David Snop

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
BK Brandýs n.L.
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
377
Procento vítězství
62.3%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší minižactvo U12 - Skupina B SadD 16 - 7.5 3.3 0 0.9/1.5 58.3 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Skupina A Nym 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Finále Nym 3 - 6.7 3.3 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina B BCM Nymburk 8 - 1.9 0.9 0 0.1/0.3 50.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž Nym 8 - 5.6 2.5 0 0.6/1.5 41.7 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Nym 26 - 17.0 7 0 3/3.6 82.8 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga A BCM Nymburk 7 - 3.6 1.4 0 0.7/1.1 62.5 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B BCM Nymburk 13 - 2.5 1.2 0 0.1/0.2 33.3 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Nym 4 - 8.5 3.8 0 1/1.8 57.1 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A BCM Nymburk 4 - 2.3 1 0 0.3/1 25.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off BCM Nymburk 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. A BCM Nymburk 3 18.0 2.7 1.3 0 0/0 0.0 1.3 2.0
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo BCM Nymburk 2 21.0 3.0 1.5 0 0/0 0.0 1.0 -
2014/15 žáci U15 - skupina B BA Nymburk 11 - 6.1 2.5 0.3 0.2/0.4 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C BA Nymburk 14 - 11.2 4.9 0 1.5/2.4 61.8 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga BA Nymburk 13 - 6.7 3 0.2 0.2/0.3 75.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BA Nymburk 6 - 13.5 5.7 0.2 1.7/3.5 47.6 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off BA Nymburk 4 - 10.5 4.8 0 1/1.5 66.7 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina B BA Nymburk 3 30.0 11.3 4.3 0.7 0.7/2 33.3 0.7 0.3
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 5.- 8. místo BA Nymburk 2 27.0 9.5 3 0.5 2/2 100.0 1.0 11.0
2014/15 žáci U15 - MČR -skupina A BA Nymburk 3 17.3 5.0 2 0.3 0/0 0.0 2.0 -
2014/15 žáci U15 - MČR o 5.- 8. místo BA Nymburk 2 11.0 1.0 0.5 0 0/0.5 0.0 1.0 -5.5
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BA Nymburk 14 - 14.6 4.5 /4.5 1.6 0.6/0.8 81.8 2.2 12.2
2015/16 žáci U15 - extraliga BA Nymburk 16 - 9.4 2.6 /2.6 1.2 0.6/0.8 75.0 1.6 7.6
2015/16 žáci U15 - MČR skupina B BA Nymburk 3 29.3 8.0 2 /5.7 1.3 0/0 0.0 2.0 0.7
2015/16 žáci U15 - MČR o 1.-4. místo BA Nymburk 2 24.5 10.0 4 /6.5 0.5 0.5/0.5 100.0 2.5 3.0
2016/17 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 19 10.2 3.5 0.6 /1.3 0.7 0.2/0.2 75.0 0.4 2.7
2016/17 kadeti U17 - skupina B Nym 11 - 13.6 2.9 2.5 0.5/0.7 62.5 - -
2016/17 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 4 - 10.5 3 1.3 0.8/1 75.0 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out B Nym 4 - 13.3 3.8 1.5 1.3/2 62.5 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 3 13.3 6.3 1 /1 1.3 0.3/0.3 100.0 - 5.3
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 1.0 2.5 0.5 /0.5 0.5 0/0 0.0 - 2.0
2017/18 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 22 24.4 5.4 0.7 /1.9 1.2 0.5/0.8 55.6 1.4 3.6
2017/18 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 16 - 10.0 2.9 1.2 0.6/1 56.3 - -
2017/18 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 3 18.0 3.0 0.3 /2.3 0.7 0.3/0.3 100.0 0.3 1.3
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Basketball Nymburk B 10 9.4 2.2 0.2 /0.3 0.6 0/0 0.0 0.3 0.4
2018/19 junioři U19 - základní část BA Nymburk 22 14.8 4.4 0.4 /0.9 1.2 0/0.1 0.0 0.3 2.5
2018/19 junioři U19 - skupina B BA Nymburk B 3 - 11.0 3.3 1.3 0.3/0.7 50.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out B BA Nymburk B 2 - 16.5 2 4 0.5/1.5 33.3 - -
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo Basketball Nymburk B 7 16.7 4.1 0.1 /0.4 1.3 0/0 0.0 1.9 0.1
2018/19 junioři U19 - play-off BA Nymburk 5 5.4 0.6 0 /0.2 0.2 0/0 0.0 0.2 0.4
2019/20 muži - skupina B Bra 15 - 4.8 0.8 0.9 0.4/0.4 100.0 - -
2019/20 junioři U19 - základní část BA Nymburk 21 13.3 3.0 0.4 /0.9 0.6 0.2/0.5 50.0 1.2 0.5
2019/20 muži - skupina Západ Basketbal Polabí 4 12.0 2.0 0.3 /0.8 0.5 0/0 0.0 - 1.3
2020/21 muži - skupina B Bra 4 - 3.3 0.5 0.5 0.8/1 75.0 - -
2021/22 muži - skupina B Bra 10 - 3.5 0.4 0.8 0.3/0.4 75.0 - -
Průměr za kariéru 34.3 5.7 7.2 2.3 0.7 0.6/0.9 188.4 1.3 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Slavia Praha B 25. 9. 2021
2B body 1 Sokol BK Chrudim 28. 11. 2021
3B body 3 Sokol BK Chrudim 28. 11. 2021
Body 11 Sokol BK Chrudim 28. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 Bra U12B"A"(ms) 20. 1. 2013 2012/13
2B body 16 ČBr 24. 2. 2013 2012/13
3B body 5 Královští Sokoli 30. 10. 2016 2016/17
Obranné doskoky 7 BCM Orli Prostějov 5. 11. 2017 2017/18
Útočné doskoky 3 Slavoj Litoměřice 28. 1. 2020 2019/20
Doskoky celkem 8 BCM Orli Prostějov 5. 11. 2017 2017/18
Body 35 ČBr 24. 2. 2013 2012/13
Užitečnost 23 BK Pelhřimov 28. 11. 2015 2015/16
Asistence 3 Kondoři Liberec 20. 1. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina B Slavia Praha B 7 1 1 2/2 100.0
26. 9. 2021 skupina B Sokol Žižkov 0 0 0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina B TJ Třebíč 2 1 0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina B BK Vlci Žďár 0 0 0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 7 0 2 1/2 50.0
24. 10. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 0 0 0 0/0 0
13. 11. 2021 skupina B BVK Holice 0 0 0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 3 0 1 0/0 0
27. 11. 2021 skupina B Tesla Pardubice 5 1 1 0/0 0
28. 11. 2021 skupina B Sokol BK Chrudim 11 1 3 0/0 0
Celkem 10 35 4 8 3/4 75.0
Průměr 10 3.5 0.4 0.8 0.3/0.4 75.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Basketbal TJ Svitavy 6 0:00 10.8 4.0 0.0 0.8 0.0 0.3/0.7 50.0 0.8
Měl U12 4 0:00 16.3 7.0 0.0 0.0 0.0 2.3/3.0 75.0 3.5
Kol U12B 5 0:00 10.2 4.0 0.0 0.0 0.0 2.2/2.8 78.6 1.8
BK Pelhřimov 3 0:00 15.3 5.7 130.8 1.0 100.0 1.0/1.0 100.0 0.7
TOROLA Snakes Ostrava 6 3:50 7.5 2.0 133.3 1.0 75.0 0.5/0.8 60.0 2.0
Sokol Písek 6 4:02 7.5 2.2 162.5 1.0 85.7 0.2/0.2 100.0 2.3
Slavoj Litoměřice 5 4:53 8.8 2.6 144.4 1.2 85.7 0.0/0.0 0.0 0.8
Jižní Supi 4 0:00 10.5 4.8 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.8
BCM Orli Prostějov 7 17:28 5.4 1.1 88.9 1.0 29.2 0.1/0.1 100.0 0.3
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 12.7 3.3 0.0 1.7 0.0 1.0/2.0 50.0 0.7
Synthesia Pardubice 3 0:00 12.0 3.3 142.9 1.3 100.0 1.3/1.3 100.0 1.7
Sokol Žižkov C 3 0:00 11.7 2.0 0.0 2.3 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7
BA Sparta 2 0:00 17.0 5.5 100.0 1.5 100.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 17.0 2.5 0.0 3.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 6 0:00 5.5 2.5 0.0 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0 1.3
BVK Holice 4 0:00 8.3 1.8 0.0 1.5 0.0 0.3/1.0 25.0 0.8
BC Kolín 4 0:00 8.3 3.0 0.0 0.0 0.0 2.3/3.0 75.0 2.3
Sokol Pražský 3 12:10 10.3 3.3 62.5 1.0 33.3 0.7/0.7 100.0 2.7
USK Praha 6 4:40 5.0 2.2 144.4 0.2 20.0 0.2/0.3 50.0 0.8
Sokol Vyšehrad 2 0:00 15.0 4.5 0.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 10.0 4.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 1.7
BK Snakes Ostrava 3 0:00 9.0 3.3 0.0 0.3 0.0 1.3/1.3 100.0 0.7
USK 8 14:31 3.4 0.3 15.4 0.9 36.8 0.3/0.4 66.7 0.8
BK Opava 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
BK Žďár n. S. 3 0:00 8.3 4.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.7
BCM Orli Prostějov 9 10:55 2.6 0.1 20.0 0.8 30.4 0.0/0.0 0.0 0.8
Sokol pražský 4 13:34 5.8 0.3 33.3 1.8 46.7 0.0/0.0 0.0 0.8
Sokol Pražský 3 25:27 7.3 0.7 33.3 2.0 27.3 0.0/0.0 0.0 1.3
BK Klatovy 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
NH Ostrava 4 20:22 4.8 0.5 22.2 1.3 26.3 0.0/0.0 0.0 1.5
Tesla Pardubice 1 0:00 19.0 8.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 9.5 1.5 100.0 2.0 100.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Loko Plzeň 4 11:18 4.8 0.8 100.0 1.0 30.8 0.3/0.5 50.0 0.8
KolB 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
SAM Brno 2 18:22 9.5 1.0 100.0 2.5 31.3 0.0/0.0 0.0 0.5
Synthesia Pardubice 4 10:59 4.8 0.5 33.3 1.0 30.8 0.8/1.0 75.0 0.5
BK Loko Plzeň 4 18:13 4.5 0.8 27.3 0.8 20.0 0.8/1.0 75.0 1.3
BA Sparta Praha 2 19:27 9.0 2.5 55.6 1.0 66.7 1.0/1.5 66.7 1.0
Snakes Ostrava 4 14:08 4.3 0.3 33.3 1.3 45.5 0.0/0.0 0.0 0.5
AŠ Mladá Boleslav 3 0:00 5.7 0.3 0.0 1.3 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
Slavoj Litoměřice 4 17:56 4.3 0.5 50.0 1.0 23.5 0.3/0.5 50.0 1.5
BK Opava B 2 19:03 8.5 0.5 33.3 2.5 35.7 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol BK Chrudim 2 0:00 8.5 0.5 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Měl U13B 4 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 1.0
Tesla Pardubice 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK Praha 4 0:00 3.5 1.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 1.3
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 6.5 2.0 100.0 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Děčín 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
Snakes Ostrava 4 14:33 2.8 0.3 33.3 0.8 23.1 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 4 13:59 2.8 0.3 33.3 0.8 25.0 0.0/0.5 0.0 0.3
BK Pelhřimov 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Ben U13B 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Slavoj Litoměřice 3 16:53 3.0 1.0 60.0 0.3 9.1 0.0/0.0 0.0 1.3
SAM Brno 2 19:51 4.0 0.5 100.0 0.5 16.7 1.5/1.5 100.0 -
USK Praha B 2 7:25 4.0 0.5 100.0 1.0 40.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 4.0 0.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Kbely 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Slavia Praha B 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
TJ Třebíč 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 25:46 6.0 0.0 0.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 3 15:29 2.0 0.0 0.0 0.7 40.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Slavoj Č. Brod 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Benešov 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 21:49 5.0 1.0 33.3 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 -
BA LYNX Liberec 3 0:00 1.7 0.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
PCE 4 7:35 1.3 0.3 33.3 0.3 10.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 3 11:28 1.7 0.3 50.0 0.3 10.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
OLM 2 15:49 1.5 0.0 0.0 0.5 12.5 0.0/0.0 0.0 2.0
VYS 1 9:09 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Vlci Žďár 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
LJH 1 13:04 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 4 11:25 0.8 0.0 0.0 0.3 9.1 0.0/0.5 0.0 0.3
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BVK Holice 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
GBA J. Hradec 2 10:02 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
Sršni Sokol Písek 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Pražský 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
PLZ 1 5:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP BASKET 1 9:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0