Sokol Písek Sršni B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 22. 7. 2021
Aleš Kyrián
srsnipisek.org@seznam.cz
725 800 569

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Písek
SH Tylova ulice
39701 Písek

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Matyáš Zita 2007 195 15 4 16.8 7.0 0.5 1.3/4.3 29.4 1.0
Tim Vallet 2007 186 15 4 14.3 4.8 1.3 1.0/3.5 28.6 0.8
Tomáš Hrubý 2006 177 16 4 11.8 4.5 0.3 2.0/2.8 72.7 1.5
Ondřej Benda 2007 183 15 4 10.5 5.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.3
Adam Křesina 2007 181 15 3 13.0 3.0 2.0 1.0/1.3 75.0 1.3
Jan Kopunec 2007 188 15 4 9.5 4.0 0.3 0.8/1.5 50.0 1.0
Filip Kačírek 2007 187 15 4 8.5 3.3 0.5 0.5/1.3 40.0 0.3
Jindřich Kubíček 2006 178 16 4 8.3 2.0 1.0 1.3/2.0 62.5 2.3
Alexander Hess 2007 194 15 4 6.0 2.0 0.5 0.5/0.5 100.0 0.3
Antonín Kabriel 2007 192 15 4 5.8 2.0 0.5 0.3/0.8 33.3 0.3
Ondřej Skovajsa 2006 172 16 4 5.0 2.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.3
Minh Thao Ha 2008 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marek Lopata 2007 190 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Soušek 2008 175 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Pelikán 2007 175 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Rudolf Ryska 2006 178 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Litoš 2007 182 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Rybařík 2008 165 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Myslivec 2007 173 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marek Reichl 2007 176 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Douda 2005 175 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Stuchlík 2005 178 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Bartoloměj Kačírek 2006 188 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Josef Kolářík 2008 175 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Dominik Miklas 2007 174 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jaroslav Suk 2008 167 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jáchym Peniaštek 2007 178 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
53 liga (kadeti U17) Domácí 8. 1. 2023 SLUNETA Ústí nad Labem : 0 /0 %
50 liga (kadeti U17) Domácí 7. 1. 2023 Slavoj BK Litoměřice : 0 /0 %
45 liga (kadeti U17) Domácí 11. 12. 2022 Sokol Písek Sršni B : 0 /0 %
41 liga (kadeti U17) Domácí 10. 12. 2022 Sokol Písek Sršni B : 0 /0 %
37 liga (kadeti U17) Domácí 27. 11. 2022 Sokol Žižkov : 0 /0 %
34 liga (kadeti U17) Domácí 26. 11. 2022 BARoun.l. U17B : 0 /0 %
32 liga (kadeti U17) Domácí 13. 11. 2022 Sokol Písek Sršni B : 0 /0 %
4 liga (kadeti U17) Domácí 12. 11. 2022 TJ Sokol Kbely : 0 /0 %
26 liga (kadeti U17) Domácí 23. 10. 2022 Sokol Písek Sršni B : 0 /0 %
21 liga (kadeti U17) Domácí 22. 10. 2022 Sokol Písek Sršni B : 0 /0 %
17 liga (kadeti U17) Domácí 9. 10. 2022 BK Levharti Chomutov : 0 /0 %
13 liga (kadeti U17) Domácí 8. 10. 2022 BA Tygři Louny : 0 /0 %
10 liga (kadeti U17) Hosté 25. 9. 2022 BARoun.l. U17B 79:83 19 11 12/23 52.2%
5 liga (kadeti U17) Hosté 24. 9. 2022 Sokol Žižkov 48:64 19 3 17/22 77.3%
16 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 22. 5. 2022 BK Klatovy 40:99 37 7 4/10 40%
19 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 22. 5. 2022 BA LYNX Liberec 110:27 42 5 11/25 44%
12 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 21. 5. 2022 Jižní Supi 52:69 18 6 15/30 50%
14 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 21. 5. 2022 BK Kralupy junior 146:25 60 7 5/11 45.5%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 21. 5. 2022
15:30
Sokol Písek Sršni B
BK Kralupy junior
146
25
46
2
79
6
114
13
Skupina B Review
1. kolo 21. 5. 2022
11:30
Jižní Supi
Sokol Písek Sršni B
52
69
16
16
26
44
39
55
Skupina B Review
1. kolo 22. 5. 2022
09:30
BK Klatovy
Sokol Písek Sršni B
40
99
18
36
25
59
36
82
Skupina B Review
1. kolo 22. 5. 2022
15:30
Sokol Písek Sršni B
BA LYNX Liberec
110
27
40
5
59
14
80
23
Skupina B Review
2. kolo 24. 9. 2022
15:30
Sokol Žižkov
Sokol Písek Sršni B
48
64
4
12
13
35
26
55
Skupina A Review
3. kolo 25. 9. 2022
09:30
BA 2006´Roudnice n. L.
Sokol Písek Sršni B
79
83
17
18
32
34
49
59
Skupina A Review
4. kolo 8. 10. 2022
13:30
Sokol Písek Sršni B
BA Tygři Louny
Skupina A Preview
5. kolo 9. 10. 2022
11:30
Sokol Písek Sršni B
BK Levharti Chomutov
Skupina A Preview
6. kolo 22. 10. 2022
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Písek Sršni B
Skupina A Preview
7. kolo 23. 10. 2022
12:00
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni B
Skupina A Preview
1. kolo 12. 11. 2022
00:00
Sokol Písek Sršni B
TJ Sokol Kbely
Skupina A Preview
8. kolo 13. 11. 2022
00:00
TJ Sokol Kbely
Sokol Písek Sršni B
Skupina A Preview
9. kolo 26. 11. 2022
00:00
Sokol Písek Sršni B
BA 2006´Roudnice n. L.
Skupina A Preview
10. kolo 27. 11. 2022
00:00
Sokol Písek Sršni B
Sokol Žižkov
Skupina A Preview
11. kolo 10. 12. 2022
00:00
BK Levharti Chomutov
Sokol Písek Sršni B
Skupina A Preview
12. kolo 11. 12. 2022
09:00
BA Tygři Louny
Sokol Písek Sršni B
Skupina A Preview
13. kolo 7. 1. 2023
00:00
Sokol Písek Sršni B
Slavoj BK Litoměřice
Skupina A Preview
14. kolo 8. 1. 2023
00:00
Sokol Písek Sršni B
SLUNETA Ústí nad Labem
Skupina A Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 kvalifikace o ligu 1 8
2021/22 nadregionální soutěž 1 24
2018/19 nadregionální soutěž 6 23