Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 19007
TJ Sokol BK Chrudim
Basketbal TJ Svitavy
18. 9. 2021
09:00
hala TJ Sokol Chrudim Martin Havrda
Petr Dočkal
126
45
29
12
60
22
98
33
Review
skupina C 1. kolo 19001
Kanonýři Josefov
BK NAPOS Vysoká n. L.
15. 1. 2022
10:00
Tělocvična SŠŘ Jan Zima
Tomáš Roubiček
71
56
22
15
39
32
52
43
Review
skupina C 1. kolo 19008
TJ Sokol BK Chrudim
Basketbal TJ Svitavy
18. 9. 2021
11:00
hala TJ Sokol Chrudim Petr Dočkal
Martin Havrda
138
32
37
8
74
17
109
24
Review
skupina C 1. kolo 19002
Kanonýři Josefov
BK NAPOS Vysoká n. L.
15. 1. 2022
12:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Roubiček
Jan Zima
73
62
28
13
38
32
61
47
Review
skupina C 1. kolo 19003
ADFORS Basket Litomyšl
SŠB Pardubice
18. 9. 2021
17:00
Městská hala Litomyšl Karel Svoboda
Karel Němec
123
34
33
6
68
16
90
22
Review
skupina C 1. kolo 19004
ADFORS Basket Litomyšl
SŠB Pardubice
18. 9. 2021
18:45
Městská hala Litomyšl Karel Němec
Karel Svoboda
129
30
29
8
66
17
100
22
Review
skupina C 2. kolo 19013
SŠB Pardubice
Loko Trutnov
2. 10. 2021
09:00
SH ZŠ Studánka Zdeněk Táborský
Eva Nývltová
58
53
14
10
28
26
44
42
Review
skupina C 2. kolo 19015
Kanonýři Josefov
ADFORS Basket Litomyšl
2. 10. 2021
09:30
Tělocvična SŠŘ Tomáš Polda
Tomáš Brandejs
57
97
16
25
30
51
41
81
Review
skupina C 2. kolo 19014
SŠB Pardubice
Loko Trutnov
2. 10. 2021
11:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
Zdeněk Táborský
65
54
22
9
36
23
50
48
Review
skupina C 2. kolo 19016
Kanonýři Josefov
ADFORS Basket Litomyšl
2. 10. 2021
11:30
Tělocvična SŠŘ Tomáš Brandejs
Tomáš Polda
52
77
10
21
22
40
34
60
Review
skupina C 2. kolo 19009
BK NAPOS Vysoká n. L.
Basketbal TJ Svitavy
2. 10. 2021
12:30
SH Vysoká nad Labem Jan Zima
Petr Dočkal
63
61
13
13
25
25
51
38
Review
skupina C 2. kolo 19010
BK NAPOS Vysoká n. L.
Basketbal TJ Svitavy
2. 10. 2021
14:15
SH Vysoká nad Labem Petr Dočkal
Jan Zima
67
69
18
15
37
27
49
44
Review
skupina C 3. kolo 19021
TJ Sokol BK Chrudim
SŠB Pardubice
16. 10. 2021
09:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Jan Zima
David Schmidt
90
63
24
14
43
33
67
44
Review
skupina C 3. kolo 19019
Loko Trutnov
Kanonýři Josefov
16. 10. 2021
09:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Jaroslav Kolář
Tomáš Polda
45
75
9
23
23
40
39
61
Review
skupina C 3. kolo 19022
TJ Sokol BK Chrudim
SŠB Pardubice
16. 10. 2021
11:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 David Schmidt
Jan Zima
69
48
15
14
31
26
52
36
Review
skupina C 3. kolo 19020
Loko Trutnov
Kanonýři Josefov
16. 10. 2021
11:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Tomáš Polda
Jaroslav Kolář
58
71
13
16
26
34
40
49
Review
skupina C 3. kolo 19017
ADFORS Basket Litomyšl
BK NAPOS Vysoká n. L.
28. 10. 2021
14:00
Městská hala Litomyšl Matěj Martiník
71
52
22
11
34
25
54
40
Review
skupina C 3. kolo 19018
ADFORS Basket Litomyšl
BK NAPOS Vysoká n. L.
28. 10. 2021
16:00
Městská hala Litomyšl Matěj Martiník
86
70
28
21
52
38
70
54
Review
skupina C 4. kolo 19029
Kanonýři Josefov
TJ Sokol BK Chrudim
26. 2. 2022
10:00
Tělocvična SŠŘ
Preview
skupina C 4. kolo 19030
Kanonýři Josefov
TJ Sokol BK Chrudim
26. 2. 2022
12:00
Tělocvična SŠŘ
Preview
skupina C 4. kolo 19031
ADFORS Basket Litomyšl
Loko Trutnov
16. 1. 2022
13:30
Městská hala Litomyšl Matouš Jelínek
93
45
30
5
49
21
74
27
Review
skupina C 4. kolo 19027
SŠB Pardubice
Basketbal TJ Svitavy
6. 11. 2021
15:00
SH ZŠ Studánka Tomáš Brandejs
Karel Němec
54
52
10
12
24
26
38
41
Review
skupina C 4. kolo 19032
ADFORS Basket Litomyšl
Loko Trutnov
16. 1. 2022
15:15
Městská hala Litomyšl Matouš Jelínek
101
39
25
12
56
27
79
35
Review
skupina C 4. kolo 19028
SŠB Pardubice
Basketbal TJ Svitavy
6. 11. 2021
17:00
SH ZŠ Studánka Karel Němec
Tomáš Brandejs
64
56
20
14
36
31
46
42
Review
skupina C 5. kolo 19035
TJ Sokol BK Chrudim
ADFORS Basket Litomyšl
20. 11. 2021
09:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Zdeněk Táborský
David Schmidt
62
68
24
15
32
29
56
49
Review
skupina C 5. kolo 19033
Loko Trutnov
BK NAPOS Vysoká n. L.
19. 3. 2022
09:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
skupina C 5. kolo 19037
Basketbal TJ Svitavy
Kanonýři Josefov
20. 11. 2021
10:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Karel Němec
Jaroslav Kolář
46
60
10
19
23
38
34
45
Review
skupina C 5. kolo 19036
TJ Sokol BK Chrudim
ADFORS Basket Litomyšl
20. 11. 2021
11:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 David Schmidt
Zdeněk Táborský
51
80
14
23
29
47
39
65
Review
skupina C 5. kolo 19034
Loko Trutnov
BK NAPOS Vysoká n. L.
19. 3. 2022
11:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
skupina C 5. kolo 19038
Basketbal TJ Svitavy
Kanonýři Josefov
20. 11. 2021
12:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Jaroslav Kolář
Karel Němec
63
71
21
18
28
35
47
54
Review
skupina C 6. kolo 19045
ADFORS Basket Litomyšl
Basketbal TJ Svitavy
26. 2. 2022
-
Městská hala Litomyšl
Preview
skupina C 6. kolo 19046
ADFORS Basket Litomyšl
Basketbal TJ Svitavy
26. 2. 2022
-
Městská hala Litomyšl
Preview
skupina C 6. kolo 19047
Loko Trutnov
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Petr Jiříček
Bára Frintová
Preview
skupina C 6. kolo 19048
Loko Trutnov
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Bára Frintová
Petr Jiříček
Preview
skupina C 6. kolo 19041
BK NAPOS Vysoká n. L.
SŠB Pardubice
4. 12. 2021
12:30
SH Vysoká nad Labem Tomáš Brandejs
Marek Kohout
88
49
18
7
49
15
68
36
Review
skupina C 6. kolo 19042
BK NAPOS Vysoká n. L.
SŠB Pardubice
4. 12. 2021
14:15
SH Vysoká nad Labem Marek Kohout
Tomáš Brandejs
109
58
24
15
47
27
78
43
Review
skupina C 7. kolo 19049
TJ Sokol BK Chrudim
BK NAPOS Vysoká n. L.
Bude upřesněno
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
skupina C 7. kolo 19050
TJ Sokol BK Chrudim
BK NAPOS Vysoká n. L.
Bude upřesněno
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
skupina C 7. kolo 19055
SŠB Pardubice
Kanonýři Josefov
18. 12. 2021
09:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
David Schmidt
34
60
8
19
24
32
30
48
Review
skupina C 7. kolo 19051
Basketbal TJ Svitavy
Loko Trutnov
18. 12. 2021
10:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Jan Zima
Tomáš Brandejs
59
54
14
12
31
21
52
36
Review
skupina C 7. kolo 19056
SŠB Pardubice
Kanonýři Josefov
18. 12. 2021
11:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
David Schmidt
40
52
9
6
27
23
34
34
Review
skupina C 7. kolo 19052
Basketbal TJ Svitavy
Loko Trutnov
18. 12. 2021
12:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Tomáš Brandejs
Jan Zima
66
61
18
19
35
32
55
42
Review
skupina C 8. kolo 19059
SŠB Pardubice
ADFORS Basket Litomyšl
15. 1. 2022
09:00
SH ZŠ Studánka Marek Kohout
Tomáš Brandejs
52
73
12
19
25
35
34
54
Review
skupina C 8. kolo 19063
Basketbal TJ Svitavy
TJ Sokol BK Chrudim
15. 1. 2022
09:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Karel Němec
Tomáš Polda
62
86
12
25
32
38
39
62
Review
skupina C 8. kolo 19060
SŠB Pardubice
ADFORS Basket Litomyšl
15. 1. 2022
11:00
SH ZŠ Studánka Tomáš Brandejs
Marek Kohout
62
97
24
24
37
47
57
76
Review
skupina C 8. kolo 19064
Basketbal TJ Svitavy
TJ Sokol BK Chrudim
15. 1. 2022
11:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Tomáš Polda
Karel Němec
38
89
7
22
22
43
26
67
Review
skupina C 8. kolo 19057
BK NAPOS Vysoká n. L.
Kanonýři Josefov
18. 9. 2021
12:30
SH Vysoká nad Labem Jan Zima
Tomáš Polda
67
70
19
19
35
33
40
59
Review
skupina C 8. kolo 19058
BK NAPOS Vysoká n. L.
Kanonýři Josefov
18. 9. 2021
14:15
SH Vysoká nad Labem Tomáš Polda
Jan Zima
66
70
14
29
28
42
50
56
Review
skupina C 9. kolo 19071
ADFORS Basket Litomyšl
Kanonýři Josefov
30. 1. 2022
-
Matěj Martiník
Preview
skupina C 9. kolo 19072
ADFORS Basket Litomyšl
Kanonýři Josefov
30. 1. 2022
-
Matěj Martiník
Preview
skupina C 9. kolo 19069
Loko Trutnov
SŠB Pardubice
29. 1. 2022
09:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Radek Michlík
Tomáš Brandejs
Preview
skupina C 9. kolo 19065
Basketbal TJ Svitavy
BK NAPOS Vysoká n. L.
29. 1. 2022
10:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Jan Zima
Karel Němec
Preview
skupina C 9. kolo 19070
Loko Trutnov
SŠB Pardubice
29. 1. 2022
11:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Tomáš Brandejs
Radek Michlík
Preview
skupina C 9. kolo 19066
Basketbal TJ Svitavy
BK NAPOS Vysoká n. L.
29. 1. 2022
12:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Karel Němec
Jan Zima
Preview
skupina C 10. kolo 19075
Kanonýři Josefov
Loko Trutnov
12. 2. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 19076
Kanonýři Josefov
Loko Trutnov
12. 2. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 19077
SŠB Pardubice
TJ Sokol BK Chrudim
12. 2. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 19078
SŠB Pardubice
TJ Sokol BK Chrudim
12. 2. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 19073
BK NAPOS Vysoká n. L.
ADFORS Basket Litomyšl
12. 2. 2022
12:30
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina C 10. kolo 19074
BK NAPOS Vysoká n. L.
ADFORS Basket Litomyšl
12. 2. 2022
14:15
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina C 11. kolo 19083
Basketbal TJ Svitavy
SŠB Pardubice
5. 3. 2022
09:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská
Preview
skupina C 11. kolo 19085
TJ Sokol BK Chrudim
Kanonýři Josefov
5. 3. 2022
09:00
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
skupina C 11. kolo 19087
Loko Trutnov
ADFORS Basket Litomyšl
5. 3. 2022
09:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
skupina C 11. kolo 19084
Basketbal TJ Svitavy
SŠB Pardubice
5. 3. 2022
11:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská
Preview
skupina C 11. kolo 19086
TJ Sokol BK Chrudim
Kanonýři Josefov
5. 3. 2022
11:00
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
skupina C 11. kolo 19088
Loko Trutnov
ADFORS Basket Litomyšl
5. 3. 2022
11:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
skupina C 12. kolo 19091
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol BK Chrudim
19. 3. 2022
-
Preview
skupina C 12. kolo 19092
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol BK Chrudim
19. 3. 2022
-
Preview
skupina C 12. kolo 19093
Kanonýři Josefov
Basketbal TJ Svitavy
19. 3. 2022
-
Preview
skupina C 12. kolo 19094
Kanonýři Josefov
Basketbal TJ Svitavy
19. 3. 2022
-
Preview
skupina C 12. kolo 19089
BK NAPOS Vysoká n. L.
Loko Trutnov
20. 11. 2021
12:30
SH Vysoká nad Labem Jan Zima
Petr Dočkal
111
38
21
8
49
14
78
24
Review
skupina C 12. kolo 19090
BK NAPOS Vysoká n. L.
Loko Trutnov
20. 11. 2021
14:15
SH Vysoká nad Labem Petr Dočkal
Jan Zima
120
37
31
7
61
17
90
23
Review
skupina C 13. kolo 19097
SŠB Pardubice
BK NAPOS Vysoká n. L.
2. 4. 2022
-
Preview
skupina C 13. kolo 19098
SŠB Pardubice
BK NAPOS Vysoká n. L.
2. 4. 2022
-
Preview
skupina C 13. kolo 19101
Basketbal TJ Svitavy
ADFORS Basket Litomyšl
2. 4. 2022
09:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská
Preview
skupina C 13. kolo 19103
TJ Sokol BK Chrudim
Loko Trutnov
2. 4. 2022
09:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205
Preview
skupina C 13. kolo 19104
TJ Sokol BK Chrudim
Loko Trutnov
2. 4. 2022
10:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205
Preview
skupina C 13. kolo 19102
Basketbal TJ Svitavy
ADFORS Basket Litomyšl
2. 4. 2022
11:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská
Preview
skupina C 14. kolo 19107
Loko Trutnov
Basketbal TJ Svitavy
23. 4. 2022
09:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
skupina C 14. kolo 19111
Kanonýři Josefov
SŠB Pardubice
23. 4. 2022
10:00
Tělocvična SŠŘ
Preview
skupina C 14. kolo 19108
Loko Trutnov
Basketbal TJ Svitavy
23. 4. 2022
11:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
skupina C 14. kolo 19112
Kanonýři Josefov
SŠB Pardubice
23. 4. 2022
12:00
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
skupina C 14. kolo 19105
BK NAPOS Vysoká n. L.
TJ Sokol BK Chrudim
23. 4. 2022
17:00
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina C 14. kolo 19106
BK NAPOS Vysoká n. L.
TJ Sokol BK Chrudim
23. 4. 2022
18:30
SH Vysoká nad Labem
Preview

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Lipník n.B 10 26.7 1.9 8.9 /19.5 45.6 16.1
TBS Přerov 10 23.9 2.7 6.9 /16.6 41.6 15.4
Krnov 9 26.1 0.7 9.6 /18.6 51.5 17.6
SK Bruntál 9 18.2 1.8 3.1 /8.9 35.0 10.6
BC Nový Jičín 9 23.3 4.2 6.8 /12.1 56.0 13.8
NH Ostrava B 9 23.0 4.2 8.4 /18.1 46.6 13.0
Snakes Ostrava B 8 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Opava B 10 29.3 5.6 8.3 /17.5 47.4 14.5
Baník Most 14 17.5 2.9 7.0 /16.1 43.4 12.8
BK Brandýs n. L. 13 35.8 4.8 9.5 /17.5 54.2 16.2
BK NAPOS Vysoká n. L. 12 28.8 3.7 8.9 /18.8 47.3 14.6
Kanonýři Josefov 12 21.2 5.3 7.1 /16.6 42.7 12.6
TJ Sokol BK Chrudim 8 34.0 3.9 9.3 /16.7 55.6 8.6
Basketbal TJ Svitavy 12 16.6 4.8 6.7 /14.1 47.3 12.3
ADFORS Basket Litomyšl 12 34.0 5.7 6.3 /11.3 55.6 16.6
SŠB Pardubice 14 17.8 2.7 7.1 /14.0 50.8 14.6
BŠ Tygři Praha C 14 22.1 4.4 5.5 /13.0 42.3 0.9
ŠSK Slaný 13 26.0 1.8 8.6 /17.8 48.3 17.0
BA Tygři Louny 14 20.6 7.8 5.3 /12.6 42.0 13.8
BK Kladno 14 28.1 2.6 10.7 /20.3 52.6 21.6
AŠ Mladá Boleslav 14 20.8 2.6 8.7 /15.7 55.5 15.6
BA 2006 Roudnice n.L. 13 29.3 2.4 10.7 /21.6 49.5 13.9
R&J EBC Mělník 13 20.6 2.7 4.5 /12.5 35.8 14.2
BP Frýdek-Místek 5 17.0 3.2 4.8 /9.8 49.0 10.2
BA LYNX Liberec 12 16.2 3.3 3.3 /11.1 30.1 14.3
Válečníci Děčín B 14 21.9 4.3 8.6 /19.2 44.8 18.1
Loko Trutnov 10 15.3 4.6 4.0 /10.8 37.0 12.0
BK Medvědi Tábor 8 25.6 3.0 11.6 /21.2 54.7 15.5
Jiskra Domažlice 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Sokolov 7 23.0 4.9 6.4 /12.8 50.0 18.1
BC Benešov 7 14.7 3.1 6.7 /18.6 36.2 15.4
Basket Valmez 7 23.9 3.9 6.3 /12.3 51.2 16.3
SKB Rokycany 6 21.0 6.7 5.2 /11.9 43.7 16.5
BK Mariánské Lázně 7 21.7 6.6 7.3 /12.3 59.3 12.6
BK Jiskra Domažlice 6 24.2 6.8 11.0 /20.3 54.1 18.2
BK Vyškov 2 22.5 0.0 6.5 /14.5 44.8 8.5
Basket Kohouti 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Loko Břeclav 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Přeštice 5 21.0 1.8 6.6 /11.2 58.9 0.0
Tigers Č. Budějovice 6 19.8 6.2 12.3 /20.0 61.7 17.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Žatecká Kateřina 1 0 1 0 - - -
Zima Jan 12 6 6 0 - - -
Zavřel Maxmilian 2 2 0 0 - - -
Zajistí pořadatel 2 1 1 0 - - -
Vyhlídal Michal 1 1 0 0 - - -
Vybíral Michal 1 1 0 0 - - -
Vondráčková Sabina 5 2 3 0 - - -
Vondráček Marek 2 2 0 0 - - -
Veselý Jiří 13 9 4 0 - - -
Velda Pavel 8 6 2 0 - - -
Večeřová Tereza 8 1 7 0 - - -
Válek Jakub 1 1 0 0 - - -
Urbánek Štěpán 13 9 4 0 - - -
Toboláková Barbora 1 0 1 0 - - -
Tichý David 2 0 2 0 - - -
Tejček Tomáš 2 0 2 0 - - -
Tauber Pavel 2 1 1 0 - - -
Táborský Zdeněk 4 2 2 0 - - -
Štych Ondřej 1 1 0 0 - - -
Šťavík Radek 2 1 1 0 - - -
Šlehofer Martin 3 0 3 0 - - -
Šeferová Nicole 4 2 2 0 - - -
Ščurek Vojtěch 3 2 1 0 - - -
Sýkora Václav 1 0 1 0 - - -
Svoboda Karel 2 1 1 0 - - -
Svejkovský Ondřej 2 2 0 0 - - -
Strnad Pavel 1 0 1 0 - - -
Sokolovský Ladislav 4 1 3 0 - - -
Slovák Miroslav 2 2 0 0 - - -
Slovák Marek 4 0 4 0 - - -
Slovák Michal 2 2 0 0 - - -
Slouková Sandra 6 2 4 0 - - -
Slouková Daniela 6 3 3 0 - - -
Slezák Jiří 5 5 0 0 - - -
Skořepa Petr 2 2 0 0 - - -
Sklenář Tomáš 2 0 2 0 - - -
Schmidt David 6 2 4 0 - - -
Schambergerová Barbora 1 0 1 0 - - -
Shumskyy Vitaliy 3 1 2 0 - - -
Seidl Josef 1 0 1 0 - - -
Sehnal Jiří 6 4 2 0 - - -
Roubiček Tomáš 3 1 2 0 - - -
Račanský Martin 2 2 0 0 - - -
Přidal Matouš 1 1 0 0 - - -
Poživil Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Posker Jan 2 0 2 0 - - -
Porvich Lubomír 2 1 1 0 - - -
Poliček Pavel 2 1 1 0 - - -
Polda Tomáš 8 4 4 0 - - -
Pivovarský Michal 2 2 0 0 - - -
Pilch Marek 6 4 2 0 - - -
Petrisko Lukáš 4 2 2 0 - - -
Petrák Robin 1 1 0 0 - - -
Pešek Lukáš 1 1 0 0 - - -
Pechová Aneta 1 0 1 0 - - -
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 2 2 0 0 - - -
Opletal Petr 1 1 0 0 - - -
Opava Josef 1 1 0 0 - - -
Nývltová Eva 4 3 1 0 - - -
Nevřela Tomáš 1 1 0 0 - - -
Neudert Rudolf 1 0 1 0 - - -
Nesvadba Miloš 5 2 3 0 - - -
Nesper Jindřich 1 0 1 0 - - -
Němec Karel 8 4 4 0 - - -
Nehoda Pavel 1 0 1 0 - - -
Mužík Jiří 3 1 2 0 - - -
Mrzena Lukáš 8 0 8 0 - - -
Morávek Tomáš 4 3 1 0 - - -
Moravcová Lucie 1 0 1 0 - - -
Minich Radovan 1 0 1 0 - - -
Menšík Jan 1 0 1 0 - - -
Martinovská Michaela 2 2 0 0 - - -
Martiník Matěj 2 2 0 0 - - -
Martínek Karel 1 1 0 0 - - -
Marek Vojtěch 6 4 2 0 - - -
Machálek Jan 5 0 5 0 - - -
Lysov Fedor 2 0 2 0 - - -
Lejčko Jan 3 1 2 0 - - -
Latík Zdeněk 1 1 0 0 - - -
Lahovská Barbora 3 2 1 0 - - -
Kundert Mattias 5 1 4 0 - - -
Kunclová Natálie 3 0 3 0 - - -
Křenek Karel 5 5 0 0 - - -
Kremser Jakub 2 1 1 0 - - -
Krejčiřík Jiří 1 1 0 0 - - -
Krčmář Dominik 1 1 0 0 - - -
Kraváček Břetislav 6 2 4 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 1 0 1 0 - - -
Kotala Dominik 6 4 2 0 - - -
Kolář Jaroslav 4 2 2 0 - - -
Kohout Marek 4 2 2 0 - - -
Kohout Radomír 1 0 1 0 - - -
Kočí Jaroslav 3 1 2 0 - - -
Kmošek Jakub 8 6 2 0 - - -
Klapetek René 4 3 1 0 - - -
Kinka Roman 1 1 0 0 - - -
Kavka Radim 1 1 0 0 - - -
Kavan Jonáš 1 1 0 0 - - -
Karásek Jan 7 7 0 0 - - -
Kalabza Petr 1 1 0 0 - - -
Jurda Aleš 3 0 3 0 - - -
Jelínek Matouš 2 2 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 9 1 8 0 - - -
Jansová Kristýna 5 3 2 0 - - -
Chojnacká Anna 1 1 0 0 - - -
Chodura Ondřej 1 0 1 0 - - -
Chlup Aleš 1 0 1 0 - - -
Hušek Daniel 1 1 0 0 - - -
Hudec Filip 5 3 2 0 - - -
Hošťálek Jan 1 0 1 0 - - -
Hošek Václav 1 0 1 0 - - -
Holubek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Heřman Matěj 1 0 1 0 - - -
Hendrych Jan 1 1 0 0 - - -
Hecl Jan 1 1 0 0 - - -
Havrda Martin 2 1 1 0 - - -
Hasák Miroslav 2 0 2 0 - - -
Hána Michal 2 1 1 0 - - -
Hackl Filip 7 4 3 0 - - -
Galajda Václav 1 1 0 0 - - -
Frass Rastislav 2 0 2 0 - - -
Frána Petr 10 8 2 0 - - -
Dvořák Stanislav 4 2 2 0 - - -
Dub Michal 3 2 1 0 - - -
Dolinek Ivo 5 5 0 0 - - -
Doležal Vratislav 7 3 4 0 - - -
Dočkal Petr 6 3 3 0 - - -
Čabala Tadeáš 1 0 1 0 - - -
Buryšek Zdeněk 3 1 2 0 - - -
Buršík Petr 3 1 2 0 - - -
Brandejs Tomáš 10 5 5 0 - - -
Bráblík Jan 3 2 1 0 - - -
Bodláková Klára 1 0 1 0 - - -
Bočková Lenka 2 0 2 0 - - -
Billík Dennis 4 2 2 0 - - -
Bešina Marek 1 0 1 0 - - -
Balog Lukáš 2 2 0 0 - - -
Baďura Ota 1 0 1 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 1 0 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 4 3 1 0 - - -
Antoš Adam 1 0 1 0 - - -
Anton Karel 1 0 1 0 - - -
Adamcová Michaela 5 0 5 0 - - -
Abraham Aleš 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře