Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 3
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
12. 11. 2022
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Petr Buršík
Petr Frána
55
69
17
17
31
29
44
48
Review
Skupina A 1. kolo 4
Sokol Písek Sršni B
TJ Sokol Kbely
12. 11. 2022
13:30
Sportovní hala Sokol Pavel Matys
Štěpán Beran
79
61
17
20
39
37
64
47
Review
Skupina A 1. kolo 1
Sokol Žižkov
BA 2006´Roudnice n. L.
12. 11. 2022
15:30
SH Folimanka Vojta Schaffner
Jan Matulka
79
65
27
11
51
29
62
44
Review
Skupina A 1. kolo 2
SLUNETA Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
7. 11. 2022
18:15
Sportcentrum SLUNETA Vladimír Kesler
Jan Kout
83
52
11
12
38
19
55
37
Review
Skupina A 2. kolo 8
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
27. 11. 2022
09:00
Hala 6. ZŠ Martin Koudela
Tomáš Roubiček
57
49
17
13
27
23
46
40
Review
Skupina A 2. kolo 6
BA 2006´Roudnice n. L.
TJ Sokol Kbely
24. 9. 2022
10:00
BK Real Jindřich Nesper
Ondřej Melzer
67
62
16
21
31
35
42
48
Review
Skupina A 2. kolo 7
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Tygři Louny
24. 9. 2022
10:00
hala UJEP Jan Lejčko
František Syrovátka
105
34
19
13
51
15
77
26
Review
Skupina A 2. kolo 5
Sokol Žižkov
Sokol Písek Sršni B
24. 9. 2022
15:30
SH Folimanka Petr Blahout
Antonín Ďurana
48
64
4
12
13
35
26
55
Review
Skupina A 3. kolo 10
BA 2006´Roudnice n. L.
Sokol Písek Sršni B
25. 9. 2022
09:30
BK Real Jindřich Nesper
Ondřej Melzer
79
83
17
18
32
34
49
59
Review
Skupina A 3. kolo 12
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
26. 11. 2022
10:00
Hala 6. ZŠ Jan Kout
Tomáš Roubiček
86
59
25
6
41
23
66
41
Review
Skupina A 3. kolo 9
Sokol Žižkov
TJ Sokol Kbely
25. 9. 2022
13:30
SH Folimanka Petr Blahout
Petr Znamínko
37
57
7
12
17
25
25
44
Review
Skupina A 3. kolo 11
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
25. 9. 2022
14:30
hala UJEP Roman Kejklíček
Vladislav Lunhul
84
25
21
12
39
14
59
19
Review
Skupina A 4. kolo 13
Sokol Písek Sršni B
BA Tygři Louny
8. 10. 2022
13:30
Sportovní hala Sokol Michal Bakajsa
Michal Dub
85
59
26
4
48
23
67
36
Review
Skupina A 4. kolo 14
TJ Sokol Kbely
BK Levharti Chomutov
8. 10. 2022
16:00
ZŠ Albrechtická Ladislav Neuman
Tomáš Tejček
67
50
18
11
38
19
52
36
Review
Skupina A 4. kolo 16
BA 2006´Roudnice n. L.
Slavoj BK Litoměřice
19. 10. 2022
17:00
SH Budyně nad Ohří Tomáš Morávek
Jindřich Nesper
62
77
14
15
34
32
46
54
Review
Skupina A 4. kolo 15
Sokol Žižkov
SLUNETA Ústí nad Labem
8. 10. 2022
19:35
SH Folimanka Jonáš Kavan
René Klapetek
80
88
15
22
37
46
56
70
Review
Skupina A 5. kolo 20
BA 2006´Roudnice n. L.
SLUNETA Ústí nad Labem
9. 10. 2022
10:00
SH Budyně nad Ohří Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
53
77
14
22
22
38
36
51
Review
Skupina A 5. kolo 17
Sokol Písek Sršni B
BK Levharti Chomutov
9. 10. 2022
11:30
Sportovní hala Sokol Jan Jeřáb
Michal Dub
92
54
30
14
55
26
71
41
Review
Skupina A 5. kolo 18
TJ Sokol Kbely
BA Tygři Louny
9. 10. 2022
15:00
ZŠ Albrechtická Jakub Petrák
Tomáš Tejček
71
69
23
12
39
34
57
50
Review
Skupina A 5. kolo 19
Sokol Žižkov
Slavoj BK Litoměřice
9. 10. 2022
15:00
SH Folimanka Fedor Lysov
Ondřej Melzer
91
95
16
18
39
46
57
62
81
81
Review
Skupina A 6. kolo 23
BA Tygři Louny
Sokol Žižkov
22. 10. 2022
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Petr Eisner
Lucie Humlová
52
88
9
27
22
41
40
69
Review
Skupina A 6. kolo 21
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Písek Sršni B
22. 10. 2022
16:00
hala UJEP Matěj Barták
Ondřej Josefus
97
50
18
15
47
27
67
35
Review
Skupina A 6. kolo 22
Slavoj BK Litoměřice
TJ Sokol Kbely
22. 10. 2022
17:00
Hala 6. ZŠ Pavel Poliček
Mattias Kundert
69
62
21
9
39
25
49
50
Review
Skupina A 6. kolo 24
BK Levharti Chomutov
BA 2006´Roudnice n. L.
22. 10. 2022
17:00
Městská sportovní hala - malá Petr Šmůla
Natálie Kunclová
80
57
22
12
37
28
56
40
Review
Skupina A 7. kolo 27
BA Tygři Louny
BA 2006´Roudnice n. L.
23. 10. 2022
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Šenk
Jakub Hejduk
62
73
12
19
23
43
41
58
Review
Skupina A 7. kolo 26
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni B
23. 10. 2022
12:00
Hala 6. ZŠ Mattias Kundert
Adéla Zemancová
47
69
14
15
29
21
38
49
Review
Skupina A 7. kolo 25
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Sokol Kbely
23. 10. 2022
14:00
hala UJEP Petr Eisner
Ondřej Josefus
95
47
15
11
39
22
67
32
Review
Skupina A 7. kolo 28
BK Levharti Chomutov
Sokol Žižkov
23. 10. 2022
14:00
Městská sportovní hala - malá Fedor Lysov
Natálie Kunclová
69
57
19
12
37
28
48
49
Review
Skupina A 8. kolo 31
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
13. 11. 2022
09:00
Městská sportovní hala - malá Michal Tesař
Vladislav Lunhul
70
62
12
16
39
35
61
44
Review
Skupina A 8. kolo 29
BA 2006´Roudnice n. L.
Sokol Žižkov
13. 11. 2022
10:00
SH Budyně nad Ohří Tomáš Morávek
Pavel Velda
95
70
22
12
46
32
69
49
Review
Skupina A 8. kolo 32
TJ Sokol Kbely
Sokol Písek Sršni B
13. 11. 2022
11:20
ZŠ Albrechtická Jan Jeřáb
Antonín Ďurana
89
41
17
17
41
30
66
36
Review
Skupina A 8. kolo 30
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
2. 11. 2022
18:30
Hala 6. ZŠ Vladimír Kesler
Jan Kout
44
71
9
21
28
37
38
56
Review
Skupina A 9. kolo 36
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
25. 9. 2022
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Matys
Albert Jilg
82
46
28
4
47
10
66
29
Review
Skupina A 9. kolo 34
Sokol Písek Sršni B
BA 2006´Roudnice n. L.
26. 11. 2022
13:30
Sportovní hala Sokol Lukáš Kalabza
Tomáš Tejček
93
67
17
17
48
33
71
46
Review
Skupina A 9. kolo 33
TJ Sokol Kbely
Sokol Žižkov
15. 11. 2022
18:30
ZŠ Albrechtická Jakub Hejduk
František Syrovátka
69
60
12
14
25
27
46
46
Review
Skupina A 9. kolo 35
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
28. 11. 2022
19:30
Městská sportovní hala - malá Petr Eisner
Jan Kout
Preview
Skupina A 10. kolo 39
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí nad Labem
27. 11. 2022
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Ondřej Asztalos
Jan Kout
40
110
7
30
16
63
30
85
Review
Skupina A 10. kolo 38
TJ Sokol Kbely
BA 2006´Roudnice n. L.
27. 11. 2022
15:00
ZŠ Albrechtická Pavel Šenk
Ondřej Melzer
83
65
10
18
35
41
54
51
Review
Skupina A 10. kolo 37
Sokol Písek Sršni B
Sokol Žižkov
22. 11. 2022
16:00
Sportovní hala Sokol Dominik Kočovský
Pavel Podhůrský
72
62
17
10
33
30
50
50
Review
Skupina A 10. kolo 40
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
24. 9. 2022
17:00
Městská sportovní hala - velká Pavel Matys
Albert Jilg
63
46
18
12
29
27
43
40
Review
Skupina A 11. kolo 42
BA Tygři Louny
TJ Sokol Kbely
10. 12. 2022
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
Skupina A 11. kolo 44
SLUNETA Ústí nad Labem
BA 2006´Roudnice n. L.
10. 12. 2022
11:30
hala UJEP
Preview
Skupina A 11. kolo 43
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Žižkov
10. 12. 2022
14:30
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina A 11. kolo 41
BK Levharti Chomutov
Sokol Písek Sršni B
10. 12. 2022
19:30
Městská sportovní hala - malá
Preview
Skupina A 12. kolo 45
BA Tygři Louny
Sokol Písek Sršni B
11. 12. 2022
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
Skupina A 12. kolo 47
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
11. 12. 2022
09:00
hala UJEP
Preview
Skupina A 12. kolo 46
BK Levharti Chomutov
TJ Sokol Kbely
11. 12. 2022
14:00
Městská sportovní hala - malá
Preview
Skupina A 12. kolo 48
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006´Roudnice n. L.
7. 12. 2022
17:00
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina A 13. kolo 49
TJ Sokol Kbely
SLUNETA Ústí nad Labem
7. 1. 2023
-
ZŠ Albrechtická
Preview
Skupina A 13. kolo 50
Sokol Písek Sršni B
Slavoj BK Litoměřice
7. 1. 2023
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina A 13. kolo 51
BA 2006´Roudnice n. L.
BA Tygři Louny
7. 1. 2023
-
BK Real
Preview
Skupina A 13. kolo 52
Sokol Žižkov
BK Levharti Chomutov
7. 1. 2023
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Skupina A 14. kolo 53
Sokol Písek Sršni B
SLUNETA Ústí nad Labem
8. 1. 2023
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina A 14. kolo 54
TJ Sokol Kbely
Slavoj BK Litoměřice
8. 1. 2023
-
ZŠ Albrechtická
Preview
Skupina A 14. kolo 55
Sokol Žižkov
BA Tygři Louny
8. 1. 2023
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Skupina A 14. kolo 56
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Levharti Chomutov
8. 1. 2023
-
BK Real
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Šimon Čermák Basketpoint Frýdek-Místek 16 8 1.0 25.6 4.8 4.0 4.1/5.1 80.5 2.5
Jiří Růžička BARoun.l. U17B 16 8 1.0 20.6 6.1 1.8 3.1/9.5 32.9 2.4
Jakub Jaroš Vlci Žďár 16 6 1.0 25.5 10.7 0.3 3.2/5.0 63.3 2.7
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 16 9 1.0 16.8 6.3 0.8 1.8/2.9 61.5 1.7
Martin Machurek BA Sparta Praha 16 7 1.0 21.4 7.4 1.4 2.3/4.7 48.5 1.0
Josef Repka BARoun.l. U17B 16 8 1.0 18.6 6.4 1.0 2.9/4.6 62.2 1.5
Jan Macourek BCM Orli Prostějov 16 9 1.0 16.6 7.2 0.0 2.1/4.2 50.0 2.1
Matěj Otýpka Basketpoint Frýdek-Místek 16 8 1.0 18.4 7.0 0.8 2.1/3.8 56.7 2.8
Matyáš Krejčí Sokol Žižkov 15 10 1.0 14.7 3.8 1.8 1.7/2.7 63.0 2.0
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 16 7 1.0 20.6 6.6 1.9 1.9/2.7 68.4 1.6
Tim Vallet Sokol Písek Sršni B 15 8 1.0 17.6 4.3 1.9 3.5/5.9 59.6 2.1
Martin Černý Sluneta Ústí n. L. 16 8 1.0 17.3 6.9 0.1 3.1/7.1 43.9 1.8
Tomáš Flaks SK UP-BCM Olomouc 15 8 1.0 17.3 5.5 1.3 2.5/3.8 66.7 1.0
František Beran Vlci Žďár 16 8 1.0 15.9 5.8 0.5 2.9/5.0 57.5 3.0
Ondřej Hornický Slavoj Litoměřice 16 8 1.0 15.5 5.4 0.8 2.5/4.5 55.6 2.9
Vojtěch Viktorin TJ Sokol Kbely 16 9 1.0 13.6 5.9 0.0 1.8/3.8 47.1 2.0
Šimon Veitz BK Brandýs n. L. 15 7 1.0 17.3 6.4 0.7 2.3/3.6 64.0 1.4
Štěpán Polák Levharti Chomutov 15 8 1.0 14.9 6.1 0.4 1.5/3.0 50.0 1.9
Petr Frňka BCM Orli Prostějov 16 9 1.0 12.9 3.6 1.3 1.8/2.2 80.0 1.4
30 Adam Fecko Tesla Pardubice 16 8 1.0 14.0 5.1 0.1 3.4/5.3 64.3 1.6
Ondřej Jánský BC Kolín 16 9 1.0 12.2 3.8 0.7 2.7/5.7 47.1 1.9
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 16 5 1.0 21.8 8.8 0.6 2.4/4.0 60.0 2.8
Ondřej Snop Pod U17B 16 8 1.0 13.6 6.1 0.1 1.0/1.0 0.0* 3.0
Martin Haman NAPOS Vysoká n. L. 15 8 1.0 13.0 3.9 1.1 1.9/4.4 42.9 2.3
Jan Sýtař Sokol Žižkov 15 9 1.0 11.6 1.9 2.2 1.1/1.6 0.0* 3.1
Marco Kormanik NH Ostrava 15 8 1.0 13.0 5.0 0.3 2.3/3.1 72.0 2.5
Filip Štajer BK Brandýs n. L. 15 8 1.0 13.0 5.0 0.5 1.5/3.1 48.0 2.8
Jiří Radouš SK Žabovřesky 14 8 1.0 12.9 5.6 0.0 1.6/3.6 44.8 0.5
Tomáš Hrubý Sokol Písek Sršni B 16 8 1.0 12.8 4.6 0.3 2.8/4.8 57.9 2.4
Maxim Šťastný BC Kolín 16 9 1.0 11.2 4.8 0.0 1.7/5.0 33.3 2.1
Jáchym Řehořek Jižní Supi 16 6 1.0 16.5 5.8 0.0 4.8/8.0 60.4 2.7
Ondřej Zajíček BA Sparta Praha 16 5 1.0 19.0 4.0 2.2 4.4/6.6 66.7 2.6
Jakub Vodrážka Pod U17B 16 8 1.0 11.9 4.4 0.3 2.4/4.3 55.9 3.1
Bruno Volný Basketpoint Frýdek-Místek 16 8 1.0 11.9 4.4 0.3 2.4/3.3 73.1 1.1
Prokop Přibyl Sokol Žižkov 15 10 1.0 9.1 2.0 1.5 0.6/1.0 0.0* 2.8
Alexander Hess Sokol Písek Sršni B 15 9 1.0 9.8 1.9 1.8 0.7/1.4 0.0* 1.0
Adam Hruška BC Kolín 16 9 1.0 9.7 4.4 0.0 0.8/2.3 33.3 2.6
Matyáš Hawiger STRABAG Zlín 16 8 1.0 10.9 2.6 1.8 0.4/0.5 0.0* 2.0
Matouš Beníček STRABAG Zlín 15 8 1.0 10.8 5.0 0.1 0.4/1.9 0.0* 1.1
Václav Nádeníček STRABAG Zlín 16 8 1.0 10.8 4.0 0.5 1.3/3.1 40.0 1.6
Vojtěch Kobierski NH Ostrava 15 4 1.0 21.0 7.5 0.8 3.8/6.5 57.7 3.0
Dominik Filip TJ Sokol Kbely 16 9 1.0 9.3 4.4 0.0 0.4/1.7 0.0* 1.4
Josef Holub Sluneta Ústí n. L. 15 8 1.0 10.4 4.4 0.3 0.9/1.3 0.0* 1.5
Pavel Kaštil SK UP-BCM Olomouc 16 4 1.0 20.5 4.5 3.5 1.0/1.0 0.0* 3.0
Daniel Dočkal SK UP-BCM Olomouc 16 6 1.0 13.3 5.5 0.0 2.3/4.5 51.9 0.8
38 Daniel Toman Tesla Pardubice 16 8 1.0 9.8 3.0 0.5 2.3/3.4 66.7 3.4
Sebastian Pavlík BASKET Brno "B" 16 8 1.0 9.8 2.1 1.5 1.0/1.3 0.0* 3.1
David Aubrecht BARoun.l. U17B 16 8 1.0 9.8 3.6 0.0 2.5/5.9 42.6 3.4
Jan Jeřábek Vlci Žďár 16 4 1.0 19.3 7.3 0.3 4.0/7.3 55.2 1.8
Jonáš Pavlíček STRABAG Zlín 16 8 1.0 9.5 3.9 0.1 1.4/4.3 32.4 3.4
Jan Broda SK UP-BCM Olomouc 14 7 1.0 10.9 3.3 0.9 1.7/2.9 60.0 2.1
Matěj Adámek BC Kolín 16 8 1.0 9.4 3.6 0.1 1.8/3.4 51.9 3.4
Vladimír Gainulin Pod U17B 15 8 1.0 9.4 3.4 0.1 2.3/3.3 69.2 1.0
Zachariáš Andrle Tygři Louny 15 8 1.0 9.3 2.8 1.1 0.4/1.4 0.0* 3.0
Zdeněk Horák TJ Sokol Kbely 16 9 1.0 8.2 3.6 0.1 0.8/1.9 0.0* 1.8
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 16 7 1.0 10.6 4.3 0.3 1.1/1.7 0.0* 2.1
Vojtěch Jeřáb Jižní Supi 15 8 1.0 9.1 2.5 1.3 0.4/0.5 0.0* 1.1
Václav Antl BA Sparta Praha 15 8 1.0 9.1 3.4 0.3 1.6/2.4 68.4 2.0
Adam Vomastek Jižní Supi 15 8 1.0 9.1 4.4 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.4
Daniel Král Tygři Louny 15 6 1.0 12.0 3.0 0.5 4.5/7.2 62.8 2.3
Matyáš Nešpor NAPOS Vysoká n. L. 15 6 1.0 12.0 5.0 0.2 1.5/3.2 47.4 1.8
Matěj Langšádl BK Brandýs n. L. 15 8 1.0 9.0 3.3 0.4 1.4/2.6 52.4 2.1
Vojtěch Čermák Levharti Chomutov 16 5 1.0 14.2 3.2 2.2 1.2/1.6 0.0* 0.4
Matěj Prokeš BC Kolín 16 9 1.0 7.9 2.2 0.7 1.4/2.0 72.2 0.6
Štěpán Klanica STRABAG Zlín 15 8 1.0 8.8 2.6 0.8 1.3/2.6 47.6 1.6
Michal Kropáček BC Kolín 16 9 1.0 7.8 2.6 0.3 1.7/3.4 48.4 2.8
11 Vojtěch Pánek Tesla Pardubice 16 6 1.0 11.5 2.5 2.2 0.0/1.0 0.0* 1.0
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 16 8 1.0 8.5 2.3 1.1 0.6/1.4 0.0* 1.8
Vojtěch Malík NH Ostrava 13 5 1.0 13.4 5.4 0.4 1.4/3.0 46.7 1.2
Jáchym Zadražil Sokol Žižkov 15 10 1.0 6.7 0.9 1.3 1.0/1.6 0.0* 1.8
Adam Krstevski Sokol Žižkov 15 10 1.0 6.6 2.6 0.0 1.4/2.6 53.8 4.3
Filip Osvítil BASKET Brno "B" 15 6 1.0 11.0 3.2 1.2 1.2/1.7 0.0* 3.0
Jindřich Kubíček Sokol Písek Sršni B 16 9 1.0 7.3 0.9 1.1 2.2/3.2 69.0 2.2
Vojtěch Mráček Vlci Žďár 16 8 1.0 8.1 2.5 0.6 1.3/3.1 40.0 2.5
František Němec BARoun.l. U17B 15 6 1.0 10.8 4.7 0.3 0.5/1.5 0.0* 2.0
Danny Čechmánek BCM Orli Prostějov 15 8 1.0 8.1 2.6 0.8 0.6/1.8 0.0* 2.3
Filip Stieber BK Brandýs n. L. 15 8 1.0 8.0 2.8 0.8 0.3/0.5 0.0* 2.5
Petr Vorlíček Sluneta Ústí n. L. 16 8 1.0 7.9 1.5 1.5 0.4/0.9 0.0* 2.0
Lukáš Richter BASKET Brno "B" 16 3 1.0 21.0 7.0 1.7 2.0/3.3 60.0 1.3
Lukáš Bouda Tygři Louny 16 8 1.0 7.8 2.6 0.6 0.6/1.1 0.0* 2.9
František Tichý BARoun.l. U17B 16 6 1.0 10.3 4.0 0.5 0.8/3.5 23.8 2.8
Pavel Plechatý Levharti Chomutov 15 8 1.0 7.5 3.3 0.3 0.3/0.8 0.0* 3.3
Jonatan Asor BK Brandýs n. L. 15 7 1.0 8.6 3.3 0.6 0.3/0.9 0.0* 2.3
Jan Latislav TJ Sokol Kbely 16 9 1.0 6.6 2.3 0.2 1.2/3.3 36.7 2.8
Benjamin Adler Sluneta Ústí n. L. 15 8 1.0 7.3 2.8 0.5 0.3/0.3 0.0* 1.5
Ondřej Pluta Jižní Supi 15 8 1.0 7.1 1.5 1.3 0.4/1.1 0.0* 1.6
Filip Zelinka Tygři Brno B 16 7 1.0 8.0 3.4 0.0 1.1/2.6 44.4 1.7
David Tomek Vlci Žďár 16 6 1.0 9.2 3.7 0.2 1.3/3.0 44.4 1.7
Adam Březina BASKET Brno "B" 16 8 1.0 6.9 2.3 0.8 0.1/0.6 0.0* 1.5
Ondřej Skovajsa Sokol Písek Sršni B 16 9 1.0 6.1 1.9 0.0 2.3/3.9 60.0 3.1
Jan Zapletal BCM Orli Prostějov 15 9 1.0 6.0 1.6 0.7 0.9/1.7 0.0* 1.4
Radim Soukup Tygři Louny 16 6 1.0 8.8 3.0 0.8 0.3/0.5 0.0* 2.0
Kryštof Lokos SK Žabovřesky 15 5 1.0 10.6 3.8 0.8 0.6/0.8 0.0* 0.8
Martin Chvátal SK Žabovřesky 15 8 1.0 6.6 2.3 0.4 1.0/2.8 36.4 0.8
Matyáš Jiří Vojta Tygři Louny 16 4 1.0 13.0 4.5 1.0 1.0/1.5 0.0* 3.0
Pavel Bašta Sokol Žižkov 15 10 1.0 5.2 1.6 0.1 1.7/2.9 58.6 2.5
Jan Nádherný Basketpoint Frýdek-Místek 14 7 1.0 7.4 2.9 0.3 0.9/1.3 0.0* 0.6
Daniel Novotný Levharti Chomutov 15 6 1.0 8.5 3.5 0.2 1.0/2.3 42.9 1.5
Jakub Čech Sluneta Ústí n. L. 15 6 1.0 8.5 2.2 0.7 2.2/2.7 81.3 2.0
Petr Krýsl Sluneta Ústí n. L. 15 8 1.0 6.3 2.4 0.1 1.1/2.9 39.1 2.0
Jaroslav Dostál BA Sparta Praha 14 8 1.0 6.3 2.1 0.1 1.6/2.1 76.5 2.1
Marek Vonášek Slavoj Litoměřice 16 4 1.0 12.3 4.5 0.3 2.5/4.0 62.5 1.0
Adam Šinovský Sluneta Ústí n. L. 16 8 1.0 6.1 2.0 0.3 1.4/2.1 64.7 1.4
David Polcar Tygři Louny 15 8 1.0 6.0 2.6 0.0 0.8/2.6 28.6 2.1
Lukáš Kapec BCM Orli Prostějov 16 5 1.0 9.6 2.0 0.8 3.2/4.6 69.6 2.4
Martin Procházka BA Sparta Praha 14 6 1.0 7.8 3.2 0.2 1.0/2.2 46.2 0.8
Filip Kikta Jižní Supi 15 6 1.0 7.8 2.5 0.8 0.3/1.0 0.0* 0.7
Matěj Košata Jižní Supi 15 6 1.0 7.8 2.5 0.8 0.3/1.5 0.0* 1.7
Václav Borský STRABAG Zlín 16 6 1.0 7.7 2.2 1.0 0.3/0.8 0.0* 1.3
Jaromír Šrámek Levharti Chomutov 16 8 1.0 5.8 1.5 0.0 2.8/4.4 62.9 3.6
Vojtěch Heluz Levharti Chomutov 16 8 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/2.0 37.5 2.5
Dominik Miklas Sokol Písek Sršni B 15 9 1.0 5.1 0.9 1.1 0.0/0.2 0.0* 1.7
Radim Konývka BC Kolín 15 9 1.0 5.0 0.8 1.0 0.4/0.7 0.0* 1.2
Antonín Kabriel Sokol Písek Sršni B 15 3 1.0 15.0 4.0 1.7 2.0/2.3 85.7 1.0
Marat Vinokurov Sokol Žižkov 15 8 1.0 5.5 2.4 0.0 0.8/1.5 0.0* 2.0
Jakub Lohnický BASKET Brno "B" 16 6 1.0 7.3 1.5 0.7 2.3/3.3 70.0 1.3
21 Lukáš Sádovský Tesla Pardubice 14 4 1.0 11.0 3.0 1.0 2.0/2.3 88.9 2.8
Matěj Jacko NAPOS Vysoká n. L. 15 8 1.0 5.5 1.5 0.6 0.6/1.4 0.0* 1.6
Petr Vondráček Tygři Louny 14 6 1.0 7.2 0.7 1.5 1.3/1.8 0.0* 1.8
Oliver Robert Engel Sokol Žižkov 15 8 1.0 5.4 2.3 0.0 0.9/1.6 0.0* 2.8
Jan Říha NAPOS Vysoká n. L. 16 8 1.0 5.4 2.3 0.1 0.5/1.3 0.0* 2.9
Richard Dittrich Pod U17B 16 3 1.0 14.3 1.0 3.7 1.3/1.3 0.0* 2.7
Jiří Cepník Slavoj Litoměřice 16 8 1.0 5.3 2.0 0.3 0.5/2.4 21.1 2.8
Tomáš Cicvárek Tygři Brno B 15 6 1.0 7.0 2.8 0.0 1.3/2.7 50.0 1.0
Alex Vyklický Sokol Žižkov 15 8 1.0 5.3 2.1 0.1 0.6/2.1 29.4 1.9
Vojtěch Heneš Tygři Brno B 15 7 1.0 6.0 2.6 0.1 0.4/1.3 0.0* 1.7
Josef Gabriel Sluneta Ústí n. L. 16 4 1.0 10.5 3.3 0.5 2.5/5.0 50.0 1.0
Vojtěch Sedlák SK UP-BCM Olomouc 15 8 1.0 5.3 1.8 0.5 0.3/0.5 0.0* 2.5
Daniel Vocásek Pod U17B 14 6 1.0 6.8 1.8 0.8 0.7/0.7 0.0* 2.7
Daniel Novotný NAPOS Vysoká n. L. 15 8 1.0 5.1 0.8 1.0 0.6/1.0 0.0* 0.5
David Balog SK Žabovřesky 15 4 1.0 10.3 4.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 2.5
Alexandr Krob NH Ostrava 14 6 1.0 6.8 3.3 0.0 0.2/1.0 0.0* 2.2
29 Adam Votava Tesla Pardubice 15 5 1.0 8.0 2.8 0.4 1.2/3.0 40.0 2.2
Filip Kačírek Sokol Písek Sršni B 15 5 1.0 8.0 3.4 0.2 0.6/0.8 0.0* 1.6
Petr Vaňourek NH Ostrava 15 6 1.0 6.5 2.2 0.2 1.7/3.2 52.6 1.0
Michal Kratochvil BCM Orli Prostějov 16 4 1.0 9.8 4.3 0.0 1.3/2.3 55.6 2.0
Pavel Krčmář Vlci Žďár 14 6 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/3.5 42.9 3.5
Matěj Lukasík NH Ostrava 16 4 1.0 9.8 4.0 0.5 0.3/0.5 0.0* 1.3
Jiří Herman Sluneta Ústí n. L. 16 6 1.0 6.3 2.5 0.2 0.8/0.8 0.0* 1.5
Martin Čech BASKET Brno "B" 15 6 1.0 6.3 2.5 0.3 0.3/1.2 0.0* 3.0
Radim Jancur NAPOS Vysoká n. L. 16 8 1.0 4.8 1.9 0.0 1.0/1.9 0.0* 3.6
Kenneth Martins BK Brandýs n. L. 15 8 1.0 4.6 1.1 0.8 0.1/0.8 0.0* 2.4
Šimon Kobierski NH Ostrava 15 3 1.0 12.3 5.3 0.3 0.7/2.7 25.0 2.7
Vojtěch Kadlík BCM Orli Prostějov 15 9 1.0 4.1 1.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.0
Adam Lacho Tygři Brno B 15 5 1.0 7.4 2.8 0.2 1.2/3.2 37.5 0.8
Metoděj Pazdera SK UP-BCM Olomouc 14 2 1.0 18.5 7.0 1.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Daniel Prchal NH Ostrava 14 4 1.0 9.0 3.3 0.5 1.0/1.8 0.0* 0.8
Marek Dvořák Tygři Brno B 14 6 1.0 6.0 1.7 0.7 0.7/2.0 33.3 0.5
Antonín Difko BCM Orli Prostějov 16 8 1.0 4.5 1.9 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.6
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 16 8 1.0 4.4 1.1 0.6 0.3/0.5 0.0* 1.8
Vojtěch Árvai Jižní Supi 15 6 1.0 5.8 2.7 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.5
Ondřej Hanitz BK Brandýs n. L. 16 5 1.0 7.0 3.2 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.6
31 Matěj Šrámek Tesla Pardubice 16 5 1.0 7.0 2.8 0.2 0.8/2.0 40.0 1.2
Michal Jan Novák NAPOS Vysoká n. L. 15 8 1.0 4.4 1.8 0.1 0.5/0.5 0.0* 2.5
Martin Pur SK UP-BCM Olomouc 16 7 1.0 5.0 1.4 0.3 1.3/2.1 60.0 2.3
Richard Novák NH Ostrava 14 5 1.0 7.0 2.0 0.8 0.6/0.6 0.0* 2.0
Marek Kovář SK Žabovřesky 14 6 1.0 5.7 2.5 0.2 0.2/0.7 0.0* 0.3
Martin Paidar BA Sparta Praha 15 8 1.0 4.1 1.8 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.6
Mikoláš Černý Tygři Louny 15 6 1.0 5.5 2.3 0.2 0.3/2.5 13.3 1.3
Václav Havelek BASKET Brno "B" 16 8 1.0 4.1 1.6 0.3 0.1/0.9 0.0* 2.3
Vít Petrželka Pod U17B 15 8 1.0 4.1 1.4 0.3 0.6/1.5 0.0* 0.9
Antonín Vojík Slavoj Litoměřice 14 7 1.0 4.6 0.9 0.7 0.7/1.1 0.0* 2.1
Adam Švec BASKET Brno "B" 15 5 1.0 6.2 1.8 0.6 0.8/1.6 0.0* 2.0
Alexey Lysov BA Sparta Praha 15 6 1.0 5.2 2.0 0.2 0.7/1.5 0.0* 2.8
Patrik Wanke Sluneta Ústí n. L. 14 4 1.0 7.8 3.0 0.3 1.0/2.3 44.4 2.0
Adam Hypl Basketpoint Frýdek-Místek 14 6 1.0 5.2 1.0 1.0 0.2/0.8 0.0* 1.0
Michal Žitňanský BCM Orli Prostějov 15 8 1.0 3.9 0.9 0.3 1.4/2.4 57.9 2.5
Matyáš Kment NAPOS Vysoká n. L. 16 7 1.0 4.3 1.9 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.4
34 Ondřej Charvát Tesla Pardubice 15 8 1.0 3.6 1.0 0.4 0.5/0.9 0.0* 1.8
Filip Koval Slavoj Litoměřice 14 7 1.0 4.1 1.7 0.0 0.7/2.4 29.4 1.4
Adam Pázler BA Sparta Praha 15 8 1.0 3.5 1.1 0.4 0.1/0.3 0.0* 2.0
Michal Růžička BASKET Brno "B" 15 2 1.0 14.0 4.5 1.5 0.5/0.5 0.0* 1.0
Lukáš Bílek Vlci Žďár 14 4 1.0 7.0 2.0 0.8 0.8/1.0 0.0* 3.3
Tomáš Stoklas BCM Orli Prostějov 16 7 1.0 4.0 1.7 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.1
Viktor Šilhan Tygři Brno B 14 7 1.0 3.9 1.4 0.1 0.6/1.9 0.0* 0.9
Serhii Sasov STRABAG Zlín 14 4 1.0 6.8 3.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 14 8 1.0 3.3 1.3 0.1 0.4/0.9 0.0* 0.4
Jan Džurban Vlci Žďár 15 8 1.0 3.3 1.0 0.3 0.5/1.8 0.0* 2.6
Kryštof Uchytil TJ Sokol Kbely 16 4 1.0 6.5 1.8 0.3 2.3/4.3 52.9 2.0
Lukáš Slezák NH Ostrava 15 6 1.0 4.3 2.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 2.3
Jakub Žalud Sluneta Ústí n. L. 14 4 1.0 6.5 2.3 0.0 2.0/3.8 53.3 1.0
Jan David Sluneta Ústí n. L. 16 6 1.0 4.2 1.5 0.2 0.7/1.5 0.0* 1.2
Mikoláš Dratva Basketpoint Frýdek-Místek 15 6 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/0.7 0.0* 0.7
Jan Bucháček Pod U17B 15 5 1.0 5.0 1.6 0.4 0.6/1.6 0.0* 0.4
Viktor Novák NH Ostrava 14 5 1.0 4.8 2.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.8
Samuel Nohel Tygři Brno B 14 2 1.0 12.0 5.5 0.0 1.0/4.0 25.0 0.5
Michal Bureš Levharti Chomutov 16 6 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.7 0.0* 2.2
Tomáš Procházka TJ Sokol Kbely 15 9 1.0 2.7 0.6 0.2 0.9/1.8 0.0* 1.8
Daniel Ransdorf Tygři Louny 16 8 1.0 2.9 1.1 0.1 0.3/0.3 0.0* 0.6
Lukáš Svoboda Jižní Supi 16 6 1.0 3.8 0.7 0.8 0.0/0.2 0.0* 3.0
Vít Bukovjan BA Sparta Praha 15 8 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.6
Jakub Fiala Slavoj Litoměřice 16 8 1.0 2.9 1.0 0.0 0.9/1.8 0.0* 2.4
Tobiáš Velecký SK Žabovřesky 14 6 1.0 3.8 1.2 0.0 1.5/2.2 69.2 1.3
Adam Lacko NAPOS Vysoká n. L. 15 8 1.0 2.9 1.1 0.0 0.6/1.0 0.0* 0.9
Adam Lautner Basketpoint Frýdek-Místek 16 6 1.0 3.8 1.7 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.5
Šimon Pučelík BA Sparta Praha 14 3 1.0 7.7 3.0 0.3 0.7/4.0 16.7 2.3
Tomáš Růžička BCM Orli Prostějov 15 9 1.0 2.4 0.9 0.1 0.3/0.6 0.0* 0.8
Kristián Hager Jižní Supi 15 6 1.0 3.7 0.7 0.5 0.8/1.8 0.0* 1.0
Viktor Guk BC Kolín 16 9 1.0 2.4 0.8 0.2 0.2/0.7 0.0* 0.4
Tomáš Bublík STRABAG Zlín 15 8 1.0 2.8 1.0 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.8
Matyáš Demeter Basketpoint Frýdek-Místek 15 8 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
David Sirotek BASKET Brno "B" 14 6 1.0 3.7 1.2 0.2 0.8/1.0 0.0* 1.3
Daniel Tichovský BC Kolín 16 7 1.0 3.0 0.9 0.3 0.4/1.3 0.0* 1.1
Lukáš Tichý NH Ostrava 14 5 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.8
Martin Bouzek SK UP-BCM Olomouc 16 8 1.0 2.6 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.6
Michal Kubínek Slavoj Litoměřice 15 7 1.0 3.0 0.6 0.4 0.6/1.1 0.0* 0.4
David Leopold Pod U17B 14 4 1.0 5.0 1.3 0.5 1.0/3.3 30.8 1.5
Adam Trejbal Slavoj Litoměřice 15 7 1.0 2.9 0.7 0.4 0.1/0.6 0.0* 1.0
40 Jan Svačina Tesla Pardubice 16 7 1.0 2.9 0.9 0.1 0.7/1.3 0.0* 2.3
Vojtěch Ševčík SK UP-BCM Olomouc 16 8 1.0 2.4 0.8 0.3 0.1/0.8 0.0* 0.8
Jakub Frič Pod U17B 16 2 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 2.0
Vojtěch Pelikán Sokol Písek Sršni B 15 6 1.0 3.0 0.3 0.7 0.3/1.2 0.0* 0.8
19 Filip Adamec Tesla Pardubice 15 4 1.0 4.5 1.8 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Vojtěch Vosol Jižní Supi 16 8 1.0 2.3 0.9 0.1 0.1/1.0 0.0* 3.0
Vojtěch Birčák BARoun.l. U17B 16 8 1.0 2.3 0.8 0.0 0.8/1.0 0.0* 3.0
43 Hugo Lejsek Tesla Pardubice 15 1 1.0 18.0 8.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Lukáš Dvořák Tygři Brno B 15 5 1.0 3.4 1.0 0.0 1.4/2.8 50.0 1.4
Marek Lopata Sokol Písek Sršni B 15 9 1.0 1.9 0.7 0.0 0.6/0.6 0.0* 1.2
Tomáš Vyskok Tygři Brno B 15 7 1.0 2.3 0.9 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.0
Ondřej Seibert NH Ostrava 15 5 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 3.0
Lukáš Vrána Vlci Žďár 14 8 1.0 2.0 0.6 0.1 0.4/0.5 0.0* 1.3
Noel Wesley Ngombele Tygři Brno B 14 1 1.0 16.0 1.0 4.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Jiří Husovský STRABAG Zlín 15 6 1.0 2.7 1.0 0.2 0.2/0.3 0.0* 1.8
41 Patrik Málek Tesla Pardubice 16 7 1.0 2.1 0.1 0.6 0.1/0.6 0.0* 1.4
Frederik Pitrun BASKET Brno "B" 15 5 1.0 3.0 1.2 0.2 0.0/0.2 0.0* 1.0
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 16 3 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.0
Jakub Medveď Jižní Supi 14 4 1.0 3.8 1.3 0.3 0.5/1.0 0.0* 0.0
Ondřej Čihánek Basketpoint Frýdek-Místek 14 7 1.0 2.1 0.7 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.1
Vilém Foltýn STRABAG Zlín 16 3 1.0 5.0 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Jakub Cvrkál SK UP-BCM Olomouc 16 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jan Jandora Tygři Brno B 15 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Lukáš Paskovský Pod U17B 14 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Tadeáš Braun SK Žabovřesky 14 6 1.0 2.3 0.8 0.2 0.2/1.0 0.0* 1.3
Jakub Bartůněk TJ Sokol Kbely 15 7 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.1
Štěpán Tůma Vlci Žďár 14 8 1.0 1.8 0.6 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.8
Vojtěch Lukeš BK Brandýs n. L. 16 7 1.0 1.9 0.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.3
Martin Matula Tygři Brno B 16 1 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Richard Zedek Tygři Brno B 15 5 1.0 2.6 0.8 0.0 1.0/1.6 0.0* 0.6
Dominik Majda Tygři Brno B 15 1 1.0 13.0 3.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Štěpán Koudelka Tygři Brno B 16 1 1.0 13.0 3.0 0.0 7.0/9.0 77.8 3.0
Marek Sekáč Levharti Chomutov 14 6 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/2.0 33.3 0.8
Václav Kolář Levharti Chomutov 15 6 1.0 2.0 0.7 0.2 0.2/0.3 0.0* 1.5
Matěj Vurma Levharti Chomutov 15 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.8
Jan Donner Jižní Supi 15 3 1.0 4.0 1.3 0.3 0.3/1.3 0.0* 0.0
Oldřich Liška Slavoj Litoměřice 14 6 1.0 2.0 0.7 0.2 0.2/0.7 0.0* 1.5
Matyáš Czetmayer Slavoj Litoměřice 15 8 1.0 1.4 0.3 0.3 0.1/0.5 0.0* 1.8
Petr Myslivec Sokol Písek Sršni B 15 8 1.0 1.4 0.5 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.1
Dominik Chimiák Tesla Pardubice 16 4 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/1.8 0.0* 1.0
Vojtěch Pokorný TJ Sokol Kbely 15 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
David Šťastný STRABAG Zlín 15 2 1.0 5.5 2.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
David Nosek BA Sparta Praha 15 6 1.0 1.8 0.2 0.3 0.5/0.7 0.0* 0.8
Matěj Sojka Jižní Supi 16 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.8
Max Dolník Sokol Žižkov 15 5 1.0 2.0 0.4 0.2 0.6/0.6 0.0* 1.4
Adam Plaček Pod U17B 15 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adam Bílek SK UP-BCM Olomouc 15 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Václav Wiesner Sluneta Ústí n. L. 14 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jáchym Šrámek Levharti Chomutov 13 2 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Samuel Jan Witney Levharti Chomutov 15 4 1.0 2.3 0.8 0.0 0.8/1.0 0.0* 1.0
Ondřej Sojka Tygři Brno B 15 6 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.5
Lukáš Hauf Tygři Brno B 16 1 1.0 9.0 2.0 1.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Michal Glac NH Ostrava 14 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Petr Slivka Sluneta Ústí n. L. 16 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
Lukáš Křivánek BASKET Brno "B" 16 7 1.0 1.3 0.3 0.1 0.3/0.4 0.0* 0.4
Denis Bělský Pod U17B 15 8 1.0 1.1 0.4 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.5
Jan Rakušan Jižní Supi 15 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.8
Petr Vaverka BK Brandýs n. L. 14 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Petr Šebek SK Žabovřesky 14 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5
Petr Pojkar BARoun.l. U17B 16 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.2
Jiří Machek TJ Sokol Kbely 15 9 1.0 0.9 0.3 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Vojtěch Míka Pod U17B 15 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Kopecký Sluneta Ústí n. L. 16 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
David Sokol Sluneta Ústí n. L. 15 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 1.0
Vadim Hlushko BK Brandýs n. L. 16 7 1.0 1.0 0.3 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.9
Radovan Cvrk SK Žabovřesky 15 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/1.2 0.0* 2.0
Tomáš Pospíšil Tygři Louny 14 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/0.5 0.0* 1.0
Michal Jelínek Pod U17B 15 6 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.7
Adam Škraňka Jižní Supi 15 5 1.0 1.4 0.4 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.4
Kryštof Kalaš Jižní Supi 15 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Alex Bernard SK Žabovřesky 15 4 1.0 1.8 0.5 0.0 0.8/2.0 37.5 2.3
Ondřej Svejkovský Levharti Chomutov 15 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Martin Brůha Sluneta Ústí n. L. 15 1 1.0 6.0 0.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ondřej Žila NH Ostrava 14 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Radek Mesiarik Tygři Brno B 15 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Marek Mališ NH Ostrava 14 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.7
32 Šimon Knol Tesla Pardubice 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Čecho BARoun.l. U17B 15 6 1.0 1.0 0.2 0.2 0.2/0.8 0.0* 0.8
Jakub Mrkvík Tygři Louny 15 6 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/1.7 0.0* 0.5
Robin Petřivalský BCM Orli Prostějov 15 7 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.4
Tadeáš Ehl BC Kolín 15 3 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Samuel Kolačný BASKET Brno "B" 15 6 1.0 0.8 0.2 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.5
Matyáš Havelka Vlci Žďár 14 6 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.5
Vojtěch Zelina NH Ostrava 16 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Ondřej Štěpnička BA Sparta Praha 15 7 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.6
Lukáš Dynka STRABAG Zlín 15 6 1.0 0.7 0.0 0.2 0.2/0.3 0.0* 1.0
Rudolf Ryska Sokol Písek Sršni B 16 3 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.7
Jakub Matoušek BC Kolín 16 5 1.0 0.8 0.2 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.2
Lukáš Kubínek Slavoj Litoměřice 15 5 1.0 0.8 0.0 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.6
Jiří Priedhorský SK Žabovřesky 14 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.3
Filip Joch TJ Sokol Kbely 15 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jiří Krejčí Pod U17B 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Rodion Panforov TJ Sokol Kbely 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Karel Očenášek SK UP-BCM Olomouc 16 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Matěj Severa Sluneta Ústí n. L. 14 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jakub Broda SK UP-BCM Olomouc 14 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Sebastian Kodytek BC Kolín 16 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.8
Michal Daněk STRABAG Zlín 16 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Bruno Gusti BA Sparta Praha 16 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Adam Buřič BC Kolín 16 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.3
Daniel Zinke Tygři Louny 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Jan Mynář Basketpoint Frýdek-Místek 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Václav Cápek BASKET Brno "B" 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Josef Böhm Tygři Brno B 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Adam Heřmánek Sokol Žižkov 15 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Vladislav Pakaev Levharti Chomutov 16 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Jáchym Peniaštek Sokol Písek Sršni B 15 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
David Reisinger Sokol Žižkov 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Daniel Mrázek Tygři Brno B 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Josef Dittrich Sokol Žižkov 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Jakub Forman Sluneta Ústí n. L. 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Dominik Rous TJ Sokol Kbely 16 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Matouš Jahoda SK Žabovřesky 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hak TJ Sokol Kbely 15 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Filip Bartoš Jižní Supi 14 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Cyril Vrchota Pod U17B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Štěrbáček TJ Sokol Kbely 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Samuel Lněníček TJ Sokol Kbely 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kusiak NH Ostrava 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Nazarčuk Pod U17B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Střítežský Pod U17B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Hájek Pod U17B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Procházka TJ Sokol Kbely 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kormaník NH Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Mottl Vlci Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Štěrbáček TJ Sokol Kbely 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Jurčík SK Žabovřesky 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Prokop Dražďák BA Sparta Praha 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Janoušek BA Sparta Praha 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Jenček Levharti Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rodan Radovan Beneš Vlci Žďár 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Hubert Kvaček Sokol Žižkov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Pospíšek Tygři Brno B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Colin Onyedikachi Okparaigwe Sokol Žižkov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zbyněk Strážnický Vlci Žďár 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mojmír Dočekal Vlci Žďár 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Smyček NH Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Tejnecký Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Kubricht Levharti Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vitvar Levharti Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Theml SK Žabovřesky 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Lázňovský Jižní Supi 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Hubert Menšík Tygři Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Husák Slavoj Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0