Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 101
Basket Poděbrady
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina C 1. kolo 100
SŠB Pardubice
BK VIVIDBOOKS Pardubice
23. 9. 2021
17:00
SH ZŠ Studánka Michaela Scholzová
Štěpán Scholze
45
107
13
20
30
53
33
84
Review
skupina C 1. kolo 99
Sokol Vyšehrad
BK Brandýs nad Labem
28. 9. 2021
18:00
Sokolovna Vyšehrad Bára Nováková
Dennis Billík
24
132
10
32
16
55
20
97
Review
skupina C 2. kolo 104
Královští Sokoli
SŠB Pardubice
18. 9. 2021
10:45
SH Třebeš Hradec Králové Antonín Kapl
Vladislav Trmač
77
41
23
9
48
15
61
27
Review
skupina C 2. kolo 103
BK Brandýs nad Labem
BA Nymburk
18. 9. 2021
11:30
ZŠ Na Výsluní Michal Bukovský
Lucie Moravcová
122
37
33
5
66
22
93
28
Review
skupina C 2. kolo 102
Sokol Vyšehrad
Basket Poděbrady
18. 9. 2021
18:30
Sokolovna Vyšehrad Tomáš Linhart
Barbora Schambergerová
30
118
4
34
6
67
15
86
Review
skupina C 3. kolo 106
BK Brandýs nad Labem
Basket Poděbrady
19. 9. 2021
09:30
ZŠ Na Výsluní Jan Lejčko
Michal Bukovský
94
53
31
4
58
18
77
34
Review
skupina C 3. kolo 107
Královští Sokoli
BK VIVIDBOOKS Pardubice
19. 9. 2021
11:00
hala Sokol Hradec Králové Antonín Kapl
Petr Havlíček
59
83
24
15
34
36
43
68
Review
skupina C 3. kolo 105
Sokol Vyšehrad
BA Nymburk
19. 9. 2021
14:00
Sokolovna Vyšehrad Marek Vošahlík
Simona Jindřichová
16
101
3
19
10
46
10
76
Review
skupina C 4. kolo 108
Basket Poděbrady
SŠB Pardubice
2. 10. 2021
11:00
MSH Ostende Tomáš Tejček
Michal Dub
76
48
9
16
35
29
59
36
Review
skupina C 4. kolo 109
BA Nymburk
BK VIVIDBOOKS Pardubice
2. 10. 2021
11:00
ZŠ Komenského František Syrovátka
Michal Vyhlídal
43
97
12
26
20
41
32
65
Review
skupina C 4. kolo 110
Sokol Vyšehrad
Královští Sokoli
2. 10. 2021
18:00
Sokolovna Vyšehrad Michal Dub
Michal Vyhlídal
24
126
11
36
15
73
20
107
Review
skupina C 5. kolo 111
Basket Poděbrady
BK VIVIDBOOKS Pardubice
3. 10. 2021
11:00
MSH Ostende Tomáš Tejček
Vojtěch Poláček
66
72
12
24
29
31
48
54
Review
skupina C 5. kolo 112
BA Nymburk
SŠB Pardubice
3. 10. 2021
14:00
ZŠ Komenského František Syrovátka
Michal Vyhlídal
71
63
17
16
26
37
38
44
58
58
Review
skupina C 5. kolo 113
BK Brandýs nad Labem
Královští Sokoli
3. 10. 2021
16:00
ZŠ Na Výsluní Tomáš Tejček
Vojtěch Poláček
65
68
23
8
33
30
56
48
Review
skupina C 6. kolo 114
Královští Sokoli
Basket Poděbrady
16. 10. 2021
09:30
SH Třebeš Hradec Králové Roman Mareš
Dominik Štancl
67
59
10
18
27
32
43
43
56
56
Review
skupina C 6. kolo 115
SŠB Pardubice
Sokol Vyšehrad
16. 10. 2021
16:00
SH ZŠ Studánka Jan Špaček
Vladislav Trmač
77
60
26
13
42
24
62
42
Review
skupina C 6. kolo 116
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Brandýs nad Labem
2. 12. 2021
18:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Dominik Barták
Jan Špaček
Preview
skupina C 7. kolo 118
SŠB Pardubice
BK Brandýs nad Labem
17. 10. 2021
10:00
SH ZŠ Studánka Jan Špaček
Vladislav Trmač
52
73
18
15
32
28
38
64
Review
skupina C 7. kolo 119
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Sokol Vyšehrad
17. 10. 2021
12:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Martin Veis
Petr Mynarčík
55
60
16
16
27
30
47
46
Review
skupina C 7. kolo 117
Královští Sokoli
BA Nymburk
3. 11. 2021
17:15
SH Třebeš Hradec Králové Lukáš Hartig
Vladislav Trmač
69
54
21
17
39
30
57
36
Review
skupina C 8. kolo 121
BK VIVIDBOOKS Pardubice
SŠB Pardubice
17. 11. 2021
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Martin Svoboda
Štěpán Scholze
94
42
22
8
44
17
67
25
Review
skupina C 8. kolo 120
BK Brandýs nad Labem
Sokol Vyšehrad
17. 11. 2021
11:00
ZŠ Na Výsluní Jakub Petrák
Vojtěch Poláček
157
24
46
6
85
9
121
19
Review
skupina C 8. kolo 122
BA Nymburk
Basket Poděbrady
17. 11. 2021
11:00
Hala Bios - COP Tomáš Tejček
Martin Koudela
59
75
17
17
33
31
46
51
Review
skupina C 9. kolo 124
Basket Poděbrady
BK Brandýs nad Labem
6. 11. 2021
10:30
MSH Ostende Michael Mycak
Štěpán Scholze
55
100
11
23
26
50
45
76
Review
skupina C 9. kolo 123
BA Nymburk
Sokol Vyšehrad
6. 11. 2021
13:00
ZŠ Komenského Ondřej Vlach
Vitaliy Shumskyy
160
18
37
5
77
5
124
10
Review
skupina C 9. kolo 125
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Královští Sokoli
6. 11. 2021
17:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Michal Šafařík
Pavel Hendrich
79
56
15
12
33
26
59
44
Review
skupina C 10. kolo 128
SŠB Pardubice
Královští Sokoli
7. 11. 2021
11:00
SH ZŠ Studánka Dominik Štancl
Roman Mareš
60
52
21
13
34
28
47
33
Review
skupina C 10. kolo 127
BA Nymburk
BK Brandýs nad Labem
7. 11. 2021
12:00
ZŠ Komenského Jan Hošek
Pavel Theodor
48
81
7
24
21
49
33
70
Review
skupina C 10. kolo 126
Basket Poděbrady
Sokol Vyšehrad
7. 11. 2021
14:00
MSH Ostende Michael Mycak
Štěpán Scholze
156
9
42
3
77
5
116
7
Review
skupina C 11. kolo 129
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina C 11. kolo 131
Královští Sokoli
BK Brandýs nad Labem
20. 11. 2021
13:00
Tělocvična TJ Sokol Antonín Kapl
Dominik Štancl
45
80
15
18
20
39
33
65
Review
skupina C 11. kolo 130
SŠB Pardubice
BA Nymburk
1. 12. 2021
17:00
SH ZŠ Studánka Michaela Scholzová
Štěpán Scholze
Preview
skupina C 12. kolo 132
SŠB Pardubice
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina C 12. kolo 134
Královští Sokoli
Sokol Vyšehrad
21. 11. 2021
10:00
SH Třebeš Hradec Králové Jan Špaček
Dominik Štancl
122
12
29
4
62
6
94
8
Review
skupina C 12. kolo 133
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BA Nymburk
3. 12. 2021
17:15
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Lukáš Hartig
Pavel Theodor
Preview
skupina C 13. kolo 136
BK Brandýs nad Labem
SŠB Pardubice
4. 12. 2021
09:00
ZŠ Na Výsluní Martin Koudela
Fedor Lysov
Preview
skupina C 13. kolo 135
BA Nymburk
Královští Sokoli
4. 12. 2021
11:00
Hala Bios - COP Jakub Hejduk
Klaudia Karwowska
Preview
skupina C 13. kolo 137
Sokol Vyšehrad
BK VIVIDBOOKS Pardubice
4. 12. 2021
18:00
Sokolovna Vyšehrad Štěpán Pokorný
Tomáš Tejček
Preview
skupina C 14. kolo 138
Basket Poděbrady
Královští Sokoli
5. 12. 2021
10:30
Hala ZŠ Klaudia Karwowska
Vojtěch Poláček
Preview
skupina C 14. kolo 139
Sokol Vyšehrad
SŠB Pardubice
5. 12. 2021
12:30
Sokolovna Vyšehrad Vladislav Lunhul
Tomáš Tejček
Preview
skupina C 14. kolo 140
BK Brandýs nad Labem
BK VIVIDBOOKS Pardubice
5. 12. 2021
15:00
ZŠ Na Výsluní Martin Koudela
Fedor Lysov
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Michael Prokýšek BK Pelhřimov 14 24 1.0 24.8 7.0 2.8 2.5/2.5 100.0 0.0
David Balog SK Žabovřesky 14 10 1.0 14.4 6.3 0.0 1.8/4.1 43.9 2.5
Adam Bílek SKUP-BCM Olomouc 14 12 1.0 9.7 4.2 0.1 1.1/2.2 50.0 0.8
Kryštof Brezík Sokol Pražský 13 7 1.0 16.4 5.9 0.9 2.1/3.1 68.2 3.0
Jan Benko BK Kladno 14 12 1.0 9.4 3.6 0.5 0.8/2.8 27.3 2.1
22 Filip Adamec SŠB Pardubice 14 8 1.0 13.9 5.0 0.5 2.4/3.8 63.3 2.4
Adam Lacko Královští Sokoli 14 8 1.0 12.0 5.4 0.0 1.3/4.4 28.6 1.5
Zachariáš Andrle Tygři Praha 14 12 1.0 7.7 3.0 0.4 0.4/0.8 0.0* 1.1
Filip Cejpek Tygři Brno 14 11 1.0 7.8 3.1 0.3 0.8/2.0 40.9 1.2
Václav Antl BA Sparta 14 7 1.0 12.1 4.7 0.4 1.4/2.4 58.8 1.4
Filip Čejka Basketpoint F-M 13 9 1.0 7.9 2.6 0.4 1.4/3.3 43.3 2.1
Martin Bodlák BK Brandýs n.L. 13 9 1.0 7.1 3.0 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.8
František Němec USK Praha 14 7 1.0 8.3 3.0 0.4 1.0/2.1 46.7 1.3
Vojtěch Árvai Jižní Supi 14 8 1.0 7.1 3.1 0.0 0.9/3.6 24.1 2.4
Petr Myslivec Sokol Písek 14 10 1.0 5.3 2.0 0.3 0.4/0.7 0.0* 1.8
Ondřej Bílek BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 6 1.0 8.7 2.8 0.8 0.5/0.8 0.0* 1.2
Ondřej Finklár Válečníci Děčín 14 5 1.0 9.8 4.4 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.6
Jan Barčák BK Opava 13 8 1.0 5.4 2.0 0.0 1.4/1.6 0.0* 1.4
Richard Dobeš NH Ostrava 14 6 1.0 4.2 1.8 0.2 0.0/0.3 0.0* 1.8
Petr Chytil BCM Orli Prostějov 14 6 1.0 4.0 1.5 0.2 0.5/1.0 0.0* 2.8
Roland Berauer Sokol Vyšehrad 13 7 1.0 2.6 1.1 0.0 0.3/1.0 0.0* 3.4
Denis Bělský Basket Poděbrady 14 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.5
Matěj Abraham SLUNETA Ústí n.L. 14 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tobias Brabec TJ Sokol Kbely 12 5 1.0 1.8 0.6 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.4
Lukáš Bartoň Snakes Ostrava 13 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Mikuláš Klepal BK Klatovy 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 4.0
Jan Budka BK Jiskra Domažlice 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Duben BC Vysočina 13 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
Tobiáš Czetmayer Slavoj Litoměřice 13 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jakub Brabec BASKET Brno 14 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
Petr Bezděčík STRABAG Zlín 14 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
Vojtěch Adamec BC Nový Jičín 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Brhel BA Nymburk 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Macháček BK Mohelnice 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor De Stefanis BK Levharti Chomutov 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Brož BK Beroun 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Albrecht Slavia Kroměříž 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Adámek Basketbal TJ Svitavy 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Michael Prokýšek BK Pelhřimov 14 43 14 7 7 0
David Balog SK Žabovřesky 14 29 13 0 5 5
Adam Bílek SKUP-BCM Olomouc 14 21 9 1 3 3
Kryštof Brezík Sokol Pražský 13 28 11 2 6 4
Jan Benko BK Kladno 14 17 6 1 2 5
22 Filip Adamec SŠB Pardubice 14 23 10 2 5 5
Adam Lacko Královští Sokoli 14 26 12 0 2 4
Zachariáš Andrle Tygři Praha 14 18 7 2 3 3
Filip Cejpek Tygři Brno 14 15 7 1 2 3
Václav Antl BA Sparta 14 26 10 1 4 3
Filip Čejka Basketpoint F-M 13 12 5 2 3 5
Martin Bodlák BK Brandýs n.L. 13 14 7 1 2 4
František Němec USK Praha 14 17 6 2 3 2
Vojtěch Árvai Jižní Supi 14 13 6 0 2 4
Petr Myslivec Sokol Písek 14 15 6 1 1 3
Ondřej Bílek BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 11 4 2 2 2
Ondřej Finklár Válečníci Děčín 14 12 5 0 2 4
Jan Barčák BK Opava 13 12 5 0 4 3
Richard Dobeš NH Ostrava 14 11 4 1 0 3
Petr Chytil BCM Orli Prostějov 14 8 4 1 2 3
Roland Berauer Sokol Vyšehrad 13 4 2 0 1 5
Denis Bělský Basket Poděbrady 14 10 5 0 0 4
Matěj Abraham SLUNETA Ústí n.L. 14 6 3 0 0 2
Tobias Brabec TJ Sokol Kbely 12 9 3 0 3 3
Lukáš Bartoň Snakes Ostrava 13 5 2 0 1 1
Mikuláš Klepal BK Klatovy 13 4 2 0 0 5
Jan Budka BK Jiskra Domažlice 14 2 1 0 0 0
Jáchym Duben BC Vysočina 13 2 1 0 0 1
Tobiáš Czetmayer Slavoj Litoměřice 13 2 1 0 0 2
Jakub Brabec BASKET Brno 14 1 0 0 1 0
Petr Bezděčík STRABAG Zlín 14 1 0 0 1 1
Vojtěch Adamec BC Nový Jičín 13 0 0 0 0 0
Vojtěch Macháček BK Mohelnice 11 0 0 0 0 0
Viktor De Stefanis BK Levharti Chomutov 12 0 0 0 0 0
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Sokol Kbely 9 16.4 0.7 5.4 /14.7 36.8 16.2
BK Kladno 12 20.1 2.0 6.5 /17.2 37.9 14.7
SŠB Pardubice 8 17.6 1.9 12.6 /24.0 52.6 15.1
Královští Sokoli 10 29.2 1.2 12.1 /30.1 40.2 16.2
BA Sparta 9 25.6 3.4 10.4 /19.7 52.8 16.2
Sokol Písek 10 36.2 6.2 11.3 /17.5 64.6 17.4
SLUNETA Ústí n.L. 9 30.3 1.7 7.4 /18.2 40.9 15.1
BK Levharti Chomutov 12 23.2 1.3 7.8 /22.5 34.8 14.8
Sokol Pražský 9 44.9 3.2 10.9 /22.3 48.8 18.6
Tygři Praha 12 39.0 1.3 5.9 /15.4 38.4 15.8
BASKET Brno 9 30.4 2.8 8.8 /20.2 43.4 20.9
BK Pelhřimov 12 31.3 5.3 11.5 /11.5 100.0 0.0
BC Nový Jičín 12 20.8 1.5 4.9 /14.7 33.5 17.9
SKUP-BCM Olomouc 12 37.4 2.6 10.8 /22.3 48.3 15.8
Sokol Vyšehrad 10 10.8 1.2 2.5 /6.6 37.9 24.2
Basket Poděbrady 8 32.5 3.0 8.3 /18.3 45.2 18.6
Tygři Brno 11 41.1 2.2 9.1 /18.5 49.3 12.4
BC Vysočina 12 31.7 3.3 8.5 /19.6 43.4 16.5
Slavia Kroměříž 11 24.5 1.0 4.1 /10.2 40.2 19.0
SK Žabovřesky 12 22.2 0.4 7.6 /17.1 44.4 14.6
BK Beroun 9 23.9 3.7 7.6 /17.5 43.3 17.3
Válečníci Děčín 10 30.8 4.2 7.2 /14.3 50.3 15.0
BK Brandýs n.L. 9 39.4 2.9 13.0 /25.8 50.4 17.1
BA Nymburk 8 26.8 2.1 11.8 /27.1 43.5 15.8
Basketpoint F-M 11 20.6 2.8 8.5 /17.3 48.9 17.1
USK Praha 10 29.8 4.4 9.1 /18.4 49.5 14.4
BK Klatovy 10 19.6 3.9 7.8 /17.9 43.6 15.7
BK VIVIDBOOKS Pardubice 7 29.3 5.0 10.3 /18.9 54.5 18.7
STRABAG Zlín 11 26.1 2.1 8.5 /17.5 48.7 16.5
Snakes Ostrava 9 41.3 5.0 10.6 /22.3 47.5 18.7
NH Ostrava 9 42.9 5.7 7.6 /14.0 54.0 17.8
BK Mohelnice 10 20.2 2.2 10.0 /19.1 52.4 1.7
Jižní Supi 9 19.3 1.1 7.2 /23.0 31.4 20.7
Slavoj Litoměřice 11 15.5 1.1 4.8 /14.6 32.9 15.5
Basketbal TJ Svitavy 12 19.0 3.8 8.2 /21.0 39.0 13.8
BK Jiskra Domažlice 11 19.2 2.8 8.2 /17.1 47.9 17.1
BK Opava 10 34.2 1.6 12.3 /20.6 59.7 19.1
BCM Orli Prostějov 11 15.0 1.2 6.0 /16.1 37.3 13.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 8 3 5 0 1.1 1.4 1.3
Záruba Matěj 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Vyhlídal Michal 6 3 3 0 1.4 1.0 1.2
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Vlach Ondřej 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Vildová Linda 5 0 5 0 1.0 1.1 1.1
Veselý Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Vampola Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Válek Jakub 8 8 0 0 1.2 1.0 1.1
Týř Pavel 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Trmač Vladislav 9 0 9 0 1.1 1.2 1.1
Theodor Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Tesař Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 4 4 0 0 1.5 1.1 1.3
Štancl Dominik 5 2 3 0 1.1 1.7 1.4
Špaček Jan 5 5 0 0 1.0 1.2 1.1
Šmůla Petr 1 1 0 0 2.5 1.0 1.8
Šmíd Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Škaroupka Michal 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Ščurek Vojtěch 6 2 4 0 1.0 1.0 1.0
Šafařík Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Svejkovský Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Slovák Michal 4 0 4 0 1.3 1.3 1.3
Scholzová Michaela 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 5 0 5 0 1.3 1.0 1.2
Schambergerová Barbora 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Schaffner Vojta 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Shumskyy Vitaliy 3 1 2 0 1.5 1.3 1.4
Račanský Martin 7 0 7 0 1.1 1.0 1.1
Přidal Matouš 6 1 5 0 1.6 1.5 1.5
Průša Jan 2 0 2 0 2.0 1.3 1.6
Poživil Jaroslav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Poláček Vojtěch 3 0 3 0 1.5 1.2 1.3
Podhůrský Pavel 6 2 4 0 1.2 1.3 1.3
Pivovarský Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pilch Marek 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Petrák Jakub 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Robin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Opletal Petr 3 3 0 0 1.0 1.8 1.4
Nováková Bára 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Nesper Jindřich 8 3 5 0 1.1 1.0 1.0
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mynarčík Petr 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Mycak Michael 6 3 3 0 1.3 1.0 1.1
Mužík Jiří 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Moravcová Lucie 5 0 5 0 1.3 1.0 1.2
Minich Radovan 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Menšík Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Melzer Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 2 1 1 0 1.3 2.3 1.8
Marek Vojtěch 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Lysov Fedor 6 2 4 0 1.0 1.1 1.0
Lunhul Vladislav 5 0 5 0 1.2 1.0 1.1
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Lejčko Jan 4 2 2 0 1.3 1.3 1.3
Kubeš Michal 3 2 1 0 1.0 1.3 1.2
Křičková Lenka 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Križanová Johana 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Kremser Jakub 4 2 2 0 1.3 1.1 1.2
Krejčiřík Jiří 4 0 4 0 1.3 1.0 1.1
Krčmář Dominik 6 3 3 0 1.3 1.0 1.1
Kraina Tomáš 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kout Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Koudela Martin 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kotrbatá Zuzana 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kočovský Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Kocián Michal 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 5 4 1 0 1.2 1.1 1.2
Kesler Vladimír 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Kavka Radim 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kavan Jonáš 3 1 2 0 1.5 1.0 1.3
Karwowska Klaudia 3 0 3 0 1.8 1.0 1.4
Karásek Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 9 9 0 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 3 3 0 0 1.0 2.0 1.5
Jurda Aleš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Josefus Ondřej 1 0 1 0 1.5 3.5 2.5
Jon Miloslav 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Jodl Jiří 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Jindřichová Simona 4 0 4 0 1.0 1.5 1.3
Janík Karel 5 0 5 0 1.0 1.2 1.1
Jakubík Petr 5 4 1 0 1.1 1.1 1.1
Chodura Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hynková Klára 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Hušek Daniel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hudec Filip 8 7 1 0 1.3 1.0 1.1
Hošťálek Jan 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Holubek Tomáš 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Holaň Dominik 6 2 4 0 1.1 1.6 1.3
Hendrych Jan 5 5 0 0 1.0 1.0 1.0
Hendrich Pavel 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Hejnic Jan 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Hejduk Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hecl Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Havlíček Petr 4 2 2 0 1.3 1.1 1.2
Hartig Lukáš 2 1 1 0 1.3 1.3 1.3
Hána Michal 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Hackl Filip 5 0 5 0 1.2 1.0 1.1
Galajda Václav 4 4 0 0 1.5 1.0 1.3
Flaisigová Aneta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Eisner Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dvořák Stanislav 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Ďurana Antonín 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 6 3 3 0 1.2 1.1 1.1
Dombrovský Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 4 2 2 0 1.1 1.0 1.1
Čížek Daniel 4 3 1 0 1.0 1.5 1.3
Buršík Martin 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bukovský Michal 2 1 1 0 1.5 1.5 1.5
Bráblík Jan 6 4 2 0 1.0 1.2 1.1
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Billík Dennis 7 0 7 0 1.4 1.2 1.3
Bešina Marek 9 0 9 0 1.2 1.0 1.1
Bendová Linda 5 5 0 0 1.5 1.1 1.3
Barták Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bakajsa Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Baďura Ota 5 3 2 0 1.0 1.1 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře