Jan Kučera

Národnost
CZE
Ročník narození
2009 - 13 let
Aktuální klub
Pandy Čelákovice
Výška
162 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
155
Procento vítězství
68.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G PandyČel.U11G(mix) 7 0.7 0.3 0 0.1/0.3 50.0 -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11 G skupina B PandyČel.U11G(mix) 7 0.1 0 0 0.1/0.3 50.0 -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Skupina 4-6 PandyČel.U11G(mix) 2 2.0 1 0 0/0 0.0 -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" PandyČel.U11G(mix) 14 2.9 1.4 0 0.1/0.3 50.0 -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" PandyČel.U11G(mix) 14 3.2 1.6 0 0.1/0.4 16.7 -
2017/18 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace o národní finále U11MIX skupina A Čelákovice U11 (mix 3 3.7 1 0 1.7/2.3 71.4 -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" Pandy U12G(mix)(ms) 1 11.0 5 0 1/2 50.0 -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B1" Pandy U12G(mix)(ms) 1 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"B" PandyU11(mix) 9 16.1 7.7 0 0.8/1 77.8 -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž mladších minižáků U11B"B1" PandyU11(mix) 9 6.4 3 0 0.4/0.7 66.7 -
2018/19 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace o národní finále U11 MIX Čelákovice U11 (mix 2 27.0 13.5 0 0/0.5 0.0 -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Skupina 1-4 mix PandyU11(mix) 4 16.3 8 0 0.3/0.5 50.0 -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Mix 1-2 PandyU11(mix) 2 18.0 8.5 0 1/1 100.0 -
2019/20 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A" PandyU11(mix) 7 21.9 9.1 0.9 1/2.3 43.8 -
2019/20 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1" PandyU11(mix) 4 18.8 9.3 0 0.3/1 25.0 -
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BAČelU12B 7 17.1 7.4 0.4 1/1.7 58.3 -
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B1" BAČelU12B 7 13.3 5.6 0.4 0.9/1.6 54.5 -
2019/20 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o NF U12B(kv) semifinále 1 ČelákU12B 2 8.0 3.5 0 1/2 50.0 -
2019/20 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o NF U11B(kv) semifinále Pandy U11B(kv) 2 26.0 12 0 2/3.5 57.1 -
2020/21 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž U12B "A" ČelákU12B 1 28.0 11 1 3/4 75.0 -
2020/21 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž U12B "A1" ČelákU12B 1 25.0 12 0 1/2 50.0 -
2020/21 starší minižáci U13 - Kvalifikace C Pandy Čelákovice 4 5.5 2.8 0 0/1 0.0 -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina C Pandy Čelákovice 10 11.6 4 0.8 1.2/2.7 44.4 -
2021/22 starší minižáci U13 - Kvalifikace o NF 2.kolo Pandy U13B(kv) 2 16.0 7 0 2/2.5 80.0 -
2021/22 starší minižáci U13 - Kvalifikace o NF 3.kolo Pandy U13B(kv) 2 20.5 9.5 0 1.5/3.5 42.9 -
2021/22 mladší žáci U14 - extraliga A Pandy Čelákovice 10 11.1 3.5 0.5 2.6/4 65.0 -
2022/23 žáci U15 - Skupina B BK Brandýs n.L. 14 8.9 2.3 1 1.3/2 64.3 -
2022/23 mladší žáci U14 - Krajský přebor U14B PaČ 7 27.0 11.1 1.1 1.3/2.3 56.3 -
Průměr za kariéru 22.1 10.8 4.5 0.3 0.8/1.5 192.7 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BA Tygři Louny 4. 12. 2022
2B body 17 KNS 23. 10. 2022
3B body 4 SLUNETA Ústí n.L. 17. 9. 2022
Body 37 BKB 24. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BA Sparta Praha 21. 3. 2022 2021/22
2B body 17 KNS 23. 10. 2022 2022/23
3B body 4 SLUNETA Ústí n.L. 17. 9. 2022 2022/23
Body 37 BKB 24. 9. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
17. 9. 2022 Skupina B SLUNETA Ústí n.L. 16 2 4 0/0 0
18. 9. 2022 Skupina B Válečníci Děčín 3 1 0 1/2 50.0
24. 9. 2022 Krajský přebor U14B BKB 37 16 1 2/3 66.7
25. 9. 2022 Krajský přebor U14B TJSS 26 11 1 1/2 50.0
28. 9. 2022 Skupina B BA Lynx Liberec 8 3 0 2/2 100.0
1. 10. 2022 Skupina B Tygři Praha 7 2 1 0/0 0
2. 10. 2022 Skupina B Sokol Vyšehrad 8 3 0 2/2 100.0
15. 10. 2022 Skupina B BA Tygři Louny 4 2 0 0/0 0
16. 10. 2022 Skupina B Slavoj Litoměřice 15 4 2 1/4 25.0
22. 10. 2022 Krajský přebor U14B ŠSKS 21 8 1 2/2 100.0
23. 10. 2022 Krajský přebor U14B KNS 34 17 0 0/1 0.0
5. 11. 2022 Skupina B Válečníci Děčín 6 2 0 2/2 100.0
6. 11. 2022 Skupina B SLUNETA Ústí n.L. 4 2 0 0/0 0
12. 11. 2022 Krajský přebor U14B TJSS 23 8 2 1/1 100.0
13. 11. 2022 Krajský přebor U14B BKB 25 9 2 1/5 20.0
17. 11. 2022 Skupina B BA Lynx Liberec 11 3 1 2/2 100.0
19. 11. 2022 Skupina B Sokol Vyšehrad 15 5 1 2/4 50.0
20. 11. 2022 Skupina B Tygři Praha 7 2 1 0/0 0
26. 11. 2022 Krajský přebor U14B SokŽ 23 9 1 2/2 100.0
3. 12. 2022 Skupina B Slavoj Litoměřice 8 1 1 3/6 50.0
4. 12. 2022 Skupina B BA Tygři Louny 12 0 3 3/4 75.0
Celkem 21 313 110 22 27/44 61.4
Průměr 21 14.9 5.2 1.0 1.3/2.1 61.4
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
BANymU11B 4 21.8 9.8 0.3 1.5/3.0 50.0 1.3
USK Praha 4 15.8 5.0 1.0 2.8/5.0 55.0 3.0
BKB 2 31.0 12.5 1.5 1.5/4.0 37.5 2.0
TJ AŠ M.B. U11B 4 13.3 6.3 0.0 0.8/1.0 75.0 0.5
BCKolU11B 4 13.0 6.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJSS 2 24.5 9.5 1.5 1.0/1.5 66.7 2.0
JUVENTA U11B 3 16.0 8.0 0.0 0.0/1.7 0.0 0.3
Měl U12 4 11.0 4.5 0.5 0.5/1.3 40.0 0.5
Wizards U11(mix) 2 20.0 10.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Kral-Jun U12B 2 19.5 8.0 1.0 0.5/1.5 33.3 -
KNS 1 34.0 17.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BraU11G 6 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
TJ Sokol Kbely 2 14.0 5.5 1.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SokPečU12B 2 13.0 5.5 0.5 0.5/1.0 50.0 -
BC Ben.U11B 1 25.0 8.0 3.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 2 12.0 3.0 1.5 1.5/2.5 60.0 3.5
Sokol Vyšehrad 2 11.5 4.0 0.5 2.0/3.0 66.7 1.5
Slavoj Litoměřice 2 11.5 2.5 1.5 2.0/5.0 40.0 3.0
SokŽ 1 23.0 9.0 1.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Pražský 3 7.3 2.3 0.3 1.7/4.0 41.7 2.0
ŠSKS 1 21.0 8.0 1.0 2.0/2.0 100.0 -
Válečníci Děčín 2 10.5 3.5 0.0 3.5/5.5 63.6 3.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 10.0 2.0 2.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Lynx Liberec 2 9.5 3.0 0.5 2.0/2.0 100.0 4.0
Kelti U12B 2 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Tygři Louny 2 8.0 1.0 1.5 1.5/2.0 75.0 -
Tygři Praha 2 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Nymburk 2 6.0 1.5 0.5 1.5/3.0 50.0 3.5
BA Sparta Praha 1 11.0 3.0 0.0 5.0/8.0 62.5 4.0
Tygři Praha 1 11.0 5.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Pastelka U12G 2 5.5 2.5 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Válečníci Děčín 2 4.5 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 9.0 2.0 1.0 2.0/2.0 100.0 1.0
SlaU11G 4 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 50.0 0.5
BenU11G 8 0.5 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0 0.3
BK Stud.Pard.U11G 4 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BA Sparta 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0