Celostátní liga U19M

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Finálová skupina 1. kolo 170
BK Vlci Žďár
BK Levharti Chomutov
13. 1. 2024
15:00
Hala TJ ŽĎAS Michal Kubiš
Maxmilian Zavřel
72
58
16
17
36
30
49
40
Review
Finálová skupina 1. kolo 169
BC Nový Jičín
BCM Orli Prostějov
7. 2. 2024
18:00
SH Krytý bazén Tomáš Nevřela
Adam Giecek
65
83
22
12
35
28
50
61
Review
Finálová skupina 1. kolo 171
BC Vysočina
SLUNETA Ústí nad Labem
13. 1. 2024
19:00
Hala SMJ Jihlava Michal Škaroupka
Michal Slovák
65
72
19
17
38
40
55
54
Review
Finálová skupina 2. kolo 172
BK Vlci Žďár
SLUNETA Ústí nad Labem
14. 1. 2024
09:30
Hala TJ ŽĎAS Martin Veis
Natálie Karabínová
101
74
20
17
48
46
80
59
Review
Finálová skupina 2. kolo 173
BC Vysočina
BK Levharti Chomutov
14. 1. 2024
10:00
Hala SMJ Jihlava Michal Škaroupka
Michal Slovák
70
62
12
18
29
30
55
40
Review
Finálová skupina 3. kolo 175
BC Nový Jičín
BK Vlci Žďár
24. 3. 2024
13:30
SH Krytý bazén Adam Giecek
Dominik Holaň
86
67
33
19
51
35
65
52
Review
Finálová skupina 3. kolo 176
BCM Orli Prostějov
BC Vysočina
27. 1. 2024
14:00
Sportcentrum DDM 1 Ondřej Rusz
Adam Giecek
78
55
12
16
40
34
58
46
Review
Finálová skupina 3. kolo 174
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
27. 1. 2024
16:00
Městská sportovní hala - malá Jan Renc
Daniel Čížek
74
71
25
19
41
33
55
49
Review
Finálová skupina 4. kolo 177
BC Nový Jičín
BC Vysočina
28. 1. 2024
11:00
SH Krytý bazén Tomáš Kraina
David Tichý
70
74
20
14
37
31
49
50
Review
Finálová skupina 4. kolo 178
BCM Orli Prostějov
BK Vlci Žďár
28. 1. 2024
11:00
Sportcentrum DDM 1 Ondřej Rusz
Adam Giecek
80
73
15
12
32
33
57
50
Review
Finálová skupina 5. kolo 181
SLUNETA Ústí nad Labem
BCM Orli Prostějov
17. 2. 2024
17:30
Sluneta 2 - hlavní kurt Lukáš Ulrych
Jan Renc
65
97
16
22
32
45
53
71
Review
Finálová skupina 5. kolo 180
BK Levharti Chomutov
BC Nový Jičín
17. 2. 2024
17:45
Městská sportovní hala - malá Petr Eisner
Michal Kuncl
51
91
11
21
25
57
43
77
Review
Finálová skupina 5. kolo 179
BK Vlci Žďár
BC Vysočina
20. 2. 2024
20:00
Hala TJ ŽĎAS Maxmilian Zavřel
Michal Slovák
74
58
23
12
40
22
54
35
Review
Finálová skupina 6. kolo 183
SLUNETA Ústí nad Labem
BC Nový Jičín
18. 2. 2024
09:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Lukáš Ulrych
Pavel Šenk
78
71
21
17
42
36
61
49
Review
Finálová skupina 6. kolo 182
BK Levharti Chomutov
BCM Orli Prostějov
18. 2. 2024
11:00
Městská sportovní hala - malá Jan Hendrych
Michal Kuncl
66
81
17
25
37
41
52
58
Review
Finálová skupina 7. kolo 185
BK Levharti Chomutov
BC Vysočina
28. 3. 2024
11:00
Městská sportovní hala - velká Jan Hendrych
Michal Tesař
80
57
24
17
48
23
64
42
Review
Finálová skupina 7. kolo 184
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Vlci Žďár
9. 3. 2024
19:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Dominik Kočovský
Jan Neubauer
86
107
20
28
43
52
59
75
Review
Finálová skupina 8. kolo 187
BK Levharti Chomutov
BK Vlci Žďár
10. 3. 2024
15:00
Městská sportovní hala - malá Vladislav Lunhul
Ondřej Josefus
70
71
13
20
38
35
58
52
Review
Finálová skupina 8. kolo 188
SLUNETA Ústí nad Labem
BC Vysočina
27. 3. 2024
16:00
hala UJEP Petr Eisner
Vladislav Lunhul
64
81
20
16
36
41
54
60
Review
Finálová skupina 8. kolo 186
BCM Orli Prostějov
BC Nový Jičín
10. 4. 2024
18:00
Sportcentrum DDM 1 René Klapetek
Ondřej Veselý
91
74
23
23
48
37
72
55
Review
Finálová skupina 9. kolo 190
BK Vlci Žďár
BCM Orli Prostějov
23. 3. 2024
18:00
Hala TJ ŽĎAS Petr Mynarčík
Martin Veis
83
67
19
20
40
31
60
44
Review
Finálová skupina 9. kolo 189
BC Vysočina
BC Nový Jičín
23. 3. 2024
19:00
Hala SMJ Jihlava Michal Škaroupka
Václav Dolejš
66
72
12
28
26
43
53
55
Review
Finálová skupina 10. kolo 193
BC Vysočina
BCM Orli Prostějov
24. 3. 2024
10:00
Hala SMJ Jihlava Václav Dolejš
Petr Jakubík
80
79
15
22
39
35
61
60
Review
Finálová skupina 10. kolo 191
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
24. 3. 2024
14:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Jan Hendrych
Ondřej Josefus
75
79
14
13
28
38
49
57
Review
Finálová skupina 10. kolo 192
BK Vlci Žďár
BC Nový Jičín
27. 1. 2024
15:00
Hala TJ ŽĎAS Jan Bráblík
Aleš Chlup
88
66
19
17
41
35
59
47
Review
Finálová skupina 11. kolo 195
BC Nový Jičín
SLUNETA Ústí nad Labem
13. 4. 2024
10:00
SH Krytý bazén Tomáš Holubek
Ondřej Rusz
98
47
22
12
53
35
71
41
Review
Finálová skupina 11. kolo 194
BCM Orli Prostějov
BK Levharti Chomutov
13. 4. 2024
17:00
Národní sportovní centrum Prostějov Michal Slovák
Antonín Kapl
71
80
19
26
33
45
48
62
Review
Finálová skupina 12. kolo 196
BC Vysočina
BK Vlci Žďár
14. 4. 2024
10:00
Hala SMJ Jihlava Robin Petrák
Petr Mynarčík
68
80
12
22
26
42
43
66
Review
Finálová skupina 12. kolo 197
BC Nový Jičín
BK Levharti Chomutov
14. 4. 2024
14:30
SH Krytý bazén Tomáš Holubek
Ondřej Rusz
81
90
24
28
43
50
68
68
Review
Finálová skupina 12. kolo 198
BCM Orli Prostějov
SLUNETA Ústí nad Labem
12. 4. 2024
18:00
Sportcentrum DDM 1 Michal Slovák
Rastislav Frass
99
50
34
3
61
20
78
36
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Pavel Kaštil BCM Orli Prostějov 18 24 1.0 24.2 8.8 1.9 1.0/1.5 0.0* 0.8
Samuel Lněníček TJ Sokol Kbely 19 24 1.0 20.0 5.8 1.6 3.6/5.3 67.2 1.5
Kryštof Štěrbáček TJ Sokol Kbely 19 24 1.0 18.8 6.1 0.7 4.7/7.2 64.7 2.9
Adam Policar BC Vysočina 19 23 1.0 19.6 7.6 0.0 4.3/8.5 50.8 2.7
Jakub Jaroš BK Vlci Žďár 18 23 1.0 17.9 7.0 0.2 3.3/6.1 53.6 2.6
1 Adrian Pufler Sokol Žižkov 19 24 1.0 16.6 6.1 0.3 3.6/5.3 68.3 1.6
41 Ondřej Minář Lions J. Hradec 19 22 1.0 17.3 6.5 0.6 2.5/5.0 50.5 2.2
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 19 24 1.0 15.7 2.9 2.4 2.8/4.8 59.6 3.0
Leonardo Varsík BCM Orli Prostějov 19 18 1.0 19.7 4.5 3.1 1.4/1.7 0.0* 2.4
Vít Slabihoud Levharti Chomutov 19 21 1.0 16.7 6.1 0.6 2.7/4.6 57.7 2.0
Jakub Cvrkál Olomouc 18 24 1.0 14.2 5.2 0.7 1.9/3.1 60.8 2.5
8 Adam Hruška BC Kolín 18 24 1.0 14.1 6.0 0.1 1.8/3.8 46.7 2.0
Matěj Otýpka BP Frýdek-Místek 18 22 1.0 15.0 4.2 1.5 2.1/3.7 56.8 1.3
Ondřej Petržík BK Jiskra Domažlice 19 19 1.0 16.8 6.1 0.7 2.5/4.8 52.7 2.4
Jakub Čech SLUNETA Ústí n. L. 17 20 1.0 15.9 2.7 2.1 4.2/5.0 84.0 2.6
Vincent Pešout BC Vysočina 18 24 1.0 13.2 3.1 2.0 0.9/1.5 0.0* 1.3
Jakub Macháček BA Sparta Praha 19 17 1.0 18.6 5.2 1.7 3.1/5.2 60.2 2.1
Martin Zikmund Čech Levharti Chomutov 19 24 1.0 13.2 4.2 0.6 3.0/6.1 49.0 3.2
Adam Vaník JBC Brno 19 22 1.0 14.3 5.2 0.2 3.4/6.6 51.0 1.4
Benjamin Adler SLUNETA Ústí n. L. 17 20 1.0 15.7 3.4 2.6 1.3/1.7 0.0* 1.7
Ondřej Holý BK Jiskra Domažlice 18 12 1.0 25.8 7.8 1.8 5.1/6.8 74.4 2.8
Adam Sabol BCM Orli Prostějov 19 16 1.0 19.3 5.9 2.2 0.9/1.1 0.0* 1.5
23 Adam Přikryl Slavia Kroměříž 19 24 1.0 12.8 5.3 0.2 1.6/2.8 55.9 2.3
18 Michal Grozman BK Příbor 18 18 1.0 15.8 4.1 1.9 1.9/2.7 72.9 2.7
Filip Štajer BK Brandýs 17 17 1.0 16.7 5.2 1.6 1.6/3.7 42.9 1.9
Jan Nádherný BP Frýdek-Místek 16 20 1.0 13.9 4.1 1.5 1.5/2.0 0.0* 0.7
Ivo Šalomoun BASKET Brno "B" 19 18 1.0 15.2 5.9 0.3 2.4/3.7 65.7 1.4
4 Adam Matuška Sokol Žižkov 19 23 1.0 11.9 4.4 0.3 2.3/4.0 59.3 2.4
Martin Machurek BA Sparta Praha 18 21 1.0 13.0 4.1 0.8 2.2/6.1 36.4 1.5
37 Adam Jan Navrátil Slavia Kroměříž 19 19 1.0 14.3 5.3 0.4 2.7/5.0 53.7 2.5
Michal Metz BP Frýdek-Místek 19 19 1.0 14.3 5.1 0.9 1.5/2.1 74.4 1.0
53 Václav Nádeníček Slavia Kroměříž 18 19 1.0 14.3 4.4 0.8 2.9/6.1 47.8 2.6
Yevhenii Tkachenko BA Grizzlies Plzeň 17 18 1.0 15.1 5.2 0.3 3.6/6.7 54.2 2.4
František Burian BC Nový Jičín 17 24 1.0 11.3 3.6 0.9 1.5/3.0 50.0 2.8
Adam Plaček Basket Poděbrady 17 22 1.0 12.3 4.3 0.6 1.8/2.5 74.1 1.7
Matyáš Hawiger BC Nový Jičín 18 21 1.0 12.9 2.9 1.9 1.6/1.8 0.0* 1.5
Jan Jeřábek BK Vlci Žďár 18 18 1.0 14.9 4.0 1.7 1.7/3.1 55.4 2.4
33 Adam Bareš BC Kolín 19 22 1.0 12.2 3.3 1.0 2.4/4.1 58.2 2.5
25 Adam Hezina Lions J. Hradec 17 16 1.0 16.8 5.2 1.4 2.1/3.5 58.9 3.4
4 Michal Kropáček BC Kolín 18 24 1.0 11.1 3.2 1.0 1.7/3.2 51.9 2.3
Vojtěch Viktorin TJ Sokol Kbely 18 24 1.0 11.0 4.2 0.0 2.5/4.7 53.1 2.9
Martin Jílek BA Grizzlies Plzeň 18 24 1.0 11.0 3.5 0.5 2.5/4.9 52.1 2.9
11 Adam Večerka Sokol Žižkov 19 23 1.0 11.3 4.9 0.1 1.1/2.2 52.0 3.3
7 Matěj Adámek BC Kolín 18 24 1.0 10.9 2.6 1.1 2.4/3.7 64.0 2.7
Cyril Vrchota Basket Poděbrady 18 23 1.0 10.9 2.6 1.2 2.3/4.1 55.3 2.7
Petr Fiedler Tesla Pardubice 18 20 1.0 12.5 5.5 0.0 1.6/3.1 52.5 1.8
Eliáš Kalisz BCM Orli Prostějov 19 21 1.0 11.9 4.9 0.3 1.3/1.3 0.0* 2.4
Marek Metz BP Frýdek-Místek 18 21 1.0 11.7 4.8 0.2 1.5/3.2 47.1 1.2
Radim Jancur BK NAPOS Vysoká n. L. 18 17 1.0 14.1 4.5 1.1 2.0/3.5 57.6 3.2
0 Benedikt Marek Sokol Žižkov 19 24 1.0 9.9 1.8 1.8 1.0/1.6 0.0* 3.4
Vojtěch Toman BA Grizzlies Plzeň 18 21 1.0 11.2 3.6 0.9 1.3/2.5 52.8 3.0
Dominik Smělý Basket Poděbrady 18 14 1.0 16.6 6.4 0.5 2.4/4.1 58.6 2.3
Ondřej Zajíček BA Sparta Praha 18 21 1.0 11.1 2.0 2.0 1.1/1.8 0.0* 2.3
František Beran BK Vlci Žďár 18 18 1.0 12.9 4.0 0.8 2.4/4.0 61.1 2.2
42 Štěpán Maléř BK Příbor 19 21 1.0 11.0 2.3 1.6 1.7/2.6 66.7 1.1
Michal Kejmar BK Brandýs 18 24 1.0 9.6 2.1 1.4 1.2/1.8 0.0* 2.0
Jáchym Kačírek Levharti Chomutov 19 24 1.0 9.6 3.5 0.4 1.3/2.5 50.0 2.9
Lukáš Koutník BK Jiskra Domažlice 18 24 1.0 9.5 0.9 2.4 0.5/0.8 0.0* 2.0
Hugo Zapadlo Basket Poděbrady 19 21 1.0 10.8 3.5 1.0 1.0/1.7 0.0* 1.7
Tomáš Richter BASKET Brno "B" 18 18 1.0 12.6 4.6 0.3 2.7/5.6 47.5 1.7
Jakub Hasman BK Jiskra Domažlice 19 17 1.0 12.9 3.4 0.9 3.5/6.2 55.7 2.7
Adam Fecko Tesla Pardubice 18 22 1.0 9.8 3.1 0.3 2.7/4.4 60.8 1.9
Bohdan Slawisch BK NAPOS Vysoká n. L. 19 24 1.0 8.9 4.0 0.0 0.8/2.0 36.7 0.9
Ondřej Volf BA Grizzlies Plzeň 18 21 1.0 10.0 1.7 1.8 1.2/2.0 0.0* 2.2
Jan Říha BK NAPOS Vysoká n. L. 18 24 1.0 8.8 2.9 0.3 2.2/5.7 38.7 2.5
Patrik Flaks Olomouc 19 20 1.0 10.5 3.3 0.9 1.4/3.2 43.8 2.5
17 Jan Bordovský BK Příbor 18 18 1.0 11.5 2.6 1.0 3.4/4.5 75.3 2.2
42 Štěpán Likler Lions J. Hradec 18 23 1.0 9.0 2.8 0.9 0.7/1.4 0.0* 1.3
David Tomek BK Vlci Žďár 18 19 1.0 10.8 3.7 0.7 1.4/2.7 52.9 1.9
Václav Burian BC Nový Jičín 19 24 1.0 8.5 2.0 1.0 1.6/2.9 55.1 2.2
12 Vojtěch Kubečka BK Příbor 19 17 1.0 11.9 2.5 1.5 2.6/4.6 56.4 1.8
Štěpán Koudelka JBC Brno 18 19 1.0 10.5 2.6 0.8 2.9/4.3 67.9 2.6
Tomáš Flaks Olomouc 17 16 1.0 12.3 3.6 1.1 1.8/2.8 63.6 2.2
Vilém Foltýn BC Nový Jičín 18 16 1.0 12.2 3.1 1.3 2.2/3.3 67.3 2.1
Jan Bubeníček BK NAPOS Vysoká n. L. 18 10 1.0 19.4 6.1 1.1 3.9/6.0 65.0 2.7
Adam Novák BASKET Brno "B" 19 21 1.0 9.1 3.4 0.0 2.1/4.4 48.9 2.4
Martin Mikšovský SLUNETA Ústí n. L. 19 10 1.0 19.2 5.2 2.0 2.8/3.7 75.7 1.7
Jakub Frič Basket Poděbrady 18 21 1.0 9.0 2.9 0.6 1.4/2.5 55.8 2.9
Jan Macourek BCM Orli Prostějov 18 22 1.0 8.5 3.0 0.6 0.6/0.9 0.0* 1.9
Robin Štěrbáček TJ Sokol Kbely 19 11 1.0 16.8 5.4 0.2 5.5/8.0 69.3 2.2
Petr Novák BC Vysočina 18 21 1.0 8.7 3.7 0.0 1.2/3.2 38.8 2.0
Tomáš Jůza BASKET Brno "B" 18 11 1.0 16.4 2.8 2.6 2.8/4.5 62.0 1.6
14 Tomáš Navrátil Sokol Žižkov 19 20 1.0 8.9 3.8 0.2 1.0/2.1 45.2 2.7
Adam Švec JBC Brno 17 20 1.0 8.7 2.7 0.8 1.1/2.2 48.8 2.0
Ondřej Pleva BK Vlci Žďár 19 23 1.0 7.5 2.9 0.3 1.0/1.8 0.0* 2.3
Lukáš Kourek BC Vysočina 18 16 1.0 10.6 4.7 0.0 1.3/2.9 43.5 2.5
Zbyněk Strážnický BK Vlci Žďár 19 18 1.0 9.3 3.9 0.2 0.9/1.9 0.0* 2.7
Vojtěch Podruh Basket Poděbrady 19 22 1.0 7.6 2.8 0.5 0.6/1.3 0.0* 2.5
22 Vít Kostiha Slavia Kroměříž 18 23 1.0 7.2 2.9 0.0 1.3/3.1 43.7 2.6
Martin Bobek JBC Brno 18 23 1.0 7.2 1.7 0.9 1.1/2.4 44.6 1.1
Michal Bureš Levharti Chomutov 18 24 1.0 6.9 1.7 0.9 0.7/1.3 0.0* 3.2
Mikuláš Zahořík Tygři Praha B 18 17 1.0 9.7 3.6 0.2 1.7/2.6 65.9 0.6
Jan Bartoš BA Sparta Praha 19 17 1.0 9.5 3.3 0.2 2.2/4.1 54.3 2.8
Štěpán Martínek BA Grizzlies Plzeň 17 13 1.0 12.3 3.2 1.0 2.8/5.1 56.1 3.2
Štěpán Polák Levharti Chomutov 17 14 1.0 11.4 4.4 0.1 2.4/4.9 49.3 2.6
David Brož Olomouc 19 21 1.0 7.6 1.3 1.4 0.9/1.2 0.0* 1.0
Petr Vondráček Levharti Chomutov 16 21 1.0 7.5 1.1 1.2 1.5/2.5 59.6 1.2
Martin Černý SLUNETA Ústí n. L. 18 14 1.0 11.1 3.9 0.3 2.6/5.1 50.0 3.1
Filip Adamec Tesla Pardubice 17 16 1.0 9.7 3.2 0.6 1.6/3.1 53.1 2.8
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 19 23 1.0 6.6 2.8 0.0 1.0/2.2 44.0 2.0
16 Vojtěch Pustějovský BK Příbor 18 24 1.0 6.3 1.4 1.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
David Hradský JBC Brno 18 20 1.0 7.6 2.0 0.7 1.7/2.5 66.0 1.5
24 Vojtěch Brom Lions J. Hradec 19 24 1.0 6.3 1.1 1.1 0.8/0.9 0.0* 2.1
Jan Mazanec BA Grizzlies Plzeň 18 23 1.0 6.5 2.0 0.5 1.0/1.7 0.0* 2.0
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 18 23 1.0 6.4 1.2 1.3 0.2/0.5 0.0* 1.1
Zdeněk Horák TJ Sokol Kbely 18 19 1.0 7.7 3.2 0.1 1.1/2.4 45.7 2.5
Matěj Prokeš Basket Poděbrady 18 10 1.0 14.5 4.3 0.7 3.8/5.1 74.5 1.9
65 Antonín Difko Slavia Kroměříž 18 17 1.0 8.5 2.9 0.5 1.0/1.8 0.0* 2.5
Matěj Danko BK Vlci Žďár 18 10 1.0 14.4 2.8 2.3 1.9/2.9 65.5 1.9
Marek Jež BASKET Brno "B" 19 11 1.0 13.0 4.0 0.7 2.8/4.4 64.6 1.6
Jakub Klimeš Tesla Pardubice 19 19 1.0 7.4 2.2 0.7 0.8/1.8 0.0* 1.2
Jan David SLUNETA Ústí n. L. 18 22 1.0 6.3 1.5 0.9 0.6/1.1 0.0* 1.6
Patrik Verdan BK Jiskra Domažlice 17 12 1.0 11.5 3.2 0.5 3.7/5.5 66.7 2.2
Ondřej Beran BK NAPOS Vysoká n. L. 19 15 1.0 9.2 1.3 1.7 1.3/1.9 0.0* 2.3
Daniel Toman Tesla Pardubice 18 19 1.0 7.3 2.6 0.4 0.8/1.4 0.0* 1.7
Lukáš Hurta BC Nový Jičín 19 18 1.0 7.6 2.8 0.3 1.1/2.3 48.8 3.3
Šimon Petržík TJ Sokol Kbely 19 20 1.0 6.9 2.9 0.0 1.2/2.8 41.8 2.4
Kristián Kušnarev Tygři Praha B 18 20 1.0 6.9 2.2 0.5 1.1/1.6 0.0* 2.3
22 Oliver Langer Lions J. Hradec 17 10 1.0 13.7 2.9 2.0 1.9/2.5 76.0 2.6
Karel Očenášek Olomouc 18 19 1.0 7.2 2.6 0.2 1.3/2.8 44.4 1.1
Tomáš Hlaváček BC Vysočina 18 24 1.0 5.7 1.5 0.7 0.5/1.0 0.0* 1.3
Filip Tichavský Olomouc 18 8 1.0 16.8 5.4 0.0 6.0/8.9 67.6 2.0
Matěj Langšádl Tygři Praha B 17 14 1.0 9.4 2.8 0.9 1.1/1.6 0.0* 1.6
33 Adam Říha Lions J. Hradec 18 19 1.0 6.9 2.8 0.0 1.3/2.7 49.0 2.6
Richard El Karib Tygři Praha B 19 19 1.0 6.9 2.1 0.3 1.8/3.2 57.4 2.1
Marko Mocinec BCM Orli Prostějov 17 19 1.0 6.8 2.6 0.3 0.7/0.7 0.0* 2.1
Jakub Kužel BK Vlci Žďár 19 23 1.0 5.7 1.5 0.7 0.7/1.1 0.0* 1.9
Štěpán Grygar BC Nový Jičín 17 14 1.0 9.0 3.0 0.7 0.9/1.7 0.0* 1.4
Filip Vojtaník BASKET Brno "B" 18 10 1.0 12.6 3.1 1.4 2.2/4.0 55.0 2.8
Matěj Kořínek BK NAPOS Vysoká n. L. 19 22 1.0 5.7 0.6 1.2 0.9/1.3 0.0* 2.1
Šimon Vondraš BK Jiskra Domažlice 18 14 1.0 8.9 1.2 1.8 1.1/1.4 0.0* 2.8
Michal Kratochvil BCM Orli Prostějov 18 23 1.0 5.4 2.5 0.0 0.3/0.4 0.0* 2.5
Martin Sztolarik BP Frýdek-Místek 16 17 1.0 7.2 0.9 1.6 0.5/0.6 0.0* 1.1
Marek Vonášek SLUNETA Ústí n. L. 18 10 1.0 12.2 3.5 0.8 2.8/5.0 56.0 1.0
Prokop Řebíček BK Brandýs 17 23 1.0 5.3 0.7 1.2 0.3/0.5 0.0* 2.6
1 Vojtěch Sýkora BC Kolín 19 18 1.0 6.7 1.9 0.6 1.1/2.1 54.1 2.2
Filip Vaněk BK Jiskra Domažlice 16 13 1.0 9.2 2.1 0.7 3.0/4.9 60.9 2.5
Adam Rokos BC Vysočina 18 22 1.0 5.4 1.7 0.4 1.0/1.7 0.0* 1.6
Martin Matula JBC Brno 18 11 1.0 10.7 4.4 0.0 2.0/3.6 55.0 2.5
Josef Holub SLUNETA Ústí n. L. 17 12 1.0 9.8 3.3 0.8 0.8/0.9 0.0* 1.4
23 Filip Zhříval BC Kolín 19 22 1.0 5.3 0.6 1.0 1.0/1.6 0.0* 1.9
Matěj Jirák BC Vysočina 19 23 1.0 5.1 1.8 0.2 0.9/1.9 0.0* 1.5
80 Tomáš Stoklas Slavia Kroměříž 18 21 1.0 5.5 1.3 0.9 0.2/0.3 0.0* 1.5
Ondřej Provazník Tesla Pardubice 17 9 1.0 12.7 4.6 0.6 1.9/3.6 53.1 0.9
Matyáš Kment BK NAPOS Vysoká n. L. 18 20 1.0 5.7 1.9 0.4 0.8/1.6 0.0* 1.9
Matěj Střelba Tygři Praha B 17 9 1.0 12.6 4.8 0.1 2.7/4.4 60.0 2.2
7 Vilém Gabzdyl BK Příbor 17 22 1.0 5.1 0.6 1.2 0.4/0.8 0.0* 2.9
Vojtěch Čermák Levharti Chomutov 18 5 1.0 22.4 4.0 3.0 5.4/6.8 79.4 2.0
David Nosek BA Sparta Praha 17 22 1.0 5.1 1.1 0.7 0.8/1.1 0.0* 2.6
Ondřej Pospíchal Tygři Praha B 16 13 1.0 8.5 2.8 0.4 1.6/2.5 63.6 1.7
Patrik Málek Tesla Pardubice 18 16 1.0 6.6 1.7 0.9 0.4/0.9 0.0* 1.1
Artem Petrenko BK Brandýs 18 16 1.0 6.6 1.9 0.8 0.4/0.8 0.0* 1.6
13 Radim Konývka BC Kolín 17 22 1.0 4.7 0.7 1.1 0.1/0.1 0.0* 1.3
Jan Broda Olomouc 16 7 1.0 14.6 3.7 1.1 3.7/5.9 63.4 2.6
Jan Vejdovec BK Brandýs 19 7 1.0 14.4 6.3 0.3 1.0/2.1 46.7 0.6
Šimon Michael Kovář BK Brandýs 19 9 1.0 11.2 5.2 0.0 0.8/2.2 35.0 1.6
Adam Hypl BP Frýdek-Místek 16 14 1.0 7.1 1.4 1.2 0.6/1.2 0.0* 1.6
Matěj Kovařík SLUNETA Ústí n. L. 19 18 1.0 5.6 1.7 0.2 1.7/3.4 50.8 3.2
Hynek Ženíšek BK Jiskra Domažlice 17 20 1.0 5.0 1.3 0.6 0.7/1.3 0.0* 1.9
Ondřej Kahánek Levharti Chomutov 19 9 1.0 10.9 4.2 0.1 2.1/3.9 54.3 1.4
Vladimír Gainulin Basket Poděbrady 17 16 1.0 6.1 2.4 0.4 0.1/0.1 0.0* 1.0
Prokop Macků Tygři Praha B 18 19 1.0 5.1 2.0 0.0 1.1/1.9 0.0* 2.2
Petr Kroupa Tygři Praha B 18 16 1.0 6.1 1.6 0.8 0.7/1.3 0.0* 1.8
Daniel Kučera BC Nový Jičín 19 16 1.0 6.1 2.8 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.3
Václav Nekola BK Brandýs 19 10 1.0 9.5 2.8 0.7 1.8/3.1 58.1 2.2
Petr Krýsl SLUNETA Ústí n. L. 17 10 1.0 9.5 3.1 0.3 2.4/4.4 54.5 2.3
Petr Vorlíček SLUNETA Ústí n. L. 18 22 1.0 4.3 0.6 1.0 0.2/0.3 0.0* 1.1
Vincent Hofhans Olomouc 19 21 1.0 4.5 1.2 0.6 0.4/0.8 0.0* 2.3
Jaromír Šrámek Levharti Chomutov 18 23 1.0 4.1 1.2 0.0 1.7/3.1 53.5 2.0
Jan Mikulec Tesla Pardubice 19 23 1.0 4.1 1.4 0.3 0.5/1.3 0.0* 1.6
Jakub Knejp BK NAPOS Vysoká n. L. 18 23 1.0 4.0 1.0 0.5 0.4/0.8 0.0* 1.8
Vavřinec Zahořík Tygři Praha B 16 12 1.0 7.7 2.8 0.5 0.7/1.0 0.0* 1.0
Vojtěch Pánek Tesla Pardubice 18 18 1.0 5.1 0.8 1.1 0.1/0.2 0.0* 0.9
Jakub Brožek Basket Poděbrady 17 20 1.0 4.6 0.6 1.0 0.5/0.9 0.0* 1.3
Matyáš Jiří Vojta Tygři Praha B 18 11 1.0 8.2 2.3 0.9 0.9/1.5 0.0* 2.2
69 David Fibír Sokol Žižkov 19 17 1.0 5.3 1.2 0.6 0.9/1.9 0.0* 1.5
Jiří Krejčí Basket Poděbrady 17 12 1.0 7.5 3.3 0.0 0.8/2.3 37.0 1.3
Ondřej Čihánek BP Frýdek-Místek 16 15 1.0 5.7 2.4 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.4
32 Jan Havelka Lions J. Hradec 16 19 1.0 4.5 1.2 0.5 0.6/1.1 0.0* 1.1
Adam Lacho JBC Brno 17 19 1.0 4.5 1.3 0.2 1.3/2.2 58.5 1.1
Matěj Šrámek Tesla Pardubice 18 17 1.0 4.9 1.4 0.5 0.5/1.1 0.0* 1.3
16 Jakub Pohánka Lions J. Hradec 18 7 1.0 11.9 3.6 1.3 0.9/1.3 0.0* 2.9
13 David Douša Sokol Žižkov 19 14 1.0 5.7 2.1 0.0 1.4/2.4 58.8 1.4
11 Matyáš Zoubek BK Příbor 18 7 1.0 11.4 2.3 2.1 0.4/1.3 0.0* 3.9
Alain Eminger TJ Sokol Kbely 19 18 1.0 4.4 1.8 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.7
Martin Haman BK NAPOS Vysoká n. L. 17 13 1.0 6.0 1.2 1.0 0.5/1.2 0.0* 2.0
Tomas Darren Mcmenamin Tygři Praha B 18 16 1.0 4.8 1.1 0.6 0.8/1.7 0.0* 1.8
Vojtěch Sedlák Olomouc 17 16 1.0 4.8 1.0 0.8 0.3/1.1 0.0* 1.4
Mikoláš Dratva BP Frýdek-Místek 17 12 1.0 6.2 2.3 0.3 0.9/1.8 0.0* 0.3
Maddox Dofek BC Nový Jičín 18 13 1.0 5.6 1.6 0.7 0.3/0.6 0.0* 1.5
Václav Antl BA Sparta Praha 17 15 1.0 4.8 1.1 0.6 0.9/1.2 0.0* 1.4
Michal Sedmík BC Vysočina 17 17 1.0 4.2 1.9 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.8
Filip Pospíšek JBC Brno 18 23 1.0 3.1 1.2 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.6
Ondřej Bílek Tesla Pardubice 17 13 1.0 5.5 1.8 0.3 0.8/1.2 0.0* 0.9
31 Michal Daněk Slavia Kroměříž 18 21 1.0 3.4 0.9 0.3 0.7/1.2 0.0* 2.0
Lukáš Horák BASKET Brno "B" 19 19 1.0 3.7 1.2 0.2 0.6/0.9 0.0* 2.2
Michal Růžička BASKET Brno "B" 17 11 1.0 6.3 1.5 1.0 0.2/0.2 0.0* 1.2
5 Maxim Šťastný BC Kolín 18 10 1.0 6.9 3.1 0.0 0.7/2.5 28.0 2.0
Martin Čech BASKET Brno "B" 17 11 1.0 6.3 2.1 0.3 1.3/2.5 50.0 2.4
Daniel Dočkal Olomouc 18 15 1.0 4.6 1.8 0.1 0.8/1.3 0.0* 0.9
Eduardo Almadana Clerisse Tygři Praha B 19 6 1.0 11.5 3.5 1.0 1.5/2.8 52.9 0.7
David Peterka JBC Brno 19 18 1.0 3.8 1.1 0.1 1.4/2.5 55.6 1.4
Lukáš Poulíček Tygři Praha B 16 9 1.0 7.6 2.3 0.6 1.2/2.2 55.0 2.2
15 Petr Szcotka Slavia Kroměříž 19 6 1.0 11.3 3.8 0.3 2.7/6.2 43.2 1.5
Matyáš Demeter BP Frýdek-Místek 17 16 1.0 4.3 1.9 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.0
Adam Šinovský SLUNETA Ústí n. L. 18 19 1.0 3.5 1.1 0.2 0.7/1.5 0.0* 1.3
František Skřivánek Tygři Praha B 19 8 1.0 8.3 1.6 1.6 0.1/0.3 0.0* 1.6
Daniel Král Tygři Praha B 17 7 1.0 9.3 1.7 1.6 1.1/2.6 44.4 1.1
Prokop Mach BK Jiskra Domažlice 17 11 1.0 5.8 1.7 0.6 0.5/0.7 0.0* 3.5
43 Viktor Jakl Lions J. Hradec 17 22 1.0 2.9 0.6 0.4 0.4/0.9 0.0* 0.9
23 Jan Bradáč Lions J. Hradec 18 15 1.0 4.1 1.3 0.4 0.3/0.7 0.0* 2.0
Vojtěch Mráček BK Vlci Žďár 18 20 1.0 3.1 1.2 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.6
Adam Kněžour Tesla Pardubice 17 6 1.0 10.2 3.2 0.8 1.3/2.2 61.5 2.7
25 David Straka BK Příbor 18 19 1.0 3.2 1.4 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.0
Ondřej Kos BC Vysočina 16 16 1.0 3.8 0.9 0.3 1.1/1.8 0.0* 1.4
Petr Vaverka BK Brandýs 16 11 1.0 5.4 1.9 0.5 0.2/0.4 0.0* 1.4
Filip Čejka BP Frýdek-Místek 16 18 1.0 3.2 1.1 0.2 0.5/1.1 0.0* 0.7
Václav Havelek BASKET Brno "B" 18 12 1.0 4.8 1.8 0.3 0.3/1.4 0.0* 2.1
Pavel Daranský BCM Orli Prostějov 19 17 1.0 3.4 1.2 0.3 0.2/0.3 0.0* 2.1
Jan Latislav TJ Sokol Kbely 18 16 1.0 3.6 1.2 0.3 0.3/0.9 0.0* 1.9
Šimon Gruber BASKET Brno "B" 17 9 1.0 6.2 1.6 0.7 1.1/2.2 50.0 2.9
Jan Špička Olomouc 19 16 1.0 3.5 0.9 0.4 0.3/1.1 0.0* 1.7
Petr Valeš Tygři Praha B 19 5 1.0 11.0 5.2 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.4
15 Jakub Zhříval BC Kolín 18 24 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.5
Matyáš Kalita Olomouc 19 11 1.0 5.0 1.3 0.3 1.6/2.4 69.2 0.5
14 Tadeáš Zavadil Slavia Kroměříž 17 14 1.0 3.9 1.1 0.5 0.2/0.5 0.0* 2.0
Patrik Sahánek BK NAPOS Vysoká n. L. 19 22 1.0 2.5 1.0 0.0 0.4/0.7 0.0* 2.2
Filip Zelinka JBC Brno 18 19 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.4
Vojtěch Janota BA Sparta Praha 19 4 1.0 13.0 5.3 0.3 1.8/4.0 43.8 1.0
Marek Dvořák JBC Brno 16 15 1.0 3.4 0.9 0.4 0.3/1.5 0.0* 0.8
Tomáš Žatečka BC Vysočina 18 17 1.0 2.9 1.2 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.2
3 Radim Hušák Sokol Žižkov 16 16 1.0 3.1 0.8 0.3 0.8/1.1 0.0* 1.1
Petr Poláček BA Grizzlies Plzeň 18 5 1.0 9.4 3.0 0.2 2.8/4.0 70.0 1.0
Pavel Plechatý Levharti Chomutov 17 23 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.4
Filip Osvítil BASKET Brno "B" 17 8 1.0 5.9 2.4 0.3 0.4/1.1 0.0* 2.0
Filip Zdrubecký Tygři Praha B 18 6 1.0 7.8 2.3 0.7 1.2/1.5 0.0* 2.3
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 18 10 1.0 4.7 1.7 0.2 0.7/1.5 0.0* 1.2
Lukáš Paskovský Basket Poděbrady 16 12 1.0 3.8 1.3 0.3 0.6/0.9 0.0* 1.3
David Lukeš BA Grizzlies Plzeň 17 20 1.0 2.3 0.9 0.1 0.4/1.0 0.0* 1.8
Tomáš Míča Tesla Pardubice 16 7 1.0 6.4 1.4 1.0 0.6/1.3 0.0* 0.4
Tomáš Vrátný BC Vysočina 18 23 1.0 2.0 0.6 0.1 0.4/0.8 0.0* 0.3
Michal Žitňanský BCM Orli Prostějov 17 19 1.0 2.3 0.6 0.2 0.4/0.4 0.0* 1.4
David Sirotek BASKET Brno "B" 16 10 1.0 4.4 1.4 0.3 0.7/1.2 0.0* 2.0
Jakub Urda BASKET Brno "B" 17 5 1.0 8.8 3.6 0.2 1.0/1.8 0.0* 2.4
František Marek BA Grizzlies Plzeň 18 11 1.0 4.0 1.0 0.5 0.4/1.1 0.0* 1.8
Filip Řezníček BP Frýdek-Místek 18 13 1.0 3.3 1.3 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.3
Petr Hrubý BA Grizzlies Plzeň 19 10 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.5
31 Jan Ille Lions J. Hradec 16 21 1.0 2.0 0.1 0.6 0.0/0.1 0.0* 2.2
Alois Kudrlička BA Grizzlies Plzeň 16 13 1.0 3.3 0.5 0.6 0.5/0.8 0.0* 1.5
Petr Slivka SLUNETA Ústí n. L. 18 14 1.0 3.0 1.2 0.1 0.4/0.6 0.0* 1.2
Matěj Kreutzer JBC Brno 19 20 1.0 2.1 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
5 Jakub Mašek Sokol Žižkov 19 17 1.0 2.5 0.5 0.4 0.5/0.8 0.0* 0.9
Tadeáš Janoušek Tesla Pardubice 17 9 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.1
Lukáš Sádovský Tesla Pardubice 16 3 1.0 13.7 4.3 1.7 0.0/0.7 0.0* 2.7
Pavel Krčmář BK Vlci Žďár 16 12 1.0 3.4 0.8 0.0 1.8/2.9 60.0 1.1
16 Matyáš Klvaň BC Kolín 19 10 1.0 4.1 0.6 0.7 0.8/1.1 0.0* 1.5
Jakub Müller JBC Brno 19 11 1.0 3.6 1.2 0.0 1.3/2.5 50.0 2.5
David Kozel BA Grizzlies Plzeň 16 6 1.0 6.7 0.2 1.7 1.3/1.7 0.0* 2.5
14 Filip Sýkora BC Kolín 18 14 1.0 2.9 1.3 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.5
Marek Paul BK Jiskra Domažlice 16 19 1.0 2.1 0.7 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.1
Hugo Lejsek Tesla Pardubice 17 3 1.0 13.3 4.3 1.0 1.7/2.7 62.5 1.7
Martin Pur Olomouc 18 12 1.0 3.3 1.0 0.0 1.3/1.8 0.0* 2.3
Michal Podrazil Tygři Praha B 18 4 1.0 9.8 4.5 0.0 0.8/0.8 0.0* 1.8
Jakub Altmann BK NAPOS Vysoká n. L. 18 22 1.0 1.8 0.7 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.8
27 Vít Gabzdyl BK Příbor 18 7 1.0 5.6 2.4 0.1 0.3/2.9 10.0 2.0
10 Matěj Kuliha BK Příbor 19 21 1.0 1.9 0.7 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.8
Matyáš Kühn BCM Orli Prostějov 16 15 1.0 2.4 0.7 0.3 0.1/0.1 0.0* 1.1
Jakub Bartůněk TJ Sokol Kbely 17 11 1.0 3.3 1.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.2
Jakub Lukeš BA Grizzlies Plzeň 18 23 1.0 1.6 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Jakub Vodrážka Basket Poděbrady 18 10 1.0 3.6 1.5 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.4
Sebastian Pavlík BASKET Brno "B" 18 17 1.0 2.1 0.4 0.4 0.4/0.5 0.0* 1.6
Metoděj Pazdera Olomouc 16 3 1.0 11.7 4.0 1.0 0.7/2.3 28.6 1.7
32 Ondřej Skupeň BK Příbor 17 10 1.0 3.5 1.1 0.2 0.7/1.9 0.0* 2.4
Jiří Herman SLUNETA Ústí n. L. 18 9 1.0 3.8 1.6 0.1 0.3/0.4 0.0* 0.7
Jakub Nikodým BK NAPOS Vysoká n. L. 18 21 1.0 1.6 0.4 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.4
Šimon Pučelík BA Sparta Praha 16 14 1.0 2.4 0.8 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.7
Jonáš Pavlíček BCM Orli Prostějov 18 6 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/2.5 13.3 2.0
Libor Škarda BK Jiskra Domažlice 18 18 1.0 1.7 0.6 0.1 0.3/0.7 0.0* 1.5
31 Jakub Matoušek BC Kolín 18 8 1.0 3.9 1.5 0.3 0.1/0.4 0.0* 2.1
Vojtěch Lukeš BK Brandýs 18 21 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.7
Marek Sekáč Levharti Chomutov 16 16 1.0 1.9 0.7 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.5
Filip Stieber BK Brandýs 17 6 1.0 5.0 1.2 0.7 0.7/1.8 0.0* 2.0
6 Jakub Kött BK Příbor 18 18 1.0 1.7 0.4 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.7
Matěj Váňa BK Brandýs 18 6 1.0 4.8 1.5 0.3 0.8/1.2 0.0* 1.5
Vít Petrželka Basket Poděbrady 17 18 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Martin Kodera BK Brandýs 19 22 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 2.1
Ondřej Svejkovský Levharti Chomutov 17 17 1.0 1.7 0.5 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.9
Václav Stráda SLUNETA Ústí n. L. 19 4 1.0 7.0 1.5 0.3 3.3/5.5 59.1 2.5
Vadim Hlushko BK Brandýs 18 17 1.0 1.6 0.5 0.1 0.2/0.7 0.0* 2.0
Lukáš Křivánek BASKET Brno "B" 18 19 1.0 1.5 0.5 0.1 0.4/0.6 0.0* 0.5
Josef Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 18 2 1.0 14.0 2.5 2.0 3.0/3.5 85.7 2.0
31 Jakub Kresta BK Příbor 19 20 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
Prokop Jelínek BASKET Brno "B" 17 6 1.0 4.3 1.7 0.2 0.5/0.7 0.0* 2.0
Marek Hemza BK Vlci Žďár 19 21 1.0 1.2 0.4 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.8
Matěj Němec BC Vysočina 18 17 1.0 1.5 0.5 0.1 0.4/0.6 0.0* 0.6
Sebastien Vojta BK Brandýs 18 23 1.0 1.1 0.4 0.1 0.0/0.1 0.0* 1.0
2 Antonín Kopic Sokol Žižkov 19 17 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.1
Jan Bělohradský Tygři Praha B 16 5 1.0 5.0 1.0 0.6 1.2/2.6 46.2 0.8
Lukáš Podrazil Tygři Praha B 16 7 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.0
Jakub Grunta Olomouc 19 15 1.0 1.6 0.5 0.1 0.3/0.4 0.0* 0.5
Richard Dittrich Basket Poděbrady 18 3 1.0 8.0 2.0 1.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
6 Marek Schorník Slavia Kroměříž 18 12 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.9
Vsevolod Diubchenko SLUNETA Ústí n. L. 17 5 1.0 4.6 1.4 0.4 0.6/1.4 0.0* 0.4
David Holubec BK Brandýs 16 2 1.0 11.5 2.0 1.0 4.5/8.0 56.3 2.0
Mikuláš Hrůza BK Jiskra Domažlice 17 13 1.0 1.8 0.2 0.4 0.2/0.2 0.0* 0.6
Martin Paidar BA Sparta Praha 17 13 1.0 1.7 0.5 0.1 0.5/1.2 0.0* 0.6
5 Jakub Hrdý Slavia Kroměříž 17 9 1.0 2.4 0.7 0.2 0.4/0.9 0.0* 0.4
Radim Jašek BC Nový Jičín 19 16 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Jakub Černý Tygři Praha B 18 2 1.0 10.5 4.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Michal Janžo BASKET Brno "B" 17 5 1.0 4.2 1.0 0.6 0.4/1.6 0.0* 1.6
Filip Odložil Slavia Kroměříž 19 4 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.0
Petr Pučelík BA Grizzlies Plzeň 17 9 1.0 2.3 0.9 0.1 0.2/0.2 0.0* 1.3
Tadeáš Ptáček Tesla Pardubice 18 4 1.0 5.3 1.3 0.5 1.3/2.3 55.6 2.0
11 Matěj Sláma Slavia Kroměříž 17 9 1.0 2.2 0.7 0.0 0.9/1.4 0.0* 2.0
Jakub Žalud SLUNETA Ústí n. L. 16 1 1.0 20.0 5.0 2.0 4.0/6.0 66.7 0.0
Filip Jano BK Jiskra Domažlice 16 14 1.0 1.4 0.6 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.2
Tadeáš Králík BC Vysočina 17 5 1.0 3.8 1.2 0.2 0.8/0.8 0.0* 0.8
Marcel Cvrk BK Jiskra Domažlice 17 5 1.0 3.8 1.2 0.4 0.2/0.4 0.0* 1.8
Tomáš Paluda BASKET Brno "B" 16 8 1.0 2.4 0.8 0.1 0.5/0.9 0.0* 1.6
Roman Váňa BK NAPOS Vysoká n. L. 19 18 1.0 1.0 0.2 0.1 0.5/1.0 0.0* 0.6
Andrej Gnap BA Sparta Praha 19 11 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/1.3 0.0* 1.6
21 Erik Šimoňák Lions J. Hradec 19 2 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
21 Šimon Máselník Slavia Kroměříž 19 6 1.0 3.0 1.0 0.2 0.5/1.3 0.0* 1.8
6 Vasil Petrovichev Sokol Žižkov 19 14 1.0 1.2 0.1 0.2 0.4/0.4 0.0* 0.6
Jan Kvapil SLUNETA Ústí n. L. 19 3 1.0 5.7 2.3 0.3 0.0/0.3 0.0* 4.3
Simon Jurdanov BC Nový Jičín 19 10 1.0 1.7 0.1 0.3 0.6/0.9 0.0* 1.4
Jáchym Müller BA Sparta Praha 19 16 1.0 1.1 0.3 0.1 0.2/0.4 0.0* 2.5
Jonatan Asor Tygři Praha B 17 5 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.6
Filip Brodský SLUNETA Ústí n. L. 19 10 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.9
Zachariáš Andrle Tygři Praha B 17 5 1.0 3.2 0.6 0.6 0.2/0.2 0.0* 0.8
Bartoloměj Linda BA Grizzlies Plzeň 18 17 1.0 0.9 0.1 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.6
Antonín Pilný BK Brandýs 18 16 1.0 1.0 0.1 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jan Mynář BP Frýdek-Místek 18 11 1.0 1.5 0.5 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.3
Jan Jandora JBC Brno 17 4 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.3
Matěj Jacko BK NAPOS Vysoká n. L. 17 9 1.0 1.8 0.2 0.2 0.7/1.1 0.0* 1.4
Adam Hrubý BP Frýdek-Místek 18 7 1.0 2.1 0.9 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.3
Vojtěch Mach BK Jiskra Domažlice 18 17 1.0 0.9 0.3 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.6
10 Tomáš Petr Sokol Žižkov 19 17 1.0 0.9 0.2 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.5
Petr Schejbal BA Grizzlies Plzeň 19 5 1.0 3.0 1.2 0.2 0.0/0.6 0.0* 2.2
7 Prokop Přibyl Sokol Žižkov 17 4 1.0 3.8 0.3 0.8 1.0/2.0 50.0 2.3
Štěpán Tůma BK Vlci Žďár 16 11 1.0 1.4 0.5 0.1 0.2/0.2 0.0* 0.7
Lukáš Bílek BK Vlci Žďár 16 3 1.0 4.7 1.7 0.3 0.3/1.3 0.0* 2.3
Daniel Malíček BC Nový Jičín 19 6 1.0 2.3 0.8 0.2 0.2/0.7 0.0* 0.2
Martin Franěk BK Jiskra Domažlice 19 11 1.0 1.2 0.5 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.9
Jiří Nejezchleba BA Sparta Praha 16 6 1.0 2.0 0.3 0.2 0.8/1.0 0.0* 0.8
Marek Dočkal Slavia Kroměříž 17 2 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.0
Vojtěch Heluz Levharti Chomutov 18 13 1.0 0.9 0.4 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.0
Adam Březina BASKET Brno "B" 18 19 1.0 0.6 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.5
Michal Srp SLUNETA Ústí n. L. 19 7 1.0 1.7 0.4 0.3 0.0/0.6 0.0* 1.3
Richard Jendželovský BC Kolín 16 2 1.0 6.0 0.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Radek Berky BA Sparta Praha 17 10 1.0 1.1 0.1 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jonáš Němeček BA Grizzlies Plzeň 18 14 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.9
Michal Baloun Tesla Pardubice 19 3 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Jakub Šmíd BASKET Brno "B" 17 5 1.0 2.2 0.4 0.2 0.8/0.8 0.0* 0.4
Lukáš Richter BASKET Brno "B" 18 2 1.0 5.0 1.0 0.5 1.5/2.0 75.0 0.5
Jan Žvátora BCM Orli Prostějov 19 13 1.0 0.8 0.2 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.4
Lukáš Kapec BCM Orli Prostějov 18 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Oliver Zdobinský Tesla Pardubice 16 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Štěpán Dočekal BK Vlci Žďár 16 1 1.0 9.0 2.0 0.0 5.0/8.0 62.5 1.0
Vojtěch Jozífek BC Vysočina 19 20 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.9
Lukáš Baier Slavia Kroměříž 17 3 1.0 3.0 0.7 0.3 0.7/2.0 33.3 2.3
44 Jakub Přívara Slavia Kroměříž 18 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Vojtěch Kobierski Olomouc 17 1 1.0 8.0 2.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
Jiří Voborník Tesla Pardubice 17 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Vladislav Pakaev Levharti Chomutov 18 23 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.9
22 Daniel Tichovský BC Kolín 18 3 1.0 2.7 0.3 0.3 1.0/1.0 0.0* 0.3
6 Ondřej Koláčný BC Kolín 19 10 1.0 0.8 0.2 0.1 0.1/0.6 0.0* 1.0
Šimon Dowertill BP Frýdek-Místek 16 8 1.0 0.9 0.3 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.0
Pavel Vondraš BK Jiskra Domažlice 17 10 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.5
Matěj Šaradín Olomouc 16 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
David Sláma BK Vlci Žďár 16 7 1.0 1.0 0.3 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.0
Viktor Koňařík Olomouc 18 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Martin Bodlák BK Brandýs 16 4 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.5
Miroslav Ptáček TJ Sokol Kbely 19 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 2.2
Christian Chlubný BASKET Brno "B" 18 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.5
Vít Straška Levharti Chomutov 19 1 1.0 6.0 1.0 1.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Josef Raboch Sokol Žižkov 17 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Rodan Radovan Beneš BK Vlci Žďár 19 12 1.0 0.4 0.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Viktor Procházka TJ Sokol Kbely 19 9 1.0 0.6 0.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 2.7
Daniel Ransdorf Levharti Chomutov 18 7 1.0 0.7 0.1 0.1 0.0/0.3 0.0* 1.0
Matěj Richter BK Brandýs 16 3 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Jan Zapletal BCM Orli Prostějov 17 15 1.0 0.3 0.1 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.1
Alexey Lysov BA Sparta Praha 17 16 1.0 0.3 0.1 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.6
Robin Kalousek BCM Orli Prostějov 16 4 1.0 1.3 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tadeáš Klečka TJ Sokol Kbely 19 18 1.0 0.3 0.0 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.2