Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 19145
BK Baník Most
Válečníci Děčín B
4. 12. 2021
-
Sportovní hala 1
Preview
skupina B 1. kolo 19146
BA Tygři Louny
BŠ Tygři Praha C
4. 12. 2021
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina B 1. kolo 19147
BA LYNX Liberec
AŠ Mladá Boleslav
4. 12. 2021
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 1. kolo 19148
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK R&J EBC Mělník
4. 12. 2021
-
BK Real
Preview
skupina B 1. kolo 19149
BK Kladno
ŠSK Slaný
4. 12. 2021
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
skupina B 2. kolo 19150
BK Baník Most
BK Brandýs nad Labem
18. 9. 2021
-
Sportovní hala 1
Preview
skupina B 2. kolo 19152
BŠ Tygři Praha C
ŠSK Slaný
18. 9. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 2. kolo 19153
BA LYNX Liberec
BA 2006´ Roudnice n.L.
18. 9. 2021
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 2. kolo 19154
AŠ Mladá Boleslav
BK R&J EBC Mělník
18. 9. 2021
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 2. kolo 19151
BA Tygři Louny
BK Kladno
18. 9. 2021
12:00
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina B 3. kolo 19155
Válečníci Děčín B
BK Brandýs nad Labem
19. 9. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 3. kolo 19157
BŠ Tygři Praha C
BK Kladno
19. 9. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 3. kolo 19158
BA LYNX Liberec
BK R&J EBC Mělník
19. 9. 2021
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 3. kolo 19159
AŠ Mladá Boleslav
BA 2006´ Roudnice n.L.
19. 9. 2021
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 3. kolo 19156
BA Tygři Louny
ŠSK Slaný
19. 9. 2021
12:00
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina B 4. kolo 19160
BK Brandýs nad Labem
BA 2006´ Roudnice n.L.
2. 10. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 4. kolo 19161
BK Kladno
BA LYNX Liberec
2. 10. 2021
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
skupina B 4. kolo 19162
ŠSK Slaný
AŠ Mladá Boleslav
2. 10. 2021
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina B 4. kolo 19163
BK Baník Most
BA Tygři Louny
2. 10. 2021
-
Sportovní hala 1
Preview
skupina B 4. kolo 19164
Válečníci Děčín B
BŠ Tygři Praha C
2. 10. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 5. kolo 19165
BK Brandýs nad Labem
BK R&J EBC Mělník
3. 10. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 5. kolo 19166
BK Kladno
AŠ Mladá Boleslav
3. 10. 2021
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
skupina B 5. kolo 19167
ŠSK Slaný
BA LYNX Liberec
3. 10. 2021
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina B 5. kolo 19168
BK Baník Most
BŠ Tygři Praha C
3. 10. 2021
-
Sportovní hala 1
Preview
skupina B 5. kolo 19169
Válečníci Děčín B
BA Tygři Louny
3. 10. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 6. kolo 19170
BA Tygři Louny
BK Brandýs nad Labem
16. 10. 2021
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina B 6. kolo 19171
BA LYNX Liberec
BK Baník Most
16. 10. 2021
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 6. kolo 19172
AŠ Mladá Boleslav
Válečníci Děčín B
16. 10. 2021
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 6. kolo 19173
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Kladno
16. 10. 2021
-
BK Real
Preview
skupina B 6. kolo 19174
BK R&J EBC Mělník
ŠSK Slaný
16. 10. 2021
-
Tělocvična IŠST
Preview
skupina B 7. kolo 19175
BŠ Tygři Praha C
BK Brandýs nad Labem
17. 10. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 7. kolo 19176
BA LYNX Liberec
Válečníci Děčín B
17. 10. 2021
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 7. kolo 19177
AŠ Mladá Boleslav
BK Baník Most
17. 10. 2021
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 7. kolo 19178
BA 2006´ Roudnice n.L.
ŠSK Slaný
17. 10. 2021
-
BK Real
Preview
skupina B 7. kolo 19179
BK R&J EBC Mělník
BK Kladno
17. 10. 2021
-
Tělocvična IŠST
Preview
skupina B 8. kolo 19180
BK Brandýs nad Labem
BK Kladno
6. 11. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 8. kolo 19181
BK Baník Most
BA 2006´ Roudnice n.L.
6. 11. 2021
-
Sportovní hala 1
Preview
skupina B 8. kolo 19182
Válečníci Děčín B
BK R&J EBC Mělník
6. 11. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 8. kolo 19183
BA Tygři Louny
BA LYNX Liberec
6. 11. 2021
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina B 8. kolo 19184
BŠ Tygři Praha C
AŠ Mladá Boleslav
6. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 9. kolo 19185
BK Brandýs nad Labem
ŠSK Slaný
7. 11. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 9. kolo 19186
BK Baník Most
BK R&J EBC Mělník
7. 11. 2021
-
Sportovní hala 1
Preview
skupina B 9. kolo 19187
Válečníci Děčín B
BA 2006´ Roudnice n.L.
7. 11. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 9. kolo 19188
BA Tygři Louny
AŠ Mladá Boleslav
7. 11. 2021
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina B 9. kolo 19189
BŠ Tygři Praha C
BA LYNX Liberec
7. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 10. kolo 19190
BA LYNX Liberec
BK Brandýs nad Labem
20. 11. 2021
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 10. kolo 19191
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
20. 11. 2021
-
BK Real
Preview
skupina B 10. kolo 19192
BK R&J EBC Mělník
BŠ Tygři Praha C
20. 11. 2021
-
Tělocvična IŠST
Preview
skupina B 10. kolo 19193
BK Kladno
BK Baník Most
20. 11. 2021
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
skupina B 10. kolo 19194
ŠSK Slaný
Válečníci Děčín B
20. 11. 2021
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina B 11. kolo 19195
AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs nad Labem
21. 11. 2021
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 11. kolo 19196
BA 2006´ Roudnice n.L.
BŠ Tygři Praha C
21. 11. 2021
-
BK Real
Preview
skupina B 11. kolo 19197
BK R&J EBC Mělník
BA Tygři Louny
21. 11. 2021
-
Tělocvična IŠST
Preview
skupina B 11. kolo 19198
BK Kladno
Válečníci Děčín B
21. 11. 2021
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
skupina B 11. kolo 19199
ŠSK Slaný
BK Baník Most
21. 11. 2021
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina B 12. kolo 19200
Válečníci Děčín B
BK Baník Most
5. 12. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 12. kolo 19201
BŠ Tygři Praha C
BA Tygři Louny
5. 12. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 12. kolo 19202
AŠ Mladá Boleslav
BA LYNX Liberec
5. 12. 2021
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 12. kolo 19203
BK R&J EBC Mělník
BA 2006´ Roudnice n.L.
5. 12. 2021
-
Tělocvična IŠST
Preview
skupina B 12. kolo 19204
ŠSK Slaný
BK Kladno
5. 12. 2021
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina B 13. kolo 19205
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín B
18. 12. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 13. kolo 19206
ŠSK Slaný
BA Tygři Louny
18. 12. 2021
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina B 13. kolo 19207
BK Kladno
BŠ Tygři Praha C
18. 12. 2021
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
skupina B 13. kolo 19208
BK R&J EBC Mělník
BA LYNX Liberec
18. 12. 2021
-
Tělocvična IŠST
Preview
skupina B 13. kolo 19209
BA 2006´ Roudnice n.L.
AŠ Mladá Boleslav
18. 12. 2021
-
BK Real
Preview
skupina B 14. kolo 19210
BK Brandýs nad Labem
BK Baník Most
19. 12. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 14. kolo 19211
BK Kladno
BA Tygři Louny
19. 12. 2021
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
skupina B 14. kolo 19212
ŠSK Slaný
BŠ Tygři Praha C
19. 12. 2021
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina B 14. kolo 19213
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA LYNX Liberec
19. 12. 2021
-
BK Real
Preview
skupina B 14. kolo 19214
BK R&J EBC Mělník
AŠ Mladá Boleslav
19. 12. 2021
-
Tělocvična IŠST
Preview
skupina B 15. kolo 19215
BK R&J EBC Mělník
BK Brandýs nad Labem
15. 1. 2022
-
Tělocvična IŠST
Preview
skupina B 15. kolo 19216
AŠ Mladá Boleslav
BK Kladno
15. 1. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 15. kolo 19217
BA LYNX Liberec
ŠSK Slaný
15. 1. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 15. kolo 19218
BŠ Tygři Praha C
BK Baník Most
15. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 15. kolo 19219
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín B
15. 1. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina B 16. kolo 19220
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Brandýs nad Labem
16. 1. 2022
-
BK Real
Preview
skupina B 16. kolo 19221
BA LYNX Liberec
BK Kladno
16. 1. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 16. kolo 19222
AŠ Mladá Boleslav
ŠSK Slaný
16. 1. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 16. kolo 19223
BA Tygři Louny
BK Baník Most
16. 1. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina B 16. kolo 19224
BŠ Tygři Praha C
Válečníci Děčín B
16. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 17. kolo 19225
BK Brandýs nad Labem
BŠ Tygři Praha C
29. 1. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 17. kolo 19226
Válečníci Děčín B
BA LYNX Liberec
29. 1. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 17. kolo 19227
BK Baník Most
AŠ Mladá Boleslav
29. 1. 2022
-
Sportovní hala 1
Preview
skupina B 17. kolo 19228
ŠSK Slaný
BA 2006´ Roudnice n.L.
29. 1. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina B 17. kolo 19229
BK Kladno
BK R&J EBC Mělník
29. 1. 2022
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
skupina B 18. kolo 19230
BK Brandýs nad Labem
BA Tygři Louny
30. 1. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 18. kolo 19231
BK Baník Most
BA LYNX Liberec
30. 1. 2022
-
Sportovní hala 1
Preview
skupina B 18. kolo 19232
Válečníci Děčín B
AŠ Mladá Boleslav
30. 1. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 18. kolo 19233
BK Kladno
BA 2006´ Roudnice n.L.
30. 1. 2022
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
skupina B 18. kolo 19234
ŠSK Slaný
BK R&J EBC Mělník
30. 1. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina B 19. kolo 19235
ŠSK Slaný
BK Brandýs nad Labem
12. 2. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina B 19. kolo 19236
BK R&J EBC Mělník
BK Baník Most
12. 2. 2022
-
Tělocvična IŠST
Preview
skupina B 19. kolo 19237
BA 2006´ Roudnice n.L.
Válečníci Děčín B
12. 2. 2022
-
BK Real
Preview
skupina B 19. kolo 19238
AŠ Mladá Boleslav
BA Tygři Louny
12. 2. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 19. kolo 19239
BA LYNX Liberec
BŠ Tygři Praha C
12. 2. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 20. kolo 19240
BK Kladno
BK Brandýs nad Labem
13. 2. 2022
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
skupina B 20. kolo 19241
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Baník Most
13. 2. 2022
-
BK Real
Preview
skupina B 20. kolo 19242
BK R&J EBC Mělník
Válečníci Děčín B
13. 2. 2022
-
Tělocvična IŠST
Preview
skupina B 20. kolo 19243
BA LYNX Liberec
BA Tygři Louny
13. 2. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 20. kolo 19244
AŠ Mladá Boleslav
BŠ Tygři Praha C
13. 2. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 21. kolo 19245
BK Brandýs nad Labem
AŠ Mladá Boleslav
5. 3. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 21. kolo 19246
BŠ Tygři Praha C
BA 2006´ Roudnice n.L.
5. 3. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 21. kolo 19247
BA Tygři Louny
BK R&J EBC Mělník
5. 3. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina B 21. kolo 19248
Válečníci Děčín B
BK Kladno
5. 3. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 21. kolo 19249
BK Baník Most
ŠSK Slaný
5. 3. 2022
-
Sportovní hala 1
Preview
skupina B 22. kolo 19250
BK Brandýs nad Labem
BA LYNX Liberec
6. 3. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 22. kolo 19251
BA Tygři Louny
BA 2006´ Roudnice n.L.
6. 3. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina B 22. kolo 19252
BŠ Tygři Praha C
BK R&J EBC Mělník
6. 3. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 22. kolo 19253
BK Baník Most
BK Kladno
6. 3. 2022
-
Sportovní hala 1
Preview
skupina B 22. kolo 19254
Válečníci Děčín B
ŠSK Slaný
6. 3. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Baník Most 0 0 0
2. ŠSK Slaný 0 0 0
3. BK Brandýs n. L. 0 0 0
4. Válečníci Děčín B 0 0 0
5. AŠ Mladá Boleslav 0 0 0
6. BŠ Tygři Praha C 0 0 0
7. BK Kladno 0 0 0
8. BA Roudnice n.L. 0 0 0
9. BA LYNX Liberec 0 0 0
10. BA Tygři Louny 0 0 0
11. R&J EBC Mělník 0 0 0