Adam Gomboš

Národnost
CZE
Ročník narození
2009 - 14 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
119
Procento vítězství
46.2%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A" BA SpaU11B "B"(ms) 6 2.5 1.2 0 0.2/2 8.3 -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1" BA SpaU11B "B"(ms) 6 3.7 1.8 0 0/0.7 0.0 -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Skupina 5-7 B BA SpaU11B "B"(ms) 6 3.3 1.3 0 0.7/2 33.3 -
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BA SpaU12B"B" 7 5.1 2.4 0 0.3/0.9 33.3 -
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B1" BA SpaU12B"B" 8 5.0 2.4 0 0.3/1 25.0 -
2019/20 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 18 11.3 5.4 0 0.4/1.5 29.6 -
2020/21 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž U12B"B1" BA SpaU12B"B" 1 4.0 2 0 0/0 0.0 -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina A BA Sparta Praha 9 3.9 1.7 0 0.6/1.6 35.7 -
2021/22 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 20 19.7 9.2 0.1 1.1/2.9 37.9 -
2021/22 mladší žáci U14 - extraliga A BA Sparta Praha 10 5.2 2.2 0 0.8/2.2 36.4 -
2022/23 žáci U15 - Skupina A BA Sparta 10 7.1 2.9 0.2 0.7/0.8 87.5 -
2022/23 mladší žáci U14 - Skupina C BA Sparta Praha 12 28.8 12.5 0.3 3/5.3 57.1 -
2022/23 žáci U15 - extraliga A BA Sparta 2 7.5 3 0 1.5/3 50.0 -
2022/23 mladší žáci U14 - extraliga A BA Sparta Praha 4 22.0 8.3 0.8 3.3/3.5 92.9 -
Průměr za kariéru 23.8 11.3 5.1 0.1 0.9/2.1 105.4 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 Válečníci Děčín 11. 12. 2022
2B body 23 Tygři Praha B 24. 9. 2022
3B body 2 BK Klatovy 3. 12. 2022
Body 48 Tygři Praha B 24. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Válečníci Děčín 11. 12. 2022 2022/23
2B body 23 Tygři Praha B 24. 9. 2022 2022/23
3B body 2 BK Klatovy 3. 12. 2022 2022/23
Body 48 Tygři Praha B 24. 9. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
10. 9. 2022 Skupina C BA 2006´ Roudnice n.L. 35 16 0 3/4 75.0
11. 9. 2022 Skupina C Sj. BK Litoměřice 17 8 0 1/3 33.3
17. 9. 2022 Skupina A Lokomotiva Plzeň 2 1 0 0/0 0
18. 9. 2022 Skupina A Sokol Písek 4 1 0 2/2 100.0
24. 9. 2022 Skupina C Tygři Praha B 48 23 0 2/4 50.0
25. 9. 2022 Skupina C Tygři Praha 26 10 0 6/13 46.2
1. 10. 2022 Skupina A TJ Sokol Kbely 5 2 0 1/2 50.0
2. 10. 2022 Skupina A BK Kladno 8 4 0 0/0 0
4. 10. 2022 Skupina A Sokol Pražský 2 1 0 0/0 0
8. 10. 2022 Skupina C Válečníci Děčín 11 3 1 2/4 50.0
9. 10. 2022 Skupina C Sluneta Ústí n. L. 22 10 0 2/4 50.0
22. 10. 2022 Skupina C TJ Sokol Kbely 27 13 0 1/2 50.0
23. 10. 2022 Skupina C TJ Sokol Kbely 46 22 0 2/6 33.3
5. 11. 2022 Skupina A Sokol Písek 10 4 0 2/2 100.0
6. 11. 2022 Skupina A Lokomotiva Plzeň 2 0 0 2/2 100.0
12. 11. 2022 Skupina C Sj. BK Litoměřice 29 13 0 3/5 60.0
13. 11. 2022 Skupina C BA 2006´ Roudnice n.L. 38 16 1 3/3 100.0
17. 11. 2022 Skupina A Sokol Pražský 4 2 0 0/0 0
26. 11. 2022 Skupina C Tygři Praha 23 8 1 4/7 57.1
3. 12. 2022 Skupina A BK Klatovy 16 5 2 0/0 0
4. 12. 2022 Skupina A BK Jiskra Domažlice 18 9 0 0/0 0
7. 1. 2023 extraliga A Sokol Pražský 17 6 1 2/3 66.7
11. 12. 2022 Skupina C Válečníci Děčín 23 8 0 7/8 87.5
8. 1. 2023 extraliga A Tygři Praha 29 11 1 4/4 100.0
15. 1. 2023 extraliga A USK Praha 5 2 0 1/2 50.0
14. 1. 2023 extraliga A Sokol Pražský 10 4 0 2/4 50.0
21. 1. 2023 extraliga A BK Levharti Chomutov 14 6 0 2/2 100.0
22. 1. 2023 extraliga A Válečníci Děčín 28 10 1 5/5 100.0
Celkem 28 519 218 8 59/91 64.8
Průměr 28 18.5 7.8 0.3 2.1/3.3 64.8
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
Tygři Praha 5 18.0 7.0 0.4 2.8/5.2 53.8 1.8
TJ Sokol Kbely 2 36.5 17.5 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 36.5 16.0 0.5 3.0/3.5 85.7 1.0
Válečníci Děčín 4 17.0 5.8 0.5 4.0/5.0 80.0 3.3
Jižní Supi U13 2 28.5 13.0 0.5 1.0/4.0 25.0 2.0
Kačeři U13 2 28.0 13.5 0.0 1.0/2.5 40.0 -
Tygři Praha B 1 48.0 23.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Sj. BK Litoměřice 2 23.0 10.5 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
TJ Sokol Dubeč 2 22.5 11.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
BA Radotín 2 22.5 10.5 0.0 1.5/5.5 27.3 2.0
Sokol Kbely 2 20.5 9.5 0.0 1.5/1.5 100.0 1.0
USK Praha 3 13.7 6.7 0.0 0.3/1.0 33.3 1.3
Sokol Vyšehrad 2 19.5 8.5 0.0 2.5/5.5 45.5 2.0
Sokol Pražský 2 17.0 8.5 0.0 0.0/2.5 0.0 1.5
Sokol Kbely 3 10.3 5.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 14.5 6.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
TJ Sokol Dubeč 2 14.5 6.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
SokPečU12B 4 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
BK Kral-Jun U12B 4 6.0 2.8 0.0 0.5/2.0 25.0 1.3
BA Radotín 2 10.0 4.5 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tygři Praha A 2 10.0 4.0 0.0 2.0/3.5 57.1 -
Lokomotiva Plzeň 4 4.8 1.5 0.0 1.8/3.0 58.3 2.0
Sokol Pražský 2 9.5 3.5 0.5 1.0/2.5 40.0 3.5
BK Jiskra Domažlice 1 18.0 9.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 8.5 4.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 8.5 4.0 0.0 0.5/4.0 12.5 1.5
Sokol Pražský 3 5.3 2.3 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
BK Klatovy 1 16.0 5.0 2.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 2 7.0 2.5 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Levharti Chomutov 1 14.0 6.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Kelti U12B 2 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Měl U12 3 3.3 1.3 0.0 0.7/2.0 33.3 -
Tygři Praha 2 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BCKolU11B 3 3.0 1.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.0
BK Kladno 1 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 2 3.5 1.5 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Jižní Supi 2 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Pražský 2 3.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
USK Praha 1 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Lokomotiva Plzeň 2 2.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BK Bran U11B 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Písek 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0