Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
extraliga A 1. kolo 197
BK Brandýs nad Labem
BK VIVIDBOOKS Pardubice
5. 3. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
extraliga A 1. kolo 198
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
5. 3. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
extraliga A 1. kolo 199
BK Beroun
Sokol Písek Sršni
5. 3. 2022
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
extraliga A 1. kolo 200
USK Praha
Sokol Pražský
5. 3. 2022
-
SH Folimanka
Preview
extraliga A 2. kolo 201
BK Brandýs nad Labem
USK Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
extraliga A 2. kolo 202
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
extraliga A 2. kolo 204
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
extraliga A 2. kolo 203
Válečníci Děčín
BK Beroun
15. 1. 2022
14:00
ARMEX Sportcentrum Jan Hendrych
Pavel Šmíd
83
41
26
12
44
20
69
33
Review
extraliga A 3. kolo 205
BK Brandýs nad Labem
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
extraliga A 3. kolo 206
BK VIVIDBOOKS Pardubice
USK Praha
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
extraliga A 3. kolo 208
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Beroun
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
extraliga A 3. kolo 207
Válečníci Děčín
Sokol Písek Sršni
16. 1. 2022
13:00
ARMEX Sportcentrum Jan Hendrych
Pavel Šmíd
86
56
15
14
36
27
57
49
Review
extraliga A 4. kolo 211
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín
29. 1. 2022
10:00
ZŠ Na Výsluní
Preview
extraliga A 4. kolo 209
USK Praha
BK Beroun
29. 1. 2022
14:00
SH Folimanka
Preview
extraliga A 4. kolo 210
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
29. 1. 2022
17:00
Sokol pražský
Preview
extraliga A 4. kolo 212
BK VIVIDBOOKS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
29. 1. 2022
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
extraliga A 5. kolo 213
USK Praha
Sokol Písek Sršni
30. 1. 2022
10:00
SH Folimanka
Preview
extraliga A 5. kolo 214
Sokol Pražský
BK Beroun
30. 1. 2022
10:00
Sokol pražský
Preview
extraliga A 5. kolo 215
BK Brandýs nad Labem
SLUNETA Ústí nad Labem
30. 1. 2022
10:00
ZŠ Na Výsluní
Preview
extraliga A 5. kolo 216
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Válečníci Děčín
30. 1. 2022
14:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
extraliga A 6. kolo 217
Válečníci Děčín
USK Praha
12. 2. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
extraliga A 6. kolo 218
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Pražský
12. 2. 2022
-
hala UJEP
Preview
extraliga A 6. kolo 219
BK Beroun
BK Brandýs nad Labem
12. 2. 2022
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
extraliga A 6. kolo 220
Sokol Písek Sršni
BK VIVIDBOOKS Pardubice
12. 2. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
extraliga A 7. kolo 221
Válečníci Děčín
Sokol Pražský
13. 2. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
extraliga A 7. kolo 222
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
13. 2. 2022
-
hala UJEP
Preview
extraliga A 7. kolo 223
BK Beroun
BK VIVIDBOOKS Pardubice
13. 2. 2022
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
extraliga A 7. kolo 224
Sokol Písek Sršni
BK Brandýs nad Labem
13. 2. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
extraliga A 8. kolo 225
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Brandýs nad Labem
6. 3. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
extraliga A 8. kolo 226
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
6. 3. 2022
-
hala UJEP
Preview
extraliga A 8. kolo 227
Sokol Písek Sršni
BK Beroun
6. 3. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
extraliga A 8. kolo 228
Sokol Pražský
USK Praha
6. 3. 2022
-
Sokol pražský
Preview
extraliga A 9. kolo 229
Sokol Pražský
BK Brandýs nad Labem
19. 3. 2022
-
Sokol pražský
Preview
extraliga A 9. kolo 230
USK Praha
BK VIVIDBOOKS Pardubice
19. 3. 2022
-
SH Folimanka
Preview
extraliga A 9. kolo 231
Sokol Písek Sršni
Válečníci Děčín
19. 3. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
extraliga A 9. kolo 232
BK Beroun
SLUNETA Ústí nad Labem
19. 3. 2022
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
extraliga A 10. kolo 233
USK Praha
BK Brandýs nad Labem
20. 3. 2022
-
SH Folimanka
Preview
extraliga A 10. kolo 234
Sokol Pražský
BK VIVIDBOOKS Pardubice
20. 3. 2022
-
Sokol pražský
Preview
extraliga A 10. kolo 235
BK Beroun
Válečníci Děčín
20. 3. 2022
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
extraliga A 10. kolo 236
Sokol Písek Sršni
SLUNETA Ústí nad Labem
20. 3. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
extraliga A 11. kolo 237
Sokol Písek Sršni
USK Praha
2. 4. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
extraliga A 11. kolo 238
BK Beroun
Sokol Pražský
2. 4. 2022
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
extraliga A 11. kolo 239
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Brandýs nad Labem
2. 4. 2022
-
hala UJEP
Preview
extraliga A 11. kolo 240
Válečníci Děčín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
2. 4. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
extraliga A 12. kolo 241
BK Beroun
USK Praha
3. 4. 2022
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
extraliga A 12. kolo 242
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
3. 4. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
extraliga A 12. kolo 243
Válečníci Děčín
BK Brandýs nad Labem
3. 4. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
extraliga A 12. kolo 244
SLUNETA Ústí nad Labem
BK VIVIDBOOKS Pardubice
3. 4. 2022
-
hala UJEP
Preview
extraliga A 13. kolo 245
Sokol Pražský
Válečníci Děčín
23. 4. 2022
-
Sokol pražský
Preview
extraliga A 13. kolo 246
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
23. 4. 2022
-
SH Folimanka
Preview
extraliga A 13. kolo 247
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Beroun
23. 4. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
extraliga A 13. kolo 248
BK Brandýs nad Labem
Sokol Písek Sršni
23. 4. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
extraliga A 14. kolo 249
USK Praha
Válečníci Děčín
24. 4. 2022
-
SH Folimanka
Preview
extraliga A 14. kolo 250
Sokol Pražský
SLUNETA Ústí nad Labem
24. 4. 2022
-
Sokol pražský
Preview
extraliga A 14. kolo 251
BK Brandýs nad Labem
BK Beroun
24. 4. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
extraliga A 14. kolo 252
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Sokol Písek Sršni
24. 4. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Válečníci Děčín 2 2 0 169 97 4
2. Sokol Písek 1 0 1 56 86 1
3. BK Beroun 1 0 1 41 83 1
4. BK Brandýs n.L. 0 0 0
5. USK Praha 0 0 0
6. BK VIVIDBOOKS Pardubice 0 0 0
7. SLUNETA Ústí n.L. 0 0 0
8. Sokol Pražský 0 0 0

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Sokol Kbely 15 16.7 0.9 6.3 /15.9 39.5 15.8
BK Kladno 16 20.1 1.9 5.9 /16.0 36.9 14.8
SŠB Pardubice 14 22.6 1.6 10.9 /22.0 49.4 14.1
Královští Sokoli 12 28.3 1.3 12.3 /29.0 42.5 16.5
BA Sparta 14 24.1 3.1 9.9 /18.3 54.1 16.4
Sokol Písek 13 35.0 5.5 11.3 /18.5 61.3 17.6
SLUNETA Ústí n.L. 14 34.7 1.5 8.8 /18.9 46.4 15.9
BK Levharti Chomutov 16 26.3 1.2 7.8 /22.6 34.6 13.8
Sokol Pražský 14 41.0 3.6 10.2 /20.8 49.1 19.1
Tygři Praha 16 35.4 1.5 6.9 /16.7 41.2 16.9
BASKET Brno 15 27.1 2.1 9.2 /20.9 43.9 20.1
BK Pelhřimov 16 29.9 5.1 10.8 /10.8 100.0 0.0
BC Nový Jičín 16 20.4 1.3 5.3 /14.3 36.8 17.1
SKUP-BCM Olomouc 14 34.6 2.6 10.9 /22.9 47.7 15.6
Sokol Vyšehrad 14 9.4 1.1 2.4 /6.2 39.1 20.6
Basket Poděbrady 13 29.2 2.8 9.3 /18.6 50.0 18.5
Tygři Brno 15 39.5 1.9 7.8 /16.0 48.8 11.8
BC Vysočina 16 29.2 3.1 8.5 /18.6 45.6 15.3
Slavia Kroměříž 13 24.0 0.8 4.2 /10.0 41.5 18.1
SK Žabovřesky 16 21.9 0.4 7.6 /17.0 44.7 14.9
BK Beroun 13 22.8 3.5 7.0 /16.6 42.1 16.9
Válečníci Děčín 15 35.1 5.5 9.7 /20.1 48.2 19.0
BK Brandýs n.L. 12 36.8 2.8 12.3 /25.4 48.4 17.5
BA Nymburk 13 22.5 2.6 10.6 /24.4 43.4 15.6
Basketpoint F-M 16 21.9 3.1 8.6 /18.0 47.6 19.2
USK Praha 12 32.3 5.0 11.4 /21.8 52.3 16.3
BK Klatovy 14 19.8 3.4 9.1 /19.7 46.0 15.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 12 32.7 5.3 10.3 /19.0 54.4 17.7
STRABAG Zlín 14 26.5 2.2 8.3 /16.6 50.0 17.6
Snakes Ostrava 15 40.0 4.5 11.5 /21.6 53.3 18.6
NH Ostrava 16 40.1 6.1 6.7 /12.9 51.9 16.9
BK Mohelnice 15 20.0 2.0 9.3 /18.0 51.7 1.1
Jižní Supi 14 20.9 1.6 7.1 /21.7 32.9 19.9
Slavoj Litoměřice 16 16.1 1.2 5.9 /16.8 35.1 16.1
Basketbal TJ Svitavy 15 17.3 4.1 8.5 /20.3 42.0 13.3
BK Jiskra Domažlice 14 18.9 3.1 8.3 /17.9 46.4 17.4
BK Opava 16 32.3 1.3 12.3 /21.9 56.2 17.9
BCM Orli Prostějov 14 15.2 1.1 7.3 /19.5 37.4 13.9
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 11 3 8 0 1.1 1.5 1.3
Záruba Matěj 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Vyhlídal Michal 9 5 4 0 1.4 1.0 1.2
Výborný Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Vlach Ondřej 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Vildová Linda 9 0 9 0 1.0 1.3 1.2
Veselý Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 5 5 0 0 1.0 1.1 1.1
Vampola Jakub 2 1 1 0 1.8 1.0 1.4
Válek Jakub 8 8 0 0 1.2 1.0 1.1
Týř Pavel 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Trmač Vladislav 12 0 12 0 1.0 1.2 1.1
Theodor Pavel 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Tesař Michal 5 3 2 0 1.0 1.1 1.1
Tejček Tomáš 6 4 2 0 1.5 1.1 1.3
Štancl Dominik 7 2 5 0 1.1 1.5 1.3
Špaček Jan 8 7 1 0 1.0 1.2 1.1
Šmůla Petr 1 1 0 0 2.5 1.0 1.8
Šmíd Pavel 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Šlaj Jiří 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Škaroupka Michal 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Ščurek Vojtěch 8 2 6 0 1.0 1.1 1.0
Šafařík Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 5 3 2 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Martin 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Svejkovský Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Slovák Michal 8 0 8 0 1.2 1.4 1.3
Scholzová Michaela 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 7 0 7 0 1.2 1.1 1.2
Schambergerová Barbora 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Schaffner Vojta 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Shumskyy Vitaliy 3 1 2 0 1.5 1.3 1.4
Rusz Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Renc Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Račanský Martin 7 0 7 0 1.1 1.0 1.1
Přidal Matouš 7 1 6 0 1.6 1.4 1.5
Průša Jan 2 0 2 0 2.0 1.3 1.6
Poživil Jaroslav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Porvich Lubomír 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Poláček Vojtěch 4 0 4 0 1.8 1.1 1.4
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 4.0 1.0 2.5
Podhůrský Pavel 9 2 7 0 1.1 1.2 1.2
Pivovarský Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pilch Marek 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Petrák Robin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Jakub 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 4 2 2 0 1.3 1.3 1.3
Opletal Petr 4 4 0 0 1.0 1.6 1.3
Nováková Bára 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Nevřela Tomáš 2 2 0 0 1.3 1.8 1.5
Nesper Jindřich 11 6 5 0 1.0 1.5 1.3
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mynarčík Petr 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Mycak Michael 8 3 5 0 1.4 1.1 1.3
Mužík Jiří 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Moravcová Lucie 5 0 5 0 1.3 1.0 1.2
Minich Radovan 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Menšík Jan 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
Melzer Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 4 3 1 0 1.1 1.9 1.5
Marek Vojtěch 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Lysov Fedor 11 2 9 0 1.2 1.3 1.3
Lunhul Vladislav 7 1 6 0 1.1 1.0 1.1
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Lejčko Jan 6 4 2 0 1.2 1.2 1.2
Lahoda Radek 1 0 1 0 2.5 1.0 1.8
Kult Michal 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Kubeš Michal 7 3 4 0 1.0 1.1 1.1
Křičková Lenka 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Križanová Johana 4 3 1 0 1.1 1.6 1.4
Kremser Jakub 5 2 3 0 1.2 1.2 1.2
Krejčiřík Jiří 7 1 6 0 1.1 1.4 1.3
Krčmář Dominik 11 7 4 0 1.1 1.2 1.2
Kraina Tomáš 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kout Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Koudela Martin 4 2 2 0 1.5 1.6 1.6
Kotrbatá Zuzana 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kočovský Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Kocián Michal 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 5 4 1 0 1.2 1.1 1.2
Kesler Vladimír 4 3 1 0 1.1 1.0 1.1
Kavka Radim 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kavan Jonáš 4 2 2 0 1.4 1.0 1.2
Karwowska Klaudia 5 1 4 0 1.7 1.1 1.4
Karásek Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 12 11 1 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 4 4 0 0 1.0 1.8 1.4
Jurník Vojtěch 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Jurda Aleš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Josefus Ondřej 1 0 1 0 1.5 3.5 2.5
Jon Miloslav 3 1 2 0 1.3 1.2 1.3
Jodl Jiří 4 3 1 0 1.1 1.0 1.1
Jindřichová Simona 5 0 5 0 1.0 1.4 1.2
Janík Karel 7 1 6 0 1.0 1.3 1.1
Jakubík Petr 5 4 1 0 1.1 1.1 1.1
Chodura Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hynková Klára 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Hušek Daniel 3 0 3 0 1.0 2.3 1.7
Hudec Filip 11 10 1 0 1.2 1.0 1.1
Hošťálek Jan 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Holubek Tomáš 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Holaň Dominik 6 2 4 0 1.1 1.6 1.3
Hendrych Jan 9 9 0 0 1.0 1.1 1.0
Hendrich Pavel 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Hejnic Jan 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Hejduk Jakub 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Hecl Jan 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Havlíček Petr 6 4 2 0 1.2 1.3 1.2
Hartig Lukáš 3 2 1 0 1.2 1.2 1.2
Hána Michal 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Hackl Filip 6 0 6 0 1.3 1.1 1.2
Galajda Václav 5 5 0 0 1.4 1.0 1.2
Flaisigová Aneta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Eisner Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dvořák Stanislav 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Ďurana Antonín 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 10 5 5 0 1.1 1.1 1.1
Dombrovský Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 4 2 2 0 1.1 1.0 1.1
Čížek Daniel 4 3 1 0 1.0 1.5 1.3
Buršík Martin 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bukovský Michal 2 1 1 0 1.5 1.5 1.5
Bráblík Jan 7 5 2 0 1.0 1.1 1.1
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Billík Dennis 11 1 10 0 1.2 1.1 1.2
Bešina Marek 9 0 9 0 1.2 1.0 1.1
Bendová Linda 5 5 0 0 1.5 1.1 1.3
Barták Dominik 2 1 1 0 1.0 1.8 1.4
Balog Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bakajsa Michal 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Baďura Ota 7 3 4 0 1.0 1.1 1.0
Anton Karel 4 3 1 0 1.0 1.1 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře