Martin Žák

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
BK Kladno
Výška
173 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
323
Procento vítězství
48.3%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina C BK Kladno 11 4.4 1.4 0.1 1.4/2.6 51.7 -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Kladno 7 6.7 2 0.4 1.4/3.4 41.7 -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina B BK Kladno 5 6.0 2.4 0.2 0.6/2.6 23.1 -
2019/20 starší minižáci U13 - Kvalifikace o NF U13B semifinále Kla U13B(kv) 1 1.0 0 0 1/2 50.0 -
2019/20 starší minižáci U13 - Kvalifikace o NF U13B finále Kla U13B(kv) 2 1.5 0.5 0 0.5/1.5 33.3 -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BK Kladno 8 0.6 0.3 0 0.1/0.3 50.0 -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BK Kladno 24 1.6 0.8 0 0.1/0.4 20.0 -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BK Kladno 20 4.0 1.7 0 0.6/2.7 20.8 -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BK Kladno 18 8.3 3.5 0 1.3/3.3 39.0 -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BK Kladno 19 11.0 4.4 0 2.2/3.8 56.2 -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze BK Kladno 21 0.3 0.1 0 0/0.4 12.5 -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BK Kladno 18 0.8 0.3 0 0.2/1.1 20.0 -
2017/18 mladší minižáci U12 - Základní fáze BK Kladno 10 4.7 1.8 0 1.1/2.3 47.8 -
2017/18 mladší minižáci U12 - F2 - sk. 6.-11. místo BK Kladno 8 9.1 4 0 1.1/2.1 52.9 -
2018/19 mladší minižáci U12 - Kvalifikace C BK Kladno 4 12.8 5.5 0 1.8/3.3 53.8 -
2018/19 mladší minižáci U12 - F1 BK Kladno 18 8.5 3.4 0 1.6/3.3 48.3 -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace C BK Kladno 8 7.9 3.5 0.1 0.5/1.3 40.0 -
2018/19 starší minižáci U13 - F2 BK Kladno 16 7.8 3.4 0.1 0.8/2.5 32.5 -
2019/20 starší minižáci U13 - Kvalifikace B BK Kladno 6 6.7 2.7 0.2 0.8/1.7 50.0 -
2019/20 starší minižáci U13 - F1 BK Kladno 13 7.3 2.3 0.2 2.2/4.2 52.7 -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Kladno 3 0.7 0.3 0 0/0 0.0 -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BK Kladno 1 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o národní finále U11B skupina A BK Kladno U11B (kv-1 4 9.8 3.3 0 3.3/8.5 38.2 -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o Národní finále U11B BK Kladno U11B (kv-1 2 10.5 4 0 2.5/5 50.0 -
2018/19 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále U12B semifinále 2 BKKlaU12B 2 6.5 2.5 0 1.5/4 37.5 -
2018/19 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále U12B finále BKKlaU12B 2 10.0 4 0 2/3.5 57.1 -
2021/22 žáci U15 - skupina B BK Kladno 5 7.4 2.6 0.2 1.6/4.4 36.4 -
2021/22 žáci U15 - liga A BK Kladno 14 10.2 2.7 0.9 2.2/4.2 52.5 -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A BK Kladno 12 16.3 4.7 1.5 2.5/3.8 65.2 -
2022/23 junioři U19 - Skupina A BK Kladno 10 4.6 1.3 0.6 0.2/0.6 33.3 -
2023/24 kadeti U17 - Skupina A BK Kladno 3 14.3 2.3 3 0.7/2.7 25.0 -
2023/24 kadeti U17 - Skupina C BK Kladno 12 16.6 4.7 1.4 3/4.5 66.7 -
2023/24 muži - Krajský přebor mužů Kla 14 5.8 1.9 0.4 0.8/1.1 68.8 -
2023/24 kadeti U17 - Skupina B + C o 1. - 8. místo BK Kladno 2 13.5 3.5 1 3.5/6.5 53.8 -
Průměr za kariéru 17.0 6.6 2.4 0.3 1.2/2.5 72.7 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Sokol Vyšehrad 30. 9. 2023
2B body 11 Sokol Žižkov B 1. 10. 2023
3B body 5 Sokol Žižkov B 9. 12. 2023
Body 26 Sokol Žižkov B 1. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Sokol Pražský 27. 1. 2018 2017/18
2B body 11 Kelti Nové Strašecí 4. 3. 2023 2022/23
3B body 5 Sokol Žižkov B 9. 12. 2023 2023/24
Body 31 BK Sokolov 18. 3. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
27. 5. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 15 3 3 0/4 0.0
27. 5. 2023 Skupina A LYNX Liberec 8 1 2 0/0 0
28. 5. 2023 Skupina A BK Beroun 20 3 4 2/4 50.0
30. 9. 2023 Skupina C Sokol Vyšehrad 23 8 1 4/4 100.0
1. 10. 2023 Skupina C Sokol Žižkov B 26 11 0 4/4 100.0
7. 10. 2023 Krajský přebor mužů KHo 5 2 0 1/2 50.0
8. 10. 2023 Krajský přebor mužů BKSad 4 0 1 1/2 50.0
14. 10. 2023 Skupina C BK Č. Brod 16 5 1 3/7 42.9
15. 10. 2023 Skupina C BC Benešov 12 4 1 1/2 50.0
21. 10. 2023 Krajský přebor mužů BCSla 2 1 0 0/0 0
22. 10. 2023 Krajský přebor mužů Sla 7 2 1 0/0 0
5. 11. 2023 Skupina C Radotínský SK 15 2 3 2/4 50.0
11. 11. 2023 Krajský přebor mužů BerB 6 3 0 0/0 0
12. 11. 2023 Krajský přebor mužů Příb 2000 "B" 4 2 0 0/0 0
18. 11. 2023 Skupina C BK Beroun 9 1 1 4/6 66.7
19. 11. 2023 Skupina C BK Beroun 26 8 2 4/4 100.0
2. 12. 2023 Krajský přebor mužů SVyšehrad 5 1 0 3/3 100.0
3. 12. 2023 Krajský přebor mužů SVyšehrad 6 2 0 2/2 100.0
9. 12. 2023 Skupina C Sokol Žižkov B 25 3 5 4/4 100.0
10. 12. 2023 Skupina C Sokol Vyšehrad 20 6 2 2/6 33.3
16. 12. 2023 Krajský přebor mužů BKSad 6 3 0 0/0 0
17. 12. 2023 Krajský přebor mužů KHo 11 3 1 2/3 66.7
4. 1. 2024 Skupina C BC Benešov 9 3 0 3/6 50.0
7. 1. 2024 Skupina C BK Č. Brod 9 3 0 3/5 60.0
13. 1. 2024 Krajský přebor mužů Sla 8 1 2 0/0 0
14. 1. 2024 Krajský přebor mužů BCSla 8 3 0 2/4 50.0
20. 1. 2024 Skupina C Radotínský SK 9 2 1 2/2 100.0
27. 1. 2024 Krajský přebor mužů Příb 2000 "B" 9 3 1 0/0 0
28. 1. 2024 Krajský přebor mužů BerB 0 0 0 0/0 0
5. 2. 2024 Skupina B + C o 1. - 8. místo BK Klatovy B 12 4 0 4/6 66.7
10. 2. 2024 Skupina B + C o 1. - 8. místo BK Jiskra Domažlice 15 3 2 3/7 42.9
Celkem 31 350 96 34 56/91 61.5
Průměr 31 11.3 3.1 1.1 1.8/2.9 61.5
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
BK Beroun 5 15.2 3.4 1.8 3.0/4.6 65.2 3.8
Sokol Vyšehrad 7 7.9 3.6 0.1 0.3/1.1 25.0 1.4
Sokol Žižkov B 2 25.5 7.0 2.5 4.0/4.0 100.0 1.0
Sokol Kbely 8 6.1 2.6 0.0 0.9/2.4 36.8 1.4
TJ Sokol Pražský 10 4.4 1.9 0.0 0.6/1.6 37.5 1.3
Sokol Vyšehrad 2 21.5 7.0 1.5 3.0/5.0 60.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 21.0 4.5 2.0 6.0/11.0 54.5 4.0
Sokol Pražský 10 4.0 1.4 0.0 1.2/3.2 37.5 0.7
BK Jiskra Domažlice 3 13.0 2.0 2.3 2.0/4.3 46.2 2.7
Sokol Pražský 4 9.3 2.8 0.3 3.0/5.8 52.2 2.3
Sokol Kbely 3 12.0 5.0 0.0 2.0/3.3 60.0 2.0
BK Klatovy 2 17.5 4.5 2.0 2.5/5.0 50.0 1.0
TJ Sokol Dubeč 5 6.6 2.8 0.0 1.0/2.0 50.0 1.4
Sokol Vyšehrad 8 4.1 1.8 0.0 0.6/2.5 25.0 0.4
Velká Ohrada 3 11.0 4.3 0.0 2.3/3.7 63.6 2.0
BA Sparta 10 3.2 1.1 0.0 1.0/1.9 52.6 1.0
BA Radotín 2 16.0 8.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Slavoj Litoměřice 4 7.5 2.3 0.5 1.5/3.3 46.2 3.0
Sokol Žižkov Cubs 3 10.0 4.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
BA Sparta 4 6.5 2.0 0.0 2.5/4.3 58.8 2.0
BK Č. Brod 2 12.5 4.0 0.5 3.0/6.0 50.0 2.5
BK Teplice 4 6.3 1.8 0.5 1.3/2.3 55.6 1.5
Radotínský SK 2 12.0 2.0 2.0 2.0/3.0 66.7 -
Porg Basket 3 7.7 3.3 0.0 1.0/3.0 33.3 0.7
BA Tygři Louny 4 5.8 2.0 0.3 1.0/3.3 30.8 1.5
BK Levharti Chomutov 4 5.5 2.8 0.0 0.0/1.8 0.0 2.0
BC Benešov 2 10.5 3.5 0.5 2.0/4.0 50.0 1.5
kelti Nové Strašecí 2 10.0 3.0 0.5 2.5/5.0 50.0 3.0
BK Chomutov 5 3.6 1.8 0.0 0.0/0.8 0.0 1.2
BK Jiskra Domažlice 2 9.0 3.0 0.5 1.5/3.5 42.9 4.5
BK Klatovy 2 9.0 3.0 0.5 1.5/1.5 100.0 2.5
Jižní Supi 2 8.5 0.5 1.5 3.0/5.0 60.0 3.0
BA Sparta 5 3.4 1.4 0.0 0.6/2.0 30.0 0.8
KHo 2 8.0 2.5 0.5 1.5/2.5 60.0 2.0
Sokol Kbely 2 8.0 3.0 0.5 0.5/1.0 50.0 1.5
BA Sparta Praha 1 15.0 3.0 3.0 0.0/4.0 0.0 4.0
BraU12B 1 15.0 6.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Sla 2 7.5 1.5 1.5 0.0/0.0 0.0 2.5
TJ Thermia K. Vary 1 14.0 5.0 1.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Tygři Praha 3 4.3 1.0 0.3 1.3/2.7 50.0 2.7
Sokol Pražský 1 13.0 4.0 1.0 2.0/8.0 25.0 -
TJ Sokol Kbely 1 13.0 5.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Příb 2000 "B" 2 6.5 2.5 0.5 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Klatovy B 1 12.0 4.0 0.0 4.0/6.0 66.7 5.0
SVyšehrad 2 5.5 1.5 0.0 2.5/2.5 100.0 0.5
BKSad 2 5.0 1.5 0.5 0.5/1.0 50.0 0.5
BCSla 2 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
LYNX Liberec 1 8.0 1.0 2.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Praha 2 4.0 1.5 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
Sluneta Ústí n. L. 3 2.3 0.3 0.0 1.7/2.7 62.5 2.3
BK Sokolov 2 3.5 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Tygři Louny 2 3.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BerB 2 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha B 1 6.0 1.0 1.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BK Brand U13B(kv) 2 1.5 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
BA Sparta Praha 1 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Válečníci Děčín B 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Porg Basket 3 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0 -
USK Praha 2 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
TJ Sokol Dubeč 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0

články