Tygři Brno B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 29. 6. 2020
Jitka Olbortová
olbortka@volny.cz
608 813 030

Trenér

od: 13. 9. 2023 do 3. 10. 2023
Vladimir Paunović
vladopaun@yahoo.com
608 857 581

Asistent trenéra

od: 8. 9. 2023
Slobodan Drobnjak
sdrobnjak63@gmail.com

Asistent trenéra

od: 8. 9. 2023
René Hauf
sprava@haure.cz

Asistent trenéra

od: 13. 9. 2023 do 3. 10. 2023
Petr Nejezchleb
pnejezchleb@volny.cz
775902038

Asistent trenéra

od: 26. 9. 2023
Petr Němec
nemecpetr6@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 3. 10. 2023
Vladimir Paunović
vladopaun@yahoo.com
608 857 581

Trenér

od: 3. 10. 2023
Petr Nejezchleb
pnejezchleb@volny.cz
775902038

Adresa

Spolek TYGŘI JBC Brno
Vojtěcha Marka
664 43 Želešice

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Radek Mesiarik 2007 187 17 22 1.0 7.7 2.4 0.4 1.8/4.7 38.5 2.9
Marek Dvořák 2008 16 13 1.0 13.1 4.7 0.4 2.5/5.2 48.5 2.2
Adam Lacho 2007 176 17 18 1.0 9.2 2.9 0.6 1.7/2.9 56.6 1.8
Adam Švec 2007 182 17 10 1.0 16.0 4.9 1.4 2.0/2.6 76.9 1.5
Filip Strouhal 2008 16 22 1.0 6.1 2.3 0.2 0.9/1.9 0.0 2.3
Tomáš Cicvárek 2007 182 17 12 1.0 10.5 3.8 0.1 2.6/4.8 54.4 2.8
Daniel Mrázek 2008 183 16 21 1.0 4.5 1.7 0.0 1.2/2.2 53.2 1.2
Viktor Šilhan 2008 185 16 20 1.0 3.9 1.2 0.2 0.9/1.7 0.0 1.0
Samuel Kalinay 2007 190 17 5 1.0 14.6 4.6 1.0 2.4/2.8 85.7 2.6
Jakub Šanca 2007 0 17 8 1.0 7.1 3.4 0.0 0.4/2.3 16.7 1.4
Josef Böhm 2008 16 16 1.0 3.2 1.3 0.1 0.5/1.0 0.0 0.8
Velen Pospíšil 2009 185 15 13 1.0 2.8 0.8 0.2 0.6/0.8 0.0 1.4
Matěj Procházka 2009 184 15 10 1.0 3.2 1.1 0.1 0.7/0.9 0.0 1.3
Hubert Menšík 2008 164 16 8 1.0 3.6 1.3 0.3 0.4/0.8 0.0 1.9
Ondřej Sojka 2007 188 17 9 1.0 2.2 1.1 0.0 0.0/0.3 0.0 1.8
Tomáš Vyskok 2007 183 17 14 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/1.1 0.0 0.9
Radoslav Sís 2008 183 16 19 1.0 0.7 0.2 0.1 0.0/0.1 0.0 0.7
Noel Wesley Ngombele 2008 180 16 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Filip Mašek 2009 180 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Tomáš Navrátil 2008 183 16 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Jan Stříž 2009 176 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Alex Pličanič 2007 0 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Bernard Klečka 2007 0 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Dvořák 2007 178 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Šimko 2009 200 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojta Šidlák 2009 194 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adrian Adam 2009 188 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Daniel Kounovský 2009 187 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Horváth 2009 170 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Pavel Leitner 2008 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Zelinka 2006 185 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Richard Zedek 2007 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Hauf 2006 190 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Heneš 2007 180 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Nečas 2007 178 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Štěpán Koudelka 2006 178 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Bobek 2006 175 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
288 liga (kadeti U17) Hosté 21. 4. 2024 SK UP Olomouc 71:64 25 1 11/19 57.9%
285 liga (kadeti U17) Hosté 20. 4. 2024 TJ Šumperk 65:70 27 1 13/30 43.3%
281 liga (kadeti U17) Domácí 7. 4. 2024 BCM Orli Prostějov 69:52 22 3 16/37 43.2%
273 liga (kadeti U17) Domácí 24. 3. 2024 TJ Šumperk 88:63 35 2 12/23 52.2%
278 liga (kadeti U17) Domácí 17. 3. 2024 SKB FASTAV Zlín 75:64 24 4 15/26 57.7%
274 liga (kadeti U17) Domácí 16. 3. 2024 BC Nový Jičín 82:71 27 5 13/23 56.5%
264 liga (kadeti U17) Hosté 5. 3. 2024 BCM Orli Prostějov 93:57 19 0 19/31 61.3%
271 liga (kadeti U17) Domácí 2. 3. 2024 SK UP Olomouc 108:47 45 3 9/17 52.9%
262 liga (kadeti U17) Hosté 21. 1. 2024 BC Nový Jičín 76:44 15 1 11/18 61.1%
261 liga (kadeti U17) Hosté 20. 1. 2024 SKB FASTAV Zlín 65:42 14 1 11/26 42.3%
165 liga (kadeti U17) Hosté 7. 1. 2024 NH Ostrava 60:50 15 4 8/15 53.3%
161 liga (kadeti U17) Hosté 6. 1. 2024 BC Nový Jičín 58:53 14 4 13/31 41.9%
159 liga (kadeti U17) Domácí 10. 12. 2023 SKB FASTAV Zlín 45:71 14 2 11/18 61.1%
156 liga (kadeti U17) Domácí 9. 12. 2023 BCM Orli Prostějov 63:57 16 7 10/22 45.5%
114 liga (kadeti U17) Domácí 18. 11. 2023 SK Žabovřesky 58:61 20 3 9/24 37.5%
142 liga (kadeti U17) Hosté 16. 11. 2023 SK Žabovřesky 60:51 19 3 4/13 30.8%
151 liga (kadeti U17) Hosté 5. 11. 2023 TJ Šumperk 47:65 22 3 12/19 63.2%
147 liga (kadeti U17) Hosté 4. 11. 2023 SK UP Olomouc 64:69 20 4 17/30 56.7%
137 liga (kadeti U17) Domácí 15. 10. 2023 BC Nový Jičín 57:73 17 4 11/21 52.4%
133 liga (kadeti U17) Domácí 14. 10. 2023 NH Ostrava 50:96 16 1 15/31 48.4%
132 liga (kadeti U17) Hosté 1. 10. 2023 BCM Orli Prostějov 69:51 18 1 12/28 42.9%
127 liga (kadeti U17) Hosté 30. 9. 2023 SKB FASTAV Zlín 78:45 17 2 5/11 45.5%
123 liga (kadeti U17) Domácí 17. 9. 2023 SK UP Olomouc 57:88 25 1 4/8 50%
119 liga (kadeti U17) Domácí 16. 9. 2023 TJ Šumperk 30:49 13 1 1/10 10%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 16. 9. 2023
16:00
Tygři Brno B
TJ Šumperk
30
49
5
9
17
26
21
39
Skupina C Review
3. kolo 17. 9. 2023
14:30
Tygři Brno B
SK UP Olomouc
57
88
15
13
29
44
46
71
Skupina C Review
4. kolo 30. 9. 2023
16:30
SKB FASTAV Zlín
Tygři Brno B
78
45
25
11
45
28
60
35
Skupina C Review
5. kolo 1. 10. 2023
11:00
BCM Orli Prostějov
Tygři Brno B
69
51
19
8
32
30
46
44
Skupina C Review
6. kolo 14. 10. 2023
20:00
Tygři Brno B
BK NH Ostrava B
50
96
13
25
19
48
38
68
Skupina C Review
7. kolo 15. 10. 2023
14:30
Tygři Brno B
BC Nový Jičín
57
73
17
23
33
44
41
59
Skupina C Review
9. kolo 4. 11. 2023
17:00
SK UP Olomouc
Tygři Brno B
64
69
11
10
35
26
47
48
Skupina C Review
10. kolo 5. 11. 2023
09:30
TJ Šumperk
Tygři Brno B
47
65
15
24
25
41
33
47
Skupina C Review
8. kolo 16. 11. 2023
18:45
SK Žabovřesky
Tygři Brno B
60
51
12
13
23
22
43
29
Skupina C Review
1. kolo 18. 11. 2023
16:30
Tygři Brno B
SK Žabovřesky
58
61
15
15
31
27
52
40
Skupina C Review
11. kolo 9. 12. 2023
20:00
Tygři Brno B
BCM Orli Prostějov
63
57
18
10
34
20
40
33
Skupina C Review
12. kolo 10. 12. 2023
13:00
Tygři Brno B
SKB FASTAV Zlín
45
71
16
13
28
28
40
43
Skupina C Review
13. kolo 6. 1. 2024
12:00
BC Nový Jičín
Tygři Brno B
58
53
10
14
23
29
39
39
Skupina C Review
14. kolo 7. 1. 2024
14:30
BK NH Ostrava B
Tygři Brno B
60
50
23
9
39
30
49
42
Skupina C Review
1. kolo 20. 1. 2024
12:15
SKB FASTAV Zlín
Tygři Brno B
65
42
23
7
34
18
51
35
play-out C Review
2. kolo 21. 1. 2024
10:00
BC Nový Jičín
Tygři Brno B
76
44
19
18
35
26
60
37
play-out C Review
5. kolo 2. 3. 2024
09:00
Tygři Brno B
SK UP Olomouc
108
47
31
13
54
23
82
29
play-out C Review
3. kolo 5. 3. 2024
18:00
BCM Orli Prostějov
Tygři Brno B
93
57
16
15
43
32
68
49
play-out C Review
7. kolo 16. 3. 2024
15:30
Tygři Brno B
BC Nový Jičín
82
71
19
18
41
37
64
48
play-out C Review
8. kolo 17. 3. 2024
14:30
Tygři Brno B
SKB FASTAV Zlín
75
64
15
14
38
30
62
51
play-out C Review
6. kolo 24. 3. 2024
10:00
Tygři Brno B
TJ Šumperk
88
63
14
10
42
27
67
50
play-out C Review
10. kolo 7. 4. 2024
11:00
Tygři Brno B
BCM Orli Prostějov
69
52
21
15
33
30
55
40
play-out C Review
11. kolo 20. 4. 2024
18:00
TJ Šumperk
Tygři Brno B
65
70
12
19
33
44
53
58
play-out C Review
12. kolo 21. 4. 2024
10:30
SK UP Olomouc
Tygři Brno B
71
64
25
25
34
34
50
48
play-out C Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 liga 4 29
2022/23 liga 4 30
2021/22 liga 3 32
2019/20 kvalifikace o ligu 2 5
2019/20 liga 1 27
2018/19 nadregionální soutěž 3 39