SKUP-BCM Olomouc

Kategorie
Mladší žáci U14
Soutěž
Žákovská liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 8. 7. 2017
Mgr. Karel Hůlka
karel.hulka@upol.cz
777 320 009

Trenér

od: 3. 9. 2021
Mgr. Štěpán Válek
stepan.valek@email.cz
607 575 261

1. asistent trenéra

od: 3. 9. 2021
Dalibor Paluda
Dalibor.Paluda@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 3. 9. 2021
Filip Koukol
filipkoukol@gmail.com

Adresa

SKUP Olomouc, z.s.
U sportovní haly 2
77200 Olomouc

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Metoděj Pazdera 2008 14 12 35.0 14.1 0.3 5.8/11.3 51.5 2.2
Jan Broda 2008 0 14 17 18.0 6.7 0.6 2.8/5.9 48.0 2.1
Jakub Broda 2008 14 23 9.9 4.2 0.0 1.5/4.2 35.4 1.0
Nikola Nevrlý 2008 14 21 6.8 2.9 0.0 1.0/2.3 44.9 2.1
Tomáš Mlčoch 2009 13 21 3.6 1.5 0.0 0.6/1.6 35.3 1.1
Matěj Šaradín 2008 14 17 3.9 1.5 0.0 1.0/2.6 37.8 1.9
Jáchym Jakeš 2008 14 14 4.7 2.1 0.0 0.4/1.7 25.0 1.8
Jakub Galko 2008 14 11 5.7 2.6 0.0 0.5/1.5 29.4 2.8
Marek Přindiš 2008 14 21 3.0 1.3 0.0 0.4/0.9 42.1 1.8
Jan Stašek 2008 14 23 2.5 1.0 0.0 0.4/1.0 40.9 0.7
Tomáš Paluda 2008 170 14 7 6.1 2.1 0.1 1.4/2.7 52.6 2.6
Matyas Sikora 2008 14 17 2.4 0.9 0.1 0.5/1.2 40.0 2.1
Matouš Keder 2008 14 14 1.8 0.9 0.0 0.1/0.1 50.0 0.9
Michal Trefil 2008 14 5 3.4 1.4 0.0 0.6/1.0 60.0 1.6
Lukáš Neduchal 2008 14 5 3.4 1.6 0.0 0.2/0.8 25.0 0.4
Tomáš Husička 2008 14 12 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Robin Šporik 2009 13 3 2.7 1.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.7
Jakub Daneček 2010 12 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Vojtěch Kubík 2009 13 4 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Adam Weiser 2010 12 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Andrej Ilavský 2009 13 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Patrik Kupka 2008 14 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jiří Štýbnar 2008 14 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Štěpán Přibyl 2008 14 10 0.2 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0 0.5
Jáchym Janeček 2007 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
František Šmérek 2008 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Spáčil 2007 0 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Štěpán Schindler 2008 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Flaks 2007 0 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Sedlák 2007 0 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Jašek 2008 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marek Bouchal 2007 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Růžička 2007 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Krumnikl 2008 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tadeáš Mužný 2008 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Bílek 2007 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
404 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 10. 4. 2022 Tygři Brno 97:63 25 0 13/16 44.8%
400 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 9. 4. 2022 SK Žabovřesky 84:73 31 0 11/18 37.9%
369 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 7. 4. 2022 BK VIVIDBOOKS Pardubice 96:31 14 0 3/5 37.5%
398 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 27. 3. 2022 Královští Sokoli 33:77 12 0 9/8 52.9%
393 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 23. 3. 2022 BK VIVIDBOOKS Pardubice 35:121 14 1 4/6 40%
352 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 16. 3. 2022 BK Vlci Žďár 70:66 27 0 12/15 44.4%
390 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 13. 3. 2022 BK NH Ostrava 160:24 10 0 4/2 66.7%
386 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 12. 3. 2022 BK Snakes Ostrava 94:44 15 1 11/15 42.3%
366 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 9. 3. 2022 Královští Sokoli 64:73 33 0 7/7 50%
376 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 6. 2. 2022 SK Žabovřesky 97:70 34 2 23/17 57.5%
372 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 5. 2. 2022 Tygři Brno 62:74 20 1 19/23 45.2%
362 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 9. 1. 2022 BK Snakes Ostrava 71:76 25 2 15/16 48.4%
358 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 8. 1. 2022 BK NH Ostrava 61:64 18 4 13/14 48.1%
284 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 16. 12. 2021 BK Snakes Ostrava 71:85 33 2 13/26 33.3%
292 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 12. 12. 2021 BK NH Ostrava B 107:49 48 0 11/25 30.6%
287 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 11. 12. 2021 BK NH Ostrava 56:92 21 1 11/8 57.9%
276 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 9. 12. 2021 Basketpoint Frýdek-Místek 120:57 57 1 3/8 27.3%
271 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 13. 11. 2021 BC Nový Jičín 125:23 58 1 6/9 40%
263 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 10. 10. 2021 BK NH Ostrava 158:19 8 0 3/3 50%
260 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 9. 10. 2021 BK NH Ostrava B 58:42 17 0 8/21 27.6%
256 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 26. 9. 2021 BK Snakes Orlová 128:16 59 0 10/16 38.5%
252 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 25. 9. 2021 BK Snakes Ostrava 88:73 31 1 23/23 50%
247 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 12. 9. 2021 BC Nový Jičín 39:113 49 0 15/22 40.5%
244 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 11. 9. 2021 Basketpoint Frýdek-Místek 56:61 26 0 9/17 34.6%
242 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí SKUP-BCM Olomouc 0:20 0 / %
280 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí SKUP-BCM Olomouc 0:20 0 / %
270 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí BK Opava 20:0 0 / %
380 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí BK Vlci Žďár 20:0 0 / %
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo
00:00
BK Opava
SKUP-BCM Olomouc
0
20
skupina F Review
11. kolo
00:00
BK Snakes Orlová
SKUP-BCM Olomouc
0
20
skupina F Review
8. kolo
00:00
SKUP-BCM Olomouc
BK Vlci Žďár
20
0
extraliga B Review
8. kolo
00:00
SKUP-BCM Olomouc
BK Opava
20
0
skupina F Review
2. kolo 11. 9. 2021
11:00
Basketpoint Frýdek-Místek
SKUP-BCM Olomouc
56
61
12
18
21
37
44
51
skupina F Review
3. kolo 12. 9. 2021
10:00
BC Nový Jičín
SKUP-BCM Olomouc
39
113
9
39
19
69
32
90
skupina F Review
4. kolo 25. 9. 2021
12:00
SKUP-BCM Olomouc
BK Snakes Ostrava
88
73
15
20
43
29
70
56
skupina F Review
5. kolo 26. 9. 2021
09:30
SKUP-BCM Olomouc
BK Snakes Orlová
128
16
41
0
88
4
111
12
skupina F Review
6. kolo 9. 10. 2021
11:30
BK NH Ostrava B
SKUP-BCM Olomouc
58
42
22
6
33
20
43
26
skupina F Review
7. kolo 10. 10. 2021
08:30
BK NH Ostrava
SKUP-BCM Olomouc
158
19
49
5
100
8
129
14
skupina F Review
9. kolo 13. 11. 2021
11:00
SKUP-BCM Olomouc
BC Nový Jičín
125
23
33
4
62
10
88
17
skupina F Review
10. kolo 9. 12. 2021
18:00
SKUP-BCM Olomouc
Basketpoint Frýdek-Místek
120
57
48
7
80
19
101
35
skupina F Review
13. kolo 11. 12. 2021
09:30
SKUP-BCM Olomouc
BK NH Ostrava
56
92
22
31
26
55
39
71
skupina F Review
14. kolo 12. 12. 2021
08:30
SKUP-BCM Olomouc
BK NH Ostrava B
107
49
30
3
67
24
86
43
skupina F Review
12. kolo 16. 12. 2021
18:00
BK Snakes Ostrava
SKUP-BCM Olomouc
71
85
10
33
31
53
53
67
skupina F Review
2. kolo 8. 1. 2022
12:30
SKUP-BCM Olomouc
BK NH Ostrava
61
64
19
13
36
23
39
54
extraliga B Review
3. kolo 9. 1. 2022
12:30
SKUP-BCM Olomouc
BK Snakes Ostrava
71
76
26
12
49
25
57
62
extraliga B Review
6. kolo 5. 2. 2022
12:00
SKUP-BCM Olomouc
Tygři Brno
62
74
19
11
26
41
39
56
extraliga B Review
7. kolo 6. 2. 2022
09:30
SKUP-BCM Olomouc
SK Žabovřesky
97
70
22
20
45
35
67
56
extraliga B Review
4. kolo 9. 3. 2022
17:30
Královští Sokoli
SKUP-BCM Olomouc
64
73
19
18
28
44
47
58
extraliga B Review
9. kolo 12. 3. 2022
16:00
BK Snakes Ostrava
SKUP-BCM Olomouc
94
44
25
11
38
19
69
32
extraliga B Review
10. kolo 13. 3. 2022
09:00
BK NH Ostrava
SKUP-BCM Olomouc
160
24
48
6
100
14
126
16
extraliga B Review
1. kolo 16. 3. 2022
18:00
BK Vlci Žďár
SKUP-BCM Olomouc
70
66
15
23
40
36
65
46
extraliga B Review
11. kolo 23. 3. 2022
18:45
SKUP-BCM Olomouc
BK VIVIDBOOKS Pardubice
35
121
7
22
21
52
28
89
extraliga B Review
12. kolo 27. 3. 2022
10:00
SKUP-BCM Olomouc
Královští Sokoli
33
77
10
28
19
41
28
56
extraliga B Review
5. kolo 7. 4. 2022
17:00
BK VIVIDBOOKS Pardubice
SKUP-BCM Olomouc
96
31
20
4
41
11
67
20
extraliga B Review
13. kolo 9. 4. 2022
14:00
SK Žabovřesky
SKUP-BCM Olomouc
84
73
26
22
46
45
69
55
extraliga B Review
14. kolo 10. 4. 2022
10:00
Tygři Brno
SKUP-BCM Olomouc
97
63
13
18
42
28
65
46
extraliga B Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 žákovská liga 2 25
2019/20 žákovská liga 1 19
2018/19 žákovská liga 5 15
2017/18 žákovská liga 4 22