Karel Vagner
Národnost
CZE
Ročník narození
2007 -
17 let
Aktuální klub
Sokol Žižkov B
Výška
165 cm
Kariéra
Sezony
8
Zápasy
193
Procento vítězství
43.5%
Počet klubů
2
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B | TJ Sok.Žiž 1mix | 14 | 0.5 | 0.2 | 0 | 0.1/0.6 | 12.5 | - |
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze | Sokol Žižkov Cubs | 17 | 2.5 | 1.1 | 0 | 0.2/1 | 23.5 | - |
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze | Sokol Žižkov Cubs | 21 | 8.2 | 3.6 | 0 | 1/2.8 | 36.2 | - |
2020/21 žáci U15 - Základní fáze | Sokol Žižkov A | 1 | 2.0 | 1 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" | VelOhrU13B | 7 | 4.7 | 2.1 | 0 | 0.4/1.4 | 30.0 | - |
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" | VelOhrU13B | 6 | 4.3 | 2.2 | 0 | 0/1.7 | 0.0 | - |
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace B | Sokol Žižkov Cubs | 6 | 1.5 | 0.7 | 0 | 0.2/1 | 16.7 | - |
2018/19 starší minižáci U13 - F2 | Sokol Žižkov Cubs | 14 | 5.4 | 2.4 | 0 | 0.6/2.6 | 21.6 | - |
2018/19 mladší minižáci U12 - Kvalifikace B | Sokol Žižkov Cubs | 6 | 8.2 | 3.7 | 0 | 0.8/2.8 | 29.4 | - |
2018/19 mladší minižáci U12 - F2 | Sokol Žižkov Cubs | 16 | 7.1 | 3.1 | 0 | 1/2.9 | 34.0 | - |
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina F | Sokol Žižkov | 6 | 3.0 | 1.3 | 0 | 0.3/1.3 | 25.0 | - |
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. C | Sokol Žižkov | 3 | 2.7 | 1.3 | 0 | 0/0.7 | 0.0 | - |
2021/22 žáci U15 - Základní fáze | Sokol Žižkov A | 2 | 19.5 | 9 | 0 | 1.5/3 | 50.0 | - |
2021/22 kadeti U17 - Základní fáze | Sokol Žižkov C | 9 | 2.3 | 1 | 0 | 0.3/0.8 | 42.9 | - |
2021/22 kadeti U17 - F1 | Sokol Žižkov C | 6 | 2.5 | 0.7 | 0.3 | 0.2/1 | 16.7 | - |
2021/22 žáci U15 - F1 | Sokol Žižkov A | 5 | 7.2 | 2.6 | 0.6 | 0.2/1.6 | 12.5 | - |
2022/23 kadeti U17 - Skupina C | Sokol Žižkov B | 15 | 4.9 | 2 | 0.1 | 0.7/1.3 | 52.6 | - |
2023/24 kadeti U17 - Skupina D | Sokol Žižkov B | 4 | 6.5 | 1.8 | 0.8 | 0.8/2.5 | 30.0 | - |
2023/24 junioři U19 - Skupina C | Sokol Žižkov B | 8 | 5.3 | 1.6 | 0.5 | 0.5/1.3 | 40.0 | - |
2023/24 kadeti U17 - Skupina C | Sokol Žižkov B | 9 | 8.1 | 3.2 | 0.3 | 0.7/2 | 33.3 | - |
2023/24 junioři U19 - Základní fáze | Sokol Žižkov C | 13 | 7.5 | 2.4 | 0.7 | 0.6/1.3 | 47.1 | - |
2023/24 kadeti U17 - Skupina B + C o 1. - 8. místo | Sokol Žižkov B | 3 | 17.7 | 6 | 1.7 | 0.7/1.3 | 50.0 | - |
2023/24 junioři U19 - skupina C o 5. - 7. místo | Sokol Žižkov B | 2 | 7.5 | 1.5 | 1.5 | 0/1 | 0.0 | - |
Průměr za kariéru | 21.4 | 5.4 | 2.2 | 0.2 | 0.5/1.7 | 67.1 | 1.6 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | B | 2B | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. 5. 2023 | Skupina D | BK Pelhřimov | 15 | 3 | 3 | 0/4 | 0.0 |
27. 5. 2023 | Skupina D | TJ Šumperk | 5 | 2 | 0 | 1/1 | 100.0 |
28. 5. 2023 | Skupina D | BK Bizoni Náchod | 6 | 2 | 0 | 2/5 | 40.0 |
28. 5. 2023 | Skupina D | BC Nový Jičín | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
30. 9. 2023 | Skupina C | BK Beroun | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
2. 10. 2023 | Základní fáze | Sokol Kbely B | 11 | 4 | 1 | 0/0 | 0 |
1. 10. 2023 | Skupina C | BK Kladno | 4 | 2 | 0 | 0/4 | 0.0 |
13. 10. 2023 | Skupina C | BA 2006 Roudnice n.L. | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
14. 10. 2023 | Skupina C | Radotínský SK | 20 | 10 | 0 | 0/0 | 0 |
4. 10. 2023 | Skupina C | BA 2006 Roudnice n.L. | 8 | 2 | 1 | 1/2 | 50.0 |
12. 10. 2023 | Základní fáze | Sokol Vyšehrad B | 5 | 2 | 0 | 1/2 | 50.0 |
19. 10. 2023 | Základní fáze | Radotínský SK | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
21. 10. 2023 | Skupina C | BA LYNX Liberec | 8 | 4 | 0 | 0/0 | 0 |
22. 10. 2023 | Skupina C | AŠ Mladá Boleslav | 8 | 3 | 0 | 2/6 | 33.3 |
30. 10. 2023 | Základní fáze | PORG Basket | 5 | 1 | 1 | 0/0 | 0 |
11. 11. 2023 | Skupina C | Válečníci Děčín B | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
12. 11. 2023 | Skupina C | SloVarn U19 | 6 | 1 | 1 | 1/2 | 50.0 |
23. 11. 2023 | Základní fáze | Sokol Kbely B | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
27. 11. 2023 | Základní fáze | Sokol Vyšehrad B | 10 | 3 | 1 | 1/1 | 100.0 |
13. 1. 2024 | Skupina C | SloVarn U19 | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
14. 1. 2024 | Skupina C | Válečníci Děčín B | 6 | 0 | 2 | 0/0 | 0 |
10. 12. 2023 | Skupina C | BK Beroun | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
7. 1. 2024 | Skupina C | Radotínský SK | 22 | 9 | 1 | 1/2 | 50.0 |
20. 1. 2024 | Skupina C | BK Č. Brod | 12 | 2 | 2 | 2/2 | 100.0 |
21. 1. 2024 | Skupina C | BC Benešov | 6 | 2 | 0 | 2/4 | 50.0 |
11. 1. 2024 | Základní fáze | Fenix Modřany | 4 | 1 | 0 | 2/3 | 66.7 |
18. 1. 2024 | Základní fáze | Sokol Kbely B | 8 | 4 | 0 | 0/0 | 0 |
25. 1. 2024 | Základní fáze | Sokol Vyšehrad B | 13 | 5 | 1 | 0/0 | 0 |
1. 2. 2024 | Základní fáze | Radotínský SK | 9 | 3 | 0 | 3/5 | 60.0 |
4. 11. 2023 | Skupina C | BC Benešov | 4 | 2 | 0 | 0/2 | 0.0 |
5. 11. 2023 | Skupina C | BK Č. Brod | 3 | 1 | 0 | 1/2 | 50.0 |
11. 2. 2024 | Skupina B + C o 1. - 8. místo | SKB Rokycany | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
7. 3. 2024 | Základní fáze | Sokol Kbely B | 3 | 0 | 1 | 0/0 | 0 |
9. 3. 2024 | skupina C o 5. - 7. místo | Válečníci Děčín B | 5 | 1 | 1 | 0/0 | 0 |
11. 3. 2024 | Základní fáze | Sokol Vyšehrad B | 14 | 2 | 3 | 1/4 | 25.0 |
16. 3. 2024 | Skupina B + C o 1. - 8. místo | SKB Rokycany | 29 | 11 | 2 | 1/1 | 100.0 |
17. 3. 2024 | Skupina B + C o 1. - 8. místo | Medvědi Tábor | 20 | 5 | 3 | 1/3 | 33.3 |
19. 3. 2024 | Základní fáze | Radotínský SK | 9 | 3 | 1 | 0/2 | 0.0 |
23. 3. 2024 | skupina C o 5. - 7. místo | Jižní Supi | 10 | 2 | 2 | 0/2 | 0.0 |
Celkem | 39 | 306 | 101 | 27 | 23/61 | 37.7 | |
Průměr | 39 | 7.8 | 2.6 | 0.7 | 0.6/1.6 | 37.7 |
Soupeř | Z | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
TJ Sokol Dubeč | 6 | 9.3 | 4.0 | 0.0 | 1.3/5.2 | 25.8 | 2.5 |
Sokol Vyšehrad B | 4 | 10.5 | 3.0 | 1.3 | 0.8/1.8 | 42.9 | 0.5 |
Radotínský SK | 3 | 14.0 | 6.3 | 0.3 | 0.3/0.7 | 50.0 | 3.0 |
Sokol Vyšehrad | 4 | 8.8 | 3.8 | 0.0 | 1.3/3.0 | 41.7 | 2.0 |
SKB Rokycany | 2 | 16.5 | 6.5 | 1.0 | 0.5/0.5 | 100.0 | - |
BA Radotín | 2 | 16.0 | 8.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
Sokol Kbely | 4 | 7.8 | 3.3 | 0.0 | 1.3/2.5 | 50.0 | 1.0 |
BA Radotín | 4 | 6.3 | 2.8 | 0.0 | 0.8/2.8 | 27.3 | 1.8 |
Sokol Kbely B | 4 | 6.0 | 2.3 | 0.5 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.3 |
Radotínský SK | 3 | 7.3 | 2.7 | 0.3 | 1.0/2.3 | 42.9 | - |
Sokol Kbely | 4 | 5.5 | 2.0 | 0.0 | 1.5/2.5 | 60.0 | 2.8 |
AŠ Mladá Boleslav | 3 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 1.0/2.3 | 42.9 | 1.3 |
BK Č. Brod | 5 | 4.2 | 1.2 | 0.4 | 0.6/0.8 | 75.0 | 1.2 |
Medvědi Tábor | 1 | 20.0 | 5.0 | 3.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | - |
Tygři Praha B | 3 | 6.7 | 3.3 | 0.0 | 0.0/0.7 | 0.0 | 1.7 |
Ber U13B | 4 | 4.5 | 2.0 | 0.0 | 0.5/1.5 | 33.3 | - |
Sokol Vyšehrad | 3 | 6.0 | 2.3 | 0.0 | 1.3/5.0 | 26.7 | 1.7 |
TJ Sokol Dubeč | 4 | 4.0 | 1.8 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 2.0 |
BK Pelhřimov | 1 | 15.0 | 3.0 | 3.0 | 0.0/4.0 | 0.0 | 5.0 |
PORG Basket | 2 | 6.5 | 2.5 | 0.5 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
BA 2006 Roudnice n.L. | 2 | 6.0 | 2.0 | 0.5 | 0.5/1.0 | 50.0 | 3.0 |
Válečníci Děčín B | 3 | 3.7 | 0.3 | 1.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BC Kolín | 3 | 3.7 | 1.7 | 0.0 | 0.3/1.3 | 25.0 | 2.7 |
USK Praha B | 2 | 5.5 | 2.0 | 0.5 | 0.0/0.5 | 0.0 | 3.5 |
BC Benešov | 2 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | - |
Jižní Supi | 1 | 10.0 | 2.0 | 2.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | - |
BA Sparta | 2 | 5.0 | 2.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.5 |
BA Sparta | 3 | 3.3 | 1.3 | 0.0 | 0.7/1.7 | 40.0 | 1.0 |
BK Brandýs n. L. | 1 | 8.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
SloVarn U19 | 2 | 4.0 | 1.0 | 0.5 | 0.5/1.0 | 50.0 | - |
AŠ Mladá Boleslav | 1 | 8.0 | 3.0 | 0.0 | 2.0/6.0 | 33.3 | - |
BA LYNX Liberec | 1 | 8.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Porg Basket | 2 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Sokol Pražský | 3 | 2.3 | 0.7 | 0.0 | 1.0/2.7 | 37.5 | 1.7 |
Tygři U13B | 2 | 3.5 | 1.5 | 0.0 | 0.5/5.0 | 10.0 | - |
Sokol Kbely B | 4 | 1.5 | 0.3 | 0.3 | 0.3/1.0 | 25.0 | 3.5 |
BK Bizoni Náchod | 1 | 6.0 | 2.0 | 0.0 | 2.0/5.0 | 40.0 | 3.0 |
Sokol Kbely | 2 | 2.5 | 1.0 | 0.0 | 0.5/3.0 | 16.7 | 2.5 |
PORG Basket | 1 | 5.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
TJ Šumperk | 1 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 5.0 |
Fenix Modřany | 1 | 4.0 | 1.0 | 0.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | - |
BK Kladno | 1 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/4.0 | 0.0 | 5.0 |
BKj Kralupy | 3 | 1.3 | 0.0 | 0.3 | 0.3/0.7 | 50.0 | 1.7 |
Tygři Brno | 1 | 3.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 4.0 |
BK Beroun | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 2.0 |
Sokol Kbely B | 1 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
ŠSK Sla U13 | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 0.5 |
Porg Basket | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
BK Vlci Žďár | 1 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
Ben U13B | 2 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 0.5 |
BA Sparta | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
BC Nový Jičín | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Sj. BK Litoměřice | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | - |
Basketbal TJ Svitavy | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 4.0 |