Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
liga A 1. kolo 311
BK Kladno
Sokol Vyšehrad
26. 2. 2022
13:30
Hala 5. ZŠ Kladno Lukáš Balog
Vojta Schaffner
90
58
15
20
39
37
68
48
Review
liga A 1. kolo 310
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
5. 3. 2022
15:00
Městská sportovní hala - malá Jaroslav Pazourek
Vladimír Kesler
52
32
19
8
36
17
48
25
Review
liga A 1. kolo 312
Jižní Supi
Tygři Praha
4. 3. 2022
17:00
TJ Sokol Petrovice Pavel Šenk
Miloslav Jon
59
65
10
12
22
30
37
52
Review
liga A 1. kolo 309
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
5. 3. 2022
19:00
Městská sportovní hala Jiří Jodl
Michal Kuncl
62
49
8
15
26
24
47
33
Review
liga A 2. kolo 316
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
15. 1. 2022
13:00
Hala 6. ZŠ Jindřich Nesper
Daniel Hušek
86
35
21
13
38
23
61
29
Review
liga A 2. kolo 313
BK Jiskra Domažlice
Jižní Supi
15. 1. 2022
15:00
Městská sportovní hala Michal Dub
Dennis Billík
47
50
15
12
18
27
31
39
Review
liga A 2. kolo 314
BK Klatovy
Tygři Praha
15. 1. 2022
16:00
SH BK Klatovy Michal Vyhlídal
Fedor Lysov
72
76
19
20
32
43
49
60
Review
liga A 2. kolo 315
BK Levharti Chomutov
BK Kladno
15. 1. 2022
19:00
Městská sportovní hala - malá Karel Anton
Michal Tesař
85
47
20
14
40
24
63
36
Review
liga A 3. kolo 320
Slavoj BK Litoměřice
BK Kladno
16. 1. 2022
09:00
Hala 6. ZŠ Jindřich Nesper
Daniel Hušek
63
58
5
14
24
25
43
39
51
51
Review
liga A 3. kolo 318
BK Klatovy
Jižní Supi
16. 1. 2022
10:00
SH BK Klatovy Jiří Jodl
Pavel Podhůrský
50
91
16
15
22
40
36
65
Review
liga A 3. kolo 317
BK Jiskra Domažlice
Tygři Praha
19. 3. 2022
15:00
Městská sportovní hala Lukáš Kalabza
Pavel Podhůrský
63
67
12
18
36
36
53
46
Review
liga A 3. kolo 319
BK Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
16. 1. 2022
15:00
Městská sportovní hala - malá Karel Anton
Michal Tesař
99
12
22
2
46
8
75
10
Review
liga A 4. kolo 323
BK Jiskra Domažlice
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala 0
20
*
Review
liga A 4. kolo 322
Tygři Praha
Sokol Vyšehrad
29. 1. 2022
14:00
Sportovní hala Jeneč Vojta Schaffner
Radomír Kohout
96
50
21
14
41
23
71
35
Review
liga A 4. kolo 324
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice
29. 1. 2022
14:00
SH BK Klatovy Jiří Jodl
Lukáš Kalabza
98
52
27
8
55
19
77
34
Review
liga A 4. kolo 321
Jižní Supi
BK Kladno
23. 2. 2022
16:30
TJ Sokol Petrovice Petr Eisner
Jan Hendrych
63
55
15
10
34
33
44
49
Review
liga A 5. kolo 326
Tygři Praha
BK Kladno
26. 2. 2022
08:00
Sportovní hala Jeneč Jakub Hejduk
Klaudia Karwowska
96
52
19
18
38
27
68
41
Review
liga A 5. kolo 328
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
30. 1. 2022
12:00
SH BK Klatovy Jiří Jodl
Lukáš Kalabza
72
58
16
19
42
32
62
45
Review
liga A 5. kolo 325
Jižní Supi
Sokol Vyšehrad
30. 1. 2022
12:30
TJ Sokol Petrovice Patricie-Anna Reitzová
Linda Bendová
111
19
21
5
48
14
69
18
Review
liga A 5. kolo 327
BK Jiskra Domažlice
Slavoj BK Litoměřice
6. 4. 2022
18:15
Městská sportovní hala Lukáš Kalabza
Pavel Podhůrský
119
50
20
5
41
25
79
34
Review
liga A 6. kolo 331
BK Kladno
BK Jiskra Domažlice
12. 2. 2022
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jindřich Nesper
Fedor Lysov
70
67
17
15
24
29
47
49
Review
liga A 6. kolo 329
BK Levharti Chomutov
Jižní Supi
12. 2. 2022
14:00
Městská sportovní hala - malá Pavel Šmíd
Michal Tesař
70
48
23
9
35
23
51
29
Review
liga A 6. kolo 330
Slavoj BK Litoměřice
Tygři Praha
12. 2. 2022
15:00
Hala 6. ZŠ Jan Hošek
Daniel Čížek
43
79
11
25
21
42
32
63
Review
liga A 6. kolo 332
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
12. 2. 2022
19:30
Sokolovna Vyšehrad Michal Bakajsa
Jakub Hejduk
37
94
11
19
17
46
29
56
Review
liga A 7. kolo 334
Slavoj BK Litoměřice
Jižní Supi
13. 2. 2022
11:00
Hala 6. ZŠ Jan Hošek
Ondřej Svejkovský
49
62
17
22
22
41
36
52
Review
liga A 7. kolo 335
BK Kladno
BK Klatovy
13. 2. 2022
11:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jindřich Nesper
Fedor Lysov
70
80
15
13
37
25
52
54
Review
liga A 7. kolo 336
Sokol Vyšehrad
BK Jiskra Domažlice
13. 2. 2022
14:00
Sokolovna Vyšehrad Michal Bakajsa
Jakub Hejduk
55
67
10
15
16
46
37
52
Review
liga A 7. kolo 333
BK Levharti Chomutov
Tygři Praha
13. 2. 2022
15:00
Městská sportovní hala - malá Pavel Šmíd
Michal Tesař
69
49
23
13
38
24
57
36
Review
liga A 8. kolo 340
Tygři Praha
Jižní Supi
5. 3. 2022
08:00
Sportovní hala Jeneč Daniel Hušek
Filip Hackl
71
58
22
14
35
30
55
46
Review
liga A 8. kolo 338
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
6. 3. 2022
15:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Vladislav Lunhul
50
82
7
20
17
35
33
63
Review
liga A 8. kolo 339
Sokol Vyšehrad
BK Kladno
27. 2. 2022
15:00
Sokolovna Vyšehrad Daniel Čížek
Barbora Schambergerová
52
56
22
8
25
28
38
45
Review
liga A 8. kolo 337
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
17. 3. 2022
18:00
SH BK Klatovy Pavel Podhůrský
Jan Karásek
103
61
19
21
45
30
75
51
Review
liga A 9. kolo 341
Tygři Praha
BK Jiskra Domažlice
16. 1. 2022
11:00
Sportovní hala Jeneč Michal Dub
Dennis Billík
85
77
23
25
46
44
67
56
Review
liga A 9. kolo 344
BK Kladno
Slavoj BK Litoměřice
7. 3. 2022
17:45
Hala 5. ZŠ Kladno Miloslav Jon
Dennis Billík
48
67
14
14
32
30
42
43
Review
liga A 9. kolo 342
Jižní Supi
BK Klatovy
19. 3. 2022
18:00
TJ Sokol Petrovice Jakub Hejduk
Klaudia Karwowska
68
82
11
22
25
40
45
59
Review
liga A 9. kolo 343
Sokol Vyšehrad
BK Levharti Chomutov
19. 3. 2022
18:00
Sokolovna Vyšehrad Antonín Ďurana
Vladimír Kesler
44
107
8
29
20
57
30
80
Review
liga A 10. kolo 345
Jižní Supi
BK Jiskra Domažlice
20. 3. 2022
10:00
TJ Sokol Petrovice Dominik Kočovský
Miloslav Jon
57
51
11
16
19
36
38
44
Review
liga A 10. kolo 346
Tygři Praha
BK Klatovy
20. 3. 2022
11:00
Sportovní hala Jeneč Jakub Hejduk
Klaudia Karwowska
66
62
19
18
34
27
53
48
Review
liga A 10. kolo 347
BK Kladno
BK Levharti Chomutov
20. 3. 2022
13:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Hendrych
Jindřich Nesper
53
73
15
18
25
38
38
59
Review
liga A 10. kolo 348
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
22. 4. 2022
18:30
Sokolovna Vyšehrad Jan Lejčko
Fedor Lysov
44
62
16
22
27
45
34
55
Review
liga A 11. kolo 350
BK Kladno
Tygři Praha
2. 4. 2022
09:00
Hala 5. ZŠ Kladno Ondřej Svejkovský
Daniel Hušek
48
105
15
27
19
51
33
75
Review
liga A 11. kolo 349
Sokol Vyšehrad
Jižní Supi
2. 4. 2022
18:00
Sokolovna Vyšehrad Lucie Peterková
Klaudia Karwowska
34
77
7
21
20
37
24
53
Review
liga A 11. kolo 351
Slavoj BK Litoměřice
BK Jiskra Domažlice
2. 4. 2022
18:00
Hala 6. ZŠ Pavel Šmíd
Vladislav Lunhul
54
71
13
25
25
41
33
64
Review
liga A 11. kolo 352
BK Levharti Chomutov
BK Klatovy
2. 4. 2022
18:00
Městská sportovní hala - malá Petr Eisner
Vladimír Kesler
64
70
20
19
33
42
52
59
Review
liga A 12. kolo 353
BK Kladno
Jižní Supi
3. 4. 2022
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jaroslav Pazourek
Daniel Hušek
61
71
19
20
40
41
53
58
Review
liga A 12. kolo 356
Slavoj BK Litoměřice
BK Klatovy
3. 4. 2022
10:00
Hala 6. ZŠ Pavel Šmíd
Vladislav Lunhul
31
105
5
27
17
59
29
76
Review
liga A 12. kolo 355
BK Levharti Chomutov
BK Jiskra Domažlice
3. 4. 2022
14:00
Městská sportovní hala - malá Petr Eisner
Vladimír Kesler
63
54
12
15
28
29
47
45
Review
liga A 12. kolo 354
Sokol Vyšehrad
Tygři Praha
3. 4. 2022
15:30
Sokolovna Vyšehrad Jakub Vampola
Fedor Lysov
31
118
7
29
15
65
24
90
Review
liga A 13. kolo 357
Tygři Praha
BK Levharti Chomutov
23. 4. 2022
16:00
Sportovní hala Jeneč Dominik Výborný
Petr Šmůla
66
83
21
14
37
31
55
59
Review
liga A 13. kolo 359
BK Klatovy
BK Kladno
23. 4. 2022
16:00
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Jiří Jodl
87
69
32
16
46
33
67
54
Review
liga A 13. kolo 358
Jižní Supi
Slavoj BK Litoměřice
23. 4. 2022
17:00
TJ Sokol Petrovice Jan Jeřáb
Tomáš Tejček
72
53
22
7
36
29
50
41
Review
liga A 13. kolo 360
BK Jiskra Domažlice
Sokol Vyšehrad
23. 4. 2022
17:00
Městská sportovní hala Michal Kuncl
Pavel Podhůrský
113
52
24
9
62
22
91
41
Review
liga A 14. kolo 362
Tygři Praha
Slavoj BK Litoměřice
24. 4. 2022
09:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Petr Šmůla
105
27
24
4
55
10
83
18
Review
liga A 14. kolo 363
BK Jiskra Domažlice
BK Kladno
24. 4. 2022
10:00
Městská sportovní hala Michal Kuncl
Pavel Podhůrský
92
55
27
10
44
28
66
46
Review
liga A 14. kolo 364
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
24. 4. 2022
14:00
SH BK Klatovy Rudolf Salvetr
Pavel Tauber
90
61
20
13
45
33
72
46
Review
liga A 14. kolo 361
Jižní Supi
BK Levharti Chomutov
24. 4. 2022
15:00
TJ Sokol Petrovice Michal Dub
Fedor Lysov
77
84
12
18
35
37
51
67
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Martin Vraspír BC Vysočina 15 23 1.0 29.3 9.8 2.2 3.2/6.6 48.3 3.1
Michael Prokýšek BK Pelhřimov 15 27 1.0 23.6 5.8 3.1 2.8/2.8 100.0 0.0
František Harazin BK Opava 15 27 1.0 23.6 7.7 1.4 3.7/5.4 69.2 1.7
Adam Křesina Sokol Písek 15 25 1.0 24.1 5.8 2.7 4.4/6.1 73.0 2.1
Matěj Šupina BK Mohelnice 15 24 1.0 24.1 8.8 0.8 4.3/7.8 55.3 0.2
Matěj Kolík BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 24 1.0 22.5 8.2 0.7 4.1/6.2 66.2 1.9
Jakub Jordán Tygři Brno 15 27 1.0 19.7 8.2 0.6 1.3/2.4 55.4 1.7
Tomáš Flaks SKUP-BCM Olomouc 15 23 1.0 21.7 8.0 1.0 2.7/5.0 54.8 2.9
Matyáš Kaspřík Snakes Ostrava 15 29 1.0 16.8 7.4 0.1 1.7/4.0 42.2 2.5
Tadeáš Králík BC Vysočina 15 27 1.0 17.8 6.1 1.4 1.3/2.6 50.7 1.9
11 Michal Hamerník BK Beroun 15 25 1.0 18.9 4.2 2.5 3.0/5.0 59.5 2.8
Daniel Sertič Válečníci Děčín 15 22 1.0 21.3 7.2 1.5 2.5/3.8 65.5 2.4
Šimon Brzák BK Brandýs n.L. 15 20 1.0 23.2 9.9 0.1 3.4/5.9 56.8 1.7
Hugo Lejsek BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 24 1.0 18.7 7.6 0.6 1.6/2.7 60.9 2.0
Matyáš Hübl BC Nový Jičín 15 21 1.0 21.3 7.9 1.0 2.8/5.2 53.2 3.0
Jan Zapletal BK Mohelnice 15 25 1.0 17.8 5.8 1.2 2.8/5.1 53.9 0.1
Adam Hezina BK Pelhřimov 15 20 1.0 22.2 7.4 1.2 3.9/3.9 100.0 0.0
Metoděj Pazdera SKUP-BCM Olomouc 14 14 1.0 31.1 12.6 0.6 4.1/8.6 47.9 2.3
Šimon Veitz Sokol Pražský 15 26 1.0 16.7 6.5 0.6 1.8/3.2 56.0 1.9
Štěpán Polák BK Levharti Chomutov 15 26 1.0 16.5 7.3 0.1 1.5/4.2 37.0 2.2
Noel Wesley Ngombele Tygři Brno 14 25 1.0 17.0 7.2 0.2 1.9/3.8 49.0 3.0
Samuel Nohel Tygři Brno 14 31 1.0 13.7 5.8 0.0 2.0/3.0 68.5 1.8
Tomáš Zub BK Klatovy 15 20 1.0 20.9 8.0 0.7 2.9/6.0 47.9 3.2
Štěpán Kraus BA Sparta 15 24 1.0 17.3 5.5 1.2 2.8/4.0 71.6 2.8
Tomáš Novák Válečníci Děčín 15 26 1.0 15.9 4.4 1.7 2.0/3.3 61.6 1.6
Šimon Kobierski NH Ostrava 15 20 1.0 20.6 6.9 1.5 2.4/4.6 51.1 2.9
Adam Kněžour Královští Sokoli 15 26 1.0 15.7 4.7 0.8 3.8/7.3 51.8 2.8
Vojta Dvořák Tygři Brno 15 27 1.0 14.9 5.9 0.4 1.8/2.9 62.0 1.7
Tomáš Bryška Basketbal TJ Svitavy 15 25 1.0 16.0 3.8 2.0 2.3/4.2 54.8 1.7
Antonín Kabriel BK Pelhřimov 15 26 1.0 15.3 5.7 0.4 2.7/2.7 100.0 0.0
Jakub Ševčík USK Praha 15 13 1.0 30.2 8.9 2.4 5.2/7.2 72.0 2.5
Jan Broda SKUP-BCM Olomouc 14 27 1.0 14.4 4.8 0.6 2.9/6.5 44.9 2.9
Jan Kopunec Sokol Písek 15 26 1.0 14.8 5.7 0.6 1.5/2.0 0.0* 1.8
Matyáš Benda Basket Poděbrady 14 21 1.0 18.1 6.9 0.5 2.9/4.4 65.6 2.5
Jan Mondschein USK Praha 15 18 1.0 20.1 7.7 0.7 2.7/4.9 54.5 2.7
Petr Krýsl SLUNETA Ústí n.L. 15 25 1.0 14.4 5.5 0.3 2.5/4.8 51.7 2.6
Matěj Střelba Tygři Praha 15 24 1.0 15.0 6.8 0.0 1.2/2.6 44.4 2.3
Daniel Stefanov Snakes Ostrava 15 27 1.0 13.3 5.6 0.2 1.4/2.9 50.6 1.9
Jan Nádherný Basketpoint F-M 14 17 1.0 21.0 8.1 1.0 1.9/3.5 54.2 1.6
Filip Štajer BK Brandýs n.L. 15 22 1.0 16.2 6.1 0.7 2.0/4.6 42.2 2.9
Oliver Langer BK Pelhřimov 15 25 1.0 14.1 5.5 0.6 1.2/1.2 0.0* 0.0
Tadeáš Maňák Sokol Pražský 15 27 1.0 13.0 4.9 0.5 1.8/4.2 42.1 2.3
Daniel Král Tygři Praha 15 26 1.0 13.5 5.8 0.2 1.4/3.1 45.0 1.8
Štěpán Klanica STRABAG Zlín 15 20 1.0 17.5 5.8 1.1 2.7/4.8 55.2 2.0
David Balog SK Žabovřesky 15 23 1.0 15.0 6.7 0.0 1.7/3.6 46.3 2.5
Gabriel Špaček Basketbal TJ Svitavy 15 22 1.0 15.7 5.9 0.6 2.2/5.2 43.0 2.6
Tim Vallet Sokol Písek 15 28 1.0 12.3 4.3 0.6 2.1/3.3 63.7 2.0
Martin Procházka BA Sparta 14 21 1.0 16.3 6.1 0.6 2.2/3.8 57.5 1.8
Karel Včelka BK Opava 15 30 1.0 11.4 4.2 0.3 2.3/3.6 62.4 2.0
Michal Sedmík BC Vysočina 15 27 1.0 12.7 5.6 0.0 1.3/2.9 44.3 2.6
Lukáš Smažák Snakes Ostrava 15 24 1.0 14.2 2.9 2.5 0.9/1.3 0.0* 1.0
Daniel Novotný BK Levharti Chomutov 15 23 1.0 14.8 6.1 0.3 1.7/4.0 43.0 1.7
Filip Osvítil BASKET Brno 15 22 1.0 15.3 5.6 0.9 1.5/3.5 44.2 2.8
Josef Holub SLUNETA Ústí n.L. 15 21 1.0 16.0 6.5 0.5 1.4/2.7 50.9 2.2
Jan Jeřábek Válečníci Děčín 15 23 1.0 14.5 5.1 0.8 1.9/3.1 60.6 2.0
Matyáš Petrovický BK Klatovy 15 24 1.0 13.8 4.0 1.4 1.6/3.6 45.3 2.4
Ondřej Benda Sokol Písek 15 24 1.0 13.5 5.3 0.4 1.8/2.6 69.4 2.5
Nikos Koulisianis BASKET Brno 15 17 1.0 19.0 6.5 0.8 3.6/5.8 62.6 2.1
Filip Vaněk BK Jiskra Domažlice 14 21 1.0 15.2 3.5 1.8 2.9/4.6 63.5 2.2
10 Lukáš Sádovský SŠB Pardubice 14 23 1.0 13.9 5.7 0.2 1.8/5.4 33.6 2.6
Vladimír Gainulin Basket Poděbrady 15 21 1.0 15.2 6.1 0.7 0.9/1.7 0.0* 1.8
Adam Vlček BK Brandýs n.L. 15 16 1.0 19.6 7.3 0.4 3.8/6.1 62.9 1.3
Jan Benko BK Kladno 15 28 1.0 11.1 4.1 0.5 1.5/3.0 48.8 2.0
Jonatan Asor Tygři Praha 15 24 1.0 13.0 5.9 0.0 1.1/2.8 39.7 2.8
Adam Vomastek Jižní Supi 15 20 1.0 15.0 6.8 0.2 0.9/3.2 28.6 2.4
Kryštof Brezík Sokol Pražský 14 19 1.0 15.6 5.1 1.1 2.1/3.1 69.0 2.6
Mikoláš Dratva Basketpoint F-M 15 22 1.0 13.2 5.1 0.2 2.3/4.5 51.0 2.2
Patrik Kotáb BK Klatovy 15 24 1.0 12.1 4.4 0.6 1.6/2.5 62.3 2.0
Patrik Wanke SLUNETA Ústí n.L. 14 23 1.0 12.6 5.1 0.3 1.3/2.2 62.0 1.3
Adem Jan Gürbüz NH Ostrava 15 18 1.0 16.1 5.6 1.3 1.1/1.6 0.0* 1.1
Matěj Jacko Královští Sokoli 15 24 1.0 11.8 4.0 0.7 1.8/4.2 43.0 2.5
Marco Kormanik NH Ostrava 15 26 1.0 10.7 3.7 0.7 1.2/1.7 0.0* 2.8
Martin Haman BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 27 1.0 10.3 3.5 0.6 1.5/2.6 59.4 3.0
Jan Delevič Sokol Pražský 15 19 1.0 14.4 6.7 0.1 0.9/2.5 35.4 1.7
Tomáš Hyka Válečníci Děčín 15 22 1.0 12.4 5.0 0.6 0.7/1.6 0.0* 2.5
Jiří Radouš SK Žabovřesky 14 17 1.0 16.0 6.6 0.1 2.5/4.8 53.1 2.0
22 Filip Adamec SŠB Pardubice 15 24 1.0 11.3 4.5 0.3 1.6/3.2 50.0 2.3
Matouš Beníček STRABAG Zlín 15 13 1.0 20.9 9.3 0.2 1.8/4.0 46.2 0.8
6 Jakub Brožek SŠB Pardubice 15 23 1.0 11.7 3.0 0.8 3.3/5.1 64.1 1.2
Ondřej Provazník BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 23 1.0 11.7 4.4 0.5 1.5/2.9 50.7 1.4
Václav Warisch BK Opava 15 29 1.0 9.2 3.1 0.3 2.2/3.6 61.5 1.5
Matěj Langšádl Tygři Praha 15 25 1.0 10.7 4.6 0.2 0.8/2.2 37.0 2.1
David Polcar BK Levharti Chomutov 15 25 1.0 10.2 4.4 0.0 1.4/3.9 36.1 1.3
Adam Pázler BA Sparta 15 23 1.0 11.0 3.6 0.8 1.4/2.5 55.2 2.2
Martin Čech BASKET Brno 15 23 1.0 10.9 4.0 0.3 2.1/4.4 48.5 2.9
Kryštof Masopust Snakes Ostrava 15 31 1.0 8.1 3.3 0.2 0.9/1.8 0.0* 2.2
Martin Kučírek Válečníci Děčín 15 22 1.0 11.4 3.4 0.9 1.9/3.5 55.3 3.0
Ludvík Skočdopole BK Kladno 15 19 1.0 13.2 4.7 0.6 1.8/3.5 51.5 1.4
Matyáš Krejčí USK Praha 15 26 1.0 9.5 3.0 1.0 0.5/1.1 0.0* 2.1
Hynek Ženíšek BK Jiskra Domažlice 15 25 1.0 9.8 3.4 0.6 1.4/3.1 43.6 2.2
Danny Čechmánek STRABAG Zlín 15 17 1.0 14.3 5.9 0.2 1.9/3.1 61.5 2.1
Kenneth Martins BK Brandýs n.L. 15 24 1.0 10.0 2.8 1.0 1.4/2.5 56.7 2.8
Prokop Mach BK Jiskra Domažlice 15 24 1.0 9.9 4.4 0.0 0.9/2.6 35.5 4.0
Vojtěch Kobierski NH Ostrava 15 19 1.0 12.4 4.6 0.2 2.5/4.7 52.8 2.8
Adam Bílek SKUP-BCM Olomouc 15 26 1.0 8.9 3.2 0.6 0.7/1.5 0.0* 0.7
Matyáš Vítek Snakes Ostrava 15 18 1.0 12.9 3.4 1.5 1.5/2.0 75.0 2.5
Vojtěch Kašpárek BK Opava 15 28 1.0 8.3 3.4 0.1 1.3/2.9 45.1 1.5
Tadeáš Ehl BA Nymburk 15 23 1.0 10.0 3.7 0.4 1.5/2.9 51.5 1.0
Petr Turin BASKET Brno 14 15 1.0 15.3 6.4 0.2 1.9/2.9 67.4 1.5
Vojtěch Jeřáb Sokol Pražský 15 28 1.0 8.2 2.8 0.6 0.9/1.1 0.0* 1.4
Tomáš Zronek Sokol Pražský 15 23 1.0 10.0 4.4 0.3 0.4/0.9 0.0* 1.9
Filip Hubka Válečníci Děčín 15 22 1.0 10.4 4.0 0.5 1.0/2.1 46.8 1.9
Prokop Přibyl USK Praha 15 28 1.0 8.1 2.1 0.9 1.3/2.2 59.7 1.8
Ondřej Kvíčala BCM Orli Prostějov 15 23 1.0 9.9 2.9 0.8 1.6/3.0 52.9 2.8
Frederik Pitrun BASKET Brno 15 23 1.0 9.8 4.3 0.0 1.1/2.3 48.1 2.2
Adam Krstevski USK Praha 15 26 1.0 8.7 3.7 0.0 1.4/2.5 55.4 2.3
42 Marek Dočkal Slavia Kroměříž 15 19 1.0 11.9 4.4 0.6 1.3/2.4 54.3 2.6
Petr Žák BK Klatovy 15 15 1.0 15.1 5.4 0.7 2.1/4.3 48.4 3.5
Matyáš Kühn BCM Orli Prostějov 14 23 1.0 9.8 3.4 0.3 2.0/4.7 42.2 2.5
Matěj Košata Jižní Supi 15 16 1.0 14.1 5.3 0.5 2.1/5.9 35.1 2.6
Pavel Vondraš BK Jiskra Domažlice 15 23 1.0 9.7 4.0 0.0 1.7/4.1 40.0 1.5
Matyáš Zita Sokol Písek 15 23 1.0 9.6 3.5 0.6 1.0/1.9 0.0* 2.5
Adam Plaček Basket Poděbrady 15 14 1.0 15.8 6.9 0.3 1.2/2.3 53.1 1.9
Jan Jandora Tygři Brno 15 25 1.0 8.8 4.0 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.8
Jakub Čech SLUNETA Ústí n.L. 15 25 1.0 8.8 3.2 0.3 1.5/2.9 52.8 2.5
Adam Švec BASKET Brno 15 22 1.0 9.9 4.0 0.5 0.6/1.4 0.0* 3.0
Ondřej Bílek BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 27 1.0 8.1 2.4 1.0 0.4/0.7 0.0* 1.0
Lukáš Slezák NH Ostrava 15 26 1.0 8.3 4.0 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.0
Marek Chaloupka BK Kladno 15 21 1.0 10.2 4.2 0.3 0.9/1.8 0.0* 2.1
13 Jaroslav Dostál BK Beroun 14 20 1.0 10.7 4.0 0.7 0.7/1.8 0.0* 1.4
Martin Chvátal SK Žabovřesky 15 26 1.0 8.2 2.7 0.2 2.2/4.6 46.7 1.7
David Holubec BK Brandýs n.L. 14 14 1.0 15.1 5.1 0.7 2.7/6.0 45.2 1.9
Jan Sýtař USK Praha 15 26 1.0 8.2 1.6 1.6 0.3/0.6 0.0* 1.3
Václav Antl BA Sparta 15 16 1.0 13.2 4.8 0.8 1.1/2.1 54.5 1.9
Přemysl Čeněk Kadlec BCM Orli Prostějov 14 25 1.0 8.3 3.4 0.0 1.4/5.1 28.3 2.0
Michal Nozar BA Nymburk 14 23 1.0 9.0 3.1 0.4 1.5/3.7 40.0 2.9
Ondřej Skupeň Snakes Ostrava 15 22 1.0 9.3 3.6 0.4 0.9/1.9 0.0* 2.5
Daniel Vocásek Basket Poděbrady 14 20 1.0 10.2 3.7 0.6 1.3/1.6 0.0* 2.5
Adam Votava BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 28 1.0 7.1 3.0 0.1 0.8/1.6 0.0* 1.8
35 Michael Škoda SŠB Pardubice 14 18 1.0 11.0 5.0 0.1 0.8/1.6 0.0* 0.6
Matyáš Nešpor Královští Sokoli 15 22 1.0 9.0 3.9 0.0 1.1/2.5 44.4 1.3
Filip Stieber BK Brandýs n.L. 15 26 1.0 7.5 3.3 0.1 0.7/1.7 0.0* 2.2
Richard Bauer Snakes Ostrava 15 26 1.0 7.4 3.1 0.2 0.6/1.2 0.0* 2.3
Matěj Mišejko Válečníci Děčín 15 27 1.0 7.1 3.1 0.1 0.6/1.8 0.0* 2.4
Vojtěch Dundr BA Nymburk 15 18 1.0 10.7 4.5 0.3 0.8/2.3 35.7 2.4
Václav Gola BC Nový Jičín 15 20 1.0 9.6 3.8 0.0 2.0/5.3 37.1 4.0
22 Matěj Sláma Slavia Kroměříž 15 18 1.0 10.6 4.9 0.1 0.7/2.0 33.3 3.4
25 Jakub Moravec SŠB Pardubice 15 19 1.0 10.0 3.4 0.7 1.2/3.0 40.4 2.4
Štěpán Grygar Snakes Ostrava 15 27 1.0 7.0 2.4 0.5 0.7/1.7 0.0* 1.0
Tomáš Růžička SKUP-BCM Olomouc 15 28 1.0 6.8 2.6 0.4 0.6/0.9 0.0* 1.5
Vojtěch Árvai Jižní Supi 15 24 1.0 7.9 3.3 0.0 1.3/3.8 33.7 2.2
Filip Cejpek Tygři Brno 15 30 1.0 6.3 2.2 0.4 0.7/1.5 0.0* 1.6
Ondřej Pluta Jižní Supi 15 26 1.0 7.3 2.5 0.2 1.5/4.0 37.5 2.4
Dominik Kolář BK Klatovy 15 20 1.0 9.4 3.7 0.2 1.6/3.7 43.2 1.2
David Nosek BA Sparta 15 24 1.0 7.8 2.7 0.4 1.3/2.0 63.3 1.6
Oliver Robert Engel USK Praha 15 26 1.0 7.2 3.1 0.0 0.9/2.7 33.3 2.4
Jakub Žalud SLUNETA Ústí n.L. 14 20 1.0 9.3 3.5 0.2 1.9/3.8 50.0 1.3
Vojtěch Kadlík BCM Orli Prostějov 15 22 1.0 8.2 3.6 0.0 1.0/2.9 32.8 2.9
Martin Žák BK Kladno 15 19 1.0 9.5 2.7 0.7 2.1/4.3 48.1 3.1
Vojtěch Pokorný TJ Sokol Kbely 15 12 1.0 14.9 5.2 0.9 1.8/3.5 52.4 2.1
Benjamin Adler SLUNETA Ústí n.L. 15 24 1.0 7.5 3.0 0.3 0.7/1.1 0.0* 1.3
Jakub Bartůněk TJ Sokol Kbely 15 18 1.0 9.7 4.2 0.0 1.3/3.3 40.7 2.9
Richard Novák NH Ostrava 14 23 1.0 7.6 2.7 0.6 0.3/1.1 0.0* 0.9
Ondřej Čihánek Basketpoint F-M 14 22 1.0 7.8 3.1 0.2 1.0/1.7 0.0* 2.1
Adam Lacko Královští Sokoli 15 18 1.0 9.5 4.0 0.0 1.5/3.6 41.5 1.4
Viktor Novák NH Ostrava 14 23 1.0 7.4 2.8 0.5 0.3/0.4 0.0* 2.0
David Nečas Tygři Brno 15 30 1.0 5.6 2.2 0.1 0.8/1.6 0.0* 1.2
Tadeáš Janoušek Královští Sokoli 15 24 1.0 7.0 2.9 0.0 1.3/2.7 47.7 1.8
18 Aleš Pylypets BK Beroun 15 22 1.0 7.6 3.3 0.0 1.1/2.9 38.1 1.3
Filip Kačírek Sokol Písek 15 26 1.0 6.5 2.8 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.7
Václav Nosek Sokol Pražský 14 14 1.0 11.9 4.9 0.4 0.8/2.0 39.3 1.4
Kryštof Lokos SK Žabovřesky 15 24 1.0 7.0 3.2 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.5
12 Maxim Šašek BK Beroun 15 25 1.0 6.6 2.8 0.1 0.7/2.2 31.5 3.8
Jiří Husovský STRABAG Zlín 15 20 1.0 8.1 3.2 0.1 1.4/2.7 50.0 3.3
Michal Jan Novák Královští Sokoli 15 26 1.0 6.1 2.5 0.2 0.5/1.3 0.0* 2.5
Ondřej Seibert NH Ostrava 15 28 1.0 5.7 2.5 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.9
Mikoláš Černý Tygři Praha 15 22 1.0 7.2 3.3 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.4
Vojtěch Veselý Snakes Ostrava 15 28 1.0 5.6 1.9 0.3 1.0/1.4 0.0* 2.0
Marek Sekáč BK Levharti Chomutov 14 19 1.0 8.2 2.6 0.3 2.0/3.6 55.9 1.6
Adam Trejbal Slavoj Litoměřice 15 26 1.0 5.9 2.2 0.1 1.3/2.2 57.9 2.1
Martin Sztolarik Basketpoint F-M 14 19 1.0 8.1 2.1 1.2 0.5/0.8 0.0* 3.1
Štěpán Lička BC Nový Jičín 13 20 1.0 7.7 3.0 0.2 1.3/2.6 51.0 2.5
Filip Koval Slavoj Litoměřice 14 28 1.0 5.4 2.2 0.1 0.9/2.9 29.3 1.3
Alexey Lysov BA Sparta 15 23 1.0 6.5 2.9 0.1 0.4/1.1 0.0* 2.2
Tomáš Procházka TJ Sokol Kbely 15 17 1.0 8.8 2.5 0.5 2.1/4.4 48.6 2.7
Pavel Bašta USK Praha 15 29 1.0 5.1 2.1 0.0 1.0/2.2 46.0 1.1
Jakub Broda SKUP-BCM Olomouc 14 27 1.0 5.5 2.4 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.3
Filip Čejka Basketpoint F-M 14 18 1.0 8.2 2.8 0.3 1.7/3.8 43.5 2.6
Nikolas Hanuš Basketbal TJ Svitavy 15 24 1.0 6.1 2.0 0.1 1.7/4.6 36.4 2.1
Lukáš Viktora BK Kladno 15 25 1.0 5.9 1.8 0.5 0.8/1.7 0.0* 1.2
Adam Hypl Basketpoint F-M 14 16 1.0 9.2 3.1 0.6 1.2/3.0 39.6 1.9
Ondřej Finklár Válečníci Děčín 15 22 1.0 6.6 2.7 0.2 0.7/1.2 0.0* 1.9
Matěj Vurma BK Levharti Chomutov 15 22 1.0 6.6 2.9 0.1 0.5/1.9 0.0* 1.2
Tomáš Bublík STRABAG Zlín 15 19 1.0 7.6 2.4 0.6 1.1/1.8 0.0* 2.3
Robin Petřivalský BK Mohelnice 15 26 1.0 5.6 1.9 0.2 1.1/2.5 43.9 0.2
Mikuláš Bindr BK Opava 15 24 1.0 6.0 2.5 0.1 0.7/1.5 0.0* 1.8
Jakub Medveď Jižní Supi 14 19 1.0 7.6 3.1 0.1 1.2/1.8 0.0* 1.3
Pavel Plechatý BK Levharti Chomutov 15 22 1.0 6.5 2.8 0.0 1.0/3.0 31.3 3.3
9 Ondřej Kopic BK Beroun 15 20 1.0 7.2 2.5 0.3 1.5/3.2 46.9 1.8
12 Lukáš Baier Slavia Kroměříž 15 22 1.0 6.5 2.3 0.4 0.7/1.5 0.0* 1.5
Ondřej Nikodým BA Nymburk 14 20 1.0 7.1 1.8 1.1 0.4/0.8 0.0* 1.6
Martin Bodlák BK Brandýs n.L. 14 23 1.0 6.1 2.3 0.2 0.9/1.4 0.0* 1.3
Lukáš Paskovský Basket Poděbrady 14 21 1.0 6.6 2.7 0.1 0.7/1.6 0.0* 2.0
Jakub Mrkvík BK Levharti Chomutov 15 21 1.0 6.6 2.1 0.5 0.9/1.8 0.0* 1.6
Antonín Vojík Slavoj Litoměřice 14 21 1.0 6.6 2.7 0.2 0.6/1.3 0.0* 2.4
David Němec BCM Orli Prostějov 14 21 1.0 6.6 2.0 0.1 2.1/5.3 40.5 2.2
52 Dominik Poledňák Slavia Kroměříž 15 21 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.5
Max Dolník Sokol Vyšehrad 15 17 1.0 8.1 3.3 0.2 0.8/2.1 36.1 3.9
Petr Vaňourek NH Ostrava 15 24 1.0 5.7 2.0 0.4 0.6/1.9 0.0* 2.0
Petr Pučelík BK Klatovy 15 22 1.0 6.1 2.3 0.4 0.4/1.3 0.0* 2.6
Robin Vrbický BK Opava 15 23 1.0 5.9 2.2 0.0 1.3/2.3 55.6 1.9
Kristián Hager Sokol Pražský 15 24 1.0 5.6 1.7 0.5 0.8/1.6 0.0* 1.8
Vojtěch Sedlák SKUP-BCM Olomouc 15 28 1.0 4.8 1.6 0.3 0.9/1.5 0.0* 2.6
Lukáš Kubínek Slavoj Litoměřice 15 15 1.0 8.9 2.7 0.8 1.1/2.9 36.4 1.2
Marcel Cvrk BK Jiskra Domažlice 15 16 1.0 8.3 3.1 0.3 1.1/3.1 36.0 1.2
Mikuláš Hrůza BK Jiskra Domažlice 15 22 1.0 6.0 0.7 1.5 0.0/0.1 0.0* 0.8
Alexander Hess Sokol Písek 15 25 1.0 5.1 1.3 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.8
Kryštof Davídek BA Nymburk 14 12 1.0 10.7 4.8 0.2 0.7/1.9 0.0* 1.4
Václav Wiesner SLUNETA Ústí n.L. 14 17 1.0 7.5 3.3 0.0 0.9/1.5 0.0* 1.4
Matyáš Demeter Basketpoint F-M 15 19 1.0 6.7 2.7 0.2 0.8/2.6 32.7 2.7
Dominik Majda Tygři Brno 15 28 1.0 4.5 1.4 0.4 0.6/1.5 0.0* 1.0
Tobiáš Velecký SK Žabovřesky 14 19 1.0 6.6 2.7 0.1 0.9/1.8 0.0* 2.0
Matěj Hrabák BK Kladno 15 25 1.0 5.0 2.2 0.0 0.6/2.2 28.6 1.4
Vít Bukovjan BA Sparta 15 17 1.0 7.2 2.9 0.3 0.6/1.7 0.0* 1.1
Jiří Machek TJ Sokol Kbely 15 20 1.0 6.2 2.8 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.1
Radim Vévoda Basketbal TJ Svitavy 15 25 1.0 4.9 1.3 0.7 0.2/0.3 0.0* 0.8
Ondřej Kos BC Vysočina 14 22 1.0 5.5 2.1 0.3 0.5/0.9 0.0* 1.9
30 Jakub Hrdý Slavia Kroměříž 15 13 1.0 9.2 3.9 0.2 0.8/1.5 0.0* 1.7
Jan Barčák BK Opava 14 25 1.0 4.8 1.8 0.0 1.2/1.7 0.0* 1.4
Martin Kamler BC Nový Jičín 15 22 1.0 5.4 1.9 0.5 0.2/0.9 0.0* 2.2
26 Jiří Voborník SŠB Pardubice 15 21 1.0 5.6 2.1 0.0 1.3/2.5 52.8 1.9
Daniel Novotný BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 28 1.0 4.2 0.7 0.9 0.3/0.5 0.0* 1.1
5 Matěj Koryčanský BK Beroun 15 25 1.0 4.6 1.6 0.2 0.8/1.4 0.0* 1.0
Tomáš Zdražil Basketbal TJ Svitavy 15 20 1.0 5.8 2.3 0.1 1.0/2.8 36.4 2.4
Oliver Celerin Snakes Ostrava 15 24 1.0 4.8 1.9 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.0
Petr Toporkov BA Nymburk 15 21 1.0 5.4 2.2 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.4
23 Tadeáš Zavadil Slavia Kroměříž 15 16 1.0 7.1 3.1 0.2 0.4/1.3 0.0* 2.4
9 Lukáš Machálek Slavia Kroměříž 15 22 1.0 5.2 2.1 0.1 0.6/1.2 0.0* 2.0
Tobiáš Benda Basket Poděbrady 12 21 1.0 5.3 1.7 0.5 0.4/0.6 0.0* 0.7
Štěpán Martínek Tygři Praha 15 12 1.0 9.3 3.3 0.5 1.3/3.0 44.4 2.7
Oliver Parun USK Praha 15 18 1.0 6.2 2.8 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.2
Michal Jelínek BA Nymburk 15 16 1.0 6.9 2.8 0.2 0.9/2.3 37.8 1.6
Jiří Krejčí Basket Poděbrady 15 16 1.0 6.9 2.9 0.0 1.1/3.1 36.7 2.2
Zachariáš Andrle Tygři Praha 15 18 1.0 6.1 2.4 0.3 0.3/0.8 0.0* 1.1
Adam Pulkrábek BASKET Brno 14 13 1.0 8.3 2.8 0.7 0.5/1.1 0.0* 0.9
Michal Viktora BK Kladno 15 24 1.0 4.5 1.6 0.3 0.5/1.1 0.0* 1.4
Michal Kubínek Slavoj Litoměřice 15 14 1.0 7.5 2.8 0.4 0.9/2.4 36.4 1.7
Jan Bucháček Basket Poděbrady 15 16 1.0 6.5 2.3 0.4 0.8/1.6 0.0* 0.7
František Němec USK Praha 15 20 1.0 5.2 1.9 0.2 0.8/1.7 0.0* 0.9
Marek Kovář SK Žabovřesky 14 21 1.0 5.0 1.7 0.2 0.8/1.5 0.0* 1.5
Šimon Kalhous BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 20 1.0 5.2 2.1 0.1 0.8/1.3 0.0* 1.6
Vít Petrželka Basket Poděbrady 15 17 1.0 6.1 2.2 0.1 1.2/2.4 51.2 1.5
Petr Vaverka BK Brandýs n.L. 14 26 1.0 4.0 1.7 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.5
Juraj Polák Jižní Supi 15 21 1.0 4.9 1.4 0.4 0.9/1.8 0.0* 1.5
Julius Orgovan TJ Sokol Kbely 15 20 1.0 5.1 2.4 0.1 0.3/1.6 0.0* 2.0
Filip Eisman BK Kladno 15 24 1.0 4.2 1.8 0.1 0.4/1.6 0.0* 0.9
David Šťastný STRABAG Zlín 15 20 1.0 5.0 2.0 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.9
Nikolas Nezdařil BA Nymburk 15 19 1.0 5.2 1.3 0.5 1.3/2.4 53.3 2.6
Štěpán Veselý BK Levharti Chomutov 15 27 1.0 3.6 1.4 0.0 0.8/2.1 37.5 1.3
Viktor Šilhan Tygři Brno 14 30 1.0 3.2 1.3 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.5
David Malý Sokol Pražský 15 23 1.0 4.2 1.8 0.1 0.3/0.7 0.0* 2.0
Martin Hagenhofer BK Kladno 15 22 1.0 4.4 1.8 0.0 0.7/2.5 28.6 3.0
Ondřej Charvát BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 27 1.0 3.6 1.4 0.2 0.2/0.7 0.0* 1.8
Jáchym Zadražil USK Praha 15 24 1.0 4.0 1.3 0.3 0.7/1.2 0.0* 0.9
Václav Cápek BASKET Brno 15 20 1.0 4.8 2.0 0.0 0.9/2.1 40.5 1.3
Alex Vyklický USK Praha 15 28 1.0 3.4 1.2 0.3 0.2/0.9 0.0* 1.9
Lukáš Telecký Tygři Praha 15 23 1.0 4.0 1.7 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.3
Samuel Polanský Basketbal TJ Svitavy 15 23 1.0 4.0 1.3 0.1 1.0/1.9 0.0* 1.3
Petr Chytil BCM Orli Prostějov 15 21 1.0 4.3 1.8 0.0 0.6/2.0 31.0 2.8
Filip Lázňovský Jižní Supi 15 21 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/2.8 16.9 2.3
Matěj Grunt Slavoj Litoměřice 15 17 1.0 5.1 2.4 0.0 0.3/1.8 0.0* 1.9
Adam Gaye BA Sparta 15 16 1.0 5.4 2.3 0.1 0.5/1.8 0.0* 1.9
Tadeáš Laky Basketbal TJ Svitavy 14 26 1.0 3.3 0.8 0.5 0.3/0.8 0.0* 0.3
Tomáš Wasserbauer TJ Sokol Kbely 14 15 1.0 5.7 2.5 0.0 0.7/2.0 36.7 1.7
Lukáš Poulíček Tygři Praha 14 10 1.0 8.4 3.5 0.1 1.1/2.7 40.7 1.4
Samuel Kolačný BASKET Brno 15 22 1.0 3.8 1.4 0.3 0.3/0.7 0.0* 2.6
Ondřej Štěpnička BA Sparta 15 19 1.0 4.4 1.7 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.3
Daniel Kormaník BK Mohelnice 13 12 1.0 6.9 2.9 0.2 0.6/1.9 0.0* 0.0
Matěj Pučelík BK Klatovy 15 23 1.0 3.6 1.0 0.3 0.4/1.4 0.0* 1.7
David Mach BK Jiskra Domažlice 15 22 1.0 3.7 1.8 0.0 0.1/0.8 0.0* 3.0
Isa Halilaj Slavoj Litoměřice 15 8 1.0 10.1 4.5 0.0 1.1/3.3 34.6 1.9
Lukáš Dynka STRABAG Zlín 15 16 1.0 5.1 1.9 0.3 0.4/1.1 0.0* 1.8
Ondřej Plevák BC Nový Jičín 15 23 1.0 3.5 1.4 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.4
Jakub Šmíd Basketbal TJ Svitavy 15 23 1.0 3.5 1.2 0.2 0.4/1.3 0.0* 1.4
Dominik Miklas Sokol Písek 15 22 1.0 3.6 0.8 0.6 0.2/0.5 0.0* 1.0
Šimon Knol BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 24 1.0 3.3 1.0 0.4 0.0/0.2 0.0* 1.0
Tomáš Hak TJ Sokol Kbely 15 19 1.0 4.2 1.7 0.1 0.6/1.8 0.0* 2.1
Vilém Gabzdyl Snakes Ostrava 15 21 1.0 3.7 0.9 0.6 0.2/0.4 0.0* 0.9
Jiří Mikeš BA Nymburk 14 16 1.0 4.9 1.4 0.3 1.2/2.3 51.4 1.1
Lukáš Kamenec BA Nymburk 15 9 1.0 8.7 3.7 0.0 1.3/2.7 50.0 0.9
Lukáš Podrazil Tygři Praha 14 13 1.0 6.0 2.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.1
Richard Dobeš NH Ostrava 15 17 1.0 4.5 2.0 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.6
Filip Kikta Sokol Pražský 15 14 1.0 5.4 1.4 0.8 0.4/0.6 0.0* 0.9
Roman Střela Tygři Praha 15 14 1.0 5.3 2.4 0.1 0.4/1.5 0.0* 2.0
Petr Myslivec Sokol Písek 15 21 1.0 3.5 1.2 0.2 0.4/1.1 0.0* 1.4
Michal Halamíček BC Nový Jičín 13 13 1.0 5.6 1.8 0.5 0.3/0.7 0.0* 1.6
Tomáš Cicvárek Tygři Brno 15 29 1.0 2.5 1.1 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.9
Tadeáš Braun SK Žabovřesky 14 17 1.0 4.2 1.5 0.0 1.1/2.8 39.6 1.8
Štěpán Kučera BK Pelhřimov 14 13 1.0 5.5 1.5 0.6 0.5/0.5 0.0* 0.0
Robin Kalousek Slavia Kroměříž 14 10 1.0 6.9 2.1 0.6 0.9/2.2 40.9 1.0
Vojtěch Sazama BK Klatovy 15 26 1.0 2.7 1.1 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.2
Jonáš Novák BC Vysočina 15 23 1.0 3.0 0.9 0.2 0.5/1.1 0.0* 1.4
Roman Mřihlad BC Nový Jičín 14 8 1.0 8.5 4.0 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.9
Marek Sojka BA Nymburk 14 7 1.0 9.7 4.1 0.0 1.4/3.1 45.5 2.1
Petr Hasman Slavoj Litoměřice 14 21 1.0 3.2 0.7 0.5 0.3/0.6 0.0* 0.4
Václav Stoklasa BK Opava 15 23 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.7
Šimon Dezort Jižní Supi 15 19 1.0 3.5 0.9 0.5 0.2/0.5 0.0* 1.0
Šimon Melichar BASKET Brno 14 9 1.0 7.3 2.7 0.6 0.3/0.8 0.0* 2.1
Matěj Vícha BK Opava 15 22 1.0 3.0 1.4 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.7
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 15 6 1.0 10.8 3.8 0.8 0.7/1.0 0.0* 3.5
Matyáš Czetmayer Slavoj Litoměřice 15 21 1.0 3.1 1.0 0.2 0.4/1.1 0.0* 2.2
Filip Toušek BA Sparta 15 17 1.0 3.8 1.3 0.4 0.2/0.9 0.0* 0.8
David Leopold Basket Poděbrady 14 19 1.0 3.4 1.1 0.4 0.1/0.3 0.0* 1.8
Lukáš Fajkus BK Opava 15 25 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.2
Maxim Řádek SLUNETA Ústí n.L. 15 19 1.0 3.4 1.5 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.1
David Lukeš Tygři Praha 15 11 1.0 5.8 2.2 0.4 0.4/0.8 0.0* 2.4
Jonáš Jireček Basket Poděbrady 14 22 1.0 2.9 1.2 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.7
Jan Krzywoň BK Opava 15 17 1.0 3.6 1.5 0.0 0.6/1.0 0.0* 2.1
Radovan Cvrk SK Žabovřesky 15 11 1.0 5.6 1.9 0.0 1.8/2.4 76.9 1.6
Jan Džurban BC Vysočina 15 15 1.0 4.1 1.5 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.9
Kryštof Kalaš Jižní Supi 15 22 1.0 2.8 1.2 0.0 0.2/1.0 0.0* 2.5
Tomáš Urx Sokol Pražský 15 26 1.0 2.3 1.0 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.3
Tomáš Zdílna STRABAG Zlín 15 14 1.0 4.4 1.8 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.9
Vavřinec Zahořík Tygři Praha 14 13 1.0 4.6 2.2 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.3
Lukáš Horák STRABAG Zlín 15 14 1.0 4.2 1.5 0.0 1.2/2.4 50.0 1.9
11 Adam Koukal Slavia Kroměříž 15 15 1.0 3.9 1.8 0.1 0.1/0.5 0.0* 2.3
Oldřich Liška Slavoj Litoměřice 14 13 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.2
Jakub Pešek Válečníci Děčín 15 22 1.0 2.6 0.8 0.3 0.2/0.2 0.0* 0.5
Radim Hušák Sokol Pražský 14 7 1.0 8.3 3.0 0.1 1.9/3.3 56.5 0.9
16 Filip Novák Slavia Kroměříž 15 16 1.0 3.6 1.6 0.0 0.3/1.3 0.0* 3.0
Karel Povolný BK Opava 15 24 1.0 2.4 0.8 0.2 0.2/0.5 0.0* 0.7
Jonáš Sukup STRABAG Zlín 14 5 1.0 11.2 4.4 0.2 1.8/2.4 75.0 2.4
Vojtěch Heneš Tygři Brno 15 23 1.0 2.4 0.9 0.1 0.2/0.3 0.0* 0.7
Michal Slobodník BC Nový Jičín 15 11 1.0 5.1 2.4 0.1 0.1/1.0 0.0* 2.8
Ondřej Kos BK Pelhřimov 15 6 1.0 9.2 4.0 0.0 1.2/1.2 0.0* 0.0
Václav Kolář BK Levharti Chomutov 15 21 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.0
Rostislav Šnobl BK Mohelnice 15 20 1.0 2.7 0.9 0.2 0.4/1.0 0.0* 0.0
Matěj Severa SLUNETA Ústí n.L. 14 17 1.0 3.2 1.4 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.6
Vojtěch Grubba Slavoj Litoměřice 14 23 1.0 2.3 0.8 0.1 0.3/1.1 0.0* 2.0
Dominik Gasiúnas-Demčenko Jižní Supi 15 16 1.0 3.3 1.1 0.2 0.5/1.2 0.0* 2.1
Matěj Mršťák BK Mohelnice 13 11 1.0 4.8 1.7 0.3 0.5/0.9 0.0* 0.0
Vilém Suchan Královští Sokoli 15 19 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.9
Ondřej Pospíchal Tygři Praha 14 16 1.0 3.3 1.5 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.4
Filip Bartoš Jižní Supi 14 12 1.0 4.4 1.5 0.3 0.7/1.4 0.0* 2.1
Patrik Deutsch Královští Sokoli 14 23 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
Vojtěch Pelikán Sokol Písek 15 18 1.0 2.9 0.7 0.3 0.5/0.9 0.0* 0.9
2 Matyáš Dragoun BK Beroun 15 19 1.0 2.7 1.2 0.1 0.2/0.5 0.0* 2.1
Roman Domurad BASKET Brno 15 18 1.0 2.9 1.2 0.0 0.6/1.8 0.0* 0.9
Milan Pernica BK Jiskra Domažlice 14 20 1.0 2.6 1.0 0.1 0.5/1.3 0.0* 1.4
Martin Max Dzivjak Slavoj Litoměřice 14 21 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.7
Lukáš Pospíšil NH Ostrava 15 15 1.0 3.4 1.1 0.3 0.1/0.2 0.0* 1.8
Patrik Janda SLUNETA Ústí n.L. 15 21 1.0 2.4 0.7 0.3 0.1/0.4 0.0* 1.0
David Sokol SLUNETA Ústí n.L. 15 14 1.0 3.6 1.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.3
Adam Vecheta Královští Sokoli 15 21 1.0 2.3 0.9 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.0
Dominik Pova Válečníci Děčín 15 13 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/1.6 0.0* 2.3
Jan Bělohradský Tygři Praha 14 7 1.0 6.6 3.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
Lukáš Gapko Basketbal TJ Svitavy 15 24 1.0 1.9 0.3 0.3 0.2/0.6 0.0*