Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 1
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kladno
28. 5. 2022
-
hala UJEP
Preview
Skupina A 1. kolo 2
Sokol Žižkov
Sokol Nová Paka
28. 5. 2022
-
hala UJEP
Preview
Skupina A 1. kolo 3
Sokol Nová Paka
SLUNETA Ústí nad Labem
28. 5. 2022
-
hala UJEP
Preview
Skupina A 1. kolo 4
BK Kladno
Sokol Žižkov
28. 5. 2022
-
hala UJEP
Preview
Skupina A 1. kolo 5
BK Kladno
Sokol Nová Paka
29. 5. 2022
-
hala UJEP
Preview
Skupina A 1. kolo 6
Sokol Žižkov
SLUNETA Ústí nad Labem
29. 5. 2022
-
hala UJEP
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. SLUNETA Ústí n. L. 0 0 0
2. Sokol Žižkov 0 0 0
3. Sokol Nová Paka 0 0 0
4. BK Kladno 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
Matěj Tegel Sokol Nová Paka 19 1
8 Artem Kartavtsev Sokol Žižkov 19 1
Martin Suchánek BK Kladno 16 1
Milan Novotný BK Kladno 17 1
4 David Habrda Sokol Karviná 17 1
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 17 1
Jakub Velčovský BP Frýdek-Místek 16 1
Adam Lautner BP Frýdek-Místek 16 1
Bruno Volný BP Frýdek-Místek 16 1
Lukáš Zvolánek BK Jiskra Domažlice 18 1
Michal Máj BP Frýdek-Místek 16 1
Michal Metz BP Frýdek-Místek 17 1
4 Adam Matuška Sokol Žižkov 17 1
Matěj Kracík Sokol Nová Paka 15 1
Filip Hackl BK Kladno 19 1
Matouš Thienel Sokol Karviná 17 1
24 Adam Večerka Sokol Žižkov 17 1
Ondřej Holý BK Jiskra Domažlice 16 1
6 Vojtěch Klusák Sokol Žižkov 17 1
Jakub Singer BK Kladno 16 1
Tomáš Fedor Sokol Nová Paka 16 1
Lukáš Kaupovský BK Kladno 17 1
Michal Juraszek Sokol Karviná 18 1
Jiří Kovář Sokol Nová Paka 16 1
Šimon Vondraš BK Jiskra Domažlice 16 1
Václav Vlček Sokol Karviná 19 1
Jiří Herman SLUNETA Ústí n. L. 16 1
Jakub Hasman BK Jiskra Domažlice 17 1
Jiří Vlášek BK Jiskra Domažlice 18 1
Cedric Oupoh Lions J. Hradec 16 1
Filip Záhoř BK Jiskra Domažlice 16 1
Vojtěch Příbek BK Jiskra Domažlice 17 1
2 Antonín Kopic Sokol Žižkov 17 1
Vojtěch Mach BK Jiskra Domažlice 16 1
Martin Franěk BK Jiskra Domažlice 17 1
18 Jakub Buchtík Sokol Karviná 18 1
5 Benedikt Marek Sokol Žižkov 17 1
23 Vojtěch Dohnálek Sokol Žižkov 17 1
14 Tomáš Navrátil Sokol Žižkov 17 1
Kryštof Grujbár ADFORS Basket Litomyšl 16 1
Martin Straka Lions J. Hradec 16 1
Marek Metz BP Frýdek-Místek 16 1
Šimon Čermák BP Frýdek-Místek 16 1
12 Jan Jaromír Varhaník Sokol Žižkov 18 1
Lukáš Sušila Sokol Karviná 17 1
Jan Altynski BK Jiskra Domažlice 18 1
Jakub Krutílek BC Nový Jičín 16 1
Vojta Kočárník SLUNETA Ústí n. L. 19 1
7 Jan Pavel Crowe Sokol Žižkov 18 1
Jan Kvapil SLUNETA Ústí n. L. 17 1
16 Matěj Jeřáb Sokol Žižkov 19 1
Jakub Martinec Sokol Nová Paka 15 1
Martin Froš Sokol Nová Paka 15 1
Tomáš Jarolímek Sokol Nová Paka 16 1
Alex Mašek BK Kladno 18 1
Jiří Král BC Nový Jičín 18 1
Damir Etem SLUNETA Ústí n. L. 18 1
Matyáš Kubín Sokol Nová Paka 19 1
Jakub Kojzar BK Jiskra Domažlice 18 1
Tomáš Durčok Sokol Karviná 15 1
Patrik Šebesta BP Frýdek-Místek 18 1
Tomáš Kment BC Nový Jičín 16 1
14 Matyáš Nowak Sokol Karviná 18 1
Šimon Červený BK Jiskra Domažlice 19 1
20 Jan Řeháček Sokol Žižkov 18 1
Erik Lubojacký BC Nový Jičín 16 1
Jan Potěšil BP Frýdek-Místek 18 1
Jiří Koňařík Sokol Karviná 19 1
Alex kubáň Sokol Karviná 18 1
Jakub Jakus Sokol Karviná 17 1
16 Philip Maximilian Magendans Sokol Žižkov 18 1
Matěj Otýpka BP Frýdek-Místek 16 1
Radek Miľo BC Nový Jičín 19 1
Maddox Dofek BC Nový Jičín 16 1
19 David Douša Sokol Žižkov 17 1
Ivan Jetmar ADFORS Basket Litomyšl 16 1
Filip Řezníček BP Frýdek-Místek 16 1
Simon Jurdanov BC Nový Jičín 17 1
Jiří Černoch BC Nový Jičín 18 1
Filip Morong Sokol Nová Paka 19 1
Filip Brodský SLUNETA Ústí n. L. 17 1
Michal Brumlich Sokol Nová Paka 15 1
Daniel Petrusek BC Nový Jičín 17 1
Ondřej Socha Sokol Nová Paka 17 1
11 Simeon Srejič Sokol Žižkov 19 1
Milan Tobiška ADFORS Basket Litomyšl 16 1
12 Lukáš Sojka Sokol Karviná 19 1
Marek Górak BC Nový Jičín 16 1
8 Rostislav Motyka Sokol Karviná 19 1
Josef Vančura Sokol Nová Paka 15 1
Tomáš Janíček BC Nový Jičín 17 1
Hanuš Pešat BC Nový Jičín 17 1
Adam Fridrich BK Kladno 18 1
Jakub Sedlák Sokol Karviná 19 1
Martin Mikšovský SLUNETA Ústí n. L. 17 1
3 Jan Král Sokol Žižkov 18 1
Vincent Šedivý SLUNETA Ústí n. L. 18 1
Ervín Gerö BC Nový Jičín 17 1
Šimon Fanta Sokol Nová Paka 17 1
11 Petr Belák Sokol Karviná 19 1
Daniel Tomek Sokol Karviná 19 1
13 Dominik Tomek Sokol Karviná 19 1
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomyšl 17 1
Jiří Paidar BK Jiskra Domažlice 16 1
Benjamín Navrátil BP Frýdek-Místek 17 1
Jakub Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 18 1
21 Filip Clowez Sokol Žižkov 18 1
6 Šimon Veselý Sokol Karviná 19 1
24 Josef Michálek Sokol Žižkov 19 1
David Vosyka BK Kladno 18 1
Jáchym Schveinert BK Kladno 18 1
Michal Žák BK Kladno 18 1
Ondřej Skočdopole BK Kladno 18 1
Štěpán Chaloupka BK Kladno 18 1
Jakub Žák BK Kladno 18 1
Matěj Kovařík SLUNETA Ústí n. L. 17 1
Michal Ropek ADFORS Basket Litomyšl 18 1
Ondřej Matuška SLUNETA Ústí n. L. 19 1
Ondřej Novák SLUNETA Ústí n. L. 17 1
Vojtěch Klička BK Jiskra Domažlice 18 1
Tomáš Candrák ADFORS Basket Litomyšl 19 1
Vojtěch Turek Sokol Nová Paka 18 1
Filip Suchomel ADFORS Basket Litomyšl 18 1
Jan Jelínek Sokol Nová Paka 18 1
Ondřej Svoboda Sokol Nová Paka 19 1
Matěj Sádovský ADFORS Basket Litomyšl 19 1
Michal Kala SLUNETA Ústí n. L. 18 1
Radim Jašek BC Nový Jičín 17 1
9 Kryštof Kopecký Sokol Žižkov 18 1
11 Ondřej Večerka Sokol Žižkov 19 1
22 Jan Hendrych Sokol Žižkov 18 1
17 Kryštof Havlíček Sokol Žižkov 18 1
Damián Kravčenko BC Nový Jičín 19 1
Matyáš Prettl BK Jiskra Domažlice 18 1
Jakub Škarda BK Jiskra Domažlice 18 1
Libor Škarda BK Jiskra Domažlice 16 1
Vojtěch Ticháček BK Jiskra Domažlice 18 1
Dominik Grössl BK Jiskra Domažlice 19 1
Ondřej Petržík BK Jiskra Domažlice 17 1
Tomáš Dyntr Sokol Nová Paka 18 1
Michal Srp SLUNETA Ústí n. L. 17 1
Jan David SLUNETA Ústí n. L. 16 1
13 Matyáš Prell Sokol Žižkov 19 1
Marek Zvolánek Lions J. Hradec 16 1
17 Vojtěch Kučeva Sokol Karviná 17 1
Jakub Dombek BP Frýdek-Místek 18 1
15 Matouš Čížek Sokol Žižkov 17 1
Jan Podubecký BK Kladno 18 1
Jakub Švéda BK Kladno 17 1
Tomáš Jandl BC Nový Jičín 16 1
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 16 1
Jakub Žídek BC Nový Jičín 16 1
Adam Reithar BK Jiskra Domažlice 17 1
10 Kryštof Klein Sokol Žižkov 18 1
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 17 1
Denis Němec BC Nový Jičín 17 1
Vojtěch Brom Lions J. Hradec 17 1
Marek Wittek BP Frýdek-Místek 18 1
Václav Tvardek BP Frýdek-Místek 18 1
Ondřej Zámorský BP Frýdek-Místek 18 1
Vojtěch Tupec ADFORS Basket Litomyšl 17 1
František Tupec ADFORS Basket Litomyšl 17 1
Adam Bielko ADFORS Basket Litomyšl 17 1
25 Jan Vejdovec Sokol Žižkov 17 1
Matěj Hájek BC Nový Jičín 16 1
Adam Švanda ADFORS Basket Litomyšl 17 1
Jan Rothanzl SLUNETA Ústí n. L. 18 1
14 Lukáš Filipiak Sokol Karviná 18 1
Filip Růžek SLUNETA Ústí n. L. 18 1
Peter Daško SLUNETA Ústí n. L. 18 1
Josef Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 16 1
10 Ondřej Ciasnocha Sokol Karviná 19 1
Martin Černý SLUNETA Ústí n. L. 16 1
Václav Stráda SLUNETA Ústí n. L. 17 1
Adam Šinovský SLUNETA Ústí n. L. 16 1
Michal Dadák Sokol Karviná 19 1
Petr Černý ADFORS Basket Litomyšl 18 1
Jordan Oupoh Lions J. Hradec 17 1
Filip Šulc Sokol Nová Paka 15 1
Ondřej Minář Lions J. Hradec 17 1
Michal Grill Lions J. Hradec 16 1
18 Patrik Šeda Sokol Žižkov 19 1
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 16 1
Matěj Hanuš ADFORS Basket Litomyšl 16 1
Daniel Král ADFORS Basket Litomyšl 17 1
Adam Kubíček ADFORS Basket Litomyšl 17 1
Jonáš Brýdl ADFORS Basket Litomyšl 16 1
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 15 1
Josef Chlup ADFORS Basket Litomyšl 18 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře