Maxim Šašek

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
BK Beroun
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
179
Procento vítězství
37.4%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B BK Beroun 10 1.6 0.7 0 0.2/1.2 16.7 -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. B BK Beroun 5 5.0 2.4 0 0.2/1.2 16.7 -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina A BK Beroun 2 6.5 2.5 0 1.5/5.5 27.3 -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "B" Ber U13B 8 2.6 1.1 0 0.4/1.1 33.3 -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "B1" Ber U13B 8 2.4 1 0 0.4/1 37.5 -
2018/19 starší minižáci U13 - Skupina 3-4 Ber U13B 2 2.0 1 0 0/0 0.0 -
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" Ber U13B 9 5.1 2.4 0 0.2/2.3 9.5 -
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" Ber U13B 8 4.0 1.9 0 0.3/1.9 13.3 -
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A" Ber U12B 8 0.5 0.3 0 0/0.5 0.0 -
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A1" Ber U12B 8 1.0 0.4 0 0.3/0.5 50.0 -
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 9-10 Ber U12B 2 0.0 0 0 0/1 0.0 -
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 9-10 B Ber U12B 2 1.0 0.5 0 0/0 0.0 -
2018/19 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A" Ber U12B 9 3.4 1.7 0 0.1/1.4 7.7 -
2018/19 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A1" Ber U12B 9 6.7 3.2 0 0.2/0.6 40.0 -
2018/19 mladší minižáci U12 - Nadstavba A Ber U12B 4 0.5 0.3 0 0/0 0.0 -
2017/18 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace o národní finále U11MIX skupina B BK Beroun U11(mix-18 2 2.0 0.5 0 1/2 50.0 -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Beroun 13 6.3 2.4 0.2 0.8/1.8 47.8 -
2021/22 žáci U15 - skupina A BK Beroun 11 7.5 3.5 0 0.6/2.8 22.6 -
2021/22 žáci U15 - extraliga A BK Beroun 14 5.8 2.2 0.2 0.7/1.6 43.5 -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A BK Beroun 4 5.5 2.3 0 1/2.5 40.0 -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A BK Beroun 10 6.9 3 0 0.9/2.8 32.1 -
2023/24 kadeti U17 - Skupina A BK Beroun 3 8.7 4 0 0.7/2.3 28.6 -
2023/24 kadeti U17 - Skupina C BK Beroun 7 6.9 2.7 0.1 1/3.6 28.0 -
2023/24 junioři U19 - Skupina B BK Beroun 5 5.0 1.6 0 1.8/4.2 42.9 -
2023/24 muži - SBLM skupina západ BK Ber 9 1.4 0.6 0 0.3/0.4 75.0 -
2023/24 muži - Nadstavba A BK Ber 3 2.7 1 0 0.7/0.7 100.0 -
2023/24 kadeti U17 - Skupina B + C o 1. - 8. místo BK Beroun 4 9.5 4 0 1.5/2 75.0 -
Průměr za kariéru 17.9 4.4 1.9 0.0 0.5/1.7 83.8 2.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BK Jiskra Domažlice 6. 4. 2024
2B body 6 Medvědi Tábor 16. 3. 2024
3B body 1 BK Č. Brod 15. 10. 2023
Body 14 BK Kladno 18. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 BK Teplice 22. 5. 2022 2022/23
2B body 9 Wizards U12B(ms)(mix 12. 1. 2019 2018/19
3B body 1 SKB Rokycany 9. 10. 2021 2021/22
Body 18 Wizards U12B(ms)(mix 12. 1. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
27. 5. 2023 Skupina A LYNX Liberec 8 4 0 0/2 0.0
27. 5. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 13 6 0 1/2 50.0
28. 5. 2023 Skupina A BK Kladno 5 2 0 1/3 33.3
28. 9. 2023 Skupina B Kelti Nové Strašecí 6 2 0 2/8 25.0
30. 9. 2023 Skupina C Sokol Žižkov B 8 3 0 2/6 33.3
1. 10. 2023 Skupina C Sokol Vyšehrad 5 2 0 1/6 16.7
30. 9. 2023 SBLM skupina západ TZRak 0 0 0 0/0 0
14. 10. 2023 Skupina C BC Benešov 0 0 0 0/2 0.0
14. 10. 2023 SBLM skupina západ BK Kral-Jun.muži 4 1 0 2/2 100.0
15. 10. 2023 Skupina C BK Č. Brod 11 4 1 0/0 0
4. 11. 2023 SBLM skupina západ BKKla 0 0 0 0/0 0
5. 11. 2023 SBLM skupina západ ŠSKSla 2 1 0 0/0 0
18. 11. 2023 Skupina C BK Kladno 14 6 0 2/3 66.7
19. 11. 2023 Skupina C BK Kladno 4 2 0 0/2 0.0
2. 12. 2023 Skupina B BK Sokolov 2 1 0 0/2 0.0
9. 12. 2023 Skupina C Sokol Vyšehrad 6 2 0 2/6 33.3
10. 12. 2023 SBLM skupina západ TZRak 4 2 0 0/0 0
6. 1. 2024 SBLM skupina západ Měl 3 1 0 1/2 50.0
7. 1. 2024 SBLM skupina západ BK Kral-Jun.muži 0 0 0 0/0 0
14. 1. 2024 Skupina B Kelti Nové Strašecí 7 2 0 3/5 60.0
20. 1. 2024 SBLM skupina západ ŠSKSla 0 0 0 0/0 0
21. 1. 2024 SBLM skupina západ BKKla 0 0 0 0/0 0
11. 2. 2024 Nadstavba A ČBr 4 2 0 0/0 0
10. 2. 2024 Nadstavba A Kol 4 1 0 2/2 100.0
17. 2. 2024 Skupina B VYS 7 2 0 3/4 75.0
18. 2. 2024 Skupina B BA Tygři Louny 3 1 0 1/2 50.0
2. 3. 2024 Nadstavba A Réma 0 0 0 0/0 0
2. 3. 2024 Skupina B + C o 1. - 8. místo BK Klatovy B 6 3 0 0/1 0.0
16. 3. 2024 Skupina B + C o 1. - 8. místo Medvědi Tábor 12 6 0 0/0 0
17. 3. 2024 Skupina B + C o 1. - 8. místo SKB Rokycany 8 3 0 2/2 100.0
6. 4. 2024 Skupina B + C o 1. - 8. místo BK Jiskra Domažlice 12 4 0 4/5 80.0
Celkem 31 158 63 1 29/67 43.3
Průměr 31 5.1 2.0 0.0 0.9/2.2 43.3
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
BK Jiskra Domažlice 5 9.0 3.8 0.0 1.4/3.4 41.2 4.2
BK Kladno 4 10.0 4.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.3
Jižní Supi 2 15.5 7.5 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
BK Jiskra Domažlice 2 11.0 4.5 0.0 2.0/7.0 28.6 4.5
BK Klatovy 2 9.5 4.5 0.0 0.5/5.5 9.1 3.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 8.5 3.0 0.5 1.0/2.0 50.0 4.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 7.0 3.5 0.0 0.0/2.0 0.0 3.5
Kelti Nové Strašecí 2 6.5 2.0 0.0 2.5/6.5 38.5 1.0
BA Sparta Praha 1 13.0 6.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 2 6.5 3.0 0.0 0.5/2.0 25.0 4.0
Medvědi Tábor 1 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 3 4.0 1.3 0.0 1.3/2.0 66.7 4.0
Sokol Vyšehrad 2 5.5 2.0 0.0 1.5/6.0 25.0 0.5
BK Č. Brod 1 11.0 4.0 1.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 3 3.7 1.7 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BK Teplice 1 10.0 3.0 0.0 4.0/10.0 40.0 3.0
BK Sokolobv 1 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři U13B 2 4.5 2.0 0.0 0.5/3.5 14.3 2.0
Válečníci Děčín 2 4.5 2.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
Sokol Žižkov B 1 8.0 3.0 0.0 2.0/6.0 33.3 -
LYNX Liberec 1 8.0 4.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
SKB Rokycany 1 8.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
kelti Nové Strašecí 2 3.5 1.5 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
VYS 1 7.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BK Brandýs n.L. 2 3.5 0.5 0.5 1.0/2.0 50.0 4.5
Medvědi Tábor 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Klatovy B 1 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Tygři Praha B 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 1 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Kol 1 4.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
ČBr 1 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Kral-Jun.muži 2 2.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
TZRak 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Sparta 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
JUVENTA U13B 2 2.0 1.0 0.0 0.0/2.5 0.0 3.0
Měl 1 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Tygři Louny 1 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Ben U13B 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
Lions J. Hradec 1 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Bol U12B 4 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0 0.3
ŠSKSla 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Sokolov 1 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
BŠPhaU12B 4 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Klatovy 2 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BCBenU12B 4 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Sparta Praha 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Réma 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BKKla 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BŠ Tygři U13 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Benešov 1 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -