Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 19147
BA LYNX Liberec
AŠ Mladá Boleslav
4. 12. 2021
10:00
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 1. kolo 19146
BA Tygři Louny
BŠ Tygři Praha C
4. 12. 2021
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina B 1. kolo 19145
BK Baník Most
Válečníci Děčín B
4. 12. 2021
12:00
Sportovní hala Most - malá hala
Preview
skupina B 1. kolo 19149
BK Kladno
ŠSK Slaný
4. 12. 2021
13:00
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
skupina B 1. kolo 19148
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK R&J EBC Mělník
5. 12. 2021
15:00
BK Real
Preview
skupina B 2. kolo 19152
BŠ Tygři Praha C
ŠSK Slaný
19. 12. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 2. kolo 19150
BK Baník Most
BK Brandýs nad Labem
18. 9. 2021
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Asztalos
Nicole Šeferová
28
112
6
28
15
56
20
87
Review
skupina B 2. kolo 19151
BA Tygři Louny
BK Kladno
18. 9. 2021
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Tomáš Morávek
Mattias Kundert
80
50
25
11
54
31
64
41
Review
skupina B 2. kolo 19153
BA LYNX Liberec
BA 2006´ Roudnice n.L.
18. 9. 2021
17:00
Sportovní hala Kort 54
85
16
17
29
43
43
55
Review
skupina B 2. kolo 19154
AŠ Mladá Boleslav
BK R&J EBC Mělník
18. 9. 2021
18:00
IX. základní škola Petr Frána
Tomáš Tejček
47
32
6
11
19
21
35
25
Review
skupina B 3. kolo 19158
BA LYNX Liberec
BK R&J EBC Mělník
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 3. kolo 19156
BA Tygři Louny
ŠSK Slaný
19. 9. 2021
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Tomáš Morávek
Mattias Kundert
107
62
34
17
54
34
79
46
Review
skupina B 3. kolo 19159
AŠ Mladá Boleslav
BA 2006´ Roudnice n.L.
19. 9. 2021
13:00
IX. základní škola Petr Frána
Jan Machálek
54
70
16
16
26
38
57
40
Review
skupina B 3. kolo 19155
Válečníci Děčín B
BK Brandýs nad Labem
19. 9. 2021
14:00
ARMEX Sportcentrum Pavel Poliček
Ondřej Asztalos
35
79
5
22
22
37
30
59
Review
skupina B 3. kolo 19157
BŠ Tygři Praha C
BK Kladno
19. 9. 2021
14:00
Sportovní hala Jeneč Radek Šťavík
Lucie Moravcová
41
79
12
17
24
37
30
64
Review
skupina B 4. kolo 19161
BK Kladno
BA LYNX Liberec
2. 10. 2021
13:30
Hala 5. ZŠ Kladno Pavel Velda
Miloš Nesvadba
107
46
27
7
59
17
91
28
Review
skupina B 4. kolo 19164
Válečníci Děčín B
BŠ Tygři Praha C
2. 10. 2021
13:30
ARMEX Sportcentrum Barbora Keslerová
Pavel Poliček
75
51
15
10
34
20
53
37
Review
skupina B 4. kolo 19162
ŠSK Slaný
AŠ Mladá Boleslav
2. 10. 2021
14:15
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Petr Frána
57
60
14
16
36
30
44
48
Review
skupina B 4. kolo 19160
BK Brandýs nad Labem
BA 2006´ Roudnice n.L.
2. 10. 2021
15:00
ZŠ Na Výsluní Karel Křenek
Lukáš Mrzena
81
65
20
18
39
32
51
47
Review
skupina B 4. kolo 19163
BK Baník Most
BA Tygři Louny
2. 10. 2021
18:00
Sportovní hala Most - malá hala Lukáš Pešek
Barbora Keslerová
56
94
19
20
26
39
40
64
Review
skupina B 5. kolo 19166
BK Kladno
AŠ Mladá Boleslav
3. 10. 2021
09:00
Hala 5. ZŠ Kladno Miloš Nesvadba
Pavel Velda
83
80
20
23
47
41
67
63
Review
skupina B 5. kolo 19168
BK Baník Most
BŠ Tygři Praha C
3. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Mattias Kundert
Kateřina Žatecká
74
73
26
14
41
39
55
53
Review
skupina B 5. kolo 19165
BK Brandýs nad Labem
BK R&J EBC Mělník
3. 10. 2021
14:00
ZŠ Na Výsluní Michal Dub
Lukáš Mrzena
142
43
33
9
63
15
90
35
Review
skupina B 5. kolo 19169
Válečníci Děčín B
BA Tygři Louny
3. 10. 2021
14:00
ARMEX Sportcentrum Barbora Keslerová
Sabina Vondráčková
54
65
10
17
25
31
42
53
Review
skupina B 5. kolo 19167
ŠSK Slaný
BA LYNX Liberec
3. 10. 2021
15:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Petr Frána
105
38
23
5
39
14
72
21
Review
skupina B 6. kolo 19173
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Kladno
16. 10. 2021
08:30
BK Real Jaroslav Pazourek
Jiří Veselý
84
65
24
14
51
27
61
48
Review
skupina B 6. kolo 19172
AŠ Mladá Boleslav
Válečníci Děčín B
16. 10. 2021
14:30
IX. základní škola Karel Křenek
Klára Bodláková
45
71
17
12
24
33
35
42
Review
skupina B 6. kolo 19170
BA Tygři Louny
BK Brandýs nad Labem
16. 10. 2021
15:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
92
83
25
21
47
44
75
60
Review
skupina B 6. kolo 19174
BK R&J EBC Mělník
ŠSK Slaný
16. 10. 2021
15:00
Tělocvična IŠST Pavel Velda
Jiří Veselý
69
57
14
14
33
24
48
33
Review
skupina B 6. kolo 19171
BA LYNX Liberec
BK Baník Most
16. 10. 2021
18:00
Sportovní hala Kort 63
78
18
25
31
37
48
53
Review
skupina B 7. kolo 19176
BA LYNX Liberec
Válečníci Děčín B
17. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Kort Michaela Martinovská
50
100
6
25
14
50
33
79
Review
skupina B 7. kolo 19179
BK R&J EBC Mělník
BK Kladno
17. 10. 2021
12:30
Tělocvična IŠST Jiří Veselý
Jan Machálek
45
51
19
16
29
29
40
37
Review
skupina B 7. kolo 19175
BŠ Tygři Praha C
BK Brandýs nad Labem
17. 10. 2021
13:00
Sportovní hala Jeneč Jan Lejčko
Barbora Schambergerová
38
106
4
33
20
49
34
72
Review
skupina B 7. kolo 19177
AŠ Mladá Boleslav
BK Baník Most
17. 10. 2021
13:00
IX. základní škola Petr Frána
Pavel Velda
61
43
19
8
12
8
15
13
Review
skupina B 7. kolo 19178
BA 2006´ Roudnice n.L.
ŠSK Slaný
17. 10. 2021
14:00
BK Real Filip Hackl
Fedor Lysov
91
58
30
14
47
33
70
41
Review
skupina B 8. kolo 19183
BA Tygři Louny
BA LYNX Liberec
13. 2. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 8. kolo 19181
BK Baník Most
BA 2006´ Roudnice n.L.
6. 11. 2021
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Nicole Šeferová
42
87
4
19
18
45
34
66
Review
skupina B 8. kolo 19180
BK Brandýs nad Labem
BK Kladno
6. 11. 2021
15:30
ZŠ Na Výsluní Marek Vondráček
Lukáš Mrzena
70
61
20
16
41
30
61
43
Review
skupina B 8. kolo 19182
Válečníci Děčín B
BK R&J EBC Mělník
6. 11. 2021
19:00
ARMEX Sportcentrum Vitaliy Shumskyy
Aleš Abraham
82
41
14
7
42
14
62
25
Review
skupina B 8. kolo 19184
BŠ Tygři Praha C
AŠ Mladá Boleslav
6. 11. 2021
19:15
Sportovní hala Jeneč Ondřej Svejkovský
Michal Dub
50
82
15
19
25
46
44
60
Review
skupina B 9. kolo 19188
BA Tygři Louny
AŠ Mladá Boleslav
7. 11. 2021
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Ondřej Asztalos
Sabina Vondráčková
44
43
17
10
29
23
37
36
Review
skupina B 9. kolo 19186
BK Baník Most
BK R&J EBC Mělník
7. 11. 2021
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Nicole Šeferová
Mattias Kundert
42
51
13
14
25
19
38
35
Review
skupina B 9. kolo 19189
BŠ Tygři Praha C
BA LYNX Liberec
7. 11. 2021
12:00
Sportovní hala Jeneč Ondřej Svejkovský
Dennis Billík
76
39
23
9
41
27
62
36
Review
skupina B 9. kolo 19185
BK Brandýs nad Labem
ŠSK Slaný
7. 11. 2021
13:30
ZŠ Na Výsluní Marek Vondráček
Lukáš Mrzena
113
57
31
18
60
35
84
45
Review
skupina B 9. kolo 19187
Válečníci Děčín B
BA 2006´ Roudnice n.L.
7. 11. 2021
14:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Asztalos
Sabina Vondráčková
44
66
12
18
20
41
33
54
Review
skupina B 10. kolo 19194
ŠSK Slaný
Válečníci Děčín B
20. 11. 2021
12:15
Víceúčelová sportovní hala Dennis Billík
Filip Hackl
61
77
16
15
39
24
52
44
Review
skupina B 10. kolo 19190
BA LYNX Liberec
BK Brandýs nad Labem
20. 11. 2021
13:00
Sportovní hala Kort Miloš Nesvadba
Tomáš Roubiček
38
114
10
31
17
58
25
87
Review
skupina B 10. kolo 19193
BK Kladno
BK Baník Most
20. 11. 2021
13:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Jan Lejčko
81
54
17
6
38
24
60
36
Review
skupina B 10. kolo 19192
BK R&J EBC Mělník
BŠ Tygři Praha C
20. 11. 2021
17:00
Tělocvična IŠST Petr Frána
Lukáš Mrzena
72
71
19
4
27
32
49
49
65
65
Review
skupina B 10. kolo 19191
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
20. 11. 2021
18:30
BK Real Jiří Veselý
Jan Lejčko
68
43
12
14
27
22
44
36
Review
skupina B 11. kolo 19195
AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
skupina B 11. kolo 19196
BA 2006´ Roudnice n.L.
BŠ Tygři Praha C
21. 11. 2021
09:00
BK Real Jiří Veselý
Karel Anton
74
52
17
10
41
24
53
33
Review
skupina B 11. kolo 19198
BK Kladno
Válečníci Děčín B
21. 11. 2021
09:00
Hala 5. ZŠ Kladno Daniel Hušek
Zuzana Kotrbatá
59
73
16
10
29
36
46
51
Review
skupina B 11. kolo 19197
BK R&J EBC Mělník
BA Tygři Louny
21. 11. 2021
10:00
Tělocvična IŠST Petr Frána
Lukáš Mrzena
68
51
14
14
31
28
52
40
Review
skupina B 11. kolo 19199
ŠSK Slaný
BK Baník Most
21. 11. 2021
12:15
Víceúčelová sportovní hala Dennis Billík
Filip Hackl
58
44
14
16
30
23
40
33
Review
skupina B 12. kolo 19201
BŠ Tygři Praha C
BA Tygři Louny
5. 12. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 12. kolo 19203
BK R&J EBC Mělník
BA 2006´ Roudnice n.L.
4. 12. 2021
10:00
Tělocvična IŠST
Preview
skupina B 12. kolo 19204
ŠSK Slaný
BK Kladno
5. 12. 2021
12:15
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina B 12. kolo 19202
AŠ Mladá Boleslav
BA LYNX Liberec
5. 12. 2021
13:00
IX. základní škola
Preview
skupina B 12. kolo 19200
Válečníci Děčín B
BK Baník Most
5. 12. 2021
17:00
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 13. kolo 19205
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín B
18. 12. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 13. kolo 19207
BK Kladno
BŠ Tygři Praha C
18. 12. 2021
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
skupina B 13. kolo 19209
BA 2006´ Roudnice n.L.
AŠ Mladá Boleslav
18. 12. 2021
-
BK Real
Preview
skupina B 13. kolo 19208
BK R&J EBC Mělník
BA LYNX Liberec
18. 12. 2021
09:00
Tělocvična IŠST
Preview
skupina B 13. kolo 19206
ŠSK Slaný
BA Tygři Louny
18. 12. 2021
15:30
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina B 14. kolo 19210
BK Brandýs nad Labem
BK Baník Most
19. 12. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 14. kolo 19211
BK Kladno
BA Tygři Louny
19. 12. 2021
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
skupina B 14. kolo 19213
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA LYNX Liberec
19. 12. 2021
-
BK Real
Preview
skupina B 14. kolo 19214
BK R&J EBC Mělník
AŠ Mladá Boleslav
19. 12. 2021
10:00
Tělocvična IŠST
Preview
skupina B 14. kolo 19212
ŠSK Slaný
BŠ Tygři Praha C
18. 9. 2021
12:15
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Radek Šťavík
67
72
16
11
24
29
42
53
Review
skupina B 15. kolo 19216
AŠ Mladá Boleslav
BK Kladno
15. 1. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 15. kolo 19217
BA LYNX Liberec
ŠSK Slaný
15. 1. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 15. kolo 19218
BŠ Tygři Praha C
BK Baník Most
15. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 15. kolo 19219
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín B
15. 1. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina B 15. kolo 19215
BK R&J EBC Mělník
BK Brandýs nad Labem
15. 1. 2022
17:00
Tělocvična IŠST
Preview
skupina B 16. kolo 19220
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Brandýs nad Labem
16. 1. 2022
-
BK Real
Preview
skupina B 16. kolo 19221
BA LYNX Liberec
BK Kladno
16. 1. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 16. kolo 19222
AŠ Mladá Boleslav
ŠSK Slaný
16. 1. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 16. kolo 19223
BA Tygři Louny
BK Baník Most
16. 1. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina B 16. kolo 19224
BŠ Tygři Praha C
Válečníci Děčín B
16. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 17. kolo 19225
BK Brandýs nad Labem
BŠ Tygři Praha C
29. 1. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 17. kolo 19226
Válečníci Děčín B
BA LYNX Liberec
29. 1. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 17. kolo 19227
BK Baník Most
AŠ Mladá Boleslav
29. 1. 2022
-
Sportovní hala 1
Preview
skupina B 17. kolo 19228
ŠSK Slaný
BA 2006´ Roudnice n.L.
29. 1. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina B 17. kolo 19229
BK Kladno
BK R&J EBC Mělník
29. 1. 2022
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
skupina B 18. kolo 19230
BK Brandýs nad Labem
BA Tygři Louny
30. 1. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 18. kolo 19231
BK Baník Most
BA LYNX Liberec
30. 1. 2022
-
Sportovní hala 1
Preview
skupina B 18. kolo 19232
Válečníci Děčín B
AŠ Mladá Boleslav
30. 1. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 18. kolo 19233
BK Kladno
BA 2006´ Roudnice n.L.
30. 1. 2022
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
skupina B 18. kolo 19234
ŠSK Slaný
BK R&J EBC Mělník
30. 1. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina B 19. kolo 19235
ŠSK Slaný
BK Brandýs nad Labem
12. 2. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina B 19. kolo 19237
BA 2006´ Roudnice n.L.
Válečníci Děčín B
12. 2. 2022
-
BK Real
Preview
skupina B 19. kolo 19238
AŠ Mladá Boleslav
BA Tygři Louny
12. 2. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 19. kolo 19239
BA LYNX Liberec
BŠ Tygři Praha C
12. 2. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 19. kolo 19236
BK R&J EBC Mělník
BK Baník Most
12. 2. 2022
17:00
Tělocvična IŠST
Preview
skupina B 20. kolo 19240
BK Kladno
BK Brandýs nad Labem
13. 2. 2022
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
skupina B 20. kolo 19241
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Baník Most
13. 2. 2022
-
BK Real
Preview
skupina B 20. kolo 19243
BA LYNX Liberec
BA Tygři Louny
13. 2. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 20. kolo 19244
AŠ Mladá Boleslav
BŠ Tygři Praha C
13. 2. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 20. kolo 19242
BK R&J EBC Mělník
Válečníci Děčín B
13. 2. 2022
11:00
Tělocvična IŠST
Preview
skupina B 21. kolo 19245
BK Brandýs nad Labem
AŠ Mladá Boleslav
5. 3. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 21. kolo 19246
BŠ Tygři Praha C
BA 2006´ Roudnice n.L.
5. 3. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 21. kolo 19247
BA Tygři Louny
BK R&J EBC Mělník
5. 3. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina B 21. kolo 19248
Válečníci Děčín B
BK Kladno
5. 3. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 21. kolo 19249
BK Baník Most
ŠSK Slaný
5. 3. 2022
-
Sportovní hala 1
Preview
skupina B 22. kolo 19250
BK Brandýs nad Labem
BA LYNX Liberec
6. 3. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 22. kolo 19251
BA Tygři Louny
BA 2006´ Roudnice n.L.
6. 3. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina B 22. kolo 19252
BŠ Tygři Praha C
BK R&J EBC Mělník
6. 3. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 22. kolo 19253
BK Baník Most
BK Kladno
6. 3. 2022
-
Sportovní hala 1
Preview
skupina B 22. kolo 19254
Válečníci Děčín B
ŠSK Slaný
6. 3. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Oliver Ahmed Diop Baník Most 18 9 1.0 13.6 6.3 0.0 0.9/3.3 26.7 2.7
Vojtěch Beneš BK Brandýs n. L. 17 9 1.0 12.0 4.3 0.4 2.0/3.6 56.3 1.1
Adam Bielko ADFORS Basket Litomyšl 16 6 1.0 15.0 5.2 1.2 1.2/1.3 0.0* 1.3
Matěj Pletánek SŠB Pardubice 17 8 1.0 10.5 3.9 0.5 1.3/2.1 58.8 1.9
Michal Prouza Kanonýři Josefov 15 8 1.0 10.0 3.9 0.3 1.5/3.6 41.4 1.3
Petr Felbaba SK Bruntál 15 6 1.0 13.3 6.2 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
David Dvořák TJ Sokol BK Chrudim 17 4 1.0 19.3 7.5 0.8 2.0/2.5 80.0 0.8
Šimon Černý R&J EBC Mělník 17 7 1.0 10.6 4.1 0.4 1.0/3.0 33.3 1.9
33 Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 16 8 1.0 9.0 3.3 0.0 2.5/4.1 60.6 1.4
Adam Abrahámek BK Lipník n.B 18 6 1.0 9.0 2.7 0.8 1.2/2.2 53.8 2.0
Vojtěch Břečka BK Medvědi Tábor 16 4 1.0 13.5 4.0 1.3 1.8/4.3 41.2 2.0
Radim Brešťanský BK Sokolov 16 4 1.0 11.8 4.0 1.0 0.8/2.0 37.5 2.0
Šimon Čermák BP Frýdek-Místek 15 2 1.0 16.0 2.5 3.5 0.5/1.5 0.0* 4.0
Vaclav Burian Basket Valmez 16 3 1.0 8.0 1.3 1.0 2.3/5.3 43.8 2.7
Martin Bleha BA Tygři Louny 17 8 1.0 1.9 0.8 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.8
Filip Boubelík BK Vyškov 16 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/4.5 22.2 0.5
Jindřich Brill BK Mariánské Lázně 16 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.3
Vít Braun Loko Trutnov 17 6 1.0 2.2 0.8 0.2 0.0/0.0 0.0* 2.5
Jan Bartoš BŠ Tygři Praha C 16 1 1.0 12.0 5.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Dominik Brož BK Přeštice 16 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.0
Vojtěch Andrla BA LYNX Liberec 18 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/1.5 0.0* 2.5
Pavel Daranský Basketbal TJ Svitavy 16 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Martin Bitto Tigers Č. Budějovice 15 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Václav Bajtek KRN 15 5 1.0 1.2 0.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.4
Jan Altynski BK Jiskra Domažlice 17 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adam Fridrich BK Kladno 17 12 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jan Bobok BC Benešov 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Jonáš Behenský SKB Rokycany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Fajčák Snakes Ostrava B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Damborský Basket Kohouti 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Bednařík TBS Přerov 16 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Mann SKB Tišnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Bartoň BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Baldík BK NAPOS Vysoká n. L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hynek Adamec BK Opava B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Čank NH Ostrava B 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Aubrecht BA 2006 Roudnice n.L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Bis TJ Znojmo 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Dyntr Sokol Nová Paka 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dennis Běhůnek TJ Spartak Uherský Brod 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Brož Válečníci Děčín B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matteo Barbieri SK Žabovřesky 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Bajer ŠSK Slaný 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Ciprys Loko Břeclav 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Grünwald SAM Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Fitz SK Renocar Podolí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Lipník n.B 6 30.0 1.7 10.0 /21.2 47.2 18.0
TBS Přerov 7 22.4 2.0 7.6 /18.0 42.1 13.7
Krnov 7 28.1 0.6 9.3 /19.0 48.9 17.9
SK Bruntál 7 23.4 2.3 4.0 /11.4 35.0 13.6
BC Nový Jičín 6 23.0 4.2 7.0 /15.0 46.7 15.0
NH Ostrava B 6 23.5 5.2 9.0 /18.0 50.0 13.8
Snakes Ostrava B 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Opava B 7 27.9 5.3 8.4 /18.1 46.5 13.3
Baník Most 9 17.8 3.1 6.3 /14.7 42.9 11.9
BK Brandýs n. L. 9 38.1 4.4 10.4 /18.6 56.0 16.0
BK NAPOS Vysoká n. L. 8 29.4 3.4 8.1 /17.1 47.4 12.8
Kanonýři Josefov 8 23.1 4.0 7.5 /17.1 43.8 13.0
TJ Sokol BK Chrudim 6 34.7 4.0 8.0 /15.5 51.6 9.8
Basketbal TJ Svitavy 8 16.3 4.5 7.0 /15.9 44.1 11.9
ADFORS Basket Litomyšl 8 36.0 4.4 6.3 /9.9 63.3 17.6
SŠB Pardubice 8 17.6 3.3 7.0 /13.3 52.8 13.9
BŠ Tygři Praha C 9 20.8 4.0 4.7 /10.9 42.9 1.4
ŠSK Slaný 9 25.4 1.9 8.1 /16.8 48.3 16.4
BA Tygři Louny 8 22.0 7.6 5.1 /12.4 41.4 13.9
BK Kladno 9 28.1 1.9 8.8 /18.0 48.8 20.7
AŠ Mladá Boleslav 8 21.1 2.6 9.0 /16.0 56.3 15.4
BA 2006 Roudnice n.L. 9 29.4 2.4 10.4 /21.0 49.7 14.8
R&J EBC Mělník 8 19.9 2.6 5.0 /13.0 38.5 13.1
BP Frýdek-Místek 4 21.3 4.0 6.0 /12.3 49.0 12.8
BA LYNX Liberec 7 17.4 3.0 3.0 /10.9 27.6 15.1
Válečníci Děčín B 9 24.2 3.7 8.4 /19.5 43.2 18.3
Loko Trutnov 6 16.5 3.5 4.0 /10.3 38.7 12.8
BK Medvědi Tábor 4 23.8 3.3 12.0 /20.3 59.3 18.5
Jiskra Domažlice 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Sokolov 4 23.0 4.8 6.0 /11.3 53.3 18.8
BC Benešov 4 16.5 3.3 6.8 /20.1 33.8 14.3
Basket Valmez 5 24.2 3.8 6.0 /11.4 52.6 16.4
SKB Rokycany 4 20.8 6.0 6.0 /13.3 45.3 17.3
BK Mariánské Lázně 4 23.0 6.3 6.0 /9.8 61.5 11.8
BK Jiskra Domažlice 3 21.3 7.3 8.3 /17.6 47.2 18.3
BK Vyškov 2 22.5 0.0 6.5 /14.5 44.8 8.5
Basket Kohouti 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Loko Břeclav 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Přeštice 2 21.0 2.0 11.0 /16.0 68.8 0.0
Tigers Č. Budějovice 3 20.3 4.0 13.0 /20.7 62.9 16.7
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Žatecká Kateřina 1 0 1 0 - - -
Zima Jan 8 4 4 0 - - -
Zavřel Maxmilian 2 2 0 0 - - -
Vybíral Michal 1 1 0 0 - - -
Vondráčková Sabina 4 1 3 0 - - -
Vondráček Marek 2 2 0 0 - - -
Veselý Jiří 9 7 2 0 - - -
Velda Pavel 4 2 2 0 - - -
Válek Jakub 1 1 0 0 - - -
Urbánek Štěpán 7 4 3 0 - - -
Tichý David 1 0 1 0 - - -
Tejček Tomáš 1 0 1 0 - - -
Tauber Pavel 2 1 1 0 - - -
Táborský Zdeněk 4 2 2 0 - - -
Štych Ondřej 1 1 0 0 - - -
Šťavík Radek 2 1 1 0 - - -
Šlehofer Martin 2 0 2 0 - - -
Šeferová Nicole 3 1 2 0 - - -
Ščurek Vojtěch 2 1 1 0 - - -
Sýkora Václav 1 0 1 0 - - -
Svoboda Karel 2 1 1 0 - - -
Svejkovský Ondřej 2 2 0 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 1 1 0 - - -
Slovák Michal 2 2 0 0 - - -
Slovák Marek 2 0 2 0 - - -
Slouková Daniela 5 3 2 0 - - -
Slouková Sandra 5 2 3 0 - - -
Slezák Jiří 5 5 0 0 - - -
Skořepa Petr 1 1 0 0 - - -
Sklenář Tomáš 1 0 1 0 - - -
Schmidt David 4 2 2 0 - - -
Schambergerová Barbora 1 0 1 0 - - -
Shumskyy Vitaliy 1 1 0 0 - - -
Seidl Josef 1 0 1 0 - - -
Sehnal Jiří 6 4 2 0 - - -
Roubiček Tomáš 1 0 1 0 - - -
Přidal Matouš 1 1 0 0 - - -
Porvich Lubomír 1 1 0 0 - - -
Poliček Pavel 2 1 1 0 - - -
Polda Tomáš 6 3 3 0 - - -
Pivovarský Michal 1 1 0 0 - - -
Pilch Marek 3 2 1 0 - - -
Petrisko Lukáš 2 1 1 0 - - -
Petrák Robin 1 1 0 0 - - -
Pešek Lukáš 1 1 0 0 - - -
Pechová Aneta 1 0 1 0 - - -
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 2 2 0 0 - - -
Opletal Petr 1 1 0 0 - - -
Nývltová Eva 2 1 1 0 - - -
Nevřela Tomáš 1 1 0 0 - - -
Nesvadba Miloš 3 2 1 0 - - -
Němec Karel 6 3 3 0 - - -
Nehoda Pavel 1 0 1 0 - - -
Mužík Jiří 1 0 1 0 - - -
Mrzena Lukáš 6 0 6 0 - - -
Morávek Tomáš 2 2 0 0 - - -
Moravcová Lucie 1 0 1 0 - - -
Minich Radovan 1 0 1 0 - - -
Menšík Jan 1 0 1 0 - - -
Martinovská Michaela 1 1 0 0 - - -
Martiník Matěj 2 2 0 0 - - -
Marek Vojtěch 6 4 2 0 - - -
Machálek Jan 2 0 2 0 - - -
Lysov Fedor 1 0 1 0 - - -
Lejčko Jan 3 1 2 0 - - -
Latík Zdeněk 1 1 0 0 - - -
Kundert Mattias 4 1 3 0 - - -
Kunclová Natálie 3 0 3 0 - - -
Křenek Karel 2 2 0 0 - - -
Kremser Jakub 1 1 0 0 - - -
Kraváček Břetislav 3 1 2 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 1 0 1 0 - - -
Kotala Dominik 3 2 1 0 - - -
Kolář Jaroslav 4 2 2 0 - - -
Kočí Jaroslav 3 1 2 0 - - -
Kmošek Jakub 5 5 0 0 - - -
Klapetek René 2 1 1 0 - - -
Keslerová Barbora 3 2 1 0 - - -
Kavan Jonáš 1 1 0 0 - - -
Karásek Jan 4 4 0 0 - - -
Kalabza Petr 1 1 0 0 - - -
Jurda Aleš 2 0 2 0 - - -
Jedličková Kateřina 6 0 6 0 - - -
Chodura Ondřej 1 0 1 0 - - -
Hušek Daniel 1 1 0 0 - - -
Hudec Filip 4 2 2 0 - - -
Holubek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Heřman Matěj 1 0 1 0 - - -
Hendrych Jan 1 1 0 0 - - -
Havrda Martin 2 1 1 0 - - -
Hasák Miroslav 1 0 1 0 - - -
Hána Michal 1 1 0 0 - - -
Hackl Filip 3 1 2 0 - - -
Frass Rastislav 2 0 2 0 - - -
Frána Petr 7 5 2 0 - - -
Dvořák Stanislav 2 1 1 0 - - -
Dub Michal 2 1 1 0 - - -
Dolinek Ivo 4 4 0 0 - - -
Doležal Vratislav 5 2 3 0 - - -
Dočkal Petr 6 3 3 0 - - -
Buryšek Zdeněk 3 1 2 0 - - -
Buršík Petr 2 1 1 0 - - -
Brandejs Tomáš 4 2 2 0 - - -
Bodláková Klára 1 0 1 0 - - -
Bočková Lenka 2 0 2 0 - - -
Billík Dennis 3 2 1 0 - - -
Bešina Marek 1 0 1 0 - - -
Baďura Ota 1 0 1 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 1 0 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 4 3 1 0 - - -
Antoš Adam 1 0 1 0 - - -
Anton Karel 1 0 1 0 - - -
Adamcová Michaela 5 0 5 0 - - -
Abraham Aleš 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře