Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
play-out A 1. kolo 199
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
21. 1. 2023
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Poliček
Adéla Zemancová
63
85
15
22
31
42
48
66
Review
play-out A 1. kolo 200
Slavoj BK Litoměřice
TJ Sokol Kbely
21. 1. 2023
19:00
Hala 6. ZŠ Miloš Nesvadba
Pavel Velda
79
48
15
13
41
26
64
34
Review
play-out A 1. kolo 201
BA 2006´Roudnice n. L.
Sokol Žižkov
21. 1. 2023
19:00
SH Budyně nad Ohří Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
63
71
22
16
37
31
48
58
Review
play-out A 2. kolo 202
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Žižkov
22. 1. 2023
15:00
Hala 6. ZŠ Vitaliy Shumskyy
Tomáš Roubiček
72
69
21
21
38
36
53
54
Review
play-out A 2. kolo 203
BA 2006´Roudnice n. L.
TJ Sokol Kbely
22. 1. 2023
16:30
SH Budyně nad Ohří Pavel Poliček
Adéla Zemancová
74
78
15
22
38
36
56
58
Review
play-out A 3. kolo 205
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
11. 2. 2023
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
play-out A 3. kolo 206
BK Levharti Chomutov
BA 2006´Roudnice n. L.
11. 2. 2023
18:00
Městská sportovní hala - malá
Preview
play-out A 3. kolo 204
TJ Sokol Kbely
Sokol Žižkov
31. 1. 2023
18:30
ZŠ Albrechtická Lukáš Kalabza
Ondřej Koc
56
66
7
12
20
30
40
55
Review
play-out A 4. kolo 207
BA Tygři Louny
BA 2006´Roudnice n. L.
12. 2. 2023
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
play-out A 4. kolo 208
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
12. 2. 2023
11:00
Městská sportovní hala - malá
Preview
play-out A 5. kolo 209
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006´Roudnice n. L.
4. 3. 2023
-
Hala 6. ZŠ
Preview
play-out A 5. kolo 210
TJ Sokol Kbely
BA Tygři Louny
4. 3. 2023
-
ZŠ Albrechtická
Preview
play-out A 5. kolo 211
Sokol Žižkov
BK Levharti Chomutov
4. 3. 2023
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
play-out A 6. kolo 212
TJ Sokol Kbely
BK Levharti Chomutov
5. 3. 2023
-
ZŠ Albrechtická
Preview
play-out A 6. kolo 213
Sokol Žižkov
BA Tygři Louny
5. 3. 2023
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
play-out A 7. kolo 214
Sokol Žižkov
Slavoj BK Litoměřice
18. 3. 2023
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
play-out A 7. kolo 215
TJ Sokol Kbely
BA 2006´Roudnice n. L.
18. 3. 2023
-
ZŠ Albrechtická
Preview
play-out A 8. kolo 216
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
19. 3. 2023
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
play-out A 8. kolo 217
TJ Sokol Kbely
Slavoj BK Litoměřice
19. 3. 2023
-
ZŠ Albrechtická
Preview
play-out A 8. kolo 218
Sokol Žižkov
BA 2006´Roudnice n. L.
19. 3. 2023
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
play-out A 9. kolo 219
BA 2006´Roudnice n. L.
BA Tygři Louny
1. 4. 2023
-
BK Real
Preview
play-out A 9. kolo 220
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
1. 4. 2023
-
Hala 6. ZŠ
Preview
play-out A 10. kolo 221
Sokol Žižkov
TJ Sokol Kbely
2. 4. 2023
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
play-out A 10. kolo 222
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
2. 4. 2023
-
Hala 6. ZŠ
Preview
play-out A 10. kolo 223
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Levharti Chomutov
2. 4. 2023
-
BK Real
Preview
play-out A 11. kolo 224
BK Levharti Chomutov
TJ Sokol Kbely
22. 4. 2023
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
play-out A 11. kolo 225
BA Tygři Louny
Sokol Žižkov
22. 4. 2023
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
play-out A 12. kolo 226
BA 2006´Roudnice n. L.
Slavoj BK Litoměřice
23. 4. 2023
-
BK Real
Preview
play-out A 12. kolo 227
BA Tygři Louny
TJ Sokol Kbely
23. 4. 2023
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
play-out A 12. kolo 228
BK Levharti Chomutov
Sokol Žižkov
23. 4. 2023
-
Městská sportovní hala - velká
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. TJ Sokol Kbely 13 8 5 860 793 21
2. Slavoj Litoměřice 12 9 3 826 769 21
3. Levharti Chomutov 11 8 3 741 644 19
4. Sokol Žižkov 13 5 8 879 882 18
5. BA 2006´Roudnice n. L. 12 5 7 820 874 17
6. Tygři Louny 11 1 10 657 821 12
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Šimon Čermák Basketpoint Frýdek-Místek 17 15 1.0 21.5 4.5 3.1 3.3/4.5 72.1 2.9
Martin Machurek BA Sparta Praha 17 14 1.0 22.1 8.0 1.1 2.6/5.8 45.7 1.1
Josef Repka BARoun.l. U17B 17 16 1.0 18.8 5.5 1.6 2.9/4.4 67.1 1.4
Tomáš Flaks SK UP-BCM Olomouc 16 15 1.0 18.9 6.2 1.3 2.5/3.6 68.5 1.5
Vojtěch Viktorin TJ Sokol Kbely 17 17 1.0 16.5 7.0 0.0 2.5/5.6 44.8 2.2
Jiří Růžička BARoun.l. U17B 17 16 1.0 17.3 5.1 1.5 2.7/8.1 33.1 2.5
Matěj Otýpka Basketpoint Frýdek-Místek 17 15 1.0 18.3 6.7 0.7 2.7/5.0 53.3 2.9
Matyáš Krejčí Sokol Žižkov 16 16 1.0 16.1 4.7 1.4 2.4/3.8 63.9 2.1
Martin Černý Sluneta Ústí n. L. 17 16 1.0 16.1 6.3 0.1 3.3/6.3 51.5 1.6
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 17 16 1.0 16.1 5.9 0.8 1.9/2.6 71.4 1.1
Ondřej Hornický Slavoj Litoměřice 17 16 1.0 15.4 4.9 0.9 2.9/5.1 56.8 2.7
Štěpán Polák Levharti Chomutov 16 15 1.0 15.3 6.1 0.5 1.6/3.8 42.1 2.3
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 17 13 1.0 17.6 7.2 0.4 2.2/3.5 62.2 3.1
Filip Štajer BK Brandýs n. L. 16 16 1.0 14.2 4.4 0.9 2.8/4.9 57.7 2.9
František Beran Vlci Žďár 17 13 1.0 16.8 6.3 0.4 3.0/4.8 61.9 2.5
Jan Macourek BCM Orli Prostějov 17 15 1.0 14.5 6.0 0.2 1.9/3.5 52.8 2.3
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 17 12 1.0 17.9 5.8 1.6 1.7/2.8 58.8 1.9
30 Adam Fecko Tesla Pardubice 17 15 1.0 14.1 5.3 0.1 3.3/6.0 55.6 1.7
Tomáš Hrubý Sokol Písek Sršni B 17 15 1.0 13.5 5.1 0.1 2.9/5.1 56.6 2.1
Vojtěch Čermák Levharti Chomutov 17 12 1.0 16.9 4.5 1.8 2.4/3.6 67.4 1.8
Ondřej Snop Pod U17B 17 16 1.0 12.6 5.3 0.1 1.8/2.0 87.5 2.7
Jáchym Řehořek Jižní Supi 17 13 1.0 15.4 5.8 0.1 3.6/6.2 58.8 3.0
Tim Vallet Sokol Písek Sršni B 16 11 1.0 17.7 4.7 1.5 3.6/6.4 57.1 2.0
Ondřej Zajíček BA Sparta Praha 17 12 1.0 15.8 3.8 1.7 3.3/5.2 62.9 2.7
Bruno Volný Basketpoint Frýdek-Místek 17 15 1.0 12.5 4.6 0.3 2.3/3.5 67.3 1.3
Jakub Jaroš Vlci Žďár 17 9 1.0 20.9 8.7 0.3 2.6/4.3 59.0 2.2
Martin Haman NAPOS Vysoká n. L. 16 16 1.0 11.6 3.5 1.0 1.6/3.4 48.1 2.1
Maxim Šťastný BC Kolín 17 16 1.0 11.5 4.9 0.0 1.8/4.3 41.2 2.5
Vladimír Gainulin Pod U17B 16 16 1.0 11.3 3.9 0.6 1.6/2.4 68.4 1.8
Jiří Radouš SK Žabovřesky 15 16 1.0 11.2 4.2 0.1 2.4/4.2 58.2 0.8
Jan Broda SK UP-BCM Olomouc 15 12 1.0 14.8 4.1 1.3 2.8/4.2 68.0 2.3
Václav Nádeníček STRABAG Zlín 17 16 1.0 11.1 3.9 0.6 1.3/3.6 36.8 1.4
Jan Sýtař Sokol Žižkov 16 16 1.0 11.0 2.1 2.0 0.9/1.4 0.0* 3.2
Jan Nádherný Basketpoint Frýdek-Místek 15 14 1.0 12.5 5.0 0.4 1.2/2.0 60.7 0.9
Jakub Vodrážka Pod U17B 17 16 1.0 10.4 4.0 0.2 1.9/3.4 55.6 3.1
Filip Osvítil BASKET Brno "B" 16 14 1.0 11.9 3.1 1.1 2.1/2.9 73.2 2.9
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 17 14 1.0 11.8 4.6 0.4 1.2/1.9 0.0* 2.6
Matouš Beníček STRABAG Zlín 16 14 1.0 11.6 5.1 0.2 0.7/2.3 31.3 1.2
Marek Vonášek Slavoj Litoměřice 17 11 1.0 14.7 4.9 0.4 3.8/6.2 61.8 1.4
Josef Holub Sluneta Ústí n. L. 16 16 1.0 9.9 3.7 0.7 0.5/1.0 0.0* 1.2
František Němec BARoun.l. U17B 16 14 1.0 11.3 3.9 0.9 0.6/1.5 0.0* 1.8
Zdeněk Horák TJ Sokol Kbely 17 17 1.0 9.1 3.9 0.1 1.0/2.2 44.7 1.9
Marco Kormanik NH Ostrava 16 11 1.0 13.8 5.2 0.5 2.1/3.4 62.2 2.2
Dominik Filip TJ Sokol Kbely 17 15 1.0 9.9 4.7 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.5
Štěpán Klanica STRABAG Zlín 16 16 1.0 9.3 1.9 1.1 2.2/3.8 58.3 1.6
František Tichý BARoun.l. U17B 17 14 1.0 10.3 3.7 0.7 0.7/3.0 23.8 3.4
Jakub Čech Sluneta Ústí n. L. 16 13 1.0 11.0 2.9 0.9 2.4/3.1 77.5 2.0
Adam Hruška BC Kolín 17 16 1.0 8.9 4.0 0.0 0.9/2.4 36.8 2.8
Jáchym Zadražil Sokol Žižkov 16 17 1.0 8.2 1.8 1.2 1.0/1.9 0.0* 1.6
Daniel Dočkal SK UP-BCM Olomouc 17 13 1.0 10.7 4.1 0.1 2.3/4.4 52.6 1.4
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 17 16 1.0 8.7 2.0 1.3 0.8/1.4 0.0* 1.8
Petr Frňka BCM Orli Prostějov 17 13 1.0 10.6 2.6 1.2 1.7/2.5 66.7 1.2
Matěj Langšádl BK Brandýs n. L. 16 13 1.0 10.5 3.7 0.5 1.8/2.8 62.2 2.3
Benjamin Adler Sluneta Ústí n. L. 16 15 1.0 9.1 2.6 1.0 0.9/1.0 0.0* 1.3
David Tomek Vlci Žďár 17 12 1.0 11.3 4.1 0.4 1.9/3.8 50.0 1.8
Matěj Adámek BC Kolín 17 15 1.0 8.9 3.5 0.1 1.6/2.9 54.5 3.1
Matyáš Nešpor NAPOS Vysoká n. L. 16 14 1.0 9.4 3.9 0.1 1.4/3.0 45.2 2.2
Adam Vomastek Jižní Supi 16 15 1.0 8.8 4.1 0.0 0.7/1.7 0.0* 2.4
Matyáš Hawiger STRABAG Zlín 17 12 1.0 10.8 2.3 1.8 0.8/1.0 0.0* 1.9
Michal Kropáček BC Kolín 17 15 1.0 8.6 2.3 0.8 1.5/3.8 40.4 2.3
Václav Antl BA Sparta Praha 16 13 1.0 9.8 3.2 0.8 1.2/1.8 0.0* 2.5
38 Daniel Toman Tesla Pardubice 17 14 1.0 9.1 3.1 0.4 1.5/2.3 65.6 2.9
Alexander Hess Sokol Písek Sršni B 16 15 1.0 8.4 1.6 1.6 0.4/1.0 0.0* 1.5
Jonáš Pavlíček STRABAG Zlín 17 12 1.0 10.4 4.2 0.1 1.8/5.3 34.4 3.0
Vojtěch Kobierski NH Ostrava 16 7 1.0 17.9 6.3 0.7 3.1/5.1 61.1 2.1
Petr Krýsl Sluneta Ústí n. L. 16 16 1.0 7.8 2.9 0.2 1.4/2.7 53.5 2.4
Filip Zelinka Tygři Brno B 17 13 1.0 9.5 4.2 0.0 1.2/2.9 39.5 2.1
Vojtěch Mráček Vlci Žďár 17 16 1.0 7.7 2.4 0.6 1.1/2.9 39.1 2.4
Šimon Veitz BK Brandýs n. L. 16 7 1.0 17.3 6.4 0.7 2.3/3.6 64.0 1.4
Filip Stieber BK Brandýs n. L. 16 14 1.0 8.6 2.4 1.1 0.3/1.0 0.0* 1.9
Daniel Král Tygři Louny 16 12 1.0 9.9 2.8 0.5 2.8/4.4 62.3 1.9
31 Matěj Šrámek Tesla Pardubice 17 13 1.0 9.2 3.5 0.2 1.6/3.3 48.8 1.5
David Aubrecht BARoun.l. U17B 17 16 1.0 7.4 2.6 0.0 2.3/4.8 46.8 3.8
Matyáš Jiří Vojta Tygři Louny 17 10 1.0 11.8 4.0 0.8 1.4/2.1 66.7 2.9
Sebastian Pavlík BASKET Brno "B" 17 15 1.0 7.8 1.7 1.3 0.7/0.9 0.0* 2.7
Adam Krstevski Sokol Žižkov 16 17 1.0 6.8 2.7 0.0 1.4/2.7 52.2 4.0
Lukáš Richter BASKET Brno "B" 17 6 1.0 19.2 5.5 2.0 2.2/4.3 50.0 1.3
Danny Čechmánek BCM Orli Prostějov 16 14 1.0 8.1 2.5 0.7 1.0/2.4 42.4 1.9
Prokop Přibyl Sokol Žižkov 16 13 1.0 8.8 1.9 1.4 0.8/1.5 0.0* 2.8
Dominik Miklas Sokol Písek Sršni B 16 16 1.0 7.1 1.2 1.5 0.2/0.5 0.0* 1.8
Vojtěch Jeřáb Jižní Supi 16 15 1.0 7.4 2.3 0.9 0.3/0.4 0.0* 0.9
Václav Havelek BASKET Brno "B" 17 16 1.0 6.9 2.6 0.4 0.4/1.1 0.0* 3.1
11 Vojtěch Pánek Tesla Pardubice 17 10 1.0 11.1 2.2 2.2 0.1/0.7 0.0* 1.2
Ondřej Jánský BC Kolín 17 9 1.0 12.2 3.8 0.7 2.7/5.7 47.1 1.9
Zachariáš Andrle Tygři Louny 16 15 1.0 7.3 2.1 0.9 0.5/1.2 0.0* 2.7
Jiří Cepník Slavoj Litoměřice 17 16 1.0 6.8 2.5 0.4 0.5/1.9 0.0* 2.4
Jakub Lohnický BASKET Brno "B" 17 14 1.0 7.8 1.5 1.1 1.6/2.4 64.7 1.4
Jindřich Kubíček Sokol Písek Sršni B 17 16 1.0 6.8 1.5 0.8 1.6/2.5 62.5 2.4
Jan Jeřábek Vlci Žďár 17 6 1.0 17.8 6.5 0.5 3.3/6.0 55.6 1.5
15 Petr Fiedler Tesla Pardubice 17 7 1.0 15.0 6.9 0.0 1.3/4.1 31.0 1.0
Matěj Jacko NAPOS Vysoká n. L. 16 16 1.0 6.5 1.9 0.5 1.1/2.5 45.0 1.8
Pavel Kaštil SK UP-BCM Olomouc 17 7 1.0 14.7 3.9 2.0 1.0/1.6 0.0* 2.6
Martin Čech BASKET Brno "B" 16 12 1.0 8.6 3.1 0.4 1.2/2.3 51.9 3.2
Tomáš Cicvárek Tygři Brno B 16 14 1.0 7.2 2.9 0.2 0.9/1.9 0.0* 1.1
Kenneth Martins BK Brandýs n. L. 16 16 1.0 6.3 1.8 0.8 0.3/0.8 0.0* 2.3
Pavel Krčmář Vlci Žďár 15 14 1.0 7.1 2.6 0.0 1.9/3.6 51.0 2.6
Lukáš Bouda Tygři Louny 17 15 1.0 6.7 2.3 0.5 0.7/1.7 0.0* 3.3
Václav Borský STRABAG Zlín 17 14 1.0 7.1 1.9 0.9 0.5/1.0 0.0* 1.4
Ondřej Skovajsa Sokol Písek Sršni B 17 16 1.0 6.3 2.0 0.1 1.9/3.4 54.5 2.6
Adam Šinovský Sluneta Ústí n. L. 17 16 1.0 6.2 1.7 0.5 1.3/2.0 65.6 1.6
Ondřej Pluta Jižní Supi 16 15 1.0 6.6 1.5 1.1 0.3/1.3 0.0* 1.6
Pavel Plechatý Levharti Chomutov 16 15 1.0 6.5 2.9 0.1 0.3/0.7 0.0* 3.1
Filip Kačírek Sokol Písek Sršni B 16 12 1.0 8.1 2.8 0.7 0.4/0.8 0.0* 1.6
Matěj Prokeš BC Kolín 17 12 1.0 7.9 2.5 0.5 1.4/1.9 0.0* 0.8
Jonatan Asor BK Brandýs n. L. 16 12 1.0 7.8 2.8 0.4 0.9/1.5 0.0* 1.8
Ondřej Hanitz BK Brandýs n. L. 17 12 1.0 7.8 3.0 0.2 1.3/2.5 53.3 2.3
Serhii Sasov STRABAG Zlín 15 12 1.0 7.7 3.5 0.0 0.7/0.9 0.0* 0.8
Michal Bureš Levharti Chomutov 17 13 1.0 7.1 2.8 0.2 0.7/1.3 0.0* 2.4
Filip Kikta Jižní Supi 16 11 1.0 8.4 2.5 1.0 0.3/0.9 0.0* 0.8
Vojtěch Sedlák SK UP-BCM Olomouc 16 15 1.0 6.1 2.0 0.6 0.3/0.7 0.0* 2.1
Radim Soukup Tygři Louny 17 11 1.0 8.4 3.0 0.6 0.5/1.0 0.0* 1.4
Jaromír Šrámek Levharti Chomutov 17 15 1.0 6.1 2.0 0.0 2.1/3.5 59.6 3.7
Adam Plaček Pod U17B 16 6 1.0 15.2 5.7 1.0 0.8/1.3 0.0* 1.8
Lukáš Bílek Vlci Žďár 15 12 1.0 7.4 2.8 0.3 0.9/1.8 0.0* 2.2
Marek Kovář SK Žabovřesky 15 13 1.0 6.8 2.4 0.4 0.8/1.2 0.0* 0.6
Jan Říha NAPOS Vysoká n. L. 17 16 1.0 5.5 2.1 0.1 1.1/2.3 45.9 2.7
Josef Gabriel Sluneta Ústí n. L. 17 8 1.0 10.8 2.8 1.0 2.3/4.3 52.9 1.0
21 Lukáš Sádovský Tesla Pardubice 15 9 1.0 9.4 2.7 0.9 1.4/2.3 61.9 2.4
Petr Vorlíček Sluneta Ústí n. L. 17 12 1.0 7.0 1.4 1.3 0.4/0.8 0.0* 1.8
Daniel Novotný NAPOS Vysoká n. L. 16 16 1.0 5.1 0.8 1.0 0.5/0.9 0.0* 0.6
David Polcar Tygři Louny 16 15 1.0 5.5 2.4 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.6
Radim Jancur NAPOS Vysoká n. L. 17 14 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/1.6 0.0* 3.2
Oliver Robert Engel Sokol Žižkov 16 13 1.0 6.2 2.6 0.0 1.0/1.6 0.0* 3.3
Richard Novák NH Ostrava 15 8 1.0 10.0 2.8 0.9 1.9/2.4 78.9 1.6
Jan Latislav TJ Sokol Kbely 17 14 1.0 5.7 2.1 0.2 0.9/2.9 32.5 2.6
Martin Chvátal SK Žabovřesky 16 12 1.0 6.7 2.0 0.3 1.7/3.8 44.4 0.8
Patrik Wanke Sluneta Ústí n. L. 15 10 1.0 7.9 2.7 0.5 1.0/1.8 0.0* 1.5
Lukáš Kapec BCM Orli Prostějov 17 10 1.0 7.9 2.2 0.6 1.7/2.7 63.0 2.5
Pavel Bašta Sokol Žižkov 16 15 1.0 5.2 1.6 0.1 1.6/2.9 55.8 2.7
Michal Jan Novák NAPOS Vysoká n. L. 16 16 1.0 4.9 2.0 0.1 0.5/0.9 0.0* 3.1
Jan Zapletal BCM Orli Prostějov 16 13 1.0 6.0 1.6 0.6 0.9/1.7 0.0* 1.7
Petr Vondráček Tygři Louny 15 13 1.0 6.0 0.7 1.2 0.9/1.5 0.0* 1.5
29 Adam Votava Tesla Pardubice 16 12 1.0 6.5 2.3 0.3 1.1/2.9 37.1 2.0
Tadeáš Braun SK Žabovřesky 15 14 1.0 5.5 2.3 0.2 0.3/1.1 0.0* 1.9
Vojtěch Malík NH Ostrava 14 6 1.0 12.8 5.2 0.3 1.5/2.8 52.9 1.3
Radim Konývka BC Kolín 16 15 1.0 5.1 0.6 1.2 0.3/0.5 0.0* 1.3
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 17 16 1.0 4.7 1.3 0.4 0.9/1.6 0.0* 1.8
Antonín Difko BCM Orli Prostějov 17 13 1.0 5.7 2.5 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.9
Adam Březina BASKET Brno "B" 17 16 1.0 4.6 1.6 0.4 0.1/0.4 0.0* 1.1
Lukáš Hauf Tygři Brno B 17 6 1.0 12.0 4.5 0.5 1.5/2.2 69.2 3.0
Petr Vaňourek NH Ostrava 16 12 1.0 5.9 2.0 0.3 1.2/3.4 34.1 0.8
Daniel Novotný Levharti Chomutov 16 11 1.0 6.5 2.8 0.1 0.5/1.6 0.0* 1.5
Lukáš Slezák NH Ostrava 16 11 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.4
Jaroslav Dostál BA Sparta Praha 15 11 1.0 6.4 2.0 0.4 1.3/1.7 0.0* 2.1
Marat Vinokurov Sokol Žižkov 16 14 1.0 4.9 2.1 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.9
Vojtěch Pelikán Sokol Písek Sršni B 16 13 1.0 5.3 0.7 1.0 0.9/1.5 0.0* 0.9
Vojtěch Árvai Jižní Supi 16 13 1.0 5.2 2.4 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.5
Martin Pur SK UP-BCM Olomouc 17 14 1.0 4.8 1.6 0.1 1.2/1.9 0.0* 2.5
Matěj Lukasík NH Ostrava 17 10 1.0 6.6 2.7 0.2 0.6/1.5 0.0* 1.2
David Balog SK Žabovřesky 16 7 1.0 9.4 4.3 0.0 0.9/1.7 0.0* 2.4
Kryštof Lokos SK Žabovřesky 16 10 1.0 6.5 2.5 0.4 0.3/0.4 0.0* 0.8
Vít Petrželka Pod U17B 16 15 1.0 4.3 1.3 0.4 0.5/1.3 0.0* 1.7
Alex Vyklický Sokol Žižkov 16 15 1.0 4.3 1.5 0.2 0.6/1.7 0.0* 2.1
Kryštof Uchytil TJ Sokol Kbely 17 10 1.0 6.2 2.3 0.1 1.3/2.7 48.1 1.5
Vojtěch Heneš Tygři Brno B 16 13 1.0 4.7 1.8 0.2 0.3/1.0 0.0* 1.3
Daniel Tichovský BC Kolín 17 14 1.0 4.4 1.2 0.3 1.1/1.9 0.0* 0.8
Vojtěch Heluz Levharti Chomutov 17 15 1.0 4.1 1.8 0.0 0.5/1.4 0.0* 2.2
Daniel Prchal NH Ostrava 15 7 1.0 8.6 2.3 0.9 1.4/2.3 62.5 1.3
Jakub Cvrkál SK UP-BCM Olomouc 17 9 1.0 6.7 3.0 0.0 0.7/1.2 0.0* 2.7
Antonín Kabriel Sokol Písek Sršni B 16 5 1.0 11.8 3.2 1.2 1.8/2.0 90.0 1.2
Radovan Cvrk SK Žabovřesky 16 13 1.0 4.5 1.2 0.2 1.6/2.5 65.6 1.9
Filip Koval Slavoj Litoměřice 15 15 1.0 3.9 1.5 0.1 0.6/1.8 0.0* 1.5
34 Ondřej Charvát Tesla Pardubice 16 16 1.0 3.6 1.2 0.3 0.5/0.9 0.0* 1.5
Vojtěch Kadlík BCM Orli Prostějov 16 14 1.0 4.1 1.9 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.9
Antonín Vojík Slavoj Litoměřice 15 14 1.0 4.1 1.1 0.4 0.9/1.4 0.0* 1.7
Tomáš Stoklas BCM Orli Prostějov 17 13 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.3
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 17 8 1.0 6.9 2.9 0.0 1.1/2.0 56.3 2.4
Marek Dvořák Tygři Brno B 15 11 1.0 5.0 1.3 0.5 0.8/2.1 39.1 0.7
Martin Procházka BA Sparta Praha 15 8 1.0 6.9 2.6 0.3 0.9/1.9 0.0* 0.9
Adam Lacho Tygři Brno B 16 9 1.0 6.0 2.2 0.1 1.2/2.4 50.0 0.7
Michal Žitňanský BCM Orli Prostějov 16 13 1.0 4.0 0.9 0.2 1.5/2.6 55.9 2.6
Martin Paidar BA Sparta Praha 16 14 1.0 3.6 1.5 0.1 0.2/0.5 0.0* 2.4
Jiří Krejčí Pod U17B 16 6 1.0 8.5 3.7 0.0 1.2/2.8 41.2 2.0
Alexey Lysov BA Sparta Praha 16 11 1.0 4.6 1.9 0.1 0.5/1.4 0.0* 3.0
Daniel Vocásek Pod U17B 15 9 1.0 5.7 1.4 0.8 0.4/0.4 0.0* 2.4
Alexandr Krob NH Ostrava 15 7 1.0 7.3 3.6 0.0 0.1/0.9 0.0* 2.1
Jan Džurban Vlci Žďár 16 14 1.0 3.6 1.4 0.1 0.4/1.4 0.0* 2.5
Matyáš Demeter Basketpoint Frýdek-Místek 16 15 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Šimon Kobierski NH Ostrava 16 4 1.0 12.5 5.3 0.3 1.3/3.3 38.5 2.5
Jakub Medveď Jižní Supi 15 10 1.0 4.9 1.5 0.5 0.4/0.6 0.0* 0.5
Štěpán Koudelka Tygři Brno B 17 4 1.0 12.3 4.0 0.5 2.8/3.8 73.3 3.5
Kristián Hager Jižní Supi 16 11 1.0 4.4 1.4 0.3 0.8/1.7 0.0* 1.5
41 Patrik Málek Tesla Pardubice 17 13 1.0 3.7 0.8 0.5 0.4/0.6 0.0* 1.5
Jakub Žalud Sluneta Ústí n. L. 15 6 1.0 8.0 3.0 0.2 1.5/2.7 56.3 1.0
Mikoláš Černý Tygři Louny 16 9 1.0 5.3 1.9 0.3 0.6/2.4 22.7 1.4
Michal Kratochvil BCM Orli Prostějov 17 7 1.0 6.9 2.4 0.3 1.1/2.0 57.1 2.0
Jiří Husovský STRABAG Zlín 16 11 1.0 4.4 1.7 0.2 0.4/0.6 0.0* 2.8
Matěj Košata Jižní Supi 16 6 1.0 7.8 2.5 0.8 0.3/1.5 0.0* 1.7
Jiří Herman Sluneta Ústí n. L. 17 11 1.0 4.2 1.7 0.1 0.5/0.6 0.0* 2.0
Viktor Novák NH Ostrava 15 8 1.0 5.8 2.4 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.9
Michal Růžička BASKET Brno "B" 16 3 1.0 15.0 3.3 2.7 0.3/0.3 0.0* 1.7
Richard Dittrich Pod U17B 17 3 1.0 14.3 1.0 3.7 1.3/1.3 0.0* 2.7
Adam Hypl Basketpoint Frýdek-Místek 15 11 1.0 3.8 1.0 0.5 0.2/0.7 0.0* 0.8
Jan David Sluneta Ústí n. L. 17 10 1.0 4.2 1.6 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.4
Adam Lacko NAPOS Vysoká n. L. 16 16 1.0 2.6 0.9 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.5
David Leopold Pod U17B 15 11 1.0 3.7 0.9 0.4 0.8/1.9 0.0* 1.8
Jakub Frič Pod U17B 17 4 1.0 10.0 3.5 0.5 1.5/2.8 54.5 2.5
Adam Trejbal Slavoj Litoměřice 16 15 1.0 2.7 0.7 0.3 0.3/0.9 0.0* 1.3
Šimon Pučelík BA Sparta Praha 15 7 1.0 5.6 1.9 0.1 1.4/3.4 41.7 2.3
Ondřej Seibert NH Ostrava 16 11 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.5
Adam Lautner Basketpoint Frýdek-Místek 17 13 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.3
David Šťastný STRABAG Zlín 16 7 1.0 5.6 2.4 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.1
Matyáš Kment NAPOS Vysoká n. L. 17 10 1.0 3.8 1.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.2
David Nosek BA Sparta Praha 16 12 1.0 3.1 0.4 0.4 1.0/1.3 0.0* 1.1
Vojtěch Ševčík SK UP-BCM Olomouc 17 15 1.0 2.5 0.9 0.1 0.2/0.6 0.0* 0.7
Metoděj Pazdera SK UP-BCM Olomouc 15 2 1.0 18.5 7.0 1.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Štěpán Tůma Vlci Žďár 15 16 1.0 2.3 0.6 0.1 0.9/1.6 0.0* 1.0
Daniel Ransdorf Tygři Louny 17 15 1.0 2.5 0.9 0.1 0.3/0.6 0.0* 0.9
Tomáš Richter BASKET Brno "B" 17 3 1.0 12.0 5.0 0.3 1.0/3.3 30.0 2.3
Vojtěch Birčák BARoun.l. U17B 17 15 1.0 2.4 0.9 0.0 0.5/0.8 0.0* 2.3
Martin Bouzek SK UP-BCM Olomouc 17 15 1.0 2.4 0.7 0.3 0.1/0.1 0.0* 0.6
Tobiáš Velecký SK Žabovřesky 15 10 1.0 3.6 1.1 0.1 1.1/2.1 52.4 1.5
Marek Lopata Sokol Písek Sršni B 16 16 1.0 2.2 0.8 0.1 0.4/0.6 0.0* 1.1
Václav Wiesner Sluneta Ústí n. L. 15 8 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.3
Tomáš Procházka TJ Sokol Kbely 16 14 1.0 2.5 0.6 0.2 0.6/1.4 0.0* 1.9
Viktor Šilhan Tygři Brno B 15 12 1.0 2.9 1.1 0.1 0.5/1.4 0.0* 0.6
Martin Matula Tygři Brno B 17 3 1.0 11.7 5.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Vojtěch Vosol Jižní Supi 17 13 1.0 2.6 0.9 0.2 0.3/1.1 0.0* 2.7
Jakub Fiala Slavoj Litoměřice 17 14 1.0 2.4 0.9 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.9
Tomáš Růžička BCM Orli Prostějov 16 13 1.0 2.5 0.9 0.2 0.2/0.5 0.0* 1.1
Jan Jandora Tygři Brno B 16 6 1.0 5.5 2.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 2.2
Adam Pázler BA Sparta Praha 16 11 1.0 3.0 0.9 0.3 0.4/0.5 0.0* 2.0
Vadim Hlushko BK Brandýs n. L. 17 15 1.0 2.1 0.5 0.3 0.2/0.7 0.0* 1.9
Ondřej Sojka Tygři Brno B 16 14 1.0 2.2 1.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.8
Noel Wesley Ngombele Tygři Brno B 15 2 1.0 15.5 3.5 2.0 2.5/3.5 71.4 2.0
Adam Švec BASKET Brno "B" 16 5 1.0 6.2 1.8 0.6 0.8/1.6 0.0* 2.0
Frederik Pitrun BASKET Brno "B" 16 11 1.0 2.8 1.3 0.1 0.0/0.4 0.0* 0.6
Lukáš Paskovský Pod U17B 15 7 1.0 4.3 1.9 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.4
Jan Bucháček Pod U17B 16 8 1.0 3.8 1.3 0.3 0.5/1.3 0.0* 0.3
Alex Bernard SK Žabovřesky 16 12 1.0 2.5 0.9 0.0 0.7/2.1 32.0 2.6
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 15 10 1.0 3.0 1.2 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.3
Michal Kubínek Slavoj Litoměřice 16 12 1.0 2.3 0.5 0.3 0.6/1.0 0.0* 0.4
Matěj Sojka Jižní Supi 17 11 1.0 2.5 1.0 0.1 0.3/1.1 0.0* 2.5
Vít Bukovjan BA Sparta Praha 16 11 1.0 2.5 0.9 0.1 0.5/1.0 0.0* 0.5
Tomáš Vyskok Tygři Brno B 16 13 1.0 2.1 0.8 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.7
David Sirotek BASKET Brno "B" 15 8 1.0 3.4 1.1 0.1 0.8/1.0 0.0* 1.4
Marek Sekáč Levharti Chomutov 15 10 1.0 2.7 1.1 0.0 0.5/2.0 25.0 1.1
Jan Donner Jižní Supi 16 8 1.0 3.3 1.4 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.3
Viktor Guk BC Kolín 17 16 1.0 1.6 0.6 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.6
Tomáš Bublík STRABAG Zlín 16 11 1.0 2.3 0.8 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.4
Mikoláš Dratva Basketpoint Frýdek-Místek 16 6 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/0.7 0.0* 0.7
Kryštof Kalaš Jižní Supi 16 9 1.0 2.8 0.7 0.4 0.1/0.2 0.0* 1.2
Samuel Nohel Tygři Brno B 15 2 1.0 12.0 5.5 0.0 1.0/4.0 25.0 0.5
Lukáš Vrána Vlci Žďár 15 16 1.0 1.5 0.6 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.1
Matěj Severa Sluneta Ústí n. L. 15 8 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.5
Lukáš Svoboda Jižní Supi 17 6 1.0 3.8 0.7 0.8 0.0/0.2 0.0* 3.0
Prokop Řebíček BK Brandýs n. L. 16 14 1.0 1.6 0.3 0.3 0.1/0.9 0.0* 1.4
8 Ondřej Bílek Tesla Pardubice 16 8 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/1.0 0.0* 0.5
Filip Cejpek Tygři Brno B 16 2 1.0 11.0 3.0 1.5 0.5/1.0 0.0* 2.5
Dominik Rous TJ Sokol Kbely 17 12 1.0 1.8 0.6 0.1 0.3/0.8 0.0* 0.8
David Holubec BK Brandýs n. L. 15 4 1.0 5.3 1.3 0.3 2.0/3.0 66.7 1.8
David Sokol Sluneta Ústí n. L. 16 7 1.0 3.0 0.7 0.4 0.3/0.6 0.0* 1.6
Filip Řezníček Basketpoint Frýdek-Místek 17 7 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.7
Lukáš Tichý NH Ostrava 15 6 1.0 3.5 1.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.8
Martin Bobek Tygři Brno B 17 2 1.0 10.5 3.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
40 Jan Svačina Tesla Pardubice 17 7 1.0 2.9 0.9 0.1 0.7/1.3 0.0* 2.3
36 Šimon Kalhous Tesla Pardubice 16 4 1.0 5.0 1.3 0.3 1.8/3.3 53.8 1.3
Denis Bělský Pod U17B 16 12 1.0 1.7 0.6 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.7
Michal Glac NH Ostrava 15 2 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Lukáš Křivánek BASKET Brno "B" 17 15 1.0 1.3 0.5 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.8
Ondřej Štěpnička BA Sparta Praha 16 11 1.0 1.7 0.5 0.2 0.1/0.4 0.0* 0.7
Josef Zimák BARoun.l. U17B 16 11 1.0 1.7 0.4 0.3 0.2/0.2 0.0* 1.4
Vojtěch Pokorný TJ Sokol Kbely 16 6 1.0 3.2 1.0 0.2 0.7/1.0 0.0* 1.8
Vojtěch Lukeš BK Brandýs n. L. 17 14 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.3
Richard Zedek Tygři Brno B 16 8 1.0 2.4 0.6 0.1 0.8/1.3 0.0* 0.4
Gabriel Špaček BASKET Brno "B" 16 2 1.0 9.0 3.0 0.0 3.0/4.5 66.7 4.5
Jakub Matoušek BC Kolín 17 12 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.2
Adam Bílek SK UP-BCM Olomouc 16 14 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.3
43 Hugo Lejsek Tesla Pardubice 16 1 1.0 18.0 8.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
19 Filip Adamec Tesla Pardubice 16 4 1.0 4.5 1.8 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Kryštof Masopust Basketpoint Frýdek-Místek 16 3 1.0 6.0 1.3 0.3 2.3/3.3 70.0 2.0
Samuel Jan Witney Levharti Chomutov 16 9 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/0.9 0.0* 0.9
Ondřej Svejkovský Levharti Chomutov 16 12 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.4
Daniel Zinke Tygři Louny 17 9 1.0 1.9 0.6 0.1 0.4/0.8 0.0* 0.7
Lukáš Dvořák Tygři Brno B 16 5 1.0 3.4 1.0 0.0 1.4/2.8 50.0 1.4
Petr Pojkar BARoun.l. U17B 17 14 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.1 0.0* 2.4
Radek Mesiarik Tygři Brno B 16 12 1.0 1.4 0.3 0.3 0.2/0.2 0.0* 0.8
Jakub Bartůněk TJ Sokol Kbely 16 8 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Petr Myslivec Sokol Písek Sršni B 16 14 1.0 1.1 0.4 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.4
Ondřej Čihánek Basketpoint Frýdek-Místek 15 7 1.0 2.1 0.7 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.1
Vilém Foltýn STRABAG Zlín 17 3 1.0 5.0 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Matyáš Czetmayer Slavoj Litoměřice 16 14 1.0 1.1 0.3 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.4
Šimon Brzák BC Kolín 16 1 1.0 14.0 5.0 0.0 4.0/7.0 57.1 0.0
Tadeáš Felix Fučík SK Žabovřesky 16 8 1.0 1.8 0.6 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.4
Jan Čecho BARoun.l. U17B 16 11 1.0 1.3 0.3 0.2 0.2/0.6 0.0* 1.2
Václav Kolář Levharti Chomutov 16 9 1.0 1.6 0.6 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.7
Dominik Majda Tygři Brno B 16 1 1.0 13.0 3.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Cyril Vrchota Pod U17B 17 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/3.5 42.9 2.0
Kryštof Pyš NH Ostrava 14 1 1.0 13.0 2.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Karel Očenášek SK UP-BCM Olomouc 17 11 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.1
Petr Vaverka BK Brandýs n. L. 15 9 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.3
David Sláma Vlci Žďár 15 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.0
Oldřich Liška Slavoj Litoměřice 15 6 1.0 2.0 0.7 0.2 0.2/0.7 0.0* 1.5
David Nečas Tygři Brno B 16 1 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/7.0 0.0 3.0
Max Dolník Sokol Žižkov 16 6 1.0 2.0 0.5 0.2 0.5/0.5 0.0* 1.2
Matěj Srbek Tygři Louny 17 2 1.0 6.0 2.0 0.5 0.5/2.0 25.0 1.5
Matyáš Kühn BCM Orli Prostějov 15 3 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/0.7 0.0* 3.0
Matěj Vurma Levharti Chomutov 16 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.8
Jiří Machek TJ Sokol Kbely 16 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Petr Chytil BCM Orli Prostějov 16 10 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
Petr Slivka Sluneta Ústí n. L. 17 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.3
Ondřej Kvíčala BCM Orli Prostějov 16 6 1.0 1.8 0.2 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Dominik Chimiák Tesla Pardubice 17 4 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/1.8 0.0* 1.0
Tadeáš Ehl BC Kolín 16 8 1.0 1.4 0.5 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.1
Petr Šebek SK Žabovřesky 15 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.2
Vilém Gabzdyl Basketpoint Frýdek-Místek 16 2 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Michal Daněk STRABAG Zlín 17 8 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.6
Jáchym Šrámek Levharti Chomutov 14 2 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Vojtěch Zelina NH Ostrava 17 5 1.0 2.0 0.4 0.0 1.2/2.2 54.5 1.8
Vojtěch Dundr Tygři Louny 16 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.0
Rodion Panforov TJ Sokol Kbely 16 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Josef Dittrich Sokol Žižkov 16 7 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.3
Vladislav Pakaev Levharti Chomutov 17 15 1.0 0.7 0.2 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.7
Jáchym Peniaštek Sokol Písek Sršni B 16 14 1.0 0.6 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.4
Jakub Mrkvík Tygři Louny 16 7 1.0 1.3 0.3 0.1 0.3/1.4 0.0* 0.4
Bivoj Xaver Pleskot NAPOS Vysoká n. L. 16 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
Jan Rakušan Jižní Supi 16 9 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.0
Nikolas Nezdařil Pod U17B 16 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.5 0.0* 2.5
Samuel Kolačný BASKET Brno "B" 16 12 1.0 0.8 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.7
Lukáš Kubínek Slavoj Litoměřice 16 10 1.0 0.9 0.1 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.4
Adam Buřič BC Kolín 17 9 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.0
David Kovács NH Ostrava 17 3 1.0 3.0 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Vojtěch Míka Pod U17B 16 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ayrton Lambertucci NH Ostrava 17 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Michal Putera NH Ostrava 15 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
František Kopecký Sluneta Ústí n. L. 17 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Filip Viktorin TJ Sokol Kbely 17 9 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Marek Mališ NH Ostrava 15 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Lukáš Kloužek NH Ostrava 17 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Lukáš Dynka STRABAG Zlín 16 12 1.0 0.7 0.2 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.0
Michal Jelínek Pod U17B 16 7 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.9 0.0* 2.1
Tomáš Pospíšil Tygři Louny 15 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/1.0 0.0* 1.0
Adam Škraňka Jižní Supi 16 6 1.0 1.2 0.3 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.5
Matyáš Havelka Vlci Žďár 15 12 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.4
Ondřej Žila NH Ostrava 15 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Martin Brůha Sluneta Ústí n. L. 16 2 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
32 Šimon Knol Tesla Pardubice 16 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Bruno Gusti BA Sparta Praha 17 6 1.0 1.0 0.2 0.2 0.2/0.2 0.0* 1.0
Martin Bodlák BK Brandýs n. L. 15 3 1.0 2.0 0.0 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.3
Filip Strouhal Tygři Brno B 15 12 1.0 0.4 0.1 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.4
Robin Petřivalský BCM Orli Prostějov 16 8 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.3
Adam Heřmánek Sokol Žižkov 16 13 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Filip Joch TJ Sokol Kbely 16 14 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Rudolf Ryska Sokol Písek Sršni B 17 3 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.7
Tomáš Wasserbauer TJ Sokol Kbely 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Šimon Melichar BASKET Brno "B" 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 2.0
Richard Dobeš NH Ostrava 16 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
David Reisinger Sokol Žižkov 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Broda SK UP-BCM Olomouc 15 12 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Petr Homola Slavoj Litoměřice 17 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5
Jiří Priedhorský SK Žabovřesky 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.3
David Velešík BASKET Brno "B" 17 10 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.6
Filip Bartoš Jižní Supi 15 5 1.0 0.6 0.0 0.0 0.6/0.8 0.0* 0.8
Jan Čech Slavoj Litoměřice 15 7 1.0 0.4 0.0 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.3
Sebastian Kodytek BC Kolín 17 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.8
Luka Kešelj TJ Sokol Kbely 15 9 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.8
Dominik Hrynčuk Tygři Louny 17 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jakub Brabec BA Sparta Praha 16 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Josef Böhm Tygři Brno B 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Daniel Mrázek Tygři Brno B 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ondřej Jakub Forman Sluneta Ústí n. L. 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matěj Grunt Slavoj Litoměřice 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Samuel Šáfr BARoun.l. U17B 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Matouš Jahoda SK Žabovřesky 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kučera Levharti Chomutov 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Václav Cápek BASKET Brno "B" 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tomáš Král NAPOS Vysoká n. L. 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mynář Basketpoint Frýdek-Místek 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Hak TJ Sokol Kbely 16 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Adam Pulkrábek BASKET Brno "B" 15 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Hubert Menšík Tygři Brno B 15 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
Din Van Duong Tygři Louny 17 7 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.0
Ondřej Provazník Tesla Pardubice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Cinar Yagci NH Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Leitner Tygři Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vyškovský BCM Orli Prostějov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Palma BCM Orli Prostějov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Roberto Enriquez Sokol Žižkov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Plešinger Tygři Louny 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ilja Štefek NH Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Pecha NAPOS Vysoká n. L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Sukup STRABAG Zlín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Turna SK UP-BCM Olomouc 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Trávníček Vlci Žďár 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Král Vlci Žďár 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kužela Vlci Žďár 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Zedníček Tygři Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Mašek Tygři Louny 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxim Krämer BA Sparta Praha 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Šanda NAPOS Vysoká n. L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Hoffman BC Kolín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Procházka BC Kolín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Artem Petrenko Sokol Žižkov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Chrząszcz Basketpoint Frýdek-Místek 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radoslav Sís Tygři Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Pešek Slavoj Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*