 2.7 0.0 1.5 1.1 3.2
Stefan Simović Tygři Brno 15 20 16.6 5.5 1.5/3.3 44.6 0.6/2.0 0.0* 0.9/1.3 0.0* 0.5 1.3 1.8 1.5 1.2 3.3 0.0 1.6 1.9 2.7
Lukáš Podrazil Tygři Praha 16 20 16.2 5.5 2.3/4.5 51.1 0.0/0.1 0.0* 0.9/1.7 0.0* 1.9 1.8 3.6 0.6 0.9 1.7 0.0 1.4 1.7 5.9
3 Václav Wiesner Sluneta Ústí n. L. 16 23 23.9 4.6 1.3/2.7 49.2 0.5/1.7 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.8 2.2 3.0 1.0 0.8 1.5 0.0 0.7 2.2 3.9
Adam Švec Tygři Brno 17 22 19.7 4.8 1.0/2.5 37.5 0.8/2.4 34.0 0.4/0.6 0.0* 1.0 1.0 2.0 1.4 0.9 1.4 0.0 0.9 2.6 2.5
Vojtěch Nevrla Snakes Ostrava 16 25 17.4 4.2 1.1/3.1 35.9 0.3/1.2 0.0* 1.1/2.2 50.0 0.5 1.1 1.6 1.6 1.4 2.4 0.0 2.4 1.8 2.9
Leonardas Kozlovas GBA Lions Jindřichův Hradec 17 24 19.5 4.1 1.2/2.9 42.0 0.3/1.3 0.0* 0.8/1.7 0.0* 1.4 3.1 4.5 0.8 0.5 1.1 0.0 1.3 1.4 5.3
Antonín Kabriel Sokol Písek 17 22 23.5 4.5 1.4/3.0 44.8 0.1/0.9 0.0* 1.3/2.3 56.9 2.0 2.9 4.9 2.5 0.8 1.9 0.1 1.9 3.0 6.5
Lukáš Sádovský BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 16 18.3 6.1 1.8/3.7 47.5 0.6/2.8 20.5 0.9/1.8 0.0* 1.4 3.4 4.8 1.1 1.4 1.8 0.0 1.6 2.9 5.6
Robin Salva BK Opava 16 23 18.7 4.1 1.6/3.7 42.9 0.1/0.4 0.0* 0.7/1.5 0.0* 1.3 1.6 3.0 0.3 0.7 1.0 0.0 1.4 2.4 3.0
Adam Krstevski USK 17 25 22.4 3.7 1.5/3.0 51.4 0.0/0.3 0.0* 0.6/0.9 0.0* 2.1 2.1 4.2 0.7 1.0 1.4 0.0 0.9 3.3 3.9
Patrik Studený BA Nymburk 16 16 18.6 5.5 1.2/3.4 35.2 0.7/2.8 24.4 1.1/2.1 51.5 1.3 2.7 4.0 0.6 0.8 2.3 0.0 1.6 3.1 1.9
Šimon Kalhous BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 18 13.9 4.8 1.1/2.9 38.5 0.6/2.2 28.2 0.7/1.0 0.0* 0.3 1.1 1.4 0.9 0.4 1.7 0.0 1.0 0.9 2.4
Alexander Hess Sokol Písek 17 24 17.3 3.6 1.3/2.4 55.2 0.2/1.0 0.0* 0.4/0.7 0.0* 1.9 3.0 4.9 1.6 0.6 1.3 0.1 0.8 1.8 6.7
Adam Kněžour BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 15 19.2 5.7 1.1/2.5 45.9 0.8/2.4 33.3 1.0/2.1 48.4 1.3 3.3 4.5 1.3 1.1 2.1 0.0 1.9 3.2 5.3
David Sirotek BASKET Brno 16 26 14.9 3.3 0.9/2.0 45.3 0.3/1.1 0.0* 0.6/1.1 0.0* 1.0 1.8 2.7 0.6 0.6 1.3 0.0 0.9 1.5 3.0
Ondřej Skákal USK 16 22 16.4 3.8 1.7/2.9 58.7 0.0/0.0 0.0* 0.4/1.4 0.0* 1.4 1.9 3.3 0.2 0.4 0.8 0.0 0.9 1.5 4.2
Filip Adamec BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 17 15.5 4.8 1.8/3.3 53.6 0.1/0.6 0.0* 0.9/1.9 0.0* 1.2 2.1 3.3 1.3 1.3 1.4 0.1 1.5 2.6 5.2
Matyáš Demeter Basketpoint Frýdek-Místek 17 12 25.3 6.8 2.7/6.3 42.7 0.1/0.4 0.0* 1.2/2.5 46.7 1.8 2.3 4.0 2.4 1.6 3.8 0.1 2.5 2.1 6.3
Kryštof Davídek BA Nymburk 16 5 32.6 16.0 4.6/7.0 65.7 0.8/3.8 21.1 4.4/6.2 71.0 3.4 7.0 10.4 0.8 1.2 3.2 0.1 5.0 2.8 22.0
Hynek Ženíšek BK Loko Plzeň 17 26 21.3 3.1 1.0/2.2 47.4 0.1/0.8 0.0* 0.8/1.5 0.0* 1.3 2.7 3.9 2.7 1.3 2.3 0.0 1.6 2.0 5.6
Marek Houška Válečníci Děčín 15 21 13.5 3.8 1.0/1.8 0.0* 0.5/1.8 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.3 1.1 1.4 1.6 0.8 1.0 0.1 0.8 1.5 3.6
Filip Forró Válečníci Děčín 16 24 16.4 3.2 0.7/1.7 0.0* 0.5/1.7 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.9 1.8 2.7 1.0 1.5 1.4 0.0 0.5 1.3 3.9
Lukáš Poulíček Tygři Praha 16 13 26.9 5.8 1.6/4.6 35.0 0.3/1.4 0.0* 1.7/2.5 66.7 1.0 3.3 4.3 3.5 1.6 3.5 0.1 2.4 2.4 7.1
Filip Osvítil BASKET Brno 17 18 13.9 4.2 1.6/3.7 42.4 0.1/1.0 0.0* 0.9/1.7 0.0* 0.7 1.2 1.9 0.3 0.6 1.3 0.0 1.2 2.6 0.5
Jan Delević Sokol Pražský 17 17 15.2 4.5 1.9/4.0 48.5 0.1/0.3 0.0* 0.4/1.4 0.0* 1.6 3.3 4.9 0.6 0.6 1.1 0.0 1.1 1.6 6.4
Richard Štefek Snakes Ostrava 16 23 14.0 3.2 0.7/1.5 0.0* 0.4/2.1 18.8 0.5/0.8 0.0* 0.4 1.5 1.9 1.1 0.4 0.9 0.1 0.7 1.0 2.7
Safet Muhič Sokol Pražský 16 14 12.9 5.2 0.7/2.1 34.5 0.9/2.4 38.2 1.0/1.7 0.0* 0.6 1.8 2.4 0.2 0.3 0.7 0.0 1.4 0.9 4.4
Oliver Robert Engel USK 17 20 22.4 3.6 1.5/4.3 35.3 0.0/0.1 0.0* 0.6/1.4 0.0* 3.1 4.6 7.7 0.6 1.1 1.0 0.0 1.4 3.8 6.4
Jakub Jordán Tygři Praha 17 10 23.0 7.2 1.9/4.8 39.6 0.8/2.8 28.6 1.0/2.0 50.0 1.7 5.1 6.8 1.1 1.6 2.5 0.0 1.6 2.5 7.9
Petr Vaňourek NH Ostrava 17 22 12.6 3.2 0.7/1.7 0.0* 0.2/0.8 0.0* 1.2/2.2 53.1 1.0 1.2 2.2 0.5 1.0 0.8 0.0 1.3 1.1 3.6
Richard Bauer Snakes Ostrava 17 18 15.2 3.9 1.6/2.6 59.6 0.1/0.3 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.4 2.3 2.7 0.4 0.5 0.7 0.0 0.8 2.7 3.4
Marek Dvořák Tygři Brno 16 24 11.6 2.9 0.9/1.7 0.0* 0.1/1.0 0.0* 0.9/1.7 0.0* 0.8 1.2 2.0 0.3 0.5 0.5 0.0 1.3 1.0 3.2
Marco Kormanik NH Ostrava 17 20 12.4 3.4 1.2/1.9 0.0* 0.3/1.1 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.9 1.6 2.5 1.1 1.2 2.0 0.0 0.5 1.3 4.0
Jan Krzywoň BK Opava 17 23 13.5 3.0 0.7/2.2 33.3 0.2/1.4 0.0* 0.8/1.5 0.0* 1.0 0.7 1.7 0.6 1.1 1.4 0.0 1.4 2.2 0.8
František Burian Snakes Ostrava 17 20 16.5 3.4 1.1/2.2 47.7 0.2/1.0 0.0* 0.8/1.3 0.0* 1.9 2.2 4.1 0.9 0.6 1.3 0.0 1.2 2.2 4.1
Zachariáš Andrle Tygři Praha 17 23 11.8 2.8 0.9/1.8 0.0* 0.2/1.3 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.8 2.1 2.9 0.6 0.4 0.8 0.0 0.7 1.0 3.6
Adam Horváth GBA Lions Jindřichův Hradec 17 20 13.7 3.2 1.0/1.6 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.9/1.5 0.0* 0.6 1.3 1.9 0.8 0.8 1.3 0.0 1.2 1.4 3.5
Jan Bělohradský Tygři Praha 16 17 12.4 3.8 1.4/3.3 41.1 0.0/0.3 0.0* 1.1/1.2 0.0* 0.8 1.8 2.6 0.4 0.9 1.4 0.0 0.8 1.0 3.8
Filip Tobiáš BA Nymburk 16 20 16.1 3.2 0.9/2.1 41.5 0.2/1.0 0.0* 1.0/2.2 45.5 0.4 1.2 1.6 1.5 0.6 1.6 0.0 2.1 1.3 2.7
Ondřej Skupeň Snakes Ostrava 17 13 16.0 4.8 1.2/2.2 51.7 0.4/1.9 0.0* 1.3/1.7 0.0* 1.1 2.9 4.0 0.6 0.2 1.2 0.0 1.2 3.6 3.1
Tadeáš Janoušek BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 21 16.3 2.9 1.2/2.0 58.1 0.0/0.4 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.7 2.0 2.8 0.8 0.4 1.0 0.0 0.9 2.2 2.8
Vojtěch Kobierski NH Ostrava 17 6 30.2 10.0 3.3/7.2 46.5 0.2/2.8 5.9 2.8/4.7 60.7 0.7 1.7 2.3 0.8 2.2 2.3 0.1 4.0 2.8 5.8
Lukáš Bartoň Snakes Ostrava 16 14 9.4 4.3 1.1/2.4 45.5 0.4/1.0 0.0* 0.9/1.4 0.0* 0.3 1.2 1.5 0.4 0.4 0.9 0.0 0.9 0.9 3.4
4 Ondřej Bílek BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 14 16.0 4.2 1.4/2.0 67.9 0.4/1.8 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.6 1.5 2.1 0.9 0.7 0.8 0.1 0.4 0.9 4.7
Matyáš Benda BA Nymburk 16 18 11.7 3.2 0.8/1.8 0.0* 0.2/1.3 0.0* 0.9/1.3 0.0* 0.2 0.9 1.2 0.6 0.7 1.1 0.0 1.3 1.4 2.1
Šimon Netolický Válečníci Děčín 16 25 9.4 2.3 0.4/1.1 0.0* 0.3/1.3 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.4 0.4 0.8 0.3 0.6 0.5 0.0 0.7 0.4 1.8
David Libánský BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 22 13.0 2.5 0.8/1.6 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.8 1.0 1.8 0.9 1.0 1.5 0.0 0.7 2.3 1.4
David Holubec Sokol Pražský 16 22 12.4 2.4 0.6/2.0 29.5 0.2/1.2 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.8 1.9 2.6 0.5 0.7 1.5 0.0 0.8 1.7 1.1
Robin Vrbický BK Opava 17 18 14.9 2.9 0.9/2.3 40.5 0.3/1.6 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.8 0.6 1.4 0.5 0.6 1.4 0.0 0.8 1.9 0.0
Prokop Mach BK Loko Plzeň 17 21 10.0 2.5 1.1/2.3 47.9 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.4 0.0* 1.5 1.0 2.5 0.4 0.8 0.7 0.0 0.2 2.1 2.3
99 Matěj Severa Sluneta Ústí n. L. 16 20 13.0 2.6 1.2/2.2 53.5 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.8 0.0* 1.0 0.9 1.8 0.7 0.6 1.0 0.0 0.7 2.3 1.6
Marek Sojka BA Nymburk 16 25 11.8 2.0 0.5/1.0 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.9 2.2 3.1 0.3 0.5 1.2 0.0 0.9 1.4 2.6
Michal Sedmík BASKET Brno 17 21 14.4 2.2 1.0/2.2 43.5 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.5 0.0* 1.5 2.5 4.0 0.3 0.3 1.0 0.0 0.5 1.9 3.0
Adam Votava BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 15 16.5 3.1 0.9/2.7 35.0 0.2/0.8 0.0* 0.7/1.5 0.0* 0.9 1.2 2.1 0.8 1.5 1.3 0.0 1.3 2.3 2.2
Ondřej Nikodým BA Nymburk 16 19 22.5 2.4 0.5/1.9 0.0* 0.3/1.5 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.3 1.8 2.1 2.0 0.6 3.4 0.0 1.1 2.1 -0.4
Tomáš Míča BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 10 10.6 4.5 0.8/1.2 0.0* 0.7/1.5 0.0* 0.8/1.3 0.0* 0.2 1.2 1.4 0.4 0.4 0.9 0.0 0.9 0.8 4.4
Šimon Dowertill Basketpoint Frýdek-Místek 16 26 15.0 1.7 0.6/1.6 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.5 1.0 1.6 0.2 0.7 2.1 0.0 0.5 2.2 -1.3
Micah Anthony Perkins BK Opava 16 11 15.6 4.0 1.4/3.3 41.7 0.3/1.3 0.0* 0.5/0.9 0.0* 1.1 1.5 2.6 0.5 0.5 1.0 0.0 0.8 1.2 3.0
Vojtěch Árvai Sokol Pražský 17 26 15.2 1.7 0.6/1.4 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5/0.8 0.0* 1.5 2.2 3.7 0.5 0.3 0.8 0.0 0.9 1.5 4.0
7 Vsevolod Diubchenko Sluneta Ústí n. L. 17 24 8.2 1.8 0.4/1.2 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.3 0.4 0.8 0.4 0.4 0.8 0.0 0.3 0.7 0.6
Vilém Gabzdyl Basketpoint Frýdek-Místek 17 10 17.8 4.2 0.6/2.2 27.3 0.7/5.3 13.2 0.9/1.1 0.0* 0.3 1.1 1.4 0.6 0.7 3.6 0.0 1.0 2.9 -5.0
Martin Doubek Sokol Písek 15 8 19.3 5.1 1.8/2.9 60.9 0.3/0.9 0.0* 0.9/1.5 0.0* 1.1 1.3 2.4 0.9 0.6 0.9 0.1 1.4 0.6 6.8
David Reisinger USK 16 24 9.7 1.6 0.5/1.6 0.0* 0.0/0.6 0.0* 0.4/0.7 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.3 0.4 0.7 0.0 0.8 1.0 1.7
Michal Klička BK Loko Plzeň 16 17 6.9 2.2 0.8/1.4 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.4 0.4 0.4 0.1 0.5 0.7 1.4
Dominik Pova Válečníci Děčín 17 19 11.4 1.9 0.7/1.9 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.5/0.8 0.0* 1.2 1.4 2.6 0.3 0.7 0.8 0.0 0.7 2.1 1.7
Jakub Hanika BASKET Brno 17 4 20.5 9.3 2.5/3.5 71.4 1.3/4.0 31.3 0.5/0.5 0.0* 1.8 4.0 5.8 2.0 2.8 4.0 0.1 0.8 3.5 9.3
Nolan Eric Junior Kemm GBA Lions Jindřichův Hradec 17 3 26.0 12.3 3.3/7.0 47.6 1.0/4.7 21.4 2.7/5.3 50.0 1.7 5.0 6.7 1.3 1.7 3.3 0.1 4.3 0.7 13.7
Tomáš Rybařík Sokol Písek 16 22 9.4 1.5 0.2/0.8 0.0* 0.3/1.4 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.7 0.4 1.1 0.6 0.6 0.8 0.0 0.2 1.8 -0.3
Ondřej Kos BASKET Brno 16 7 17.4 4.3 0.6/1.1 0.0* 0.9/2.9 30.0 0.6/1.4 0.0* 0.1 2.3 2.4 0.9 0.6 1.7 0.1 0.7 1.1 2.7
Lukáš Slezák NH Ostrava 17 14 11.9 2.1 1.0/2.3 43.8 0.0/0.2 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.7 1.9 2.6 0.2 0.4 0.6 0.0 0.1 0.9 2.6
Radek Chaloupka USK 15 5 13.6 5.4 1.4/2.4 58.3 0.8/3.0 26.7 0.2/0.4 0.0* 0.6 0.8 1.4 0.2 0.2 2.4 0.0 0.4 1.6 0.2
Tomáš Paluda BASKET Brno 16 24 7.8 1.1 0.0/0.4 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.2 0.4 0.6 0.6 0.5 0.8 0.0 0.3 0.9 0.4
Ondřej Žila NH Ostrava 16 15 12.3 1.8 0.6/1.4 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.6/1.3 0.0* 0.7 0.5 1.3 0.2 0.7 0.6 0.0 1.0 2.2 0.7
Matěj Szkandera Basketpoint Frýdek-Místek 15 12 13.1 2.2 0.8/1.9 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.5/1.3 0.0* 1.0 0.5 1.5 0.4 0.2 1.3 0.0 1.0 1.4 0.5
9 Martin Brůha Sluneta Ústí n. L. 17 16 9.6 1.6 0.3/1.1 0.0* 0.2/1.4 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.3 0.4 0.7 0.3 0.4 0.9 0.0 0.6 1.6 -1.4
Vladimír Krýsl Sluneta Ústí n. L. 16 10 6.3 2.5 0.7/1.1 0.0* 0.1/1.0 0.0* 0.8/0.9 0.0* 0.1 0.4 0.5 0.5 0.4 0.1 0.5 0.7 0.8 2.3
Prokop Jelínek BASKET Brno 17 11 6.7 2.3 0.7/1.6 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.4 0.5 0.9 0.1 0.6 1.1 0.0 0.0 1.0 0.5
Teodor Kačírek Sokol Písek 15 16 10.4 1.4 0.1/1.3 0.0* 0.3/1.5 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.7 0.4 1.1 0.1 0.1 0.9 0.0 0.3 1.3 -1.7
Matěj Vícha BK Opava 17 18 9.2 1.3 0.4/0.9 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.6 0.7 1.2 0.3 0.8 0.6 0.0 0.4 1.1 1.0
Adam Žvak Snakes Ostrava 16 21 5.9 1.1 0.2/0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.7/0.9 0.0* 0.2 0.8 1.0 0.1 0.0 0.3 0.0 0.7 0.7 1.8
Matěj Sklenařík USK 15 11 5.6 2.0 0.7/1.7 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.3 0.3 0.6 0.0 0.3 0.2 1.5
Lukáš Hejduk BK Opava 15 4 8.0 5.3 1.5/2.3 66.7 0.3/1.0 0.0* 1.5/2.0 75.0 0.5 0.3 0.8 0.8 1.3 1.8 0.1 1.3 0.3 5.3
Vojtěch Mareš BK Opava 17 14 9.1 1.5 0.6/1.2 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.4 1.1 1.6 0.4 0.6 0.6 0.0 0.5 0.8 1.7
Lukáš Otýpka Basketpoint Frýdek-Místek 15 14 12.4 1.4 0.5/1.5 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.5 1.1 1.6 0.1 0.3 1.4 0.0 0.9 2.7 -1.4
Tomáš Cicvárek Tygři Brno 17 14 14.5 1.4 0.5/1.7 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.4/1.1 0.0* 0.8 0.6 1.4 0.9 1.1 0.6 0.1 1.1 1.6 1.3
Šimon Klouček BA Nymburk 16 10 9.5 1.8 0.2/0.4 0.0* 0.4/1.4 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.1 0.7 0.8 0.3 0.6 1.5 0.0 0.2 0.6 0.2
Pavel Bašta USK 17 12 7.3 1.5 0.6/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.4 0.7 1.1 0.3 0.3 0.4 0.1 0.4 0.4 1.5
Jakub Kraval BK Opava 15 2 17.5 8.5 2.5/5.0 50.0 0.5/2.5 20.0 2.0/2.5 80.0 1.0 1.0 2.0 3.0 1.5 2.0 0.8 1.5 1.0 8.5
Michal Hamtil BA Nymburk 16 6 12.7 2.7 1.0/2.2 46.2 0.0/0.3 0.0* 0.7/1.8 0.0* 1.0 0.5 1.5 0.2 0.3 0.7 0.0 0.8 0.3 1.8
Tobias Zapletal Basketpoint Frýdek-Místek 15 9 10.7 1.7 0.6/1.1 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.6/1.0 0.0* 0.2 0.9 1.1 0.0 0.2 2.2 0.0 0.9 2.0 -1.6
Jaroslav Suk Sokol Písek 16 14 6.2 1.1 0.2/0.4 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.3 0.6 0.3 0.4 0.4 0.1 0.1 1.1 0.5
Martin Kuffner BK Loko Plzeň 16 14 5.9 1.1 0.4/0.8 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.6 0.9 1.5 0.1 0.3 0.2 0.0 0.4 0.4 2.0
Tomáš Flaks NH Ostrava 17 4 7.0 3.3 1.3/2.0 62.5 0.3/1.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.3 0.8 0.5 1.0 0.8 0.2 0.0 1.5 1.5
Robin Rybář Basketpoint Frýdek-Místek 15 16 16.7 0.8 0.1/0.8 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.2 0.7 0.9 0.3 0.9 3.6 0.0 1.3 1.5 -2.7
Jakub Pleva Basketpoint Frýdek-Místek 16 20 10.4 0.7 0.3/0.9 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.1 0.2 1.3 0.0 0.1 0.7 -1.3
Nazar Čerkasov Basketpoint Frýdek-Místek 15 15 12.0 0.7 0.2/0.8 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.1 1.5 1.6 0.1 0.3 1.2 0.0 0.6 1.0 0.2
Jonáš Houser Válečníci Děčín 15 4 4.3 2.8 1.3/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.5 1.5 2.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.3 0.0 4.8
Vojtěch Kundrát Snakes Ostrava 15 7 10.6 1.4 0.4/0.7 0.0* 0.1/1.3 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.0 0.9 0.9 0.6 0.4 1.3 0.1 0.3 1.0 -0.3
Matěj Abraham Sluneta Ústí n. L. 17 16 6.3 0.6 0.2/0.5 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.3 0.8 1.0 0.1 0.1 0.3 0.0 0.4 0.5 0.8
Jakub Řeha Snakes Ostrava 16 6 4.0 1.7 0.3/0.5 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.2 0.3 0.5 0.0 0.0 0.3 0.0 0.5 1.0 0.8
Daniel Poláček BA Nymburk 15 4 10.8 2.3 0.8/1.5 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.3 0.0 0.3 0.3 0.3 1.5 0.0 0.3 0.8 -0.8
Adam Pulkrábek BASKET Brno 16 6 6.5 1.3 0.2/0.7 0.0* 0.3/1.2 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.3 0.3 1.3 0.0 0.7 0.7 -0.8
Jakub Zajíc Basketpoint Frýdek-Místek 15 5 14.2 1.6 0.8/2.8 28.6 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.4 0.6 2.0 0.8 0.6 1.8 0.1 0.4 2.2 -1.6
Tadeáš Ehl BA Nymburk 17 4 6.5 1.8 0.8/0.8 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.3 0.0 0.3 0.5 0.5 0.5 0.3 0.3 0.8 1.3
Jakub Kolík BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1 12.0 6.0 0.0/0.0 0.0* 2.0/3.0 66.7 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 6.0
Daniel Prchal NH Ostrava 16 4 11.0 1.5 0.8/2.0 37.5 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.8 2.0 0.3 0.5 1.5 0.0 0.0 0.8 0.5
Václav Štuksa BK Loko Plzeň 16 2 7.0 3.0 1.5/1.5 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 2.0 2.5 0.5 0.0 1.5 0.2 0.5 0.0 4.5
Michal Blabolil Tygři Praha 15 1 8.0 6.0 0.0/0.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 5.0
Filip Hemerka BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 5 5.2 1.2 0.0/0.4 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.6 0.4 1.0 0.4 0.4 0.2 0.4 0.0 0.2 1.8
Filip Mašek Tygři Brno 15 2 11.5 2.5 1.0/2.0 50.0 0.0/1.0 0.0* 0.5/2.0 25.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.5 1.0 0.5 1.0 0.0 1.5
Filip Veselý Sluneta Ústí n. L. 16 7 5.4 0.7 0.3/0.6 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.4 1.0 1.4 0.1 0.1 0.1 0.1 0.1 0.7 1.3
Bohdan Liubarskyi BASKET Brno 15 2 8.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 1.5 0.2 0.0 1.0 -1.0
Vojtěch Malík NH Ostrava 15 4 8.5 1.0 0.5/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.5 0.0 1.5 0.1 0.5 0.0 0.5
Ivan Pashkov USK 15 2 8.5 2.0 1.0/1.5 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 2.5 3.0 0.5 0.0 1.5 0.2 1.5 1.5 3.0
Štěpán Hrtoň Basketpoint Frýdek-Místek 15 6 8.0 0.7 0.3/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.3 0.2 0.5 0.0 0.3 1.0 0.0 0.3 1.3 -1.0
Filip Strouhal Tygři Brno 16 2 5.5 1.5 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.5 0.0 1.5 0.2 0.5 1.0 1.0
Adam Lacho Tygři Brno 17 11 6.5 0.3 0.1/0.6 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.5 0.0 0.5 0.1 0.2 0.2 -0.2
Lukáš Tichý NH Ostrava 16 4 7.0 0.5 0.0/1.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.8 1.3 2.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.8 1.3 -0.5
Jakub Pešek Válečníci Děčín 17 10 2.4 0.2 0.1/0.1 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.0 0.1 0.2 0.0 0.0 0.0 -0.1
Štěpán Horák BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 3 7.7 0.7 0.3/1.7 0.0* 0.0/2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.3 0.7 0.0 0.7 0.7 0.0 0.0 1.3 -3.7
Nikolas Nezdařil BA Nymburk 17 2 17.5 1.0 0.5/1.5 0.0* 0.0/3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5 3.5 4.0 1.0 2.0 3.5 0.1 1.0 4.0 -3.0
Kryštof Jilemnický BA Nymburk 16 11 5.0 0.2 0.1/0.3 0.0* 0.0/0.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.3 0.2 0.3 0.1 0.0 1.2 -1.4
Vít Pokorný BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1 16.0 2.0 1.0/4.0 25.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 4.0 5.0 2.0 0.0 1.0 2.0 0.0 1.0 5.0
Jan Jandora Tygři Brno 17 6 4.3 0.3 0.2/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.3 0.3 0.7 0.2 0.2 0.0 0.0 0.2 0.0 0.8
Jakub Chaloupka USK 15 7 6.3 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1 0.4 0.0 0.3 0.3 -0.6
Filip Kačírek Sokol Písek 17 8 4.5 0.3 0.1/0.6 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.4 0.6 0.4 0.3 0.3 0.2 0.0 0.0 0.6
Vladyslav Bukhanevych GBA Lions Jindřichův Hradec 16 20 4.3 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.2 0.3 0.0 0.1 0.3 0.0 0.0 0.0 -0.1
Filip Zámostný USK 16 3 9.3 0.7 0.3/2.0 16.7 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.7 1.7 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.7 0.7
Richard Štráchal USK 15 2 11.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 1.0 0.5 1.5 1.5 0.0 1.5 0.5 0.5 0.5 1.5
Daniel Gasiúnas-Demčenko Sokol Pražský 15 3 4.7 0.3 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.0 0.7 0.0 0.0 0.3 0.0 1.0
Antonio Červeňák Basketpoint Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lukáš Altman BK Opava 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Enrique Bongilaj Basketpoint Frýdek-Místek 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Patrik Švajda Basketpoint Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Dominik Muroň Basketpoint Frýdek-Místek 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Nedorost Válečníci Děčín 16 2 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matyas Gazdačko BASKET Brno 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Toporkov BA Nymburk 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Serhii Sasov Sokol Pražský 16 5 3.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.4 0.6 0.0 0.0 0.6 0.0 0.2 0.4 -0.8
Max Šmidrkal GBA Lions Jindřichův Hradec 17 5 3.4 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.4 0.2 0.6 0.0 0.0 0.6 0.0 0.0 0.2 -0.8
Tomáš Jung BK Loko Plzeň 14 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.0
Rodion Panforov Sokol Pražský 17 5 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michal Gebara Basketpoint Frýdek-Místek 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Marek Hranoš Snakes Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Dominik Zigo Basketpoint Frýdek-Místek 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matěj Bartošík BK Opava 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Martin Šimara Basketpoint Frýdek-Místek 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Heřmánek USK 17 1 18.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 -2.0
17 Martin Svoboda Sokol Písek 22 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Obršál BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Přecechtěl BK Opava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michal Putera NH Ostrava 16 3 11.3 0.0 0.0/0.7