Celostátní liga U19M

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 3
BA Sparta Praha
Tygři Praha B
28. 9. 2023
09:00
Hala Kuncova Pavel Bohata
Filip Hackl
65
85
25
18
44
46
56
64
Review
Skupina A 1. kolo 1
Sokol Žižkov
TJ Sokol Kbely
28. 9. 2023
10:00
TJ Sokol Žižkov I. František Syrovátka
Pavel Matys
69
83
12
15
29
38
47
59
Review
Skupina A 1. kolo 2
BA Grizzlies Plzeň
BK Jiskra Domažlice
28. 9. 2023
12:00
Krašovská Aktivity Centrum Plzeň Martin Kozel
Tomáš Sklenář
66
89
11
22
35
43
55
74
Review
Skupina A 1. kolo 4
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
28. 9. 2023
12:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Petr Eisner
Tomáš Mašek
60
76
16
23
24
45
43
63
Review
Skupina A 2. kolo 7
BA Grizzlies Plzeň
BA Sparta Praha
23. 9. 2023
10:00
Krašovská Aktivity Centrum Plzeň Fedor Lysov
Jan Matulka
69
46
13
11
30
27
55
35
Review
Skupina A 2. kolo 5
Sokol Žižkov
SLUNETA Ústí nad Labem
23. 9. 2023
14:00
TJ Sokol Žižkov I. Ondřej Vlach
Matěj Pletánek
88
96
23
14
41
38
55
59
78
78
Review
Skupina A 2. kolo 8
BK Jiskra Domažlice
Tygři Praha B
23. 9. 2023
15:30
Městská sportovní hala Fedor Lysov
Jan Matulka
85
81
23
12
51
36
66
56
Review
Skupina A 2. kolo 6
TJ Sokol Kbely
BK Levharti Chomutov
23. 9. 2023
18:00
Sportovní hala Kbely Ondřej Vlach
Matěj Pletánek
80
70
12
18
33
33
52
59
Review
Skupina A 3. kolo 12
BK Jiskra Domažlice
BA Sparta Praha
24. 9. 2023
10:00
Městská sportovní hala Fedor Lysov
Jan Matulka
84
41
23
14
43
27
59
39
Review
Skupina A 3. kolo 10
TJ Sokol Kbely
SLUNETA Ústí nad Labem
24. 9. 2023
10:30
Sportovní hala Kbely Ondřej Vlach
Matěj Pletánek
100
67
28
17
44
38
72
53
Review
Skupina A 3. kolo 9
Sokol Žižkov
BK Levharti Chomutov
11. 11. 2023
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Roman Mareš
Matěj Pletánek
65
82
14
25
39
43
50
58
Review
Skupina A 3. kolo 11
BA Grizzlies Plzeň
Tygři Praha B
24. 9. 2023
19:00
Hala TJ Slavoj Plzeň Lukáš Kalabza
Jan Karásek
75
70
18
9
40
30
61
48
Review
Skupina A 4. kolo 14
BK Levharti Chomutov
Tygři Praha B
7. 10. 2023
11:00
Městská sportovní hala - malá Vladislav Lunhul
Filip Hackl
68
53
14
15
31
22
56
36
Review
Skupina A 4. kolo 15
Sokol Žižkov
BA Grizzlies Plzeň
7. 10. 2023
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Michal Tesař
Richard Gottfried
93
95
25
21
46
44
64
64
80
80
Review
Skupina A 4. kolo 16
TJ Sokol Kbely
BK Jiskra Domažlice
7. 10. 2023
17:30
Sportovní hala Kbely René Klapetek
František Syrovátka
79
62
23
12
47
24
71
41
Review
Skupina A 4. kolo 13
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
7. 10. 2023
19:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Pavel Matys
Ondřej Melzer
108
68
26
15
60
33
90
46
Review
Skupina A 5. kolo 19
Sokol Žižkov
BK Jiskra Domažlice
8. 10. 2023
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Ivo Melichárek
René Klapetek
88
75
27
18
57
41
72
55
Review
Skupina A 5. kolo 18
BK Levharti Chomutov
BA Sparta Praha
8. 10. 2023
11:00
Městská sportovní hala - malá Vladislav Lunhul
Filip Hackl
93
51
22
8
47
24
71
30
Review
Skupina A 5. kolo 17
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha B
8. 10. 2023
12:30
hala UJEP Matej Kovačovič
Ondřej Melzer
85
71
20
11
43
29
68
52
Review
Skupina A 5. kolo 20
TJ Sokol Kbely
BA Grizzlies Plzeň
8. 10. 2023
15:00
Sportovní hala Kbely Jan Jeřáb
Pavel Hendrich
104
77
27
15
49
29
79
58
Review
Skupina A 6. kolo 23
BA Sparta Praha
Sokol Žižkov
21. 10. 2023
09:00
Hala Kuncova Pavel Šenk
Jáchym Povolný
68
64
16
16
41
27
54
47
Review
Skupina A 6. kolo 21
BA Grizzlies Plzeň
SLUNETA Ústí nad Labem
21. 10. 2023
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Lukáš Kalabza
76
102
19
26
35
41
56
70
Review
Skupina A 6. kolo 22
BK Jiskra Domažlice
BK Levharti Chomutov
21. 10. 2023
16:00
Městská sportovní hala Jiří Jodl
Lukáš Kalabza
68
89
16
25
25
51
48
70
Review
Skupina A 6. kolo 24
Tygři Praha B
TJ Sokol Kbely
21. 10. 2023
17:45
Sportovní hala Jeneč Petr Eisner
Pavel Podhůrský
97
86
25
19
38
39
53
61
79
79
Review
Skupina A 7. kolo 27
BA Sparta Praha
TJ Sokol Kbely
22. 10. 2023
09:00
Hala Kuncova Jaroslav Pazourek
Jáchym Povolný
61
97
12
28
33
50
55
76
Review
Skupina A 7. kolo 26
BK Jiskra Domažlice
SLUNETA Ústí nad Labem
22. 10. 2023
10:00
Městská sportovní hala Jiří Jodl
Lukáš Kalabza
83
115
24
32
55
53
69
84
Review
Skupina A 7. kolo 28
Tygři Praha B
Sokol Žižkov
22. 10. 2023
12:30
Sportovní hala Jeneč Filip Hackl
Michal Mainuš
67
56
17
20
39
37
51
46
Review
Skupina A 7. kolo 25
BA Grizzlies Plzeň
BK Levharti Chomutov
22. 10. 2023
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Lukáš Kalabza
77
90
19
23
29
50
46
67
Review
Skupina A 8. kolo 32
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
17. 11. 2023
12:00
Městská sportovní hala - malá Ladislav Neuman
Roman Kejklíček
97
90
31
24
58
46
84
60
Review
Skupina A 8. kolo 31
Tygři Praha B
BA Sparta Praha
17. 11. 2023
15:15
Sportovní hala Jeneč Lucie Peterková
Petr Eisner
69
83
19
27
35
49
52
68
Review
Skupina A 8. kolo 30
BK Jiskra Domažlice
BA Grizzlies Plzeň
17. 11. 2023
17:00
Městská sportovní hala Michal Kuncl
Martin Kozel
66
72
22
17
30
34
50
51
Review
Skupina A 8. kolo 29
TJ Sokol Kbely
Sokol Žižkov
14. 11. 2023
20:15
Sportovní hala Kbely Pavel Theodor
Jan Neubauer
73
80
18
13
35
30
56
51
Review
Skupina A 9. kolo 34
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Sokol Kbely
11. 11. 2023
09:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Petr Eisner
Jakub Hejduk
91
86
12
20
43
35
68
64
Review
Skupina A 9. kolo 36
BA Sparta Praha
BK Jiskra Domažlice
11. 11. 2023
09:00
Hala Kuncova Pavel Theodor
Martin Růžička
81
67
21
21
40
35
70
43
Review
Skupina A 9. kolo 33
BK Levharti Chomutov
Sokol Žižkov
24. 9. 2023
11:00
Městská sportovní hala - malá Jan Kout
Jakub Gabriel
73
63
26
16
46
29
61
43
Review
Skupina A 9. kolo 35
Tygři Praha B
BA Grizzlies Plzeň
11. 11. 2023
16:30
Sportovní hala Jeneč Michal Tesař
Jiří Jodl
91
77
26
23
46
38
68
63
Review
Skupina A 10. kolo 39
BA Sparta Praha
BA Grizzlies Plzeň
12. 11. 2023
09:00
Hala Kuncova Pavel Theodor
Martin Růžička
82
80
20
19
33
33
58
51
70
70
Review
Skupina A 10. kolo 38
BK Levharti Chomutov
TJ Sokol Kbely
12. 11. 2023
11:00
Městská sportovní hala - malá Petr Eisner
Jan Kout
71
65
14
15
27
30
51
51
Review
Skupina A 10. kolo 40
Tygři Praha B
BK Jiskra Domažlice
12. 11. 2023
11:00
Sportovní hala Jeneč Jan Musil
Michal Tesař
86
72
21
16
35
38
57
62
Review
Skupina A 10. kolo 37
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
12. 11. 2023
13:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Jakub Hejduk
Ondřej Melzer
99
73
28
14
53
34
74
55
Review
Skupina A 11. kolo 42
BA Sparta Praha
BK Levharti Chomutov
2. 12. 2023
09:00
Hala Kuncova Ondřej Svejkovský
Dominik Kočovský
70
81
16
33
35
47
49
62
Review
Skupina A 11. kolo 43
BK Jiskra Domažlice
Sokol Žižkov
2. 12. 2023
17:00
Městská sportovní hala Pavel Podhůrský
Lukáš Kalabza
72
80
18
19
29
39
46
58
Review
Skupina A 11. kolo 44
BA Grizzlies Plzeň
TJ Sokol Kbely
2. 12. 2023
17:00
Krašovská Aktivity Centrum Plzeň František Syrovátka
Michal Dub
64
89
25
20
40
34
51
60
Review
Skupina A 11. kolo 41
Tygři Praha B
SLUNETA Ústí nad Labem
15. 12. 2023
17:30
Sportovní hala Jeneč Jakub Hejduk
Jan Neubauer
79
89
23
22
41
43
61
68
Review
Skupina A 12. kolo 45
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
3. 12. 2023
09:00
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Lucie Peterková
68
76
39
21
45
44
62
57
Review
Skupina A 12. kolo 47
BA Grizzlies Plzeň
Sokol Žižkov
3. 12. 2023
13:00
Krašovská Aktivity Centrum Plzeň František Syrovátka
Michal Dub
48
56
14
17
21
30
38
43
Review
Skupina A 12. kolo 48
BK Jiskra Domažlice
TJ Sokol Kbely
3. 12. 2023
14:00
Městská sportovní hala Pavel Podhůrský
Lukáš Kalabza
79
95
17
23
37
55
58
74
Review
Skupina A 12. kolo 46
Tygři Praha B
BK Levharti Chomutov
3. 12. 2023
15:00
Sportovní hala Jeneč Jan Renc
Filip Hackl
53
57
13
17
23
32
40
44
Review
Skupina A 13. kolo 50
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Jiskra Domažlice
16. 12. 2023
11:00
hala UJEP Jan Neubauer
Vitaliy Shumskyy
94
69
18
20
33
46
61
59
Review
Skupina A 13. kolo 49
BK Levharti Chomutov
BA Grizzlies Plzeň
25. 11. 2023
14:00
Městská sportovní hala - velká Daniel Čížek
Michal Dub
87
73
26
17
54
28
73
50
Review
Skupina A 13. kolo 51
TJ Sokol Kbely
BA Sparta Praha
16. 12. 2023
16:30
ZŠ Albrechtická Jan Neubauer
Vitaliy Shumskyy
85
67
24
20
43
33
68
54
Review
Skupina A 13. kolo 52
Sokol Žižkov
Tygři Praha B
16. 12. 2023
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Tejček
Michal Horník
60
66
17
10
27
29
51
42
Review
Skupina A 14. kolo 54
BK Levharti Chomutov
BK Jiskra Domažlice
17. 12. 2023
10:00
Městská sportovní hala - malá Matej Kovačovič
Vladislav Lunhul
75
67
26
13
41
33
60
41
Review
Skupina A 14. kolo 55
Sokol Žižkov
BA Sparta Praha
17. 12. 2023
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Jan Musil
Tomáš Tejček
86
40
14
9
36
16
65
25
Review
Skupina A 14. kolo 53
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Grizzlies Plzeň
17. 12. 2023
14:00
hala UJEP Jan Neubauer
Vitaliy Shumskyy
88
64
29
15
44
39
72
50
Review
Skupina A 14. kolo 56
TJ Sokol Kbely
Tygři Praha B
17. 12. 2023
17:00
Sportovní hala Kbely Dennis Billík
Michal Horník
85
73
18
21
35
38
61
61
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Pavel Kaštil BCM Orli Prostějov 18 24 1.0 24.2 8.8 1.9 1.0/1.5 0.0* 0.8
Samuel Lněníček TJ Sokol Kbely 19 24 1.0 20.0 5.8 1.6 3.6/5.3 67.2 1.5
Kryštof Štěrbáček TJ Sokol Kbely 19 24 1.0 18.8 6.1 0.7 4.7/7.2 64.7 2.9
Adam Policar BC Vysočina 19 23 1.0 19.6 7.6 0.0 4.3/8.5 50.8 2.7
Jakub Jaroš BK Vlci Žďár 18 23 1.0 17.9 7.0 0.2 3.3/6.1 53.6 2.6
1 Adrian Pufler Sokol Žižkov 19 24 1.0 16.6 6.1 0.3 3.6/5.3 68.3 1.6
41 Ondřej Minář Lions J. Hradec 19 22 1.0 17.3 6.5 0.6 2.5/5.0 50.5 2.2
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 19 24 1.0 15.7 2.9 2.4 2.8/4.8 59.6 3.0
Leonardo Varsík BCM Orli Prostějov 19 18 1.0 19.7 4.5 3.1 1.4/1.7 0.0* 2.4
Vít Slabihoud Levharti Chomutov 19 21 1.0 16.7 6.1 0.6 2.7/4.6 57.7 2.0
Matěj Otýpka BP Frýdek-Místek 18 23 1.0 14.8 4.1 1.5 2.0/3.5 56.8 1.3
Jakub Cvrkál Olomouc 18 24 1.0 14.2 5.2 0.7 1.9/3.1 60.8 2.5
8 Adam Hruška BC Kolín 18 24 1.0 14.1 6.0 0.1 1.8/3.8 46.7 2.0
Ondřej Petržík BK Jiskra Domažlice 19 19 1.0 16.8 6.1 0.7 2.5/4.8 52.7 2.4
Jakub Čech SLUNETA Ústí n. L. 17 20 1.0 15.9 2.7 2.1 4.2/5.0 84.0 2.6
Vincent Pešout BC Vysočina 18 24 1.0 13.2 3.1 2.0 0.9/1.5 0.0* 1.3
Jakub Macháček BA Sparta Praha 19 17 1.0 18.6 5.2 1.7 3.1/5.2 60.2 2.1
Martin Zikmund Čech Levharti Chomutov 19 24 1.0 13.2 4.2 0.6 3.0/6.1 49.0 3.2
Adam Vaník JBC Brno 19 22 1.0 14.3 5.2 0.2 3.4/6.6 51.0 1.4
Benjamin Adler SLUNETA Ústí n. L. 17 20 1.0 15.7 3.4 2.6 1.3/1.7 0.0* 1.7
Ondřej Holý BK Jiskra Domažlice 18 12 1.0 25.8 7.8 1.8 5.1/6.8 74.4 2.8
Adam Sabol BCM Orli Prostějov 19 16 1.0 19.3 5.9 2.2 0.9/1.1 0.0* 1.5
23 Adam Přikryl Slavia Kroměříž 19 24 1.0 12.8 5.3 0.2 1.6/2.8 55.9 2.3
Michal Metz BP Frýdek-Místek 19 20 1.0 14.4 5.1 1.0 1.5/2.0 0.0* 1.0
18 Michal Grozman BK Příbor 18 18 1.0 15.8 4.1 1.9 1.9/2.7 72.9 2.7
Filip Štajer BK Brandýs 17 17 1.0 16.7 5.2 1.6 1.6/3.7 42.9 1.9
Jan Nádherný BP Frýdek-Místek 16 20 1.0 13.9 4.1 1.5 1.5/2.0 0.0* 0.7
4 Adam Matuška Sokol Žižkov 19 23 1.0 11.9 4.4 0.3 2.3/4.0 59.3 2.4
Ivo Šalomoun BASKET Brno "B" 19 18 1.0 15.2 5.9 0.3 2.4/3.7 65.7 1.4
37 Adam Jan Navrátil Slavia Kroměříž 19 19 1.0 14.3 5.3 0.4 2.7/5.0 53.7 2.5
Martin Machurek BA Sparta Praha 18 21 1.0 13.0 4.1 0.8 2.2/6.1 36.4 1.5
Václav Nádeníček Slavia Kroměříž 18 19 1.0 14.3 4.4 0.8 2.9/6.1 47.8 2.6
Yevhenii Tkachenko BA Grizzlies Plzeň 17 18 1.0 15.1 5.2 0.3 3.6/6.7 54.2 2.4
František Burian BC Nový Jičín 17 24 1.0 11.3 3.6 0.9 1.5/3.0 50.0 2.8
Adam Plaček Basket Poděbrady 17 22 1.0 12.3 4.3 0.6 1.8/2.5 74.1 1.7
Matyáš Hawiger BC Nový Jičín 18 21 1.0 12.9 2.9 1.9 1.6/1.8 0.0* 1.5
Adam Hezina Lions J. Hradec 17 16 1.0 16.8 5.2 1.4 2.1/3.5 58.9 3.4
33 Adam Bareš BC Kolín 19 22 1.0 12.2 3.3 1.0 2.4/4.1 58.2 2.5
Jan Jeřábek BK Vlci Žďár 18 18 1.0 14.9 4.0 1.7 1.7/3.1 55.4 2.4
4 Michal Kropáček BC Kolín 18 24 1.0 11.1 3.2 1.0 1.7/3.2 51.9 2.3
Martin Jílek BA Grizzlies Plzeň 18 24 1.0 11.0 3.5 0.5 2.5/4.9 52.1 2.9
Vojtěch Viktorin TJ Sokol Kbely 18 24 1.0 11.0 4.2 0.0 2.5/4.7 53.1 2.9
11 Adam Večerka Sokol Žižkov 19 23 1.0 11.3 4.9 0.1 1.1/2.2 52.0 3.3
7 Matěj Adámek BC Kolín 18 24 1.0 10.9 2.6 1.1 2.4/3.7 64.0 2.7
Marek Metz BP Frýdek-Místek 18 22 1.0 11.5 4.8 0.2 1.5/3.1 47.1 1.1
Cyril Vrchota Basket Poděbrady 18 23 1.0 10.9 2.6 1.2 2.3/4.1 55.3 2.7
Petr Fiedler Tesla Pardubice 18 20 1.0 12.5 5.5 0.0 1.6/3.1 52.5 1.8
Eliáš Kalisz BCM Orli Prostějov 19 21 1.0 11.9 4.9 0.3 1.3/1.3 0.0* 2.4
Radim Jancur BK NAPOS Vysoká n. L. 18 17 1.0 14.1 4.5 1.1 2.0/3.5 57.6 3.2
0 Benedikt Marek Sokol Žižkov 19 24 1.0 9.9 1.8 1.8 1.0/1.6 0.0* 3.4
Vojtěch Toman BA Grizzlies Plzeň 18 21 1.0 11.2 3.6 0.9 1.3/2.5 52.8 3.0
František Beran BK Vlci Žďár 18 18 1.0 12.9 4.0 0.8 2.4/4.0 61.1 2.2
Ondřej Zajíček BA Sparta Praha 18 21 1.0 11.1 2.0 2.0 1.1/1.8 0.0* 2.3
Dominik Smělý Basket Poděbrady 18 14 1.0 16.6 6.4 0.5 2.4/4.1 58.6 2.3
42 Štěpán Maléř BK Příbor 19 21 1.0 11.0 2.3 1.6 1.7/2.6 66.7 1.1
Michal Kejmar BK Brandýs 18 24 1.0 9.6 2.1 1.4 1.2/1.8 0.0* 2.0
Jáchym Kačírek Levharti Chomutov 19 24 1.0 9.6 3.5 0.4 1.3/2.5 50.0 2.9
Lukáš Koutník BK Jiskra Domažlice 18 24 1.0 9.5 0.9 2.4 0.5/0.8 0.0* 2.0
Hugo Zapadlo Basket Poděbrady 19 21 1.0 10.8 3.5 1.0 1.0/1.7 0.0* 1.7
Tomáš Richter BASKET Brno "B" 18 18 1.0 12.6 4.6 0.3 2.7/5.6 47.5 1.7
Jakub Hasman BK Jiskra Domažlice 19 17 1.0 12.9 3.4 0.9 3.5/6.2 55.7 2.7
Adam Fecko Tesla Pardubice 18 22 1.0 9.8 3.1 0.3 2.7/4.4 60.8 1.9
Bohdan Slawisch BK NAPOS Vysoká n. L. 19 24 1.0 8.9 4.0 0.0 0.8/2.0 36.7 0.9
Ondřej Volf BA Grizzlies Plzeň 18 21 1.0 10.0 1.7 1.8 1.2/2.0 0.0* 2.2
Jan Říha BK NAPOS Vysoká n. L. 18 24 1.0 8.8 2.9 0.3 2.2/5.7 38.7 2.5
Patrik Flaks Olomouc 19 20 1.0 10.5 3.3 0.9 1.4/3.2 43.8 2.5
17 Jan Bordovský BK Příbor 18 18 1.0 11.5 2.6 1.0 3.4/4.5 75.3 2.2
Štěpán Likler Lions J. Hradec 18 23 1.0 9.0 2.8 0.9 0.7/1.4 0.0* 1.3
David Tomek BK Vlci Žďár 18 19 1.0 10.8 3.7 0.7 1.4/2.7 52.9 1.9
Václav Burian BC Nový Jičín 19 24 1.0 8.5 2.0 1.0 1.6/2.9 55.1 2.2
12 Vojtěch Kubečka BK Příbor 19 17 1.0 11.9 2.5 1.5 2.6/4.6 56.4 1.8
Štěpán Koudelka JBC Brno 18 19 1.0 10.5 2.6 0.8 2.9/4.3 67.9 2.6
Tomáš Flaks Olomouc 17 16 1.0 12.3 3.6 1.1 1.8/2.8 63.6 2.2
Vilém Foltýn BC Nový Jičín 18 16 1.0 12.2 3.1 1.3 2.2/3.3 67.3 2.1
Jan Bubeníček BK NAPOS Vysoká n. L. 19 10 1.0 19.4 6.1 1.1 3.9/6.0 65.0 2.7
Adam Novák BASKET Brno "B" 19 21 1.0 9.1 3.4 0.0 2.1/4.4 48.9 2.4
Martin Mikšovský SLUNETA Ústí n. L. 19 10 1.0 19.2 5.2 2.0 2.8/3.7 75.7 1.7
Jakub Frič Basket Poděbrady 18 21 1.0 9.0 2.9 0.6 1.4/2.5 55.8 2.9
Jan Macourek BCM Orli Prostějov 18 22 1.0 8.5 3.0 0.6 0.6/0.9 0.0* 1.9
Robin Štěrbáček TJ Sokol Kbely 19 11 1.0 16.8 5.4 0.2 5.5/8.0 69.3 2.2
Petr Novák BC Vysočina 18 21 1.0 8.7 3.7 0.0 1.2/3.2 38.8 2.0
Tomáš Jůza BASKET Brno "B" 18 11 1.0 16.4 2.8 2.6 2.8/4.5 62.0 1.6
14 Tomáš Navrátil Sokol Žižkov 19 20 1.0 8.9 3.8 0.2 1.0/2.1 45.2 2.7
Adam Švec JBC Brno 17 20 1.0 8.7 2.7 0.8 1.1/2.2 48.8 2.0
Ondřej Pleva BK Vlci Žďár 19 23 1.0 7.5 2.9 0.3 1.0/1.8 0.0* 2.3
Lukáš Kourek BC Vysočina 18 16 1.0 10.6 4.7 0.0 1.3/2.9 43.5 2.5
Vojtěch Podruh Basket Poděbrady 19 22 1.0 7.6 2.8 0.5 0.6/1.3 0.0* 2.5
Zbyněk Strážnický BK Vlci Žďár 19 18 1.0 9.3 3.9 0.2 0.9/1.9 0.0* 2.7
Martin Bobek JBC Brno 18 23 1.0 7.2 1.7 0.9 1.1/2.4 44.6 1.1
Vít Kostiha Slavia Kroměříž 18 23 1.0 7.2 2.9 0.0 1.3/3.1 43.7 2.6
Michal Bureš Levharti Chomutov 18 24 1.0 6.9 1.7 0.9 0.7/1.3 0.0* 3.2
Mikuláš Zahořík Tygři Praha B 18 17 1.0 9.7 3.6 0.2 1.7/2.6 65.9 0.6
Jan Bartoš BA Sparta Praha 19 17 1.0 9.5 3.3 0.2 2.2/4.1 54.3 2.8
Štěpán Martínek BA Grizzlies Plzeň 17 13 1.0 12.3 3.2 1.0 2.8/5.1 56.1 3.2
Štěpán Polák Levharti Chomutov 17 14 1.0 11.4 4.4 0.1 2.4/4.9 49.3 2.6
David Brož Olomouc 19 21 1.0 7.6 1.3 1.4 0.9/1.2 0.0* 1.0
Petr Vondráček Levharti Chomutov 16 21 1.0 7.5 1.1 1.2 1.5/2.5 59.6 1.2
Martin Černý SLUNETA Ústí n. L. 18 14 1.0 11.1 3.9 0.3 2.6/5.1 50.0 3.1
Filip Adamec Tesla Pardubice 17 16 1.0 9.7 3.2 0.6 1.6/3.1 53.1 2.8
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 19 23 1.0 6.6 2.8 0.0 1.0/2.2 44.0 2.0
David Hradský JBC Brno 18 20 1.0 7.6 2.0 0.7 1.7/2.5 66.0 1.5
16 Vojtěch Pustějovský BK Příbor 18 24 1.0 6.3 1.4 1.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
24 Vojtěch Brom Lions J. Hradec 19 24 1.0 6.3 1.1 1.1 0.8/0.9 0.0* 2.1
Jan Mazanec BA Grizzlies Plzeň 18 23 1.0 6.5 2.0 0.5 1.0/1.7 0.0* 2.0
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 18 23 1.0 6.4 1.2 1.3 0.2/0.5 0.0* 1.1
Zdeněk Horák TJ Sokol Kbely 18 19 1.0 7.7 3.2 0.1 1.1/2.4 45.7 2.5
Matěj Prokeš Basket Poděbrady 18 10 1.0 14.5 4.3 0.7 3.8/5.1 74.5 1.9
Antonín Difko Slavia Kroměříž 18 17 1.0 8.5 2.9 0.5 1.0/1.8 0.0* 2.5
Matěj Danko BK Vlci Žďár 18 10 1.0 14.4 2.8 2.3 1.9/2.9 65.5 1.9
Marek Jež BASKET Brno "B" 19 11 1.0 13.0 4.0 0.7 2.8/4.4 64.6 1.6
Jakub Klimeš Tesla Pardubice 19 19 1.0 7.4 2.2 0.7 0.8/1.8 0.0* 1.2
Jan David SLUNETA Ústí n. L. 18 22 1.0 6.3 1.5 0.9 0.6/1.1 0.0* 1.6
Ondřej Beran BK NAPOS Vysoká n. L. 19 15 1.0 9.2 1.3 1.7 1.3/1.9 0.0* 2.3
Patrik Verdan BK Jiskra Domažlice 17 12 1.0 11.5 3.2 0.5 3.7/5.5 66.7 2.2
Daniel Toman Tesla Pardubice 18 19 1.0 7.3 2.6 0.4 0.8/1.4 0.0* 1.7
Šimon Petržík TJ Sokol Kbely 19 20 1.0 6.9 2.9 0.0 1.2/2.8 41.8 2.4
Kristián Kušnarev Tygři Praha B 18 20 1.0 6.9 2.2 0.5 1.1/1.6 0.0* 2.3
22 Oliver Langer Lions J. Hradec 17 10 1.0 13.7 2.9 2.0 1.9/2.5 76.0 2.6
Lukáš Hurta BC Nový Jičín 19 18 1.0 7.6 2.8 0.3 1.1/2.3 48.8 3.3
Karel Očenášek Olomouc 18 19 1.0 7.2 2.6 0.2 1.3/2.8 44.4 1.1
Tomáš Hlaváček BC Vysočina 18 24 1.0 5.7 1.5 0.7 0.5/1.0 0.0* 1.3
Filip Tichavský Olomouc 18 8 1.0 16.8 5.4 0.0 6.0/8.9 67.6 2.0
Matěj Langšádl Tygři Praha B 17 14 1.0 9.4 2.8 0.9 1.1/1.6 0.0* 1.6
33 Adam Říha Lions J. Hradec 18 19 1.0 6.9 2.8 0.0 1.3/2.7 49.0 2.6
Richard El Karib Tygři Praha B 19 19 1.0 6.9 2.1 0.3 1.8/3.2 57.4 2.1
Marko Mocinec BCM Orli Prostějov 17 19 1.0 6.8 2.6 0.3 0.7/0.7 0.0* 2.1
Jakub Kužel BK Vlci Žďár 19 23 1.0 5.7 1.5 0.7 0.7/1.1 0.0* 1.9
Martin Sztolarik BP Frýdek-Místek 16 18 1.0 7.2 0.9 1.6 0.6/0.7 0.0* 1.1
Filip Vojtaník BASKET Brno "B" 18 10 1.0 12.6 3.1 1.4 2.2/4.0 55.0 2.8
Štěpán Grygar BC Nový Jičín 17 14 1.0 9.0 3.0 0.7 0.9/1.7 0.0* 1.4
Matěj Kořínek BK NAPOS Vysoká n. L. 19 22 1.0 5.7 0.6 1.2 0.9/1.3 0.0* 2.1
Šimon Vondraš BK Jiskra Domažlice 18 14 1.0 8.9 1.2 1.8 1.1/1.4 0.0* 2.8
Michal Kratochvil BCM Orli Prostějov 18 23 1.0 5.4 2.5 0.0 0.3/0.4 0.0* 2.5
Marek Vonášek SLUNETA Ústí n. L. 18 10 1.0 12.2 3.5 0.8 2.8/5.0 56.0 1.0
Prokop Řebíček BK Brandýs 17 23 1.0 5.3 0.7 1.2 0.3/0.5 0.0* 2.6
1 Vojtěch Sýkora BC Kolín 19 18 1.0 6.7 1.9 0.6 1.1/2.1 54.1 2.2
Filip Vaněk BK Jiskra Domažlice 16 13 1.0 9.2 2.1 0.7 3.0/4.9 60.9 2.5
Adam Rokos BC Vysočina 18 22 1.0 5.4 1.7 0.4 1.0/1.7 0.0* 1.6
Martin Matula JBC Brno 18 11 1.0 10.7 4.4 0.0 2.0/3.6 55.0 2.5
Josef Holub SLUNETA Ústí n. L. 17 12 1.0 9.8 3.3 0.8 0.8/0.9 0.0* 1.4
Matěj Jirák BC Vysočina 19 23 1.0 5.1 1.8 0.2 0.9/1.9 0.0* 1.5
23 Filip Zhříval BC Kolín 19 22 1.0 5.3 0.6 1.0 1.0/1.6 0.0* 1.9
Tomáš Stoklas Slavia Kroměříž 18 21 1.0 5.5 1.3 0.9 0.2/0.3 0.0* 1.5
Matyáš Kment BK NAPOS Vysoká n. L. 18 20 1.0 5.7 1.9 0.4 0.8/1.6 0.0* 1.9
Ondřej Provazník Tesla Pardubice 17 9 1.0 12.7 4.6 0.6 1.9/3.6 53.1 0.9
Matěj Střelba Tygři Praha B 17 9 1.0 12.6 4.8 0.1 2.7/4.4 60.0 2.2
David Nosek BA Sparta Praha 17 22 1.0 5.1 1.1 0.7 0.8/1.1 0.0* 2.6
Vojtěch Čermák Levharti Chomutov 18 5 1.0 22.4 4.0 3.0 5.4/6.8 79.4 2.0
7 Vilém Gabzdyl BK Příbor 17 22 1.0 5.1 0.6 1.2 0.4/0.8 0.0* 2.9
Ondřej Pospíchal Tygři Praha B 16 13 1.0 8.5 2.8 0.4 1.6/2.5 63.6 1.7
Patrik Málek Tesla Pardubice 18 16 1.0 6.6 1.7 0.9 0.4/0.9 0.0* 1.1
Artem Petrenko BK Brandýs 18 16 1.0 6.6 1.9 0.8 0.4/0.8 0.0* 1.6
13 Radim Konývka BC Kolín 17 22 1.0 4.7 0.7 1.1 0.1/0.1 0.0* 1.3
Jan Broda Olomouc 16 7 1.0 14.6 3.7 1.1 3.7/5.9 63.4 2.6
Jan Vejdovec BK Brandýs 19 7 1.0 14.4 6.3 0.3 1.0/2.1 46.7 0.6
Šimon Michael Kovář BK Brandýs 19 9 1.0 11.2 5.2 0.0 0.8/2.2 35.0 1.6
Adam Hypl BP Frýdek-Místek 16 14 1.0 7.1 1.4 1.2 0.6/1.2 0.0* 1.6
Matěj Kovařík SLUNETA Ústí n. L. 19 18 1.0 5.6 1.7 0.2 1.7/3.4 50.8 3.2
Hynek Ženíšek BK Jiskra Domažlice 17 20 1.0 5.0 1.3 0.6 0.7/1.3 0.0* 1.9
Vladimír Gainulin Basket Poděbrady 17 16 1.0 6.1 2.4 0.4 0.1/0.1 0.0* 1.0
Ondřej Kahánek Levharti Chomutov 19 9 1.0 10.9 4.2 0.1 2.1/3.9 54.3 1.4
Prokop Macků Tygři Praha B 18 19 1.0 5.1 2.0 0.0 1.1/1.9 0.0* 2.2
Daniel Kučera BC Nový Jičín 19 16 1.0 6.1 2.8 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.3
Petr Kroupa Tygři Praha B 18 16 1.0 6.1 1.6 0.8 0.7/1.3 0.0* 1.8
Petr Vorlíček SLUNETA Ústí n. L. 18 22 1.0 4.3 0.6 1.0 0.2/0.3 0.0* 1.1
Václav Nekola BK Brandýs 19 10 1.0 9.5 2.8 0.7 1.8/3.1 58.1 2.2
Petr Krýsl SLUNETA Ústí n. L. 17 10 1.0 9.5 3.1 0.3 2.4/4.4 54.5 2.3
Jaromír Šrámek Levharti Chomutov 18 23 1.0 4.1 1.2 0.0 1.7/3.1 53.5 2.0
Vincent Hofhans Olomouc 19 21 1.0 4.5 1.2 0.6 0.4/0.8 0.0* 2.3
Jan Mikulec Tesla Pardubice 19 23 1.0 4.1 1.4 0.3 0.5/1.3 0.0* 1.6
Vavřinec Zahořík Tygři Praha B 16 12 1.0 7.7 2.8 0.5 0.7/1.0 0.0* 1.0
Jakub Knejp BK NAPOS Vysoká n. L. 18 23 1.0 4.0 1.0 0.5 0.4/0.8 0.0* 1.8
Jakub Brožek Basket Poděbrady 17 20 1.0 4.6 0.6 1.0 0.5/0.9 0.0* 1.3
Vojtěch Pánek Tesla Pardubice 18 18 1.0 5.1 0.8 1.1 0.1/0.2 0.0* 0.9
Matyáš Jiří Vojta Tygři Praha B 18 11 1.0 8.2 2.3 0.9 0.9/1.5 0.0* 2.2
Jiří Krejčí Basket Poděbrady 17 12 1.0 7.5 3.3 0.0 0.8/2.3 37.0 1.3
69 David Fibír Sokol Žižkov 19 17 1.0 5.3 1.2 0.6 0.9/1.9 0.0* 1.5
Mikoláš Dratva BP Frýdek-Místek 17 13 1.0 6.8 2.6 0.2 0.8/1.8 0.0* 0.3
Adam Lacho JBC Brno 17 19 1.0 4.5 1.3 0.2 1.3/2.2 58.5 1.1
32 Jan Havelka Lions J. Hradec 16 19 1.0 4.5 1.2 0.5 0.6/1.1 0.0* 1.1
Ondřej Čihánek BP Frýdek-Místek 16 15 1.0 5.7 2.4 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.4
Matěj Šrámek Tesla Pardubice 18 17 1.0 4.9 1.4 0.5 0.5/1.1 0.0* 1.3
16 Jakub Pohánka Lions J. Hradec 18 7 1.0 11.9 3.6 1.3 0.9/1.3 0.0* 2.9
11 Matyáš Zoubek BK Příbor 18 7 1.0 11.4 2.3 2.1 0.4/1.3 0.0* 3.9
13 David Douša Sokol Žižkov 19 14 1.0 5.7 2.1 0.0 1.4/2.4 58.8 1.4
Alain Eminger TJ Sokol Kbely 19 18 1.0 4.4 1.8 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.7
Martin Haman BK NAPOS Vysoká n. L. 17 13 1.0 6.0 1.2 1.0 0.5/1.2 0.0* 2.0
Tomas Darren Mcmenamin Tygři Praha B 18 16 1.0 4.8 1.1 0.6 0.8/1.7 0.0* 1.8
Vojtěch Sedlák Olomouc 17 16 1.0 4.8 1.0 0.8 0.3/1.1 0.0* 1.4
Matyáš Demeter BP Frýdek-Místek 17 17 1.0 4.5 2.1 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.9
Maddox Dofek BC Nový Jičín 18 13 1.0 5.6 1.6 0.7 0.3/0.6 0.0* 1.5
Filip Pospíšek JBC Brno 18 23 1.0 3.1 1.2 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.6
Michal Sedmík BC Vysočina 17 17 1.0 4.2 1.9 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.8
Václav Antl BA Sparta Praha 17 15 1.0 4.8 1.1 0.6 0.9/1.2 0.0* 1.4
Ondřej Bílek Tesla Pardubice 17 13 1.0 5.5 1.8 0.3 0.8/1.2 0.0* 0.9
Michal Daněk Slavia Kroměříž 18 21 1.0 3.4 0.9 0.3 0.7/1.2 0.0* 2.0
Lukáš Horák BASKET Brno "B" 19 19 1.0 3.7 1.2 0.2 0.6/0.9 0.0* 2.2
Michal Růžička BASKET Brno "B" 17 11 1.0 6.3 1.5 1.0 0.2/0.2 0.0* 1.2
Daniel Dočkal Olomouc 18 15 1.0 4.6 1.8 0.1 0.8/1.3 0.0* 0.9
Eduardo Almadana Clerisse Tygři Praha B 19 6 1.0 11.5 3.5 1.0 1.5/2.8 52.9 0.7
5 Maxim Šťastný BC Kolín 18 10 1.0 6.9 3.1 0.0 0.7/2.5 28.0 2.0
Martin Čech BASKET Brno "B" 17 11 1.0 6.3 2.1 0.3 1.3/2.5 50.0 2.4
15 Petr Szcotka Slavia Kroměříž 19 6 1.0 11.3 3.8 0.3 2.7/6.2 43.2 1.5
Lukáš Poulíček Tygři Praha B 16 9 1.0 7.6 2.3 0.6 1.2/2.2 55.0 2.2
David Peterka JBC Brno 19 18 1.0 3.8 1.1 0.1 1.4/2.5 55.6 1.4
Adam Šinovský SLUNETA Ústí n. L. 18 19 1.0 3.5 1.1 0.2 0.7/1.5 0.0* 1.3
František Skřivánek Tygři Praha B 19 8 1.0 8.3 1.6 1.6 0.1/0.3 0.0* 1.6
Daniel Král Tygři Praha B 17 7 1.0 9.3 1.7 1.6 1.1/2.6 44.4 1.1
43 Viktor Jakl Lions J. Hradec 17 22 1.0 2.9 0.6 0.4 0.4/0.9 0.0* 0.9
Prokop Mach BK Jiskra Domažlice 17 11 1.0 5.8 1.7 0.6 0.5/0.7 0.0* 3.5
23 Jan Bradáč Lions J. Hradec 18 15 1.0 4.1 1.3 0.4 0.3/0.7 0.0* 2.0
Vojtěch Mráček BK Vlci Žďár 18 20 1.0 3.1 1.2 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.6
Adam Kněžour Tesla Pardubice 17 6 1.0 10.2 3.2 0.8 1.3/2.2 61.5 2.7
25 David Straka BK Příbor 18 19 1.0 3.2 1.4 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.0
Ondřej Kos BC Vysočina 16 16 1.0 3.8 0.9 0.3 1.1/1.8 0.0* 1.4
Petr Vaverka BK Brandýs 16 11 1.0 5.4 1.9 0.5 0.2/0.4 0.0* 1.4
Filip Čejka BP Frýdek-Místek 16 18 1.0 3.2 1.1 0.2 0.5/1.1 0.0* 0.7
Jan Latislav TJ Sokol Kbely 18 16 1.0 3.6 1.2 0.3 0.3/0.9 0.0* 1.9
Pavel Daranský BCM Orli Prostějov 19 17 1.0 3.4 1.2 0.3 0.2/0.3 0.0* 2.1
Václav Havelek BASKET Brno "B" 18 12 1.0 4.8 1.8 0.3 0.3/1.4 0.0* 2.1
Jan Špička Olomouc 19 16 1.0 3.5 0.9 0.4 0.3/1.1 0.0* 1.7
Šimon Gruber BASKET Brno "B" 17 9 1.0 6.2 1.6 0.7 1.1/2.2 50.0 2.9
Matyáš Kalita Olomouc 19 11 1.0 5.0 1.3 0.3 1.6/2.4 69.2 0.5
15 Jakub Zhříval BC Kolín 18 24 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.5
Petr Valeš Tygři Praha B 19 5 1.0 11.0 5.2 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.4
Tadeáš Zavadil Slavia Kroměříž 17 14 1.0 3.9 1.1 0.5 0.2/0.5 0.0* 2.0
Patrik Sahánek BK NAPOS Vysoká n. L. 19 22 1.0 2.5 1.0 0.0 0.4/0.7 0.0* 2.2
Filip Řezníček BP Frýdek-Místek 18 14 1.0 3.8 1.4 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.2
Filip Zelinka JBC Brno 18 19 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.4
Vojtěch Janota BA Sparta Praha 19 4 1.0 13.0 5.3 0.3 1.8/4.0 43.8 1.0
Marek Dvořák JBC Brno 16 15 1.0 3.4 0.9 0.4 0.3/1.5 0.0* 0.8
3 Radim Hušák Sokol Žižkov 16 16 1.0 3.1 0.8 0.3 0.8/1.1 0.0* 1.1
Tomáš Žatečka BC Vysočina 18 17 1.0 2.9 1.2 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.2
Filip Osvítil BASKET Brno "B" 17 8 1.0 5.9 2.4 0.3 0.4/1.1 0.0* 2.0
Petr Poláček BA Grizzlies Plzeň 18 5 1.0 9.4 3.0 0.2 2.8/4.0 70.0 1.0
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 18 10 1.0 4.7 1.7 0.2 0.7/1.5 0.0* 1.2
Pavel Plechatý Levharti Chomutov 17 23 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.4
Filip Zdrubecký Tygři Praha B 18 6 1.0 7.8 2.3 0.7 1.2/1.5 0.0* 2.3
Lukáš Paskovský Basket Poděbrady 16 12 1.0 3.8 1.3 0.3 0.6/0.9 0.0* 1.3
David Lukeš BA Grizzlies Plzeň 17 20 1.0 2.3 0.9 0.1 0.4/1.0 0.0* 1.8
Tomáš Vrátný BC Vysočina 18 23 1.0 2.0 0.6 0.1 0.4/0.8 0.0* 0.3
Tomáš Míča Tesla Pardubice 16 7 1.0 6.4 1.4 1.0 0.6/1.3 0.0* 0.4
David Sirotek BASKET Brno "B" 16 10 1.0 4.4 1.4 0.3 0.7/1.2 0.0* 2.0
Jakub Urda BASKET Brno "B" 17 5 1.0 8.8 3.6 0.2 1.0/1.8 0.0* 2.4
Michal Žitňanský BCM Orli Prostějov 17 19 1.0 2.3 0.6 0.2 0.4/0.4 0.0* 1.4
František Marek BA Grizzlies Plzeň 18 11 1.0 4.0 1.0 0.5 0.4/1.1 0.0* 1.8
Jan Ille Lions J. Hradec 16 21 1.0 2.0 0.1 0.6 0.0/0.1 0.0* 2.2
Petr Hrubý BA Grizzlies Plzeň 19 10 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.5
Alois Kudrlička BA Grizzlies Plzeň 16 13 1.0 3.3 0.5 0.6 0.5/0.8 0.0* 1.5
Matěj Kreutzer JBC Brno 19 20 1.0 2.1 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
Petr Slivka SLUNETA Ústí n. L. 18 14 1.0 3.0 1.2 0.1 0.4/0.6 0.0* 1.2
5 Jakub Mašek Sokol Žižkov 19 17 1.0 2.5 0.5 0.4 0.5/0.8 0.0* 0.9
Lukáš Sádovský Tesla Pardubice 16 3 1.0 13.7 4.3 1.7 0.0/0.7 0.0* 2.7
Pavel Krčmář BK Vlci Žďár 16 12 1.0 3.4 0.8 0.0 1.8/2.9 60.0 1.1
16 Matyáš Klvaň BC Kolín 19 10 1.0 4.1 0.6 0.7 0.8/1.1 0.0* 1.5
Tadeáš Janoušek Tesla Pardubice 17 9 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.1
Marek Paul BK Jiskra Domažlice 16 19 1.0 2.1 0.7 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.1
Hugo Lejsek Tesla Pardubice 17 3 1.0 13.3 4.3 1.0 1.7/2.7 62.5 1.7
Jakub Müller JBC Brno 19 11 1.0 3.6 1.2 0.0 1.3/2.5 50.0 2.5
Martin Pur Olomouc 18 12 1.0 3.3 1.0 0.0 1.3/1.8 0.0* 2.3
David Kozel BA Grizzlies Plzeň 16 6 1.0 6.7 0.2 1.7 1.3/1.7 0.0* 2.5
14 Filip Sýkora BC Kolín 18 14 1.0 2.9 1.3 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.5
Michal Podrazil Tygři Praha B 18 4 1.0 9.8 4.5 0.0 0.8/0.8 0.0* 1.8
Jakub Altmann BK NAPOS Vysoká n. L. 18 22 1.0 1.8 0.7 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.8
10 Matěj Kuliha BK Příbor 19 21 1.0 1.9 0.7 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.8
27 Vít Gabzdyl BK Příbor 18 7 1.0 5.6 2.4 0.1 0.3/2.9 10.0 2.0
Jakub Lukeš BA Grizzlies Plzeň 18 23 1.0 1.6 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Jakub Bartůněk TJ Sokol Kbely 17 11 1.0 3.3 1.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.2
Sebastian Pavlík BASKET Brno "B" 18 17 1.0 2.1 0.4 0.4 0.4/0.5 0.0* 1.6
Jakub Vodrážka Basket Poděbrady 18 10 1.0 3.6 1.5 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.4
Matyáš Kühn BCM Orli Prostějov 16 15 1.0 2.4 0.7 0.3 0.1/0.1 0.0* 1.1
32 Ondřej Skupeň BK Příbor 17 10 1.0 3.5 1.1 0.2 0.7/1.9 0.0* 2.4
Metoděj Pazdera Olomouc 16 3 1.0 11.7 4.0 1.0 0.7/2.3 28.6 1.7
Jiří Herman SLUNETA Ústí n. L. 18 9 1.0 3.8 1.6 0.1 0.3/0.4 0.0* 0.7
Jakub Nikodým BK NAPOS Vysoká n. L. 18 21 1.0 1.6 0.4 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.4
Šimon Pučelík BA Sparta Praha 16 14 1.0 2.4 0.8 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.7
Jonáš Pavlíček BCM Orli Prostějov 18 6 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/2.5 13.3 2.0
Vojtěch Lukeš BK Brandýs 18 21 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.7
Libor Škarda BK Jiskra Domažlice 18 18 1.0 1.7 0.6 0.1 0.3/0.7 0.0* 1.5
Marek Sekáč Levharti Chomutov 16 16 1.0 1.9 0.7 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.5
31 Jakub Matoušek BC Kolín 18 8 1.0 3.9 1.5 0.3 0.1/0.4 0.0* 2.1
6 Jakub Kött BK Příbor 18 18 1.0 1.7 0.4 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.7
Filip Stieber BK Brandýs 17 6 1.0 5.0 1.2 0.7 0.7/1.8 0.0* 2.0
Ondřej Svejkovský Levharti Chomutov 17 17 1.0 1.7 0.5 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.9
Vít Petrželka Basket Poděbrady 17 18 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Matěj Váňa BK Brandýs 18 6 1.0 4.8 1.5 0.3 0.8/1.2 0.0* 1.5
Martin Kodera BK Brandýs 19 22 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 2.1
Vadim Hlushko BK Brandýs 18 17 1.0 1.6 0.5 0.1 0.2/0.7 0.0* 2.0
Václav Stráda SLUNETA Ústí n. L. 19 4 1.0 7.0 1.5 0.3 3.3/5.5 59.1 2.5
Lukáš Křivánek BASKET Brno "B" 18 19 1.0 1.5 0.5 0.1 0.4/0.6 0.0* 0.5
Josef Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 18 2 1.0 14.0 2.5 2.0 3.0/3.5 85.7 2.0
31 Jakub Kresta BK Příbor 19 20 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
Prokop Jelínek BASKET Brno "B" 17 6 1.0 4.3 1.7 0.2 0.5/0.7 0.0* 2.0
Marek Hemza BK Vlci Žďár 19 21 1.0 1.2 0.4 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.8
2 Antonín Kopic Sokol Žižkov 19 17 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.1
Sebastien Vojta BK Brandýs 18 23 1.0 1.1 0.4 0.1 0.0/0.1 0.0* 1.0
Matěj Němec BC Vysočina 18 17 1.0 1.5 0.5 0.1 0.4/0.6 0.0* 0.6
Jan Bělohradský Tygři Praha B 16 5 1.0 5.0 1.0 0.6 1.2/2.6 46.2 0.8
Richard Dittrich Basket Poděbrady 18 3 1.0 8.0 2.0 1.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
6 Marek Schorník Slavia Kroměříž 18 12 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.9
Lukáš Podrazil Tygři Praha B 16 7 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.0
Jakub Grunta Olomouc 19 15 1.0 1.6 0.5 0.1 0.3/0.4 0.0* 0.5
David Holubec BK Brandýs 16 2 1.0 11.5 2.0 1.0 4.5/8.0 56.3 2.0
Vsevolod Diubchenko SLUNETA Ústí n. L. 17 5 1.0 4.6 1.4 0.4 0.6/1.4 0.0* 0.4
Mikuláš Hrůza BK Jiskra Domažlice 17 13 1.0 1.8 0.2 0.4 0.2/0.2 0.0* 0.6
Jakub Hrdý Slavia Kroměříž 17 9 1.0 2.4 0.7 0.2 0.4/0.9 0.0* 0.4
Martin Paidar BA Sparta Praha 17 13 1.0 1.7 0.5 0.1 0.5/1.2 0.0* 0.6
Petr Pučelík BA Grizzlies Plzeň 17 9 1.0 2.3 0.9 0.1 0.2/0.2 0.0* 1.3
Tadeáš Ptáček Tesla Pardubice 18 4 1.0 5.3 1.3 0.5 1.3/2.3 55.6 2.0
Filip Odložil Slavia Kroměříž 19 4 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.0
Radim Jašek BC Nový Jičín 19 16 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Michal Janžo BASKET Brno "B" 17 5 1.0 4.2 1.0 0.6 0.4/1.6 0.0* 1.6
Jakub Černý Tygři Praha B 18 2 1.0 10.5 4.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Matěj Sláma Slavia Kroměříž 17 9 1.0 2.2 0.7 0.0 0.9/1.4 0.0* 2.0
Jakub Žalud SLUNETA Ústí n. L. 16 1 1.0 20.0 5.0 2.0 4.0/6.0 66.7 0.0
Filip Jano BK Jiskra Domažlice 16 14 1.0 1.4 0.6 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.2
Tadeáš Králík BC Vysočina 17 5 1.0 3.8 1.2 0.2 0.8/0.8 0.0* 0.8
Tomáš Paluda BASKET Brno "B" 16 8 1.0 2.4 0.8 0.1 0.5/0.9 0.0* 1.6
Adam Hrubý BP Frýdek-Místek 18 8 1.0 2.4 1.0 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.3
Marcel Cvrk BK Jiskra Domažlice 17 5 1.0 3.8 1.2 0.4 0.2/0.4 0.0* 1.8
Roman Váňa BK NAPOS Vysoká n. L. 19 18 1.0 1.0 0.2 0.1 0.5/1.0 0.0* 0.6
Andrej Gnap BA Sparta Praha 19 11 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/1.3 0.0* 1.6
Jan Mynář BP Frýdek-Místek 18 12 1.0 1.5 0.6 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.2
21 Erik Šimoňák Lions J. Hradec 19 2 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
21 Šimon Máselník Slavia Kroměříž 19 6 1.0 3.0 1.0 0.2 0.5/1.3 0.0* 1.8
Filip Brodský SLUNETA Ústí n. L. 19 10 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.9
6 Vasil Petrovichev Sokol Žižkov 19 14 1.0 1.2 0.1 0.2 0.4/0.4 0.0* 0.6
Simon Jurdanov BC Nový Jičín 19 10 1.0 1.7 0.1 0.3 0.6/0.9 0.0* 1.4
Jan Kvapil SLUNETA Ústí n. L. 19 3 1.0 5.7 2.3 0.3 0.0/0.3 0.0* 4.3
Jáchym Müller BA Sparta Praha 19 16 1.0 1.1 0.3 0.1 0.2/0.4 0.0* 2.5
Jonatan Asor Tygři Praha B 17 5 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.6
Antonín Pilný BK Brandýs 18 16 1.0 1.0 0.1 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jan Jandora JBC Brno 17 4 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.3
Zachariáš Andrle Tygři Praha B 17 5 1.0 3.2 0.6 0.6 0.2/0.2 0.0* 0.8
Matěj Jacko BK NAPOS Vysoká n. L. 17 9 1.0 1.8 0.2 0.2 0.7/1.1 0.0* 1.4
Bartoloměj Linda BA Grizzlies Plzeň 18 17 1.0 0.9 0.1 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.6
Vojtěch Mach BK Jiskra Domažlice 18 17 1.0 0.9 0.3 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.6
Petr Schejbal BA Grizzlies Plzeň 19 5 1.0 3.0 1.2 0.2 0.0/0.6 0.0* 2.2
7 Prokop Přibyl Sokol Žižkov 17 4 1.0 3.8 0.3 0.8 1.0/2.0 50.0 2.3
10 Tomáš Petr Sokol Žižkov 19 17 1.0 0.9 0.2 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.5