Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina D 1. kolo 143
BC Vysočina
BK Sojky Pelhřimov
28. 9. 2021
10:00
Hala SMJ Jihlava Petr Jakubík
Petr Havlíček
77
95
26
20
43
46
60
67
Review
skupina D 1. kolo 144
Basketbal TJ Svitavy
SK Žabovřesky
28. 9. 2021
10:00
SH Na Střelnici Dominik Štancl
Štěpán Scholze
65
46
16
12
29
24
46
32
Review
skupina D 1. kolo 142
Tygři Brno
BASKET Brno
28. 9. 2021
16:00
SH Morenda Jan Bráblík
Michal Kubeš
125
38
27
2
60
19
92
30
Review
skupina D 1. kolo 141
STRABAG Zlín
Slavia Kroměříž
23. 9. 2021
18:00
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Ota Baďura
70
41
16
8
42
16
62
27
Review
skupina D 2. kolo 145
STRABAG Zlín
Basketbal TJ Svitavy
18. 9. 2021
13:00
Městská SH Zelené Václav Dolejš
Martin Račanský
92
43
26
8
56
14
70
29
Review
skupina D 2. kolo 146
Slavia Kroměříž
SK Žabovřesky
18. 9. 2021
15:30
Hala TJ Slavia Jakub Válek
Maxmilian Zavřel
72
53
16
7
31
26
58
38
Review
skupina D 2. kolo 147
Tygři Brno
BC Vysočina
18. 9. 2021
16:00
SH Morenda Marek Vaníček
Jan Bráblík
80
56
24
6
46
19
62
36
Review
skupina D 2. kolo 148
BASKET Brno
BK Sojky Pelhřimov
18. 9. 2021
16:00
Gymnázium Matyáše Lercha Ota Baďura
Filip Hudec
62
92
22
26
33
52
45
66
Review
skupina D 3. kolo 150
Slavia Kroměříž
Basketbal TJ Svitavy
19. 9. 2021
10:00
Hala TJ Slavia Jakub Válek
Maxmilian Zavřel
70
59
18
11
33
28
55
44
Review
skupina D 3. kolo 151
Tygři Brno
BK Sojky Pelhřimov
19. 9. 2021
10:00
SH Morenda Marek Vaníček
Jan Bráblík
100
58
29
10
52
26
76
44
Review
skupina D 3. kolo 152
BASKET Brno
BC Vysočina
19. 9. 2021
10:00
Gymnázium Matyáše Lercha Klára Hynková
Vojtěch Marek
77
95
15
30
29
62
50
77
Review
skupina D 3. kolo 149
STRABAG Zlín
SK Žabovřesky
19. 9. 2021
12:15
Městská SH Zelené Václav Dolejš
Martin Račanský
105
27
28
6
62
13
89
17
Review
skupina D 4. kolo 154
SK Žabovřesky
BK Sojky Pelhřimov
2. 10. 2021
10:00
SH Rosnička Brno Filip Hudec
Martin Račanský
55
116
7
36
28
71
42
100
Review
skupina D 4. kolo 153
Basketbal TJ Svitavy
BC Vysočina
2. 10. 2021
16:00
SH Na Střelnici Jan Špaček
Vladislav Trmač
42
100
17
25
21
61
33
83
Review
skupina D 4. kolo 156
Slavia Kroměříž
BASKET Brno
2. 10. 2021
16:30
Hala TJ Slavia Jakub Válek
Marek Bešina
55
77
15
24
25
41
49
53
Review
skupina D 4. kolo 155
STRABAG Zlín
Tygři Brno
2. 10. 2021
17:15
Městská SH Zelené Dominik Krčmář
Jiří Krejčiřík
41
74
9
19
22
41
29
59
Review
skupina D 5. kolo 160
Slavia Kroměříž
Tygři Brno
3. 10. 2021
10:00
Hala TJ Slavia Jakub Válek
Marek Bešina
33
111
6
30
20
46
20
78
Review
skupina D 5. kolo 159
STRABAG Zlín
BASKET Brno
3. 10. 2021
11:15
Městská SH Zelené Dominik Krčmář
Jiří Krejčiřík
55
77
11
17
33
33
39
62
Review
skupina D 5. kolo 158
SK Žabovřesky
BC Vysočina
3. 10. 2021
12:00
SH Rosnička Brno Filip Hudec
Martin Račanský
67
70
17
20
31
37
50
52
Review
skupina D 5. kolo 157
Basketbal TJ Svitavy
BK Sojky Pelhřimov
3. 10. 2021
14:00
SH Na Střelnici Jan Špaček
Vladislav Trmač
58
76
15
11
21
38
36
56
Review
skupina D 6. kolo 164
BK Sojky Pelhřimov
Slavia Kroměříž
16. 10. 2021
14:00
SH Pelhřimov Petr Havlíček
Jaroslav Poživil
101
57
25
14
42
33
75
47
Review
skupina D 6. kolo 163
BC Vysočina
STRABAG Zlín
16. 10. 2021
15:00
SH ZŠ Školní Maxmilian Zavřel
Karel Janík
89
55
26
10
44
25
66
37
Review
skupina D 6. kolo 162
BASKET Brno
SK Žabovřesky
16. 10. 2021
16:00
Gymnázium Matyáše Lercha Michal Škaroupka
Václav Dolejš
105
45
20
12
45
23
76
36
Review
skupina D 6. kolo 161
Tygři Brno
Basketbal TJ Svitavy
16. 10. 2021
17:00
SH Morenda Michal Kubeš
Martin Račanský
115
31
25
6
50
18
81
24
Review
skupina D 7. kolo 168
BK Sojky Pelhřimov
STRABAG Zlín
17. 10. 2021
09:30
SH Pelhřimov Petr Havlíček
Jaroslav Poživil
102
44
25
4
50
18
79
24
Review
skupina D 7. kolo 165
Tygři Brno
SK Žabovřesky
17. 10. 2021
10:00
SH Morenda Michal Kubeš
Karel Janík
105
45
14
12
49
20
71
30
Review
skupina D 7. kolo 166
BASKET Brno
Basketbal TJ Svitavy
17. 10. 2021
10:00
Gymnázium Matyáše Lercha Natálie Karabínová
Václav Dolejš
116
46
34
13
58
15
89
24
Review
skupina D 7. kolo 167
BC Vysočina
Slavia Kroměříž
17. 10. 2021
14:00
Hala SMJ Jihlava Michal Šafařík
Dominik Barták
101
57
38
12
54
27
74
40
Review
skupina D 8. kolo 169
Slavia Kroměříž
STRABAG Zlín
17. 11. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina D 8. kolo 170
BASKET Brno
Tygři Brno
17. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina D 8. kolo 171
BK Sojky Pelhřimov
BC Vysočina
17. 11. 2021
-
SH Pelhřimov
Preview
skupina D 8. kolo 172
SK Žabovřesky
Basketbal TJ Svitavy
17. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina D 9. kolo 173
SK Žabovřesky
STRABAG Zlín
6. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina D 9. kolo 176
BC Vysočina
BASKET Brno
6. 11. 2021
15:00
Preview
skupina D 9. kolo 175
BK Sojky Pelhřimov
Tygři Brno
6. 11. 2021
16:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina D 9. kolo 174
Basketbal TJ Svitavy
Slavia Kroměříž
6. 11. 2021
17:30
SH Na Střelnici
Preview
skupina D 10. kolo 178
SK Žabovřesky
Slavia Kroměříž
7. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina D 10. kolo 177
Basketbal TJ Svitavy
STRABAG Zlín
7. 11. 2021
08:30
SH Na Střelnici
Preview
skupina D 10. kolo 180
BK Sojky Pelhřimov
BASKET Brno
7. 11. 2021
10:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina D 10. kolo 179
BC Vysočina
Tygři Brno
7. 11. 2021
12:00
Preview
skupina D 11. kolo 181
BK Sojky Pelhřimov
Basketbal TJ Svitavy
20. 11. 2021
-
SH Pelhřimov
Preview
skupina D 11. kolo 183
BASKET Brno
STRABAG Zlín
20. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina D 11. kolo 184
Tygři Brno
Slavia Kroměříž
20. 11. 2021
-
Preview
skupina D 11. kolo 182
BC Vysočina
SK Žabovřesky
20. 11. 2021
15:00
Preview
skupina D 12. kolo 186
BK Sojky Pelhřimov
SK Žabovřesky
21. 11. 2021
-
SH Pelhřimov
Preview
skupina D 12. kolo 187
Tygři Brno
STRABAG Zlín
21. 11. 2021
-
Preview
skupina D 12. kolo 188
BASKET Brno
Slavia Kroměříž
21. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina D 12. kolo 185
BC Vysočina
Basketbal TJ Svitavy
21. 11. 2021
12:00
Preview
skupina D 13. kolo 189
SK Žabovřesky
Tygři Brno
4. 12. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina D 13. kolo 191
Slavia Kroměříž
BC Vysočina
4. 12. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina D 13. kolo 192
STRABAG Zlín
BK Sojky Pelhřimov
4. 12. 2021
-
Preview
skupina D 13. kolo 190
Basketbal TJ Svitavy
BASKET Brno
4. 12. 2021
16:00
SH Na Střelnici
Preview
skupina D 14. kolo 194
SK Žabovřesky
BASKET Brno
5. 12. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina D 14. kolo 195
STRABAG Zlín
BC Vysočina
5. 12. 2021
-
Preview
skupina D 14. kolo 196
Slavia Kroměříž
BK Sojky Pelhřimov
5. 12. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina D 14. kolo 193
Basketbal TJ Svitavy
Tygři Brno
5. 12. 2021
15:00
SH Na Střelnici
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Michael Prokýšek BK Pelhřimov 14 14 1.0 27.0 8.1 2.6 3.0/3.0 100.0 0.0
Kryštof Brezík Sokol Pražský 13 6 1.0 16.7 6.3 0.7 2.0/3.0 66.7 3.0
22 Filip Adamec SŠB Pardubice 14 6 1.0 15.3 5.3 0.5 3.2/5.0 63.3 2.8
Filip Cejpek Tygři Brno 14 7 1.0 8.9 3.7 0.1 1.0/2.7 36.8 1.0
Adam Bílek SKUP-BCM Olomouc 14 7 1.0 8.9 4.0 0.1 0.4/1.4 0.0* 0.6
Zachariáš Andrle Tygři Praha 14 7 1.0 8.7 3.6 0.3 0.7/1.3 0.0* 0.9
Jan Benko BK Kladno 14 6 1.0 10.0 3.7 0.5 1.2/2.7 43.8 2.5
František Němec USK Praha 14 6 1.0 8.7 3.0 0.5 1.2/2.2 53.8 1.2
Ondřej Finklár Válečníci Děčín 14 4 1.0 10.3 4.5 0.0 1.3/1.8 0.0* 2.5
Ondřej Bílek BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 4 1.0 9.3 2.8 1.0 0.8/1.0 0.0* 0.8
David Balog SK Žabovřesky 14 5 1.0 7.4 3.2 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.8
Martin Bodlák BK Brandýs n.L. 13 5 1.0 7.2 3.2 0.2 0.2/1.0 0.0* 1.8
Adam Lacko Královští Sokoli 14 3 1.0 12.0 5.3 0.0 1.3/3.3 40.0 2.0
Filip Čejka Basketpoint F-M 13 4 1.0 8.5 3.3 0.3 1.3/2.3 55.6 2.5
Petr Myslivec Sokol Písek 14 6 1.0 5.5 2.0 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.8
Vojtěch Árvai Jižní Supi 14 4 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/3.5 28.6 2.3
Jan Barčák BK Opava 13 3 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/1.3 0.0* 1.3
Richard Dobeš NH Ostrava 14 4 1.0 6.3 2.8 0.3 0.0/0.5 0.0* 1.8
Petr Chytil BCM Orli Prostějov 14 6 1.0 4.0 1.5 0.2 0.5/1.0 0.0* 2.8
Matěj Abraham SLUNETA Ústí n.L. 14 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Václav Antl BA Sparta 14 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tobias Brabec TJ Sokol Kbely 12 5 1.0 1.8 0.6 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.4
Roland Berauer Sokol Vyšehrad 13 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 3.8
Mikuláš Klepal BK Klatovy 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 4.0
Jáchym Duben BC Vysočina 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Jan Budka BK Jiskra Domažlice 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Bezděčík STRABAG Zlín 14 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
Jakub Brabec BASKET Brno 14 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
Vojtěch Adamec BC Nový Jičín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Macháček BK Mohelnice 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Bělský Basket Poděbrady 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor De Stefanis BK Levharti Chomutov 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Brhel BA Nymburk 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Albrecht Slavia Kroměříž 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Brož BK Beroun 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Bartoň Snakes Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Czetmayer Slavoj Litoměřice 13 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Jonáš Adámek Basketbal TJ Svitavy 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Sokol Kbely 7 16.6 0.7 5.1 /13.1 39.1 17.0
BK Kladno 7 17.7 1.9 6.1 /17.0 36.1 12.0
SŠB Pardubice 6 17.5 1.8 13.8 /26.6 51.9 17.3
Královští Sokoli 5 30.0 1.0 16.4 /33.2 49.4 15.8
BA Sparta 3 15.3 1.3 8.3 /14.0 59.5 12.0
Sokol Písek 6 40.3 5.8 12.8 /20.0 64.2 17.2
SLUNETA Ústí n.L. 7 35.6 1.7 8.4 /20.3 41.5 17.6
BK Levharti Chomutov 7 24.4 1.0 8.0 /25.0 32.0 14.0
Sokol Pražský 7 47.3 3.1 10.6 /22.3 47.4 19.6
Tygři Praha 7 43.1 0.7 7.1 /18.0 39.7 17.7
BASKET Brno 7 31.9 2.1 8.7 /20.3 43.0 20.0
BK Pelhřimov 7 32.6 4.3 13.4 /13.4 100.0 0.0
BC Nový Jičín 6 20.3 1.3 4.0 /12.0 33.3 15.7
SKUP-BCM Olomouc 7 34.7 2.4 11.3 /21.6 52.3 16.0
Sokol Vyšehrad 6 6.2 0.5 1.8 /3.6 50.0 18.8
Basket Poděbrady 5 28.4 3.6 6.8 /18.2 37.4 19.6
Tygři Brno 7 43.1 2.0 9.1 /20.0 45.7 11.3
BC Vysočina 7 32.3 3.3 9.6 /22.3 42.9 16.7
Slavia Kroměříž 7 24.0 1.1 3.6 /10.3 34.7 18.4
SK Žabovřesky 7 19.3 0.4 8.4 /16.1 52.2 14.4
BK Beroun 5 23.4 2.2 7.6 /15.4 49.4 15.6
Válečníci Děčín 7 40.4 4.9 8.7 /17.1 50.8 18.7
BK Brandýs n.L. 5 39.4 1.8 13.0 /27.4 47.4 18.2
BA Nymburk 4 24.0 0.8 12.8 /29.3 43.6 15.0
Basketpoint F-M 5 17.4 2.8 6.6 /14.6 45.2 17.2
USK Praha 6 32.8 5.7 9.7 /18.7 51.8 15.3
BK Klatovy 5 17.2 3.6 5.2 /14.6 35.6 14.6
BK VIVIDBOOKS Pardubice 5 28.0 5.2 11.2 /20.8 53.8 18.2
STRABAG Zlín 7 27.1 1.1 8.3 /16.9 49.2 17.6
Snakes Ostrava 6 45.7 4.8 9.8 /22.3 44.0 18.0
NH Ostrava 6 45.2 5.2 6.7 /12.5 53.3 16.0
BK Mohelnice 7 20.7 2.0 9.6 /20.6 46.5 0.0
Jižní Supi 4 21.8 1.3 8.0 /25.0 32.0 19.5
Slavoj Litoměřice 7 14.0 0.7 4.3 /12.7 33.7 15.0
Basketbal TJ Svitavy 7 13.7 2.0 4.7 /14.1 33.3 10.0
BK Jiskra Domažlice 5 18.0 1.6 8.4 /16.2 51.9 13.4
BK Opava 5 39.6 1.8 11.4 /19.8 57.6 21.8
BCM Orli Prostějov 6 12.7 1.0 4.8 /14.6 33.0 13.2
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Záruba Matěj 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Vyhlídal Michal 4 1 3 0 1.4 1.0 1.2
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Vildová Linda 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Veselý Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 1 1 0 0 - 1.0 1.0
Vaníček Marek 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Vampola Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Válek Jakub 6 6 0 0 1.2 1.0 1.1
Trmač Vladislav 5 0 5 0 1.0 1.4 1.2
Tesař Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 3 3 0 0 1.7 1.0 1.3
Štancl Dominik 2 1 1 0 1.3 1.8 1.5
Špaček Jan 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Šmůla Petr 1 1 0 0 2.5 1.0 1.8
Škaroupka Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Ščurek Vojtěch 5 2 3 0 1.0 1.0 1.0
Šafařík Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Slovák Michal 3 0 3 0 1.3 1.3 1.3
Scholzová Michaela 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Schambergerová Barbora 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Shumskyy Vitaliy 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Račanský Martin 6 0 6 0 1.1 1.0 1.0
Přidal Matouš 2 1 1 0 2.3 2.3 2.3
Průša Jan 2 0 2 0 2.0 1.3 1.6
Poživil Jaroslav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Poláček Vojtěch 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Podhůrský Pavel 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Pivovarský Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pilch Marek 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Perlík Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Opletal Petr 3 3 0 0 1.0 1.8 1.4
Nováková Bára 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Nesper Jindřich 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mynarčík Petr 1 0 1 0 - 1.0 1.0
Mycak Michael 4 1 3 0 1.0 1.0 1.0
Moravcová Lucie 4 0 4 0 1.4 1.0 1.2
Minich Radovan 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Menšík Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Melzer Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 1 1 0 0 1.5 2.5 2.0
Marek Vojtěch 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Lysov Fedor 3 1 2 0 1.0 1.2 1.1
Lunhul Vladislav 3 0 3 0 1.3 1.0 1.2
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Lejčko Jan 3 2 1 0 1.3 1.2 1.3
Kubeš Michal 3 2 1 0 1.0 1.3 1.2
Križanová Johana 1 1 0 0 1.5 - 1.5
Kremser Jakub 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Krejčiřík Jiří 3 0 3 0 1.3 1.0 1.2
Krčmář Dominik 3 2 1 0 1.5 1.0 1.3
Kraina Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kotrbatá Zuzana 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Kocián Michal 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 3 3 0 0 1.3 1.2 1.3
Kesler Vladimír 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Kavka Radim 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kavan Jonáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karwowska Klaudia 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Karásek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 6 6 0 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 1 1 0 0 1.0 3.0 2.0
Jurda Aleš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Jon Miloslav 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Jindřichová Simona 4 0 4 0 1.0 1.5 1.3
Janík Karel 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Jakubík Petr 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Chodura Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hynková Klára 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Hudec Filip 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Holaň Dominik 4 0 4 0 1.0 2.0 1.5
Hendrych Jan 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Hejnic Jan 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Hecl Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Havlíček Petr 4 2 2 0 1.3 1.1 1.2
Hartig Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Hackl Filip 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Galajda Václav 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Flaisigová Aneta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 5 3 2 0 1.2 1.1 1.2
Dombrovský Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 4 2 2 0 1.1 1.0 1.1
Čížek Daniel 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Bukovský Michal 2 1 1 0 1.5 1.5 1.5
Bráblík Jan 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Billík Dennis 5 0 5 0 1.5 1.2 1.4
Bešina Marek 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Bendová Linda 3 3 0 0 1.8 1.0 1.4
Barták Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bakajsa Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Baďura Ota 3 1 2 0 1.0 1.2 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře