2. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
SKB Rokycany
BK Příbram 2000
11. 12. 2021
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 1. kolo 2
Slavoj BK Litoměřice B
TJ Sokol Kbely
12. 12. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 1. kolo 4
Sokol Písek Sršni B
Tigers Basketball České Budějovice
11. 12. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 1. kolo 5
BC Benešov
BK Wolves Radotín
11. 12. 2021
-
SH Benešov
Preview
skupina A 1. kolo 6
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
11. 12. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 1. kolo 3
Válečníci Děčín
SLUNETA USK Ústí nad Labem
9. 12. 2021
19:30
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 2. kolo 8
BK Příbram 2000
BK Jiskra Domažlice
9. 1. 2022
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 2. kolo 9
Slavoj BK Litoměřice B
BC Benešov
25. 9. 2021
15:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Michal Tesař
71
68
11
20
27
36
46
53
Review
skupina A 2. kolo 7
SKB Rokycany
BK Klatovy
25. 9. 2021
18:00
Sportovní hala SKB Jan Musil
František Syrovátka
80
73
18
23
41
46
60
58
Review
skupina A 2. kolo 10
TJ Sokol Kbely
BK Wolves Radotín
25. 9. 2021
18:00
Sportovní hala Kbely Matej Kovačovič
Jaroslav Poživil
79
73
16
17
43
39
62
59
Review
skupina A 2. kolo 12
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Tigers Basketball České Budějovice
25. 9. 2021
18:30
hala UJEP Vladimír Kesler
Jan Kout
77
70
13
22
37
36
55
47
Review
skupina A 2. kolo 11
Válečníci Děčín
Sokol Písek Sršni B
25. 9. 2021
20:30
ARMEX Sportcentrum Pavel Šmíd
Karel Anton
44
65
10
17
17
35
31
51
Review
skupina A 3. kolo 14
BK Příbram 2000
BK Klatovy
8. 1. 2022
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 3. kolo 17
Válečníci Děčín
Tigers Basketball České Budějovice
26. 9. 2021
09:00
ARMEX Sportcentrum Pavel Šmíd
Karel Anton
76
69
18
19
34
37
57
54
Review
skupina A 3. kolo 18
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Sokol Písek Sršni B
26. 9. 2021
09:30
hala UJEP Vladimír Kesler
Jan Kout
69
61
17
14
37
27
59
42
Review
skupina A 3. kolo 15
Slavoj BK Litoměřice B
BK Wolves Radotín
26. 9. 2021
10:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Michal Tesař
77
81
20
20
34
42
59
59
Review
skupina A 3. kolo 16
TJ Sokol Kbely
BC Benešov
26. 9. 2021
10:00
Sportovní hala Kbely Martin Kučírek
Ivo Melichárek
73
94
12
29
32
48
49
76
Review
skupina A 3. kolo 13
SKB Rokycany
BK Jiskra Domažlice
26. 9. 2021
10:30
Sportovní hala SKB Michal Perlík
Pavel Bohata
75
57
20
24
31
39
54
49
Review
skupina A 4. kolo 23
SKB Rokycany
Slavoj BK Litoměřice B
9. 10. 2021
16:00
Sportovní hala SKB Rudolf Salvetr
Pavel Podhůrský
67
45
14
8
28
18
45
32
Review
skupina A 4. kolo 22
BK Wolves Radotín
SLUNETA USK Ústí nad Labem
9. 10. 2021
17:00
Praha 5 - Radotín Lukáš Ulrych
Michal Kocián
69
76
15
22
34
35
50
56
Review
skupina A 4. kolo 20
BK Jiskra Domažlice
Tigers Basketball České Budějovice
9. 10. 2021
18:00
Městská sportovní hala Matej Kovačovič
Ondřej Svejkovský
67
82
21
23
38
37
54
57
Review
skupina A 4. kolo 24
BK Příbram 2000
TJ Sokol Kbely
9. 10. 2021
18:00
ZŠ Březové Hory Lucie Peterková
Michal Kuncl
83
79
20
20
45
41
64
62
Review
skupina A 4. kolo 19
BK Klatovy
Sokol Písek Sršni B
9. 10. 2021
18:30
SH BK Klatovy Jan Jeřáb
Michal Bakajsa
79
83
20
20
38
43
65
62
Review
skupina A 4. kolo 21
BC Benešov
Válečníci Děčín
9. 10. 2021
19:30
SH Benešov Štěpán Pokorný
Patricie-Anna Reitzová
84
57
24
15
54
28
71
38
Review
skupina A 5. kolo 25
BK Klatovy
Tigers Basketball České Budějovice
10. 10. 2021
09:30
SH BK Klatovy Jan Jeřáb
Michal Bakajsa
62
88
17
31
37
52
47
74
Review
skupina A 5. kolo 26
BK Jiskra Domažlice
Sokol Písek Sršni B
10. 10. 2021
10:00
Městská sportovní hala Matej Kovačovič
Ondřej Svejkovský
94
55
17
18
49
35
69
48
Review
skupina A 5. kolo 29
SKB Rokycany
TJ Sokol Kbely
10. 10. 2021
10:30
Sportovní hala SKB Rudolf Salvetr
Pavel Podhůrský
117
73
36
14
58
34
89
59
Review
skupina A 5. kolo 27
BC Benešov
SLUNETA USK Ústí nad Labem
10. 10. 2021
11:00
SH Benešov Štěpán Pokorný
Patricie-Anna Reitzová
56
59
14
15
23
22
45
36
Review
skupina A 5. kolo 30
BK Příbram 2000
Slavoj BK Litoměřice B
10. 10. 2021
11:00
ZŠ Březové Hory Lucie Peterková
Michal Kuncl
67
104
21
26
39
48
55
80
Review
skupina A 5. kolo 28
BK Wolves Radotín
Válečníci Děčín
10. 10. 2021
19:00
Sportovní hala Černošice Lukáš Ulrych
Michal Kocián
58
62
15
18
29
30
44
52
Review
skupina A 6. kolo 32
TJ Sokol Kbely
BK Jiskra Domažlice
23. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Kbely Pavel Bohata
Dominik Výborný
81
51
21
6
32
20
62
38
Review
skupina A 6. kolo 34
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Příbram 2000
23. 10. 2021
14:00
hala UJEP Karel Anton
Jan Kout
110
44
29
7
53
15
90
31
Review
skupina A 6. kolo 35
Sokol Písek Sršni B
BC Benešov
23. 10. 2021
16:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Kalabza
Michal Kuncl
87
59
28
14
50
24
69
47
Review
skupina A 6. kolo 36
Tigers Basketball České Budějovice
BK Wolves Radotín
23. 10. 2021
17:30
SH ZŠ Kubatova Ondřej Koc
Dennis Billík
80
63
26
11
47
34
67
40
Review
skupina A 6. kolo 31
Slavoj BK Litoměřice B
BK Klatovy
10. 11. 2021
20:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 6. kolo 33
Válečníci Děčín
SKB Rokycany
23. 10. 2021
20:30
ARMEX Sportcentrum Tomáš Mašek
Jaroslav Pazourek
73
46
19
15
37
23
55
34
Review
skupina A 7. kolo 38
TJ Sokol Kbely
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Kbely
Preview
skupina A 7. kolo 39
Válečníci Děčín
BK Příbram 2000
24. 10. 2021
09:00
ARMEX Sportcentrum Tomáš Mašek
Jaroslav Pazourek
76
56
21
5
49
28
62
47
Review
skupina A 7. kolo 40
SLUNETA USK Ústí nad Labem
SKB Rokycany
24. 10. 2021
09:30
hala UJEP Karel Anton
Jan Kout
82
57
24
12
42
34
53
43
Review
skupina A 7. kolo 42
Tigers Basketball České Budějovice
BC Benešov
24. 10. 2021
10:00
SH ZŠ Kubatova Ondřej Koc
Dennis Billík
102
67
37
17
64
35
77
56
Review
skupina A 7. kolo 37
Slavoj BK Litoměřice B
BK Jiskra Domažlice
24. 10. 2021
11:00
Hala 6. ZŠ Antonín Ďurana
Vladimír Kesler
94
56
25
14
51
27
66
37
Review
skupina A 7. kolo 41
Sokol Písek Sršni B
BK Wolves Radotín
24. 10. 2021
11:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Kalabza
Michal Kuncl
81
68
23
6
42
29
65
42
Review
skupina A 8. kolo 43
BK Klatovy
BC Benešov
13. 11. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 8. kolo 46
BK Příbram 2000
Tigers Basketball České Budějovice
13. 11. 2021
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 8. kolo 47
Slavoj BK Litoměřice B
Válečníci Děčín
13. 11. 2021
16:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 8. kolo 48
TJ Sokol Kbely
SLUNETA USK Ústí nad Labem
13. 11. 2021
17:00
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 8. kolo 44
BK Jiskra Domažlice
BK Wolves Radotín
13. 11. 2021
18:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 8. kolo 45
SKB Rokycany
Sokol Písek Sršni B
13. 11. 2021
18:00
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 9. kolo 49
BK Klatovy
BK Wolves Radotín
14. 11. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 9. kolo 52
BK Příbram 2000
Sokol Písek Sršni B
14. 11. 2021
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 9. kolo 50
BK Jiskra Domažlice
BC Benešov
14. 11. 2021
10:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 9. kolo 51
SKB Rokycany
Tigers Basketball České Budějovice
14. 11. 2021
10:30
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 9. kolo 53
Slavoj BK Litoměřice B
SLUNETA USK Ústí nad Labem
14. 11. 2021
12:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 9. kolo 54
TJ Sokol Kbely
Válečníci Děčín
14. 11. 2021
15:30
Sportovní hala Kbely
Preview
skupina A 10. kolo 55
Válečníci Děčín
BK Klatovy
27. 11. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 10. kolo 56
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Jiskra Domažlice
27. 11. 2021
-
hala UJEP
Preview
skupina A 10. kolo 57
Sokol Písek Sršni B
Slavoj BK Litoměřice B
27. 11. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 10. kolo 58
Tigers Basketball České Budějovice
TJ Sokol Kbely
27. 11. 2021
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 10. kolo 59
BC Benešov
SKB Rokycany
27. 11. 2021
-
SH Benešov
Preview
skupina A 10. kolo 60
BK Wolves Radotín
BK Příbram 2000
27. 11. 2021
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 11. kolo 61
Válečníci Děčín
BK Jiskra Domažlice
28. 11. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 11. kolo 62
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Klatovy
28. 11. 2021
-
hala UJEP
Preview
skupina A 11. kolo 63
Sokol Písek Sršni B
TJ Sokol Kbely
28. 11. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 11. kolo 64
Tigers Basketball České Budějovice
Slavoj BK Litoměřice B
28. 11. 2021
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 11. kolo 65
BC Benešov
BK Příbram 2000
28. 11. 2021
-
SH Benešov
Preview
skupina A 11. kolo 66
BK Wolves Radotín
SKB Rokycany
12. 3. 2022
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 12. kolo 67
BK Příbram 2000
SKB Rokycany
12. 12. 2021
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 12. kolo 70
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Písek Sršni B
12. 12. 2021
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 12. kolo 71
BK Wolves Radotín
BC Benešov
12. 12. 2021
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 12. kolo 72
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
12. 12. 2021
10:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 12. kolo 68
TJ Sokol Kbely
Slavoj BK Litoměřice B
11. 12. 2021
17:00
Sportovní hala Kbely
Preview
skupina A 12. kolo 69
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
7. 12. 2021
18:30
hala UJEP
Preview
skupina A 13. kolo 75
BK Wolves Radotín
Slavoj BK Litoměřice B
8. 1. 2022
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 13. kolo 76
BC Benešov
TJ Sokol Kbely
8. 1. 2022
-
SH Benešov
Preview
skupina A 13. kolo 77
Tigers Basketball České Budějovice
Válečníci Děčín
8. 1. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 13. kolo 78
Sokol Písek Sršni B
SLUNETA USK Ústí nad Labem
8. 1. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 13. kolo 74
BK Klatovy
BK Příbram 2000
26. 9. 2021
15:30
SH BK Klatovy Pavel Šenk
Jakub Vampola
105
63
28
19
42
35
77
44
Review
skupina A 13. kolo 73
BK Jiskra Domažlice
SKB Rokycany
8. 1. 2022
18:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 14. kolo 79
BK Klatovy
SKB Rokycany
9. 1. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 14. kolo 81
BC Benešov
Slavoj BK Litoměřice B
9. 1. 2022
-
SH Benešov
Preview
skupina A 14. kolo 82
BK Wolves Radotín
TJ Sokol Kbely
9. 1. 2022
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 14. kolo 83
Sokol Písek Sršni B
Válečníci Děčín
9. 1. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 14. kolo 84
Tigers Basketball České Budějovice
SLUNETA USK Ústí nad Labem
9. 1. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 14. kolo 80
BK Jiskra Domažlice
BK Příbram 2000
25. 9. 2021
18:30
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Michal Kuncl
87
62
16
15
39
30
58
47
Review
skupina A 15. kolo 85
Tigers Basketball České Budějovice
BK Klatovy
22. 1. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 15. kolo 86
Sokol Písek Sršni B
BK Jiskra Domažlice
22. 1. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 15. kolo 87
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BC Benešov
22. 1. 2022
-
hala UJEP
Preview
skupina A 15. kolo 88
Válečníci Děčín
BK Wolves Radotín
22. 1. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 15. kolo 89
TJ Sokol Kbely
SKB Rokycany
22. 1. 2022
-
Sportovní hala Kbely
Preview
skupina A 15. kolo 90
Slavoj BK Litoměřice B
BK Příbram 2000
22. 1. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 16. kolo 91
Sokol Písek Sršni B
BK Klatovy
23. 1. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 16. kolo 92
Tigers Basketball České Budějovice
BK Jiskra Domažlice
23. 1. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 16. kolo 93
Válečníci Děčín
BC Benešov
23. 1. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 16. kolo 94
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Wolves Radotín
23. 1. 2022
-
hala UJEP
Preview
skupina A 16. kolo 95
Slavoj BK Litoměřice B
SKB Rokycany
23. 1. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 16. kolo 96
TJ Sokol Kbely
BK Příbram 2000
23. 1. 2022
-
Sportovní hala Kbely
Preview
skupina A 17. kolo 98
BK Klatovy
TJ Sokol Kbely
5. 2. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 17. kolo 99
BK Příbram 2000
Válečníci Děčín
5. 2. 2022
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 17. kolo 100
SKB Rokycany
SLUNETA USK Ústí nad Labem
5. 2. 2022
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 17. kolo 101
BK Wolves Radotín
Sokol Písek Sršni B
5. 2. 2022
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 17. kolo 102
BC Benešov
Tigers Basketball České Budějovice
5. 2. 2022
-
SH Benešov
Preview
skupina A 17. kolo 97
BK Jiskra Domažlice
Slavoj BK Litoměřice B
5. 2. 2022
18:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 18. kolo 103
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice B
6. 2. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 18. kolo 105
SKB Rokycany
Válečníci Děčín
6. 2. 2022
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 18. kolo 106
BK Příbram 2000
SLUNETA USK Ústí nad Labem
6. 2. 2022
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 18. kolo 107
BC Benešov
Sokol Písek Sršni B
6. 2. 2022
-
SH Benešov
Preview
skupina A 18. kolo 108
BK Wolves Radotín
Tigers Basketball České Budějovice
6. 2. 2022
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 18. kolo 104
BK Jiskra Domažlice
TJ Sokol Kbely
6. 2. 2022
10:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 19. kolo 109
BK Wolves Radotín
BK Klatovy
19. 2. 2022
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 19. kolo 110
BC Benešov
BK Jiskra Domažlice
19. 2. 2022
-
SH Benešov
Preview
skupina A 19. kolo 111
Tigers Basketball České Budějovice
SKB Rokycany
19. 2. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 19. kolo 112
Sokol Písek Sršni B
BK Příbram 2000
19. 2. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 19. kolo 113
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice B
19. 2. 2022
-
hala UJEP
Preview
skupina A 19. kolo 114
Válečníci Děčín
TJ Sokol Kbely
19. 2. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 20. kolo 115
BC Benešov
BK Klatovy
20. 2. 2022
-
SH Benešov
Preview
skupina A 20. kolo 116
BK Wolves Radotín
BK Jiskra Domažlice
20. 2. 2022
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 20. kolo 117
Sokol Písek Sršni B
SKB Rokycany
20. 2. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 20. kolo 118
Tigers Basketball České Budějovice
BK Příbram 2000
20. 2. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 20. kolo 119
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice B
20. 2. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 20. kolo 120
SLUNETA USK Ústí nad Labem
TJ Sokol Kbely
20. 2. 2022
-
hala UJEP
Preview
skupina A 21. kolo 122
BK Klatovy
SLUNETA USK Ústí nad Labem
12. 3. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 21. kolo 123
TJ Sokol Kbely
Sokol Písek Sršni B
12. 3. 2022
-
Sportovní hala Kbely
Preview
skupina A 21. kolo 124
Slavoj BK Litoměřice B
Tigers Basketball České Budějovice
12. 3. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 21. kolo 125
BK Příbram 2000
BC Benešov
12. 3. 2022
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 21. kolo 126
SKB Rokycany
BK Wolves Radotín
28. 11. 2021
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 21. kolo 121
BK Jiskra Domažlice
Válečníci Děčín
12. 3. 2022
18:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 22. kolo 127
BK Klatovy
Válečníci Děčín
13. 3. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 22. kolo 129
Slavoj BK Litoměřice B
Sokol Písek Sršni B
13. 3. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 22. kolo 130
TJ Sokol Kbely
Tigers Basketball České Budějovice
13. 3. 2022
-
Sportovní hala Kbely
Preview
skupina A 22. kolo 131
SKB Rokycany
BC Benešov
13. 3. 2022
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 22. kolo 132
BK Příbram 2000
BK Wolves Radotín
13. 3. 2022
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 22. kolo 128
BK Jiskra Domažlice
SLUNETA USK Ústí nad Labem
13. 3. 2022
10:00
Městská sportovní hala
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
41 Jiří Kejmar AŠ Mladá Boleslav 29 6 1.0 24.5 8.5 1.2 4.0/5.0 80.0 1.0
Pavel Bauer Jiskra Domažlice 35 6 1.0 13.3 5.7 0.0 2.0/3.0 66.7 2.3
Štěpán Fical CBU 23 6 1.0 12.0 4.5 0.0 3.0/6.8 43.9 4.5
Lukáš Brožek Tesla Pardubice 23 6 1.0 10.3 2.2 1.5 1.5/2.7 56.3 2.3
Tomáš Stibor BA LYNX Liberec 23 5 1.0 11.6 3.4 1.6 0.0/0.6 0.0* 1.0
David Jakel KK Val. Meziříčí 22 5 1.0 11.6 2.6 1.6 1.6/2.2 72.7 0.8
Michael Hartig Bra 23 3 1.0 17.3 3.3 2.7 2.7/3.0 88.9 2.3
David Bělohlávek Slavoj BK Litoměřice B 23 4 1.0 12.8 4.5 0.3 3.0/4.8 63.2 3.3
Jakub Šurý BK Klatovy 19 2 1.0 25.5 5.5 3.5 4.0/6.5 61.5 3.0
Jan Bubeník Sokol BK Chrudim 38 4 1.0 11.0 2.3 1.5 2.0/2.0 100.0 3.0
Tomáš Jansa BASKET Brno B 19 2 1.0 20.5 4.5 2.5 4.0/5.5 72.7 2.5
Michal Krhovský OLM 35 6 1.0 6.8 3.0 0.0 0.8/1.0 0.0* 2.7
Jonáš Bartoněk SK Žabovřesky 19 5 1.0 8.0 2.0 1.2 0.4/0.6 0.0* 2.4
Daniel Malec BK Vlci Žďár 31 4 1.0 9.5 3.8 0.0 2.0/4.8 42.1 2.8
Václav Bartoš BC Benešov 18 4 1.0 9.0 3.0 0.8 0.8/1.3 0.0* 2.8
Tomáš Hamrus Sokol Karviná 31 8 1.0 3.0 0.3 0.8 0.3/0.5 0.0* 0.8
Petr Banýr Sluneta USK Ústí n.L. 34 3 1.0 7.3 2.0 0.0 3.3/4.0 83.3 1.3
Miloš Bisaha Slavia Kroměříž 30 5 1.0 3.8 1.4 0.2 0.4/1.2 0.0* 1.8
Jakub Weig Slavia Praha B 18 3 1.0 5.7 0.3 1.7 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Kosík KolB 20 2 1.0 8.0 2.5 0.5 1.5/4.0 37.5 1.5
Radovan Mrázek BVK Holice 17 2 1.0 8.0 1.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Lukáš Batysta SKB Rokycany 27 5 1.0 2.4 0.6 0.2 0.6/1.6 0.0* 1.6
Jiří Gonda TJ Šumperk 35 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Michal Balek Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 35 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Denis Andres BK NAPOS Vysoká n.L. 19 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Michal Baranec NH Ostrava B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Haffner Wolves Radotín 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kincl TJ Třebíč 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Brychta Jiskra Kyjov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Bělík Pří 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bartošek Sokol Písek B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Civín Sokol Žižkov 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Abraham Válečníci Děčín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Havel Renocar Podolí 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
David Bíman Sokol Kbely 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Fládr BK Opava B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Slavoj BK Litoměřice B 5 21.6 8.2 10.4 /18.8 55.3 19.4
BC Benešov 6 18.5 7.7 11.3 /20.6 54.8 18.8
Slavia Praha B 6 19.8 6.3 8.8 /14.3 61.6 19.7
BK Brandýs n.L. 6 18.5 5.3 14.3 /22.5 63.7 16.3
Příbram 6 14.5 3.3 6.8 /12.0 56.9 10.7
Jiskra Domažlice 6 22.3 4.8 9.5 /15.8 60.0 18.2
Válečníci Děčín 6 17.5 6.5 10.2 /16.9 60.4 16.0
Sokol Písek B 6 17.5 10.2 6.5 /15.2 42.9 17.3
BK NAPOS Vysoká n.L. 6 20.5 10.0 12.8 /16.8 76.2 14.5
BVK Holice 6 19.8 6.2 8.0 /13.5 59.3 16.0
Sokol BK Chrudim 6 20.2 9.2 7.2 /13.9 51.8 15.5
Sokol Žižkov 6 17.5 11.8 7.7 /12.9 59.7 14.3
BA LYNX Liberec 6 22.0 10.5 9.3 /16.1 57.7 19.0
AŠ Mladá Boleslav 6 20.3 5.8 10.2 /14.7 69.3 15.0
TJ Třebíč 6 19.0 6.0 8.0 /13.8 57.8 19.8
KK Val. Meziříčí 6 21.3 9.8 16.3 /23.8 68.5 20.7
BASKET Brno B 6 21.3 7.7 14.7 /21.7 67.7 21.2
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 6 26.0 5.2 12.2 /19.0 64.0 17.8
Sluneta USK Ústí n.L. 6 17.8 10.8 10.7 /18.9 56.6 19.3
Sokol Kbely 5 26.2 4.4 11.4 /18.8 60.6 19.8
Tigers Č. Budějovice 6 22.3 8.0 13.2 /22.0 59.8 22.0
BK Vlci Žďár 6 17.0 5.5 8.8 /16.8 52.5 16.7
Renocar Podolí 6 22.7 7.8 11.2 /17.2 65.0 17.8
UP Olomouc 6 21.8 7.2 12.3 /18.3 67.3 17.8
NH Ostrava B 6 20.5 7.5 14.3 /21.5 66.7 19.5
Sokol Karviná 6 22.7 7.8 12.8 /20.3 63.1 14.2
Wolves Radotín 6 18.5 3.8 8.8 /16.5 53.5 16.5
SKB Rokycany 6 21.0 6.5 12.2 /22.7 53.7 17.8
Kolínsko-kutnohorský BK 6 22.5 7.0 12.3 /24.3 50.7 19.5
SK Žabovřesky 6 23.5 5.5 13.3 /21.0 63.5 18.8
Slavia Kroměříž 5 24.0 6.2 10.4 /19.6 53.1 19.8
BK Opava B 6 23.5 7.3 14.0 /21.8 64.1 15.0
BK Klatovy 4 20.0 9.8 10.5 /20.5 51.2 18.5
Tesla Pardubice 6 20.2 9.0 7.7 /12.5 61.3 14.5
Jiskra Kyjov 5 12.0 3.4 4.6 /7.6 60.5 7.4
TJ Šumperk 4 23.3 7.3 12.3 /18.8 65.3 18.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H K C
Zavřel Maxmilian 2 0 2 0 1.0 1.5 - 1.3
Zatloukal Ondřej 1 1 0 0 1.0 2.0 - 1.5
Výborný Dominik 1 0 1 0 1.0 1.5 - 1.3
Vošahlík Marek 2 2 0 0 1.0 1.5 - 1.3
Veis Martin 2 1 1 0 1.3 1.5 - 1.4
Vaníček Marek 4 0 4 0 1.3 1.1 - 1.2
Vampola Jakub 1 0 1 0 1.5 3.0 - 2.3
Válek Jakub 3 0 3 0 1.2 1.2 - 1.2
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Theodor Pavel 4 0 4 0 1.5 1.3 - 1.4
Tesař Michal 2 0 2 0 1.3 1.5 - 1.4
Štancl Dominik 1 0 1 0 1.0 2.0 - 1.5
Špaček Jan 3 1 2 0 1.7 1.5 - 1.6
Šmůla Petr 2 0 2 0 1.0 1.0 - 1.0
Šmíd Pavel 2 2 0 0 1.0 2.5 - 1.8
Škaroupka Michal 4 4 0 0 1.3 1.3 - 1.3
Šenk Pavel 1 1 0 0 1.5 3.0 - 2.3
Ščurek Vojtěch 1 0 1 0 1.0 2.0 - 1.5
Syrovátka František 1 0 1 0 2.0 3.0 - 2.5
Sýkora Václav 3 3 0 0 1.0 2.0 - 1.5
Svoboda Martin 6 6 0 0 1.3 1.1 - 1.2
Svejkovský Ondřej 2 0 2 0 3.5 2.3 - 2.9
Scholzová Michaela 2 1 1 0 1.5 1.3 - 1.4
Scholze Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 - 1.3
Sekáč Martin 2 0 2 0 1.0 1.5 - 1.3
Salvetr Rudolf 3 3 0 0 1.0 1.3 - 1.2
Rusz Ondřej 2 0 2 0 1.5 1.3 - 1.4
Reitzová Patricie-Anna 2 0 2 0 1.5 1.0 - 1.3
Račanský Martin 1 0 1 0 2.0 4.0 - 3.0
Poživil Jaroslav 2 0 2 0 1.0 1.0 - 1.0
Pokorný Štěpán 6 6 0 0 1.2 1.3 - 1.3
Podhůrský Pavel 2 0 2 0 1.0 1.0 - 1.0
Petrák Robin 1 1 0 0 1.5 1.0 - 1.3
Peterková Lucie 2 2 0 0 1.3 1.0 - 1.1
Perlík Michal 2 2 0 0 1.3 2.0 - 1.6
Pazourek Jaroslav 4 2 2 0 1.0 1.2 - 1.1
Opletal Petr 3 3 0 0 1.3 1.3 - 1.3
Nováková Bára 4 0 4 0 1.0 2.0 - 1.5
Nevřela Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.3 - 1.1
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 2.0 - 1.5
Nehoda Pavel 1 0 1 0 1.5 1.0 - 1.3
Mycak Michael 3 0 3 0 1.3 1.0 - 1.2
Musil Jan 2 2 0 0 1.8 2.5 - 2.1
Menšík Jan 6 2 4 0 1.0 1.8 - 1.4
Melichárek Ivo 1 0 1 0 1.0 1.0 - 1.0
Mašek Tomáš 6 5 1 0 1.3 1.2 - 1.2
Mareš Roman 1 0 1 0 1.0 1.5 - 1.3
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Lejčko Jan 4 0 4 0 1.0 1.5 - 1.3
Kurz Vlastimil 2 2 0 0 1.0 1.8 - 1.4
Kuncl Michal 5 0 5 0 1.2 1.2 - 1.2
Kult Michal 4 3 1 0 1.3 1.3 - 1.3
Kučírek Martin 2 2 0 0 1.5 1.0 - 1.3
Kubiš Michal 2 2 0 0 1.0 1.5 - 1.3
Kubeš Michal 2 0 2 0 3.0 1.8 - 2.4
Kremser Jakub 2 2 0 0 1.3 1.3 - 1.3
Krčmář Dominik 4 3 1 0 1.2 1.1 - 1.1
Kovář Jan 1 1 0 0 1.5 1.5 - 1.5
Kovačovič Matej 5 5 0 0 1.5 1.3 - 1.4
Kout Jan 6 0 6 0 1.3 1.8 - 1.5
Komprs Michal 1 0 1 0 1.0 2.5 - 1.8
Kocián Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 - 1.0
Koc Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.8 - 1.4
Kesler Vladimír 3 2 1 0 1.3 2.2 - 1.8
Karafiát Kamil 2 2 0 0 3.5 1.0 - 2.3
Karabínová Natálie 5 0 5 0 1.3 1.6 - 1.5
Kapl Antonín 4 1 3 0 1.0 1.0 - 1.0
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Kalabza Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Jeřáb Jan 2 2 0 0 1.5 1.3 - 1.4
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Horník Michal 2 0 2 0 2.0 1.0 - 1.5
Holubek Tomáš 1 0 1 0 1.5 1.0 - 1.3
Hecl Jan 2 1 1 0 1.3 1.0 - 1.1
Fanta Jiří 5 5 0 0 2.3 1.1 - 1.7
Eisner Petr 2 2 0 0 1.3 1.0 - 1.1
Ďurana Antonín 1 1 0 0 1.0 1.5 - 1.3
Dombrovský Filip 2 2 0 0 1.0 1.5 - 1.3
Bohata Pavel 2 1 1 0 1.3 2.0 - 1.6
Billík Dennis 2 0 2 0 1.0 1.0 - 1.0
Bešina Marek 1 0 1 0 1.5 2.0 - 1.8
Barták Dominik 4 2 2 0 1.5 1.4 - 1.4
Bakajsa Michal 2 0 2 0 1.5 1.3 - 1.4
Baďura Ota 1 0 1 0 2.0 1.5 - 1.8
Anton Karel 4 2 2 0 1.1 2.7 - 1.9
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře