NH Ostrava B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 27. 5. 2021 do 11. 8. 2021
Marek Stuchlý
marekstuchly@seznam.cz

Trenér

od: 17. 6. 2021 do 23. 9. 2021
Tomáš Bartošek
bartosek.tomas@seznam.cz
728 761 598

Organizační pracovník

od: 11. 8. 2021
Marek Stuchlý
marekstuchly@post.cz
732 498 811

Trenér

od: 24. 9. 2021
Nihat Gürbüz
gurbuz@seznam.cz

Adresa

Basketbalový klub NH Ostrava, z.s.
Cingrova
70200 Moravská Ostrava

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Kryštof Kudělka 2006 186 16 22 9.0 2.8 0.7 1.1/2.2 51.0 2.3
Rafael Mirafuentes 2007 187 15 12 9.1 3.1 0.7 0.9/1.6 57.9 2.0
Adem Jan Gürbüz 2007 169 15 5 9.0 2.8 0.4 2.2/3.8 57.9 1.8
Daniel Kučera 2005 182 17 3 6.0 2.7 0.0 0.7/1.7 40.0 2.7
Lukáš Slezák 2007 190 15 3 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Marco Kormanik 2007 177 15 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Petr Vaňourek 2007 180 15 3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.3
Mikuláš Čank 2006 184 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniel Malíček 2005 181 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ilja Štefek 2008 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Viktor Ivánek 2006 190 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Lukasík 2006 166 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Žila 2008 179 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Pomezný 2006 194 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Hasala 2008 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Štěpánek 2006 166 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tadeáš Krajdl 2008 0 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Alex Subý 2008 0 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Chadima 2006 167 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Smyček 2005 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Kobierski 2007 180 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Denis Němec 2005 163 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Foltýn 2008 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Raczek 2006 172 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Krajdl 2007 0 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Kašok 2005 194 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
František Strouhal 2007 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Florčík 2006 196 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vít Vlček 2008 0 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Kobierski 2007 180 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Mršťák 2006 178 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Dvořák 2008 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
František Pudich 2006 194 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jiří Horák 2008 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ervín Gerö 2005 189 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Kusiak 2008 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
198 liga (kadeti U17) Hosté 10. 4. 2022 TJ Sokol Kbely 96:58 16 3 17/9 65.4%
171 liga (kadeti U17) Hosté 9. 4. 2022 Vlci Žďár 93:49 17 1 12/12 50%
174 liga (kadeti U17) Hosté 26. 3. 2022 BC Vysočina 101:78 29 4 8/6 57.1%
191 liga (kadeti U17) Domácí 26. 3. 2022 BC Vysočina 79:109 27 5 10/8 55.6%
188 liga (kadeti U17) Domácí 13. 3. 2022 Vlci Žďár 82:71 27 6 10/9 52.6%
184 liga (kadeti U17) Domácí 12. 3. 2022 ADFORS Basket Litomyšl 70:77 21 7 7/7 50%
183 liga (kadeti U17) Domácí 20. 2. 2022 BA Grizzlies Plzeň 53:70 18 3 8/11 42.1%
195 liga (kadeti U17) Hosté 20. 2. 2022 BA Grizzlies Plzeň 76:57 21 3 6/4 60%
181 liga (kadeti U17) Domácí 19. 2. 2022 TJ Sokol Kbely 63:67 22 3 10/8 55.6%
168 liga (kadeti U17) Hosté 9. 1. 2022 BASKET Brno B 48:125 54 2 11/13 45.8%
164 liga (kadeti U17) Hosté 8. 1. 2022 BC Vysočina 62:67 21 5 10/14 41.7%
158 liga (kadeti U17) Domácí 12. 12. 2021 Jiskra Kyjov 65:60 22 3 12/10 54.5%
153 liga (kadeti U17) Domácí 11. 12. 2021 Tygři Brno B 80:60 29 6 4/3 57.1%
147 liga (kadeti U17) Domácí 27. 11. 2021 SK UP-BCM Olomouc 91:57 35 4 9/7 56.3%
143 liga (kadeti U17) Domácí 14. 11. 2021 BK Příbor 79:57 33 3 4/3 57.1%
115 liga (kadeti U17) Hosté 13. 11. 2021 BK Příbor 88:67 22 5 8/7 53.3%
140 liga (kadeti U17) Domácí 24. 10. 2021 BC Vysočina 51:60 12 4 15/10 60%
136 liga (kadeti U17) Domácí 23. 10. 2021 BASKET Brno B 117:43 44 5 14/8 63.6%
129 liga (kadeti U17) Hosté 10. 10. 2021 Tygři Brno B 88:95 33 6 11/7 61.1%
126 liga (kadeti U17) Hosté 9. 10. 2021 Jiskra Kyjov 56:51 16 4 7/7 50%
123 liga (kadeti U17) Hosté 26. 9. 2021 SK UP-BCM Olomouc 56:100 34 9 5/8 38.5%
120 liga (kadeti U17) Hosté 25. 9. 2021 TJ Slavia Kroměříž 54:81 34 1 10/16 38.5%
43 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 27. 6. 2021 BC Nový Jičín 87:43 0 / %
39 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 25. 6. 2021 NH Ostrava 57:73 0 / %
35 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 20. 6. 2021 Basketpoint Frýdek-Místek 110:26 0 0 0/0 %
34 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 19. 6. 2021 BK NAPOS Vysoká n. L. 101:41 0 0 0/0 %
31 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 19. 6. 2021 TJ Slavia Kroměříž 68:74 0 0 0/0 %
152 liga (kadeti U17) Domácí TJ Slavia Kroměříž 20:0 0 / %
172 liga (kadeti U17) Domácí NH Ostrava 20:0 0 / %
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo
00:00
ADFORS Basket Litomyšl
BK NH Ostrava B
20
0
finálová skupina Review
10. kolo
00:00
BK NH Ostrava B
TJ Slavia Kroměříž
20
0
skupina C Review
1. kolo 19. 6. 2021
18:30
BK NH Ostrava B
BK NAPOS Vysoká n. L.
101
41
39
15
56
21
66
31
skupina D Review
1. kolo 19. 6. 2021
10:00
TJ Slavia Kroměříž
BK NH Ostrava B
68
74
11
22
34
34
48
46
skupina D Review
1. kolo 20. 6. 2021
10:00
BK NH Ostrava B
Basketpoint Frýdek-Místek
110
26
31
13
56
20
76
23
skupina D Review
1. kolo 25. 6. 2021
16:30
BC Nový Jičín
BK NH Ostrava B
57
73
11
21
32
39
47
52
2. kolo Review
1. kolo 27. 6. 2021
12:30
BK NH Ostrava B
BC Nový Jičín
87
43
30
10
43
24
69
33
2. kolo Review
2. kolo 25. 9. 2021
16:00
TJ Slavia Kroměříž
BK NH Ostrava B
54
81
18
20
30
45
37
63
skupina C Review
3. kolo 26. 9. 2021
13:30
SK UP-BCM Olomouc
BK NH Ostrava B
56
100
10
22
28
49
44
74
skupina C Review
4. kolo 9. 10. 2021
17:15
Jiskra Kyjov
BK NH Ostrava B
56
51
12
14
37
17
49
37
skupina C Review
5. kolo 10. 10. 2021
15:00
Tygři Brno B
BK NH Ostrava B
88
95
18
22
47
44
69
75
skupina C Review
6. kolo 23. 10. 2021
12:30
BK NH Ostrava B
BASKET Brno B
117
43
32
9
60
19
83
32
skupina C Review
7. kolo 24. 10. 2021
11:15
BK NH Ostrava B
BC Vysočina
51
60
16
17
27
31
38
44
skupina C Review
1. kolo 13. 11. 2021
12:00
BK Příbor
BK NH Ostrava B
88
67
14
7
48
23
64
44
skupina C Review
8. kolo 14. 11. 2021
14:00
BK NH Ostrava B
BK Příbor
79
57
17
18
32
24
52
40
skupina C Review
9. kolo 27. 11. 2021
17:45
BK NH Ostrava B
SK UP-BCM Olomouc
91
57
34
9
57
25
76
41
skupina C Review
11. kolo 11. 12. 2021
14:15
BK NH Ostrava B
Tygři Brno B
80
60
25
19
45
31
66
44
skupina C Review
12. kolo 12. 12. 2021
10:30
BK NH Ostrava B
Jiskra Kyjov
65
60
13
15
26
38
50
56
skupina C Review
13. kolo 8. 1. 2022
17:00
BC Vysočina
BK NH Ostrava B
62
67
16
23
40
35
46
49
skupina C Review
14. kolo 9. 1. 2022
13:00
BASKET Brno B
BK NH Ostrava B
48
125
6
28
21
45
29
86
skupina C Review
5. kolo 19. 2. 2022
16:00
BK NH Ostrava B
TJ Sokol Kbely
63
67
24
12
35
35
54
51
finálová skupina Review
6. kolo 20. 2. 2022
10:00
BK NH Ostrava B
BA Grizzlies Plzeň
53
70
14
15
22
41
37
55
finálová skupina Review
11. kolo 20. 2. 2022
14:00
BA Grizzlies Plzeň
BK NH Ostrava B
76
57
21
15
43
33
58
46
finálová skupina Review
7. kolo 12. 3. 2022
14:15
BK NH Ostrava B
ADFORS Basket Litomyšl
70
77
25
12
37
35
49
53
62
62
finálová skupina Review
8. kolo 13. 3. 2022
11:00
BK NH Ostrava B
Vlci Žďár
82
71
13
27
37
42
58
58
finálová skupina Review
3. kolo 26. 3. 2022
13:00
BC Vysočina
BK NH Ostrava B
101
78
27
7
57
34
79
63
finálová skupina Review
10. kolo 26. 3. 2022
17:00
BK NH Ostrava B
BC Vysočina
79
109
27
28
49
54
67
79
finálová skupina Review
1. kolo 9. 4. 2022
14:20
Vlci Žďár
BK NH Ostrava B
93
49
28
14
52
20
70
35
finálová skupina Review
12. kolo 10. 4. 2022
12:00
TJ Sokol Kbely
BK NH Ostrava B
96
58
22
18
47
40
74
48
finálová skupina Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 kvalifikace o ligu 1 6
2021/22 liga 2 25
2019/20 nadregionální soutěž 3 16
2019/20 kvalifikace o ligu 3 4
2018/19 nadregionální soutěž 3 26
2016/17 nadregionální soutěž 3 20

články