Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina D Turnaj 1 19255
Basket Kohouti
SK Žabovřesky
20. 11. 2021
-
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
skupina D Turnaj 1 19256
Basket Kohouti
SK Žabovřesky
20. 11. 2021
-
Sportovní hala SSK Tišnov
Preview
skupina D Turnaj 2 19258
SK Renocar Podolí
BK Vyškov
20. 11. 2021
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina D Turnaj 2 19259
BK Vyškov
SAM Brno
20. 11. 2021
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina D Turnaj 2 19260
SK Renocar Podolí
SAM Brno
20. 11. 2021
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina D Turnaj 3 19261
Lokomotiva Břeclav
TJ Spartak Uherský Brod
20. 11. 2021
09:00
TJ Lokomotiva Břeclav
Preview
skupina D Turnaj 3 19262
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Znojmo
20. 11. 2021
11:00
TJ Lokomotiva Břeclav
Preview
skupina D Turnaj 3 19263
Lokomotiva Břeclav
TJ Znojmo
20. 11. 2021
13:00
TJ Lokomotiva Břeclav
Preview
skupina D Turnaj 5 19267
Basket Kohouti
BK Vyškov
2. 10. 2021
08:00
Základní škola Jiří Sehnal
Zdeněk Buryšek
88
58
22
10
45
23
69
39
Review
skupina D Turnaj 4 19264
SAM Brno
TJ Spartak Uherský Brod
2. 10. 2021
09:30
ZŠ nám. Svornosti Maxmilian Zavřel
Štěpán Urbánek
50
81
10
20
23
42
36
62
Review
skupina D Turnaj 5 19268
BK Vyškov
Lokomotiva Břeclav
2. 10. 2021
10:00
Základní škola Zdeněk Buryšek
Jiří Sehnal
45
59
12
18
22
21
32
42
Review
skupina D Turnaj 4 19266
SAM Brno
TJ Spartak Uherský Brod
2. 10. 2021
11:30
ZŠ nám. Svornosti Maxmilian Zavřel
Štěpán Urbánek
75
51
14
15
27
33
51
44
Review
skupina D Turnaj 5 19269
Basket Kohouti
Lokomotiva Břeclav
2. 10. 2021
12:00
Základní škola Jiří Sehnal
Zdeněk Buryšek
47
55
15
11
24
25
36
38
Review
skupina D Turnaj 6 19270
SK Žabovřesky
SK Renocar Podolí
3. 10. 2021
14:00
SH Rosnička Brno Vojtěch Marek
Natálie Kunclová
75
53
19
9
36
28
54
44
Review
skupina D Turnaj 6 19271
SK Renocar Podolí
TJ Znojmo
3. 10. 2021
16:00
SH Rosnička Brno Vojtěch Marek
Natálie Kunclová
44
54
13
17
23
28
33
41
Review
skupina D Turnaj 6 19272
SK Žabovřesky
TJ Znojmo
3. 10. 2021
18:00
SH Rosnička Brno Vojtěch Marek
Natálie Kunclová
80
52
18
15
33
26
58
32
Review
skupina D Turnaj 7 19273
BK Vyškov
TJ Znojmo
17. 10. 2021
09:00
SH Za parkem Daniela Slouková
Sandra Slouková
49
67
13
22
28
36
41
52
Review
skupina D Turnaj 9 19279
SAM Brno
SK Žabovřesky
16. 10. 2021
09:00
ZŠ nám. Svornosti Štěpán Urbánek
Vojtěch Marek
98
37
21
8
49
20
70
26
Review
skupina D Turnaj 8 19276
TJ Spartak Uherský Brod
Basket Kohouti
16. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Dominik Kotala
Břetislav Kraváček
97
45
24
10
48
18
67
31
Review
skupina D Turnaj 7 19274
TJ Znojmo
BK Vyškov
17. 10. 2021
11:00
SH Za parkem Sandra Slouková
Daniela Slouková
68
58
21
6
38
20
57
37
Review
skupina D Turnaj 9 19280
SK Žabovřesky
Lokomotiva Břeclav
16. 10. 2021
11:00
ZŠ nám. Svornosti Vojtěch Marek
Štěpán Urbánek
49
64
8
12
15
36
40
48
Review
skupina D Turnaj 8 19277
Basket Kohouti
SK Renocar Podolí
16. 10. 2021
12:00
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Dominik Kotala
68
72
21
13
40
32
52
51
Review
skupina D Turnaj 9 19281
SAM Brno
Lokomotiva Břeclav
16. 10. 2021
13:00
ZŠ nám. Svornosti Štěpán Urbánek
Vojtěch Marek
108
51
36
15
53
25
86
33
Review
skupina D Turnaj 8 19278
TJ Spartak Uherský Brod
SK Renocar Podolí
16. 10. 2021
14:00
Sportovní hala Dominik Kotala
Břetislav Kraváček
84
41
23
14
48
26
72
30
Review
skupina D Turnaj 11 19285
TJ Znojmo
Basket Kohouti
6. 11. 2021
08:30
TJ Znojmo
Preview
skupina D Turnaj 12 19288
BK Vyškov
SK Žabovřesky
6. 11. 2021
09:00
SH Za parkem
Preview
skupina D Turnaj 11 19286
Basket Kohouti
SAM Brno
6. 11. 2021
10:30
TJ Znojmo
Preview
skupina D Turnaj 12 19289
SK Žabovřesky
TJ Spartak Uherský Brod
6. 11. 2021
11:00
SH Za parkem
Preview
skupina D Turnaj 11 19287
TJ Znojmo
SAM Brno
6. 11. 2021
12:30
TJ Znojmo
Preview
skupina D Turnaj 12 19290
BK Vyškov
TJ Spartak Uherský Brod
6. 11. 2021
13:00
SH Za parkem
Preview
skupina D Turnaj 10 19282
SK Renocar Podolí
SKB Tišnov
6. 11. 2021
15:00
SH Podolí u Brna
Preview
skupina D Turnaj 10 19283
SKB Tišnov
Lokomotiva Břeclav
6. 11. 2021
16:45
SH Podolí u Brna
Preview
skupina D Turnaj 10 19284
SK Renocar Podolí
Lokomotiva Břeclav
6. 11. 2021
18:30
SH Podolí u Brna
Preview
skupina D Turnaj 13 19291
Basket Kohouti
TJ Znojmo
4. 12. 2021
-
Základní škola
Preview
skupina D Turnaj 13 19292
TJ Znojmo
TJ Spartak Uherský Brod
4. 12. 2021
-
Základní škola
Preview
skupina D Turnaj 13 19293
Basket Kohouti
TJ Spartak Uherský Brod
4. 12. 2021
-
Základní škola
Preview
skupina D Turnaj 14 19294
Lokomotiva Břeclav
SK Žabovřesky
5. 12. 2021
-
TJ Lokomotiva Břeclav
Preview
skupina D Turnaj 14 19295
SK Žabovřesky
BK Vyškov
5. 12. 2021
-
TJ Lokomotiva Břeclav
Preview
skupina D Turnaj 14 19296
Lokomotiva Břeclav
BK Vyškov
5. 12. 2021
-
TJ Lokomotiva Břeclav
Preview
skupina D Turnaj 15 19297
SK Renocar Podolí
SAM Brno
4. 12. 2021
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina D Turnaj 15 19298
SAM Brno
SK Renocar Podolí
4. 12. 2021
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina D Turnaj 16 19300
TJ Spartak Uherský Brod
SAM Brno
15. 1. 2022
-
Sportovní hala
Preview
skupina D Turnaj 16 19301
SAM Brno
Lokomotiva Břeclav
15. 1. 2022
-
Sportovní hala
Preview
skupina D Turnaj 16 19302
TJ Spartak Uherský Brod
Lokomotiva Břeclav
15. 1. 2022
-
Sportovní hala
Preview
skupina D Turnaj 17 19303
SK Renocar Podolí
SK Žabovřesky
15. 1. 2022
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina D Turnaj 17 19304
SK Žabovřesky
TJ Znojmo
15. 1. 2022
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina D Turnaj 17 19305
SK Renocar Podolí
TJ Znojmo
15. 1. 2022
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina D Turnaj 18 19306
BK Vyškov
Basket Kohouti
15. 1. 2022
-
SH Za parkem
Preview
skupina D Turnaj 18 19307
BK Vyškov
Basket Kohouti
15. 1. 2022
-
SH Za parkem
Preview
skupina D Turnaj 19 19309
SK Žabovřesky
TJ Spartak Uherský Brod
29. 1. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina D Turnaj 19 19311
SK Žabovřesky
TJ Spartak Uherský Brod
29. 1. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina D Turnaj 20 19312
SAM Brno
BK Vyškov
29. 1. 2022
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
skupina D Turnaj 20 19313
BK Vyškov
TJ Znojmo
29. 1. 2022
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
skupina D Turnaj 20 19314
SAM Brno
TJ Znojmo
29. 1. 2022
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
skupina D Turnaj 21 19315
Lokomotiva Břeclav
SK Renocar Podolí
29. 1. 2022
-
TJ Lokomotiva Břeclav
Preview
skupina D Turnaj 21 19316
SK Renocar Podolí
Basket Kohouti
29. 1. 2022
-
TJ Lokomotiva Břeclav
Preview
skupina D Turnaj 21 19317
Lokomotiva Břeclav
Basket Kohouti
29. 1. 2022
-
TJ Lokomotiva Břeclav
Preview
skupina D Turnaj 22 19318
BK Vyškov
SK Renocar Podolí
12. 2. 2022
-
SH Za parkem
Preview
skupina D Turnaj 22 19319
SK Renocar Podolí
TJ Spartak Uherský Brod
12. 2. 2022
-
SH Za parkem
Preview
skupina D Turnaj 22 19320
BK Vyškov
TJ Spartak Uherský Brod
12. 2. 2022
-
SH Za parkem
Preview
skupina D Turnaj 23 19321
TJ Znojmo
Lokomotiva Břeclav
12. 2. 2022
-
TJ Znojmo
Preview
skupina D Turnaj 23 19323
TJ Znojmo
Lokomotiva Břeclav
12. 2. 2022
-
TJ Znojmo
Preview
skupina D Turnaj 24 19324
Basket Kohouti
SK Žabovřesky
12. 2. 2022
-
Základní škola
Preview
skupina D Turnaj 24 19325
SK Žabovřesky
SAM Brno
12. 2. 2022
-
Základní škola
Preview
skupina D Turnaj 24 19326
Basket Kohouti
SAM Brno
12. 2. 2022
-
Základní škola
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Loko Břeclav 4 3 1 229 249 7
2. TJ Spartak Uherský Brod 4 3 1 313 211 7
3. SAM Brno 4 3 1 331 220 7
4. TJ Znojmo 4 3 1 241 231 7
5. SK Žabovřesky 4 2 2 241 267 6
6. SK Renocar Podolí 4 1 3 210 281 5
7. Basket Kohouti 4 1 3 248 282 5
8. BK Vyškov 4 0 4 210 282 4
9. SKB Tišnov 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vojtěch Beneš BK Brandýs n. L. 17 6 1.0 13.7 4.5 0.7 2.7/4.7 57.1 1.3
David Dvořák TJ Sokol BK Chrudim 17 4 1.0 19.3 7.5 0.8 2.0/2.5 80.0 0.8
Oliver Ahmed Diop Baník Most 18 5 1.0 15.4 7.0 0.0 1.4/4.0 35.0 2.2
Matěj Pletánek SŠB Pardubice 17 6 1.0 10.0 3.3 0.7 1.3/2.3 57.1 1.8
Michal Prouza Kanonýři Josefov 15 6 1.0 10.0 3.8 0.2 1.8/3.8 47.8 0.7
33 Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 16 6 1.0 9.0 2.8 0.0 3.3/5.2 64.5 1.3
Petr Felbaba SK Bruntál 15 3 1.0 13.7 6.0 0.0 1.7/2.3 71.4 0.7
Šimon Černý R&J EBC Mělník 17 3 1.0 11.0 4.3 0.7 0.3/2.3 14.3 1.7
Šimon Čermák BP Frýdek-Místek 15 2 1.0 16.0 2.5 3.5 0.5/1.5 0.0* 4.0
Adam Abrahámek BK Lipník n.B 18 3 1.0 8.3 2.7 0.7 1.0/2.3 42.9 1.7
Vojtěch Břečka BK Medvědi Tábor 16 2 1.0 11.5 3.5 1.0 1.5/4.0 37.5 1.0
Radim Brešťanský BK Sokolov 16 2 1.0 9.5 3.5 0.5 1.0/2.0 50.0 2.0
Adam Bielko ADFORS Basket Litomyšl 16 2 1.0 9.0 3.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.0
Vaclav Burian Basket Valmez 16 2 1.0 7.5 1.0 1.0 2.5/6.0 41.7 2.0
Filip Boubelík BK Vyškov 16 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/4.5 22.2 0.5
Jindřich Brill BK Mariánské Lázně 16 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.5
Vojtěch Andrla BA LYNX Liberec 18 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/1.5 0.0* 2.5
Vít Braun Loko Trutnov 17 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.0
Martin Bleha BA Tygři Louny 17 5 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.8
Václav Bajtek KRN 15 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Jan Altynski BK Jiskra Domažlice 17 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adam Fridrich BK Kladno 17 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Martin Bitto Tigers Č. Budějovice 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Dominik Brož BK Přeštice 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bobok BC Benešov 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Matyáš Bajer ŠSK Slaný 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Damborský Basket Kohouti 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Bednařík TBS Přerov 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bartoš BŠ Tygři Praha C 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Mann SKB Tišnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Bartoň BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Baldík BK NAPOS Vysoká n. L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Daranský Basketbal TJ Svitavy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hynek Adamec BK Opava B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Behenský SKB Rokycany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Fajčák Snakes Ostrava B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Brož Válečníci Děčín B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Čank NH Ostrava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Bis TJ Znojmo 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Ciprys Loko Břeclav 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Grünwald SAM Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Aubrecht BA 2006 Roudnice n.L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Dyntr Sokol Nová Paka 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dennis Běhůnek TJ Spartak Uherský Brod 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matteo Barbieri SK Žabovřesky 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Fitz SK Renocar Podolí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Lipník n.B 3 25.3 1.3 9.3 /21.3 43.8 15.0
TBS Přerov 4 20.8 2.3 6.8 /15.3 44.3 14.5
Krnov 4 26.3 0.3 8.5 /17.8 47.9 18.3
SK Bruntál 4 17.3 1.8 5.3 /13.1 40.4 12.3
BC Nový Jičín 4 25.8 4.5 8.0 /15.0 53.3 15.0
NH Ostrava B 3 28.7 5.7 11.3 /22.6 50.0 13.3
Snakes Ostrava B 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Opava B 4 29.3 5.3 10.5 /18.8 56.0 15.3
Baník Most 5 18.2 4.0 7.4 /16.4 45.1 12.8
BK Brandýs n. L. 6 38.0 4.5 11.0 /19.5 56.4 14.5
BK NAPOS Vysoká n. L. 4 25.5 2.5 7.3 /15.8 46.0 14.8
Kanonýři Josefov 6 24.2 3.5 7.0 /17.3 40.4 13.2
TJ Sokol BK Chrudim 4 42.3 4.5 7.8 /13.1 59.6 10.5
Basketbal TJ Svitavy 4 15.5 4.5 7.3 /13.3 54.7 11.8
ADFORS Basket Litomyšl 4 43.0 4.5 7.0 /11.3 62.2 20.3
SŠB Pardubice 6 17.2 3.0 6.3 /12.6 50.0 13.0
BŠ Tygři Praha C 5 18.6 4.4 4.6 /10.6 43.4 2.6
ŠSK Slaný 6 26.5 2.5 7.2 /16.9 42.6 16.5
BA Tygři Louny 5 26.6 9.6 5.6 /15.6 35.9 17.0
BK Kladno 6 29.8 1.7 7.8 /18.3 42.7 21.8
AŠ Mladá Boleslav 6 19.2 3.2 10.2 /18.4 55.5 17.0
BA 2006 Roudnice n.L. 5 29.6 3.0 10.8 /19.8 54.5 14.2
R&J EBC Mělník 4 15.8 3.3 6.0 /13.3 45.3 15.5
BP Frýdek-Místek 3 28.3 5.3 8.0 /16.3 49.0 17.0
BA LYNX Liberec 5 18.0 3.4 4.0 /13.6 29.4 16.0
Válečníci Děčín B 5 25.8 3.0 6.4 /17.6 36.4 17.4
Loko Trutnov 4 17.3 4.5 4.5 /10.0 45.0 11.0
BK Medvědi Tábor 2 24.0 2.5 7.5 /15.0 50.0 20.0
Jiskra Domažlice 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Sokolov 2 24.5 5.0 7.5 /14.5 51.7 23.5
BC Benešov 2 14.5 3.5 7.5 /22.5 33.3 17.5
Basket Valmez 2 24.5 3.5 6.5 /13.0 50.0 17.0
SKB Rokycany 2 18.5 8.5 3.5 /12.0 29.2 16.0
BK Mariánské Lázně 2 22.0 5.0 4.5 /7.5 60.0 12.0
BK Jiskra Domažlice 2 24.5 8.0 10.5 /22.5 46.7 18.0
BK Vyškov 2 22.5 0.0 6.5 /14.5 44.8 8.5
Basket Kohouti 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Loko Břeclav 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Přeštice 1 27.0 2.0 20.0 /29.0 69.0 0.0
Tigers Č. Budějovice 1 20.0 0.0 8.0 /12.0 66.7 14.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Žatecká Kateřina 1 0 1 0 - - -
Zima Jan 6 3 3 0 - - -
Zavřel Maxmilian 2 2 0 0 - - -
Vondráčková Sabina 2 1 1 0 - - -
Veselý Jiří 6 4 2 0 - - -
Velda Pavel 4 2 2 0 - - -
Válek Jakub 1 1 0 0 - - -
Urbánek Štěpán 5 2 3 0 - - -
Tichý David 1 0 1 0 - - -
Tejček Tomáš 1 0 1 0 - - -
Táborský Zdeněk 2 1 1 0 - - -
Šťavík Radek 2 1 1 0 - - -
Šeferová Nicole 1 0 1 0 - - -
Ščurek Vojtěch 2 1 1 0 - - -
Svoboda Karel 2 1 1 0 - - -
Slovák Marek 1 0 1 0 - - -
Slovák Michal 1 1 0 0 - - -
Slouková Sandra 2 1 1 0 - - -
Slouková Daniela 2 1 1 0 - - -
Skořepa Petr 1 1 0 0 - - -
Schmidt David 2 1 1 0 - - -
Schambergerová Barbora 1 0 1 0 - - -
Sehnal Jiří 3 2 1 0 - - -
Přidal Matouš 1 1 0 0 - - -
Porvich Lubomír 1 1 0 0 - - -
Poliček Pavel 2 1 1 0 - - -
Polda Tomáš 6 3 3 0 - - -
Pilch Marek 3 2 1 0 - - -
Petrisko Lukáš 1 0 1 0 - - -
Pešek Lukáš 1 1 0 0 - - -
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 1 1 0 0 - - -
Nývltová Eva 2 1 1 0 - - -
Nevřela Tomáš 1 1 0 0 - - -
Nesvadba Miloš 2 1 1 0 - - -
Němec Karel 2 1 1 0 - - -
Nehoda Pavel 1 0 1 0 - - -
Mužík Jiří 1 0 1 0 - - -
Mrzena Lukáš 2 0 2 0 - - -
Morávek Tomáš 2 2 0 0 - - -
Moravcová Lucie 1 0 1 0 - - -
Minich Radovan 1 0 1 0 - - -
Menšík Jan 1 0 1 0 - - -
Martinovská Michaela 1 1 0 0 - - -
Marek Vojtěch 6 4 2 0 - - -
Machálek Jan 2 0 2 0 - - -
Lysov Fedor 1 0 1 0 - - -
Lejčko Jan 1 1 0 0 - - -
Latík Zdeněk 1 1 0 0 - - -
Kundert Mattias 3 1 2 0 - - -
Kunclová Natálie 3 0 3 0 - - -
Křenek Karel 2 2 0 0 - - -
Kremser Jakub 1 1 0 0 - - -
Kraváček Břetislav 3 1 2 0 - - -
Kotala Dominik 3 2 1 0 - - -
Kolář Jaroslav 2 1 1 0 - - -
Kmošek Jakub 1 1 0 0 - - -
Klapetek René 1 1 0 0 - - -
Keslerová Barbora 3 2 1 0 - - -
Kavan Jonáš 1 1 0 0 - - -
Karásek Jan 3 3 0 0 - - -
Jurda Aleš 2 0 2 0 - - -
Jedličková Kateřina 2 0 2 0 - - -
Chodura Ondřej 1 0 1 0 - - -
Hudec Filip 2 1 1 0 - - -
Heřman Matěj 1 0 1 0 - - -
Havrda Martin 2 1 1 0 - - -
Hasák Miroslav 1 0 1 0 - - -
Hána Michal 1 1 0 0 - - -
Hackl Filip 1 1 0 0 - - -
Frána Petr 5 3 2 0 - - -
Dvořák Stanislav 2 1 1 0 - - -
Dub Michal 1 1 0 0 - - -
Dolinek Ivo 3 3 0 0 - - -
Doležal Vratislav 2 0 2 0 - - -
Dočkal Petr 4 2 2 0 - - -
Buryšek Zdeněk 3 1 2 0 - - -
Buršík Petr 1 0 1 0 - - -
Brandejs Tomáš 2 1 1 0 - - -
Bodláková Klára 1 0 1 0 - - -
Bočková Lenka 1 0 1 0 - - -
Baďura Ota 1 0 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 2 1 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře