BA Tygři Louny

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 15. 7. 2021
Bc. Martin Jakeš
mj15@seznam.cz
603 144 802

Trenér

od: 15. 7. 2021
Bc. Martin Jakeš
mj15@seznam.cz
603 144 802

Asistent trenéra

od: 15. 7. 2021
Mgr. Jakub Hnátek
hnatpicek@post.cz
724 593 655

Adresa

Basket Academy Louny, z.s.
Karla Stanislava Sokola
440 01 Louny

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Dominik Kučera 2003 193 19 21 13.9 3.8 1.5 1.7/3.0 57.1 2.3
Dominik Kocek 2003 188 19 22 11.1 4.8 0.2 0.9/2.0 44.4 2.5
Jan Grundza 2004 175 18 22 9.4 1.4 2.2 0.1/0.6 14.3 0.6
Ondřej Kocourek 2003 184 19 7 18.7 6.9 1.1 1.6/2.7 57.9 1.9
Lukáš Filipčuk 2004 177 18 17 6.0 0.8 1.4 0.4/0.6 63.6 1.2
Štěpán Kocourek 2003 184 19 9 9.2 3.3 0.2 1.9/2.7 70.8 1.7
Martin Svoboda 2003 176 19 15 5.1 0.9 0.9 0.7/1.3 52.6 1.1
Radek Pospíšil 2005 163 17 10 6.7 2.1 0.6 0.7/2.4 29.2 1.7
Jáchym Titlbach 2005 163 17 9 6.2 1.4 0.9 0.7/1.1 60.0 1.8
Matěj Heřt 2004 18 18 2.4 0.7 0.3 0.1/0.2 66.7 1.3
Nikola Chotěborský 2005 165 17 12 3.5 1.4 0.1 0.4/1.1 38.5 1.6
Martin Bleha R 2004 191 18 22 1.8 0.7 0.0 0.3/0.9 31.6 0.8
David Zollpriester 2003 19 17 2.1 0.9 0.0 0.4/0.7 50.0 1.1
Jan Grunt 2005 177 17 7 3.1 0.0 1.0 0.1/0.9 16.7 0.6
Filip Vopinka 2005 0 17 2 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0 1.0
Samuel Laksa 2005 0 17 1 2.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Daniel Ransdorf 2006 0 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Dominik Hrynčuk 2006 0 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Pivko 2003 178 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Justin Funck 2003 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Bouda 2006 145 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Plešinger 2005 175 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
19476 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 20. 3. 2022 BK Kladno 86:71 22 4 15/12 55.6%
19504 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 19. 3. 2022 BK Kladno 51:74 16 4 7/6 53.8%
19251 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 6. 3. 2022 BA 2006´ Roudnice n.L. 68:71 16 10 6/5 54.5%
19247 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 5. 3. 2022 BK R&J EBC Mělník 63:34 11 11 8/4 66.7%
19243 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 13. 2. 2022 BA LYNX Liberec 46:41 12 5 2/7 22.2%
19183 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 13. 2. 2022 BA LYNX Liberec 37:36 10 5 2/2 50%
19238 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 12. 2. 2022 AŠ Mladá Boleslav 63:50 12 7 5/4 55.6%
19230 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 30. 1. 2022 BK Brandýs nad Labem 75:94 30 5 19/6 76%
19223 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 16. 1. 2022 BK Baník Most 73:43 14 14 3/6 33.3%
19219 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 15. 1. 2022 Válečníci Děčín B 54:62 15 7 3/3 50%
19211 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 19. 12. 2021 BK Kladno 98:65 16 8 9/12 42.9%
19206 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 18. 12. 2021 ŠSK Slaný 51:77 22 9 6/9 40%
19201 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 5. 12. 2021 BŠ Tygři Praha C 67:64 20 6 6/9 40%
19146 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 4. 12. 2021 BŠ Tygři Praha C 68:56 25 4 6/5 54.5%
19197 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 21. 11. 2021 BK R&J EBC Mělník 68:51 18 4 3/4 42.9%
19191 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 20. 11. 2021 BA 2006´ Roudnice n.L. 68:43 12 6 1/0 100%
19188 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 7. 11. 2021 AŠ Mladá Boleslav 44:43 13 3 9/4 69.2%
19170 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 16. 10. 2021 BK Brandýs nad Labem 92:83 34 7 3/12 20%
19169 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 3. 10. 2021 Válečníci Děčín B 54:65 21 5 8/13 38.1%
19163 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 2. 10. 2021 BK Baník Most 56:94 20 17 3/7 30%
19156 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 19. 9. 2021 ŠSK Slaný 107:62 32 12 7/7 50%
19151 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 18. 9. 2021 BK Kladno 80:50 26 7 7/11 38.9%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 18. 9. 2021
10:00
BA Tygři Louny
BK Kladno
80
50
25
11
54
31
64
41
skupina B Review
3. kolo 19. 9. 2021
10:00
BA Tygři Louny
ŠSK Slaný
107
62
34
17
54
34
79
46
skupina B Review
4. kolo 2. 10. 2021
18:00
BK Baník Most
BA Tygři Louny
56
94
19
20
26
39
40
64
skupina B Review
5. kolo 3. 10. 2021
14:00
Válečníci Děčín B
BA Tygři Louny
54
65
10
17
25
31
42
53
skupina B Review
6. kolo 16. 10. 2021
15:00
BA Tygři Louny
BK Brandýs nad Labem
92
83
25
21
47
44
75
60
skupina B Review
9. kolo 7. 11. 2021
09:00
BA Tygři Louny
AŠ Mladá Boleslav
44
43
17
10
29
23
37
36
skupina B Review
10. kolo 20. 11. 2021
18:30
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
68
43
12
14
27
22
44
36
skupina B Review
11. kolo 21. 11. 2021
10:00
BK R&J EBC Mělník
BA Tygři Louny
68
51
14
14
31
28
52
40
skupina B Review
1. kolo 4. 12. 2021
11:00
BA Tygři Louny
BŠ Tygři Praha C
68
56
14
8
28
22
50
38
skupina B Review
12. kolo 5. 12. 2021
12:00
BŠ Tygři Praha C
BA Tygři Louny
67
64
18
19
36
38
54
55
skupina B Review
13. kolo 18. 12. 2021
15:30
ŠSK Slaný
BA Tygři Louny
51
77
15
22
25
36
35
53
skupina B Review
14. kolo 19. 12. 2021
09:00
BK Kladno
BA Tygři Louny
98
65
16
16
45
36
63
55
skupina B Review
15. kolo 15. 1. 2022
11:00
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín B
54
62
17
19
37
37
45
50
skupina B Review
16. kolo 16. 1. 2022
13:00
BA Tygři Louny
BK Baník Most
73
43
19
12
43
23
53
33
skupina B Review
18. kolo 30. 1. 2022
12:00
BK Brandýs nad Labem
BA Tygři Louny
75
94
26
18
49
45
59
72
skupina B Review
19. kolo 12. 2. 2022
13:00
AŠ Mladá Boleslav
BA Tygři Louny
63
50
18
13
14
14
17
15
skupina B Review
8. kolo 13. 2. 2022
14:00
BA Tygři Louny
BA LYNX Liberec
37
36
11
11
18
17
29
29
skupina B Review
20. kolo 13. 2. 2022
12:00
BA LYNX Liberec
BA Tygři Louny
46
41
8
7
24
22
34
30
skupina B Review
21. kolo 5. 3. 2022
09:00
BA Tygři Louny
BK R&J EBC Mělník
63
34
7
6
33
24
49
24
skupina B Review
22. kolo 6. 3. 2022
14:30
BA Tygři Louny
BA 2006´ Roudnice n.L.
68
71
15
14
35
39
53
49
skupina B Review
2. kolo 19. 3. 2022
11:00
BA Tygři Louny
BK Kladno
51
74
16
12
29
26
37
52
skupina B Play-off čtvrtfinále Review
1. kolo 20. 3. 2022
15:30
BK Kladno
BA Tygři Louny
86
71
19
15
42
38
57
54
skupina B Play-off čtvrtfinále Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 nadregionální soutěž 5 32