Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 3
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
12. 11. 2022
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Petr Buršík
Petr Frána
55
69
17
17
31
29
44
48
Review
Skupina A 1. kolo 4
Sokol Písek Sršni B
TJ Sokol Kbely
12. 11. 2022
13:30
Sportovní hala Sokol Pavel Matys
Štěpán Beran
79
61
17
20
39
37
64
47
Review
Skupina A 1. kolo 1
Sokol Žižkov
BA 2006´Roudnice n. L.
12. 11. 2022
15:30
SH Folimanka Vojta Schaffner
Jan Matulka
79
65
27
11
51
29
62
44
Review
Skupina A 1. kolo 2
SLUNETA Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
7. 11. 2022
18:15
Sportcentrum SLUNETA Vladimír Kesler
Jan Kout
83
52
11
12
38
19
55
37
Review
Skupina A 2. kolo 8
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
27. 11. 2022
09:00
Hala 6. ZŠ Martin Koudela
Tomáš Roubiček
57
49
17
13
27
23
46
40
Review
Skupina A 2. kolo 6
BA 2006´Roudnice n. L.
TJ Sokol Kbely
24. 9. 2022
10:00
BK Real Jindřich Nesper
Ondřej Melzer
67
62
16
21
31
35
42
48
Review
Skupina A 2. kolo 7
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Tygři Louny
24. 9. 2022
10:00
hala UJEP Jan Lejčko
František Syrovátka
105
34
19
13
51
15
77
26
Review
Skupina A 2. kolo 5
Sokol Žižkov
Sokol Písek Sršni B
24. 9. 2022
15:30
SH Folimanka Petr Blahout
Antonín Ďurana
48
64
4
12
13
35
26
55
Review
Skupina A 3. kolo 10
BA 2006´Roudnice n. L.
Sokol Písek Sršni B
25. 9. 2022
09:30
BK Real Jindřich Nesper
Ondřej Melzer
79
83
17
18
32
34
49
59
Review
Skupina A 3. kolo 12
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
26. 11. 2022
10:00
Hala 6. ZŠ Jan Kout
Tomáš Roubiček
86
59
25
6
41
23
66
41
Review
Skupina A 3. kolo 9
Sokol Žižkov
TJ Sokol Kbely
25. 9. 2022
13:30
SH Folimanka Petr Blahout
Petr Znamínko
37
57
7
12
17
25
25
44
Review
Skupina A 3. kolo 11
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
25. 9. 2022
14:30
hala UJEP Roman Kejklíček
Vladislav Lunhul
84
25
21
12
39
14
59
19
Review
Skupina A 4. kolo 13
Sokol Písek Sršni B
BA Tygři Louny
8. 10. 2022
13:30
Sportovní hala Sokol Michal Bakajsa
Michal Dub
85
59
26
4
48
23
67
36
Review
Skupina A 4. kolo 14
TJ Sokol Kbely
BK Levharti Chomutov
8. 10. 2022
16:00
ZŠ Albrechtická Ladislav Neuman
Tomáš Tejček
67
50
18
11
38
19
52
36
Review
Skupina A 4. kolo 16
BA 2006´Roudnice n. L.
Slavoj BK Litoměřice
19. 10. 2022
17:00
SH Budyně nad Ohří Tomáš Morávek
Jindřich Nesper
62
77
14
15
34
32
46
54
Review
Skupina A 4. kolo 15
Sokol Žižkov
SLUNETA Ústí nad Labem
8. 10. 2022
19:35
SH Folimanka Jonáš Kavan
René Klapetek
80
88
15
22
37
46
56
70
Review
Skupina A 5. kolo 20
BA 2006´Roudnice n. L.
SLUNETA Ústí nad Labem
9. 10. 2022
10:00
SH Budyně nad Ohří Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
53
77
14
22
22
38
36
51
Review
Skupina A 5. kolo 17
Sokol Písek Sršni B
BK Levharti Chomutov
9. 10. 2022
11:30
Sportovní hala Sokol Jan Jeřáb
Michal Dub
92
54
30
14
55
26
71
41
Review
Skupina A 5. kolo 18
TJ Sokol Kbely
BA Tygři Louny
9. 10. 2022
15:00
ZŠ Albrechtická Jakub Petrák
Tomáš Tejček
71
69
23
12
39
34
57
50
Review
Skupina A 5. kolo 19
Sokol Žižkov
Slavoj BK Litoměřice
9. 10. 2022
15:00
SH Folimanka Fedor Lysov
Ondřej Melzer
91
95
16
18
39
46
57
62
81
81
Review
Skupina A 6. kolo 23
BA Tygři Louny
Sokol Žižkov
22. 10. 2022
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Petr Eisner
Lucie Humlová
52
88
9
27
22
41
40
69
Review
Skupina A 6. kolo 21
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Písek Sršni B
22. 10. 2022
16:00
hala UJEP Matěj Barták
Ondřej Josefus
97
50
18
15
47
27
67
35
Review
Skupina A 6. kolo 22
Slavoj BK Litoměřice
TJ Sokol Kbely
22. 10. 2022
17:00
Hala 6. ZŠ Pavel Poliček
Mattias Kundert
69
62
21
9
39
25
49
50
Review
Skupina A 6. kolo 24
BK Levharti Chomutov
BA 2006´Roudnice n. L.
22. 10. 2022
17:00
Městská sportovní hala - malá Petr Šmůla
Natálie Kunclová
80
57
22
12
37
28
56
40
Review
Skupina A 7. kolo 27
BA Tygři Louny
BA 2006´Roudnice n. L.
23. 10. 2022
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Šenk
Jakub Hejduk
62
73
12
19
23
43
41
58
Review
Skupina A 7. kolo 26
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni B
23. 10. 2022
12:00
Hala 6. ZŠ Mattias Kundert
Adéla Zemancová
47
69
14
15
29
21
38
49
Review
Skupina A 7. kolo 25
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Sokol Kbely
23. 10. 2022
14:00
hala UJEP Petr Eisner
Ondřej Josefus
95
47
15
11
39
22
67
32
Review
Skupina A 7. kolo 28
BK Levharti Chomutov
Sokol Žižkov
23. 10. 2022
14:00
Městská sportovní hala - malá Fedor Lysov
Natálie Kunclová
69
57
19
12
37
28
48
49
Review
Skupina A 8. kolo 31
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
13. 11. 2022
09:00
Městská sportovní hala - malá Michal Tesař
Vladislav Lunhul
70
62
12
16
39
35
61
44
Review
Skupina A 8. kolo 29
BA 2006´Roudnice n. L.
Sokol Žižkov
13. 11. 2022
10:00
SH Budyně nad Ohří Tomáš Morávek
Pavel Velda
95
70
22
12
46
32
69
49
Review
Skupina A 8. kolo 32
TJ Sokol Kbely
Sokol Písek Sršni B
13. 11. 2022
11:20
ZŠ Albrechtická Jan Jeřáb
Antonín Ďurana
89
41
17
17
41
30
66
36
Review
Skupina A 8. kolo 30
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
2. 11. 2022
18:30
Hala 6. ZŠ Vladimír Kesler
Jan Kout
44
71
9
21
28
37
38
56
Review
Skupina A 9. kolo 36
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
25. 9. 2022
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Matys
Albert Jilg
82
46
28
4
47
10
66
29
Review
Skupina A 9. kolo 34
Sokol Písek Sršni B
BA 2006´Roudnice n. L.
26. 11. 2022
13:30
Sportovní hala Sokol Lukáš Kalabza
Tomáš Tejček
93
67
17
17
48
33
71
46
Review
Skupina A 9. kolo 33
TJ Sokol Kbely
Sokol Žižkov
15. 11. 2022
18:30
ZŠ Albrechtická Jakub Hejduk
František Syrovátka
69
60
12
14
25
27
46
46
Review
Skupina A 9. kolo 35
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
28. 11. 2022
19:30
Městská sportovní hala - malá Petr Eisner
Jan Kout
83
72
14
13
41
32
66
57
Review
Skupina A 10. kolo 39
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí nad Labem
27. 11. 2022
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Ondřej Asztalos
Jan Kout
40
110
7
30
16
63
30
85
Review
Skupina A 10. kolo 38
TJ Sokol Kbely
BA 2006´Roudnice n. L.
27. 11. 2022
15:00
ZŠ Albrechtická Pavel Šenk
Ondřej Melzer
83
65
10
18
35
41
54
51
Review
Skupina A 10. kolo 37
Sokol Písek Sršni B
Sokol Žižkov
22. 11. 2022
16:00
Sportovní hala Sokol Dominik Kočovský
Pavel Podhůrský
72
62
17
10
33
30
50
50
Review
Skupina A 10. kolo 40
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
24. 9. 2022
17:00
Městská sportovní hala - velká Pavel Matys
Albert Jilg
63
46
18
12
29
27
43
40
Review
Skupina A 11. kolo 43
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Žižkov
10. 12. 2022
09:00
Hala 6. ZŠ Fedor Lysov
Pavel Matys
72
59
16
14
36
23
52
45
Review
Skupina A 11. kolo 42
BA Tygři Louny
TJ Sokol Kbely
10. 12. 2022
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Michal Dub
Jan Lejčko
49
79
10
22
23
42
29
56
Review
Skupina A 11. kolo 44
SLUNETA Ústí nad Labem
BA 2006´Roudnice n. L.
10. 12. 2022
11:30
hala UJEP Vladimír Kesler
Jindřich Nesper
90
67
23
25
44
37
69
50
Review
Skupina A 11. kolo 41
BK Levharti Chomutov
Sokol Písek Sršni B
10. 12. 2022
19:30
Městská sportovní hala - malá Dennis Billík
Jan Kout
53
56
11
19
23
27
37
42
Review
Skupina A 12. kolo 45
BA Tygři Louny
Sokol Písek Sršni B
11. 12. 2022
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Šenk
Pavel Matys
53
95
8
30
19
57
35
69
Review
Skupina A 12. kolo 47
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
11. 12. 2022
09:00
hala UJEP Vladimír Kesler
Tomáš Morávek
93
57
32
13
52
31
64
37
Review
Skupina A 12. kolo 46
BK Levharti Chomutov
TJ Sokol Kbely
11. 12. 2022
14:00
Městská sportovní hala - malá Jiří Jodl
Ondřej Asztalos
65
50
18
10
31
23
47
41
Review
Skupina A 12. kolo 48
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006´Roudnice n. L.
7. 12. 2022
17:00
Hala 6. ZŠ Michal Tesař
Vladislav Lunhul
84
47
21
14
39
27
69
34
Review
Skupina A 13. kolo 51
BA 2006´Roudnice n. L.
BA Tygři Louny
7. 1. 2023
09:00
SH Budyně nad Ohří Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
81
58
23
16
50
25
68
41
Review
Skupina A 13. kolo 52
Sokol Žižkov
BK Levharti Chomutov
7. 1. 2023
12:00
SH Folimanka Petr Znamínko
Dennis Billík
59
71
14
14
28
37
43
56
Review
Skupina A 13. kolo 50
Sokol Písek Sršni B
Slavoj BK Litoměřice
7. 1. 2023
13:30
Sportovní hala Sokol Pavel Podhůrský
Lukáš Kalabza
78
39
22
12
43
18
66
24
Review
Skupina A 13. kolo 49
TJ Sokol Kbely
SLUNETA Ústí nad Labem
7. 1. 2023
14:20
ZŠ Albrechtická Jan Hejnic
Michal Horník
61
71
14
11
35
29
48
53
Review
Skupina A 14. kolo 54
TJ Sokol Kbely
Slavoj BK Litoměřice
8. 1. 2023
09:20
ZŠ Albrechtická Jan Hejnic
Michal Horník
78
43
23
13
45
21
65
33
Review
Skupina A 14. kolo 56
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Levharti Chomutov
8. 1. 2023
09:30
SH Budyně nad Ohří Michal Bukovský
Adéla Zemancová
71
70
20
26
45
42
60
59
Review
Skupina A 14. kolo 53
Sokol Písek Sršni B
SLUNETA Ústí nad Labem
8. 1. 2023
12:00
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Lukáš Kalabza
59
100
17
25
37
53
47
86
Review
Skupina A 14. kolo 55
Sokol Žižkov
BA Tygři Louny
8. 1. 2023
12:00
SH Folimanka Petr Znamínko
Dennis Billík
73
46
10
16
26
26
48
41
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Šimon Čermák Basketpoint Frýdek-Místek 17 15 1.0 21.5 4.5 3.1 3.3/4.5 72.1 2.9
Martin Machurek BA Sparta Praha 17 14 1.0 22.1 8.0 1.1 2.6/5.8 45.7 1.1
Josef Repka BARoun.l. U17B 17 16 1.0 18.8 5.5 1.6 2.9/4.4 67.1 1.4
Tomáš Flaks SK UP-BCM Olomouc 16 15 1.0 18.9 6.2 1.3 2.5/3.6 68.5 1.5
Jiří Růžička BARoun.l. U17B 17 16 1.0 17.3 5.1 1.5 2.7/8.1 33.1 2.5
Matěj Otýpka Basketpoint Frýdek-Místek 17 15 1.0 18.3 6.7 0.7 2.7/5.0 53.3 2.9
Vojtěch Viktorin TJ Sokol Kbely 17 16 1.0 16.7 7.1 0.0 2.6/5.5 46.6 2.2
Matyáš Krejčí Sokol Žižkov 16 16 1.0 16.1 4.7 1.4 2.4/3.8 63.9 2.1
Martin Černý Sluneta Ústí n. L. 17 16 1.0 16.1 6.3 0.1 3.3/6.3 51.5 1.6
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 17 15 1.0 16.8 6.2 0.8 2.0/2.8 71.4 1.2
Ondřej Hornický Slavoj Litoměřice 17 16 1.0 15.4 4.9 0.9 2.9/5.1 56.8 2.7
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 17 13 1.0 17.6 7.2 0.4 2.2/3.5 62.2 3.1
Štěpán Polák Levharti Chomutov 16 15 1.0 15.3 6.1 0.5 1.6/3.8 42.1 2.3
Filip Štajer BK Brandýs n. L. 16 16 1.0 14.2 4.4 0.9 2.8/4.9 57.7 2.9
František Beran Vlci Žďár 17 13 1.0 16.8 6.3 0.4 3.0/4.8 61.9 2.5
Jan Macourek BCM Orli Prostějov 17 15 1.0 14.5 6.0 0.2 1.9/3.5 52.8 2.3
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 17 12 1.0 17.9 5.8 1.6 1.7/2.8 58.8 1.9
30 Adam Fecko Tesla Pardubice 17 15 1.0 14.1 5.3 0.1 3.3/6.0 55.6 1.7
Tomáš Hrubý Sokol Písek Sršni B 17 15 1.0 13.5 5.1 0.1 2.9/5.1 56.6 2.1
Vojtěch Čermák Levharti Chomutov 17 12 1.0 16.9 4.5 1.8 2.4/3.6 67.4 1.8
Ondřej Snop Pod U17B 17 16 1.0 12.6 5.3 0.1 1.8/2.0 87.5 2.7
Jáchym Řehořek Jižní Supi 17 13 1.0 15.4 5.8 0.1 3.6/6.2 58.8 3.0
Tim Vallet Sokol Písek Sršni B 16 11 1.0 17.7 4.7 1.5 3.6/6.4 57.1 2.0
Ondřej Zajíček BA Sparta Praha 17 12 1.0 15.8 3.8 1.7 3.3/5.2 62.9 2.7
Jakub Jaroš Vlci Žďár 17 9 1.0 20.9 8.7 0.3 2.6/4.3 59.0 2.2
Bruno Volný Basketpoint Frýdek-Místek 17 15 1.0 12.5 4.6 0.3 2.3/3.5 67.3 1.3
Martin Haman NAPOS Vysoká n. L. 16 16 1.0 11.6 3.5 1.0 1.6/3.4 48.1 2.1
Maxim Šťastný BC Kolín 17 16 1.0 11.5 4.9 0.0 1.8/4.3 41.2 2.5
Vladimír Gainulin Pod U17B 16 16 1.0 11.3 3.9 0.6 1.6/2.4 68.4 1.8
Jiří Radouš SK Žabovřesky 15 16 1.0 11.2 4.2 0.1 2.4/4.2 58.2 0.8
Jan Broda SK UP-BCM Olomouc 15 12 1.0 14.8 4.1 1.3 2.8/4.2 68.0 2.3
Václav Nádeníček STRABAG Zlín 17 16 1.0 11.1 3.9 0.6 1.3/3.6 36.8 1.4
Jan Nádherný Basketpoint Frýdek-Místek 15 14 1.0 12.5 5.0 0.4 1.2/2.0 60.7 0.9
Jakub Vodrážka Pod U17B 17 16 1.0 10.4 4.0 0.2 1.9/3.4 55.6 3.1
Filip Osvítil BASKET Brno "B" 16 14 1.0 11.9 3.1 1.1 2.1/2.9 73.2 2.9
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 17 14 1.0 11.8 4.6 0.4 1.2/1.9 0.0* 2.6
Matouš Beníček STRABAG Zlín 16 14 1.0 11.6 5.1 0.2 0.7/2.3 31.3 1.2
Marek Vonášek Slavoj Litoměřice 17 11 1.0 14.7 4.9 0.4 3.8/6.2 61.8 1.4
Jan Sýtař Sokol Žižkov 16 15 1.0 10.7 2.1 1.9 0.9/1.3 0.0* 3.1
Josef Holub Sluneta Ústí n. L. 16 16 1.0 9.9 3.7 0.7 0.5/1.0 0.0* 1.2
František Němec BARoun.l. U17B 16 14 1.0 11.3 3.9 0.9 0.6/1.5 0.0* 1.8
Marco Kormanik NH Ostrava 16 11 1.0 13.8 5.2 0.5 2.1/3.4 62.2 2.2
Zdeněk Horák TJ Sokol Kbely 17 16 1.0 9.4 4.0 0.1 1.0/2.3 44.4 1.9
Štěpán Klanica STRABAG Zlín 16 16 1.0 9.3 1.9 1.1 2.2/3.8 58.3 1.6
František Tichý BARoun.l. U17B 17 14 1.0 10.3 3.7 0.7 0.7/3.0 23.8 3.4
Jakub Čech Sluneta Ústí n. L. 16 13 1.0 11.0 2.9 0.9 2.4/3.1 77.5 2.0
Adam Hruška BC Kolín 17 16 1.0 8.9 4.0 0.0 0.9/2.4 36.8 2.8
Daniel Dočkal SK UP-BCM Olomouc 17 13 1.0 10.7 4.1 0.1 2.3/4.4 52.6 1.4
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 17 16 1.0 8.7 2.0 1.3 0.8/1.4 0.0* 1.8
Petr Frňka BCM Orli Prostějov 17 13 1.0 10.6 2.6 1.2 1.7/2.5 66.7 1.2
Matěj Langšádl BK Brandýs n. L. 16 13 1.0 10.5 3.7 0.5 1.8/2.8 62.2 2.3
David Tomek Vlci Žďár 17 12 1.0 11.3 4.1 0.4 1.9/3.8 50.0 1.8
Benjamin Adler Sluneta Ústí n. L. 16 15 1.0 9.1 2.6 1.0 0.9/1.0 0.0* 1.3
Matěj Adámek BC Kolín 17 15 1.0 8.9 3.5 0.1 1.6/2.9 54.5 3.1
Matyáš Nešpor NAPOS Vysoká n. L. 16 14 1.0 9.4 3.9 0.1 1.4/3.0 45.2 2.2
Adam Vomastek Jižní Supi 16 15 1.0 8.8 4.1 0.0 0.7/1.7 0.0* 2.4
Dominik Filip TJ Sokol Kbely 17 14 1.0 9.4 4.4 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.4
Matyáš Hawiger STRABAG Zlín 17 12 1.0 10.8 2.3 1.8 0.8/1.0 0.0* 1.9
Michal Kropáček BC Kolín 17 15 1.0 8.6 2.3 0.8 1.5/3.8 40.4 2.3
Václav Antl BA Sparta Praha 16 13 1.0 9.8 3.2 0.8 1.2/1.8 0.0* 2.5
38 Daniel Toman Tesla Pardubice 17 14 1.0 9.1 3.1 0.4 1.5/2.3 65.6 2.9
Jáchym Zadražil Sokol Žižkov 16 16 1.0 7.9 1.6 1.2 1.1/2.0 53.1 1.7
Alexander Hess Sokol Písek Sršni B 16 15 1.0 8.4 1.6 1.6 0.4/1.0 0.0* 1.5
Jonáš Pavlíček STRABAG Zlín 17 12 1.0 10.4 4.2 0.1 1.8/5.3 34.4 3.0
Vojtěch Kobierski NH Ostrava 16 7 1.0 17.9 6.3 0.7 3.1/5.1 61.1 2.1
Petr Krýsl Sluneta Ústí n. L. 16 16 1.0 7.8 2.9 0.2 1.4/2.7 53.5 2.4
Filip Zelinka Tygři Brno B 17 13 1.0 9.5 4.2 0.0 1.2/2.9 39.5 2.1
Vojtěch Mráček Vlci Žďár 17 16 1.0 7.7 2.4 0.6 1.1/2.9 39.1 2.4
Šimon Veitz BK Brandýs n. L. 16 7 1.0 17.3 6.4 0.7 2.3/3.6 64.0 1.4
Filip Stieber BK Brandýs n. L. 16 14 1.0 8.6 2.4 1.1 0.3/1.0 0.0* 1.9
31 Matěj Šrámek Tesla Pardubice 17 13 1.0 9.2 3.5 0.2 1.6/3.3 48.8 1.5
Daniel Král Tygři Louny 16 12 1.0 9.9 2.8 0.5 2.8/4.4 62.3 1.9
David Aubrecht BARoun.l. U17B 17 16 1.0 7.4 2.6 0.0 2.3/4.8 46.8 3.8
Matyáš Jiří Vojta Tygři Louny 17 10 1.0 11.8 4.0 0.8 1.4/2.1 66.7 2.9
Sebastian Pavlík BASKET Brno "B" 17 15 1.0 7.8 1.7 1.3 0.7/0.9 0.0* 2.7
Lukáš Richter BASKET Brno "B" 17 6 1.0 19.2 5.5 2.0 2.2/4.3 50.0 1.3
Danny Čechmánek BCM Orli Prostějov 16 14 1.0 8.1 2.5 0.7 1.0/2.4 42.4 1.9
Dominik Miklas Sokol Písek Sršni B 16 16 1.0 7.1 1.2 1.5 0.2/0.5 0.0* 1.8
Adam Krstevski Sokol Žižkov 16 16 1.0 6.9 2.8 0.0 1.4/2.7 53.5 4.1
11 Vojtěch Pánek Tesla Pardubice 17 10 1.0 11.1 2.2 2.2 0.1/0.7 0.0* 1.2
Václav Havelek BASKET Brno "B" 17 16 1.0 6.9 2.6 0.4 0.4/1.1 0.0* 3.1
Vojtěch Jeřáb Jižní Supi 16 15 1.0 7.4 2.3 0.9 0.3/0.4 0.0* 0.9
Zachariáš Andrle Tygři Louny 16 15 1.0 7.3 2.1 0.9 0.5/1.2 0.0* 2.7
Ondřej Jánský BC Kolín 17 9 1.0 12.2 3.8 0.7 2.7/5.7 47.1 1.9
Jindřich Kubíček Sokol Písek Sršni B 17 16 1.0 6.8 1.5 0.8 1.6/2.5 62.5 2.4
Jakub Lohnický BASKET Brno "B" 17 14 1.0 7.8 1.5 1.1 1.6/2.4 64.7 1.4
Jiří Cepník Slavoj Litoměřice 17 16 1.0 6.8 2.5 0.4 0.5/1.9 0.0* 2.4
Prokop Přibyl Sokol Žižkov 16 12 1.0 8.9 2.0 1.4 0.7/1.3 0.0* 2.9
Jan Jeřábek Vlci Žďár 17 6 1.0 17.8 6.5 0.5 3.3/6.0 55.6 1.5
15 Petr Fiedler Tesla Pardubice 17 7 1.0 15.0 6.9 0.0 1.3/4.1 31.0 1.0
Matěj Jacko NAPOS Vysoká n. L. 16 16 1.0 6.5 1.9 0.5 1.1/2.5 45.0 1.8
Pavel Kaštil SK UP-BCM Olomouc 17 7 1.0 14.7 3.9 2.0 1.0/1.6 0.0* 2.6
Martin Čech BASKET Brno "B" 16 12 1.0 8.6 3.1 0.4 1.2/2.3 51.9 3.2
Kenneth Martins BK Brandýs n. L. 16 16 1.0 6.3 1.8 0.8 0.3/0.8 0.0* 2.3
Tomáš Cicvárek Tygři Brno B 16 14 1.0 7.2 2.9 0.2 0.9/1.9 0.0* 1.1
Ondřej Skovajsa Sokol Písek Sršni B 17 16 1.0 6.3 2.0 0.1 1.9/3.4 54.5 2.6
Lukáš Bouda Tygři Louny 17 15 1.0 6.7 2.3 0.5 0.7/1.7 0.0* 3.3
Václav Borský STRABAG Zlín 17 14 1.0 7.1 1.9 0.9 0.5/1.0 0.0* 1.4
Pavel Krčmář Vlci Žďár 15 14 1.0 7.1 2.6 0.0 1.9/3.6 51.0 2.6
Ondřej Pluta Jižní Supi 16 15 1.0 6.6 1.5 1.1 0.3/1.3 0.0* 1.6
Adam Šinovský Sluneta Ústí n. L. 17 16 1.0 6.2 1.7 0.5 1.3/2.0 65.6 1.6
Pavel Plechatý Levharti Chomutov 16 15 1.0 6.5 2.9 0.1 0.3/0.7 0.0* 3.1
Filip Kačírek Sokol Písek Sršni B 16 12 1.0 8.1 2.8 0.7 0.4/0.8 0.0* 1.6
Matěj Prokeš BC Kolín 17 12 1.0 7.9 2.5 0.5 1.4/1.9 0.0* 0.8
Jonatan Asor BK Brandýs n. L. 16 12 1.0 7.8 2.8 0.4 0.9/1.5 0.0* 1.8
Ondřej Hanitz BK Brandýs n. L. 17 12 1.0 7.8 3.0 0.2 1.3/2.5 53.3 2.3
Serhii Sasov STRABAG Zlín 15 12 1.0 7.7 3.5 0.0 0.7/0.9 0.0* 0.8
Vojtěch Sedlák SK UP-BCM Olomouc 16 15 1.0 6.1 2.0 0.6 0.3/0.7 0.0* 2.1
Filip Kikta Jižní Supi 16 11 1.0 8.4 2.5 1.0 0.3/0.9 0.0* 0.8
Michal Bureš Levharti Chomutov 17 13 1.0 7.1 2.8 0.2 0.7/1.3 0.0* 2.4
Radim Soukup Tygři Louny 17 11 1.0 8.4 3.0 0.6 0.5/1.0 0.0* 1.4
Adam Plaček Pod U17B 16 6 1.0 15.2 5.7 1.0 0.8/1.3 0.0* 1.8
Jaromír Šrámek Levharti Chomutov 17 15 1.0 6.1 2.0 0.0 2.1/3.5 59.6 3.7
Lukáš Bílek Vlci Žďár 15 12 1.0 7.4 2.8 0.3 0.9/1.8 0.0* 2.2
Marek Kovář SK Žabovřesky 15 13 1.0 6.8 2.4 0.4 0.8/1.2 0.0* 0.6
Jan Říha NAPOS Vysoká n. L. 17 16 1.0 5.5 2.1 0.1 1.1/2.3 45.9 2.7
Josef Gabriel Sluneta Ústí n. L. 17 8 1.0 10.8 2.8 1.0 2.3/4.3 52.9 1.0
21 Lukáš Sádovský Tesla Pardubice 15 9 1.0 9.4 2.7 0.9 1.4/2.3 61.9 2.4
Petr Vorlíček Sluneta Ústí n. L. 17 12 1.0 7.0 1.4 1.3 0.4/0.8 0.0* 1.8
Daniel Novotný NAPOS Vysoká n. L. 16 16 1.0 5.1 0.8 1.0 0.5/0.9 0.0* 0.6
David Polcar Tygři Louny 16 15 1.0 5.5 2.4 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.6
Radim Jancur NAPOS Vysoká n. L. 17 14 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/1.6 0.0* 3.2
Jan Latislav TJ Sokol Kbely 17 14 1.0 5.7 2.1 0.2 0.9/2.9 32.5 2.6
Martin Chvátal SK Žabovřesky 16 12 1.0 6.7 2.0 0.3 1.7/3.8 44.4 0.8
Richard Novák NH Ostrava 15 8 1.0 10.0 2.8 0.9 1.9/2.4 78.9 1.6
Patrik Wanke Sluneta Ústí n. L. 15 10 1.0 7.9 2.7 0.5 1.0/1.8 0.0* 1.5
Lukáš Kapec BCM Orli Prostějov 17 10 1.0 7.9 2.2 0.6 1.7/2.7 63.0 2.5
29 Adam Votava Tesla Pardubice 16 12 1.0 6.5 2.3 0.3 1.1/2.9 37.1 2.0
Michal Jan Novák NAPOS Vysoká n. L. 16 16 1.0 4.9 2.0 0.1 0.5/0.9 0.0* 3.1
Jan Zapletal BCM Orli Prostějov 16 13 1.0 6.0 1.6 0.6 0.9/1.7 0.0* 1.7
Petr Vondráček Tygři Louny 15 13 1.0 6.0 0.7 1.2 0.9/1.5 0.0* 1.5
Vojtěch Malík NH Ostrava 14 6 1.0 12.8 5.2 0.3 1.5/2.8 52.9 1.3
Tadeáš Braun SK Žabovřesky 15 14 1.0 5.5 2.3 0.2 0.3/1.1 0.0* 1.9
Radim Konývka BC Kolín 16 15 1.0 5.1 0.6 1.2 0.3/0.5 0.0* 1.3
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 17 16 1.0 4.7 1.3 0.4 0.9/1.6 0.0* 1.8
Antonín Difko BCM Orli Prostějov 17 13 1.0 5.7 2.5 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.9
Adam Březina BASKET Brno "B" 17 16 1.0 4.6 1.6 0.4 0.1/0.4 0.0* 1.1
Lukáš Hauf Tygři Brno B 17 6 1.0 12.0 4.5 0.5 1.5/2.2 69.2 3.0
Pavel Bašta Sokol Žižkov 16 14 1.0 5.1 1.5 0.1 1.7/2.9 58.5 2.6
Daniel Novotný Levharti Chomutov 16 11 1.0 6.5 2.8 0.1 0.5/1.6 0.0* 1.5
Lukáš Slezák NH Ostrava 16 11 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.4
Petr Vaňourek NH Ostrava 16 12 1.0 5.9 2.0 0.3 1.2/3.4 34.1 0.8
Jaroslav Dostál BA Sparta Praha 15 11 1.0 6.4 2.0 0.4 1.3/1.7 0.0* 2.1
Marat Vinokurov Sokol Žižkov 16 14 1.0 4.9 2.1 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.9
Oliver Robert Engel Sokol Žižkov 16 12 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/1.4 0.0* 3.2
Vojtěch Pelikán Sokol Písek Sršni B 16 13 1.0 5.3 0.7 1.0 0.9/1.5 0.0* 0.9
Vojtěch Árvai Jižní Supi 16 13 1.0 5.2 2.4 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.5
Martin Pur SK UP-BCM Olomouc 17 14 1.0 4.8 1.6 0.1 1.2/1.9 0.0* 2.5
Matěj Lukasík NH Ostrava 17 10 1.0 6.6 2.7 0.2 0.6/1.5 0.0* 1.2
David Balog SK Žabovřesky 16 7 1.0 9.4 4.3 0.0 0.9/1.7 0.0* 2.4
Kryštof Lokos SK Žabovřesky 16 10 1.0 6.5 2.5 0.4 0.3/0.4 0.0* 0.8
Alex Vyklický Sokol Žižkov 16 14 1.0 4.6 1.6 0.2 0.6/1.9 0.0* 1.9
Vít Petrželka Pod U17B 16 15 1.0 4.3 1.3 0.4 0.5/1.3 0.0* 1.7
Daniel Tichovský BC Kolín 17 14 1.0 4.4 1.2 0.3 1.1/1.9 0.0* 0.8
Vojtěch Heneš Tygři Brno B 16 13 1.0 4.7 1.8 0.2 0.3/1.0 0.0* 1.3
Vojtěch Heluz Levharti Chomutov 17 15 1.0 4.1 1.8 0.0 0.5/1.4 0.0* 2.2
Daniel Prchal NH Ostrava 15 7 1.0 8.6 2.3 0.9 1.4/2.3 62.5 1.3
Jakub Cvrkál SK UP-BCM Olomouc 17 9 1.0 6.7 3.0 0.0 0.7/1.2 0.0* 2.7
Antonín Kabriel Sokol Písek Sršni B 16 5 1.0 11.8 3.2 1.2 1.8/2.0 90.0 1.2
Radovan Cvrk SK Žabovřesky 16 13 1.0 4.5 1.2 0.2 1.6/2.5 65.6 1.9
34 Ondřej Charvát Tesla Pardubice 16 16 1.0 3.6 1.2 0.3 0.5/0.9 0.0* 1.5
Filip Koval Slavoj Litoměřice 15 15 1.0 3.9 1.5 0.1 0.6/1.8 0.0* 1.5
Antonín Vojík Slavoj Litoměřice 15 14 1.0 4.1 1.1 0.4 0.9/1.4 0.0* 1.7
Tomáš Stoklas BCM Orli Prostějov 17 13 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.3
Vojtěch Kadlík BCM Orli Prostějov 16 14 1.0 4.1 1.9 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.9
Martin Procházka BA Sparta Praha 15 8 1.0 6.9 2.6 0.3 0.9/1.9 0.0* 0.9
Marek Dvořák Tygři Brno B 15 11 1.0 5.0 1.3 0.5 0.8/2.1 39.1 0.7
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 17 8 1.0 6.9 2.9 0.0 1.1/2.0 56.3 2.4
Adam Lacho Tygři Brno B 16 9 1.0 6.0 2.2 0.1 1.2/2.4 50.0 0.7
Kryštof Uchytil TJ Sokol Kbely 17 9 1.0 5.8 2.1 0.1 1.2/2.8 44.0 1.7
Michal Žitňanský BCM Orli Prostějov 16 13 1.0 4.0 0.9 0.2 1.5/2.6 55.9 2.6
Daniel Vocásek Pod U17B 15 9 1.0 5.7 1.4 0.8 0.4/0.4 0.0* 2.4
Jiří Krejčí Pod U17B 16 6 1.0 8.5 3.7 0.0 1.2/2.8 41.2 2.0
Alexey Lysov BA Sparta Praha 16 11 1.0 4.6 1.9 0.1 0.5/1.4 0.0* 3.0
Alexandr Krob NH Ostrava 15 7 1.0 7.3 3.6 0.0 0.1/0.9 0.0* 2.1
Martin Paidar BA Sparta Praha 16 14 1.0 3.6 1.5 0.1 0.2/0.5 0.0* 2.4
Šimon Kobierski NH Ostrava 16 4 1.0 12.5 5.3 0.3 1.3/3.3 38.5 2.5
Matyáš Demeter Basketpoint Frýdek-Místek 16 15 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Jan Džurban Vlci Žďár 16 14 1.0 3.6 1.4 0.1 0.4/1.4 0.0* 2.5
Jakub Medveď Jižní Supi 15 10 1.0 4.9 1.5 0.5 0.4/0.6 0.0* 0.5
Štěpán Koudelka Tygři Brno B 17 4 1.0 12.3 4.0 0.5 2.8/3.8 73.3 3.5
41 Patrik Málek Tesla Pardubice 17 13 1.0 3.7 0.8 0.5 0.4/0.6 0.0* 1.5
Jakub Žalud Sluneta Ústí n. L. 15 6 1.0 8.0 3.0 0.2 1.5/2.7 56.3 1.0
Kristián Hager Jižní Supi 16 11 1.0 4.4 1.4 0.3 0.8/1.7 0.0* 1.5
Mikoláš Černý Tygři Louny 16 9 1.0 5.3 1.9 0.3 0.6/2.4 22.7 1.4
Jiří Husovský STRABAG Zlín 16 11 1.0 4.4 1.7 0.2 0.4/0.6 0.0* 2.8
Michal Kratochvil BCM Orli Prostějov 17 7 1.0 6.9 2.4 0.3 1.1/2.0 57.1 2.0
Matěj Košata Jižní Supi 16 6 1.0 7.8 2.5 0.8 0.3/1.5 0.0* 1.7
Viktor Novák NH Ostrava 15 8 1.0 5.8 2.4 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.9
Jiří Herman Sluneta Ústí n. L. 17 11 1.0 4.2 1.7 0.1 0.5/0.6 0.0* 2.0
Michal Růžička BASKET Brno "B" 16 3 1.0 15.0 3.3 2.7 0.3/0.3 0.0* 1.7
Richard Dittrich Pod U17B 17 3 1.0 14.3 1.0 3.7 1.3/1.3 0.0* 2.7
Adam Hypl Basketpoint Frýdek-Místek 15 11 1.0 3.8 1.0 0.5 0.2/0.7 0.0* 0.8
Jan David Sluneta Ústí n. L. 17 10 1.0 4.2 1.6 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.4
David Leopold Pod U17B 15 11 1.0 3.7 0.9 0.4 0.8/1.9 0.0* 1.8
Adam Lacko NAPOS Vysoká n. L. 16 16 1.0 2.6 0.9 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.5
Adam Trejbal Slavoj Litoměřice 16 15 1.0 2.7 0.7 0.3 0.3/0.9 0.0* 1.3
Jakub Frič Pod U17B 17 4 1.0 10.0 3.5 0.5 1.5/2.8 54.5 2.5
Šimon Pučelík BA Sparta Praha 15 7 1.0 5.6 1.9 0.1 1.4/3.4 41.7 2.3
Adam Lautner Basketpoint Frýdek-Místek 17 13 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.3
David Šťastný STRABAG Zlín 16 7 1.0 5.6 2.4 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.1
Ondřej Seibert NH Ostrava 16 11 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.5
Matyáš Kment NAPOS Vysoká n. L. 17 10 1.0 3.8 1.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.2
David Nosek BA Sparta Praha 16 12 1.0 3.1 0.4 0.4 1.0/1.3 0.0* 1.1
Daniel Ransdorf Tygři Louny 17 15 1.0 2.5 0.9 0.1 0.3/0.6 0.0* 0.9
Štěpán Tůma Vlci Žďár 15 16 1.0 2.3 0.6 0.1 0.9/1.6 0.0* 1.0
Metoděj Pazdera SK UP-BCM Olomouc 15 2 1.0 18.5 7.0 1.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Vojtěch Ševčík SK UP-BCM Olomouc 17 15 1.0 2.5 0.9 0.1 0.2/0.6 0.0* 0.7
Tomáš Richter BASKET Brno "B" 17 3 1.0 12.0 5.0 0.3 1.0/3.3 30.0 2.3
Vojtěch Birčák BARoun.l. U17B 17 15 1.0 2.4 0.9 0.0 0.5/0.8 0.0* 2.3
Tobiáš Velecký SK Žabovřesky 15 10 1.0 3.6 1.1 0.1 1.1/2.1 52.4 1.5
Martin Bouzek SK UP-BCM Olomouc 17 15 1.0 2.4 0.7 0.3 0.1/0.1 0.0* 0.6
Tomáš Procházka TJ Sokol Kbely 16 14 1.0 2.5 0.6 0.2 0.6/1.4 0.0* 1.9
Václav Wiesner Sluneta Ústí n. L. 15 8 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.3
Viktor Šilhan Tygři Brno B 15 12 1.0 2.9 1.1 0.1 0.5/1.4 0.0* 0.6
Martin Matula Tygři Brno B 17 3 1.0 11.7 5.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Marek Lopata Sokol Písek Sršni B 16 16 1.0 2.2 0.8 0.1 0.4/0.6 0.0* 1.1
Jakub Fiala Slavoj Litoměřice 17 14 1.0 2.4 0.9 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.9
Vojtěch Vosol Jižní Supi 17 13 1.0 2.6 0.9 0.2 0.3/1.1 0.0* 2.7
Adam Pázler BA Sparta Praha 16 11 1.0 3.0 0.9 0.3 0.4/0.5 0.0* 2.0
Jan Jandora Tygři Brno B 16 6 1.0 5.5 2.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 2.2
Tomáš Růžička BCM Orli Prostějov 16 13 1.0 2.5 0.9 0.2 0.2/0.5 0.0* 1.1
Vadim Hlushko BK Brandýs n. L. 17 15 1.0 2.1 0.5 0.3 0.2/0.7 0.0* 1.9
Adam Švec BASKET Brno "B" 16 5 1.0 6.2 1.8 0.6 0.8/1.6 0.0* 2.0
Noel Wesley Ngombele Tygři Brno B 15 2 1.0 15.5 3.5 2.0 2.5/3.5 71.4 2.0
Ondřej Sojka Tygři Brno B 16 14 1.0 2.2 1.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.8
Frederik Pitrun BASKET Brno "B" 16 11 1.0 2.8 1.3 0.1 0.0/0.4 0.0* 0.6
Jan Bucháček Pod U17B 16 8 1.0 3.8 1.3 0.3 0.5/1.3 0.0* 0.3
Alex Bernard SK Žabovřesky 16 12 1.0 2.5 0.9 0.0 0.7/2.1 32.0 2.6
Lukáš Paskovský Pod U17B 15 7 1.0 4.3 1.9 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.4
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 15 10 1.0 3.0 1.2 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.3
Michal Kubínek Slavoj Litoměřice 16 12 1.0 2.3 0.5 0.3 0.6/1.0 0.0* 0.4
Vít Bukovjan BA Sparta Praha 16 11 1.0 2.5 0.9 0.1 0.5/1.0 0.0* 0.5
Matěj Sojka Jižní Supi 17 11 1.0 2.5 1.0 0.1 0.3/1.1 0.0* 2.5
Tomáš Vyskok Tygři Brno B 16 13 1.0 2.1 0.8 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.7
Marek Sekáč Levharti Chomutov 15 10 1.0 2.7 1.1 0.0 0.5/2.0 25.0 1.1
David Sirotek BASKET Brno "B" 15 8 1.0 3.4 1.1 0.1 0.8/1.0 0.0* 1.4
Jan Donner Jižní Supi 16 8 1.0 3.3 1.4 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.3
Viktor Guk BC Kolín 17 16 1.0 1.6 0.6 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.6
Mikoláš Dratva Basketpoint Frýdek-Místek 16 6 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/0.7 0.0* 0.7
Kryštof Kalaš Jižní Supi 16 9 1.0 2.8 0.7 0.4 0.1/0.2 0.0* 1.2
Tomáš Bublík STRABAG Zlín 16 11 1.0 2.3 0.8 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.4
Samuel Nohel Tygři Brno B 15 2 1.0 12.0 5.5 0.0 1.0/4.0 25.0 0.5
Lukáš Vrána Vlci Žďár 15 16 1.0 1.5 0.6 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.1
Lukáš Svoboda Jižní Supi 17 6 1.0 3.8 0.7 0.8 0.0/0.2 0.0* 3.0
Matěj Severa Sluneta Ústí n. L. 15 8 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.5
Prokop Řebíček BK Brandýs n. L. 16 14 1.0 1.6 0.3 0.3 0.1/0.9 0.0* 1.4
8 Ondřej Bílek Tesla Pardubice 16 8 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/1.0 0.0* 0.5
Filip Cejpek Tygři Brno B 16 2 1.0 11.0 3.0 1.5 0.5/1.0 0.0* 2.5
Martin Bobek Tygři Brno B 17 2 1.0 10.5 3.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Řezníček Basketpoint Frýdek-Místek 17 7 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.7
Dominik Rous TJ Sokol Kbely 17 11 1.0 1.9 0.6 0.1 0.4/0.8 0.0* 0.5
David Holubec BK Brandýs n. L. 15 4 1.0 5.3 1.3 0.3 2.0/3.0 66.7 1.8
Lukáš Tichý NH Ostrava 15 6 1.0 3.5 1.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.8
David Sokol Sluneta Ústí n. L. 16 7 1.0 3.0 0.7 0.4 0.3/0.6 0.0* 1.6
36 Šimon Kalhous Tesla Pardubice 16 4 1.0 5.0 1.3 0.3 1.8/3.3 53.8 1.3
40 Jan Svačina Tesla Pardubice 17 7 1.0 2.9 0.9 0.1 0.7/1.3 0.0* 2.3
Michal Glac NH Ostrava 15 2 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Denis Bělský Pod U17B 16 12 1.0 1.7 0.6 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.7
Vojtěch Pokorný TJ Sokol Kbely 16 6 1.0 3.2 1.0 0.2 0.7/1.0 0.0* 1.8
Ondřej Štěpnička BA Sparta Praha 16 11 1.0 1.7 0.5 0.2 0.1/0.4 0.0* 0.7
Josef Zimák BARoun.l. U17B 16 11 1.0 1.7 0.4 0.3 0.2/0.2 0.0* 1.4
Vojtěch Lukeš BK Brandýs n. L. 17 14 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.3
Richard Zedek Tygři Brno B 16 8 1.0 2.4 0.6 0.1 0.8/1.3 0.0* 0.4
Lukáš Křivánek BASKET Brno "B" 17 15 1.0 1.3 0.5 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.8
Gabriel Špaček BASKET Brno "B" 16 2 1.0 9.0 3.0 0.0 3.0/4.5 66.7 4.5
Jakub Matoušek BC Kolín 17 12 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.2
Samuel Jan Witney Levharti Chomutov 16 9 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/0.9 0.0* 0.9
Adam Bílek SK UP-BCM Olomouc 16 14 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.3
Kryštof Masopust Basketpoint Frýdek-Místek 16 3 1.0 6.0 1.3 0.3 2.3/3.3 70.0 2.0
Ondřej Svejkovský Levharti Chomutov 16 12 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.4
19 Filip Adamec Tesla Pardubice 16 4 1.0 4.5 1.8 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
43 Hugo Lejsek Tesla Pardubice 16 1 1.0 18.0 8.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Petr Pojkar BARoun.l. U17B 17 14 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.1 0.0* 2.4
Radek Mesiarik Tygři Brno B 16 12 1.0 1.4 0.3 0.3 0.2/0.2 0.0* 0.8
Lukáš Dvořák Tygři Brno B 16 5 1.0 3.4 1.0 0.0 1.4/2.8 50.0 1.4
Daniel Zinke Tygři Louny 17 9 1.0 1.9 0.6 0.1 0.4/0.8 0.0* 0.7
Petr Myslivec Sokol Písek Sršni B 16 14 1.0 1.1 0.4 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.4
Jakub Bartůněk TJ Sokol Kbely 16 8 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Vilém Foltýn STRABAG Zlín 17 3 1.0 5.0 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Ondřej Čihánek Basketpoint Frýdek-Místek 15 7 1.0 2.1 0.7 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.1
Matyáš Czetmayer Slavoj Litoměřice 16 14 1.0 1.1 0.3 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.4
Šimon Brzák BC Kolín 16 1 1.0 14.0 5.0 0.0 4.0/7.0 57.1 0.0
Tadeáš Felix Fučík SK Žabovřesky 16 8 1.0 1.8 0.6 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.4
Václav Kolář Levharti Chomutov 16 9 1.0 1.6 0.6 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.7
Jan Čecho BARoun.l. U17B 16 11 1.0 1.3 0.3 0.2 0.2/0.6 0.0* 1.2
Cyril Vrchota Pod U17B 17 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/3.5 42.9 2.0
Dominik Majda Tygři Brno B 16 1 1.0 13.0 3.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Karel Očenášek SK UP-BCM Olomouc 17 11 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.1
Kryštof Pyš NH Ostrava 14 1 1.0 13.0 2.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
David Sláma Vlci Žďár 15 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.0
Jiří Machek TJ Sokol Kbely 16 13 1.0 0.9 0.4 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.7
David Nečas Tygři Brno B 16 1 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/7.0 0.0 3.0
Oldřich Liška Slavoj Litoměřice 15 6 1.0 2.0 0.7 0.2 0.2/0.7 0.0* 1.5
Petr Vaverka BK Brandýs n. L. 15 9 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.3
Matěj Vurma Levharti Chomutov 16 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.8
Matyáš Kühn BCM Orli Prostějov 15 3 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/0.7 0.0* 3.0
Matěj Srbek Tygři Louny 17 2 1.0 6.0 2.0 0.5 0.5/2.0 25.0 1.5
Tadeáš Ehl BC Kolín 16 8 1.0 1.4 0.5 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.1
Dominik Chimiák Tesla Pardubice 17 4 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/1.8 0.0* 1.0
Petr Chytil BCM Orli Prostějov 16 10 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
Ondřej Kvíčala BCM Orli Prostějov 16 6 1.0 1.8 0.2 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Petr Slivka Sluneta Ústí n. L. 17 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.3
Vojtěch Zelina NH Ostrava 17 5 1.0 2.0 0.4 0.0 1.2/2.2 54.5 1.8
Michal Daněk STRABAG Zlín 17 8 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.6
Jáchym Šrámek Levharti Chomutov 14 2 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Petr Šebek SK Žabovřesky 15 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.2
Vilém Gabzdyl Basketpoint Frýdek-Místek 16 2 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Rodion Panforov TJ Sokol Kbely 16 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Max Dolník Sokol Žižkov 16 5 1.0 2.0 0.4 0.2 0.6/0.6 0.0* 1.4
Vladislav Pakaev Levharti Chomutov 17 15 1.0 0.7 0.2 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.7
Vojtěch Dundr Tygři Louny 16 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.0
Nikolas Nezdařil Pod U17B 16 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.5 0.0* 2.5
Lukáš Kubínek Slavoj Litoměřice 16 10 1.0 0.9 0.1 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.4
Jáchym Peniaštek Sokol Písek Sršni B 16 14 1.0 0.6 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.4
Jan Rakušan Jižní Supi 16 9 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.0
David Kovács NH Ostrava 17 3 1.0 3.0 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adam Buřič BC Kolín 17 9 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.0
Samuel Kolačný BASKET Brno "B" 16 12 1.0 0.8 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.7
Bivoj Xaver Pleskot NAPOS Vysoká n. L. 16 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
Jakub Mrkvík Tygři Louny 16 7 1.0 1.3 0.3 0.1 0.3/1.4 0.0* 0.4
Lukáš Dynka STRABAG Zlín 16 12 1.0 0.7 0.2 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.0
Ayrton Lambertucci NH Ostrava 17 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Vojtěch Míka Pod U17B 16 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Mališ NH Ostrava 15 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Michal Putera NH Ostrava 15 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Lukáš Kloužek NH Ostrava 17 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
František Kopecký Sluneta Ústí n. L. 17 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michal Jelínek Pod U17B 16 7 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.9 0.0* 2.1
Matyáš Havelka Vlci Žďár 15 12 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.4
Adam Škraňka Jižní Supi 16 6 1.0 1.2 0.3 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.5
Tomáš Pospíšil Tygři Louny 15 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/1.0 0.0* 1.0
Filip Viktorin TJ Sokol Kbely 17 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Bruno Gusti BA Sparta Praha 17 6 1.0 1.0 0.2 0.2 0.2/0.2 0.0* 1.0
Ondřej Žila NH Ostrava 15 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Martin Bodlák BK Brandýs n. L. 15 3 1.0 2.0 0.0 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.3
Josef Dittrich Sokol Žižkov 16 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Martin Brůha Sluneta Ústí n. L. 16 2 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
32 Šimon Knol Tesla Pardubice 16 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Robin Petřivalský BCM Orli Prostějov 16 8 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.3
Filip Strouhal Tygři Brno B 15 12 1.0 0.4 0.1 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.4
Adam Heřmánek Sokol Žižkov 16 12 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Richard Dobeš NH Ostrava 16 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Broda SK UP-BCM Olomouc 15 12 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Rudolf Ryska Sokol Písek Sršni B 17 3 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.7
Šimon Melichar BASKET Brno "B" 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 2.0
Filip Joch TJ Sokol Kbely 16 13 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Tomáš Wasserbauer TJ Sokol Kbely 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0