Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BK Klatovy
BA Grizzlies Plzeň
13. 11. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 1. kolo 2
TJ Sokol Kbely
Sokol Vyšehrad
13. 11. 2021
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 1. kolo 3
Slavoj BK Litoměřice
BK Sluneta Ústí nad Labem
13. 11. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 1. kolo 4
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
13. 11. 2021
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 2. kolo 5
BK Klatovy
BA Tygři Louny
25. 9. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 2. kolo 6
BA Grizzlies Plzeň
BK Levharti Chomutov
25. 9. 2021
-
Preview
skupina A 2. kolo 7
TJ Sokol Kbely
Slavoj BK Litoměřice
25. 9. 2021
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 2. kolo 8
Sokol Vyšehrad
BK Sluneta Ústí nad Labem
25. 9. 2021
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina A 3. kolo 9
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
26. 9. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 3. kolo 10
BA Grizzlies Plzeň
BA Tygři Louny
26. 9. 2021
-
Preview
skupina A 3. kolo 11
TJ Sokol Kbely
BK Sluneta Ústí nad Labem
26. 9. 2021
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 3. kolo 12
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
26. 9. 2021
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina A 4. kolo 13
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
9. 10. 2021
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 4. kolo 14
BK Levharti Chomutov
BK Sluneta Ústí nad Labem
9. 10. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 4. kolo 15
BK Klatovy
TJ Sokol Kbely
9. 10. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 4. kolo 16
BA Grizzlies Plzeň
Sokol Vyšehrad
9. 10. 2021
-
Preview
skupina A 5. kolo 17
BA Tygři Louny
BK Sluneta Ústí nad Labem
10. 10. 2021
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 5. kolo 18
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
10. 10. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 5. kolo 19
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
10. 10. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 5. kolo 20
BA Grizzlies Plzeň
TJ Sokol Kbely
10. 10. 2021
-
Preview
skupina A 6. kolo 21
TJ Sokol Kbely
BA Tygři Louny
23. 10. 2021
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 6. kolo 22
Sokol Vyšehrad
BK Levharti Chomutov
23. 10. 2021
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina A 6. kolo 23
Slavoj BK Litoměřice
BK Klatovy
23. 10. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 6. kolo 24
BK Sluneta Ústí nad Labem
BA Grizzlies Plzeň
23. 10. 2021
-
hala UJEP
Preview
skupina A 7. kolo 25
TJ Sokol Kbely
BK Levharti Chomutov
24. 10. 2021
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 7. kolo 26
Sokol Vyšehrad
BA Tygři Louny
24. 10. 2021
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina A 7. kolo 27
Slavoj BK Litoměřice
BA Grizzlies Plzeň
24. 10. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 7. kolo 28
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Klatovy
24. 10. 2021
-
hala UJEP
Preview
skupina A 8. kolo 29
BA Grizzlies Plzeň
BK Klatovy
14. 11. 2021
-
Preview
skupina A 8. kolo 30
Sokol Vyšehrad
TJ Sokol Kbely
14. 11. 2021
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina A 8. kolo 31
BK Sluneta Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
14. 11. 2021
-
hala UJEP
Preview
skupina A 8. kolo 32
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
14. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 9. kolo 33
BK Levharti Chomutov
BK Klatovy
27. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 9. kolo 34
BA Tygři Louny
BA Grizzlies Plzeň
27. 11. 2021
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 9. kolo 35
BK Sluneta Ústí nad Labem
TJ Sokol Kbely
27. 11. 2021
-
hala UJEP
Preview
skupina A 9. kolo 36
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
27. 11. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 10. kolo 37
BA Tygři Louny
BK Klatovy
28. 11. 2021
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 10. kolo 38
BK Levharti Chomutov
BA Grizzlies Plzeň
28. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 10. kolo 39
Slavoj BK Litoměřice
TJ Sokol Kbely
28. 11. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 10. kolo 40
BK Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
28. 11. 2021
-
hala UJEP
Preview
skupina A 11. kolo 41
BK Sluneta Ústí nad Labem
BA Tygři Louny
11. 12. 2021
-
hala UJEP
Preview
skupina A 11. kolo 42
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
11. 12. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 11. kolo 43
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
11. 12. 2021
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina A 11. kolo 44
TJ Sokol Kbely
BA Grizzlies Plzeň
11. 12. 2021
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 12. kolo 45
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
12. 12. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 12. kolo 46
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
12. 12. 2021
-
hala UJEP
Preview
skupina A 12. kolo 47
TJ Sokol Kbely
BK Klatovy
12. 12. 2021
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 12. kolo 48
Sokol Vyšehrad
BA Grizzlies Plzeň
12. 12. 2021
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina A 13. kolo 49
BK Levharti Chomutov
TJ Sokol Kbely
8. 1. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 13. kolo 50
BA Tygři Louny
Sokol Vyšehrad
8. 1. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 13. kolo 51
BA Grizzlies Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
8. 1. 2022
-
Preview
skupina A 13. kolo 52
BK Klatovy
BK Sluneta Ústí nad Labem
8. 1. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 14. kolo 53
BA Tygři Louny
TJ Sokol Kbely
9. 1. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 14. kolo 54
BK Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
9. 1. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 14. kolo 55
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice
9. 1. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 14. kolo 56
BA Grizzlies Plzeň
BK Sluneta Ústí nad Labem
9. 1. 2022
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Klatovy 0 0 0
2. TJ Sokol Kbely 0 0 0
3. Slavoj Litoměřice 0 0 0
4. Tygři Louny 0 0 0
5. BA Grizzlies Plzeň 0 0 0
6. Sokol Vyšehrad 0 0 0
7. Levharti Chomutov 0 0 0
8. Sluneta Ústí n. L. 0 0 0