Josef Repka

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
BA 2006´Roudnice n. L. B
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
190
Procento vítězství
66.8%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Roudnice U13B(mix) 4 1.0 0.5 0 0/0.5 0.0 -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BARoun.l. U12(mix MS 11 8.9 3.2 0 2.5/5.1 50.0 -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BARoun.l. U12(mix MS 11 7.3 2.9 0 1.5/2.8 51.6 -
2017/18 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, Otevřená soutěž BA 2006 Roudnice n.L. 4 11.3 5.3 0 0.8/2.8 27.3 -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B Roudnice U13B(mix) 23 5.7 2.3 0 1/3.1 33.3 -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C BA 2006´ Roudnice n.L. 12 12.3 3.8 1 1.7/3.5 47.6 -
2018/19 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, 1.-4. BA 2006 Roudnice n.L. 4 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. B BA 2006´ Roudnice n.L. 6 10.2 4 0.3 1.2/2.3 50.0 -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina C BA 2006´ Roudnice n.L. 12 12.2 4.3 0.3 2.5/4.9 50.8 -
2019/20 žáci U15 - skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 20 10.1 3.4 0.7 1.4/2.9 47.4 -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. C BA 2006´ Roudnice n.L. 5 15.6 6.4 0.6 1/2.4 41.7 -
2020/21 kadeti U17 - Skupina C BARoun.l. U17B 2 12.5 5.5 0.5 0/0 0.0 -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BARoun.l. U17B 4 9.8 3.8 0.3 1.5/3.8 40.0 -
2021/22 junioři U19 - skupina B BA 2006 Roudnice n.L. 18 11.6 3.7 0.9 1.6/2.4 65.9 -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BARoun.l. U17B 14 15.0 5.3 0.8 2.1/3 69.0 -
2021/22 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 8 7.0 2.6 0.3 1/1.1 88.9 -
2021/22 kadeti U17 - skupina B1 BARoun.l. U17B 4 19.8 3.8 3.8 1/1.8 57.1 -
2021/22 junioři U19 - skupina B Play-off čtvrtfinále BA 2006 Roudnice n.L. 2 21.0 9 1 0/0 0.0 -
2021/22 junioři U19 - Skupina B play-off semifinále BA 2006 Roudnice n.L. 2 10.5 4.5 0 1.5/2 75.0 -
2021/22 junioři U19 - Skupina B play-off FINÁLE BA 2006 Roudnice n.L. 2 12.5 1.5 2.5 2/3 66.7 -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A BARoun.l. U17B 4 25.5 8.5 1.5 4/5.3 76.2 -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A BARoun.l. U17B 8 18.6 6.4 1 2.9/4.6 62.2 -
2022/23 kadeti U17 - Skupina B BA 2006´Roudnice n. L. B 3 20.3 6.7 1.3 3/4 75.0 -
2022/23 junioři U19 - Skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 6 14.2 3 2.3 1.2/1.7 70.0 -
Průměr za kariéru 27.0 11.1 3.8 0.6 1.6/3.0 163.7 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 BKDěč 8. 10. 2022
2B body 10 BK Beroun 22. 5. 2022
3B body 6 BK Kladno 10. 10. 2022
Body 31 BKÚstn.L. U17B 9. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 R&J EBC Mělník 3. 11. 2018 2018/19
2B body 13 Slovan Varnsdorf 28. 11. 2021 2021/22
3B body 8 AŠ Mladá Boleslav 22. 4. 2022 2021/22
Body 33 Sokol Žižkov 2. 2. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
21. 5. 2022 Skupina A Tygři Praha B 25 7 2 5/7 71.4
21. 5. 2022 Skupina A BK Teplice 28 9 2 4/6 66.7
22. 5. 2022 Skupina A BK Beroun 29 10 1 6/6 100.0
22. 5. 2022 Skupina A Kelti Nové Strašecí 20 8 1 1/2 50.0
15. 9. 2022 Skupina A BA Tygři Louny 16 5 2 0/0 0
24. 9. 2022 Skupina A TJ Sokol Kbely 25 8 2 3/4 75.0
25. 9. 2022 Skupina A Sokol Písek Sršni B 15 7 0 1/3 33.3
28. 9. 2022 Skupina A BK Sokolov 13 3 2 1/2 50.0
1. 10. 2022 Skupina A ŠSK Slaný 3 1 0 1/1 100.0
30. 9. 2022 Skupina B BK Teplice 8 4 0 0/0 0
9. 10. 2022 Skupina A Sluneta Ústí n. L. 20 7 0 6/11 54.5
8. 10. 2022 Skupina B BKDěč 22 6 1 7/10 70.0
9. 10. 2022 Skupina B BKÚstn.L. U17B 31 10 3 2/2 100.0
10. 10. 2022 Skupina A BK Kladno 23 2 6 1/3 33.3
19. 10. 2022 Skupina A Slavoj Litoměřice 18 4 3 1/4 25.0
22. 10. 2022 Skupina A Levharti Chomutov 11 3 0 5/6 83.3
23. 10. 2022 Skupina A Tygři Louny 18 5 2 2/2 100.0
28. 10. 2022 Skupina A BK Mariánské Lázně 16 4 2 2/2 100.0
9. 11. 2022 Skupina A BK Sokolov 14 3 2 2/2 100.0
12. 11. 2022 Skupina A Sokol Žižkov 17 8 0 1/3 33.3
13. 11. 2022 Skupina A Sokol Žižkov 25 9 1 4/4 100.0
24. 11. 2022 Skupina A TJ Thermia K. Vary 16 4 2 2/2 100.0
Celkem 22 413 127 34 57/82 69.5
Průměr 22 18.8 5.8 1.5 2.6/3.7 69.5
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
BK Teplice 5 18.0 5.6 1.8 1.4/2.2 63.6 1.2
Slovan Varnsdorf 3 24.3 10.0 0.7 2.3/4.3 53.8 1.0
AŠ Mladá Boleslav 4 16.3 3.0 2.8 2.0/2.8 72.7 1.8
BA Tygři Louny 3 21.3 6.0 2.7 1.3/2.0 66.7 1.7
ŠSK Slaný 3 15.7 5.7 0.7 2.3/3.7 63.6 2.0
Měl U12 4 11.5 4.5 0.0 2.5/5.0 50.0 2.8
BC Kolín 3 15.3 5.3 1.0 1.7/3.7 45.5 1.7
Sokol Žižkov 2 21.0 8.5 0.5 2.5/3.5 71.4 2.0
Sokol Žižkov B 2 21.0 8.0 0.5 3.5/5.5 63.6 2.0
Válečníci Děčín 3 13.0 5.7 0.3 0.7/2.3 28.6 1.3
Sluneta Ústí n. L. 3 12.7 4.3 0.7 2.0/3.7 54.5 1.3
Válečníci Děčín B 4 9.3 3.3 0.5 1.3/2.5 50.0 1.5
BK Kladno 3 12.3 2.7 2.0 1.0/2.3 42.9 1.7
Sluneta Ústí n. L. 2 17.5 6.0 0.5 4.0/7.0 57.1 1.5
TJ Sokol Kbely 2 17.0 6.0 1.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Tygři Louny 3 10.7 3.0 0.7 2.7/2.7 100.0 1.7
BKÚstn.L. U17B 1 31.0 10.0 3.0 2.0/2.0 100.0 -
Slavoj Litoměřice 3 10.0 4.0 0.0 2.0/4.3 46.2 1.7
BŠ Tygři Praha C 2 15.0 5.5 0.5 2.5/3.0 83.3 2.0
BKDěč 2 14.5 4.5 0.5 4.0/6.0 66.7 1.0
LYNX Liberec 3 9.7 3.3 0.7 1.0/1.0 100.0 1.7
BK Beroun 1 29.0 10.0 1.0 6.0/6.0 100.0 1.0
TJ Sokol Kbely 3 9.3 3.3 0.7 0.7/1.7 40.0 1.7
BK Sokolov 2 13.5 3.0 2.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Měl U13B 4 6.8 2.3 0.0 2.3/4.0 56.3 1.3
Tygři Praha B 1 25.0 7.0 2.0 5.0/7.0 71.4 4.0
Levharti Chomutov 3 8.3 3.0 0.0 2.3/3.0 77.8 1.3
SKB Rokycany 3 8.3 3.3 0.0 1.7/3.0 55.6 1.3
BK Teplice 2 11.5 5.5 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
BK Levharti Chomutov 2 11.0 2.5 0.5 4.5/5.0 90.0 2.5
Slavoj Litoměřice 2 11.0 5.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Kelti Nové Strašecí 1 20.0 8.0 1.0 1.0/2.0 50.0 -
Sj. BK Litoměřice 2 10.0 4.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
AŠ Mladá Boleslav 2 9.5 2.5 0.5 3.0/3.0 100.0 1.5
BK Sokolov 3 6.3 2.7 0.0 1.0/3.3 30.0 2.3
Slavoj Litoměřice 1 18.0 4.0 3.0 1.0/4.0 25.0 -
BK Mariánské Lázně 1 16.0 4.0 2.0 2.0/2.0 100.0 -
TJ Thermia K. Vary 1 16.0 4.0 2.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Tygři Praha 2 7.5 2.0 1.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Sokol Písek Sršni B 1 15.0 7.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
BK Č. Brod 2 6.5 2.0 0.5 1.0/1.0 100.0 1.0
BA Sparta Praha 2 5.5 2.0 0.5 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Vyšehrad (ms) 2 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA LYNX Liberec 1 9.0 3.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BK Brandýs n. L. 1 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Jiskra Domažlice 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BANymU12 2 3.0 1.5 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Ben U13B 2 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Pod U13B (ms) 2 0.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Válečníci Děčín 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Chomutov 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -