Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina D Turnaj 3 19263
Lokomotiva Břeclav
TJ Znojmo
20. 11. 2021
-
TJ Lokomotiva Břeclav
Preview
skupina D Turnaj 3 19262
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Znojmo
9. 1. 2022
08:15
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová
87
30
24
7
44
14
72
16
Review
skupina D Turnaj 1 19255
Basket Kohouti
SK Žabovřesky
17. 11. 2021
09:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Štěpán Urbánek
Rastislav Frass
69
49
18
8
36
23
56
43
Review
skupina D Turnaj 1 19256
Basket Kohouti
SK Žabovřesky
17. 11. 2021
11:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Štěpán Urbánek
Rastislav Frass
67
62
18
15
32
29
48
42
Review
skupina D Turnaj 2 19258
SK Renocar Podolí
BK Vyškov
20. 11. 2021
14:00
SH Podolí u Brna Jiří Slezák
Michaela Adamcová
54
75
17
18
36
39
49
53
Review
skupina D Turnaj 3 19261
Lokomotiva Břeclav
TJ Spartak Uherský Brod
20. 11. 2021
14:00
TJ Lokomotiva Břeclav Michal Vybíral
Adam Antoš
37
63
8
10
14
29
22
46
37
63
Review
skupina D Turnaj 2 19259
BK Vyškov
SAM Brno
20. 11. 2021
16:00
SH Podolí u Brna Jiří Slezák
Michaela Adamcová
54
126
10
29
22
61
34
94
Review
skupina D Turnaj 2 19260
SK Renocar Podolí
SAM Brno
20. 11. 2021
18:00
SH Podolí u Brna Jiří Slezák
Michaela Adamcová
63
97
17
26
30
57
51
74
Review
skupina D Turnaj 5 19267
Basket Kohouti
BK Vyškov
2. 10. 2021
08:00
Základní škola Jiří Sehnal
Zdeněk Buryšek
88
58
22
10
45
23
69
39
Review
skupina D Turnaj 4 19264
SAM Brno
TJ Spartak Uherský Brod
2. 10. 2021
09:30
ZŠ nám. Svornosti Maxmilian Zavřel
Štěpán Urbánek
50
81
10
20
23
42
36
62
Review
skupina D Turnaj 5 19268
BK Vyškov
Lokomotiva Břeclav
2. 10. 2021
10:00
Základní škola Zdeněk Buryšek
Jiří Sehnal
45
59
12
18
22
21
32
42
Review
skupina D Turnaj 4 19266
SAM Brno
TJ Spartak Uherský Brod
2. 10. 2021
11:30
ZŠ nám. Svornosti Maxmilian Zavřel
Štěpán Urbánek
75
51
14
15
27
33
51
44
Review
skupina D Turnaj 5 19269
Basket Kohouti
Lokomotiva Břeclav
2. 10. 2021
12:00
Základní škola Jiří Sehnal
Zdeněk Buryšek
47
55
15
11
24
25
36
38
Review
skupina D Turnaj 6 19270
SK Žabovřesky
SK Renocar Podolí
3. 10. 2021
14:00
SH Rosnička Brno Vojtěch Marek
Natálie Kunclová
75
53
19
9
36
28
54
44
Review
skupina D Turnaj 6 19271
SK Renocar Podolí
TJ Znojmo
3. 10. 2021
16:00
SH Rosnička Brno Vojtěch Marek
Natálie Kunclová
44
54
13
17
23
28
33
41
Review
skupina D Turnaj 6 19272
SK Žabovřesky
TJ Znojmo
3. 10. 2021
18:00
SH Rosnička Brno Vojtěch Marek
Natálie Kunclová
80
52
18
15
33
26
58
32
Review
skupina D Turnaj 7 19273
BK Vyškov
TJ Znojmo
17. 10. 2021
09:00
SH Za parkem Daniela Slouková
Sandra Slouková
49
67
13
22
28
36
41
52
Review
skupina D Turnaj 9 19279
SAM Brno
SK Žabovřesky
16. 10. 2021
09:00
ZŠ nám. Svornosti Štěpán Urbánek
Vojtěch Marek
98
37
21
8
49
20
70
26
Review
skupina D Turnaj 8 19276
TJ Spartak Uherský Brod
Basket Kohouti
16. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Dominik Kotala
Břetislav Kraváček
97
45
24
10
48
18
67
31
Review
skupina D Turnaj 7 19274
TJ Znojmo
BK Vyškov
17. 10. 2021
11:00
SH Za parkem Sandra Slouková
Daniela Slouková
68
58
21
6
38
20
57
37
Review
skupina D Turnaj 9 19280
SK Žabovřesky
Lokomotiva Břeclav
16. 10. 2021
11:00
ZŠ nám. Svornosti Vojtěch Marek
Štěpán Urbánek
49
64
8
12
15
36
40
48
Review
skupina D Turnaj 8 19277
Basket Kohouti
SK Renocar Podolí
16. 10. 2021
12:00
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Dominik Kotala
68
72
21
13
40
32
52
51
Review
skupina D Turnaj 9 19281
SAM Brno
Lokomotiva Břeclav
16. 10. 2021
13:00
ZŠ nám. Svornosti Štěpán Urbánek
Vojtěch Marek
108
51
36
15
53
25
86
33
Review
skupina D Turnaj 8 19278
TJ Spartak Uherský Brod
SK Renocar Podolí
16. 10. 2021
14:00
Sportovní hala Dominik Kotala
Břetislav Kraváček
84
41
23
14
48
26
72
30
Review
skupina D Turnaj 11 19285
TJ Znojmo
Basket Kohouti
6. 11. 2021
08:30
TJ Znojmo Jiří Sehnal
Jaroslav Kočí
66
57
20
15
37
35
56
47
Review
skupina D Turnaj 12 19288
BK Vyškov
SK Žabovřesky
6. 11. 2021
09:00
SH Za parkem Daniela Slouková
Sandra Slouková
51
63
12
16
26
30
35
42
Review
skupina D Turnaj 11 19286
Basket Kohouti
SAM Brno
6. 11. 2021
10:30
TJ Znojmo Jaroslav Kočí
Jiří Sehnal
58
86
22
27
41
55
50
74
Review
skupina D Turnaj 12 19289
SK Žabovřesky
TJ Spartak Uherský Brod
6. 11. 2021
11:00
SH Za parkem Sandra Slouková
Daniela Slouková
40
90
10
19
26
45
28
67
Review
skupina D Turnaj 11 19287
TJ Znojmo
SAM Brno
6. 11. 2021
12:30
TJ Znojmo Jiří Sehnal
Jaroslav Kočí
55
62
21
13
36
32
47
51
Review
skupina D Turnaj 12 19290
BK Vyškov
TJ Spartak Uherský Brod
6. 11. 2021
13:00
SH Za parkem Daniela Slouková
Sandra Slouková
46
83
11
18
15
44
31
63
Review
skupina D Turnaj 10 19282
SK Renocar Podolí
Lokomotiva Břeclav
6. 11. 2021
15:00
SH Podolí u Brna Jiří Slezák
Michaela Adamcová
65
52
13
15
36
32
48
43
Review
skupina D Turnaj 10 19283
SK Renocar Podolí
Lokomotiva Břeclav
6. 11. 2021
16:45
SH Podolí u Brna Jiří Slezák
Michaela Adamcová
56
58
16
16
25
31
41
37
Review
skupina D Turnaj 13 19291
Basket Kohouti
TJ Znojmo
4. 12. 2021
08:30
Sportovní hala Sokola Šlapanice Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová
95
45
29
10
52
23
68
38
Review
skupina D Turnaj 14 19294
Lokomotiva Břeclav
SK Žabovřesky
5. 12. 2021
09:00
TJ Lokomotiva Břeclav Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová
62
34
9
13
30
23
49
30
62
34
Review
skupina D Turnaj 13 19292
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Znojmo
9. 1. 2022
10:15
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová
51
45
20
12
34
18
41
28
Review
skupina D Turnaj 14 19295
SK Žabovřesky
BK Vyškov
5. 12. 2021
11:00
TJ Lokomotiva Břeclav Tereza Večeřová
Štěpán Urbánek
65
51
13
16
35
26
47
38
65
51
Review
skupina D Turnaj 14 19296
Lokomotiva Břeclav
BK Vyškov
5. 12. 2021
13:00
TJ Lokomotiva Břeclav Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová
66
54
17
18
27
24
49
35
66
54
Review
skupina D Turnaj 15 19297
SK Renocar Podolí
SAM Brno
4. 12. 2021
13:00
SH Podolí u Brna Kristýna Jansová
Tereza Večeřová
71
99
10
30
31
56
49
84
Review
skupina D Turnaj 15 19298
SAM Brno
SK Renocar Podolí
4. 12. 2021
15:00
SH Podolí u Brna Kristýna Jansová
Tereza Večeřová
70
62
5
21
27
35
43
55
Review
skupina D Turnaj 13 19293
Basket Kohouti
TJ Spartak Uherský Brod
21. 1. 2022
17:45
Sportovní hala Sokola Šlapanice Jiří Krejčiřík
Aleš Chlup
63
77
13
15
32
33
48
51
Review
skupina D Turnaj 17 19303
SK Renocar Podolí
SK Žabovřesky
15. 1. 2022
09:00
SH Podolí u Brna Jan Bráblík
Kristýna Jansová
62
49
21
2
40
19
48
37
Review
skupina D Turnaj 17 19304
SK Žabovřesky
TJ Znojmo
15. 1. 2022
11:00
SH Podolí u Brna Kristýna Jansová
Jan Bráblík
47
64
9
16
28
36
39
49
Review
skupina D Turnaj 17 19305
SK Renocar Podolí
TJ Znojmo
15. 1. 2022
13:00
SH Podolí u Brna Jan Bráblík
Kristýna Jansová
78
63
24
18
47
28
69
41
Review
skupina D Turnaj 18 19306
BK Vyškov
Basket Kohouti
16. 1. 2022
13:00
SH Za parkem Martin Račanský
Daniela Slouková
71
106
15
32
35
57
58
80
Review
skupina D Turnaj 18 19307
BK Vyškov
Basket Kohouti
16. 1. 2022
15:00
SH Za parkem Martin Račanský
Sandra Slouková
74
87
13
24
30
52
47
71
Review
skupina D Turnaj 16 19300
TJ Spartak Uherský Brod
SAM Brno
15. 1. 2022
15:30
Sportovní hala Dominik Kotala
Břetislav Kraváček
85
80
22
20
40
38
52
53
74
74
Review
skupina D Turnaj 16 19301
SAM Brno
Lokomotiva Břeclav
15. 1. 2022
17:30
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Dominik Kotala
86
64
16
20
49
37
72
55
Review
skupina D Turnaj 16 19302
TJ Spartak Uherský Brod
Lokomotiva Břeclav
15. 1. 2022
19:30
Sportovní hala Dominik Kotala
Břetislav Kraváček
77
28
26
12
47
16
65
22
Review
skupina D Turnaj 19 19309
SK Žabovřesky
TJ Spartak Uherský Brod
30. 1. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina D Turnaj 19 19311
SK Žabovřesky
TJ Spartak Uherský Brod
30. 1. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina D Turnaj 20 19313
BK Vyškov
TJ Znojmo
29. 1. 2022
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
skupina D Turnaj 21 19315
Lokomotiva Břeclav
SK Renocar Podolí
30. 1. 2022
09:00
TJ Lokomotiva Břeclav Jiří Sehnal
Aleš Chlup
Preview
skupina D Turnaj 20 19312
SAM Brno
TJ Znojmo
29. 1. 2022
09:30
ZŠ nám. Svornosti Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová
Preview
skupina D Turnaj 21 19316
SK Renocar Podolí
Basket Kohouti
30. 1. 2022
11:00
TJ Lokomotiva Břeclav Aleš Chlup
Jiří Sehnal
Preview
skupina D Turnaj 20 19314
SAM Brno
TJ Znojmo
29. 1. 2022
11:30
ZŠ nám. Svornosti Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová
Preview
skupina D Turnaj 21 19317
Lokomotiva Břeclav
Basket Kohouti
30. 1. 2022
13:00
TJ Lokomotiva Břeclav Jiří Sehnal
Aleš Chlup
Preview
skupina D Turnaj 23 19321
TJ Znojmo
Lokomotiva Břeclav
12. 2. 2022
-
TJ Znojmo
Preview
skupina D Turnaj 23 19323
TJ Znojmo
Lokomotiva Břeclav
12. 2. 2022
-
TJ Znojmo
Preview
skupina D Turnaj 24 19324
Basket Kohouti
SK Žabovřesky
12. 2. 2022
-
Základní škola
Preview
skupina D Turnaj 24 19325
SK Žabovřesky
SAM Brno
12. 2. 2022
-
Základní škola
Preview
skupina D Turnaj 24 19326
Basket Kohouti
SAM Brno
12. 2. 2022
-
Základní škola
Preview
skupina D Turnaj 22 19318
BK Vyškov
SK Renocar Podolí
12. 2. 2022
14:00
SH Za parkem
Preview
skupina D Turnaj 22 19319
SK Renocar Podolí
TJ Spartak Uherský Brod
12. 2. 2022
16:00
SH Za parkem
Preview
skupina D Turnaj 22 19320
BK Vyškov
TJ Spartak Uherský Brod
12. 2. 2022
18:00
SH Za parkem
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. TJ Spartak Uherský Brod 12 11 1 926 580 23
2. SAM Brno 12 10 2 1.037 732 21
3. Basket Kohouti 12 6 6 850 812 18
4. Loko Břeclav 11 6 5 596 684 17
5. SK Renocar Podolí 12 4 8 721 844 17
6. TJ Znojmo 11 5 6 609 708 16
7. SK Žabovřesky 12 4 8 650 783 16
8. BK Vyškov 12 1 11 686 932 13

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Lipník n.B 10 26.7 1.9 8.9 /19.5 45.6 16.1
TBS Přerov 10 23.9 2.7 6.9 /16.6 41.6 15.4
Krnov 9 26.1 0.7 9.6 /18.6 51.5 17.6
SK Bruntál 9 18.2 1.8 3.1 /8.9 35.0 10.6
BC Nový Jičín 9 23.3 4.2 6.8 /12.1 56.0 13.8
NH Ostrava B 9 23.0 4.2 8.4 /18.1 46.6 13.0
Snakes Ostrava B 8 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Opava B 10 29.3 5.6 8.3 /17.5 47.4 14.5
Baník Most 14 17.5 2.9 7.0 /16.1 43.4 12.8
BK Brandýs n. L. 13 35.8 4.8 9.5 /17.5 54.2 16.2
BK NAPOS Vysoká n. L. 12 28.8 3.7 8.9 /18.8 47.3 14.6
Kanonýři Josefov 12 21.2 5.3 7.1 /16.6 42.7 12.6
TJ Sokol BK Chrudim 8 34.0 3.9 9.3 /16.7 55.6 8.6
Basketbal TJ Svitavy 12 16.6 4.8 6.7 /14.1 47.3 12.3
ADFORS Basket Litomyšl 12 34.0 5.7 6.3 /11.3 55.6 16.6
SŠB Pardubice 14 17.8 2.7 7.1 /14.0 50.8 14.6
BŠ Tygři Praha C 14 22.1 4.4 5.5 /13.0 42.3 0.9
ŠSK Slaný 13 26.0 1.8 8.6 /17.8 48.3 17.0
BA Tygři Louny 14 20.6 7.8 5.3 /12.6 42.0 13.8
BK Kladno 14 28.1 2.6 10.7 /20.3 52.6 21.6
AŠ Mladá Boleslav 14 20.8 2.6 8.7 /15.7 55.5 15.6
BA 2006 Roudnice n.L. 13 29.3 2.4 10.7 /21.6 49.5 13.9
R&J EBC Mělník 13 20.6 2.7 4.5 /12.5 35.8 14.2
BP Frýdek-Místek 5 17.0 3.2 4.8 /9.8 49.0 10.2
BA LYNX Liberec 12 16.2 3.3 3.3 /11.1 30.1 14.3
Válečníci Děčín B 14 21.9 4.3 8.6 /19.2 44.8 18.1
Loko Trutnov 10 15.3 4.6 4.0 /10.8 37.0 12.0
BK Medvědi Tábor 8 25.6 3.0 11.6 /21.2 54.7 15.5
Jiskra Domažlice 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Sokolov 7 23.0 4.9 6.4 /12.8 50.0 18.1
BC Benešov 7 14.7 3.1 6.7 /18.6 36.2 15.4
Basket Valmez 7 23.9 3.9 6.3 /12.3 51.2 16.3
SKB Rokycany 6 21.0 6.7 5.2 /11.9 43.7 16.5
BK Mariánské Lázně 7 21.7 6.6 7.3 /12.3 59.3 12.6
BK Jiskra Domažlice 6 24.2 6.8 11.0 /20.3 54.1 18.2
BK Vyškov 2 22.5 0.0 6.5 /14.5 44.8 8.5
Basket Kohouti 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Loko Břeclav 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Přeštice 5 21.0 1.8 6.6 /11.2 58.9 0.0
Tigers Č. Budějovice 6 19.8 6.2 12.3 /20.0 61.7 17.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Žatecká Kateřina 1 0 1 0 - - -
Zima Jan 12 6 6 0 - - -
Zavřel Maxmilian 2 2 0 0 - - -
Zajistí pořadatel 2 1 1 0 - - -
Vyhlídal Michal 1 1 0 0 - - -
Vybíral Michal 1 1 0 0 - - -
Vondráčková Sabina 5 2 3 0 - - -
Vondráček Marek 2 2 0 0 - - -
Veselý Jiří 13 9 4 0 - - -
Velda Pavel 8 6 2 0 - - -
Večeřová Tereza 8 1 7 0 - - -
Válek Jakub 1 1 0 0 - - -
Urbánek Štěpán 13 9 4 0 - - -
Toboláková Barbora 1 0 1 0 - - -
Tichý David 2 0 2 0 - - -
Tejček Tomáš 2 0 2 0 - - -
Tauber Pavel 2 1 1 0 - - -
Táborský Zdeněk 4 2 2 0 - - -
Štych Ondřej 1 1 0 0 - - -
Šťavík Radek 2 1 1 0 - - -
Šlehofer Martin 3 0 3 0 - - -
Šeferová Nicole 4 2 2 0 - - -
Ščurek Vojtěch 3 2 1 0 - - -
Sýkora Václav 1 0 1 0 - - -
Svoboda Karel 2 1 1 0 - - -
Svejkovský Ondřej 2 2 0 0 - - -
Strnad Pavel 1 0 1 0 - - -
Sokolovský Ladislav 4 1 3 0 - - -
Slovák Miroslav 2 2 0 0 - - -
Slovák Marek 4 0 4 0 - - -
Slovák Michal 2 2 0 0 - - -
Slouková Sandra 6 2 4 0 - - -
Slouková Daniela 6 3 3 0 - - -
Slezák Jiří 5 5 0 0 - - -
Skořepa Petr 2 2 0 0 - - -
Sklenář Tomáš 2 0 2 0 - - -
Schmidt David 6 2 4 0 - - -
Schambergerová Barbora 1 0 1 0 - - -
Shumskyy Vitaliy 3 1 2 0 - - -
Seidl Josef 1 0 1 0 - - -
Sehnal Jiří 6 4 2 0 - - -
Roubiček Tomáš 3 1 2 0 - - -
Račanský Martin 2 2 0 0 - - -
Přidal Matouš 1 1 0 0 - - -
Poživil Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Posker Jan 2 0 2 0 - - -
Porvich Lubomír 2 1 1 0 - - -
Poliček Pavel 2 1 1 0 - - -
Polda Tomáš 8 4 4 0 - - -
Pivovarský Michal 2 2 0 0 - - -
Pilch Marek 6 4 2 0 - - -
Petrisko Lukáš 4 2 2 0 - - -
Petrák Robin 1 1 0 0 - - -
Pešek Lukáš 1 1 0 0 - - -
Pechová Aneta 1 0 1 0 - - -
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 2 2 0 0 - - -
Opletal Petr 1 1 0 0 - - -
Opava Josef 1 1 0 0 - - -
Nývltová Eva 4 3 1 0 - - -
Nevřela Tomáš 1 1 0 0 - - -
Neudert Rudolf 1 0 1 0 - - -
Nesvadba Miloš 5 2 3 0 - - -
Nesper Jindřich 1 0 1 0 - - -
Němec Karel 8 4 4 0 - - -
Nehoda Pavel 1 0 1 0 - - -
Mužík Jiří 3 1 2 0 - - -
Mrzena Lukáš 8 0 8 0 - - -
Morávek Tomáš 4 3 1 0 - - -
Moravcová Lucie 1 0 1 0 - - -
Minich Radovan 1 0 1 0 - - -
Menšík Jan 1 0 1 0 - - -
Martinovská Michaela 2 2 0 0 - - -
Martiník Matěj 2 2 0 0 - - -
Martínek Karel 1 1 0 0 - - -
Marek Vojtěch 6 4 2 0 - - -
Machálek Jan 5 0 5 0 - - -
Lysov Fedor 2 0 2 0 - - -
Lejčko Jan 3 1 2 0 - - -
Latík Zdeněk 1 1 0 0 - - -
Lahovská Barbora 3 2 1 0 - - -
Kundert Mattias 5 1 4 0 - - -
Kunclová Natálie 3 0 3 0 - - -
Křenek Karel 5 5 0 0 - - -
Kremser Jakub 2 1 1 0 - - -
Krejčiřík Jiří 1 1 0 0 - - -
Krčmář Dominik 1 1 0 0 - - -
Kraváček Břetislav 6 2 4 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 1 0 1 0 - - -
Kotala Dominik 6 4 2 0 - - -
Kolář Jaroslav 4 2 2 0 - - -
Kohout Marek 4 2 2 0 - - -
Kohout Radomír 1 0 1 0 - - -
Kočí Jaroslav 3 1 2 0 - - -
Kmošek Jakub 8 6 2 0 - - -
Klapetek René 4 3 1 0 - - -
Kinka Roman 1 1 0 0 - - -
Kavka Radim 1 1 0 0 - - -
Kavan Jonáš 1 1 0 0 - - -
Karásek Jan 7 7 0 0 - - -
Kalabza Petr 1 1 0 0 - - -
Jurda Aleš 3 0 3 0 - - -
Jelínek Matouš 2 2 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 9 1 8 0 - - -
Jansová Kristýna 5 3 2 0 - - -
Chojnacká Anna 1 1 0 0 - - -
Chodura Ondřej 1 0 1 0 - - -
Chlup Aleš 1 0 1 0 - - -
Hušek Daniel 1 1 0 0 - - -
Hudec Filip 5 3 2 0 - - -
Hošťálek Jan 1 0 1 0 - - -
Hošek Václav 1 0 1 0 - - -
Holubek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Heřman Matěj 1 0 1 0 - - -
Hendrych Jan 1 1 0 0 - - -
Hecl Jan 1 1 0 0 - - -
Havrda Martin 2 1 1 0 - - -
Hasák Miroslav 2 0 2 0 - - -
Hána Michal 2 1 1 0 - - -
Hackl Filip 7 4 3 0 - - -
Galajda Václav 1 1 0 0 - - -
Frass Rastislav 2 0 2 0 - - -
Frána Petr 10 8 2 0 - - -
Dvořák Stanislav 4 2 2 0 - - -
Dub Michal 3 2 1 0 - - -
Dolinek Ivo 5 5 0 0 - - -
Doležal Vratislav 7 3 4 0 - - -
Dočkal Petr 6 3 3 0 - - -
Čabala Tadeáš 1 0 1 0 - - -
Buryšek Zdeněk 3 1 2 0 - - -
Buršík Petr 3 1 2 0 - - -
Brandejs Tomáš 10 5 5 0 - - -
Bráblík Jan 3 2 1 0 - - -
Bodláková Klára 1 0 1 0 - - -
Bočková Lenka 2 0 2 0 - - -
Billík Dennis 4 2 2 0 - - -
Bešina Marek 1 0 1 0 - - -
Balog Lukáš 2 2 0 0 - - -
Baďura Ota 1 0 1 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 1 0 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 4 3 1 0 - - -
Antoš Adam 1 0 1 0 - - -
Anton Karel 1 0 1 0 - - -
Adamcová Michaela 5 0 5 0 - - -
Abraham Aleš 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře