Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 57
BK Brandýs n. Labem
Basket Poděbrady
12. 11. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 1. kolo 58
BC Kolín
Vlci Žďár
12. 11. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina B 1. kolo 59
BA Sparta Praha
Jižní Supi
12. 11. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
Skupina B 1. kolo 60
Tesla Pardubice
BK NAPOS Vysoká n. L.
12. 11. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina B 2. kolo 61
BK Brandýs n. Labem
Tesla Pardubice
24. 9. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 2. kolo 62
Basket Poděbrady
BK NAPOS Vysoká n. L.
24. 9. 2022
-
MSH Ostende
Preview
Skupina B 2. kolo 63
BC Kolín
BA Sparta Praha
24. 9. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina B 2. kolo 64
Vlci Žďár
Jižní Supi
24. 9. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina B 3. kolo 65
BK Brandýs n. Labem
BK NAPOS Vysoká n. L.
25. 9. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 3. kolo 66
Basket Poděbrady
Tesla Pardubice
25. 9. 2022
-
MSH Ostende
Preview
Skupina B 3. kolo 67
BC Kolín
Jižní Supi
25. 9. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina B 3. kolo 68
Vlci Žďár
BA Sparta Praha
25. 9. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina B 4. kolo 69
Tesla Pardubice
BA Sparta Praha
8. 10. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina B 4. kolo 71
BK Brandýs n. Labem
BC Kolín
8. 10. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 4. kolo 72
Basket Poděbrady
Vlci Žďár
8. 10. 2022
-
MSH Ostende
Preview
Skupina B 4. kolo 70
BK NAPOS Vysoká n. L.
Jižní Supi
8. 10. 2022
16:00
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina B 5. kolo 73
Tesla Pardubice
Jižní Supi
9. 10. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina B 5. kolo 75
BK Brandýs n. Labem
Vlci Žďár
9. 10. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 5. kolo 76
Basket Poděbrady
BC Kolín
9. 10. 2022
-
MSH Ostende
Preview
Skupina B 5. kolo 74
BK NAPOS Vysoká n. L.
BA Sparta Praha
9. 10. 2022
09:00
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina B 6. kolo 77
BC Kolín
Tesla Pardubice
22. 10. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina B 6. kolo 78
Vlci Žďár
BK NAPOS Vysoká n. L.
22. 10. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina B 6. kolo 79
BA Sparta Praha
BK Brandýs n. Labem
22. 10. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
Skupina B 6. kolo 80
Jižní Supi
Basket Poděbrady
22. 10. 2022
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
Skupina B 7. kolo 81
BC Kolín
BK NAPOS Vysoká n. L.
23. 10. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina B 7. kolo 82
Vlci Žďár
Tesla Pardubice
23. 10. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina B 7. kolo 83
BA Sparta Praha
Basket Poděbrady
23. 10. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
Skupina B 7. kolo 84
Jižní Supi
BK Brandýs n. Labem
23. 10. 2022
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
Skupina B 8. kolo 85
Basket Poděbrady
BK Brandýs n. Labem
13. 11. 2022
-
MSH Ostende
Preview
Skupina B 8. kolo 86
Vlci Žďár
BC Kolín
13. 11. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina B 8. kolo 87
Jižní Supi
BA Sparta Praha
13. 11. 2022
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
Skupina B 8. kolo 88
BK NAPOS Vysoká n. L.
Tesla Pardubice
13. 11. 2022
09:00
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina B 9. kolo 90
Tesla Pardubice
Basket Poděbrady
26. 11. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina B 9. kolo 91
Jižní Supi
BC Kolín
26. 11. 2022
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
Skupina B 9. kolo 92
BA Sparta Praha
Vlci Žďár
26. 11. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
Skupina B 9. kolo 89
BK NAPOS Vysoká n. L.
BK Brandýs n. Labem
26. 11. 2022
16:00
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina B 10. kolo 93
Tesla Pardubice
BK Brandýs n. Labem
27. 11. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina B 10. kolo 95
BA Sparta Praha
BC Kolín
27. 11. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
Skupina B 10. kolo 96
Jižní Supi
Vlci Žďár
27. 11. 2022
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
Skupina B 10. kolo 94
BK NAPOS Vysoká n. L.
Basket Poděbrady
27. 11. 2022
10:00
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina B 11. kolo 97
Jižní Supi
Tesla Pardubice
10. 12. 2022
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
Skupina B 11. kolo 98
BA Sparta Praha
BK NAPOS Vysoká n. L.
10. 12. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
Skupina B 11. kolo 99
Vlci Žďár
BK Brandýs n. Labem
10. 12. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina B 11. kolo 100
BC Kolín
Basket Poděbrady
10. 12. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina B 12. kolo 101
BA Sparta Praha
Tesla Pardubice
11. 12. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
Skupina B 12. kolo 102
Jižní Supi
BK NAPOS Vysoká n. L.
11. 12. 2022
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
Skupina B 12. kolo 103
BC Kolín
BK Brandýs n. Labem
11. 12. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina B 12. kolo 104
Vlci Žďár
Basket Poděbrady
11. 12. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina B 13. kolo 106
Tesla Pardubice
Vlci Žďár
7. 1. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina B 13. kolo 107
Basket Poděbrady
BA Sparta Praha
7. 1. 2023
-
MSH Ostende
Preview
Skupina B 13. kolo 108
BK Brandýs n. Labem
Jižní Supi
7. 1. 2023
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 13. kolo 105
BK NAPOS Vysoká n. L.
BC Kolín
7. 1. 2023
16:00
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina B 14. kolo 109
Tesla Pardubice
BC Kolín
8. 1. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina B 14. kolo 111
BK Brandýs n. Labem
BA Sparta Praha
8. 1. 2023
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 14. kolo 112
Basket Poděbrady
Jižní Supi
8. 1. 2023
-
MSH Ostende
Preview
Skupina B 14. kolo 110
BK NAPOS Vysoká n. L.
Vlci Žďár
8. 1. 2023
10:00
SH Vysoká nad Labem
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. NAPOS Vysoká n. L. 0 0 0
2. Jižní Supi 0 0 0
3. BK Brandýs n. L. 0 0 0
4. BC Kolín 0 0 0
5. BA Sparta Praha 0 0 0
6. Tesla Pardubice 0 0 0
7. Basket Poděbrady 0 0 0
8. Vlci Žďár 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
Adam Sabol BCM Orli Prostějov 17 1
Sebastian Kodytek BC Kolín 16 1
David Nosek BA Sparta Praha 15 1
André Chlubný Tygři Brno B 17 1
Christian Chlubný Tygři Brno B 16 1
Lukáš Dvořák Tygři Louny 16 1
Tadeáš Krajdl NH Ostrava 14 1
Pavel Kaštil SK UP-BCM Olomouc 16 1
David Jarolímek Jižní Supi 17 1
Matěj Kolík Tesla Pardubice 15 1
10 Adam Večerka Sokol Žižkov 17 1
Jakub Sokol Levharti Chomutov 16 1
Matěj Grunt Slavoj Litoměřice 15 1
Filip Vopinka Tygři Louny 17 1
Šimon Kobierski NH Ostrava 15 1
Dominik Hrynčuk Tygři Louny 16 1
Tomáš Kováč Levharti Chomutov 16 1
55 Vojtěch Bartoš Sokol Žižkov 16 1
Jiří Nejezchleba BA Sparta Praha 14 1
Radek Pospíšil Tygři Louny 17 1
Matyáš Kalita SK UP-BCM Olomouc 17 1
Jakub Fiala Slavoj Litoměřice 16 1
Josef Foltýn Slavoj Litoměřice 17 1
Jindřich Zástava NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Adam Lacho Tygři Brno B 15 1
Adam Trejbal Slavoj Litoměřice 15 1
Matěj Vurma Levharti Chomutov 15 1
Jáchym Řehořek Jižní Supi 16 1
Vojtěch Kobierski NH Ostrava 15 1
Jiří Cepník Slavoj Litoměřice 16 1
Kostiantyn Iagupov Jižní Supi 16 1
Adam Gaye BA Sparta Praha 15 1
Tadeáš Janoušek NAPOS Vysoká n. L. 15 1
František Pudich NH Ostrava 16 1
Matyáš Čapek BK Brandýs n. L. 17 1
Matěj Otýpka Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Alex Subý NH Ostrava 14 1
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 14 1
Ondřej Čihánek Basketpoint Frýdek-Místek 14 1
Václav Antl BA Sparta Praha 15 1
David Kudlata BA Sparta Praha 17 1
Richard Domnosil BC Kolín 16 1
Jaroslav Honner STRABAG Zlín 15 1
9 Vojtěch Klusák Sokol Žižkov 17 1
Václav Borský STRABAG Zlín 16 1
Tadeáš Ptáček Tesla Pardubice 16 1
Petr Chytil BCM Orli Prostějov 15 1
František Strouhal NH Ostrava 15 1
David Nečas Tygři Brno B 15 1
Šimon Pažout BARoun.l. U17B 14 1
Matyáš Krajdl NH Ostrava 15 1
Tomáš Randýsek BA Sparta Praha 16 1
Jiří Růžička BARoun.l. U17B 16 1
Vít Vlček NH Ostrava 14 1
Jan Jandora Tygři Brno B 15 1
Petr Vaňourek NH Ostrava 15 1
Adam Lacko NAPOS Vysoká n. L. 15 1
Bivoj Xaver Pleskot NAPOS Vysoká n. L. 15 1
Adam Plaček Pod U17B 15 1
Tadeáš Klečka TJ Sokol Kbely 17 1
Kenneth Martins BK Brandýs n. L. 15 1
Prokop Řebíček BK Brandýs n. L. 15 1
Antonín Kabriel Sokol Písek Sršni B 15 1
Antonín Pilný BK Brandýs n. L. 16 1
Filip Stieber BK Brandýs n. L. 15 1
Vojtěch Lukeš BK Brandýs n. L. 16 1
Filip Štajer BK Brandýs n. L. 15 1
4 Adam Krstevski Sokol Žižkov 15 1
Ondřej Jakub Forman Sluneta Ústí n. L. 16 1
Ondřej Koula Sluneta Ústí n. L. 16 1
Jan Nádherný Basketpoint Frýdek-Místek 14 1
Prokop Dražďák BA Sparta Praha 16 1
Adem Jan Gürbüz NH Ostrava 15 1
Matyáš Demeter Basketpoint Frýdek-Místek 15 1
Šimon Brzák BC Kolín 15 1
Jan Mikulec Tesla Pardubice 17 1
Michal Máj Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Adam Hrubý Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Vojtěch Pokorný TJ Sokol Kbely 15 1
Jan Latislav TJ Sokol Kbely 16 1
Alexey Lysov BA Sparta Praha 15 1
Jindřich Kubíček Sokol Písek Sršni B 16 1
Alexander Hess Sokol Písek Sršni B 15 1
Tomáš Hrubý Sokol Písek Sršni B 16 1
Dominik Miklas Sokol Písek Sršni B 15 1
Denis Martins BK Brandýs n. L. 17 1
Mikuláš Čank NH Ostrava 16 1
Štěpán Veselý Levharti Chomutov 15 1
Jaromír Šrámek Levharti Chomutov 16 1
Jiří Smetana Levharti Chomutov 17 1
Vojtěch Čermák Levharti Chomutov 16 1
Dominik Lišťák Levharti Chomutov 16 1
Adam Buřič BC Kolín 16 1
Jan Jeřábek Levharti Chomutov 15 1
Jan Svačina Tesla Pardubice 16 1
Radim Konývka BC Kolín 15 1
Adam Bílek SK UP-BCM Olomouc 15 1
Ondřej Pánek Jižní Supi 16 1
Jakub Novotný NAPOS Vysoká n. L. 15 1
Jakub Matoušek BC Kolín 16 1
David Litoš Sokol Písek Sršni B 15 1
Michal Bureš Levharti Chomutov 16 1
Jan Zapletal BCM Orli Prostějov 15 1
Daniel Novotný Levharti Chomutov 15 1
Lucián Tabach NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Tomáš Král NAPOS Vysoká n. L. 16 1
František Radomil Hanč BC Kolín 16 1
Michal Podrazil BK Brandýs n. L. 16 1
Michal Jan Novák NAPOS Vysoká n. L. 15 1
Maxim Šťastný BC Kolín 16 1
Vadim Hlushko BK Brandýs n. L. 16 1
Jan Cutych Slavoj Litoměřice 17 1
Tadeáš Kostkuba BK Brandýs n. L. 16 1
Ondřej Benda Sokol Písek Sršni B 15 1
Robin Petřivalský BCM Orli Prostějov 15 1
Matěj Košata Jižní Supi 15 1
Matyáš Benda Pod U17B 14 1
Jáchym Peniaštek Sokol Písek Sršni B 15 1
Pavel Plechatý Levharti Chomutov 15 1
2 Matyáš Krejčí Sokol Žižkov 15 1
Oliver Robert Engel Sokol Žižkov 15 1
Pavel Daranský BCM Orli Prostějov 17 1
Václav Nekola Jižní Supi 17 1
Vojtěch Heluz Levharti Chomutov 16 1
Adam Vlček BK Brandýs n. L. 15 1
Daniel Toman Tesla Pardubice 16 1
Ondřej Sojka Tygři Brno B 15 1
Daniel Chrząszcz Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Jáchym Müller BA Sparta Praha 17 1
Jakub Holub BK Brandýs n. L. 15 1
Vojtěch Kadlík BCM Orli Prostějov 15 1
Stanislav Pešek Slavoj Litoměřice 15 1
11 Danylo Sierov Sokol Žižkov 16 1
Kryštof Uchytil TJ Sokol Kbely 16 1
Matyáš Hasala NH Ostrava 14 1
Ondřej Pluta Jižní Supi 15 1
5 Hubert Kvaček Sokol Žižkov 16 1
Filip Pospíšek Tygři Brno B 16 1
6 Colin Onyedikachi Okparaigwe Sokol Žižkov 16 1
Matyáš Czetmayer Slavoj Litoměřice 15 1
Mojmír Dočekal Vlci Žďár 16 1
Ondřej Smyček NH Ostrava 17 1
David Tejnecký Jižní Supi 17 1
Marek Jenček Levharti Chomutov 14 1
Jan Kvapil Sluneta Ústí n. L. 17 1
Danny Čechmánek BCM Orli Prostějov 15 1
Adam Husák Slavoj Litoměřice 17 1
Šimon Aubus NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Tomáš Zöld BARoun.l. U17B 15 1
Bárt Pudl SK UP-BCM Olomouc 16 1
Leonardo Varsík SK UP-BCM Olomouc 17 1
David Martínek SK UP-BCM Olomouc 15 1
Jan Procházka BC Kolín 17 1
Lukáš Mareš STRABAG Zlín 18 1
1 Musashi Matsui Sokol Žižkov 16 1
Jan Buchtík SK UP-BCM Olomouc 15 1
Aleš Jangl Sluneta Ústí n. L. 16 1
Tomáš Zdílna STRABAG Zlín 15 1
Vojtěch Vajgl Slavoj Litoměřice 17 1
Jan Mynář Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Pavel Hišem Levharti Chomutov 16 1
Vladislav Pakaev Levharti Chomutov 16 1
Šimon Hosa NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Ondřej Svejkovský Levharti Chomutov 15 1
Martin Horálek Sluneta Ústí n. L. 16 1
Miroslav Hodurek Slavoj Litoměřice 16 1
Samuel Laksa Tygři Louny 17 1
Lukáš Kapec BCM Orli Prostějov 16 1
Lukáš Vrtěl STRABAG Zlín 15 1
Jiří Husovský STRABAG Zlín 15 1
Štěpán Klanica STRABAG Zlín 15 1
Albert Štícha BC Kolín 17 1
Jakub Bartůněk TJ Sokol Kbely 15 1
Jiří Horák NH Ostrava 14 1
Filip Lázňovský Jižní Supi 15 1
Zdeněk Horák TJ Sokol Kbely 16 1
Tomáš Hyka Levharti Chomutov 15 1
Ilja Štefek NH Ostrava 14 1
Matyáš Šanda NAPOS Vysoká n. L. 15 1
Martin Zedníček Tygři Brno B 16 1
Jan Džurban Vlci Žďár 15 1
Matyáš Nešpor NAPOS Vysoká n. L. 15 1
Vít Petrželka Pod U17B 15 1
Matěj Jacko NAPOS Vysoká n. L. 15 1
Filip Cejpek Tygři Brno B 15 1
Jiří Krejčí Pod U17B 15 1
Jan Král Vlci Žďár 15 1
Tomáš Pecha NAPOS Vysoká n. L. 15 1
Ondřej Provazník Tesla Pardubice 15 1
Vladimír Gainulin Pod U17B 15 1
Martin Plešinger Tygři Louny 17 1
Patrik Hoffman BC Kolín 18 1
Miroslav Turna SK UP-BCM Olomouc 17 1
Maxim Krämer BA Sparta Praha 16 1
Marek Juračka Jižní Supi 17 1
Vojta Dvořák Tygři Brno B 15 1
Matěj Sojka Jižní Supi 16 1
Lukáš Keřt STRABAG Zlín 17 1
Matyáš Kühn BCM Orli Prostějov 14 1
Filip Řezníček Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Nikola Bartaušic NAPOS Vysoká n. L. 14 1
Eliáš Kalisz BCM Orli Prostějov 17 1
Vojtěch Synáček NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Ondřej Kvíčala BCM Orli Prostějov 15 1
David Sokol Sluneta Ústí n. L. 15 1
Adam Škraňka Jižní Supi 15 1
Rudolf Ryska Sokol Písek Sršni B 16 1
Vojtěch Heneš Tygři Brno B 15 1
Radim Soukup Tygři Louny 16 1
Benjamin Adler Sluneta Ústí n. L. 15 1
Vojtěch Árvai Jižní Supi 15 1
Šimon Pučelík BA Sparta Praha 14 1
Ondřej Kusiak NH Ostrava 14 1
Vojtěch Pelikán Sokol Písek Sršni B 15 1
Matěj Adámek BC Kolín 16 1
Daniel Tichovský BC Kolín 16 1
Vojtěch Gargula BARoun.l. U17B 15 1
Patrik Sailer BARoun.l. U17B 15 1
Ondřej Ladnar BARoun.l. U17B 15 1
8 Jan Hurdálek Sokol Žižkov 16 1
Lukáš Paskovský Pod U17B 14 1
Jan Grunt Tygři Louny 17 1
Ha Pham Levharti Chomutov 17 1
Filip Brodský Sluneta Ústí n. L. 17 1
Filip Kačírek Sokol Písek Sršni B 15 1
Marek Sekáč Levharti Chomutov 14 1
Petr Bezděčík STRABAG Zlín 15 1
Lukáš Dynka STRABAG Zlín 15 1
Daniel Dočkal SK UP-BCM Olomouc 16 1
7 Roberto Enriquez Sokol Žižkov 16 1
Tomáš Růžička BCM Orli Prostějov 15 1
Daniel Ransdorf Tygři Louny 16 1
Jakub Medveď Jižní Supi 14 1
Jan Kopunec Sokol Písek Sršni B 15 1
Tim Vallet Sokol Písek Sršni B 15 1
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 17 1
Viktor Procházka TJ Sokol Kbely 17 1
Cyril Vrchota Pod U17B 16 1
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 16 1
5 Samuel Lněníček TJ Sokol Kbely 17 1
Kryštof Štěrbáček TJ Sokol Kbely 17 1
Robin Štěrbáček TJ Sokol Kbely 17 1
Jakub Vodrážka Pod U17B 16 1
Tomáš Nazarčuk Pod U17B 16 1
Jan Střítežský Pod U17B 17 1
Richard Dittrich Pod U17B 16 1
David Hájek Pod U17B 16 1
Ondřej Snop Pod U17B 16 1
Robin Janoušek BA Sparta Praha 17 1
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Martin Machurek BA Sparta Praha 16 1
David Tomek Vlci Žďár 16 1
Marek Hemza Vlci Žďár 17 1
Vojtěch Mráček Vlci Žďár 16 1
Matěj Danko Vlci Žďár 16 1
Jakub Jaroš Vlci Žďár 16 1
Filip Pošvic Vlci Žďár 17 1
Jan Jeřábek Vlci Žďár 16 1
Marek Stejskal Vlci Žďár 16 1
František Beran Vlci Žďár 16 1
Zbyněk Strážnický Vlci Žďár 17 1
Rodan Radovan Beneš Vlci Žďár 17 1
Jakub Frič Pod U17B 16 1
Nikola Chotěborský Tygři Louny 17 1
Jakub Kužel Vlci Žďár 17 1
Tomáš Stoklas BCM Orli Prostějov 16 1
Michal Bálint BCM Orli Prostějov 16 1
Michal Kratochvil BCM Orli Prostějov 16 1
Michal Vitásek BCM Orli Prostějov 17 1
Šimon Zapletal BCM Orli Prostějov 17 1
Denis Němec NH Ostrava 17 1
Matěj Spáčil SK UP-BCM Olomouc 15 1
Vojtěch Sedlák SK UP-BCM Olomouc 15 1
Dominik Majda Tygři Brno B 15 1
Radek Mesiarik Tygři Brno B 15 1
František Skřivánek Tygři Louny 17 1
Ondřej Žila NH Ostrava 14 1
Kryštof Kudělka NH Ostrava 16 1
3 Matouš Čížek Sokol Žižkov 17 1
Štěpán Jaroš STRABAG Zlín 17 1
Rafael Mirafuentes NH Ostrava 15 1
Vít Slabihoud Levharti Chomutov 17 1
Vít Straška Levharti Chomutov 17 1
Daniel Krapf BA Sparta Praha 17 1
Jakub Špička SK UP-BCM Olomouc 17 1
Jan Špička SK UP-BCM Olomouc 17 1
Patrik Flaks SK UP-BCM Olomouc 17 1
Martin Bouzek SK UP-BCM Olomouc 16 1
Pavel Bašta Sokol Žižkov 15 1
Šimon Petržík TJ Sokol Kbely 17 1
Lukáš Svoboda Jižní Supi 16 1
Vojtěch Janota Jižní Supi 17 1
Tomáš Vejlupek Vlci Žďár 16 1
Adam Kněžour NAPOS Vysoká n. L. 15 1
Daniel Kučera NH Ostrava 17 1
Bartoloměj Kačírek Sokol Písek Sršni B 16 1
Michal Srp Sluneta Ústí n. L. 17 1
Matěj Kovařík Sluneta Ústí n. L. 17 1
Jakub Žalud Sluneta Ústí n. L. 14 1
Matyáš Kment NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Vojtěch Sýkora BC Kolín 17 1
Adam Štěpánek NH Ostrava 16 1
Filip Mráz BARoun.l. U17B 17 1
Jan Stuchlík Sokol Písek Sršni B 17 1
Matěj Šrámek Tesla Pardubice 16 1
Lukáš Hauf Tygři Brno B 16 1
Jiří Janásek Tygři Brno B 17 1
Ondřej Koláčný BC Kolín 17 1
Josef Gabriel Sluneta Ústí n. L. 16 1
Adam Žiško BC Kolín 18 1
Michal Kropáček BC Kolín 16 1
Adam Bareš BC Kolín 17 1
Matyáš Klvaň Pod U17B 17 1
David Volný BC Kolín 18 1
Jan Florčík NH Ostrava 16 1
Ondřej Pleva Vlci Žďár 17 1
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 16 1
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 16 1
David Nejezchleb Tygři Brno B 16 1
František Tichý BARoun.l. U17B 16 1
Tomáš Hlaváček Tygři Louny 17 1
Jan David Sluneta Ústí n. L. 16 1
Šimon Kučera BC Kolín 17 1
Daniel Malíček NH Ostrava 17 1
František Kopecký Sluneta Ústí n. L. 16 1
Hugo Zapadlo Pod U17B 17 1
Dominik Chimiák Tesla Pardubice 16 1
Filip Korch Jižní Supi 17 1
Ondřej Kahánek Tygři Louny 17 1
Filip Fröhlich Slavoj Litoměřice 17 1
Marco Kormanik NH Ostrava 15 1
Matěj Háp NAPOS Vysoká n. L. 17 1
Ondřej Jánský BC Kolín 16 1
Adam Hruška BC Kolín 16 1
Filip Sýkora BC Kolín 16 1
Jakub Douda Sokol Písek Sršni B 17 1
Josef Holub Sluneta Ústí n. L. 15 1
Adam Šinovský Sluneta Ústí n. L. 16 1
Jakub Mršťák NH Ostrava 16 1
Martin Černý Sluneta Ústí n. L. 16 1
Petr Krýsl Sluneta Ústí n. L. 15 1
Petr Vorlíček Sluneta Ústí n. L. 16 1
Adam Fecko Tesla Pardubice 16 1
Martin Kubánek BARoun.l. U17B 17 1
Josef Repka BARoun.l. U17B 16 1
David Aubrecht BARoun.l. U17B 16 1
Vojtěch Birčák BARoun.l. U17B 16 1
Vojtěch Mikulecký BARoun.l. U17B 17 1
Petr Pojkar BARoun.l. U17B 16 1
Jakub Semerád BARoun.l. U17B 16 1
Matyáš Zita Sokol Písek Sršni B 15 1
Jan Žvátora BCM Orli Prostějov 17 1
Vincent Hofhans SK UP-BCM Olomouc 17 1
Petr Myslivec Sokol Písek Sršni B 15 1
Vojtěch Viktorin TJ Sokol Kbely 16 1
Matěj Lukasík NH Ostrava 16 1
Vojtěch Vosol Jižní Supi 16 1
Viktor Šmiřák Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Oliver Novotný Jižní Supi 17 1
Matěj Široký Jižní Supi 17 1
Arsen Gevorkyan Pod U17B 16 1
Vilém Vrbica NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Filip Zdrubecký BA Sparta Praha 16 1
Michal Metz Basketpoint Frýdek-Místek 17 1
Tomáš Flaks SK UP-BCM Olomouc 15 1
Lukáš Slezák NH Ostrava 15 1
David Brož SK UP-BCM Olomouc 17 1
Jan Broda SK UP-BCM Olomouc 14 1
Karel Očenášek SK UP-BCM Olomouc 16 1
Metoděj Pazdera SK UP-BCM Olomouc 14 1
Viktor Guk BC Kolín 16 1
David Šťastný STRABAG Zlín 15 1
Šimon Čermák Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Dominik Filip TJ Sokol Kbely 16 1
Matyáš Jiří Vojta Tygři Louny 16 1
Václav Novák Jižní Supi 17 1
Lukáš Horák STRABAG Zlín 15 1
Petr Frňka BCM Orli Prostějov 16 1
Ondřej Píval Pod U17B 17 1
Jakub Broda SK UP-BCM Olomouc 14 1
Adam Pázler BA Sparta Praha 15 1
Jan Macourek BCM Orli Prostějov 16 1
Josef Zimák BARoun.l. U17B 15 1
Antonín Podzemský Slavoj Litoměřice 17 1
Radek Prošek BARoun.l. U17B 16 1
Marek Vonášek Slavoj Litoměřice 16 1
Mikoláš Dratva Basketpoint Frýdek-Místek 15 1
Radim Jancur NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Jan Říha NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Adam Hypl Basketpoint Frýdek-Místek 14 1
František Němec BARoun.l. U17B 15 1
Kristián Kušnarev BK Brandýs n. L. 16 1
Ondřej Zajíček BA Sparta Praha 16 1
Ondřej Polívka BARoun.l. U17B 16 1
Jan Čecho BARoun.l. U17B 15 1
Matěj Dvořák NH Ostrava 14 1
Vít Bukovjan BA Sparta Praha 15 1
Prokop Přibyl Sokol Žižkov 15 1
Martin Sztolarik Basketpoint Frýdek-Místek 14 1
Bruno Volný Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Adam Lautner Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Tomáš Bublík STRABAG Zlín 15 1
Štěpán Kraus BA Sparta Praha 15 1
Ondřej Charvát Tesla Pardubice 15 1
Jakub Grunta SK UP-BCM Olomouc 17 1
Jakub Jordán Tygři Brno B 15 1
Jakub Velčovský Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Petr Chadima NH Ostrava 16 1
Andrej Gnap BA Sparta Praha 17 1
Matěj Váňa Jižní Supi 16 1
Ondřej Hornický Slavoj Litoměřice 16 1
Vojtěch Ševčík SK UP-BCM Olomouc 16 1
Martin Kučírek Levharti Chomutov 15 1
Jiří Herman Sluneta Ústí n. L. 16 1
Adam Křesina Sokol Písek Sršni B 15 1
Marek Lopata Sokol Písek Sršni B 15 1
Jáchym Titlbach Tygři Louny 17 1
Tomáš Rufer Pod U17B 17 1
Antonín Tišnovský Tygři Brno B 17 1
Šimon Kubelka BK Brandýs n. L. 17 1
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 16 1
Ondřej Skovajsa Sokol Písek Sršni B 16 1
Marek Reichl Sokol Písek Sršni B 15 1
David Peterka Tygři Brno B 17 1
Tomáš Vyskok Tygři Brno B 15 1
Petr Slivka Sluneta Ústí n. L. 16 1
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 16 1
Jakub Vyplel STRABAG Zlín 17 1
Max Hrabovský BA Sparta Praha 16 1
Lukáš Raczek NH Ostrava 16 1
Martin Mikšovský Sluneta Ústí n. L. 17 1
Jakub Klimeš Tesla Pardubice 17 1
Petr Fiedler Tesla Pardubice 16 1
12 Jan Vejdovec Sokol Žižkov 17 1
Jakub Macháček BA Sparta Praha 17 1
Ondřej Petrák BA Sparta Praha 16 1
Nikola Ivankovič BA Sparta Praha 17 1
Dominik Smělý Pod U17B 16 1
Patrik Wanke Sluneta Ústí n. L. 14 1
Vojtěch Podruh Pod U17B 17 1
Alex Everett Tygři Louny 17 1
Adam Král TJ Sokol Kbely 17 1
Hugo Lejsek Tesla Pardubice 15 1
David Srbek Tygři Louny 16 1
Matěj Srbek Tygři Louny 16 1
0 Tomáš Navrátil Sokol Žižkov 17 1
Martin Zikmund Čech Slavoj Litoměřice 17 1
Daniel Haller Vlci Žďár 17 1
Ondřej Coufal Vlci Žďár 16 1
Martin Procházka BA Sparta Praha 14 1
Lukáš Bouda Tygři Louny 16 1
Vojtěch Pánek Tesla Pardubice 16 1
Štěpán Polák Levharti Chomutov 15 1
Martin Foltýn NH Ostrava 14 1
Matěj Novák Tesla Pardubice 16 1
Jonáš Pavlíček STRABAG Zlín 16 1
Kryštof Kalaš Jižní Supi 15 1
Jakub Soldán Tesla Pardubice 16 1
Adam Vomastek Jižní Supi 15 1
Martin Kodera BK Brandýs n. L. 17 1
Filip Bartoš Jižní Supi 14 1
Jan Čapek Jižní Supi 17 1
Petr Valeš Tygři Louny 17 1
Antonín Difko BCM Orli Prostějov 16 1
Jana Mouchová Tygři Louny 15 1
Tomáš Procházka TJ Sokol Kbely 15 1
Šimon Fijala BK Brandýs n. L. 17 1
Patrik Janda Sluneta Ústí n. L. 15 1
Samuel Šáfr BARoun.l. U17B 15 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře