BA 2006 Roudnice n.L.

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 2. 5. 2017
Petr Krištof
petanMP@seznam.cz
724 398 994

Trenér

od: 10. 5. 2017
Jaroslav Pazourek
jaroslav.pazourek@seznam.cz
777 237 909

1. asistent trenéra

od: 10. 5. 2017
Jan Veselý
janvescom@gmail.com
606 369 503

Asistent trenéra

od: 10. 5. 2017
Filip Horňák
Hornak.Filip@seznam.cz
725 433 795

Asistent trenéra

od: 10. 5. 2017
Bc Jiří Suchopár
suchopar.jiri@centrum.cz
736648747

Adresa

Basketbalová Akademie 2006´ z.s.
Na Kolečku
413 01 Roudnice nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Vojtěch Vrána 2005 170 17 24 17.4 6.6 0.7 2.2/4.6 47.7 2.1
Josef Repka 2006 170 16 24 12.4 4.0 1.0 1.5/2.3 66.7 1.6
Jiří Růžička 2006 16 25 10.2 3.2 0.7 1.7/4.0 43.4 1.2
Filip Mráz 2005 175 17 23 9.7 4.0 0.1 1.3/3.4 39.7 2.5
Jan Franěk 2003 184 19 20 11.1 4.8 0.1 1.3/3.3 40.0 2.5
Ondřej Patera 2002 189 20 21 6.1 2.4 0.0 1.1/2.6 42.6 1.6
Vít Pochman 2003 182 19 6 20.8 7.3 0.7 4.2/5.8 71.4 1.3
Radim Pavlík 2004 18 23 2.8 1.2 0.1 0.1/0.2 60.0 1.6
Ondřej Ďuriš 2004 176 18 17 2.5 1.1 0.0 0.3/1.1 27.8 1.1
Matyáš Pažout 2002 186 20 3 13.3 3.0 2.0 1.3/1.3 100.0 0.3
Vít Gerstenberger 2004 18 19 1.9 0.9 0.0 0.1/0.2 50.0 0.8
Vojtěch Birčák 2006 16 9 2.4 1.2 0.0 0.0/0.4 0.0 0.2
Martin Kubánek 2005 166 17 10 1.8 0.6 0.0 0.6/2.3 26.1 1.2
František Tichý 2006 182 16 2 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Petr Přibík 2004 18 6 1.2 0.3 0.2 0.0/0.3 0.0 0.8
Adam Brosinger 2004 148 18 1 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Pavel Šrytr 2002 180 20 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
David Aubrecht 2006 167 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Štěpán Drábek 2005 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Semerád 2004 165 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Mikulecký 2005 160 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Pistora 2005 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Polívka 2006 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Zdeněk Novák 2004 164 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Pojkar 2006 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
19522 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 29. 4. 2022 BK Brandýs nad Labem 70:79 21 3 16/24 40%
19521 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 28. 4. 2022 BK Brandýs nad Labem 89:74 19 8 12/17 41.4%
19519 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 3. 4. 2022 Válečníci Děčín B 87:72 31 5 10/15 40%
19513 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 2. 4. 2022 Válečníci Děčín B 52:54 18 2 12/15 44.4%
19474 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 20. 3. 2022 BK Baník Most 112:64 48 4 4/3 57.1%
19502 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 19. 3. 2022 BK Baník Most 56:98 46 1 3/8 27.3%
19251 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 6. 3. 2022 BA Tygři Louny 68:71 20 6 13/17 43.3%
19246 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 5. 3. 2022 BŠ Tygři Praha C 69:82 32 3 9/11 45%
19241 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 13. 2. 2022 BK Baník Most 57:63 18 4 9/10 47.4%
19237 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 12. 2. 2022 Válečníci Děčín B 67:72 19 6 11/13 45.8%
19233 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 30. 1. 2022 BK Kladno 69:81 34 1 10/12 45.5%
19228 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 29. 1. 2022 ŠSK Slaný 83:71 30 0 11/14 44%
19213 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 19. 12. 2021 BA LYNX Liberec 103:42 47 1 6/4 60%
19209 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 18. 12. 2021 AŠ Mladá Boleslav 74:55 21 3 23/24 48.9%
19148 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 5. 12. 2021 BK R&J EBC Mělník 65:40 27 2 5/6 45.5%
19203 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 4. 12. 2021 BK R&J EBC Mělník 58:62 21 3 11/13 45.8%
19196 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 21. 11. 2021 BŠ Tygři Praha C 74:52 28 1 15/17 46.9%
19191 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 20. 11. 2021 BA Tygři Louny 68:43 30 2 2/9 18.2%
19187 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 7. 11. 2021 Válečníci Děčín B 44:66 26 0 14/15 48.3%
19181 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 6. 11. 2021 BK Baník Most 42:87 33 4 9/9 50%
19178 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 17. 10. 2021 ŠSK Slaný 91:58 34 6 5/7 41.7%
19173 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 16. 10. 2021 BK Kladno 84:65 34 1 13/11 54.2%
19160 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 2. 10. 2021 BK Brandýs nad Labem 81:65 21 3 14/7 66.7%
19159 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 19. 9. 2021 AŠ Mladá Boleslav 54:70 24 2 16/11 59.3%
19153 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 18. 9. 2021 BA LYNX Liberec 54:85 35 3 6/9 40%
19220 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí BK Brandýs nad Labem 0:20 0 / %
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
16. kolo
00:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Brandýs nad Labem
0
20
skupina B Review
2. kolo 18. 9. 2021
17:00
BA LYNX Liberec
BA 2006´ Roudnice n.L.
54
85
16
17
29
43
43
55
skupina B Review
3. kolo 19. 9. 2021
13:00
AŠ Mladá Boleslav
BA 2006´ Roudnice n.L.
54
70
16
16
26
38
57
40
skupina B Review
4. kolo 2. 10. 2021
15:00
BK Brandýs nad Labem
BA 2006´ Roudnice n.L.
81
65
20
18
39
32
51
47
skupina B Review
6. kolo 16. 10. 2021
08:30
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Kladno
84
65
24
14
51
27
61
48
skupina B Review
7. kolo 17. 10. 2021
14:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
ŠSK Slaný
91
58
30
14
47
33
70
41
skupina B Review
8. kolo 6. 11. 2021
10:00
BK Baník Most
BA 2006´ Roudnice n.L.
42
87
4
19
18
45
34
66
skupina B Review
9. kolo 7. 11. 2021
14:00
Válečníci Děčín B
BA 2006´ Roudnice n.L.
44
66
12
18
20
41
33
54
skupina B Review
10. kolo 20. 11. 2021
18:30
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
68
43
12
14
27
22
44
36
skupina B Review
11. kolo 21. 11. 2021
09:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BŠ Tygři Praha C
74
52
17
10
41
24
53
33
skupina B Review
12. kolo 4. 12. 2021
10:00
BK R&J EBC Mělník
BA 2006´ Roudnice n.L.
58
62
21
16
33
34
48
45
skupina B Review
1. kolo 5. 12. 2021
15:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK R&J EBC Mělník
65
40
24
11
37
17
44
28
skupina B Review
13. kolo 18. 12. 2021
19:15
BA 2006´ Roudnice n.L.
AŠ Mladá Boleslav
74
55
8
19
35
28
61
39
skupina B Review
14. kolo 19. 12. 2021
15:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA LYNX Liberec
103
42
26
9
49
25
75
35
skupina B Review
17. kolo 29. 1. 2022
14:30
ŠSK Slaný
BA 2006´ Roudnice n.L.
83
71
21
19
44
35
54
56
skupina B Review
18. kolo 30. 1. 2022
09:00
BK Kladno
BA 2006´ Roudnice n.L.
69
81
14
17
29
34
50
55
skupina B Review
19. kolo 12. 2. 2022
10:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
Válečníci Děčín B
67
72
19
14
41
31
55
47
skupina B Review
20. kolo 13. 2. 2022
12:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Baník Most
57
63
18
10
37
18
52
38
skupina B Review
21. kolo 5. 3. 2022
18:00
BŠ Tygři Praha C
BA 2006´ Roudnice n.L.
69
82
13
19
35
36
51
64
skupina B Review
22. kolo 6. 3. 2022
14:30
BA Tygři Louny
BA 2006´ Roudnice n.L.
68
71
15
14
35
39
53
49
skupina B Review
2. kolo 19. 3. 2022
12:00
BK Baník Most
BA 2006´ Roudnice n.L.
56
98
9
13
19
44
33
66
skupina B Play-off čtvrtfinále Review
1. kolo 20. 3. 2022
15:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Baník Most
112
64
34
15
59
29
89
49
skupina B Play-off čtvrtfinále Review
1. kolo 2. 4. 2022
20:00
Válečníci Děčín B
BA 2006´ Roudnice n.L.
52
54
16
13
36
28
39
42
Skupina B play-off semifinále Review
2. kolo 3. 4. 2022
15:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
Válečníci Děčín B
87
72
22
18
53
38
64
58
Skupina B play-off semifinále Review
1. kolo 28. 4. 2022
19:30
BK Brandýs nad Labem
BA 2006´ Roudnice n.L.
89
74
23
18
31
53
69
50
Skupina B play-off FINÁLE Review
2. kolo 29. 4. 2022
19:30
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Brandýs nad Labem
70
79
19
20
33
33
46
57
Skupina B play-off FINÁLE Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 nadregionální soutěž 2 35
2019/20 liga 4 26
2018/19 liga 5 32
2017/18 nadregionální soutěž 1 20
2017/18 kvalifikace o ligu 3 2