Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 3
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 1. kolo 1
BK Lokomotiva Plzeň
BA Sparta Praha
23. 10. 2021
16:00
SH Plzeň - hala č.4 Ondřej Josefus
Pavel Podhůrský
67
58
27
15
41
34
58
42
Review
skupina A 1. kolo 2
Sokol Vyšehrad
Jižní Supi
23. 10. 2021
18:00
Sokolovna Vyšehrad Roman Pommer
Pavel Kučírek
40
54
15
17
22
29
30
40
Review
skupina A 2. kolo 6
BA Sparta Praha
Jižní Supi
11. 9. 2021
12:00
Hala Kuncova Dennis Billík
Michal Dub
71
31
19
4
40
10
54
19
Review
skupina A 2. kolo 4
Sokol Písek Sršni
BK Klatovy
11. 9. 2021
13:00
Sportovní hala Sokol Jakub Hejduk
František Syrovátka
36
100
12
25
24
48
32
75
Review
skupina A 2. kolo 5
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Vyšehrad
11. 9. 2021
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Podhůrský
Michal Kuncl
144
10
32
2
65
4
8
112
Review
skupina A 3. kolo 8
BK Lokomotiva Plzeň
Jižní Supi
12. 9. 2021
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Podhůrský
Michal Kuncl
109
24
32
6
53
12
80
19
Review
skupina A 3. kolo 7
Sokol Písek Sršni
BK Jiskra Domažlice
12. 9. 2021
11:00
Sportovní hala Sokol Jakub Hejduk
František Syrovátka
49
86
20
13
24
42
35
59
Review
skupina A 3. kolo 9
BA Sparta Praha
Sokol Vyšehrad
12. 9. 2021
11:00
Hala Kuncova Dennis Billík
Jan Neubauer
124
17
26
5
61
9
93
13
Review
skupina A 4. kolo 10
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
25. 9. 2021
10:00
SH BK Klatovy Lubomír Porvich
Aneta Flaisigová
117
14
23
5
50
9
86
11
Review
skupina A 4. kolo 12
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
16. 10. 2021
14:00
Sportovní hala Sokol Michal Dub
Simona Jindřichová
33
81
13
24
17
48
23
65
Review
skupina A 4. kolo 11
BK Jiskra Domažlice
Jižní Supi
25. 9. 2021
16:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Michal Kuncl
61
44
22
10
33
27
47
35
Review
skupina A 5. kolo 14
BK Jiskra Domažlice
Sokol Vyšehrad
26. 9. 2021
09:00
Městská sportovní hala Jan Karásek
Pavel Tauber
81
24
18
6
36
12
55
18
Review
skupina A 5. kolo 15
Sokol Písek Sršni
BA Sparta Praha
26. 9. 2021
12:15
Sportovní hala Sokol Jakub Hejduk
Michal Vyhlídal
48
104
9
23
17
56
30
76
Review
skupina A 5. kolo 13
BK Klatovy
Jižní Supi
26. 9. 2021
13:30
SH BK Klatovy Pavel Šenk
Jakub Vampola
48
45
18
16
26
28
36
38
Review
skupina A 6. kolo 16
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 6. kolo 17
BA Sparta Praha
BK Jiskra Domažlice
30. 10. 2021
14:00
Hala Kuncova Linda Bendová
Michal Bakajsa
Preview
skupina A 6. kolo 18
Sokol Vyšehrad
Sokol Písek Sršni
9. 10. 2021
18:00
Sokolovna Vyšehrad Pavel Matys
Adam Križanský
41
94
10
32
49
21
70
37
Review
skupina A 7. kolo 20
BA Sparta Praha
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 7. kolo 19
BK Lokomotiva Plzeň
BK Jiskra Domažlice
31. 10. 2021
10:30
SH Plzeň - hala č.4 Jan Lejčko
Fedor Lysov
Preview
skupina A 7. kolo 21
Jižní Supi
Sokol Písek Sršni
9. 10. 2021
11:00
TJ Sokol Petrovice Vojta Schaffner
Barbora Toboláková
60
66
14
15
29
27
39
48
Review
skupina A 8. kolo 24
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 8. kolo 22
BA Sparta Praha
BK Lokomotiva Plzeň
24. 10. 2021
15:00
Hala Kuncova Jan Neubauer
Lucie Moravcová
63
75
14
19
33
33
53
51
Review
skupina A 8. kolo 23
Jižní Supi
Sokol Vyšehrad
24. 10. 2021
16:00
TJ Sokol Petrovice Tomáš Tejček
Martin Koudela
93
39
18
9
36
18
53
33
Review
skupina A 9. kolo 26
Jižní Supi
BK Lokomotiva Plzeň
13. 11. 2021
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina A 9. kolo 27
Sokol Vyšehrad
BA Sparta Praha
13. 11. 2021
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina A 9. kolo 25
BK Jiskra Domažlice
Sokol Písek Sršni
14. 11. 2021
12:15
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 10. kolo 28
BK Klatovy
Sokol Písek Sršni
13. 11. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 10. kolo 29
Sokol Vyšehrad
BK Lokomotiva Plzeň
14. 11. 2021
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina A 10. kolo 30
Jižní Supi
BA Sparta Praha
14. 11. 2021
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina A 11. kolo 31
Jižní Supi
BK Klatovy
27. 11. 2021
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina A 11. kolo 32
Sokol Vyšehrad
BK Jiskra Domažlice
27. 11. 2021
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina A 11. kolo 33
BA Sparta Praha
Sokol Písek Sršni
27. 11. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 12. kolo 34
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
28. 11. 2021
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina A 12. kolo 35
Jižní Supi
BK Jiskra Domažlice
28. 11. 2021
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina A 12. kolo 36
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
28. 11. 2021
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 13. kolo 37
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň
11. 12. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 13. kolo 38
BK Klatovy
BA Sparta Praha
11. 12. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 13. kolo 39
Sokol Písek Sršni
Jižní Supi
11. 12. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 14. kolo 40
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
12. 12. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 14. kolo 41
BK Jiskra Domažlice
BA Sparta Praha
12. 12. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 14. kolo 42
Sokol Písek Sršni
Sokol Vyšehrad
12. 12. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Kryštof Brezík Sokol Pražský 13 4 1.0 24.5 9.8 0.3 4.3/7.0 60.7 1.0
Martin Bodlák Pandy Čelákovice 13 5 1.0 14.8 6.0 0.6 1.0/2.8 35.7 1.8
Lukáš Bílek BK Vlci Žďár 13 6 1.0 12.0 5.0 0.3 1.0/3.8 26.1 3.2
Jan Hrubý BCM Orli Prostějov 12 4 1.0 17.5 6.8 0.5 2.5/5.3 47.6 0.5
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 13 4 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.8
Daniel Cikánek BA Tygři Louny 13 8 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.9 0.0* 2.8
Dominik Suchomel BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 6 1.0 9.2 3.7 0.3 0.8/2.2 38.5 1.3
Jakub Broda SKUP-BCM Olomouc 13 6 1.0 9.0 3.8 0.0 1.3/4.7 28.6 1.0
Vladimír Krýsl Tygři Praha 13 5 1.0 9.4 4.2 0.0 1.0/2.8 35.7 2.2
Josef Böhm Tygři Brno 13 8 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/0.6 0.0* 2.3
Lukáš Bartoň BK Snakes Ostrava 13 2 1.0 19.5 9.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.5
Michal Glac NH Ostrava 13 5 1.0 6.0 2.8 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.2
Vojtěch Adamec BC Nový Jičín 13 6 1.0 4.8 2.3 0.0 0.2/1.0 0.0* 3.7
10 Bernard Kavka BK Klatovy 13 3 1.0 9.3 3.7 0.0 2.0/4.3 46.2 1.0
Vojtěch Bubeník Sluneta Ústí n. L. 12 4 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
24 William Walter Jižní Supi 12 5 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.6
Roland Berauer Sokol Vyšehrad 13 5 1.0 4.4 2.2 0.0 0.0/1.8 0.0* 4.2
Denilson Carloc Benge USK Praha 13 4 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.8
10 Vojtěch Bezstarosta BK Pelhřimov 13 6 1.0 3.2 1.3 0.0 0.5/2.0 25.0 1.8
Jan Beníšek Sokol Písek 12 4 1.0 4.5 1.8 0.3 0.3/2.5 10.0 0.3
Adam Baltaretu BA 2006´ Roudnice n.L. 13 5 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/1.6 0.0* 0.6
Jakub Coubal BC Kolín 12 4 1.0 4.3 1.8 0.0 0.8/3.3 23.1 1.0
Tomáš Bittner BK Levharti Chomutov 11 7 1.0 2.1 0.7 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.4
Tobiáš Czetmayer Sj. BK Litoměřice 13 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.7
Tobias Brabec TJ Sokol Kbely 12 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.8
Jan Aschenbrenner Slavoj Č. Brod 13 1 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/8.0 37.5 2.0
Filip Bábíček Jiskra Kyjov 12 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Petr Dytrych Královští Sokoli 13 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Václav Botur BK Snakes Orlová 12 6 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
Michal Benedikt Lokomotiva Plzeň 13 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Adamec BK Opava 12 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
Viktor Bilič Válečníci Děčín 13 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Matouš Novák BC Vysočina 12 6 1.0 0.7 0.2 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.7
Jan Bureš Kelti Nové Strašecí 12 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
David Čutek BK Vyškov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hejč BASKET Brno 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bednařík STRABAG Zlín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Buchta Lions J. Hradec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Babický BA Sparta Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Davídek BA Nymburk 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Goryczka BK NH Ostrava B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Drozda BK Jiskra Domažlice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Busby SK Žabovřesky 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Arm Slavia Kroměříž 13 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Kryštof Brezík Sokol Pražský 13 47 21 1 6 3
Martin Bodlák Pandy Čelákovice 13 19 8 1 3 3
Lukáš Bílek BK Vlci Žďár 13 17 7 1 3 5
Jan Hrubý BCM Orli Prostějov 12 22 10 2 5 1
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 13 22 11 0 4 4
Daniel Cikánek BA Tygři Louny 13 19 7 0 5 5
Dominik Suchomel BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 13 6 1 3 4
Jakub Broda SKUP-BCM Olomouc 13 23 11 0 2 3
Vladimír Krýsl Tygři Praha 13 22 10 0 3 4
Josef Böhm Tygři Brno 13 10 4 0 2 5
Lukáš Bartoň BK Snakes Ostrava 13 21 10 0 1 1
Michal Glac NH Ostrava 13 8 4 0 2 2
Vojtěch Adamec BC Nový Jičín 13 16 8 0 1 5
10 Bernard Kavka BK Klatovy 13 13 5 0 3 2
Vojtěch Bubeník Sluneta Ústí n. L. 12 18 9 0 0 3
24 William Walter Jižní Supi 12 8 3 0 2 4
Roland Berauer Sokol Vyšehrad 13 12 6 0 0 5
Denilson Carloc Benge USK Praha 13 17 8 0 1 5
10 Vojtěch Bezstarosta BK Pelhřimov 13 7 3 0 1 5
Jan Beníšek Sokol Písek 12 10 3 1 1 1
Adam Baltaretu BA 2006´ Roudnice n.L. 13 7 3 0 2 2
Jakub Coubal BC Kolín 12 7 3 0 3 2
Tomáš Bittner BK Levharti Chomutov 11 6 3 0 2 3
Tobiáš Czetmayer Sj. BK Litoměřice 13 6 3 0 0 4
Tobias Brabec TJ Sokol Kbely 12 4 2 0 0 3
Jan Aschenbrenner Slavoj Č. Brod 13 7 2 0 3 2
Filip Bábíček Jiskra Kyjov 12 4 2 0 0 1
Petr Dytrych Královští Sokoli 13 2 1 0 0 2
Václav Botur BK Snakes Orlová 12 2 1 0 1 3
Michal Benedikt Lokomotiva Plzeň 13 2 1 0 0 0
Marek Adamec BK Opava 12 2 1 0 0 2
Viktor Bilič Válečníci Děčín 13 4 2 0 0 2
Matouš Novák BC Vysočina 12 2 1 0 2 2
Jan Bureš Kelti Nové Strašecí 12 0 0 0 0 0
Kryštof Davídek BA Nymburk 13 0 0 0 0 0
Dalibor Arm Slavia Kroměříž 13 0 0 0 0 1
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
USK Praha 6 30.7 2.7 10.2 /23.5 43.3 16.5
TJ Sokol Kbely 5 10.4 0.4 2.8 /9.0 31.1 18.6
BA Sparta Praha 5 36.2 1.0 8.6 /19.8 43.4 13.6
BA Tygři Louny 8 27.3 0.8 5.3 /14.8 35.6 17.0
Válečníci Děčín 6 34.2 2.3 9.2 /21.7 42.3 17.8
Pandy Čelákovice 5 34.6 2.0 6.0 /16.8 35.7 18.4
BA Nymburk 4 26.3 0.8 6.3 /21.3 29.4 14.0
Jižní Supi 7 21.7 0.0 6.7 /19.7 34.1 19.0
Lokomotiva Plzeň 5 38.2 4.2 6.2 /15.0 41.3 15.2
Sokol Vyšehrad 7 11.7 0.0 3.0 /10.9 27.6 25.4
Basketpoint Frýdek-Místek 6 28.8 1.7 9.3 /19.8 47.1 19.8
SKUP-BCM Olomouc 6 31.7 0.2 11.3 /28.3 40.0 17.7
BK VIVIDBOOKS Pardubice 7 53.4 2.4 6.0 /16.6 36.2 13.9
BC Vysočina 6 16.0 0.5 7.8 /21.0 37.3 15.2
BK Levharti Chomutov 8 19.3 1.0 5.0 /17.6 28.4 17.9
Sluneta Ústí n. L. 5 42.0 0.6 8.2 /18.2 45.1 19.8
Sokol Pražský 6 39.8 1.7 11.5 /25.0 46.0 17.5
Slavoj Č. Brod 4 12.5 1.3 5.8 /10.6 54.8 3.0
BCM Orli Prostějov 8 21.3 0.9 8.0 /20.5 39.0 13.6
STRABAG Zlín 8 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slavia Kroměříž 8 18.6 0.0 6.5 /21.3 30.6 19.8
BK Opava 6 19.2 0.8 7.2 /25.4 28.3 5.2
BK Klatovy 3 35.7 0.0 17.0 /33.7 50.5 14.3
Sokol Písek 6 19.5 1.7 10.3 /26.8 38.5 14.7
BK Vlci Žďár 7 31.4 1.6 7.7 /26.1 29.5 20.1
BA 2006´ Roudnice n.L. 6 12.8 0.2 5.3 /17.1 31.1 13.7
Sj. BK Litoměřice 6 39.8 1.0 6.3 /21.1 29.9 14.3
Kelti Nové Strašecí 6 19.5 0.8 5.5 /16.8 32.7 3.7
BC Kolín 4 14.8 0.0 5.0 /16.3 30.8 8.5
Lions J. Hradec 7 17.1 1.0 7.4 /18.8 39.4 13.7
Jiskra Kyjov 8 24.9 0.4 10.5 /24.3 43.3 14.9
Tygři Brno 8 49.8 0.8 12.1 /21.5 56.4 15.1
SK Žabovřesky 7 33.4 0.6 6.7 /17.6 38.2 16.7
BK NH Ostrava B 8 20.0 0.4 5.5 /15.5 35.5 14.0
BK Snakes Orlová 8 7.3 0.8 2.9 /12.7 22.8 10.6
BK Snakes Ostrava 7 42.3 1.7 8.7 /22.0 39.6 23.3
BK Jiskra Domažlice 3 31.0 1.0 11.0 /23.7 46.5 13.3
Královští Sokoli 7 32.0 0.4 4.3 /13.4 31.9 16.6
BC Nový Jičín 6 17.3 0.5 6.0 /18.2 33.0 19.0
Tygři Praha 5 47.8 0.2 5.6 /14.6 38.4 19.8
BK Vyškov 8 28.0 1.5 8.9 /19.9 44.7 14.6
NH Ostrava 7 49.1 4.6 4.7 /9.7 48.5 13.3
BK Pelhřimov 6 16.7 0.2 6.7 /18.0 37.0 21.3
BASKET Brno 7 36.4 3.6 10.6 /20.5 51.7 17.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 1 1 0 0 3.0 1.0 2.0
Vyplel David 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vyhlídal Michal 5 1 4 0 1.0 1.0 1.0
Vybíral Michal 1 1 0 0 - 1.0 1.0
Vondráčková Sabina 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vildová Linda 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Veselý Ondřej 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Vaníček Marek 4 1 3 0 1.0 1.0 1.0
Vampola Jakub 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Válek Jakub 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Trmač Vladislav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Toboláková Barbora 1 0 1 0 3.0 1.0 2.0
Tejček Tomáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Tauber Pavel 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Šuláková Pavlína 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Šťavík Radek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Šmíd Vojtěch 2 2 0 0 1.8 1.0 1.4
Škaroupka Michal 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Šikorský Ľudovít 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Ščurek Vojtěch 5 4 1 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Sýkora Václav 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Strmiska Zdeněk 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Slovák Michal 5 0 5 0 1.3 1.0 1.2
Slezák Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Schaffner Vojta 3 2 1 0 1.7 1.0 1.3
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Rusz Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Račanský Martin 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Přidal Matouš 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Průša Jan 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Povolný Jáchym 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Posker Jan 5 0 5 0 1.0 1.0 1.0
Porvich Lubomír 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Pommer Roman 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Podhůrský Pavel 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Pilch Marek 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrisko Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pešek Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Opletal Petr 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Nováková Bára 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nevřela Tomáš 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Neubauer Jan 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Nesper Jindřich 3 0 3 0 1.2 1.2 1.2
Mynarčík Petr 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Mycak Michael 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mrzena Lukáš 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Moravcová Lucie 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Jan 6 6 0 0 1.0 1.0 1.0
Matys Pavel 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Mašek Tomáš 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Mareš Roman 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mainuš Michal 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Lysov Fedor 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Lunhul Vladislav 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Lahoda Radek 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kvoch Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kundert Mattias 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kuncl Michal 3 0 3 0 1.2 1.3 1.3
Kult Michal 5 4 1 0 1.0 1.0 1.0
Kučírek Pavel 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Kubeš Michal 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
Křičková Lenka 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Křenek Karel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Križanský Adam 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Križanová Johana 2 2 0 0 2.3 1.0 1.6
Krejčiřík Jiří 4 0 4 0 1.4 1.0 1.2
Krčmář Dominik 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kraváček Břetislav 1 0 1 0 - 1.0 1.0
Kraina Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Koudela Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kotrbatá Zuzana 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kotala Dominik 1 1 0 0 - 1.0 1.0
Kolář Jaroslav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Koch Martin 1 0 1 0 - 1.0 1.0
Kohout Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočovský Dominik 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Keslerová Barbora 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kesler Vladimír 3 3 0 0 1.2 1.2 1.2
Karásek Jan 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Karafiát Kamil 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Karabínová Natálie 5 2 3 0 1.2 1.3 1.2
Kapl Antonín 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Jurník Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jurda Aleš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Jon Miloslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jindřichová Simona 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jilg Albert 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Jansová Kristýna 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Janovský Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Janík Karel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jakubík Petr 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Chodura Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Chlup Aleš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Hynková Klára 6 1 5 0 1.1 1.4 1.2
Hušek Daniel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hudec Filip 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Holaň Dominik 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Hendrych Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hejduk Jakub 3 3 0 0 1.3 1.3 1.3
Havlíček Petr 3 1 2 0 2.0 1.0 1.5
Hána Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Giecek Adam 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Gabriel Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Friedl Miroslav 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Frass Rastislav 1 0 1 0 1.5 2.5 2.0
Flaisigová Aneta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Fichtner Matyáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Ďurana Antonín 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 5 4 1 0 1.0 1.1 1.1
Dolinek Ivo 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Doležal Vratislav 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Dolejš Václav 3 2 1 0 1.2 1.3 1.3
Bukovský Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bubeníčková Michaela 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Brandejs Tomáš 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Bráblík Jan 5 1 4 0 1.2 1.1 1.2
Bočková Lenka 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Bešina Marek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Beran Štěpán 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Beran Antonín 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Barták Matěj 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Bakajsa Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Baďura Ota 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Abraham Aleš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře