Kvalifikace o extraligu

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
Sokol Vyšehrad (ms)
BK Lions Jindřichův Hradec
19. 6. 2021
10:00
Sokolovna Vyšehrad Tomáš Mašek
Jaroslav Pazourek
23
95
7
23
13
41
14
75
Review
skupina A 1. kolo 2
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Opava
19. 6. 2021
14:30
Sokolovna Vyšehrad Jaroslav Pazourek
Tomáš Mašek
80
86
16
14
50
37
65
67
Review
skupina A 1. kolo 5
BK Opava
Sokol Vyšehrad (ms)
19. 6. 2021
19:00
Sokolovna Vyšehrad Štěpán Pokorný
Lukáš Kalabza
98
53
27
15
53
32
73
46
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Opava 2 2 0 184 133 4
2. BK Lions J. Hradec 2 1 1 175 109 3
3. Sokol Vyšehrad (ms) 2 0 2 76 193 2
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Viktor Lukic-Gavric BK Lions J. Hradec 19 4 1.0 23.0 5.8/5.8 100.0 2.3/2.3 100.0 4.8/6.8 70.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 19.8
Jordan Oupoh BK Lions J. Hradec 19 4 1.0 18.5 6.3/6.3 100.0 0.8/0.8 0.0* 3.8/7.3 51.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 13.5
Matěj Danko Vlci Žďár 18 4 13.3 14.8 4.5/6.3 72.0 1.5/3.3 46.2 1.3/3.0 41.7 0.0 0.8 0.8 0.3 0.3 1.5 0.0 1.5 4.0 6.8
Josef Gabriel Sluneta Ústí n. L. 18 4 1.0 13.5 1.8/1.8 0.0* 3.0/3.0 100.0 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.8 9.8
Daniel Krapf BA Sparta Praha 19 2 34.0 26.0 3.0/8.0 37.5 4.5/9.0 50.0 6.5/9.0 72.2 0.5 0.0 0.5 0.5 1.5 2.0 0.1 5.5 1.0 19.0
Erik Šimoňák BK Lions J. Hradec 19 4 1.0 10.5 3.5/3.5 100.0 0.5/0.5 0.0* 2.0/4.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 6.5
Michal Grill BK Lions J. Hradec 18 4 1.0 10.0 3.5/3.5 100.0 0.5/0.5 0.0* 1.5/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 8.8
Matěj Kramoliš BK Opava 19 2 1.0 19.5 5.5/5.5 100.0 1.5/1.5 0.0* 4.0/5.0 80.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 16.0
Martin Mikšovský Sluneta Ústí n. L. 19 4 1.0 9.5 3.3/3.3 100.0 0.8/0.8 0.0* 0.8/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 8.0
Ondřej Minář BK Lions J. Hradec 19 4 1.0 9.0 3.3/3.3 100.0 0.8/0.8 0.0* 0.3/2.0 12.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 5.3
Vojtěch Kadaňka BK Opava 19 2 1.0 17.5 5.0/5.0 100.0 1.0/1.0 0.0* 4.5/5.5 81.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 14.0
Martin Černý Sluneta Ústí n. L. 18 4 1.0 8.5 3.8/3.8 100.0 0.0 0.0* 1.0/3.0 33.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 4.8
Tomáš Valentíny BK Lions J. Hradec 19 4 1.0 8.5 2.8/2.8 100.0 0.8/0.8 0.0* 0.8/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 5.8
Vojtěch Kučera Válečníci Děčín 19 2 1.0 17.0 5.0/5.0 100.0 2.0/2.0 100.0 1.0/3.0 33.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 14.0
Ondřej Coufal Vlci Žďár 18 4 13.8 8.0 2.8/3.8 73.3 0.5/1.3 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 0.8 0.8 0.5 0.3 0.5 0.3 1.0 2.8 4.5
Filip Zdrubecký BA Sparta Praha 18 2 31.5 15.5 4.5/4.5 100.0 1.5/7.0 21.4 2.0/5.5 36.4 1.0 1.0 2.0 0.5 0.5 2.0 0.1 5.0 3.5 9.0
Pavel Kaštil SK UP-BCM Olomouc 18 2 29.0 15.0 5.5/8.0 68.8 1.0/2.5 40.0 1.0/2.0 50.0 1.0 4.0 5.0 0.5 0.0 3.0 0.1 1.0 1.5 13.0
Petr Arendarčík BK Opava 19 2 1.0 15.0 5.0/5.0 100.0 0.0 0.0* 5.0/8.0 62.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 10.0
Vojtěch Brom BK Lions J. Hradec 19 3 1.0 9.7 1.7/1.7 0.0* 1.7/1.7 0.0* 1.3/1.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 7.3
Martin Straka BK Lions J. Hradec 18 4 1.0 7.0 1.8/1.8 0.0* 1.0/1.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 4.8
Karel Rajchl Válečníci Děčín 19 2 1.0 14.0 3.0/3.0 100.0 1.5/1.5 0.0* 3.5/4.0 87.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 11.5
Vojtěch Čermák Levharti Chomutov 18 2 1.0 12.5 1.5/1.5 0.0* 2.5/2.5 100.0 2.0/3.5 57.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 10.0
Ondřej Pleva Vlci Žďár 19 4 10.8 6.3 2.3/4.3 52.9 0.0 0.0* 1.8/3.0 58.3 0.3 1.0 1.3 0.0 0.0 0.3 0.0 0.5 2.3 2.5
Jáchym Henzl BK Opava 19 2 1.0 12.0 2.5/2.5 100.0 1.0/1.0 0.0* 4.0/5.0 80.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 9.0
Filip Brodský Sluneta Ústí n. L. 19 3 1.0 8.0 2.7/2.7 100.0 0.7/0.7 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 5.0
Oliver Žižka Válečníci Děčín 18 2 1.0 12.0 4.0/4.0 100.0 0.0 0.0* 4.0/7.0 57.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 7.5
Jakub Jaroš Vlci Žďár 18 4 11.5 5.8 2.0/3.3 61.5 0.0 0.0* 1.8/4.0 43.8 1.3 1.3 2.5 0.0 0.3 1.0 0.0 1.5 3.0 2.5
Marek Stejskal Vlci Žďár 18 4 7.0 5.8 2.3/3.8 60.0 0.3/0.3 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.3 0.0 0.3 0.3 0.3 1.3 0.1 0.8 2.3 1.3
Václav Hylmar Sokol Vyšehrad (ms) 19 2 1.0 11.0 4.0/4.0 100.0 0.0 0.0* 3.0/5.5 54.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 5.5
Petr Kolář Válečníci Děčín 19 2 1.0 11.0 3.5/3.5 100.0 1.0/1.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 7.0
Jan Kvapil Sluneta Ústí n. L. 19 4 1.0 5.5 2.3/2.3 100.0 0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.3 1.3
Jakub Macháček BA Sparta Praha 19 2 30.0 10.5 4.5/12.0 37.5 0.0/1.0 0.0* 1.5/2.0 75.0 1.0 5.0 6.0 0.0 0.5 1.0 0.0 4.0 1.0 10.0
Matyáš Kalita SK UP-BCM Olomouc 19 2 27.5 10.5 3.5/6.5 53.8 0.0/1.5 0.0* 3.5/5.0 70.0 1.5 2.0 3.5 0.0 0.0 2.0 0.0 3.5 2.5 7.0
Michal Bureš Levharti Chomutov 18 2 1.0 10.5 3.5/3.5 100.0 1.0/1.0 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 7.0
Robin Janoušek BA Sparta Praha 19 2 31.5 10.5 3.5/4.0 87.5 1.0/1.5 0.0* 0.5/2.0 25.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.5 2.0 0.0 2.0 2.0 9.0
František Beran Vlci Žďár 18 4 10.5 5.0 1.8/4.5 38.9 0.3/0.3 0.0* 0.8/2.8 27.3 0.3 0.8 1.0 0.3 0.0 0.3 0.3 1.8 1.5 1.5
Jan Jeřábek Vlci Žďár 18 4 11.3 5.0 1.8/2.5 70.0 0.3/0.5 0.0* 0.8/2.3 33.3 0.3 0.8 1.0 0.3 0.0 0.8 0.1 1.0 4.0 0.0
Tomáš Kováč Levharti Chomutov 18 2 1.0 9.0 3.0/3.0 100.0 1.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 7.5
Miroslav Turna SK UP-BCM Olomouc 19 2 18.5 9.0 4.0/7.0 57.1 0.0 0.0* 1.0/1.0 0.0* 0.5 2.5 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.5 7.5
Tomáš Váňa Sokol Vyšehrad (ms) 19 2 1.0 8.5 3.5/3.5 100.0 0.0 0.0* 1.5/2.5 60.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 6.5
Daniel Flemmer Válečníci Děčín 19 2 1.0 8.0 4.0/4.0 100.0 0.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 6.0
Eduard Myšák BK Opava 19 2 1.0 7.5 3.5/3.5 100.0 0.0 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 3.5
David Brož SK UP-BCM Olomouc 19 2 23.5 7.5 2.0/3.5 57.1 0.5/3.0 16.7 2.0/3.0 66.7 0.5 1.5 2.0 0.5 0.0 3.5 0.1 4.0 2.0 3.5
Vojtěch Heluz Levharti Chomutov 18 2 1.0 7.5 3.0/3.0 100.0 0.0 0.0* 1.5/3.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 3.0
Jan Bečka Válečníci Děčín 18 2 1.0 7.5 3.5/3.5 100.0 0.0 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.5 3.0
Jiří Herman Sluneta Ústí n. L. 18 4 1.0 3.5 1.8/1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 2.8
Jan Špička SK UP-BCM Olomouc 19 2 25.0 7.0 3.0/6.5 46.2 0.0/1.5 0.0* 1.0/2.0 50.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.5 0.0 1.0 0.5 1.0
Ladislav Klofáč Sokol Vyšehrad (ms) 18 2 1.0 6.5 0.5/0.5 0.0* 1.5/1.5 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 3.5
Adam Šinovský Sluneta Ústí n. L. 18 3 1.0 4.3 1.7/1.7 0.0* 0.0 0.0* 1.0/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 2.7
Ondřej Slanina BK Opava 19 2 1.0 6.5 3.0/3.0 100.0 0.0 0.0* 0.5/2.0 25.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 2.5
Jakub Grunta SK UP-BCM Olomouc 19 2 15.0 6.5 3.0/6.0 50.0 0.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.0 1.5 1.5 0.0 0.0 1.5 0.0 0.5 1.0 2.5
Marek Zvolánek BK Lions J. Hradec 18 4 1.0 3.0 1.0/1.0 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 0.0
Andrej Gnap BA Sparta Praha 19 2 19.5 5.0 2.0/3.5 57.1 0.0/0.5 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.5 1.0 1.5 0.0 0.5 1.5 0.0 1.0 4.0 -0.5
Marek Valenta Válečníci Děčín 19 2 1.0 4.5 0.0/0.0 0.0* 1.5/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 3.5
Jaromír Šrámek Levharti Chomutov 18 2 1.0 4.0 1.0/1.0 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.5
Jáchym Kačírek Sokol Vyšehrad (ms) 19 2 1.0 4.0 0.5/0.5 0.0* 1.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 1.5
Jakub Kužel Vlci Žďár 19 4 7.5 2.0 0.8/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.3 0.0 0.5 0.5 1.0
Jan David Sluneta Ústí n. L. 18 2 1.0 3.5 1.0/1.0 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.5
Jan Křesťan BK Opava 19 2 1.0 3.5 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.0 0.0* 0.5/2.5 20.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 1.0
Ivan Dvořák Válečníci Děčín 18 1 1.0 7.0 2.0/2.0 100.0 1.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 7.0
Martin Vlach Sokol Vyšehrad (ms) 19 2 1.0 3.5 1.5/1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0
Jan Glabazňa BK Opava 18 2 1.0 3.0 1.5/1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0
Tomáš Hyka Válečníci Děčín 17 2 1.0 3.0 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 2.0/3.0 66.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0 -3.0
Jiří Smetana Levharti Chomutov 19 2 1.0 3.0 1.5/1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0
Karel Očenášek SK UP-BCM Olomouc 18 2 11.5 3.0 1.5/1.5 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5 1.5 2.0
Lukáš Scholz BK Opava 19 2 1.0 3.0 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 2.0/3.0 66.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 1.5
Matyáš Pierník BK Opava 19 1 1.0 5.0 2.0/2.0 100.0 0.0 0.0* 1.0/4.0 25.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0
Daniel Dočkal SK UP-BCM Olomouc 18 2 10.5 2.0 1.0/2.5 40.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5 1.0 0.0
Daniel Sertič Válečníci Děčín 17 2 1.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 0.5
Vincent Hofhans SK UP-BCM Olomouc 19 2 19.5 2.0 0.5/2.0 25.0 0.0 0.0* 1.0/1.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.5 2.5 0.0 1.0 3.0 -2.5
Jan Slaba Sokol Vyšehrad (ms) 19 2 1.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 -0.5
Jakub Špička SK UP-BCM Olomouc 19 2 12.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 1.5/2.0 75.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 1.0 0.0 1.5 0.5 1.5
Maxim Krämer BA Sparta Praha 18 2 2.5 1.0 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0
Martin Kmošek Sokol Vyšehrad (ms) 18 2 1.0 1.0 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
Tomáš Flaks SK UP-BCM Olomouc 17 2 7.0 1.0 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5
Vojtěch Mráček Vlci Žďár 18 1 8.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0
Daniel Haller Vlci Žďár 19 4 5.5 0.5 0.3/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.5 -0.5
Alex Čandas BK Opava 19 2 1.0 1.0 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0
Matěj Kovařík Sluneta Ústí n. L. 19 3 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 -2.3
Tomáš Vyleťal Sokol Vyšehrad (ms) 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Lukavec Sokol Vyšehrad (ms) 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Igor Dominik Wierzbicki BK Lions J. Hradec 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Randýsek BA Sparta Praha 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Kudlata BA Sparta Praha 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Rumanko BK Lions J. Hradec 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Václav Antl BA Sparta Praha 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Martin Kráčmar SK UP-BCM Olomouc 17 2 12.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 3.0 0.0 0.0 1.0 -5.0
Jakub Žejdlík Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Král Vlci Žďár 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Gaye BA Sparta Praha 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Oleksii Gavrylenko Sokol Vyšehrad (ms) 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Aleš Jangl Sluneta Ústí n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Sokol Sluneta Ústí n. L. 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Džurban Vlci Žďár 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Witold Wojciech Czerenkiewicz BK Lions J. Hradec 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Šimon Pučelík BA Sparta Praha 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tobiáš Kubišta Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Kučera Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 -2.0
Jakub Pohánka BK Lions J. Hradec 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Svejkovský Levharti Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Dominik Doležal Sokol Vyšehrad (ms) 18 2 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 -0.5
Martin Horálek Sluneta Ústí n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Heřmánek Sokol Vyšehrad (ms) 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Marko Travar Sokol Vyšehrad (ms) 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vladislav Pakaev Levharti Chomutov 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Pavel Hišem Levharti Chomutov 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Max Dolník Sokol Vyšehrad (ms) 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Andreas Harroch Sokol Vyšehrad (ms) 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Leonardo Varsík SK UP-BCM Olomouc 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Toms Valters Linis BK Lions J. Hradec 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Viktor Holeček Sokol Vyšehrad (ms) 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Mathias Brabec Sokol Vyšehrad (ms) 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matěj Schwarz Válečníci Děčín 19 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jáchym Müller BA Sparta Praha 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Pavel Plechatý Levharti Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lukáš Machů Sokol Vyšehrad (ms) 19 2 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Mojmír Dočekal Vlci Žďár 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Tejnecký BA Sparta Praha 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Benjamin Adler Sluneta Ústí n. L. 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Miks Zviedrans BK Lions J. Hradec 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ha Pham Levharti Chomutov 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Pavel Martinec Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Marek Sekáč Levharti Chomutov 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Renars Sondors BK Lions J. Hradec 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Marek Jenček Levharti Chomutov 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Pázler BA Sparta Praha 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Nosek BA Sparta Praha 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Martin Machurek BA Sparta Praha 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Ďurana Válečníci Děčín 19 2 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 -0.5
Martin Kučírek Levharti Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 18 2 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -2.0
Max Hrabovský BA Sparta Praha 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Pavel Czudek BK Opava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Petrák BA Sparta Praha 18 2 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5 0.0 -0.5
Nikola Ivankovič BA Sparta Praha 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vojtěch Ševčík SK UP-BCM Olomouc 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vojtěch Sedlák SK UP-BCM Olomouc 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vít Slabihoud Válečníci Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vít Straška Levharti Chomutov 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Patrik Flaks SK UP-BCM Olomouc 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Zdeněk Novák Sokol Vyšehrad (ms) 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Tomek Vlci Žďár 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Nikolas Theodoru BK Opava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Marek Hemza Vlci Žďár 19 1 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Filip Pošvic Vlci Žďár 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Zbyněk Strážnický Vlci Žďár 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Rodan Radovan Beneš Vlci Žďár 19 4 2.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.5 0.1 0.0 0.0 -0.3
Tomáš Vejlupek Vlci Žďár 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Motyčka BK Opava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Josef Holub Sluneta Ústí n. L. 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
František Kopecký Sluneta Ústí n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Krýsl Sluneta Ústí n. L. 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Vorlíček Sluneta Ústí n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michal Srp Sluneta Ústí n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Martin Švabík BK Lions J. Hradec 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Žalud Sluneta Ústí n. L. 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Štolba Sokol Vyšehrad (ms) 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Bartoš Sokol Vyšehrad (ms) 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Přemysl Dubový BK Opava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Sokol Levharti Chomutov 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Zajíček BA Sparta Praha 18 2 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jiří Nejezchleba BA Sparta Praha 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matěj Vurma Levharti Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Štěpán Veselý Levharti Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Dominik Lišťák Levharti Chomutov 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Jeřábek Válečníci Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Bílek SK UP-BCM Olomouc 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kristián Jasník BK Opava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Daniel Novotný Levharti Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Jakub Forman Sluneta Ústí n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Koula Sluneta Ústí n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomislav Atanasov Sokol Vyšehrad (ms) 19 2 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 -2.0
Prokop Dražďák BA Sparta Praha 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Alexey Lysov BA Sparta Praha 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Štěpán Kraus BA Sparta Praha 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Daniel Kudela BK Opava 19 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vít Bukovjan BA Sparta Praha 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Mikuláš Zahořík Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Novák Válečníci Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Metoděj Pazdera SK UP-BCM Olomouc 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Hejduk BK Opava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Přecechtěl BK Opava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Rajčan BK Opava 19 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Martin Procházka BA Sparta Praha 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Štěpán Polák Levharti Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Cedric Oupoh BK Lions J. Hradec 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Patrik Janda Sluneta Ústí n. L. 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Slivka Sluneta Ústí n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Patrik Wanke Sluneta Ústí n. L. 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Marko Pereverza Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
Viktor Lukic-Gavric BK Lions J. Hradec 19 27 10 3 11 0 0 0 0 0 0 0 3 25
Jordan Oupoh BK Lions J. Hradec 19 31 8 3 7 0 0 0 0 0 0 0 4 20
Matěj Danko Vlci Žďár 18 28 8 4 3 0 2 2 1 1 5 4 5 23
Josef Gabriel Sluneta Ústí n. L. 18 22 2 6 2 0 0 0 0 0 0 0 4 20
Daniel Krapf BA Sparta Praha 19 28 3 6 9 1 0 1 1 3 2 6 1 24
Erik Šimoňák BK Lions J. Hradec 19 14 6 1 3 0 0 0 0 0 0 0 2 11
Michal Grill BK Lions J. Hradec 18 14 6 1 2 0 0 0 0 0 0 0 4 14
Matěj Kramoliš BK Opava 19 21 8 2 6 0 0 0 0 0 0 0 4 20
Martin Mikšovský Sluneta Ústí n. L. 19 23 7 2 3 0 0 0 0 0 0 0 2 19
Ondřej Minář BK Lions J. Hradec 19 21 9 1 1 0 0 0 0 0 0 0 4 19
Vojtěch Kadaňka BK Opava 19 19 6 2 8 0 0 0 0 0 0 0 4 16
Martin Černý Sluneta Ústí n. L. 18 11 5 0 2 0 0 0 0 0 0 0 3 9
Tomáš Valentíny BK Lions J. Hradec 19 12 4 2 2 0 0 0 0 0 0 0 5 12
Vojtěch Kučera Válečníci Děčín 19 22 5 4 2 0 0 0 0 0 0 0 2 20
Ondřej Coufal Vlci Žďár 18 13 5 1 2 0 3 3 2 1 2 2 4 11
Filip Zdrubecký BA Sparta Praha 18 24 7 2 4 1 1 2 1 1 4 10 5 15
Pavel Kaštil SK UP-BCM Olomouc 18 18 6 2 2 2 5 5 1 0 5 2 2 14
Petr Arendarčík BK Opava 19 16 5 0 6 0 0 0 0 0 0 0 3 10
Vojtěch Brom BK Lions J. Hradec 19 14 3 4 2 0 0 0 0 0 0 0 2 12
Martin Straka BK Lions J. Hradec 18 12 3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 3 9
Karel Rajchl Válečníci Děčín 19 15 5 3 4 0 0 0 0 0 0 0 3 12
Vojtěch Čermák Levharti Chomutov 18 16 3 3 3 0 0 0 0 0 0 0 1 13
Ondřej Pleva Vlci Žďár 19 8 3 0 3 1 3 3 0 0 1 2 4 5
Jáchym Henzl BK Opava 19 20 4 2 6 0 0 0 0 0 0 0 4 14
Filip Brodský Sluneta Ústí n. L. 19 15 6 1 2 0 0 0 0 0 0 0 4 11
Oliver Žižka Válečníci Děčín 18 12 5 0 6 0 0 0 0 0 0 0 2 9
Jakub Jaroš Vlci Žďár 18 8 4 0 4 4 4 5 0 1 2 4 5 6
Marek Stejskal Vlci Žďár 18 11 5 1 1 1 0 1 1 1 3 2 5 6
Václav Hylmar Sokol Vyšehrad (ms) 19 13 5 0 3 0 0 0 0 0 0 0 4 9
Petr Kolář Válečníci Děčín 19 12 4 2 2 0 0 0 0 0 0 0 4 10
Jan Kvapil Sluneta Ústí n. L. 19 8 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 4 3
Jakub Macháček BA Sparta Praha 19 11 5 0 2 2 6 6 0 1 2 4 2 11
Matyáš Kalita SK UP-BCM Olomouc 19 13 4 0 5 2 3 5 0 0 4 5 3 10
Michal Bureš Levharti Chomutov 18 14 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 3 11
Robin Janoušek BA Sparta Praha 19 15 6 1 1 2 0 2 0 1 3 3 3 11
František Beran Vlci Žďár 18 8 3 1 1 1 2 2 1 0 1 6 3 6
Jan Jeřábek Vlci Žďár 18 7 3 1 1 1 3 3 1 0 2 3 5 4
Tomáš Kováč Levharti Chomutov 18 14 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 13
Miroslav Turna SK UP-BCM Olomouc 19 10 4 0 2 1 3 3 0 0 2 1 2 12
Tomáš Váňa Sokol Vyšehrad (ms) 19 14 6 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1 12
Daniel Flemmer Válečníci Děčín 19 12 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 9
Eduard Myšák BK Opava 19 9 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 5 5
David Brož SK UP-BCM Olomouc 19 9 3 1 4 1 2 3 1 0 5 5 3 4
Vojtěch Heluz Levharti Chomutov 18 10 5 0 3 0 0 0 0 0 0 0 4 7
Jan Bečka Válečníci Děčín 18 9 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 4 4
Jiří Herman Sluneta Ústí n. L. 18 12 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 11
Jan Špička SK UP-BCM Olomouc 19 10 5 0 2 2 0 2 0 0 2 2 1 5
Ladislav Klofáč Sokol Vyšehrad (ms) 18 9 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 2 6
Adam Šinovský Sluneta Ústí n. L. 18 7 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0 3 3
Ondřej Slanina BK Opava 19 9 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3 4
Jakub Grunta SK UP-BCM Olomouc 19 10 5 0 1 0 2 2 0 0 2 1 2 3
Marek Zvolánek BK Lions J. Hradec 18 7 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 5 5
Andrej Gnap BA Sparta Praha 19 8 4 0 2 1 2 2 0 1 2 2 5 3
Marek Valenta Válečníci Děčín 19 9 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 8
Jaromír Šrámek Levharti Chomutov 18 6 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 3 2
Jáchym Kačírek Sokol Vyšehrad (ms) 19 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
Jakub Kužel Vlci Žďár 19 3 1 0 1 0 0 0 0 1 1 2 2 3
Jan David Sluneta Ústí n. L. 18 7 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 5
Jan Křesťan BK Opava 19 7 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 2
Ivan Dvořák Válečníci Děčín 18 7 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7
Martin Vlach Sokol Vyšehrad (ms) 19 4 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3 1
Jan Glabazňa BK Opava 18 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
Tomáš Hyka Válečníci Děčín 17 4 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 5 -3
Jiří Smetana Levharti Chomutov 19 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1
Karel Očenášek SK UP-BCM Olomouc 18 6 3 0 0 1 1 1 0 0 1 1 3 7
Lukáš Scholz BK Opava 19 3 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0 1 2
Matyáš Pierník BK Opava 19 5 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Daniel Dočkal SK UP-BCM Olomouc 18 2 1 0 0 1 0 1 0 0 1 1 1 1
Daniel Sertič Válečníci Děčín 17 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1
Vincent Hofhans SK UP-BCM Olomouc 19 4 1 0 2 0 2 2 0 1 3 1 3 0
Jan Slaba Sokol Vyšehrad (ms) 19 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 4 3
Jakub Špička SK UP-BCM Olomouc 19 3 0 0 3 0 0 0 0 1 2 3 1 4
Maxim Krämer BA Sparta Praha 18 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
Martin Kmošek Sokol Vyšehrad (ms) 18 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
Tomáš Flaks SK UP-BCM Olomouc 17 2 1 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1
Vojtěch Mráček Vlci Žďár 18 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Daniel Haller Vlci Žďár 19 2 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 1
Alex Čandas BK Opava 19 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
Matěj Kovařík Sluneta Ústí n. L. 19 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0
Martin Kráčmar SK UP-BCM Olomouc 17 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 2 -3
Jakub Žejdlík Sokol Vyšehrad (ms) 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
David Kučera Sokol Vyšehrad (ms) 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 -2
Dominik Doležal Sokol Vyšehrad (ms) 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Matěj Schwarz Válečníci Děčín 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Machů Sokol Vyšehrad (ms) 19 0 0 0 0 0 0 0