Válečníci Děčín B

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 14. 7. 2019
Jan Kout
kouthonza@seznam.cz
608522882

1. asistent trenéra

od: 14. 7. 2019
Robert Landa
robert.landa@post.cz
774 597 780

Trenér

od: 6. 9. 2021
Jonáš Písařík
xf12345@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 11. 11. 2021
Tomáš Turek
tomasturek12@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 13. 1. 2022
Ing. Petr Ďurana
petr.durana@email.cz
724 208 850

Adresa

Basketbalový klub Děčín z.s.
Maroldova
405 02 Děčín I

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Filip Kočka 2003 184 19 18 14.8 5.2 0.5 2.8/5.3 53.1 1.4
Jáchym Cita 2002 185 20 17 14.3 2.6 2.2 2.3/3.5 65.0 1.8
Michal Mityska 2003 150 19 10 15.1 4.9 1.3 1.4/3.6 38.9 2.2
Milan Hyka 2004 0 18 19 7.9 2.1 0.9 1.0/1.2 82.6 1.9
Adam Stárek 2003 19 17 7.6 2.9 0.2 1.2/2.5 47.6 2.2
Patrik Fedoruc 2003 19 19 6.8 2.4 0.4 0.9/2.8 31.5 2.9
Matyáš Fichtner 2004 185 18 20 5.9 1.3 0.9 0.7/1.5 46.7 2.6
Petr Ďurana 2005 182 17 16 5.2 1.4 0.6 0.6/1.0 62.5 2.1
David Dvořák 2004 151 18 17 2.5 1.1 0.0 0.3/1.5 20.0 1.5
Ondřej Kučírek 2003 152 19 20 2.1 0.2 0.6 0.0/0.2 0.0 0.8
Matouš Mityska 2003 150 19 5 8.0 3.2 0.2 1.0/2.2 45.5 2.2
Filip Labuta 2003 177 19 8 4.8 1.8 0.3 0.5/0.9 57.1 1.8
Ondřej Loun 2003 202 19 3 10.0 4.3 0.0 1.3/2.7 50.0 1.7
Jan Bečka 2006 194 16 4 6.3 2.3 0.0 1.8/3.5 50.0 1.5
Matěj Koberec 2003 19 21 1.1 0.4 0.0 0.2/0.5 40.0 1.0
Aleš Abraham 2003 182 19 7 3.0 1.4 0.0 0.1/0.3 50.0 1.9
Daniel Horák 2004 183 18 3 5.7 2.3 0.3 0.0/2.7 0.0 2.3
David Suda 2003 155 19 12 1.0 0.5 0.0 0.0/0.4 0.0 0.8
Ivan Dvořák 2006 164 16 5 1.4 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0 0.0
Zdeněk Klíma 2003 140 19 7 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 50.0 0.1
Šimon Průša 2003 184 19 2 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Ondřej Hladík 2005 17 1 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Schwarz 2005 172 17 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Josef Sýkora 2004 185 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Marek Valenta 2005 175 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jan Brož 2004 161 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniel Hodboď 2002 182 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Viktor Rejthar 2004 198 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marek Řízek 2002 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Vojtíšek 2004 183 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Helvig 2003 188 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Oliver Žižka 2005 202 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Kučera 2005 181 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Kafka 2003 183 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Raymond 2004 197 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Paska 2002 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vít Veselý 2003 153 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniel Flemmer 2005 181 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Randýsek R 2004 190 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marek Černý 2005 177 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Willi Horák 2004 160 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Hlaváč 2006 167 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karel Rajchl 2005 180 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Čech 2005 165 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tadeáš Trbola 2004 197 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Tomka 2005 176 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Kolář 2005 180 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Kampy 2004 175 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
19519 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 3. 4. 2022 BA 2006´ Roudnice n.L. 87:72 14 10 14/9 60.9%
19513 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 2. 4. 2022 BA 2006´ Roudnice n.L. 52:54 16 5 5/4 55.6%
19475 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 20. 3. 2022 AŠ Mladá Boleslav 52:54 18 2 10/9 52.6%
19503 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 19. 3. 2022 AŠ Mladá Boleslav 75:81 11 15 14/10 58.3%
19254 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 6. 3. 2022 ŠSK Slaný 69:46 20 5 14/20 41.2%
19248 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 5. 3. 2022 BK Kladno 57:47 20 3 8/11 42.1%
19232 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 2. 3. 2022 AŠ Mladá Boleslav 72:43 18 10 6/3 66.7%
19242 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 20. 2. 2022 BK R&J EBC Mělník 47:75 21 7 12/12 50%
19226 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 17. 2. 2022 BA LYNX Liberec 67:49 26 3 6/7 46.2%
19237 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 12. 2. 2022 BA 2006´ Roudnice n.L. 67:72 15 12 6/8 42.9%
19224 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 16. 1. 2022 BŠ Tygři Praha C 89:65 12 10 11/8 57.9%
19219 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 15. 1. 2022 BA Tygři Louny 54:62 17 7 7/6 53.8%
19205 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 18. 12. 2021 BK Brandýs nad Labem 85:63 21 4 9/12 42.9%
19200 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 5. 12. 2021 BK Baník Most 52:41 19 2 8/17 32%
19145 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 4. 12. 2021 BK Baník Most 52:59 19 4 9/5 64.3%
19198 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 21. 11. 2021 BK Kladno 59:73 26 3 12/8 60%
19194 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 20. 11. 2021 ŠSK Slaný 61:77 23 8 7/12 36.8%
19187 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 7. 11. 2021 BA 2006´ Roudnice n.L. 44:66 11 2 16/15 51.6%
19182 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 6. 11. 2021 BK R&J EBC Mělník 82:41 29 5 9/9 50%
19176 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 17. 10. 2021 BA LYNX Liberec 50:100 43 3 5/1 83.3%
19172 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 16. 10. 2021 AŠ Mladá Boleslav 45:71 27 3 8/13 38.1%
19169 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 3. 10. 2021 BA Tygři Louny 54:65 25 1 1/14 6.7%
19164 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 2. 10. 2021 BŠ Tygři Praha C 75:51 23 6 11/11 50%
19155 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 19. 9. 2021 BK Brandýs nad Labem 35:79 11 2 7/17 29.2%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
3. kolo 19. 9. 2021
14:00
Válečníci Děčín B
BK Brandýs nad Labem
35
79
5
22
22
37
30
59
skupina B Review
4. kolo 2. 10. 2021
13:30
Válečníci Děčín B
BŠ Tygři Praha C
75
51
15
10
34
20
53
37
skupina B Review
5. kolo 3. 10. 2021
14:00
Válečníci Děčín B
BA Tygři Louny
54
65
10
17
25
31
42
53
skupina B Review
6. kolo 16. 10. 2021
14:30
AŠ Mladá Boleslav
Válečníci Děčín B
45
71
17
12
24
33
35
42
skupina B Review
7. kolo 17. 10. 2021
10:00
BA LYNX Liberec
Válečníci Děčín B
50
100
6
25
14
50
33
79
skupina B Review
8. kolo 6. 11. 2021
19:00
Válečníci Děčín B
BK R&J EBC Mělník
82
41
14
7
42
14
62
25
skupina B Review
9. kolo 7. 11. 2021
14:00
Válečníci Děčín B
BA 2006´ Roudnice n.L.
44
66
12
18
20
41
33
54
skupina B Review
10. kolo 20. 11. 2021
12:15
ŠSK Slaný
Válečníci Děčín B
61
77
16
15
39
24
52
44
skupina B Review
11. kolo 21. 11. 2021
09:00
BK Kladno
Válečníci Děčín B
59
73
16
10
29
36
46
51
skupina B Review
1. kolo 4. 12. 2021
12:00
BK Baník Most
Válečníci Děčín B
52
59
13
11
29
29
41
46
skupina B Review
12. kolo 5. 12. 2021
17:00
Válečníci Děčín B
BK Baník Most
52
41
16
13
28
21
45
31
skupina B Review
13. kolo 18. 12. 2021
14:00
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín B
85
63
26
21
43
33
64
44
skupina B Review
15. kolo 15. 1. 2022
11:00
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín B
54
62
17
19
37
37
45
50
skupina B Review
16. kolo 16. 1. 2022
09:00
BŠ Tygři Praha C
Válečníci Děčín B
89
65
20
32
38
47
62
56
skupina B Review
19. kolo 12. 2. 2022
10:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
Válečníci Děčín B
67
72
19
14
41
31
55
47
skupina B Review
17. kolo 17. 2. 2022
19:30
Válečníci Děčín B
BA LYNX Liberec
67
49
20
21
42
29
57
45
skupina B Review
20. kolo 20. 2. 2022
09:00
BK R&J EBC Mělník
Válečníci Děčín B
47
75
16
11
19
30
27
53
skupina B Review
18. kolo 2. 3. 2022
18:00
Válečníci Děčín B
AŠ Mladá Boleslav
72
43
14
10
34
20
61
28
skupina B Review
21. kolo 5. 3. 2022
16:15
Válečníci Děčín B
BK Kladno
57
47
17
8
35
25
47
35
skupina B Review
22. kolo 6. 3. 2022
15:00
Válečníci Děčín B
ŠSK Slaný
69
46
17
14
36
26
59
40
skupina B Review
2. kolo 19. 3. 2022
13:00
AŠ Mladá Boleslav
Válečníci Děčín B
75
81
24
13
40
39
63
59
skupina B Play-off čtvrtfinále Review
1. kolo 20. 3. 2022
12:15
Válečníci Děčín B
AŠ Mladá Boleslav
52
54
12
17
27
30
38
40
skupina B Play-off čtvrtfinále Review
1. kolo 2. 4. 2022
20:00
Válečníci Děčín B
BA 2006´ Roudnice n.L.
52
54
16
13
36
28
39
42
Skupina B play-off semifinále Review
2. kolo 3. 4. 2022
15:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
Válečníci Děčín B
87
72
22
18
53
38
64
58
Skupina B play-off semifinále Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 nadregionální soutěž 3 35
2019/20 nadregionální soutěž 7 24