Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 19418
SKB Rokycany
BK Mariánské Lázně
2. 10. 2021
12:30
Sportovní hala SKB Jan Karásek
Petr Buršík
62
55
15
16
28
28
43
40
Review
skupina A 1. kolo 19417
BK Medvědi Tábor
BK Jiskra Domažlice
2. 10. 2021
15:30
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Hána
Stanislav Dvořák
65
70
10
9
28
36
43
54
Review
skupina A 1. kolo 19420
BK Sokolov
BC Benešov
2. 10. 2021
17:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Petr Skořepa
Matěj Heřman
64
44
18
15
41
21
59
30
Review
skupina A 2. kolo 19421
BK Jiskra Domažlice
BC Benešov
16. 10. 2021
10:00
Městská sportovní hala Jan Karásek
Jiří Mužík
97
50
32
12
55
22
82
33
Review
skupina A 2. kolo 19424
BK Medvědi Tábor
SKB Rokycany
16. 10. 2021
14:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Stanislav Dvořák
Lukáš Petrisko
61
70
18
12
28
33
44
48
Review
skupina A 2. kolo 19422
BK Přeštice
BK Sokolov
14. 10. 2021
18:00
Hala TJ Přeštice Jan Karásek
Miroslav Hasák
80
79
12
22
38
34
61
52
Review
skupina A 2. kolo 19423
BK Mariánské Lázně
Tigers Basketball České Budějovice
16. 10. 2021
18:00
Městská sportovní hala Lubomír Porvich
Radovan Minich
72
48
22
9
36
20
59
29
Review
skupina A 3. kolo 19426
Tigers Basketball České Budějovice
BK Medvědi Tábor
6. 11. 2021
11:00
SH ZŠ Kubatova Michal Pivovarský
Martin Šlehofer
80
70
21
5
38
25
55
53
Review
skupina A 3. kolo 19428
BC Benešov
BK Přeštice
6. 11. 2021
11:00
SH Benešov Petr Buršík
Josef Seidl
55
38
14
6
25
18
41
32
Review
skupina A 3. kolo 19427
BK Sokolov
BK Mariánské Lázně
12. 11. 2021
17:15
SH ISŠTE Sokolov Ondřej Štych
Ingrid Ašenbrenerová
54
77
16
16
27
36
39
61
Review
skupina A 3. kolo 19425
SKB Rokycany
BK Jiskra Domažlice
6. 11. 2021
17:45
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
66
52
15
17
29
30
47
39
Review
skupina A 4. kolo 19432
SKB Rokycany
Tigers Basketball České Budějovice
20. 11. 2021
10:00
Sportovní hala SKB Jan Karásek
Tomáš Sklenář
64
69
11
16
33
37
49
46
62
62
Review
skupina A 4. kolo 19429
BK Jiskra Domažlice
BK Přeštice
27. 2. 2022
11:00
Městská sportovní hala Jan Karásek
Pavel Tauber
92
65
32
10
54
27
74
54
Review
skupina A 4. kolo 19430
BK Mariánské Lázně
BC Benešov
20. 11. 2021
17:00
Městská sportovní hala Petr Kalabza
Pavel Tauber
79
49
26
15
37
22
58
39
Review
skupina A 4. kolo 19431
BK Medvědi Tábor
BK Sokolov
27. 11. 2021
18:30
Hala 7. ZŠ Helsinská Lukáš Petrisko
Martin Šlehofer
81
68
23
18
42
40
58
55
Review
skupina A 5. kolo 19435
BC Benešov
BK Medvědi Tábor
2. 4. 2022
09:00
SH Gymnázium Benešov Petr Buršík
Karel Martínek
61
46
10
16
24
24
41
40
Review
skupina A 5. kolo 19436
BK Přeštice
BK Mariánské Lázně
4. 12. 2021
10:00
Hala TJ Přeštice Jan Karásek
Jiří Mužík
45
60
13
20
20
31
30
45
Review
skupina A 5. kolo 19433
Tigers Basketball České Budějovice
BK Jiskra Domažlice
4. 12. 2021
11:00
SH ZŠ Kubatova Josef Opava
Martin Šlehofer
92
86
23
33
42
50
67
64
Review
skupina A 5. kolo 19434
BK Sokolov
SKB Rokycany
25. 2. 2022
18:00
SH ISŠTE Sokolov Roman Kinka
Ingrid Ašenbrenerová
78
72
21
19
36
40
64
57
Review
skupina A 6. kolo 19439
SKB Rokycany
BC Benešov
18. 12. 2021
11:30
Sportovní hala SKB Jan Karásek
Tomáš Sklenář
69
39
24
9
36
23
55
27
Review
skupina A 6. kolo 19437
BK Jiskra Domažlice
BK Mariánské Lázně
19. 12. 2021
13:00
Městská sportovní hala Václav Galajda
Lubomír Porvich
94
74
27
17
48
38
64
54
Review
skupina A 6. kolo 19440
Tigers Basketball České Budějovice
BK Sokolov
18. 12. 2021
13:45
SH ZŠ Kubatova Michal Pivovarský
Michal Hána
72
84
25
16
55
40
67
62
Review
skupina A 6. kolo 19438
BK Medvědi Tábor
BK Přeštice
17. 12. 2021
19:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Stanislav Dvořák
Lukáš Petrisko
97
37
18
11
39
17
67
29
Review
skupina A 7. kolo 19441
BK Sokolov
BK Jiskra Domažlice
15. 1. 2022
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Rudolf Neudert
77
80
20
27
38
51
60
67
Review
skupina A 7. kolo 19444
BK Mariánské Lázně
BK Medvědi Tábor
15. 1. 2022
17:00
Městská sportovní hala Jiří Mužík
Jan Hošťálek
76
69
27
15
51
32
60
50
Review
skupina A 7. kolo 19442
BC Benešov
Tigers Basketball České Budějovice
15. 1. 2022
18:00
SH Benešov Karel Martínek
Petr Buršík
40
62
11
19
18
39
30
51
Review
skupina A 7. kolo 19443
BK Přeštice
SKB Rokycany
18. 1. 2022
18:00
Hala TJ Přeštice Jan Karásek
Miroslav Hasák
70
72
20
16
41
27
56
43
Review
skupina A 8. kolo 19445
BK Jiskra Domažlice
BK Medvědi Tábor
29. 1. 2022
10:00
Městská sportovní hala Václav Galajda
Jan Hošťálek
87
64
30
13
48
24
70
43
Review
skupina A 8. kolo 19448
BC Benešov
BK Sokolov
29. 1. 2022
11:00
SH Benešov Michal Dub
Petr Buršík
56
51
15
11
29
31
39
43
Review
skupina A 8. kolo 19446
BK Mariánské Lázně
SKB Rokycany
13. 5. 2022
19:00
Městská sportovní hala Roman Kinka
Rudolf Neudert
119
58
34
10
59
32
99
51
Review
skupina A 9. kolo 19452
SKB Rokycany
BK Medvědi Tábor
12. 2. 2022
11:00
Sportovní hala SKB Tomáš Sklenář
Jan Hošťálek
62
69
13
21
36
41
48
52
Review
skupina A 9. kolo 19450
BK Sokolov
BK Přeštice
12. 2. 2022
15:00
SH ISŠTE Sokolov Roman Kinka
Ondřej Štych
88
58
16
16
47
32
60
46
Review
skupina A 9. kolo 19449
BC Benešov
BK Jiskra Domažlice
12. 2. 2022
16:00
SH Benešov Petr Buršík
Karel Martínek
43
99
17
29
29
52
37
74
Review
skupina A 9. kolo 19451
Tigers Basketball České Budějovice
BK Mariánské Lázně
12. 2. 2022
16:00
SH ZŠ Kubatova Stanislav Dvořák
Michal Pivovarský
84
59
25
16
38
31
56
52
Review
skupina A 10. kolo 19456
BK Přeštice
BC Benešov
20. 3. 2022
09:00
Hala TJ Přeštice Jan Karásek
Miroslav Hasák
63
49
20
6
35
22
53
37
Review
skupina A 10. kolo 19453
BK Jiskra Domažlice
SKB Rokycany
6. 3. 2022
10:00
Městská sportovní hala Jan Karásek
Jiří Mužík
100
51
25
13
46
28
71
48
Review
skupina A 10. kolo 19455
BK Mariánské Lázně
BK Sokolov
6. 3. 2022
15:00
Městská sportovní hala Petr Kalabza
Pavel Tauber
105
55
28
13
48
29
74
40
Review
skupina A 10. kolo 19454
BK Medvědi Tábor
Tigers Basketball České Budějovice
18. 3. 2022
18:45
Sportovní areál Mír Stanislav Dvořák
Diana Kratochvílová
72
80
25
22
40
38
54
60
Review
skupina A 11. kolo 19459
BK Sokolov
BK Medvědi Tábor
9. 1. 2022
14:00
Sokolov Roman Kinka
Tadeáš Čabala
43
68
11
14
17
34
30
51
Review
skupina A 11. kolo 19458
BC Benešov
BK Mariánské Lázně
19. 3. 2022
17:00
SH Benešov Dominik Kočovský
Miloslav Jon
37
90
7
27
14
45
25
68
Review
skupina A 11. kolo 19457
BK Přeštice
BK Jiskra Domažlice
19. 3. 2022
17:30
Hala TJ Přeštice Jiří Mužík
Jan Hošťálek
62
89
15
22
32
40
51
69
Review
skupina A 12. kolo 19462
SKB Rokycany
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB 0
20
*
Review
skupina A 12. kolo 19463
BK Medvědi Tábor
BC Benešov
10. 12. 2021
18:30
Hala 7. ZŠ Helsinská Lukáš Petrisko
Stanislav Dvořák
64
42
14
8
35
22
52
34
Review
skupina A 12. kolo 19464
BK Mariánské Lázně
BK Přeštice
5. 5. 2022
19:00
Městská sportovní hala Roman Kinka
Rudolf Neudert
97
66
23
12
49
28
75
48
Review
skupina A 13. kolo 19466
BK Přeštice
BK Medvědi Tábor
23. 4. 2022
09:00
Hala TJ Přeštice Jan Karásek
Miroslav Hasák
48
72
10
19
20
46
31
64
Review
skupina A 13. kolo 19467
BC Benešov
SKB Rokycany
23. 4. 2022
10:00
SH Benešov Barbora Toboláková
Fedor Lysov
76
49
17
22
37
31
54
41
Review
skupina A 13. kolo 19465
BK Mariánské Lázně
BK Jiskra Domažlice
23. 4. 2022
16:00
Městská sportovní hala Petr Hovorka
Jiří Mužík
77
85
17
26
40
49
56
73
Review
skupina A 14. kolo 19469
BK Jiskra Domažlice
BK Sokolov
22. 4. 2022
17:00
Městská sportovní hala Václav Galajda
Jiří Jodl
109
66
33
15
59
34
82
48
Review
skupina A 14. kolo 19472
BK Medvědi Tábor
BK Mariánské Lázně
7. 5. 2022
17:00
Sportovní areál Mír Stanislav Dvořák
Lukáš Petrisko
96
54
31
7
58
27
77
40
Review
skupina A 14. kolo 19471
SKB Rokycany
BK Přeštice
3. 5. 2022
19:30
Sportovní hala SKB Jan Karásek
Pavel Tauber
61
69
15
10
28
23
45
41
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Michal Hrdlička BK NAPOS Vysoká n. L. 18 22 1.0 23.9 8.7 1.4 2.3/4.9 47.7 1.2
Jan Podubecký BK Kladno 18 22 1.0 23.4 8.2 1.4 2.7/4.8 57.1 1.9
Jan Král ŠSK Slaný 18 24 1.0 21.2 7.8 1.1 2.3/3.2 70.1 2.7
Tomáš Rossi TJ Sokol BK Chrudim 19 24 1.0 19.8 8.5 0.4 1.8/2.9 60.9 2.2
Vojtěch Vrána BA 2006 Roudnice n.L. 17 24 1.0 17.4 6.6 0.7 2.2/4.6 47.7 2.1
Lukáš Kejmar BK Brandýs n. L. 18 25 1.0 15.9 5.8 1.1 1.0/2.2 44.6 2.0
Kryštof Šanda ŠSK Slaný 17 22 1.0 17.0 7.1 0.3 1.8/4.7 37.9 2.9
Adam Kubíček ADFORS Basket Litomyšl 17 21 1.0 17.4 6.0 1.2 2.0/3.8 51.3 1.5
Jan Kachlík TJ Sokol BK Chrudim 18 24 1.0 14.6 6.6 0.1 1.2/2.1 56.0 1.8
Patrik Piskač BK NAPOS Vysoká n. L. 18 22 1.0 15.9 6.0 0.8 1.4/2.6 53.4 2.2
Bedřich Paseka TJ Sokol BK Chrudim 19 24 1.0 13.7 4.2 1.2 1.8/3.1 56.8 1.4
Oliver Ahmed Diop Baník Most 19 22 1.0 14.9 6.9 0.0 1.2/3.3 36.1 2.5
Michal Ropek ADFORS Basket Litomyšl 18 24 1.0 13.6 4.8 1.3 0.2/0.8 0.0* 2.3
Matěj Šmíd Loko Trutnov 18 24 1.0 13.1 4.0 1.3 1.3/2.7 46.9 2.9
Alex Mašek BK Kladno 18 24 1.0 12.9 5.5 0.1 1.7/3.0 55.6 1.8
Ondřej Kahánek Baník Most 17 21 1.0 14.6 3.8 1.9 1.5/2.8 53.4 0.6
Josef Repka BA 2006 Roudnice n.L. 16 24 1.0 12.4 4.0 1.0 1.5/2.3 66.7 1.6
Vojtěch Beneš BK Brandýs n. L. 18 23 1.0 12.9 4.3 0.8 1.9/3.4 56.4 1.3
Dominik Kučera BA Tygři Louny 19 21 1.0 13.9 3.8 1.5 1.7/3.0 57.1 2.3
Matěj Pletánek SŠB Pardubice 18 24 1.0 12.0 4.6 0.5 1.4/2.8 49.3 1.8
Aleš Venzara TJ Sokol BK Chrudim 20 22 1.0 12.8 3.0 1.4 2.7/5.2 51.8 1.6
Petr Černý ADFORS Basket Litomyšl 18 24 1.0 11.7 4.4 0.7 0.8/1.2 0.0* 1.9
Aleš Kejmar BK Brandýs n. L. 19 20 1.0 13.5 5.5 0.5 1.0/1.6 0.0* 2.1
Matouš Ranostaj KRN 17 16 1.0 16.8 6.9 0.1 2.8/5.2 54.2 3.2
Filip Kočka Válečníci Děčín B 19 18 1.0 14.8 5.2 0.5 2.8/5.3 53.1 1.4
Václav Borl BK Brandýs n. L. 18 22 1.0 12.0 4.1 0.8 1.2/1.7 0.0* 1.6
Ondřej Štěpán KRN 18 11 1.0 23.6 9.5 0.1 4.3/6.4 67.1 2.7
Michal Vosáhlo Loko Trutnov 18 22 1.0 11.6 3.5 1.0 1.4/2.3 60.8 2.5
Tomáš Hlaváček R&J EBC Mělník 17 16 1.0 15.9 5.4 1.3 1.4/1.9 0.0* 1.3
Jiří Růžička BA 2006 Roudnice n.L. 16 25 1.0 10.2 3.2 0.7 1.7/4.0 43.4 1.2
Tomáš Maleček ŠSK Slaný 16 24 1.0 10.3 4.4 0.0 1.5/3.1 46.7 3.2
Petr Brada BK Přeštice 19 12 1.0 20.6 7.7 0.8 3.0/4.5 66.7 0.0
Dominik Kocek BA Tygři Louny 19 22 1.0 11.1 4.8 0.2 0.9/2.0 44.4 2.5
David Hiller Basketbal TJ Svitavy 17 18 1.0 13.6 3.6 1.6 1.7/2.2 75.0 1.6
Jáchym Cita Válečníci Děčín B 20 17 1.0 14.3 2.6 2.2 2.3/3.5 65.0 1.8
Teodor Podařil BŠ Tygři Praha C 18 18 1.0 13.4 5.6 0.2 1.7/3.9 44.3 0.1
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 18 11 1.0 21.8 4.5 3.5 2.4/4.5 52.0 1.9
Radek Miľo BC Nový Jičín 19 15 1.0 15.5 5.5 0.9 1.8/2.4 75.0 2.2
Adam Križanský BŠ Tygři Praha C 18 19 1.0 12.1 3.4 1.2 1.8/3.3 54.0 0.2
Denis Němec NH Ostrava B 17 12 1.0 18.6 6.0 1.5 2.1/5.1 41.0 2.0
Filip Mráz BA 2006 Roudnice n.L. 17 23 1.0 9.7 4.0 0.1 1.3/3.4 39.7 2.5
Boris Bobovník TBS Přerov 19 15 1.0 14.7 5.7 0.5 2.0/4.2 47.6 2.9
Jan Franěk BA 2006 Roudnice n.L. 19 20 1.0 11.1 4.8 0.1 1.3/3.3 40.0 2.5
Šimon Kubelka BK Brandýs n. L. 17 18 1.0 12.2 3.9 1.2 0.7/1.2 0.0* 2.0
Marek Bill Basket Valmez 18 13 1.0 16.6 6.2 0.7 2.2/3.5 64.4 2.8
Tomáš Svoboda BC Benešov 18 12 1.0 17.8 3.5 2.6 3.1/6.3 49.3 2.3
David Dvořák TJ Sokol BK Chrudim 18 12 1.0 17.8 6.2 1.0 2.5/4.0 62.5 1.6
Tomáš Dostálek Basketbal TJ Svitavy 16 18 1.0 11.8 4.1 0.4 2.5/5.1 48.9 2.2
Lukáš Zvolánek BK Jiskra Domažlice 18 11 1.0 19.2 5.7 2.3 0.9/2.4 38.5 1.7
Jakub Chadima Basketbal TJ Svitavy 19 24 1.0 8.7 2.0 1.3 0.6/1.0 0.0* 1.4
Matěj Krčmář Loko Trutnov 19 20 1.0 10.4 2.8 1.4 0.7/2.1 31.0 2.4
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 16 20 1.0 10.4 3.7 0.8 0.7/1.1 0.0* 1.3
Jan Grundza BA Tygři Louny 18 22 1.0 9.4 1.4 2.2 0.1/0.6 0.0* 0.6
Adam Kadeřábek TBS Přerov 18 16 1.0 12.4 4.3 0.8 1.6/2.6 59.5 2.0
Michal Pěkný BK Brandýs n. L. 19 20 1.0 9.9 3.1 0.8 1.4/2.4 58.3 0.7
Michal Mainuš BK Lipník n.B 19 16 1.0 12.3 4.4 0.4 2.3/3.4 66.7 2.3
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 17 14 1.0 13.7 4.2 1.1 1.9/2.9 63.4 2.1
Šimon Trepeš BŠ Tygři Praha C 17 13 1.0 14.7 4.1 1.8 1.0/1.6 0.0* 0.0
Lukáš Formánek ŠSK Slaný 17 24 1.0 7.8 3.3 0.0 1.3/2.3 55.4 2.3
David Fraňo Baník Most 19 17 1.0 11.0 2.9 1.0 2.2/4.1 55.1 2.8
Daniel Toman SŠB Pardubice 16 18 1.0 10.2 3.7 0.5 1.3/1.9 0.0* 1.3
Jakub Novotný BK Sokolov 17 11 1.0 16.5 5.3 1.4 1.9/3.7 51.2 2.0
Jindřich Dennison BK Mariánské Lázně 19 11 1.0 16.5 4.5 2.0 1.6/3.3 50.0 2.6
Vojtěch Synáček BK NAPOS Vysoká n. L. 16 10 1.0 18.1 6.8 0.3 3.6/5.2 69.2 2.5
Šimon Černý R&J EBC Mělník 18 19 1.0 9.5 3.5 0.5 1.1/3.4 32.8 1.9
Jan Sklenář R&J EBC Mělník 20 16 1.0 11.1 5.2 0.0 0.8/2.8 26.7 2.6
Tomáš Petrák BK Mariánské Lázně 18 12 1.0 14.8 5.9 0.0 3.0/5.7 52.9 2.3
Dominik Malý BK Lipník n.B 19 17 1.0 10.5 4.5 0.0 1.4/4.0 35.3 2.1
Ondřej Polák SŠB Pardubice 18 18 1.0 9.8 2.7 1.1 1.1/2.1 54.1 2.0
Filip Tomášek R&J EBC Mělník 18 22 1.0 8.0 3.3 0.2 0.6/2.6 24.6 1.9
Jakub Žák BK Kladno 18 19 1.0 9.1 2.8 0.5 2.1/3.8 54.2 1.6
Ondřej Holý BK Jiskra Domažlice 16 10 1.0 17.1 5.4 1.7 1.2/3.4 35.3 2.7
Damián Kravčenko BC Nový Jičín 19 16 1.0 10.6 3.4 0.9 1.1/1.3 0.0* 1.4
Marek Novotný SŠB Pardubice 18 20 1.0 8.5 2.6 0.8 0.9/1.7 0.0* 2.7
Tomáš Candrák ADFORS Basket Litomyšl 19 12 1.0 13.8 5.6 0.6 0.9/1.9 0.0* 2.2
Jan Klajl BA LYNX Liberec 17 19 1.0 8.7 2.8 0.8 0.7/1.3 0.0* 2.3
52 Jakub Korda AŠ Mladá Boleslav 19 17 1.0 9.7 4.1 0.0 1.6/2.6 60.0 1.2
Martin Beránek BK NAPOS Vysoká n. L. 19 18 1.0 9.2 3.7 0.2 1.2/2.6 44.7 1.9
Vojtěch Pilný BK Brandýs n. L. 18 21 1.0 7.9 3.5 0.2 0.3/1.0 0.0* 2.8
Šimon Kolář BK Brandýs n. L. 19 24 1.0 6.8 2.8 0.1 0.9/1.6 0.0* 2.1
František Nakielný BK Lipník n.B 19 16 1.0 10.1 3.5 0.8 0.9/2.6 34.1 3.1
Matěj Hanuš ADFORS Basket Litomyšl 16 22 1.0 7.3 2.6 0.6 0.3/0.5 0.0* 1.1
Martin Smrž BK Medvědi Tábor 18 12 1.0 13.1 4.6 0.9 1.2/2.7 43.8 1.8
Jáchym Schveinert BK Kladno 18 22 1.0 7.0 2.0 0.5 1.5/3.1 48.5 2.4
Jan Hanzal BK Medvědi Tábor 18 11 1.0 14.0 5.5 0.3 2.1/3.5 60.5 2.4
Vojtěch Bartoška BK Brandýs n. L. 18 20 1.0 7.7 3.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.3
Lukáš Pater KRN 17 12 1.0 12.6 4.5 0.4 2.3/4.8 48.3 2.8
Michal Mityska Válečníci Děčín B 19 10 1.0 15.1 4.9 1.3 1.4/3.6 38.9 2.2
Milan Hyka Válečníci Děčín B 18 19 1.0 7.9 2.1 0.9 1.0/1.2 0.0* 1.9
Filip Tichavský TBS Přerov 16 13 1.0 11.5 4.7 0.1 1.8/2.9 63.2 2.2
Václav Burian Basket Valmez 17 12 1.0 12.3 3.6 0.9 2.4/4.4 54.7 2.3
Martin Kopřiva TBS Přerov 17 14 1.0 10.4 3.1 1.1 1.1/3.0 35.7 1.3
Jakub Hasman BK Jiskra Domažlice 17 12 1.0 12.1 2.8 1.7 1.4/3.1 45.9 2.8
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 16 14 1.0 10.4 3.3 0.8 1.4/1.8 0.0* 1.2
Alexandr Jakl BK Medvědi Tábor 18 12 1.0 12.1 4.8 0.3 1.4/3.8 37.0 1.8
Matyáš Prettl BK Jiskra Domažlice 18 11 1.0 13.1 5.1 0.3 2.1/4.1 51.1 3.2
Radim Brešťanský BK Sokolov 17 11 1.0 12.9 4.3 1.2 0.8/1.5 0.0* 1.5
Jakub Laušman BK Mariánské Lázně 17 12 1.0 11.8 1.9 2.0 2.0/2.4 82.8 2.9
Lukáš Scholz BK Opava B 17 11 1.0 12.7 3.5 1.6 0.9/1.7 0.0* 0.8
Lukáš Prade BA LYNX Liberec 16 18 1.0 7.8 2.1 0.9 1.0/2.4 41.9 1.9
Adam Štěpánský Loko Trutnov 19 6 1.0 23.2 6.8 2.2 3.0/5.8 51.4 2.0
Filip Rozsíval Kanonýři Josefov 19 20 1.0 6.9 3.2 0.1 0.5/1.9 0.0* 1.1
Adam Abrahámek BK Lipník n.B 19 15 1.0 9.1 2.4 1.0 1.3/2.4 55.6 1.9
Kryštof Grujbár ADFORS Basket Litomyšl 16 24 1.0 5.6 2.4 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.4
Rudolf Hanuštiak BA LYNX Liberec 20 10 1.0 13.4 3.9 1.1 2.3/3.2 71.9 1.6
23 Michal Matoušek AŠ Mladá Boleslav 18 20 1.0 6.7 2.5 0.3 1.0/1.8 0.0* 2.2
4 Ondřej Čapek AŠ Mladá Boleslav 17 19 1.0 7.1 1.6 0.8 1.4/2.6 52.0 1.6
Michal Kastl SKB Rokycany 19 10 1.0 13.4 1.9 3.0 0.6/1.6 0.0* 4.0
33 Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 17 15 1.0 8.9 3.5 0.0 1.9/3.9 49.2 1.2
19 Richard Máj AŠ Mladá Boleslav 17 22 1.0 6.0 1.9 0.6 0.5/1.0 0.0* 1.4
Matěj Sádovský ADFORS Basket Litomyšl 19 14 1.0 9.4 3.8 0.4 0.6/1.3 0.0* 2.0
Ondřej Kocourek BA Tygři Louny 19 7 1.0 18.7 6.9 1.1 1.6/2.7 57.9 1.9
Filip Záhoř BK Jiskra Domažlice 16 10 1.0 13.0 5.3 0.1 2.1/3.5 60.0 1.8
Robert Thomas Seaborn BK Sokolov 17 10 1.0 13.0 5.2 0.4 1.4/2.1 66.7 2.4
Patrik Fedoruc Válečníci Děčín B 19 19 1.0 6.8 2.4 0.4 0.9/2.8 31.5 2.9
Adam Stárek Válečníci Děčín B 19 17 1.0 7.6 2.9 0.2 1.2/2.5 47.6 2.2
Adam Bielko ADFORS Basket Litomyšl 17 11 1.0 11.6 4.2 0.8 0.8/1.3 0.0* 1.2
Ondřej Patera BA 2006 Roudnice n.L. 20 21 1.0 6.1 2.4 0.0 1.1/2.6 42.6 1.6
Lukáš Hurta Basket Valmez 17 10 1.0 12.8 5.7 0.1 1.1/3.5 31.4 2.8
Daniel Kučera NH Ostrava B 17 10 1.0 12.8 5.9 0.1 0.7/1.8 0.0* 3.2
Jan Florčík NH Ostrava B 16 8 1.0 15.8 4.1 2.3 0.8/1.5 0.0* 0.9
Jan Sádovský SŠB Pardubice 18 10 1.0 12.6 4.7 0.5 1.7/4.1 41.5 3.3
Jiří Paidar BK Jiskra Domažlice 16 8 1.0 15.6 3.1 2.4 2.3/3.4 66.7 2.5
Vít Pochman BA 2006 Roudnice n.L. 19 6 1.0 20.8 7.3 0.7 4.2/5.8 71.4 1.3
Petr Chadima NH Ostrava B 16 16 1.0 7.8 2.2 0.9 0.8/1.6 0.0* 1.4
Vojtěch Slezák Basketbal TJ Svitavy 18 18 1.0 6.9 2.4 0.4 0.9/2.5 37.8 1.7
David Vosyka BK Kladno 18 12 1.0 10.3 4.2 0.2 1.5/4.7 32.1 2.3
Jakub Král ŠSK Slaný 18 24 1.0 5.1 1.7 0.3 0.8/1.8 0.0* 2.2
Michal Uldrych SKB Rokycany 19 11 1.0 11.1 3.0 1.3 1.3/2.6 48.3 2.5
Jakub Singer BK Kladno 16 22 1.0 5.5 2.4 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.4
Radim Jancur BK NAPOS Vysoká n. L. 16 22 1.0 5.5 1.7 0.5 0.6/1.0 0.0* 1.3
Kamil Vavrečka BK Opava B 18 8 1.0 14.8 4.0 2.3 0.0/0.3 0.0* 1.0
Tomáš Pavlů BA LYNX Liberec 20 17 1.0 6.9 1.5 1.1 0.5/1.1 0.0* 1.1
Matyáš Fichtner Válečníci Děčín B 18 20 1.0 5.9 1.3 0.9 0.7/1.5 0.0* 2.6
František Tupec ADFORS Basket Litomyšl 17 22 1.0 5.3 2.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.1
Michal Prouza Kanonýři Josefov 16 10 1.0 11.6 4.6 0.2 1.8/4.5 40.0 1.3
Milan Rýdl BC Benešov 19 11 1.0 10.4 4.3 0.3 1.0/3.4 29.7 2.5
Jan Hudlický BŠ Tygři Praha C 18 14 1.0 8.1 2.7 0.7 0.6/1.1 0.0* 0.1
88 Radek Churáček AŠ Mladá Boleslav 19 18 1.0 6.3 2.7 0.0 0.9/2.1 43.2 1.7
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomyšl 17 18 1.0 6.3 2.2 0.4 0.6/0.9 0.0* 1.3
Miroslav Turna BK Lipník n.B 17 12 1.0 9.3 4.3 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.9
Josef Gebert SKB Rokycany 19 8 1.0 13.8 4.5 1.0 1.8/4.0 43.8 4.6
Lukáš Najman BK Brandýs n. L. 19 10 1.0 10.9 5.0 0.0 0.9/1.3 0.0* 1.4
Martin Langer Basket Valmez 18 12 1.0 9.0 2.8 0.8 1.0/1.4 0.0* 1.3
Tobiáš Krpec SK Bruntál 19 9 1.0 12.0 5.1 0.4 0.4/1.1 0.0* 1.8
Jakub Knejp BK NAPOS Vysoká n. L. 16 16 1.0 6.8 1.3 1.2 0.7/1.4 0.0* 2.4
Jakub Drulák KRN 16 16 1.0 6.8 3.1 0.1 0.4/1.0 0.0* 2.4
Adam Zajíček Kanonýři Josefov 16 9 1.0 11.9 5.1 0.3 0.7/2.1 31.6 2.1
Theodor Kuba TBS Přerov 18 13 1.0 8.2 3.2 0.2 1.5/3.5 42.2 2.8
Ondřej Slanina BK Opava B 17 10 1.0 10.5 4.8 0.1 0.6/1.6 0.0* 1.9
Matyáš Hawiger Basket Valmez 16 14 1.0 7.5 1.6 1.1 0.8/1.5 0.0* 1.8
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 17 12 1.0 8.7 3.5 0.1 1.4/1.8 0.0* 2.8
Tomáš Halámek BK Přeštice 18 12 1.0 8.6 3.5 0.3 0.8/2.2 38.5 0.0
Jiří Lamač BA LYNX Liberec 20 13 1.0 7.9 3.0 0.5 0.5/1.2 0.0* 1.3
Lukáš Filipčuk BA Tygři Louny 18 17 1.0 6.0 0.8 1.4 0.4/0.6 0.0* 1.2
Vojtěch Kostka SŠB Pardubice 18 18 1.0 5.6 2.4 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.3
Tom Sosna BK Opava B 18 11 1.0 9.0 3.5 0.3 1.3/2.3 56.0 1.9
Pavel Czudek BK Opava B 16 7 1.0 14.1 4.1 1.1 2.4/3.3 73.9 2.0
Tadeáš Vacula KRN 17 14 1.0 7.0 3.1 0.0 0.9/1.7 0.0* 2.2
Jakub Polášek Basket Valmez 18 8 1.0 12.3 5.1 0.4 0.9/2.0 43.8 1.5
František Gecašek SK Bruntál 19 9 1.0 10.9 5.0 0.0 0.9/2.8 32.0 2.3
Marek Pospíchal BŠ Tygři Praha C 18 15 1.0 6.5 2.1 0.7 0.4/0.7 0.0* 0.1
Jan Ryšavý Basketbal TJ Svitavy 19 22 1.0 4.4 1.0 0.5 0.9/1.3 0.0* 1.0
Martin Kohout BK Přeštice 18 11 1.0 8.6 3.9 0.0 0.8/1.8 0.0* 0.0
Matěj Štosek Baník Most 18 17 1.0 5.6 1.5 0.6 0.6/1.5 0.0* 0.4
Tomáš Březina Loko Trutnov 19 16 1.0 5.9 2.3 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.4
Jan Stočes R&J EBC Mělník 19 21 1.0 4.5 1.6 0.4 0.1/0.3 0.0* 2.0
Vojtěch Frank SK Bruntál 19 8 1.0 11.8 3.4 1.5 0.5/1.1 0.0* 2.3
Petr Felbaba SK Bruntál 16 9 1.0 10.4 4.7 0.0 1.1/2.2 50.0 1.8
Jakub Švéda BK Kladno 17 18 1.0 5.2 1.3 0.7 0.5/0.6 0.0* 1.6
Radim Novák BK Opava B 18 10 1.0 9.2 3.6 0.6 0.2/0.3 0.0* 2.2
Marek Blahovec SKB Rokycany 18 10 1.0 9.2 3.0 0.8 0.8/1.6 0.0* 3.2
Tomáš Čagan BK Lipník n.B 19 13 1.0 7.0 2.8 0.2 0.8/1.5 0.0* 1.7
27 Tumur Delgersaikhan AŠ Mladá Boleslav 17 15 1.0 6.1 2.0 0.5 0.7/1.0 0.0* 2.3
Ondřej Lenoch TBS Přerov 18 14 1.0 6.4 2.8 0.0 0.8/1.8 0.0* 2.3
Lukáš Brož BK Přeštice 19 6 1.0 14.8 6.7 0.3 0.5/2.5 20.0 0.0
Martin Záruba BŠ Tygři Praha C 17 13 1.0 6.7 1.9 0.7 0.8/1.8 0.0* 0.0
Bohdan Hornychar BA LYNX Liberec 16 15 1.0 5.8 2.0 0.6 0.0/1.1 0.0* 1.9
Matěj Šesták SK Bruntál 19 8 1.0 10.9 2.1 1.8 1.4/5.4 25.6 3.3
Adam Kašok NH Ostrava B 17 6 1.0 14.3 4.7 0.7 3.0/4.5 66.7 1.2
Jakub Vaňura BA LYNX Liberec 19 16 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.9 0.0* 2.1
Petr Ďurana Válečníci Děčín B 17 16 1.0 5.2 1.4 0.6 0.6/1.0 0.0* 2.1
Štěpán Kocourek BA Tygři Louny 19 9 1.0 9.2 3.3 0.2 1.9/2.7 70.8 1.7
Vojtěch Novotný BŠ Tygři Praha C 17 7 1.0 11.9 3.9 0.9 1.6/3.1 50.0 0.4
Marek Volf BK Medvědi Tábor 15 4 1.0 20.3 6.5 1.3 3.5/5.0 70.0 1.5
Pavel Peroutka R&J EBC Mělník 19 18 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/1.9 0.0* 2.1
Vilém Vrbica BK NAPOS Vysoká n. L. 16 10 1.0 8.0 3.1 0.3 0.9/2.0 45.0 0.4
Daniel Fládr BK Opava B 18 12 1.0 6.7 1.1 1.4 0.3/0.6 0.0* 0.8
Vojtěch Deliš R&J EBC Mělník 19 14 1.0 5.6 1.9 0.4 0.5/1.7 0.0* 1.6
Vojtěch Tupec ADFORS Basket Litomyšl 17 14 1.0 5.6 2.7 0.0 0.2/0.5 0.0* 2.1
44 Radek Bednář AŠ Mladá Boleslav 18 17 1.0 4.6 2.1 0.1 0.3/1.2 0.0* 1.4
Jakub Ouředník BK Mariánské Lázně 18 3 1.0 26.0 9.3 1.7 2.3/3.3 70.0 3.0
Jan Bartoš BŠ Tygři Praha C 17 6 1.0 13.0 4.8 0.5 1.8/2.5 73.3 0.0
Vilém Foltýn Basket Valmez 16 10 1.0 7.7 2.5 0.5 1.2/2.0 60.0 3.0
Martin Svoboda BA Tygři Louny 19 15 1.0 5.1 0.9 0.9 0.7/1.3 0.0* 1.1
Tomáš Minařík Baník Most 19 22 1.0 3.5 0.9 0.4 0.4/1.1 0.0* 1.6
Jiří Šustek BK Lipník n.B 18 15 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.5
Antonín Drga BK Lipník n.B 19 12 1.0 6.3 2.7 0.1 0.7/1.2 0.0* 1.7
Jindřich Brill BK Mariánské Lázně 17 7 1.0 10.7 5.0 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.9
Filip Skokan Baník Most 19 19 1.0 3.9 1.4 0.1 0.9/1.9 0.0* 2.7
Jakub Fiala ŠSK Slaný 16 22 1.0 3.4 1.3 0.1 0.5/1.9 0.0* 1.4
Jan Říha BK NAPOS Vysoká n. L. 16 10 1.0 7.4 3.2 0.1 0.7/2.4 29.2 2.7
30 Ondřej Hanitz AŠ Mladá Boleslav 16 19 1.0 3.9 1.3 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.7
Simeon Trajkovski AŠ Mladá Boleslav 19 13 1.0 5.7 2.2 0.3 0.5/0.7 0.0* 0.6
Tomáš Janíček BC Nový Jičín 17 13 1.0 5.6 1.8 0.4 0.8/1.0 0.0* 0.9
Štěpán Chaloupka BK Kladno 18 18 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/1.2 0.0* 3.3
Adam Fridrich BK Kladno 18 16 1.0 4.5 1.3 0.6 0.0/0.1 0.0* 1.0
Kryštof Stránský ŠSK Slaný 17 23 1.0 3.1 1.0 0.3 0.3/0.9 0.0* 1.8
Matěj Lukasík NH Ostrava B 16 10 1.0 7.1 2.7 0.3 0.8/1.9 0.0* 1.4
Ondřej Veselý BK Medvědi Tábor 18 11 1.0 6.5 2.9 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.0
Daniel Kudela BK Opava B 17 11 1.0 6.3 2.1 0.5 0.7/2.3 32.0 1.4
Robin Klapetek BK Opava B 18 5 1.0 13.6 5.8 0.6 0.2/0.4 0.0* 1.6
David Dostálek Basketbal TJ Svitavy 19 20 1.0 3.4 1.7 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.3
Radek Pospíšil BA Tygři Louny 17 10 1.0 6.7 2.1 0.6 0.7/2.4 29.2 1.7
1 Radoslav Stojka AŠ Mladá Boleslav 18 18 1.0 3.7 1.2 0.2 0.6/1.0 0.0* 2.0
Dominik Hanák Loko Trutnov 18 20 1.0 3.4 1.4 0.2 0.1/0.2 0.0* 1.1
Pavel Daranský Basketbal TJ Svitavy 17 8 1.0 8.4 2.8 0.9 0.3/0.5 0.0* 2.0
Simon Jurdanov BC Nový Jičín 17 13 1.0 5.2 2.2 0.2 0.4/0.4 0.0* 2.2
Martin Suchánek BK Kladno 16 19 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.5
Michael Jakl BK Medvědi Tábor 19 12 1.0 5.5 2.0 0.2 1.0/1.9 0.0* 2.0
Mirek Brož BC Benešov 19 11 1.0 5.9 2.5 0.3 0.2/0.6 0.0* 1.7
Petr Hladík SKB Rokycany 19 5 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/1.2 0.0* 3.2
Radim Pavlík BA 2006 Roudnice n.L. 18 23 1.0 2.8 1.2 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.6
Jaroslav Fišer Baník Most 20 8 1.0 8.1 3.4 0.1 1.0/1.8 0.0* 2.0
Dominik Bulák BK NAPOS Vysoká n. L. 18 18 1.0 3.6 1.0 0.3 0.6/1.5 0.0* 2.4
Matěj Kramoliš BK Opava B 17 4 1.0 16.0 5.8 0.8 2.3/2.8 81.8 1.3
Tomáš Němeček TBS Přerov 18 13 1.0 4.8 1.5 0.5 0.5/0.8 0.0* 1.5
Dominik Brož BK Přeštice 17 10 1.0 6.3 2.2 0.4 0.7/1.5 0.0* 0.0
Michal Žák BK Kladno 18 7 1.0 9.0 2.3 0.9 1.9/3.6 52.0 3.6
Patrik Sahánek Kanonýři Josefov 17 23 1.0 2.7 1.1 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.6
Michal Metz BP Frýdek-Místek 17 3 1.0 21.0 8.0 1.0 2.0/4.7 42.9 2.7
Jan Altynski BK Jiskra Domažlice 18 11 1.0 5.6 2.5 0.0 0.7/1.1 0.0* 2.3
Jonáš Brýdl ADFORS Basket Litomyšl 16 11 1.0 5.6 1.8 0.5 0.4/0.5 0.0* 0.5
Jan Šidlichovský BK NAPOS Vysoká n. L. 19 4 1.0 15.5 5.3 0.8 2.8/6.0 45.8 1.8
Martin Pospíchal BŠ Tygři Praha C 16 11 1.0 5.6 1.4 0.9 0.2/0.4 0.0* 0.0
Timur Chachkhiani BŠ Tygři Praha C 18 10 1.0 6.2 1.6 0.8 0.6/1.9 0.0* 0.0
Martin Tesař Basketbal TJ Svitavy 17 20 1.0 3.1 1.4 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.2
Vojtěch Břečka BK Medvědi Tábor 17 7 1.0 8.6 2.4 0.9 1.1/2.6 44.4 1.6
Jáchym Povolný BC Benešov 19 10 1.0 6.0 2.5 0.3 0.1/0.7 0.0* 2.9
Ondřej Hejduk BK Opava B 16 9 1.0 6.6 2.7 0.1 0.9/2.2 40.0 1.3
Adam Sedláček ŠSK Slaný 17 8 1.0 7.4 2.6 0.3 1.4/2.4 57.9 2.8
Josef Miškovský BŠ Tygři Praha C 16 14 1.0 4.1 1.9 0.1 0.2/0.6 0.0* 0.0
Vít Braun Loko Trutnov 18 20 1.0 2.9 1.0 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.8
Filip Klepek BK Opava B 18 15 1.0 3.8 1.7 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.9
Jáchym Titlbach BA Tygři Louny 17 9 1.0 6.2 1.4 0.9 0.7/1.1 0.0* 1.8
Jiří Pudich NH Ostrava B 17 6 1.0 9.2 4.0 0.0 1.2/3.0 38.9 0.8
Šimon Aubus BK NAPOS Vysoká n. L. 16 12 1.0 4.5 1.8 0.3 0.3/0.6 0.0* 1.8
Marek Metz BP Frýdek-Místek 16 3 1.0 17.7 4.7 1.3 4.3/7.7 56.5 3.3
Patrik Málek SŠB Pardubice 16 13 1.0 4.1 1.0 0.6 0.2/0.5 0.0* 0.9
Jakub Mršťák NH Ostrava B 16 3 1.0 17.3 5.0 2.0 1.3/2.7 50.0 1.0
Hynek Čebiš SŠB Pardubice 17 10 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.9
Jiří Lešák SKB Rokycany 19 5 1.0 10.2 3.2 0.4 2.6/4.4 59.1 2.4
David Kovács NH Ostrava B 16 11 1.0 4.6 1.7 0.3 0.4/0.7 0.0* 1.2
Prokop Macků BŠ Tygři Praha C 16 10 1.0 5.0 2.1 0.1 0.5/1.4 0.0* 0.0
Alex Čandas BK Opava B 17 6 1.0 8.3 2.7 1.0 0.0/0.3 0.0* 1.5
Jakub Deliš R&J EBC Mělník 17 20 1.0 2.5 0.2 0.7 0.1/0.1 0.0* 0.8
Petr Veselý BK Sokolov 16 8 1.0 6.1 1.5 0.9 0.5/1.0 0.0* 1.9
Ondřej Vondrák KRN 17 18 1.0 2.7 0.9 0.0 0.8/1.3 0.0* 2.8
Daniel Jirousek TJ Sokol BK Chrudim 19 13 1.0 3.7 1.2 0.3 0.5/0.8 0.0* 0.4
Lukáš Trdlikát Loko Trutnov 18 8 1.0 6.0 1.9 0.6 0.4/0.5 0.0* 1.1
Lukáš Zídek SKB Rokycany 19 8 1.0 6.0 2.5 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.6
Martin Fiala Kanonýři Josefov 19 51 1.0 0.9 0.4 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.3
Jan Křesťan BK Opava B 17 8 1.0 6.0 1.5 0.4 1.9/2.9 65.2 2.0
Miran Saliji Loko Trutnov 17 18 1.0 2.6 0.9 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.3
Václav Bajtek KRN 16 16 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.8
Tadeáš Kolomý SK Bruntál 18 9 1.0 5.1 2.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.8
Jan Buschta BA LYNX Liberec 17 12 1.0 3.8 1.4 0.1 0.8/1.7 0.0* 1.0
Michal Baloun TJ Sokol BK Chrudim 17 4 1.0 11.3 4.8 0.5 0.3/0.5 0.0* 1.3
Maddox Dofek BC Nový Jičín 16 10 1.0 4.4 1.0 0.6 0.6/0.8 0.0* 2.7
Daniel Kolář BK Lipník n.B 17 5 1.0 8.8 3.0 0.4 1.6/3.0 53.3 1.6
David Dvořák Válečníci Děčín B 18 17 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.5
David Hošek Kanonýři Josefov 19 18 1.0 2.4 0.8 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.0
Matěj Heřt BA Tygři Louny 18 18 1.0 2.4 0.7 0.3 0.1/0.2 0.0* 1.3
Mikuláš Čank NH Ostrava B 16 3 1.0 14.3 7.0 0.0 0.3/1.7 0.0* 0.0
Ondřej Ďuriš BA 2006 Roudnice n.L. 18 17 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.1
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 16 11 1.0 3.9 1.2 0.5 0.2/0.2 0.0* 0.5
Ervín Gerö NH Ostrava B 17 3 1.0 14.3 5.0 1.0 1.3/2.3 57.1 2.3
Tadeáš Regeti BK Sokolov 18 2 1.0 21.0 9.5 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
Matěj Medáček R&J EBC Mělník 19 12 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.8
Nikola Chotěborský BA Tygři Louny 17 12 1.0 3.5 1.4 0.1 0.4/1.1 0.0* 1.6
Nikolas Míčka BA LYNX Liberec 19 14 1.0 3.0 1.3 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.4
Ondřej Kučírek Válečníci Děčín B 19 20 1.0 2.1 0.2 0.6 0.0/0.2 0.0* 0.8
Ondřej Řánek BK Sokolov 17 4 1.0 10.3 5.0 0.0 0.3/2.0 12.5 2.8
Igor Janouch BK Medvědi Tábor 19 4 1.0 10.3 3.5 0.3 2.5/3.8 66.7 1.5
21 Radim Zeman AŠ Mladá Boleslav 18 13 1.0 3.2 1.2 0.0 0.7/1.1 0.0* 1.5
Vojtěch Koreček TJ Sokol BK Chrudim 17 16 1.0 2.6 1.1 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.3
Matouš Mityska Válečníci Děčín B 19 5 1.0 8.0 3.2 0.2 1.0/2.2 45.5 2.2
Jakub Rajčan BK Opava B 17 14 1.0 2.9 0.6 0.4 0.3/0.6 0.0* 0.7
Matyáš Pažout BA 2006 Roudnice n.L. 20 3 1.0 13.3 3.0 2.0 1.3/1.3 0.0* 0.3
Tomáš Bedlek BK NAPOS Vysoká n. L. 19 12 1.0 3.3 1.3 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.3
Ondřej Smyček NH Ostrava B 17 9 1.0 4.4 2.1 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.7
František Pudich NH Ostrava B 16 5 1.0 8.0 3.4 0.0 1.2/2.2 54.5 2.0
Michal Štěnička BK Opava B 18 6 1.0 6.5 2.0 0.7 0.5/0.7 0.0* 0.5
Martin Bleha BA Tygři Louny 18 22 1.0 1.8 0.7 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.8
Daniel Čvančara Baník Most 20 18 1.0 2.2 0.5 0.3 0.3/0.7 0.0* 0.6
Tomáš Bartošík Basket Valmez 18 14 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.1
Filip Labuta Válečníci Děčín B 19 8 1.0 4.8 1.8 0.3 0.5/0.9 0.0* 1.8
David Beneš KRN 17 15 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.0
Přemysl Dubový BK Opava B 16 6 1.0 6.2 1.8 0.8 0.0/0.3 0.0* 1.0
Petr Bogáč KRN 17 15 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.5
Martin Mikenda NH Ostrava B 16 8 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.8
Vilém Novák KRN 17 13 1.0 2.8 0.5 0.6 0.1/0.2 0.0* 0.7
Benjamin Křištof Basket Valmez 18 11 1.0 3.4 1.5 0.0 0.5/1.1 0.0* 2.9
Martin Friš TJ Sokol BK Chrudim 17 8 1.0 4.6 2.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.0
Vít Gerstenberger BA 2006 Roudnice n.L. 18 19 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.8
David Zollpriester BA Tygři Louny 19 17 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.1
Kilián Krytinář BK Vyškov 19 2 1.0 18.0 8.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Matěj Valentovič Basketbal TJ Svitavy 17 8 1.0 4.5 1.6 0.1 0.9/1.8 0.0* 2.1
Jean Paul Prajka BK Sokolov 18 10 1.0 3.6 0.7 0.5 0.7/1.0 0.0* 2.3
Jakub Sochor TBS Přerov 17 13 1.0 2.7 0.7 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.4
Radim Jašek BC Nový Jičín 17 8 1.0 4.4 1.5 0.4 0.3/0.9 0.0* 1.0
Matyáš Lelek Loko Trutnov 19 6 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/1.5 0.0* 2.0
Vojtěch Kadaňka BK Opava B 17 3 1.0 11.3 4.3 0.7 0.7/1.0 0.0* 1.7
Matyáš Pierník BK Opava B 17 9 1.0 3.8 1.1 0.4 0.2/0.2 0.0* 0.7
Daniel Mrva SŠB Pardubice 18 14 1.0 2.3 0.6 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.0
Michal Báča BA LYNX Liberec 17 8 1.0 4.0 1.8 0.1 0.1/1.4 0.0* 3.0
Vojtěch Kroča BK Opava B 19 3 1.0 10.7 3.0 0.3 3.7/5.3 68.8 1.7
Tomas Van Geet BA LYNX Liberec 17 12 1.0 2.7 1.2 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.6
Jan Vaník SKB Rokycany 19 9 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.9
Marek Mašek BK Brandýs n. L. 19 16 1.0 2.0 0.6 0.1 0.5/0.9 0.0* 1.3
Matěj Háp BK NAPOS Vysoká n. L. 17 10 1.0 3.2 1.2 0.2 0.2/0.6 0.0* 2.3
Nikolas Rangl BK Medvědi Tábor 18 7 1.0 4.6 1.6 0.4 0.1/0.1 0.0* 1.1
Šimon Čermák BP Frýdek-Místek 16 2 1.0 16.0 2.5 3.5 0.5/1.5 0.0* 4.0
Petr Vrána Loko Trutnov 18 24 1.0 1.3 0.5 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.3
Lukáš Kaprál TBS Přerov 17 15 1.0 2.1 0.8 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.6
Tomáš Kmoníček BŠ Tygři Praha C 16 10 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
Lukáš Kloužek NH Ostrava B 16 6 1.0 5.2 1.8 0.2 1.0/2.3 42.9 2.5
Šimon Valenta BK Opava B 19 4 1.0 7.8 1.5 0.8 2.5/3.3 76.9 1.3
David Motyčka BK Opava B 16 4 1.0 7.5 1.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Heger BC Benešov 18 8 1.0 3.8 1.6 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.6
Martin Moravec BŠ Tygři Praha C 17 4 1.0 7.5 1.3 1.5 0.5/1.0 0.0* 0.0
Tomáš Pokorný BK NAPOS Vysoká n. L. 20 8 1.0 3.8 1.1 0.3 0.8/1.8 0.0* 3.0
Filip Řezníček BP Frýdek-Místek 16 3 1.0 10.0 4.3 0.3 0.3/0.7 0.0* 1.3
Adam Švanda ADFORS Basket Litomyšl 17 4 1.0 7.5 3.3 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.0
Ondřej Loun Válečníci Děčín B 19 3 1.0 10.0 4.3 0.0 1.3/2.7 50.0 1.7
Dominik Laszák BK Medvědi Tábor 18 5 1.0 5.8 2.6 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.6
25 Vojtěch Matoušek AŠ Mladá Boleslav 18 3 1.0 9.7 4.0 0.0 1.7/2.7 62.5 0.7
Petr Hrubý SKB Rokycany 17 7 1.0 4.1 1.7 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.4
Václav Tvardek BP Frýdek-Místek 18 2 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Josef Hornák BK Mariánské Lázně 18 8 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.5
Marek Čižmář Basket Valmez 18 5 1.0 5.6 1.2 0.8 0.8/1.0 0.0* 0.6
Filip Melichar NH Ostrava B 18 5 1.0 5.4 2.2 0.2 0.4/0.8 0.0* 2.0
Petr Málek BC Benešov 18 6 1.0 4.5 1.2 0.0 2.2/5.8 37.1 1.3
Eduard Myšák BK Opava B 17 3 1.0 9.0 3.7 0.0 1.7/2.3 71.4 2.0
Pavel Vostrčil SŠB Pardubice 18 13 1.0 2.0 0.5 0.2 0.2/0.5 0.0* 2.2
Daniel Brokl Basketbal TJ Svitavy 19 10 1.0 2.6 1.1 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.1
Šimon Červený BK Jiskra Domažlice 19 3 1.0 8.7 3.3 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.7
Jakub Krpač BA LYNX Liberec 18 21 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/1.0 0.0* 1.0
Jan Bečka Válečníci Děčín B 16 4 1.0 6.3 2.3 0.0 1.8/3.5 50.0 1.5
Jan Pogadl BK Přeštice 18 6 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Milan Novotný BK Kladno 17 13 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.9
Lukáš Barna NH Ostrava B 19 2 1.0 12.0 3.0 1.5 1.5/2.0 75.0 1.5
Alex Šprtel SK Bruntál 16 7 1.0 3.4 1.7 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.1
Michal Dobrovolný SŠB Pardubice 18 13 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.7
Milan Svozil SK Bruntál 17 9 1.0 2.7 1.0 0.2