Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
liga B 1. kolo 365
BA Sparta
TJ Sokol Kbely
5. 3. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
liga B 1. kolo 367
Basket Poděbrady
BA Nymburk
5. 3. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
liga B 1. kolo 366
BK Mohelnice
Basketbal TJ Svitavy
5. 3. 2022
15:00
Tělocvična ZŠ
Preview
liga B 2. kolo 369
TJ Sokol Kbely
BA Nymburk
15. 1. 2022
10:00
ZŠ Albrechtická Lukáš Kalabza
Jiří Jodl
42
56
7
18
12
36
23
45
Review
liga B 2. kolo 368
BA Sparta
Basket Poděbrady
15. 1. 2022
11:00
Hala Kuncova Jiří Šlaj
Fedor Lysov
73
90
9
23
31
45
55
67
Review
liga B 2. kolo 370
SŠB Pardubice
BK Mohelnice
15. 1. 2022
15:00
SH ZŠ Studánka Dominik Výborný
Martin Koudela
102
44
21
6
47
14
74
28
Review
liga B 3. kolo 371
BA Sparta
BA Nymburk
16. 1. 2022
09:00
Hala Kuncova Jiří Šlaj
Michal Vyhlídal
75
65
22
13
44
33
63
49
Review
liga B 3. kolo 372
TJ Sokol Kbely
Basket Poděbrady
16. 1. 2022
10:00
ZŠ Albrechtická Jaroslav Pazourek
Fedor Lysov
44
77
9
19
25
45
36
57
Review
liga B 3. kolo 373
SŠB Pardubice
Basketbal TJ Svitavy
16. 1. 2022
11:00
SH ZŠ Studánka Roman Mareš
Vladislav Trmač
56
40
8
7
30
16
45
31
Review
liga B 4. kolo 374
Basket Poděbrady
BK Mohelnice
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
liga B 4. kolo 376
BA Sparta
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
liga B 4. kolo 375
BA Nymburk
Basketbal TJ Svitavy
29. 1. 2022
11:00
Hala BIOS Martin Koudela
Michal Horník
Preview
liga B 5. kolo 378
BA Nymburk
BK Mohelnice
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
liga B 5. kolo 379
TJ Sokol Kbely
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
ZŠ Albrechtická
Preview
liga B 5. kolo 377
Basket Poděbrady
Basketbal TJ Svitavy
30. 1. 2022
11:30
MSH Ostende Klaudia Karwowska
Fedor Lysov
Preview
liga B 6. kolo 380
SŠB Pardubice
Basket Poděbrady
12. 2. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
liga B 6. kolo 381
BK Mohelnice
BA Sparta
12. 2. 2022
15:00
Tělocvična ZŠ
Preview
liga B 6. kolo 382
Basketbal TJ Svitavy
TJ Sokol Kbely
12. 2. 2022
16:30
SH Na Střelnici
Preview
liga B 7. kolo 383
SŠB Pardubice
BA Nymburk
13. 2. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
liga B 7. kolo 384
BK Mohelnice
TJ Sokol Kbely
13. 2. 2022
10:00
Tělocvična ZŠ
Preview
liga B 7. kolo 385
Basketbal TJ Svitavy
BA Sparta
13. 2. 2022
14:30
SH Na Střelnici
Preview
liga B 8. kolo 386
TJ Sokol Kbely
BA Sparta
6. 3. 2022
-
Tělocvična ZŠ Litvínovská
Preview
liga B 8. kolo 388
BA Nymburk
Basket Poděbrady
6. 3. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
liga B 8. kolo 387
Basketbal TJ Svitavy
BK Mohelnice
6. 3. 2022
09:30
SH Na Střelnici
Preview
liga B 9. kolo 389
BA Nymburk
BA Sparta
19. 3. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
liga B 9. kolo 390
Basket Poděbrady
TJ Sokol Kbely
19. 3. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
liga B 9. kolo 391
Basketbal TJ Svitavy
SŠB Pardubice
19. 3. 2022
16:30
SH Na Střelnici
Preview
liga B 10. kolo 392
Basket Poděbrady
BA Sparta
20. 3. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
liga B 10. kolo 393
BA Nymburk
TJ Sokol Kbely
20. 3. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
liga B 10. kolo 394
BK Mohelnice
SŠB Pardubice
20. 3. 2022
10:00
Tělocvična ZŠ
Preview
liga B 11. kolo 397
SŠB Pardubice
TJ Sokol Kbely
2. 4. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
liga B 11. kolo 396
BK Mohelnice
BA Nymburk
2. 4. 2022
15:00
Tělocvična ZŠ
Preview
liga B 11. kolo 395
Basketbal TJ Svitavy
Basket Poděbrady
2. 4. 2022
16:00
SH Na Střelnici
Preview
liga B 12. kolo 400
SŠB Pardubice
BA Sparta
3. 4. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
liga B 12. kolo 398
BK Mohelnice
Basket Poděbrady
3. 4. 2022
10:00
Tělocvična ZŠ
Preview
liga B 12. kolo 399
Basketbal TJ Svitavy
BA Nymburk
3. 4. 2022
11:00
SH Na Střelnici
Preview
liga B 13. kolo 401
BA Nymburk
SŠB Pardubice
23. 4. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
liga B 13. kolo 402
TJ Sokol Kbely
BK Mohelnice
23. 4. 2022
-
Tělocvična ZŠ Litvínovská
Preview
liga B 13. kolo 403
BA Sparta
Basketbal TJ Svitavy
23. 4. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
liga B 14. kolo 404
Basket Poděbrady
SŠB Pardubice
24. 4. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
liga B 14. kolo 405
BA Sparta
BK Mohelnice
24. 4. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
liga B 14. kolo 406
TJ Sokol Kbely
Basketbal TJ Svitavy
24. 4. 2022
-
Tělocvična ZŠ Litvínovská
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. SŠB Pardubice 2 2 0 158 84 4
2. Basket Poděbrady 2 2 0 167 117 4
3. BA Nymburk 2 1 1 121 117 3
4. BA Sparta 2 1 1 148 155 3
5. TJ Sokol Kbely 2 0 2 86 133 2
6. Basketbal TJ Svitavy 1 0 1 40 56 1
7. BK Mohelnice 1 0 1 44 102 1

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Sokol Kbely 15 16.7 0.9 6.3 /15.9 39.5 15.8
BK Kladno 16 20.1 1.9 5.9 /16.0 36.9 14.8
SŠB Pardubice 14 22.6 1.6 10.9 /22.0 49.4 14.1
Královští Sokoli 12 28.3 1.3 12.3 /29.0 42.5 16.5
BA Sparta 14 26.9 4.1 11.9 /21.8 54.4 19.2
Sokol Písek 13 35.0 5.5 11.3 /18.5 61.3 17.6
SLUNETA Ústí n.L. 14 34.7 1.5 8.8 /18.9 46.4 15.9
BK Levharti Chomutov 16 26.3 1.2 7.8 /22.6 34.6 13.8
Sokol Pražský 14 41.0 3.6 10.2 /20.8 49.1 19.1
Tygři Praha 16 35.4 1.5 6.9 /16.7 41.2 16.9
BASKET Brno 15 27.1 2.1 9.2 /20.9 43.9 20.1
BK Pelhřimov 16 29.9 5.1 10.8 /10.8 100.0 0.0
BC Nový Jičín 16 20.4 1.3 5.3 /14.3 36.8 17.1
SKUP-BCM Olomouc 14 34.6 2.6 10.9 /22.9 47.7 15.6
Sokol Vyšehrad 14 9.4 1.1 2.4 /6.2 39.1 20.6
Basket Poděbrady 13 29.2 2.8 9.3 /18.6 50.0 18.5
Tygři Brno 15 41.9 2.0 8.5 /17.0 49.8 13.1
BC Vysočina 16 29.2 3.1 8.5 /18.6 45.6 15.3
Slavia Kroměříž 14 23.4 0.9 4.4 /10.3 42.4 17.6
SK Žabovřesky 17 22.2 0.5 7.5 /16.7 45.1 14.6
BK Beroun 13 22.8 3.5 7.0 /16.6 42.1 16.9
Válečníci Děčín 15 35.1 5.5 9.7 /20.1 48.2 19.0
BK Brandýs n.L. 12 36.8 2.8 12.3 /25.4 48.4 17.5
BA Nymburk 13 22.5 2.6 10.6 /24.4 43.4 15.6
Basketpoint F-M 16 21.9 3.1 8.6 /18.0 47.6 19.2
USK Praha 12 32.3 5.0 11.4 /21.8 52.3 16.3
BK Klatovy 14 19.8 3.4 9.1 /19.7 46.0 15.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 12 32.7 5.3 10.3 /19.0 54.4 17.7
STRABAG Zlín 14 26.5 2.2 8.3 /16.6 50.0 17.6
Snakes Ostrava 15 40.0 4.5 11.5 /21.6 53.3 18.6
NH Ostrava 16 40.1 6.1 6.7 /12.9 51.9 16.9
BK Mohelnice 15 20.0 2.0 9.3 /18.0 51.7 1.1
Jižní Supi 14 20.9 1.6 7.1 /21.7 32.9 19.9
Slavoj Litoměřice 16 16.1 1.2 5.9 /16.8 35.1 16.1
Basketbal TJ Svitavy 15 17.3 4.1 8.5 /20.3 42.0 13.3
BK Jiskra Domažlice 14 18.9 3.1 8.3 /17.9 46.4 17.4
BK Opava 16 32.3 1.3 12.3 /21.9 56.2 17.9
BCM Orli Prostějov 14 15.2 1.1 7.3 /19.5 37.4 13.9
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 11 3 8 0 1.1 1.5 1.3
Záruba Matěj 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Vyhlídal Michal 9 5 4 0 1.4 1.0 1.2
Výborný Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Vlach Ondřej 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Vildová Linda 10 0 10 0 1.0 1.3 1.2
Veselý Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 5 5 0 0 1.0 1.1 1.1
Vampola Jakub 2 1 1 0 1.8 1.0 1.4
Válek Jakub 8 8 0 0 1.2 1.0 1.1
Týř Pavel 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Trmač Vladislav 12 0 12 0 1.0 1.2 1.1
Theodor Pavel 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Tesař Michal 5 3 2 0 1.0 1.1 1.1
Tejček Tomáš 6 4 2 0 1.5 1.1 1.3
Štancl Dominik 7 2 5 0 1.1 1.5 1.3
Špaček Jan 8 7 1 0 1.0 1.2 1.1
Šmůla Petr 1 1 0 0 2.5 1.0 1.8
Šmíd Pavel 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Šlaj Jiří 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Škaroupka Michal 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Ščurek Vojtěch 8 2 6 0 1.0 1.1 1.0
Šafařík Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 5 3 2 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Martin 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Svejkovský Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Slovák Michal 8 0 8 0 1.2 1.4 1.3
Scholzová Michaela 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 7 0 7 0 1.2 1.1 1.2
Schambergerová Barbora 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Schaffner Vojta 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Shumskyy Vitaliy 3 1 2 0 1.5 1.3 1.4
Rusz Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Renc Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Račanský Martin 7 0 7 0 1.1 1.0 1.1
Přidal Matouš 7 1 6 0 1.6 1.4 1.5
Průša Jan 2 0 2 0 2.0 1.3 1.6
Poživil Jaroslav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Porvich Lubomír 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Poláček Vojtěch 4 0 4 0 1.8 1.1 1.4
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 4.0 1.0 2.5
Podhůrský Pavel 9 2 7 0 1.1 1.2 1.2
Pivovarský Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pilch Marek 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Petrák Robin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Jakub 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 4 2 2 0 1.3 1.3 1.3
Opletal Petr 4 4 0 0 1.0 1.6 1.3
Nováková Bára 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Nevřela Tomáš 2 2 0 0 1.3 1.8 1.5
Nesper Jindřich 11 6 5 0 1.0 1.5 1.3
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mynarčík Petr 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Mycak Michael 8 3 5 0 1.4 1.1 1.3
Mužík Jiří 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Moravcová Lucie 5 0 5 0 1.3 1.0 1.2
Minich Radovan 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Menšík Jan 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
Melzer Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 4 3 1 0 1.1 1.9 1.5
Marek Vojtěch 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Lysov Fedor 11 2 9 0 1.2 1.3 1.3
Lunhul Vladislav 7 1 6 0 1.1 1.0 1.1
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Lejčko Jan 6 4 2 0 1.2 1.2 1.2
Lahoda Radek 1 0 1 0 2.5 1.0 1.8
Kult Michal 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Kubeš Michal 7 3 4 0 1.0 1.1 1.1
Křičková Lenka 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Križanová Johana 4 3 1 0 1.1 1.6 1.4
Kremser Jakub 5 2 3 0 1.2 1.2 1.2
Krejčiřík Jiří 7 1 6 0 1.1 1.4 1.3
Krčmář Dominik 11 7 4 0 1.1 1.2 1.2
Kraina Tomáš 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kout Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Koudela Martin 4 2 2 0 1.5 1.6 1.6
Kotrbatá Zuzana 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kočovský Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Kocián Michal 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 5 4 1 0 1.2 1.1 1.2
Kesler Vladimír 4 3 1 0 1.1 1.0 1.1
Kavka Radim 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kavan Jonáš 4 2 2 0 1.4 1.0 1.2
Karwowska Klaudia 5 1 4 0 1.7 1.1 1.4
Karásek Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 12 11 1 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 4 4 0 0 1.0 1.8 1.4
Jurník Vojtěch 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Jurda Aleš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Josefus Ondřej 1 0 1 0 1.5 3.5 2.5
Jon Miloslav 3 1 2 0 1.3 1.2 1.3
Jodl Jiří 4 3 1 0 1.1 1.0 1.1
Jindřichová Simona 5 0 5 0 1.0 1.4 1.2
Janík Karel 7 1 6 0 1.0 1.3 1.1
Jakubík Petr 5 4 1 0 1.1 1.1 1.1
Chodura Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hynková Klára 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Hušek Daniel 3 0 3 0 1.0 2.3 1.7
Hudec Filip 11 10 1 0 1.2 1.0 1.1
Hošťálek Jan 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Holubek Tomáš 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Holaň Dominik 6 2 4 0 1.1 1.6 1.3
Hendrych Jan 9 9 0 0 1.0 1.1 1.0
Hendrich Pavel 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Hejnic Jan 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Hejduk Jakub 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Hecl Jan 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Havlíček Petr 6 4 2 0 1.2 1.3 1.2
Hartig Lukáš 3 2 1 0 1.2 1.2 1.2
Hána Michal 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Hackl Filip 6 0 6 0 1.3 1.1 1.2
Galajda Václav 5 5 0 0 1.4 1.0 1.2
Flaisigová Aneta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Eisner Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dvořák Stanislav 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Ďurana Antonín 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 10 5 5 0 1.1 1.1 1.1
Dombrovský Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 4 2 2 0 1.1 1.0 1.1
Čížek Daniel 4 3 1 0 1.0 1.5 1.3
Buršík Martin 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bukovský Michal 2 1 1 0 1.5 1.5 1.5
Bráblík Jan 7 5 2 0 1.0 1.1 1.1
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Billík Dennis 11 1 10 0 1.2 1.1 1.2
Bešina Marek 9 0 9 0 1.2 1.0 1.1
Bendová Linda 5 5 0 0 1.5 1.1 1.3
Barták Dominik 2 1 1 0 1.0 1.8 1.4
Balog Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bakajsa Michal 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Baďura Ota 8 4 4 0 1.0 1.1 1.0
Anton Karel 4 3 1 0 1.0 1.1 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře