Martin Bodlák

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
BK Brandýs n. L.
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
229
Procento vítězství
65.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" BK Brandýs nad Labem 11 10.0 4.7 0 0.5/1.1 50.0 -
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" BK Brandýs nad Labem 11 7.0 3.5 0 0.1/0.5 16.7 -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina C BK Brandýs n. L. 4 14.3 7 0 0.3/0.3 100.0 -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G PandyČel.U11G(mix) 6 0.3 0.2 0 0/0 0.0 -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11 G skupina B PandyČel.U11G(mix) 5 0.8 0.4 0 0/0 0.0 -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Skupina 4-6 PandyČel.U11G(mix) 4 2.8 1.3 0 0.3/0.8 33.3 -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" PandyČel.U11G(mix) 15 9.1 4.3 0 0.5/1.2 44.4 -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" PandyČel.U11G(mix) 15 6.1 2.9 0 0.4/0.7 60.0 -
2017/18 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace o národní finále U11MIX skupina A Čelákovice U11 (mix 3 2.7 1 0 0.7/1 66.7 -
2018/19 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace o národní finále U11 MIX Čelákovice U11 (mix 2 20.0 9 0 2/2 100.0 -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" Pandy U12G(mix)(ms) 8 14.5 6.9 0 0.8/1.4 54.5 -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B1" Pandy U12G(mix)(ms) 8 8.4 4.1 0 0.1/0.3 50.0 -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"B" PandyU11(mix) 9 16.7 7.4 0 1.8/3.1 57.1 -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž mladších minižáků U11B"B1" PandyU11(mix) 8 9.1 3.9 0 1.4/2 68.8 -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Skupina 1-4 mix PandyU11(mix) 4 16.0 7.8 0 0.5/1 50.0 -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Mix 1-2 PandyU11(mix) 2 9.5 4.5 0 0.5/1 50.0 -
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BAČelU12B 8 20.1 8.9 0.5 0.9/2 43.8 -
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B1" BAČelU12B 8 16.8 7 0.4 1.6/2.1 76.5 -
2019/20 starší minižáci U13 - Kvalifikace o NF U13B finále BK Brand U13B(kv) 2 11.0 5 0 1/2.5 40.0 -
2019/20 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o NF U12B(kv) semifinále 1 ČelákU12B 2 10.5 3.5 0 3.5/5 70.0 -
2020/21 starší minižáci U13 - Kvalifikace C Pandy Čelákovice 4 12.3 5.5 0.3 0.5/1 50.0 -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina C Pandy Čelákovice 9 14.7 5.6 0.7 1.6/3.3 46.7 -
2021/22 žáci U15 - skupina C BK Brandýs n.L. 12 6.3 2.6 0.2 0.6/1.1 53.8 -
2021/22 mladší žáci U14 - extraliga A Pandy Čelákovice 10 12.5 4.2 0.8 1.7/2.3 73.9 -
2021/22 žáci U15 - extraliga A BK Brandýs n.L. 11 5.9 2.1 0.2 1.2/1.8 65.0 -
2022/23 žáci U15 - Skupina B BK Brandýs n.L. 12 16.9 4.2 1.8 3.1/4.3 71.2 -
2022/23 kadeti U17 - Skupina B BK Brandýs n. L. 2 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2022/23 žáci U15 - extraliga A BK Brandýs n.L. 14 11.3 3 1.3 1.4/2 71.4 -
2022/23 kadeti U17 - finálová skupina BK Brandýs n. L. 3 6.0 0.3 1 2.3/2.7 87.5 -
2023/24 kadeti U17 - Skupina B BK Brandýs n. L. 12 9.3 1.6 1.8 0.7/1.3 50.0 -
2023/24 junioři U19 - play-out B BK Brandýs 2 3.5 1 0.5 0/0 0.0 -
2023/24 junioři U19 - Skupina B BK Brandýs 1 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2023/24 kadeti U17 - Finálová skupina BK Brandýs n. L. 2 9.5 1 2.5 0/0 0.0 -
Průměr za kariéru 22.9 10.2 4.0 0.4 1.0/1.6 160.1 1.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Tesla Pardubice 10. 12. 2023
2B body 4 Vlci Žďár 7. 1. 2024
3B body 4 Jižní Supi 4. 11. 2023
Body 17 Vlci Žďár 7. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Válečníci Děčín 18. 9. 2022 2022/23
2B body 15 WIZNusU12G(ms) 3. 2. 2019 2018/19
3B body 6 SLUNETA Ústí n.L. 17. 9. 2022 2022/23
Body 30 WIZNusU12G(ms) 3. 2. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
30. 9. 2023 Skupina B Tesla Pardubice 0 0 0 0/0 0
1. 10. 2023 Skupina B Královští Sokoli 9 3 1 0/0 0
14. 10. 2023 Skupina B Vlci Žďár 10 2 2 0/1 0.0
15. 10. 2023 Skupina B BC Vysočina 9 1 2 1/2 50.0
4. 11. 2023 Skupina B Jižní Supi 15 1 4 1/2 50.0
5. 11. 2023 Skupina B Sokol Žižkov 16 1 4 2/5 40.0
18. 11. 2023 Skupina B Pod U17B 9 3 1 0/0 0
19. 11. 2023 Skupina B Pod U17B 5 1 1 0/0 0
6. 12. 2023 Skupina B BC Vysočina 0 0 0 0/0 0
9. 12. 2023 Skupina B Královští Sokoli 5 1 1 0/0 0
10. 12. 2023 Skupina B Tesla Pardubice 8 1 1 3/4 75.0
6. 1. 2024 Skupina B BC Vysočina 9 1 2 1/2 50.0
7. 1. 2024 Skupina B Vlci Žďár 17 4 3 0/0 0
14. 1. 2024 play-out B BK NAPOS Vysoká n. L. 5 1 1 0/0 0
20. 1. 2024 Finálová skupina BK Klatovy 8 1 2 0/0 0
21. 1. 2024 Finálová skupina Levharti Chomutov 11 1 3 0/0 0
17. 2. 2024 play-out B Basket Poděbrady 2 1 0 0/0 0
Celkem 17 138 23 28 8/16 50.0
Průměr 17 8.1 1.4 1.6 0.5/0.9 50.0
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
BK Kral-Jun U12B 4 21.3 10.0 0.3 0.5/1.3 40.0 -
Tygři Praha 4 17.3 4.5 1.8 3.0/3.3 92.3 1.0
Měl U12 4 16.8 5.3 1.3 2.5/4.5 55.6 0.8
TJ AŠ M.B. U11B 3 21.3 10.0 0.0 1.3/2.7 50.0 0.3
SLUNETA Ústí n.L. 5 10.8 2.4 1.6 1.2/1.2 100.0 2.2
Pečky U12G 4 12.5 6.0 0.0 0.5/0.8 66.7 -
Válečníci Děčín 4 12.5 2.8 1.3 3.3/4.5 72.2 3.5
Sokol Vyšehrad 4 10.8 4.0 0.8 0.5/1.0 50.0 1.0
USK Praha 4 10.5 3.3 1.0 1.0/2.5 40.0 3.0
BAPodU11B 4 10.5 3.5 0.0 3.5/5.0 70.0 1.5
Sokol Pražský 3 13.7 5.3 0.7 1.0/3.0 33.3 3.3
USK Praha 4 10.0 2.8 1.0 1.5/3.8 40.0 0.8
SokPečU12B 2 19.5 9.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Pražský 4 9.0 3.0 0.3 2.3/3.3 69.2 1.8
SlaU11G 4 9.0 4.3 0.0 0.5/1.5 33.3 -
BA Lynx Liberec 2 15.5 3.5 2.0 2.5/5.5 45.5 1.5
Kelti U12B 2 15.5 7.0 0.0 1.5/1.5 100.0 -
BCKolU11B 2 14.0 6.5 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Válečníci Děčín 2 14.0 5.0 0.5 2.5/3.0 83.3 3.5
TJ Sokol Kbely 2 14.0 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Vlci Žďár 2 13.5 3.0 2.5 0.0/0.5 0.0 1.0
BA Nymburk 2 13.5 5.5 0.5 1.0/2.0 50.0 2.0
Ber U13B 4 6.5 3.3 0.0 0.0/0.5 0.0 0.3
Sad U12G 4 6.3 2.8 0.0 0.8/1.5 50.0 0.8
Lokomotiva Plzeň 2 11.5 2.5 1.5 2.0/2.0 100.0 1.0
BA Sparta Praha 1 23.0 8.0 1.0 4.0/4.0 100.0 3.0
BA Tygři Louny 1 23.0 8.0 1.0 4.0/4.0 100.0 -
Sokol Vyšehrad 1 23.0 11.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
JUVENTA U13B 2 11.5 5.5 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
BA Sparta 2 10.5 3.0 1.5 0.0/0.0 0.0 2.5
Basket Poděbrady 2 10.5 4.0 0.5 1.0/2.0 50.0 2.0
ŠBKSad U11G 4 5.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.8
BC Vysočina 2 9.0 1.0 2.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SK Velká Ohrada 1 18.0 9.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Nymburk 2 9.0 4.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 4.3 1.8 0.0 0.8/1.3 60.0 0.8
Sokol Žižkov 1 16.0 1.0 4.0 2.0/5.0 40.0 -
Slavoj Litoměřice 1 15.0 1.0 2.0 7.0/9.0 77.8 -
Jižní Supi 1 15.0 1.0 4.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Beroun 2 7.0 2.5 0.5 0.5/1.0 50.0 1.5
Sluneta Ústí n. L. 2 7.0 3.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
Královští Sokoli 2 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Pod U17B 2 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BraU11G 6 2.2 1.0 0.0 0.2/0.3 50.0 0.2
BA Sparta 1 12.0 5.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Levharti Chomutov 1 11.0 1.0 3.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 2 5.5 2.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 1 10.0 3.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
Basketpoint Frýdek-Místek 1 10.0 1.0 1.0 5.0/6.0 83.3 1.0
Porg Basket 1 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři U13B 2 4.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
BK Klatovy 1 8.0 1.0 2.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tesla Pardubice 2 4.0 0.5 0.5 1.5/2.0 75.0 1.0
Sokol Písek Sršni B 1 6.0 0.0 2.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK NAPOS Vysoká n. L. 1 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Basket Poděbrady 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Vysočina 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -