Celostátní liga U19M

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 115
TJ Slavia Kroměříž
BC Nový Jičín
28. 9. 2023
18:30
Hala TJ Slavia Jakub Kremser
Ondřej Veselý
47
90
12
14
25
37
31
72
Review
Skupina C 1. kolo 113
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
28. 9. 2023
19:00
Sportcentrum DDM 1 Pavel Nehoda
Martin Račanský
94
69
22
24
43
35
70
52
Review
Skupina C 1. kolo 114
BK Příbor
Basketpoint Frýdek-Místek
26. 9. 2023
19:00
tělocvična Masarykova gymnázia Vojtěch Ščurek
Matouš Přidal
73
95
19
22
36
51
55
75
Review
Skupina C 1. kolo 116
BASKET Brno "B"
JBC Brno
28. 9. 2023
19:15
SH Morenda Petr Mynarčík
Michal Slovák
69
67
15
17
32
28
50
47
Review
Skupina C 2. kolo 118
SK UP BCM Olomouc
JBC Brno
23. 9. 2023
14:00
SH UP Olomouc Dominik Krčmář
Daniel Krčmář
75
54
14
7
30
24
60
38
Review
Skupina C 2. kolo 119
BK Příbor
TJ Slavia Kroměříž
23. 9. 2023
15:00
tělocvična Masarykova gymnázia Ondřej Veselý
Matouš Přidal
71
65
22
10
38
32
62
46
Review
Skupina C 2. kolo 117
BCM Orli Prostějov
BASKET Brno "B"
23. 9. 2023
18:00
Sportcentrum DDM 1 Antonín Kapl
Theodor Kuba
77
56
26
16
45
33
54
50
Review
Skupina C 2. kolo 120
Basketpoint Frýdek-Místek
BC Nový Jičín
23. 9. 2023
18:00
Basketpoint aréna Dominik Holaň
Jiří Navrátil
40
91
11
31
20
52
28
74
Review
Skupina C 3. kolo 122
SK UP BCM Olomouc
BASKET Brno "B"
24. 9. 2023
10:00
SH UP Olomouc Dominik Krčmář
Daniel Krčmář
84
73
21
24
44
39
67
53
Review
Skupina C 3. kolo 123
BK Příbor
BC Nový Jičín
24. 9. 2023
10:00
tělocvična Masarykova gymnázia Dominik Holaň
Jiří Navrátil
69
77
19
21
28
42
45
61
Review
Skupina C 3. kolo 124
Basketpoint Frýdek-Místek
TJ Slavia Kroměříž
24. 9. 2023
10:00
Basketpoint aréna Ondřej Veselý
Matouš Přidal
93
82
18
22
41
46
65
68
Review
Skupina C 3. kolo 121
BCM Orli Prostějov
JBC Brno
24. 9. 2023
11:00
Sportcentrum DDM 1 Antonín Kapl
Theodor Kuba
99
46
28
17
50
28
75
42
Review
Skupina C 4. kolo 126
JBC Brno
BC Nový Jičín
7. 10. 2023
13:00
SH Morenda Marek Bešina
Theodor Kuba
55
77
10
21
20
40
40
60
Review
Skupina C 4. kolo 125
BASKET Brno "B"
TJ Slavia Kroměříž
7. 10. 2023
14:15
Tělocvična Purkyňova 2 Michal Škaroupka
Dominik Krčmář
67
56
22
13
34
29
55
46
Review
Skupina C 4. kolo 128
SK UP BCM Olomouc
Basketpoint Frýdek-Místek
7. 10. 2023
14:30
SH UP Olomouc Michal Slovák
Antonín Kapl
90
83
22
18
48
32
62
61
Review
Skupina C 4. kolo 127
BCM Orli Prostějov
BK Příbor
7. 10. 2023
18:00
Sportcentrum DDM 1 Jan Hecl
Martin Račanský
81
49
17
12
41
25
70
41
Review
Skupina C 5. kolo 129
BASKET Brno "B"
BC Nový Jičín
8. 10. 2023
09:15
Tělocvična Purkyňova 2 Natálie Karabínová
Dominik Krčmář
47
70
18
18
26
34
41
57
Review
Skupina C 5. kolo 131
BCM Orli Prostějov
Basketpoint Frýdek-Místek
8. 10. 2023
11:00
Sportcentrum DDM 1 Jan Hecl
Martin Račanský
103
66
29
17
54
28
81
53
Review
Skupina C 5. kolo 132
SK UP BCM Olomouc
BK Příbor
8. 10. 2023
11:30
SH UP Olomouc Michal Slovák
Antonín Kapl
53
66
11
14
21
25
32
51
Review
Skupina C 5. kolo 130
JBC Brno
TJ Slavia Kroměříž
8. 10. 2023
18:30
SH Morenda Aleš Chlup
Kristýna Jansová
77
55
9
16
32
27
56
43
Review
Skupina C 6. kolo 135
TJ Slavia Kroměříž
BCM Orli Prostějov
17. 12. 2023
10:00
Hala TJ Slavia Martin Koch
Daniel Krčmář
78
86
26
24
44
40
61
58
Review
Skupina C 6. kolo 133
BK Příbor
BASKET Brno "B"
21. 10. 2023
11:30
tělocvična Masarykova gymnázia Václav Sýkora
Jiří Navrátil
59
73
23
17
33
37
45
62
Review
Skupina C 6. kolo 136
BC Nový Jičín
SK UP BCM Olomouc
21. 10. 2023
17:00
SH Krytý bazén Tomáš Holubek
Petr Opletal
77
52
20
12
37
22
55
41
Review
Skupina C 6. kolo 134
Basketpoint Frýdek-Místek
JBC Brno
8. 11. 2023
18:15
Basketpoint aréna Adam Giecek
Petr Opletal
74
82
7
15
28
35
46
59
Review
Skupina C 7. kolo 140
BC Nový Jičín
BCM Orli Prostějov
22. 10. 2023
11:00
SH Krytý bazén Tomáš Holubek
Petr Opletal
67
73
15
15
31
43
47
57
Review
Skupina C 7. kolo 139
TJ Slavia Kroměříž
SK UP BCM Olomouc
18. 10. 2023
18:00
Hala TJ Slavia Dominik Krčmář
Marek Bešina
79
73
16
17
40
33
64
56
Review
Skupina C 7. kolo 138
Basketpoint Frýdek-Místek
BASKET Brno "B"
1. 11. 2023
18:15
Basketpoint aréna Jan Menšík
David Tichý
76
77
20
16
35
34
57
66
Review
Skupina C 7. kolo 137
BK Příbor
JBC Brno
17. 10. 2023
19:00
tělocvična Masarykova gymnázia Adam Giecek
Matouš Přidal
56
60
12
14
23
22
39
36
Review
Skupina C 8. kolo 144
JBC Brno
BASKET Brno "B"
17. 11. 2023
09:00
SH Morenda Robin Petrák
Natálie Karabínová
71
75
14
20
32
41
48
54
Review
Skupina C 8. kolo 141
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
17. 11. 2023
10:00
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Dominik Krčmář
59
120
11
33
24
73
45
98
Review
Skupina C 8. kolo 142
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Příbor
17. 11. 2023
10:00
Basketpoint aréna Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
91
83
22
29
49
45
69
57
Review
Skupina C 8. kolo 143
BC Nový Jičín
TJ Slavia Kroměříž
17. 11. 2023
10:00
SH Krytý bazén Jakub Kremser
Michal Slovák
114
39
31
13
50
23
77
31
Review
Skupina C 9. kolo 145
JBC Brno
BCM Orli Prostějov
11. 11. 2023
09:30
SH Morenda Lukáš Kapaňa
Natálie Karabínová
70
97
20
17
40
48
58
78
Review
Skupina C 9. kolo 147
BC Nový Jičín
BK Příbor
11. 11. 2023
13:30
SH Krytý bazén Václav Sýkora
Jan Menšík
95
57
23
11
46
33
72
47
Review
Skupina C 9. kolo 146
BASKET Brno "B"
SK UP BCM Olomouc
11. 11. 2023
16:00
Tělocvična Purkyňova 2 Pavel Šenk
Vojtěch Ščurek
98
84
26
21
45
49
77
66
Review
Skupina C 9. kolo 148
TJ Slavia Kroměříž
Basketpoint Frýdek-Místek
11. 11. 2023
17:30
Hala TJ Slavia Pavel Nehoda
Dominik Krčmář
65
83
14
25
28
50
46
70
Review
Skupina C 10. kolo 149
BASKET Brno "B"
BCM Orli Prostějov
12. 11. 2023
10:00
Tělocvična Purkyňova 2 Pavel Šenk
Vojtěch Ščurek
60
121
18
28
30
62
52
90
Review
Skupina C 10. kolo 151
TJ Slavia Kroměříž
BK Příbor
12. 11. 2023
10:00
Hala TJ Slavia Pavel Nehoda
Dominik Krčmář
57
68
21
17
31
39
42
57
Review
Skupina C 10. kolo 152
BC Nový Jičín
Basketpoint Frýdek-Místek
12. 11. 2023
14:00
SH Krytý bazén Václav Sýkora
Matouš Přidal
100
63
30
17
55
27
84
30
Review
Skupina C 10. kolo 150
JBC Brno
SK UP BCM Olomouc
12. 11. 2023
15:00
SH Morenda Filip Dombrovský
Michal Škaroupka
49
55
6
14
22
25
34
37
Review
Skupina C 11. kolo 155
Basketpoint Frýdek-Místek
BCM Orli Prostějov
2. 12. 2023
10:00
Basketpoint aréna Ondřej Veselý
Martin Koch
73
103
15
26
40
47
53
78
Review
Skupina C 11. kolo 153
BC Nový Jičín
BASKET Brno "B"
2. 12. 2023
12:00
SH Krytý bazén Adam Giecek
Matouš Přidal
77
75
16
14
41
39
60
63
Review
Skupina C 11. kolo 156
BK Příbor
SK UP BCM Olomouc
2. 12. 2023
12:00
tělocvična Masarykova gymnázia Vojtěch Ščurek
Jan Menšík
83
66
22
26
40
44
55
53
Review
Skupina C 11. kolo 154
TJ Slavia Kroměříž
JBC Brno
2. 12. 2023
16:00
Hala TJ Slavia Marek Bešina
Theodor Kuba
70
58
15
17
25
33
53
41
Review
Skupina C 12. kolo 159
BK Příbor
BCM Orli Prostějov
3. 12. 2023
09:00
tělocvična Masarykova gymnázia Natálie Karabínová
Vojtěch Ščurek
79
104
13
23
33
58
55
82
Review
Skupina C 12. kolo 158
BC Nový Jičín
JBC Brno
3. 12. 2023
10:00
SH Krytý bazén Adam Giecek
Matouš Přidal
99
81
28
18
53
39
83
56
Review
Skupina C 12. kolo 160
Basketpoint Frýdek-Místek
SK UP BCM Olomouc
3. 12. 2023
10:00
Basketpoint aréna Ondřej Veselý
Martin Koch
84
57
20
15
43
26
60
42
Review
Skupina C 12. kolo 157
TJ Slavia Kroměříž
BASKET Brno "B"
3. 12. 2023
11:00
Hala TJ Slavia Marek Bešina
Theodor Kuba
64
60
17
18
30
33
41
47
Review
Skupina C 13. kolo 163
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
16. 12. 2023
11:00
SH UP Olomouc Vojtěch Ščurek
Antonín Kapl
88
72
24
15
49
37
67
56
Review
Skupina C 13. kolo 162
BASKET Brno "B"
Basketpoint Frýdek-Místek
16. 12. 2023
14:00
Tělocvična Purkyňova 2 Martin Račanský
Ondřej Josefus
85
79
23
19
44
44
59
67
Review
Skupina C 13. kolo 161
JBC Brno
BK Příbor
16. 12. 2023
15:00
SH Morenda Pavel Nehoda
Dominik Holaň
83
41
24
10
43
23
69
36
Review
Skupina C 13. kolo 164
BCM Orli Prostějov
BC Nový Jičín
16. 12. 2023
18:00
Sportcentrum DDM 1 Martin Koch
Daniel Krčmář
91
76
24
16
51
31
67
58
Review
Skupina C 14. kolo 166
JBC Brno
Basketpoint Frýdek-Místek
17. 12. 2023
08:30
SH Morenda Jan Bráblík
Dominik Holaň
68
79
18
29
32
46
45
66
Review
Skupina C 14. kolo 168
SK UP BCM Olomouc
BC Nový Jičín
17. 12. 2023
10:00
SH UP Olomouc Vojtěch Ščurek
Antonín Kapl
75
72
20
15
34
39
52
56
Review
Skupina C 14. kolo 165
BASKET Brno "B"
BK Příbor
17. 12. 2023
11:15
Gymnázium Matyáše Lercha Martin Račanský
Ondřej Josefus
84
48
24
11
47
22
62
39
Review
Skupina C 14. kolo 167
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž
21. 10. 2023
18:00
Sportcentrum DDM 1 Pavel Nehoda
Theodor Kuba
109
88
23
24
59
39
79
67
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Pavel Kaštil BCM Orli Prostějov 18 24 1.0 24.2 8.8 1.9 1.0/1.5 0.0* 0.8
Samuel Lněníček TJ Sokol Kbely 19 24 1.0 20.0 5.8 1.6 3.6/5.3 67.2 1.5
Kryštof Štěrbáček TJ Sokol Kbely 19 24 1.0 18.8 6.1 0.7 4.7/7.2 64.7 2.9
Adam Policar BC Vysočina 19 23 1.0 19.6 7.6 0.0 4.3/8.5 50.8 2.7
Jakub Jaroš BK Vlci Žďár 18 23 1.0 17.9 7.0 0.2 3.3/6.1 53.6 2.6
1 Adrian Pufler Sokol Žižkov 19 24 1.0 16.6 6.1 0.3 3.6/5.3 68.3 1.6
41 Ondřej Minář Lions J. Hradec 19 22 1.0 17.3 6.5 0.6 2.5/5.0 50.5 2.2
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 19 24 1.0 15.7 2.9 2.4 2.8/4.8 59.6 3.0
Leonardo Varsík BCM Orli Prostějov 19 18 1.0 19.7 4.5 3.1 1.4/1.7 0.0* 2.4
Vít Slabihoud Levharti Chomutov 19 21 1.0 16.7 6.1 0.6 2.7/4.6 57.7 2.0
Matěj Otýpka BP Frýdek-Místek 18 23 1.0 14.8 4.1 1.5 2.0/3.5 56.8 1.3
Jakub Cvrkál Olomouc 18 24 1.0 14.2 5.2 0.7 1.9/3.1 60.8 2.5
8 Adam Hruška BC Kolín 18 24 1.0 14.1 6.0 0.1 1.8/3.8 46.7 2.0
Ondřej Petržík BK Jiskra Domažlice 19 19 1.0 16.8 6.1 0.7 2.5/4.8 52.7 2.4
Jakub Čech SLUNETA Ústí n. L. 17 20 1.0 15.9 2.7 2.1 4.2/5.0 84.0 2.6
Vincent Pešout BC Vysočina 18 24 1.0 13.2 3.1 2.0 0.9/1.5 0.0* 1.3
Jakub Macháček BA Sparta Praha 19 17 1.0 18.6 5.2 1.7 3.1/5.2 60.2 2.1
Martin Zikmund Čech Levharti Chomutov 19 24 1.0 13.2 4.2 0.6 3.0/6.1 49.0 3.2
Adam Vaník JBC Brno 19 22 1.0 14.3 5.2 0.2 3.4/6.6 51.0 1.4
Benjamin Adler SLUNETA Ústí n. L. 17 20 1.0 15.7 3.4 2.6 1.3/1.7 0.0* 1.7
Ondřej Holý BK Jiskra Domažlice 18 12 1.0 25.8 7.8 1.8 5.1/6.8 74.4 2.8
Adam Sabol BCM Orli Prostějov 19 16 1.0 19.3 5.9 2.2 0.9/1.1 0.0* 1.5
23 Adam Přikryl Slavia Kroměříž 19 24 1.0 12.8 5.3 0.2 1.6/2.8 55.9 2.3
Michal Metz BP Frýdek-Místek 19 20 1.0 14.4 5.1 1.0 1.5/2.0 0.0* 1.0
18 Michal Grozman BK Příbor 18 18 1.0 15.8 4.1 1.9 1.9/2.7 72.9 2.7
Filip Štajer BK Brandýs 17 17 1.0 16.7 5.2 1.6 1.6/3.7 42.9 1.9
Jan Nádherný BP Frýdek-Místek 16 20 1.0 13.9 4.1 1.5 1.5/2.0 0.0* 0.7
4 Adam Matuška Sokol Žižkov 19 23 1.0 11.9 4.4 0.3 2.3/4.0 59.3 2.4
Ivo Šalomoun BASKET Brno "B" 19 18 1.0 15.2 5.9 0.3 2.4/3.7 65.7 1.4
37 Adam Jan Navrátil Slavia Kroměříž 19 19 1.0 14.3 5.3 0.4 2.7/5.0 53.7 2.5
Martin Machurek BA Sparta Praha 18 21 1.0 13.0 4.1 0.8 2.2/6.1 36.4 1.5
Václav Nádeníček Slavia Kroměříž 18 19 1.0 14.3 4.4 0.8 2.9/6.1 47.8 2.6
Yevhenii Tkachenko BA Grizzlies Plzeň 17 18 1.0 15.1 5.2 0.3 3.6/6.7 54.2 2.4
František Burian BC Nový Jičín 17 24 1.0 11.3 3.6 0.9 1.5/3.0 50.0 2.8
Adam Plaček Basket Poděbrady 17 22 1.0 12.3 4.3 0.6 1.8/2.5 74.1 1.7
Matyáš Hawiger BC Nový Jičín 18 21 1.0 12.9 2.9 1.9 1.6/1.8 0.0* 1.5
25 Adam Hezina Lions J. Hradec 17 16 1.0 16.8 5.2 1.4 2.1/3.5 58.9 3.4
33 Adam Bareš BC Kolín 19 22 1.0 12.2 3.3 1.0 2.4/4.1 58.2 2.5
Jan Jeřábek BK Vlci Žďár 18 18 1.0 14.9 4.0 1.7 1.7/3.1 55.4 2.4
4 Michal Kropáček BC Kolín 18 24 1.0 11.1 3.2 1.0 1.7/3.2 51.9 2.3
Martin Jílek BA Grizzlies Plzeň 18 24 1.0 11.0 3.5 0.5 2.5/4.9 52.1 2.9
Vojtěch Viktorin TJ Sokol Kbely 18 24 1.0 11.0 4.2 0.0 2.5/4.7 53.1 2.9
11 Adam Večerka Sokol Žižkov 19 23 1.0 11.3 4.9 0.1 1.1/2.2 52.0 3.3
7 Matěj Adámek BC Kolín 18 24 1.0 10.9 2.6 1.1 2.4/3.7 64.0 2.7
Marek Metz BP Frýdek-Místek 18 22 1.0 11.5 4.8 0.2 1.5/3.1 47.1 1.1
Cyril Vrchota Basket Poděbrady 18 23 1.0 10.9 2.6 1.2 2.3/4.1 55.3 2.7
Petr Fiedler Tesla Pardubice 18 20 1.0 12.5 5.5 0.0 1.6/3.1 52.5 1.8
Eliáš Kalisz BCM Orli Prostějov 19 21 1.0 11.9 4.9 0.3 1.3/1.3 0.0* 2.4
Radim Jancur BK NAPOS Vysoká n. L. 18 17 1.0 14.1 4.5 1.1 2.0/3.5 57.6 3.2
0 Benedikt Marek Sokol Žižkov 19 24 1.0 9.9 1.8 1.8 1.0/1.6 0.0* 3.4
Vojtěch Toman BA Grizzlies Plzeň 18 21 1.0 11.2 3.6 0.9 1.3/2.5 52.8 3.0
František Beran BK Vlci Žďár 18 18 1.0 12.9 4.0 0.8 2.4/4.0 61.1 2.2
Ondřej Zajíček BA Sparta Praha 18 21 1.0 11.1 2.0 2.0 1.1/1.8 0.0* 2.3
Dominik Smělý Basket Poděbrady 18 14 1.0 16.6 6.4 0.5 2.4/4.1 58.6 2.3
42 Štěpán Maléř BK Příbor 19 21 1.0 11.0 2.3 1.6 1.7/2.6 66.7 1.1
Michal Kejmar BK Brandýs 18 24 1.0 9.6 2.1 1.4 1.2/1.8 0.0* 2.0
Jáchym Kačírek Levharti Chomutov 19 24 1.0 9.6 3.5 0.4 1.3/2.5 50.0 2.9
Lukáš Koutník BK Jiskra Domažlice 18 24 1.0 9.5 0.9 2.4 0.5/0.8 0.0* 2.0
Hugo Zapadlo Basket Poděbrady 19 21 1.0 10.8 3.5 1.0 1.0/1.7 0.0* 1.7
Tomáš Richter BASKET Brno "B" 18 18 1.0 12.6 4.6 0.3 2.7/5.6 47.5 1.7
Jakub Hasman BK Jiskra Domažlice 19 17 1.0 12.9 3.4 0.9 3.5/6.2 55.7 2.7
Adam Fecko Tesla Pardubice 18 22 1.0 9.8 3.1 0.3 2.7/4.4 60.8 1.9
Bohdan Slawisch BK NAPOS Vysoká n. L. 19 24 1.0 8.9 4.0 0.0 0.8/2.0 36.7 0.9
Ondřej Volf BA Grizzlies Plzeň 18 21 1.0 10.0 1.7 1.8 1.2/2.0 0.0* 2.2
Jan Říha BK NAPOS Vysoká n. L. 18 24 1.0 8.8 2.9 0.3 2.2/5.7 38.7 2.5
Patrik Flaks Olomouc 19 20 1.0 10.5 3.3 0.9 1.4/3.2 43.8 2.5
17 Jan Bordovský BK Příbor 18 18 1.0 11.5 2.6 1.0 3.4/4.5 75.3 2.2
42 Štěpán Likler Lions J. Hradec 18 23 1.0 9.0 2.8 0.9 0.7/1.4 0.0* 1.3
David Tomek BK Vlci Žďár 18 19 1.0 10.8 3.7 0.7 1.4/2.7 52.9 1.9
Václav Burian BC Nový Jičín 19 24 1.0 8.5 2.0 1.0 1.6/2.9 55.1 2.2
12 Vojtěch Kubečka BK Příbor 19 17 1.0 11.9 2.5 1.5 2.6/4.6 56.4 1.8
Štěpán Koudelka JBC Brno 18 19 1.0 10.5 2.6 0.8 2.9/4.3 67.9 2.6
Tomáš Flaks Olomouc 17 16 1.0 12.3 3.6 1.1 1.8/2.8 63.6 2.2
Vilém Foltýn BC Nový Jičín 18 16 1.0 12.2 3.1 1.3 2.2/3.3 67.3 2.1
Jan Bubeníček BK NAPOS Vysoká n. L. 19 10 1.0 19.4 6.1 1.1 3.9/6.0 65.0 2.7
Adam Novák BASKET Brno "B" 19 21 1.0 9.1 3.4 0.0 2.1/4.4 48.9 2.4
Martin Mikšovský SLUNETA Ústí n. L. 19 10 1.0 19.2 5.2 2.0 2.8/3.7 75.7 1.7
Jakub Frič Basket Poděbrady 18 21 1.0 9.0 2.9 0.6 1.4/2.5 55.8 2.9
Jan Macourek BCM Orli Prostějov 18 22 1.0 8.5 3.0 0.6 0.6/0.9 0.0* 1.9
Robin Štěrbáček TJ Sokol Kbely 19 11 1.0 16.8 5.4 0.2 5.5/8.0 69.3 2.2
Petr Novák BC Vysočina 18 21 1.0 8.7 3.7 0.0 1.2/3.2 38.8 2.0
Tomáš Jůza BASKET Brno "B" 18 11 1.0 16.4 2.8 2.6 2.8/4.5 62.0 1.6
14 Tomáš Navrátil Sokol Žižkov 19 20 1.0 8.9 3.8 0.2 1.0/2.1 45.2 2.7
Adam Švec JBC Brno 17 20 1.0 8.7 2.7 0.8 1.1/2.2 48.8 2.0
Ondřej Pleva BK Vlci Žďár 19 23 1.0 7.5 2.9 0.3 1.0/1.8 0.0* 2.3
Lukáš Kourek BC Vysočina 18 16 1.0 10.6 4.7 0.0 1.3/2.9 43.5 2.5
Vojtěch Podruh Basket Poděbrady 19 22 1.0 7.6 2.8 0.5 0.6/1.3 0.0* 2.5
Zbyněk Strážnický BK Vlci Žďár 19 18 1.0 9.3 3.9 0.2 0.9/1.9 0.0* 2.7
Martin Bobek JBC Brno 18 23 1.0 7.2 1.7 0.9 1.1/2.4 44.6 1.1
Vít Kostiha Slavia Kroměříž 18 23 1.0 7.2 2.9 0.0 1.3/3.1 43.7 2.6
Michal Bureš Levharti Chomutov 18 24 1.0 6.9 1.7 0.9 0.7/1.3 0.0* 3.2
Mikuláš Zahořík Tygři Praha B 18 17 1.0 9.7 3.6 0.2 1.7/2.6 65.9 0.6
Jan Bartoš BA Sparta Praha 19 17 1.0 9.5 3.3 0.2 2.2/4.1 54.3 2.8
Štěpán Martínek BA Grizzlies Plzeň 17 13 1.0 12.3 3.2 1.0 2.8/5.1 56.1 3.2
Štěpán Polák Levharti Chomutov 17 14 1.0 11.4 4.4 0.1 2.4/4.9 49.3 2.6
David Brož Olomouc 19 21 1.0 7.6 1.3 1.4 0.9/1.2 0.0* 1.0
Petr Vondráček Levharti Chomutov 16 21 1.0 7.5 1.1 1.2 1.5/2.5 59.6 1.2
Martin Černý SLUNETA Ústí n. L. 18 14 1.0 11.1 3.9 0.3 2.6/5.1 50.0 3.1
Filip Adamec Tesla Pardubice 17 16 1.0 9.7 3.2 0.6 1.6/3.1 53.1 2.8
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 19 23 1.0 6.6 2.8 0.0 1.0/2.2 44.0 2.0
David Hradský JBC Brno 18 20 1.0 7.6 2.0 0.7 1.7/2.5 66.0 1.5
16 Vojtěch Pustějovský BK Příbor 18 24 1.0 6.3 1.4 1.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
24 Vojtěch Brom Lions J. Hradec 19 24 1.0 6.3 1.1 1.1 0.8/0.9 0.0* 2.1
Jan Mazanec BA Grizzlies Plzeň 18 23 1.0 6.5 2.0 0.5 1.0/1.7 0.0* 2.0
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 18 23 1.0 6.4 1.2 1.3 0.2/0.5 0.0* 1.1
Zdeněk Horák TJ Sokol Kbely 18 19 1.0 7.7 3.2 0.1 1.1/2.4 45.7 2.5
Matěj Prokeš Basket Poděbrady 18 10 1.0 14.5 4.3 0.7 3.8/5.1 74.5 1.9
Antonín Difko Slavia Kroměříž 18 17 1.0 8.5 2.9 0.5 1.0/1.8 0.0* 2.5
Matěj Danko BK Vlci Žďár 18 10 1.0 14.4 2.8 2.3 1.9/2.9 65.5 1.9
Marek Jež BASKET Brno "B" 19 11 1.0 13.0 4.0 0.7 2.8/4.4 64.6 1.6
Jakub Klimeš Tesla Pardubice 19 19 1.0 7.4 2.2 0.7 0.8/1.8 0.0* 1.2
Jan David SLUNETA Ústí n. L. 18 22 1.0 6.3 1.5 0.9 0.6/1.1 0.0* 1.6
Ondřej Beran BK NAPOS Vysoká n. L. 19 15 1.0 9.2 1.3 1.7 1.3/1.9 0.0* 2.3
Patrik Verdan BK Jiskra Domažlice 17 12 1.0 11.5 3.2 0.5 3.7/5.5 66.7 2.2
Daniel Toman Tesla Pardubice 18 19 1.0 7.3 2.6 0.4 0.8/1.4 0.0* 1.7
Šimon Petržík TJ Sokol Kbely 19 20 1.0 6.9 2.9 0.0 1.2/2.8 41.8 2.4
Kristián Kušnarev Tygři Praha B 18 20 1.0 6.9 2.2 0.5 1.1/1.6 0.0* 2.3
22 Oliver Langer Lions J. Hradec 17 10 1.0 13.7 2.9 2.0 1.9/2.5 76.0 2.6
Lukáš Hurta BC Nový Jičín 19 18 1.0 7.6 2.8 0.3 1.1/2.3 48.8 3.3
Karel Očenášek Olomouc 18 19 1.0 7.2 2.6 0.2 1.3/2.8 44.4 1.1
Tomáš Hlaváček BC Vysočina 18 24 1.0 5.7 1.5 0.7 0.5/1.0 0.0* 1.3
Filip Tichavský Olomouc 18 8 1.0 16.8 5.4 0.0 6.0/8.9 67.6 2.0
Matěj Langšádl Tygři Praha B 17 14 1.0 9.4 2.8 0.9 1.1/1.6 0.0* 1.6
33 Adam Říha Lions J. Hradec 18 19 1.0 6.9 2.8 0.0 1.3/2.7 49.0 2.6
Richard El Karib Tygři Praha B 19 19 1.0 6.9 2.1 0.3 1.8/3.2 57.4 2.1
Marko Mocinec BCM Orli Prostějov 17 19 1.0 6.8 2.6 0.3 0.7/0.7 0.0* 2.1
Jakub Kužel BK Vlci Žďár 19 23 1.0 5.7 1.5 0.7 0.7/1.1 0.0* 1.9
Martin Sztolarik BP Frýdek-Místek 16 18 1.0 7.2 0.9 1.6 0.6/0.7 0.0* 1.1
Filip Vojtaník BASKET Brno "B" 18 10 1.0 12.6 3.1 1.4 2.2/4.0 55.0 2.8
Štěpán Grygar BC Nový Jičín 17 14 1.0 9.0 3.0 0.7 0.9/1.7 0.0* 1.4
Matěj Kořínek BK NAPOS Vysoká n. L. 19 22 1.0 5.7 0.6 1.2 0.9/1.3 0.0* 2.1
Šimon Vondraš BK Jiskra Domažlice 18 14 1.0 8.9 1.2 1.8 1.1/1.4 0.0* 2.8
Michal Kratochvil BCM Orli Prostějov 18 23 1.0 5.4 2.5 0.0 0.3/0.4 0.0* 2.5
Marek Vonášek SLUNETA Ústí n. L. 18 10 1.0 12.2 3.5 0.8 2.8/5.0 56.0 1.0
Prokop Řebíček BK Brandýs 17 23 1.0 5.3 0.7 1.2 0.3/0.5 0.0* 2.6
1 Vojtěch Sýkora BC Kolín 19 18 1.0 6.7 1.9 0.6 1.1/2.1 54.1 2.2
Filip Vaněk BK Jiskra Domažlice 16 13 1.0 9.2 2.1 0.7 3.0/4.9 60.9 2.5
Adam Rokos BC Vysočina 18 22 1.0 5.4 1.7 0.4 1.0/1.7 0.0* 1.6
Martin Matula JBC Brno 18 11 1.0 10.7 4.4 0.0 2.0/3.6 55.0 2.5
Josef Holub SLUNETA Ústí n. L. 17 12 1.0 9.8 3.3 0.8 0.8/0.9 0.0* 1.4
Matěj Jirák BC Vysočina 19 23 1.0 5.1 1.8 0.2 0.9/1.9 0.0* 1.5
23 Filip Zhříval BC Kolín 19 22 1.0 5.3 0.6 1.0 1.0/1.6 0.0* 1.9
Tomáš Stoklas Slavia Kroměříž 18 21 1.0 5.5 1.3 0.9 0.2/0.3 0.0* 1.5
Matyáš Kment BK NAPOS Vysoká n. L. 18 20 1.0 5.7 1.9 0.4 0.8/1.6 0.0* 1.9
Ondřej Provazník Tesla Pardubice 17 9 1.0 12.7 4.6 0.6 1.9/3.6 53.1 0.9
Matěj Střelba Tygři Praha B 17 9 1.0 12.6 4.8 0.1 2.7/4.4 60.0 2.2
David Nosek BA Sparta Praha 17 22 1.0 5.1 1.1 0.7 0.8/1.1 0.0* 2.6
Vojtěch Čermák Levharti Chomutov 18 5 1.0 22.4 4.0 3.0 5.4/6.8 79.4 2.0
7 Vilém Gabzdyl BK Příbor 17 22 1.0 5.1 0.6 1.2 0.4/0.8 0.0* 2.9
Ondřej Pospíchal Tygři Praha B 16 13 1.0 8.5 2.8 0.4 1.6/2.5 63.6 1.7
Patrik Málek Tesla Pardubice 18 16 1.0 6.6 1.7 0.9 0.4/0.9 0.0* 1.1
Artem Petrenko BK Brandýs 18 16 1.0 6.6 1.9 0.8 0.4/0.8 0.0* 1.6
13 Radim Konývka BC Kolín 17 22 1.0 4.7 0.7 1.1 0.1/0.1 0.0* 1.3
Jan Broda Olomouc 16 7 1.0 14.6 3.7 1.1 3.7/5.9 63.4 2.6
Jan Vejdovec BK Brandýs 19 7 1.0 14.4 6.3 0.3 1.0/2.1 46.7 0.6
Šimon Michael Kovář BK Brandýs 19 9 1.0 11.2 5.2 0.0 0.8/2.2 35.0 1.6
Adam Hypl BP Frýdek-Místek 16 14 1.0 7.1 1.4 1.2 0.6/1.2 0.0* 1.6
Matěj Kovařík SLUNETA Ústí n. L. 19 18 1.0 5.6 1.7 0.2 1.7/3.4 50.8 3.2
Hynek Ženíšek BK Jiskra Domažlice 17 20 1.0 5.0 1.3 0.6 0.7/1.3 0.0* 1.9
Vladimír Gainulin Basket Poděbrady 17 16 1.0 6.1 2.4 0.4 0.1/0.1 0.0* 1.0
Ondřej Kahánek Levharti Chomutov 19 9 1.0 10.9 4.2 0.1 2.1/3.9 54.3 1.4
Prokop Macků Tygři Praha B 18 19 1.0 5.1 2.0 0.0 1.1/1.9 0.0* 2.2
Daniel Kučera BC Nový Jičín 19 16 1.0 6.1 2.8 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.3
Petr Kroupa Tygři Praha B 18 16 1.0 6.1 1.6 0.8 0.7/1.3 0.0* 1.8
Petr Vorlíček SLUNETA Ústí n. L. 18 22 1.0 4.3 0.6 1.0 0.2/0.3 0.0* 1.1
Václav Nekola BK Brandýs 19 10 1.0 9.5 2.8 0.7 1.8/3.1 58.1 2.2
Petr Krýsl SLUNETA Ústí n. L. 17 10 1.0 9.5 3.1 0.3 2.4/4.4 54.5 2.3
Jaromír Šrámek Levharti Chomutov 18 23 1.0 4.1 1.2 0.0 1.7/3.1 53.5 2.0
Vincent Hofhans Olomouc 19 21 1.0 4.5 1.2 0.6 0.4/0.8 0.0* 2.3
Jan Mikulec Tesla Pardubice 19 23 1.0 4.1 1.4 0.3 0.5/1.3 0.0* 1.6
Vavřinec Zahořík Tygři Praha B 16 12 1.0 7.7 2.8 0.5 0.7/1.0 0.0* 1.0
Jakub Knejp BK NAPOS Vysoká n. L. 18 23 1.0 4.0 1.0 0.5 0.4/0.8 0.0* 1.8
Jakub Brožek Basket Poděbrady 17 20 1.0 4.6 0.6 1.0 0.5/0.9 0.0* 1.3
Vojtěch Pánek Tesla Pardubice 18 18 1.0 5.1 0.8 1.1 0.1/0.2 0.0* 0.9
Matyáš Jiří Vojta Tygři Praha B 18 11 1.0 8.2 2.3 0.9 0.9/1.5 0.0* 2.2
Jiří Krejčí Basket Poděbrady 17 12 1.0 7.5 3.3 0.0 0.8/2.3 37.0 1.3
69 David Fibír Sokol Žižkov 19 17 1.0 5.3 1.2 0.6 0.9/1.9 0.0* 1.5
Mikoláš Dratva BP Frýdek-Místek 17 13 1.0 6.8 2.6 0.2 0.8/1.8 0.0* 0.3
Adam Lacho JBC Brno 17 19 1.0 4.5 1.3 0.2 1.3/2.2 58.5 1.1
32 Jan Havelka Lions J. Hradec 16 19 1.0 4.5 1.2 0.5 0.6/1.1 0.0* 1.1
Ondřej Čihánek BP Frýdek-Místek 16 15 1.0 5.7 2.4 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.4
Matěj Šrámek Tesla Pardubice 18 17 1.0 4.9 1.4 0.5 0.5/1.1 0.0* 1.3
16 Jakub Pohánka Lions J. Hradec 18 7 1.0 11.9 3.6 1.3 0.9/1.3 0.0* 2.9
11 Matyáš Zoubek BK Příbor 18 7 1.0 11.4 2.3 2.1 0.4/1.3 0.0* 3.9
13 David Douša Sokol Žižkov 19 14 1.0 5.7 2.1 0.0 1.4/2.4 58.8 1.4
Alain Eminger TJ Sokol Kbely 19 18 1.0 4.4 1.8 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.7
Martin Haman BK NAPOS Vysoká n. L. 17 13 1.0 6.0 1.2 1.0 0.5/1.2 0.0* 2.0
Tomas Darren Mcmenamin Tygři Praha B 18 16 1.0 4.8 1.1 0.6 0.8/1.7 0.0* 1.8
Vojtěch Sedlák Olomouc 17 16 1.0 4.8 1.0 0.8 0.3/1.1 0.0* 1.4
Matyáš Demeter BP Frýdek-Místek 17 17 1.0 4.5 2.1 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.9
Maddox Dofek BC Nový Jičín 18 13 1.0 5.6 1.6 0.7 0.3/0.6 0.0* 1.5
Filip Pospíšek JBC Brno 18 23 1.0 3.1 1.2 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.6
Michal Sedmík BC Vysočina 17 17 1.0 4.2 1.9 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.8
Václav Antl BA Sparta Praha 17 15 1.0 4.8 1.1 0.6 0.9/1.2 0.0* 1.4
Ondřej Bílek Tesla Pardubice 17 13 1.0 5.5 1.8 0.3 0.8/1.2 0.0* 0.9
Michal Daněk Slavia Kroměříž 18 21 1.0 3.4 0.9 0.3 0.7/1.2 0.0* 2.0
Lukáš Horák BASKET Brno "B" 19 19 1.0 3.7 1.2 0.2 0.6/0.9 0.0* 2.2
Michal Růžička BASKET Brno "B" 17 11 1.0 6.3 1.5 1.0 0.2/0.2 0.0* 1.2
Daniel Dočkal Olomouc 18 15 1.0 4.6 1.8 0.1 0.8/1.3 0.0* 0.9
Eduardo Almadana Clerisse Tygři Praha B 19 6 1.0 11.5 3.5 1.0 1.5/2.8 52.9 0.7
5 Maxim Šťastný BC Kolín 18 10 1.0 6.9 3.1 0.0 0.7/2.5 28.0 2.0
Martin Čech BASKET Brno "B" 17 11 1.0 6.3 2.1 0.3 1.3/2.5 50.0 2.4
15 Petr Szcotka Slavia Kroměříž 19 6 1.0 11.3 3.8 0.3 2.7/6.2 43.2 1.5
Lukáš Poulíček Tygři Praha B 16 9 1.0 7.6 2.3 0.6 1.2/2.2 55.0 2.2
David Peterka JBC Brno 19 18 1.0 3.8 1.1 0.1 1.4/2.5 55.6 1.4
Adam Šinovský SLUNETA Ústí n. L. 18 19 1.0 3.5 1.1 0.2 0.7/1.5 0.0* 1.3
František Skřivánek Tygři Praha B 19 8 1.0 8.3 1.6 1.6 0.1/0.3 0.0* 1.6
Daniel Král Tygři Praha B 17 7 1.0 9.3 1.7 1.6 1.1/2.6 44.4 1.1
43 Viktor Jakl Lions J. Hradec 17 22 1.0 2.9 0.6 0.4 0.4/0.9 0.0* 0.9
Prokop Mach BK Jiskra Domažlice 17 11 1.0 5.8 1.7 0.6 0.5/0.7 0.0* 3.5
23 Jan Bradáč Lions J. Hradec 18 15 1.0 4.1 1.3 0.4 0.3/0.7 0.0* 2.0
Vojtěch Mráček BK Vlci Žďár 18 20 1.0 3.1 1.2 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.6
Adam Kněžour Tesla Pardubice 17 6 1.0 10.2 3.2 0.8 1.3/2.2 61.5 2.7
25 David Straka BK Příbor 18 19 1.0 3.2 1.4 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.0
Ondřej Kos BC Vysočina 16 16 1.0 3.8 0.9 0.3 1.1/1.8 0.0* 1.4
Petr Vaverka BK Brandýs 16 11 1.0 5.4 1.9 0.5 0.2/0.4 0.0* 1.4
Filip Čejka BP Frýdek-Místek 16 18 1.0 3.2 1.1 0.2 0.5/1.1 0.0* 0.7
Jan Latislav TJ Sokol Kbely 18 16 1.0 3.6 1.2 0.3 0.3/0.9 0.0* 1.9
Pavel Daranský BCM Orli Prostějov 19 17 1.0 3.4 1.2 0.3 0.2/0.3 0.0* 2.1
Václav Havelek BASKET Brno "B" 18 12 1.0 4.8 1.8 0.3 0.3/1.4 0.0* 2.1
Jan Špička Olomouc 19 16 1.0 3.5 0.9 0.4 0.3/1.1 0.0* 1.7
Šimon Gruber BASKET Brno "B" 17 9 1.0 6.2 1.6 0.7 1.1/2.2 50.0 2.9
Matyáš Kalita Olomouc 19 11 1.0 5.0 1.3 0.3 1.6/2.4 69.2 0.5
15 Jakub Zhříval BC Kolín 18 24 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.5
Petr Valeš Tygři Praha B 19 5 1.0 11.0 5.2 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.4
Tadeáš Zavadil Slavia Kroměříž 17 14 1.0 3.9 1.1 0.5 0.2/0.5 0.0* 2.0
Patrik Sahánek BK NAPOS Vysoká n. L. 19 22 1.0 2.5 1.0 0.0 0.4/0.7 0.0* 2.2
Filip Řezníček BP Frýdek-Místek 18 14 1.0 3.8 1.4 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.2
Filip Zelinka JBC Brno 18 19 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.4
Vojtěch Janota BA Sparta Praha 19 4 1.0 13.0 5.3 0.3 1.8/4.0 43.8 1.0
Marek Dvořák JBC Brno 16 15 1.0 3.4 0.9 0.4 0.3/1.5 0.0* 0.8
3 Radim Hušák Sokol Žižkov 16 16 1.0 3.1 0.8 0.3 0.8/1.1 0.0* 1.1
Tomáš Žatečka BC Vysočina 18 17 1.0 2.9 1.2 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.2
Filip Osvítil BASKET Brno "B" 17 8 1.0 5.9 2.4 0.3 0.4/1.1 0.0* 2.0
Petr Poláček BA Grizzlies Plzeň 18 5 1.0 9.4 3.0 0.2 2.8/4.0 70.0 1.0
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 18 10 1.0 4.7 1.7 0.2 0.7/1.5 0.0* 1.2
Pavel Plechatý Levharti Chomutov 17 23 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.4
Filip Zdrubecký Tygři Praha B 18 6 1.0 7.8 2.3 0.7 1.2/1.5 0.0* 2.3
Lukáš Paskovský Basket Poděbrady 16 12 1.0 3.8 1.3 0.3 0.6/0.9 0.0* 1.3
David Lukeš BA Grizzlies Plzeň 17 20 1.0 2.3 0.9 0.1 0.4/1.0 0.0* 1.8
Tomáš Vrátný BC Vysočina 18 23 1.0 2.0 0.6 0.1 0.4/0.8 0.0* 0.3
Tomáš Míča Tesla Pardubice 16 7 1.0 6.4 1.4 1.0 0.6/1.3 0.0* 0.4
David Sirotek BASKET Brno "B" 16 10 1.0 4.4 1.4 0.3 0.7/1.2 0.0* 2.0
Jakub Urda BASKET Brno "B" 17 5 1.0 8.8 3.6 0.2 1.0/1.8 0.0* 2.4
Michal Žitňanský BCM Orli Prostějov 17 19 1.0 2.3 0.6 0.2 0.4/0.4 0.0* 1.4
František Marek BA Grizzlies Plzeň 18 11 1.0 4.0 1.0 0.5 0.4/1.1 0.0* 1.8
31 Jan Ille Lions J. Hradec 16 21 1.0 2.0 0.1 0.6 0.0/0.1 0.0* 2.2
Petr Hrubý BA Grizzlies Plzeň 19 10 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.5
Alois Kudrlička BA Grizzlies Plzeň 16 13 1.0 3.3 0.5 0.6 0.5/0.8 0.0* 1.5
Matěj Kreutzer JBC Brno 19 20 1.0 2.1 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
Petr Slivka SLUNETA Ústí n. L. 18 14 1.0 3.0 1.2 0.1 0.4/0.6 0.0* 1.2
5 Jakub Mašek Sokol Žižkov 19 17 1.0 2.5 0.5 0.4 0.5/0.8 0.0* 0.9
Lukáš Sádovský Tesla Pardubice 16 3 1.0 13.7 4.3 1.7 0.0/0.7 0.0* 2.7
Pavel Krčmář BK Vlci Žďár 16 12 1.0 3.4 0.8 0.0 1.8/2.9 60.0 1.1
16 Matyáš Klvaň BC Kolín 19 10 1.0 4.1 0.6 0.7 0.8/1.1 0.0* 1.5
Tadeáš Janoušek Tesla Pardubice 17 9 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.1
Marek Paul BK Jiskra Domažlice 16 19 1.0 2.1 0.7 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.1
Hugo Lejsek Tesla Pardubice 17 3 1.0 13.3 4.3 1.0 1.7/2.7 62.5 1.7
Jakub Müller JBC Brno 19 11 1.0 3.6 1.2 0.0 1.3/2.5 50.0 2.5
Martin Pur Olomouc 18 12 1.0 3.3 1.0 0.0 1.3/1.8 0.0* 2.3
David Kozel BA Grizzlies Plzeň 16 6 1.0 6.7 0.2 1.7 1.3/1.7 0.0* 2.5
14 Filip Sýkora BC Kolín 18 14 1.0 2.9 1.3 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.5
Michal Podrazil Tygři Praha B 18 4 1.0 9.8 4.5 0.0 0.8/0.8 0.0* 1.8
Jakub Altmann BK NAPOS Vysoká n. L. 18 22 1.0 1.8 0.7 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.8
10 Matěj Kuliha BK Příbor 19 21 1.0 1.9 0.7 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.8
27 Vít Gabzdyl BK Příbor 18 7 1.0 5.6 2.4 0.1 0.3/2.9 10.0 2.0
Jakub Lukeš BA Grizzlies Plzeň 18 23 1.0 1.6 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Jakub Bartůněk TJ Sokol Kbely 17 11 1.0 3.3 1.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.2
Sebastian Pavlík BASKET Brno "B" 18 17 1.0 2.1 0.4 0.4 0.4/0.5 0.0* 1.6
Jakub Vodrážka Basket Poděbrady 18 10 1.0 3.6 1.5 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.4
Matyáš Kühn BCM Orli Prostějov 16 15 1.0 2.4 0.7 0.3 0.1/0.1 0.0* 1.1
32 Ondřej Skupeň BK Příbor 17 10 1.0 3.5 1.1 0.2 0.7/1.9 0.0* 2.4
Metoděj Pazdera Olomouc 16 3 1.0 11.7 4.0 1.0 0.7/2.3 28.6 1.7
Jiří Herman SLUNETA Ústí n. L. 18 9 1.0 3.8 1.6 0.1 0.3/0.4 0.0* 0.7
Jakub Nikodým BK NAPOS Vysoká n. L. 18 21 1.0 1.6 0.4 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.4
Šimon Pučelík BA Sparta Praha 16 14 1.0 2.4 0.8 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.7
Jonáš Pavlíček BCM Orli Prostějov 18 6 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/2.5 13.3 2.0
Vojtěch Lukeš BK Brandýs 18 21 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.7
Libor Škarda BK Jiskra Domažlice 18 18 1.0 1.7 0.6 0.1 0.3/0.7 0.0* 1.5
Marek Sekáč Levharti Chomutov 16 16 1.0 1.9 0.7 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.5
31 Jakub Matoušek BC Kolín 18 8 1.0 3.9 1.5 0.3 0.1/0.4 0.0* 2.1
6 Jakub Kött BK Příbor 18 18 1.0 1.7 0.4 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.7
Filip Stieber BK Brandýs 17 6 1.0 5.0 1.2 0.7 0.7/1.8 0.0* 2.0
Ondřej Svejkovský Levharti Chomutov 17 17 1.0 1.7 0.5 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.9
Vít Petrželka Basket Poděbrady 17 18 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Matěj Váňa BK Brandýs 18 6 1.0 4.8 1.5 0.3 0.8/1.2 0.0* 1.5
Martin Kodera BK Brandýs 19 22 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 2.1
Vadim Hlushko BK Brandýs 18 17 1.0 1.6 0.5 0.1 0.2/0.7 0.0* 2.0
Václav Stráda SLUNETA Ústí n. L. 19 4 1.0 7.0 1.5 0.3 3.3/5.5 59.1 2.5
Lukáš Křivánek BASKET Brno "B" 18 19 1.0 1.5 0.5 0.1 0.4/0.6 0.0* 0.5
Josef Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 18 2 1.0 14.0 2.5 2.0 3.0/3.5 85.7 2.0
31 Jakub Kresta BK Příbor 19 20 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
Prokop Jelínek BASKET Brno "B" 17 6 1.0 4.3 1.7 0.2 0.5/0.7 0.0* 2.0
Marek Hemza BK Vlci Žďár 19 21 1.0 1.2 0.4 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.8
2 Antonín Kopic Sokol Žižkov 19 17 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.1
Sebastien Vojta BK Brandýs 18 23 1.0 1.1 0.4 0.1 0.0/0.1 0.0* 1.0
Matěj Němec BC Vysočina 18 17 1.0 1.5 0.5 0.1 0.4/0.6 0.0* 0.6
Jan Bělohradský Tygři Praha B 16 5 1.0 5.0 1.0 0.6 1.2/2.6 46.2 0.8
Richard Dittrich Basket Poděbrady 18 3 1.0 8.0 2.0 1.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
6 Marek Schorník Slavia Kroměříž 18 12 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.9
Lukáš Podrazil Tygři Praha B 16 7 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.0
Jakub Grunta Olomouc 19 15 1.0 1.6 0.5 0.1 0.3/0.4 0.0* 0.5
David Holubec BK Brandýs 16 2 1.0 11.5 2.0 1.0 4.5/8.0 56.3 2.0
Vsevolod Diubchenko SLUNETA Ústí n. L. 17 5 1.0 4.6 1.4 0.4 0.6/1.4 0.0* 0.4
Mikuláš Hrůza BK Jiskra Domažlice 17 13 1.0 1.8 0.2 0.4 0.2/0.2 0.0* 0.6
Jakub Hrdý Slavia Kroměříž 17 9 1.0 2.4 0.7 0.2 0.4/0.9 0.0* 0.4
Martin Paidar BA Sparta Praha 17 13 1.0 1.7 0.5 0.1 0.5/1.2 0.0* 0.6
Petr Pučelík BA Grizzlies Plzeň 17 9 1.0 2.3 0.9 0.1 0.2/0.2 0.0* 1.3
Tadeáš Ptáček Tesla Pardubice 18 4 1.0 5.3 1.3 0.5 1.3/2.3 55.6 2.0
Filip Odložil Slavia Kroměříž 19 4 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.0
Radim Jašek BC Nový Jičín 19 16 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Michal Janžo BASKET Brno "B" 17 5 1.0 4.2 1.0 0.6 0.4/1.6 0.0* 1.6
Jakub Černý Tygři Praha B 18 2 1.0 10.5 4.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Matěj Sláma Slavia Kroměříž 17 9 1.0 2.2 0.7 0.0 0.9/1.4 0.0* 2.0
Jakub Žalud SLUNETA Ústí n. L. 16 1 1.0 20.0 5.0 2.0 4.0/6.0 66.7 0.0
Filip Jano BK Jiskra Domažlice 16 14 1.0 1.4 0.6 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.2
Tadeáš Králík BC Vysočina 17 5 1.0 3.8 1.2 0.2 0.8/0.8 0.0* 0.8
Tomáš Paluda BASKET Brno "B" 16 8 1.0 2.4 0.8 0.1 0.5/0.9 0.0* 1.6
Adam Hrubý BP Frýdek-Místek 18 8 1.0 2.4 1.0 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.3
Marcel Cvrk BK Jiskra Domažlice 17 5 1.0 3.8 1.2 0.4 0.2/0.4 0.0* 1.8
Roman Váňa BK NAPOS Vysoká n. L. 19 18 1.0 1.0 0.2 0.1 0.5/1.0 0.0* 0.6
Andrej Gnap BA Sparta Praha 19 11 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/1.3 0.0* 1.6
Jan Mynář BP Frýdek-Místek 18 12 1.0 1.5 0.6 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.2
21 Erik Šimoňák Lions J. Hradec 19 2 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
21 Šimon Máselník Slavia Kroměříž 19 6 1.0 3.0 1.0 0.2 0.5/1.3 0.0* 1.8
Filip Brodský SLUNETA Ústí n. L. 19 10 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.9
6 Vasil Petrovichev Sokol Žižkov 19 14 1.0 1.2 0.1 0.2 0.4/0.4 0.0* 0.6
Simon Jurdanov BC Nový Jičín 19 10 1.0 1.7 0.1 0.3 0.6/0.9 0.0* 1.4
Jan Kvapil SLUNETA Ústí n. L. 19 3 1.0 5.7 2.3 0.3 0.0/0.3 0.0* 4.3
Jáchym Müller BA Sparta Praha 19 16 1.0 1.1 0.3 0.1 0.2/0.4 0.0* 2.5
Jonatan Asor Tygři Praha B 17 5 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.6
Antonín Pilný BK Brandýs 18 16 1.0 1.0 0.1 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jan Jandora JBC Brno 17 4 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.3
Zachariáš Andrle Tygři Praha B 17 5 1.0 3.2 0.6 0.6 0.2/0.2 0.0* 0.8
Matěj Jacko BK NAPOS Vysoká n. L. 17 9 1.0 1.8 0.2 0.2 0.7/1.1 0.0* 1.4
Bartoloměj Linda BA Grizzlies Plzeň 18 17 1.0 0.9 0.1 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.6
Vojtěch Mach BK Jiskra Domažlice 18 17 1.0 0.9 0.3 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.6
Petr Schejbal BA Grizzlies Plzeň 19 5 1.0 3.0 1.2 0.2 0.0/0.6 0.0* 2.2
7 Prokop Přibyl Sokol Žižkov 17 4 1.0 3.8 0.3 0.8 1.0/2.0 50.0 2.3
10 Tomáš Petr Sokol Žižkov 19 17 1.0 0.9 0.2 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.5
Štěpán Tůma BK Vlci Žďár 16 11 1.0 1.4 0.5