BK Brandýs n. L.

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 29. 9. 2020
Kateřina Procházková
kochny@seznam.cz
732 600 969

Trenér

od: 25. 9. 2020
Jiří Kratochvíl
jirkakratochvil6@gmail.com
725 536 175

1. asistent trenéra

od: 25. 9. 2020
Milan Tomášek
mila.tomasek@seznam.cz
734 386 973

Adresa

BK Brandýs n.L., z.s.
Pražská
250 01 Brandýs nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Lukáš Kejmar 2004 148 18 25 15.9 5.8 1.1 1.0/2.2 44.6 2.0
Vojtěch Beneš 2004 156 18 23 12.9 4.3 0.8 1.9/3.4 56.4 1.3
Aleš Kejmar 2003 170 19 20 13.5 5.5 0.5 1.0/1.6 62.5 2.1
Václav Borl 2004 150 18 22 12.0 4.1 0.8 1.2/1.7 73.0 1.6
Šimon Kubelka 2005 151 17 18 12.2 3.9 1.2 0.7/1.2 54.5 2.0
Michal Pěkný 2003 184 19 20 9.9 3.1 0.8 1.4/2.4 58.3 0.7
Vojtěch Pilný 2004 0 18 21 7.9 3.5 0.2 0.3/1.0 31.8 2.8
Šimon Kolář 2003 176 19 24 6.8 2.8 0.1 0.9/1.6 55.3 2.1
Vojtěch Bartoška 2004 176 18 20 7.7 3.7 0.0 0.3/1.0 31.6 2.3
Lukáš Najman 2003 194 19 10 10.9 5.0 0.0 0.9/1.3 69.2 1.4
Michal Kejmar 2006 164 16 11 3.9 1.2 0.5 0.2/0.2 100.0 0.5
Marek Mašek 2003 0 19 16 2.0 0.6 0.1 0.5/0.9 53.3 1.3
Tomáš Páral 2003 0 19 6 3.8 1.7 0.2 0.0/0.0 0.0 2.0
Adam Drobný 2004 18 7 2.6 1.3 0.0 0.0/0.3 0.0 1.4
Jonáš Janota 2005 186 17 4 3.8 1.3 0.3 0.5/0.5 100.0 1.0
Miroslav Mašek 2002 171 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Fijala 2005 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Koželuh 2002 180 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Václav Vávra 2002 182 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tadeáš Beneš 2002 159 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Kodera 2005 182 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Oliver Sasín 2002 176 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
19522 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 29. 4. 2022 BA 2006´ Roudnice n.L. 70:79 26 6 9/7 56.3%
19521 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 28. 4. 2022 BA 2006´ Roudnice n.L. 89:74 32 5 10/7 58.8%
19520 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 3. 4. 2022 BK Kladno 111:58 43 7 4/1 80%
19514 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 2. 4. 2022 BK Kladno 68:94 39 3 7/3 70%
19473 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 20. 3. 2022 BK R&J EBC Mělník 79:42 34 2 5/4 55.6%
19501 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 19. 3. 2022 BK R&J EBC Mělník 37:89 35 5 4/1 80%
19250 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 6. 3. 2022 BA LYNX Liberec 128:30 43 12 6/3 66.7%
19245 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 5. 3. 2022 AŠ Mladá Boleslav 82:64 29 5 9/4 69.2%
19225 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 21. 2. 2022 BŠ Tygři Praha C 98:62 37 6 6/8 42.9%
19240 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 13. 2. 2022 BK Kladno 77:93 37 4 7/15 31.8%
19235 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 12. 2. 2022 ŠSK Slaný 61:109 41 5 12/8 60%
19230 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 30. 1. 2022 BA Tygři Louny 75:94 24 6 9/10 47.4%
19215 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 15. 1. 2022 BK R&J EBC Mělník 41:99 35 6 11/15 42.3%
19210 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 19. 12. 2021 BK Baník Most 93:44 30 9 6/3 66.7%
19205 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 18. 12. 2021 Válečníci Děčín B 85:63 33 4 7/9 43.8%
19195 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 17. 12. 2021 AŠ Mladá Boleslav 46:62 24 3 5/3 62.5%
19190 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 20. 11. 2021 BA LYNX Liberec 38:114 48 4 6/6 50%
19185 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 7. 11. 2021 ŠSK Slaný 113:57 43 5 12/8 60%
19180 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 6. 11. 2021 BK Kladno 70:61 24 4 10/9 52.6%
19175 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 17. 10. 2021 BŠ Tygři Praha C 38:106 40 7 5/5 50%
19170 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 16. 10. 2021 BA Tygři Louny 92:83 26 5 16/5 76.2%
19165 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 3. 10. 2021 BK R&J EBC Mělník 142:43 54 6 16/12 57.1%
19160 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 2. 10. 2021 BA 2006´ Roudnice n.L. 81:65 27 6 9/8 52.9%
19155 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 19. 9. 2021 Válečníci Děčín B 35:79 31 1 14/14 50%
19150 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 18. 9. 2021 BK Baník Most 28:112 50 2 6/7 46.2%
19220 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí BK Brandýs nad Labem 0:20 0 / %
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
16. kolo
00:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Brandýs nad Labem
0
20
skupina B Review
2. kolo 18. 9. 2021
10:00
BK Baník Most
BK Brandýs nad Labem
28
112
6
28
15
56
20
87
skupina B Review
3. kolo 19. 9. 2021
14:00
Válečníci Děčín B
BK Brandýs nad Labem
35
79
5
22
22
37
30
59
skupina B Review
4. kolo 2. 10. 2021
15:00
BK Brandýs nad Labem
BA 2006´ Roudnice n.L.
81
65
20
18
39
32
51
47
skupina B Review
5. kolo 3. 10. 2021
14:00
BK Brandýs nad Labem
BK R&J EBC Mělník
142
43
33
9
63
15
90
35
skupina B Review
6. kolo 16. 10. 2021
15:00
BA Tygři Louny
BK Brandýs nad Labem
92
83
25
21
47
44
75
60
skupina B Review
7. kolo 17. 10. 2021
13:00
BŠ Tygři Praha C
BK Brandýs nad Labem
38
106
4
33
20
49
34
72
skupina B Review
8. kolo 6. 11. 2021
15:30
BK Brandýs nad Labem
BK Kladno
70
61
20
16
41
30
61
43
skupina B Review
9. kolo 7. 11. 2021
13:30
BK Brandýs nad Labem
ŠSK Slaný
113
57
31
18
60
35
84
45
skupina B Review
10. kolo 20. 11. 2021
13:00
BA LYNX Liberec
BK Brandýs nad Labem
38
114
10
31
17
58
25
87
skupina B Review
11. kolo 17. 12. 2021
17:45
AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs nad Labem
46
62
23
7
24
43
35
53
skupina B Review
13. kolo 18. 12. 2021
14:00
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín B
85
63
26
21
43
33
64
44
skupina B Review
14. kolo 19. 12. 2021
11:00
BK Brandýs nad Labem
BK Baník Most
93
44
23
18
42
24
61
34
skupina B Review
15. kolo 15. 1. 2022
17:00
BK R&J EBC Mělník
BK Brandýs nad Labem
41
99
13
24
23
53
31
77
skupina B Review
18. kolo 30. 1. 2022
12:00
BK Brandýs nad Labem
BA Tygři Louny
75
94
26
18
49
45
59
72
skupina B Review
19. kolo 12. 2. 2022
15:30
ŠSK Slaný
BK Brandýs nad Labem
61
109
7
26
26
54
45
83
skupina B Review
20. kolo 13. 2. 2022
09:00
BK Kladno
BK Brandýs nad Labem
77
93
16
24
33
48
56
70
skupina B Review
17. kolo 21. 2. 2022
19:30
BK Brandýs nad Labem
BŠ Tygři Praha C
98
62
21
15
38
25
71
47
skupina B Review
21. kolo 5. 3. 2022
12:00
BK Brandýs nad Labem
AŠ Mladá Boleslav
82
64
21
12
42
34
59
48
skupina B Review
22. kolo 6. 3. 2022
10:30
BK Brandýs nad Labem
BA LYNX Liberec
128
30
30
9
60
12
90
23
skupina B Review
2. kolo 19. 3. 2022
15:00
BK R&J EBC Mělník
BK Brandýs nad Labem
37
89
13
18
21
37
29
70
skupina B Play-off čtvrtfinále Review
1. kolo 20. 3. 2022
12:00
BK Brandýs nad Labem
BK R&J EBC Mělník
79
42
28
14
55
18
66
35
skupina B Play-off čtvrtfinále Review
1. kolo 2. 4. 2022
11:30
BK Kladno
BK Brandýs nad Labem
68
94
12
24
35
51
53
68
Skupina B play-off semifinále Review
2. kolo 3. 4. 2022
12:00
BK Brandýs nad Labem
BK Kladno
111
58
35
5
65
22
84
45
Skupina B play-off semifinále Review
1. kolo 28. 4. 2022
19:30
BK Brandýs nad Labem
BA 2006´ Roudnice n.L.
89
74
23
18
31
53
69
50
Skupina B play-off FINÁLE Review
2. kolo 29. 4. 2022
19:30
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Brandýs nad Labem
70
79
19
20
33
33
46
57
Skupina B play-off FINÁLE Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 nadregionální soutěž 1 38
2019/20 nadregionální soutěž 5 29
2019/20 kvalifikace o ligu 2 5