BK Brandýs n. L.

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 19. 7. 2022
Tereza Čeňková
terezacenkova@seznam.cz
605 957 123

Adresa

BK Brandýs n.L., z.s.
Pražská 80
25001 Brandýs nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
20 Filip Štajer 2007 187 17 22 14.2 4.4 0.9 2.9/5.5 52.5 2.7
Michal Kejmar 2006 176 18 24 8.8 1.8 1.3 1.3/2.2 59.6 1.8
14 Filip Stieber 2007 187 17 22 8.2 2.4 1.0 0.4/1.1 33.3 2.3
Matěj Langšádl 2007 180 17 16 9.9 3.5 0.4 1.6/2.6 63.4 2.4
Jonatan Asor 2007 190 17 19 7.5 2.6 0.3 1.5/2.3 67.4 1.8
Šimon Veitz 2007 185 17 7 17.3 6.4 0.7 2.3/3.6 64.0 1.4
Kenneth Martins 2007 179 17 19 6.1 1.8 0.7 0.4/1.1 38.1 2.4
Ondřej Hanitz 2006 192 18 15 7.7 3.0 0.1 1.3/2.5 51.4 2.5
15 David Holubec 2008 186 16 7 8.3 2.3 0.1 3.3/4.9 67.6 2.1
31 Prokop Řebíček 2007 181 17 22 2.5 0.4 0.5 0.2/0.7 31.3 1.7
Vadim Hlushko 2006 171 18 23 2.3 0.7 0.2 0.3/1.1 32.0 2.3
11 Petr Vaverka 2008 182 16 17 2.1 0.8 0.0 0.5/0.7 75.0 0.7
Vojtěch Lukeš 2006 182 18 20 1.2 0.5 0.0 0.2/0.4 50.0 0.4
24 Martin Bodlák 2008 175 16 5 3.6 0.2 0.6 1.4/1.6 87.5 0.6
29 Martin Šolc 2008 185 16 5 2.8 0.8 0.2 0.6/1.2 50.0 2.2
8 Matěj Richter 2008 180 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Antonín Pilný 2006 173 18 8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
Matyáš Čapek 2005 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Kubelka 2005 180 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Holub 2007 184 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Vlček 2007 192 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tadeáš Kostkuba 2006 180 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Podrazil 2006 175 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
16 Matěj Horák 2008 170 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Kodera 2005 183 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Fijala 2005 170 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kristián Kušnarev 2006 159 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
7 Adam Syrový 2008 180 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Denis Martins 2005 0 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
196 liga (kadeti U17) Hosté 23. 4. 2023 SLUNETA Ústí nad Labem 94:71 25 1 18/28 64.3%
179 liga (kadeti U17) Domácí 22. 4. 2023 SLUNETA Ústí nad Labem 59:86 20 4 7/21 33.3%
192 liga (kadeti U17) Domácí 2. 4. 2023 Basketpoint Frýdek-Místek 63:94 21 1 18/26 69.2%
190 liga (kadeti U17) Domácí 1. 4. 2023 BCM Orli Prostějov 70:47 10 10 20/30 66.7%
187 liga (kadeti U17) Hosté 19. 3. 2023 BC Kolín 58:61 18 4 13/27 48.1%
184 liga (kadeti U17) Hosté 18. 3. 2023 Sokol Písek Sršni B 102:60 12 8 12/24 50%
178 liga (kadeti U17) Hosté 12. 2. 2023 BCM Orli Prostějov 64:36 12 2 6/12 50%
175 liga (kadeti U17) Hosté 11. 2. 2023 Basketpoint Frýdek-Místek 83:50 14 1 19/29 65.5%
172 liga (kadeti U17) Domácí 22. 1. 2023 Sokol Písek Sršni B 77:68 13 13 12/16 75%
170 liga (kadeti U17) Domácí 21. 1. 2023 BC Kolín 64:48 17 7 9/18 50%
111 liga (kadeti U17) Domácí 8. 1. 2023 BA Sparta Praha 74:53 21 6 14/25 56%
108 liga (kadeti U17) Domácí 7. 1. 2023 Jižní Supi 73:63 23 6 9/14 64.3%
103 liga (kadeti U17) Hosté 11. 12. 2022 BC Kolín 58:82 18 11 13/20 65%
99 liga (kadeti U17) Hosté 10. 12. 2022 Vlci Žďár 81:62 21 2 14/20 70%
93 liga (kadeti U17) Hosté 27. 11. 2022 Tesla Pardubice 67:63 20 6 5/9 55.6%
89 liga (kadeti U17) Hosté 26. 11. 2022 BK NAPOS Vysoká n. L. 40:61 15 6 13/32 40.6%
85 liga (kadeti U17) Hosté 13. 11. 2022 Pod U17B 61:79 28 5 8/13 61.5%
57 liga (kadeti U17) Domácí 12. 11. 2022 Pod U17B 90:59 25 11 7/11 63.6%
84 liga (kadeti U17) Hosté 23. 10. 2022 Jižní Supi 54:59 25 1 6/14 42.9%
79 liga (kadeti U17) Hosté 22. 10. 2022 BA Sparta Praha 50:77 30 2 11/17 64.7%
61 liga (kadeti U17) Domácí 20. 10. 2022 Tesla Pardubice 82:75 32 5 3/14 21.4%
75 liga (kadeti U17) Domácí 9. 10. 2022 Vlci Žďár 71:56 23 6 7/17 41.2%
71 liga (kadeti U17) Domácí 8. 10. 2022 BC Kolín 60:83 24 1 9/17 52.9%
65 liga (kadeti U17) Domácí 25. 9. 2022 BK NAPOS Vysoká n. L. 71:78 23 6 7/20 35%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
3. kolo 25. 9. 2022
11:30
BK Brandýs n. Labem
BK NAPOS Vysoká n. L.
71
78
25
16
42
32
55
50
Skupina B Review
4. kolo 8. 10. 2022
14:00
BK Brandýs n. Labem
BC Kolín
60
83
13
18
37
44
46
64
Skupina B Review
5. kolo 9. 10. 2022
12:00
BK Brandýs n. Labem
Vlci Žďár
71
56
14
15
38
34
52
51
Skupina B Review
2. kolo 20. 10. 2022
18:30
BK Brandýs n. Labem
Tesla Pardubice
82
75
18
27
45
47
66
64
Skupina B Review
6. kolo 22. 10. 2022
09:00
BA Sparta Praha
BK Brandýs n. Labem
50
77
12
16
26
30
32
56
Skupina B Review
7. kolo 23. 10. 2022
14:00
Jižní Supi
BK Brandýs n. Labem
54
59
17
17
23
34
42
48
Skupina B Review
1. kolo 12. 11. 2022
16:00
BK Brandýs n. Labem
Basket Poděbrady
90
59
23
13
51
31
70
45
Skupina B Review
8. kolo 13. 11. 2022
12:00
Basket Poděbrady
BK Brandýs n. Labem
61
79
13
22
29
40
41
60
Skupina B Review
9. kolo 26. 11. 2022
10:00
BK NAPOS Vysoká n. L.
BK Brandýs n. Labem
40
61
10
12
22
26
32
40
Skupina B Review
10. kolo 27. 11. 2022
13:13
Tesla Pardubice
BK Brandýs n. Labem
67
63
17
11
35
31
54
50
Skupina B Review
11. kolo 10. 12. 2022
17:00
Vlci Žďár
BK Brandýs n. Labem
81
62
24
16
46
35
63
47
Skupina B Review
12. kolo 11. 12. 2022
11:00
BC Kolín
BK Brandýs n. Labem
58
82
18
18
33
39
49
56
Skupina B Review
13. kolo 7. 1. 2023
13:00
BK Brandýs n. Labem
Jižní Supi
73
63
16
20
32
38
55
56
Skupina B Review
14. kolo 8. 1. 2023
11:30
BK Brandýs n. Labem
BA Sparta Praha
74
53
18
17
38
31
49
41
Skupina B Review
1. kolo 21. 1. 2023
17:30
BK Brandýs n. Labem
BC Kolín
64
48
20
10
30
22
54
32
finálová skupina Review
2. kolo 22. 1. 2023
12:30
BK Brandýs n. Labem
Sokol Písek Sršni B
77
68
18
21
42
39
65
63
finálová skupina Review
3. kolo 11. 2. 2023
17:00
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Brandýs n. Labem
83
50
18
11
38
29
60
38
finálová skupina Review
4. kolo 12. 2. 2023
11:00
BCM Orli Prostějov
BK Brandýs n. Labem
64
36
17
19
31
20
46
26
finálová skupina Review
7. kolo 18. 3. 2023
13:30
Sokol Písek Sršni B
BK Brandýs n. Labem
102
60
29
21
52
32
84
53
finálová skupina Review
8. kolo 19. 3. 2023
10:00
BC Kolín
BK Brandýs n. Labem
58
61
12
14
32
31
41
45
finálová skupina Review
9. kolo 1. 4. 2023
17:00
BK Brandýs n. Labem
BCM Orli Prostějov
70
47
26
13
47
28
57
40
finálová skupina Review
10. kolo 2. 4. 2023
09:30
BK Brandýs n. Labem
Basketpoint Frýdek-Místek
63
94
14
30
34
54
51
72
finálová skupina Review
5. kolo 22. 4. 2023
11:00
BK Brandýs n. Labem
SLUNETA Ústí nad Labem
59
86
16
19
25
42
44
60
finálová skupina Review
12. kolo 23. 4. 2023
09:30
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Brandýs n. Labem
94
71
19
20
45
43
69
56
finálová skupina Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 liga 1 26
2022/23 liga 2 24
2021/22 liga 4 28
2019/20 kvalifikace o ligu 1 6
2019/20 liga 8 17
2018/19 nadregionální soutěž 4 24
2018/19 kvalifikace o ligu 3 4
2017/18 nadregionální soutěž 6 24
2016/17 nadregionální soutěž 6 15
2016/17 kvalifikace o ligu 5 4