SLUNETA Ústí n.L.

Kategorie
Žáci U15
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Žákovská liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 29. 7. 2022
Martin Gabriel
sekretariat@bkusti.cz
603 157 578

Trenér

od: 12. 5. 2023
Matěj Anderle
mabasket5@seznam.cz
730 609 272

Asistent trenéra

od: 6. 4. 2023
Nikola Dvořáková
niky.dvorakova@gmail.com

Asistent trenéra

od: 15. 8. 2022
Jan Hatylák
jan.hatylak@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 12. 5. 2023
Michal Žalud
michal.zaldy@email.cz
603 449 889

Adresa

Basketbalový klub Ústí nad Labem z.s.
Jateční
400 01 Ústí nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
7 Marek Koštíř 2009 165 15 17 1.0 14.9 3.9 1.5 2.8/3.9 71.2 2.3
35 Vojtěch Jaroš 2009 180 15 20 1.0 10.9 3.1 1.2 1.2/2.1 54.8 1.5
20 Jakub Renner 2010 170 14 16 1.0 13.6 4.1 0.3 4.5/6.4 69.9 2.3
17 Vojtěch Bubeník 2009 188 15 17 1.0 12.2 4.5 0.3 2.2/4.1 55.1 2.1
18 Jan Souček 2010 184 14 12 1.0 6.8 2.2 0.3 1.4/2.7 53.1 1.3
21 Lukáš Pastor 2009 184 15 14 1.0 5.6 1.4 0.4 1.8/2.7 65.8 2.4
1 Marek Zajíček 2009 177 15 16 1.0 2.6 1.0 0.1 0.3/0.9 0.0 1.2
77 Matvii Filiionchyk 2009 174 15 14 1.0 2.2 0.7 0.1 0.4/0.6 0.0 2.4
12 Vojtěch Toman 2009 168 15 14 1.0 1.9 0.7 0.0 0.4/1.7 0.0 1.6
8 Karel Vild 2009 167 15 18 1.0 0.7 0.2 0.0 0.2/0.6 0.0 1.3
27 David Kracík 2009 180 15 16 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0 1.3
Adam Novák 2009 160 15 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
80 Nikolas Urbánek 2010 165 14 14 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.6
9 Matyáš Hauzner 2009 170 15 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0 0.2
4 Matěj Mudroch 2009 174 15 14 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.4 0.0 0.4
5 Adam Sebera 2010 162 14 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
00 Šimon Jiřička 2009 183 15 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0 1.6
22 Vendelín Kuneš 2009 155 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Filip Mudroch 2012 157 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jan Krupa 2010 169 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Žalud 2008 170 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
30 Sebastian Sazankov 2009 158 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
6 Robin Chott 2009 166 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Václav Wiesner 2008 176 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Soukop 2008 168 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Patrik Wanke 2008 181 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Veselý 2008 165 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Štěpán Šural 2010 167 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kryštof Stanko 2010 168 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Severa 2008 170 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Sakař 2008 160 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Novák 2012 162 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Mayer 2008 162 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vladimír Krýsl 2008 188 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Reginald Král 2008 161 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
19 Václav Hanzl 2009 167 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
11 Jan Petříček 2009 178 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
317 žákovská liga (žáci U15) Domácí 14. 4. 2024 SLUNETA Ústí nad Labem : 0 /0 %
314 žákovská liga (žáci U15) Domácí 13. 4. 2024 SLUNETA Ústí nad Labem : 0 /0 %
309 žákovská liga (žáci U15) Domácí 24. 3. 2024 BK Klatovy : 0 /0 %
305 žákovská liga (žáci U15) Domácí 23. 3. 2024 BK Lokomotiva Plzeň : 0 /0 %
297 žákovská liga (žáci U15) Domácí 14. 3. 2024 Tygři Praha : 0 /0 %
301 žákovská liga (žáci U15) Domácí 10. 3. 2024 BA Sparta : 0 /0 %
294 žákovská liga (žáci U15) Hosté 18. 2. 2024 BK Lokomotiva Plzeň 67:70 19 7 11/18 61.1%
289 žákovská liga (žáci U15) Hosté 17. 2. 2024 BK Klatovy 59:45 16 3 4/10 40%
101 žákovská liga (žáci U15) Hosté 14. 1. 2024 BA Nymburk 107:49 16 1 14/24 58.3%
97 žákovská liga (žáci U15) Hosté 13. 1. 2024 Královští Sokoli 70:58 19 4 8/12 66.7%
106 žákovská liga (žáci U15) Domácí 10. 1. 2024 BK Brandýs nad Labem 37:99 15 0 7/9 77.8%
93 žákovská liga (žáci U15) Domácí 3. 12. 2023 Jižní Supi 58:57 14 3 21/31 67.7%
90 žákovská liga (žáci U15) Domácí 2. 12. 2023 Sokol Pražský 24:133 8 2 2/9 22.2%
109 žákovská liga (žáci U15) Domácí 23. 11. 2023 Slavoj BK Litoměřice 60:86 17 4 14/20 70%
88 žákovská liga (žáci U15) Hosté 12. 11. 2023 Válečníci Děčín 125:36 12 1 9/16 56.3%
60 žákovská liga (žáci U15) Domácí 11. 11. 2023 Válečníci Děčín 33:118 9 4 3/8 37.5%
77 žákovská liga (žáci U15) Hosté 1. 11. 2023 Slavoj BK Litoměřice 54:80 27 4 14/20 70%
82 žákovská liga (žáci U15) Hosté 22. 10. 2023 BK Brandýs nad Labem 104:48 17 0 14/22 63.6%
73 žákovská liga (žáci U15) Domácí 8. 10. 2023 Královští Sokoli 76:45 29 3 9/19 47.4%
69 žákovská liga (žáci U15) Domácí 7. 10. 2023 BA Nymburk 34:104 9 2 10/25 40%
66 žákovská liga (žáci U15) Hosté 24. 9. 2023 Sokol Pražský 73:46 11 5 9/21 42.9%
61 žákovská liga (žáci U15) Hosté 23. 9. 2023 Jižní Supi 102:69 27 1 12/21 57.1%
37 kvalifikace o ligu (žáci U15) Hosté 4. 6. 2023 BA Radotín 65:66 22 3 13/27 48.1%
31 kvalifikace o ligu (žáci U15) Domácí 3. 6. 2023 BA Radotín 83:79 24 2 29/41 70.7%
6 kvalifikace o ligu (žáci U15) Hosté 21. 5. 2023 Basketbal TJ Svitavy 83:103 32 8 15/23 65.2%
1 kvalifikace o ligu (žáci U15) Domácí 20. 5. 2023 Loko Trutnov 77:85 18 8 17/35 48.6%
3 kvalifikace o ligu (žáci U15) Hosté 20. 5. 2023 BK Sokolov 91:58 14 7 9/10 90%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 20. 5. 2023
16:30
BK Sokolov
SLUNETA Ústí nad Labem
91
58
21
17
45
36
71
51
Skupina A Review
1. kolo 20. 5. 2023
09:30
SLUNETA Ústí nad Labem
Loko Trutnov
77
85
26
14
38
44
62
64
Skupina A Review
1. kolo 21. 5. 2023
11:30
Basketbal TJ Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
83
103
30
25
43
50
54
78
Skupina A Review
1. kolo 3. 6. 2023
12:30
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Radotín
83
79
14
15
37
40
60
56
2. kolo Review
1. kolo 4. 6. 2023
13:00
BA Radotín
SLUNETA Ústí nad Labem
65
66
14
20
36
35
44
42
2. kolo Review
2. kolo 23. 9. 2023
17:00
Jižní Supi
SLUNETA Ústí nad Labem
102
69
32
11
63
25
85
50
Skupina B Review
3. kolo 24. 9. 2023
12:30
Sokol Pražský
SLUNETA Ústí nad Labem
73
46
22
10
38
20
50
35
Skupina B Review
4. kolo 7. 10. 2023
17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Nymburk
34
104
9
29
22
44
30
75
Skupina B Review
5. kolo 8. 10. 2023
10:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští Sokoli
76
45
19
10
31
20
64
29
Skupina B Review
7. kolo 22. 10. 2023
09:00
BK Brandýs nad Labem
SLUNETA Ústí nad Labem
104
48
31
13
49
25
68
35
Skupina B Review
6. kolo 1. 11. 2023
17:00
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
54
80
21
14
30
36
44
57
Skupina B Review
1. kolo 11. 11. 2023
13:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
33
118
7
28
15
66
28
101
Skupina B Review
8. kolo 12. 11. 2023
12:30
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
125
36
34
11
73
19
91
27
Skupina B Review
14. kolo 23. 11. 2023
17:30
SLUNETA Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
60
86
18
16
36
45
56
76
Skupina B Review
9. kolo 2. 12. 2023
16:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Pražský
24
133
6
26
12
60
20
101
Skupina B Review
10. kolo 3. 12. 2023
09:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Jižní Supi
58
57
17
14
30
30
39
42
Skupina B Review
13. kolo 10. 1. 2024
17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Brandýs nad Labem
37
99
2
20
12
49
27
73
Skupina B Review
11. kolo 13. 1. 2024
18:30
Královští Sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
70
58
23
17
35
32
55
44
Skupina B Review
12. kolo 14. 1. 2024
12:00
BA Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
107
49
22
16
35
28
62
40
Skupina B Review
1. kolo 17. 2. 2024
16:00
BK Klatovy
SLUNETA Ústí nad Labem
59
45
12
16
25
24
41
36
Liga A Review
2. kolo 18. 2. 2024
12:30
BK Lokomotiva Plzeň
SLUNETA Ústí nad Labem
67
70
17
16
32
35
47
57
Liga A Review
4. kolo 10. 3. 2024
09:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta
Liga A Preview
3. kolo 14. 3. 2024
17:30
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha
Liga A Preview
5. kolo 23. 3. 2024
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Lokomotiva Plzeň
Liga A Preview
6. kolo 24. 3. 2024
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Klatovy
Liga A Preview
7. kolo 13. 4. 2024
00:00
BA Sparta
SLUNETA Ústí nad Labem
Liga A Preview
8. kolo 14. 4. 2024
00:00
Tygři Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
Liga A Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 kvalifikace o ligu 3 4
2023/24 žákovská liga 7 17
2022/23 žákovská liga 1 26
2021/22 žákovská liga 2 25
2019/20 žákovská liga 1 26
2018/19 kvalifikace o ligu 2 5
2018/19 žákovská liga 4 23
2017/18 nadregionální soutěž 2 14
2017/18 kvalifikace o ligu 4 3
2016/17 nadregionální soutěž 1 24
2016/17 kvalifikace o ligu 3 4
2016/17 žákovská liga 2 16
2015/16 kvalifikace o ligu 1 6
2015/16 žákovská liga 5 19

články