Josef Repka

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
BA 2006 Roudnice n.L.
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
257
Procento vítězství
63.8%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BARoun.l. U12(mix MS 11 8.9 3.2 0 2.5/5.1 50.0 -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BARoun.l. U12(mix MS 11 7.3 2.9 0 1.5/2.8 51.6 -
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Roudnice U13B(mix) 4 1.0 0.5 0 0/0.5 0.0 -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B Roudnice U13B(mix) 23 5.7 2.3 0 1/3.1 33.3 -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C BA 2006´ Roudnice n.L. 12 12.3 3.8 1 1.7/3.5 47.6 -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. B BA 2006´ Roudnice n.L. 6 10.2 4 0.3 1.2/2.3 50.0 -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina C BA 2006´ Roudnice n.L. 12 12.2 4.3 0.3 2.5/4.9 50.8 -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. C BA 2006´ Roudnice n.L. 5 15.6 6.4 0.6 1/2.4 41.7 -
2018/19 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, 1.-4. BA 2006 Roudnice n.L. 4 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2019/20 žáci U15 - skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 20 10.1 3.4 0.7 1.4/2.9 47.4 -
2020/21 kadeti U17 - Skupina C BARoun.l. U17B 2 12.5 5.5 0.5 0/0 0.0 -
2017/18 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, Otevřená soutěž BA 2006 Roudnice n.L. 4 11.3 5.3 0 0.8/2.8 27.3 -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BARoun.l. U17B 4 9.8 3.8 0.3 1.5/3.8 40.0 -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BARoun.l. U17B 14 15.0 5.3 0.8 2.1/3 69.0 -
2021/22 junioři U19 - skupina B BA 2006 Roudnice n.L. 18 11.6 3.7 0.9 1.6/2.4 65.9 -
2021/22 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 8 7.0 2.6 0.3 1/1.1 88.9 -
2021/22 kadeti U17 - skupina B1 BARoun.l. U17B 4 19.8 3.8 3.8 1/1.8 57.1 -
2021/22 junioři U19 - skupina B Play-off čtvrtfinále BA 2006 Roudnice n.L. 2 21.0 9 1 0/0 0.0 -
2021/22 junioři U19 - Skupina B play-off semifinále BA 2006 Roudnice n.L. 2 10.5 4.5 0 1.5/2 75.0 -
2021/22 junioři U19 - Skupina B play-off FINÁLE BA 2006 Roudnice n.L. 2 12.5 1.5 2.5 2/3 66.7 -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A BARoun.l. U17B 4 25.5 8.5 1.5 4/5.3 76.2 -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A BARoun.l. U17B 14 19.3 5.9 1.6 2.9/4.4 64.5 -
2022/23 junioři U19 - Skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 12 16.2 3.3 2.8 1.3/1.9 65.2 -
2022/23 kadeti U17 - Skupina B BA 2006´Roudnice n. L. B 8 15.6 4.8 1 3.1/4.6 67.6 -
2022/23 Muži - Muži - oblastní přebor BA 2006 Roudnice n.L. 2 4.0 1 0.5 0.5/1 50.0 -
2022/23 kadeti U17 - play-out A BARoun.l. U17B 10 21.3 5.7 1.8 4.5/6.5 69.2 -
2022/23 kadeti U17 - skupina B2 BA 2006´Roudnice n. L. B 2 19.5 4 3.5 1/1 100.0 -
2022/23 Muži - OPM, play-off, semifinále 1-4 A BA 2006 Roudnice n.L. 2 18.0 7 0 4/6 66.7 -
2022/23 Muži - OPM, play-off finále 3.-4. BA 2006 Roudnice n.L. 2 10.0 2 1.5 1.5/2.5 60.0 -
2023/24 Muži - muži, Oblastní přebor BA 2006 Roudnice n.L. 13 8.0 2.4 0.8 0.9/1.6 57.1 -
2023/24 junioři U19 - Skupina C BA 2006 Roudnice n.L. 12 14.6 4.3 0.8 3.4/4.9 69.5 -
2023/24 junioři U19 - skupina C o 1. - 4. místo BA 2006 Roudnice n.L. 6 13.2 2.3 2.7 0.5/1 50.0 -
2023/24 Muži - Oblastní přebor mužů, play-off semifinále 1.-4. B BA 2006 Roudnice n.L. 2 4.0 1 0 2/2 100.0 -
2023/24 Muži - Oblastní přebor mužů, play-off finále 1-2 BA 2006 Roudnice n.L. 1 2.0 1 0 0/0 0.0 -
Průměr za kariéru 23.5 11.9 3.8 0.9 1.8/3.1 159.8 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 BA LYNX Liberec 12. 10. 2023
2B body 10 SloVarn U19 29. 11. 2023
3B body 5 BA LYNX Liberec 14. 3. 2024
Body 34 SloVarn U19 29. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 BK Teplice 25. 11. 2022 2022/23
2B body 13 Slovan Varnsdorf 28. 11. 2021 2021/22
3B body 8 AŠ Mladá Boleslav 22. 4. 2022 2021/22
Body 38 BK Teplice 25. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
4. 10. 2023 Skupina C Sokol Žižkov B 8 0 1 5/10 50.0
6. 10. 2023 muži, Oblastní přebor BK Česká Lípa 9 2 1 2/2 100.0
12. 10. 2023 Skupina C BA LYNX Liberec 18 5 0 8/10 80.0
13. 10. 2023 Skupina C Sokol Žižkov B 17 6 1 2/2 100.0
19. 10. 2023 Skupina C AŠ Mladá Boleslav 4 2 0 0/0 0
20. 10. 2023 muži, Oblastní přebor Slovan Varnsdorf B 17 5 2 1/3 33.3
8. 11. 2023 Skupina C Válečníci Děčín B 10 5 0 0/0 0
10. 11. 2023 muži, Oblastní přebor BK Děčín Křešice 21 9 1 0/0 0
23. 11. 2023 muži, Oblastní přebor ASK Lovosice 6 2 0 2/4 50.0
29. 11. 2023 Skupina C SloVarn U19 34 10 3 5/6 83.3
1. 12. 2023 muži, Oblastní přebor BK Děčín seniorka 13 5 1 0/3 0.0
5. 12. 2023 Skupina C AŠ Mladá Boleslav 27 8 3 2/4 50.0
14. 12. 2023 Skupina C BA LYNX Liberec 3 0 0 3/4 75.0
21. 12. 2023 Skupina C Jižní Supi 14 4 1 3/4 75.0
5. 1. 2024 muži, Oblastní přebor BK Česká Lípa 3 0 1 0/0 0
12. 1. 2024 muži, Oblastní přebor Slovan Varnsdorf B 7 2 1 0/0 0
13. 1. 2024 Skupina C Válečníci Děčín B 10 1 0 8/10 80.0
18. 1. 2024 Skupina C SloVarn U19 16 6 0 4/4 100.0
19. 1. 2024 muži, Oblastní přebor BK Teplice B 0 0 0 0/0 0
21. 1. 2024 Skupina C Jižní Supi 14 5 1 1/5 20.0
26. 1. 2024 muži, Oblastní přebor ASK Lovosice 2 1 0 0/0 0
6. 2. 2024 skupina C o 1. - 4. místo AŠ Mladá Boleslav 8 1 2 0/0 0
23. 2. 2024 muži, Oblastní přebor BK Děčín seniorka 9 1 1 4/4 100.0
29. 2. 2024 muži, Oblastní přebor BK Děčín Křešice 4 2 0 0/0 0
6. 3. 2024 muži, Oblastní přebor BK Teplice B 9 1 2 1/2 50.0
8. 3. 2024 muži, Oblastní přebor Skřivánci 4 1 0 2/3 66.7
14. 3. 2024 skupina C o 1. - 4. místo BA LYNX Liberec 23 3 5 2/2 100.0
20. 3. 2024 skupina C o 1. - 4. místo AŠ Mladá Boleslav 15 1 4 1/2 50.0
22. 3. 2024 Oblastní přebor mužů, play-off semifinále 1.-4. B BK Česká Lípa 6 1 0 4/4 100.0
6. 4. 2024 skupina C o 1. - 4. místo SloVarn U19 18 6 2 0/1 0.0
5. 4. 2024 Oblastní přebor mužů, play-off semifinále 1.-4. B BK Česká Lípa 2 1 0 0/0 0
10. 4. 2024 skupina C o 1. - 4. místo SloVarn U19 8 1 2 0/1 0.0
19. 4. 2024 Oblastní přebor mužů, play-off finále 1-2 BK Děčín seniorka 2 1 0 0/0 0
Celkem 33 361 98 35 60/90 66.7
Průměr 33 10.9 3.0 1.1 1.8/2.7 66.7
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
BK Teplice 6 21.3 6.8 1.5 3.2/4.3 73.1 1.2
Tygři Louny 6 17.8 5.3 1.0 4.2/5.0 83.3 1.5
TJ Sokol Kbely 5 19.2 5.8 1.4 3.4/4.8 70.8 1.0
Levharti Chomutov 6 15.3 4.7 0.8 3.5/5.3 65.6 1.8
Válečníci Děčín B 7 11.4 3.4 0.9 2.0/3.1 63.6 1.3
BA Tygři Louny 4 19.8 6.0 2.0 1.8/2.5 70.0 2.0
SloVarn U19 4 19.0 5.8 1.8 2.3/3.0 75.0 2.5
AŠ Mladá Boleslav 6 12.2 2.8 1.7 1.5/2.0 75.0 1.3
Sokol Žižkov 4 18.3 6.5 0.8 3.0/3.8 80.0 1.8
Slavoj Litoměřice 4 17.3 3.8 2.5 2.3/3.8 60.0 1.0
AŠ Mladá Boleslav 4 16.3 3.0 2.8 2.0/2.8 72.7 1.8
BA Tygři Louny 4 14.5 6.3 0.3 1.3/3.8 33.3 0.5
BK Baník Most 4 14.3 4.0 2.0 0.3/0.5 50.0 1.8
Sluneta Ústí n. L. 4 13.5 4.0 1.3 1.8/3.5 50.0 1.3
BA LYNX Liberec 4 13.3 2.8 1.3 4.0/5.0 80.0 1.3
Sokol Písek Sršni B 2 23.5 6.5 3.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Měl U12 4 11.5 4.5 0.0 2.5/5.0 50.0 2.8
Sokol Žižkov B 2 21.0 8.0 0.5 3.5/5.5 63.6 2.0
BK Česká Lípa 6 6.7 1.3 0.8 1.5/1.8 81.8 2.3
Válečníci Děčín 3 13.0 5.7 0.3 0.7/2.3 28.6 1.3
ŠSK Slaný 4 9.8 3.3 0.8 1.0/2.5 40.0 1.8
LYNX Liberec 4 9.3 2.8 1.0 0.8/1.0 75.0 1.5
BKDěč 3 12.3 4.0 0.3 3.3/5.3 62.5 0.7
BA Louny 2 18.0 7.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
BKÚstn.L. U17B 2 18.0 5.5 2.0 1.0/1.0 100.0 -
Sluneta Ústí n. L. 2 17.5 6.0 0.5 4.0/7.0 57.1 1.5
Thermia K. Vary 3 10.7 3.0 0.7 2.7/4.3 61.5 1.3
Slavoj Litoměřice 3 10.0 4.0 0.0 2.0/4.3 46.2 1.7
BŠ Tygři Praha C 2 15.0 5.5 0.5 2.5/3.0 83.3 2.0
BK Beroun 1 29.0 10.0 1.0 6.0/6.0 100.0 1.0
TJ Thermia K. Vary 2 14.5 3.0 2.5 1.0/2.0 50.0 1.0
TJ Sokol Kbely 3 9.3 3.3 0.7 0.7/1.7 40.0 1.7
Jižní Supi 2 14.0 4.5 1.0 2.0/4.5 44.4 1.5
BK Kladno 2 13.5 5.0 0.0 3.5/7.5 46.7 1.5
Měl U13B 4 6.8 2.3 0.0 2.3/4.0 56.3 1.3
BK Sokolov 2 13.5 3.0 2.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Děčín seniorka 4 6.8 2.0 0.5 1.3/2.3 55.6 1.0
Tygři Praha B 1 25.0 7.0 2.0 5.0/7.0 71.4 4.0
Sokol Žižkov B 2 12.5 3.0 1.0 3.5/6.0 58.3 1.0
SKB Rokycany 3 8.3 3.3 0.0 1.7/3.0 55.6 1.3
BK Děčín Křešice 2 12.5 5.5 0.5 0.0/0.0 0.0 1.0
BŠPhaU12B 4 6.0 2.0 0.0 2.0/4.3 47.1 1.3
Slovan Varnsdorf B 2 12.0 3.5 1.5 0.5/1.5 33.3 1.0
Kol U13B 4 6.0 2.5 0.0 1.0/4.3 23.5 1.0
BK Teplice 2 11.5 5.5 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
BK Levharti Chomutov 2 11.0 2.5 0.5 4.5/5.0 90.0 2.5
Sj. BK Litoměřice 2 10.0 4.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tygři Praha 2 7.5 2.0 1.0 0.5/0.5 100.0 0.5
ASK Lovosice 3 4.3 1.3 0.3 0.7/1.3 50.0 2.7
BK Č. Brod 2 6.5 2.0 0.5 1.0/1.0 100.0 1.0
BŠ Tygři U13 2 5.5 2.0 0.0 1.5/5.5 27.3 1.5
BA Sparta Praha 2 5.5 2.0 0.5 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Teplice 2 5.0 2.0 0.0 1.0/5.5 18.2 2.5
BK Teplice B 2 4.5 0.5 1.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Brandýs n. L. 1 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Jiskra Domažlice 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 1 6.0 2.0 0.0 2.0/6.0 33.3 4.0
Ben U13B 2 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Skřivánci 1 4.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BK Chomutov 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -