Jan Kodyš

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
BK Klatovy B
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
140
Procento vítězství
73.6%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2018/19 mladší minižáci U12 - Krajský přebor BK Klatovy 10 2.7 1.1 0 0.5/1.2 41.7 -
2018/19 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o NF BK Klatovy 2 2.5 1 0 0.5/1.5 33.3 -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Krajský přebor BK Klatovy U11 (MIX) 24 7.7 3.6 0 0.4/1 41.7 -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o NF BK Klatovy U11 (MIX) 6 10.0 4.5 0 1/2.2 46.2 -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina A BK Klatovy 12 15.7 6.9 0 1.8/5.1 36.1 -
2021/22 mladší žáci U14 - liga A BK Klatovy 12 17.5 7.6 0.2 1.8/3.3 55.0 -
2022/23 žáci U15 - Skupina A BK Klatovy 13 18.1 8.2 0.2 1.1/3.5 30.4 -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A BK Klatovy 8 7.8 3.3 0.1 0.9/3.5 25.0 -
2022/23 žáci U15 - liga A BK Klatovy 12 18.4 8.2 0.1 1.8/3.7 50.0 -
2023/24 kadeti U17 - Skupina B BK Klatovy 4 9.5 4.8 0 0/0.8 0.0 -
2023/24 kadeti U17 - Skupina A BK Klatovy 11 5.1 2 0.2 0.5/1.2 46.2 -
2023/24 kadeti U17 - Skupina B BK Klatovy B 11 8.5 4 0 0.5/2.3 20.0 -
2023/24 junioři U19 - Skupina A BK Klatovy 3 5.3 2.3 0 0.7/1.3 50.0 -
2023/24 kadeti U17 - Finálová skupina BK Klatovy 8 3.6 1.1 0.3 0.6/1.1 55.6 -
2023/24 kadeti U17 - Skupina B + C o 1. - 8. místo BK Klatovy B 4 4.5 2.3 0 0/0.8 0.0 -
Průměr za kariéru 35.0 10.3 4.6 0.1 0.9/2.3 132.8 1.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 LYNX Liberec 16. 9. 2023
2B body 11 BKj Kralupy 27. 5. 2023
3B body 1 Tygři Praha B 6. 1. 2024
Body 22 BKj Kralupy 27. 5. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Jižní Supi 26. 9. 2021 2021/22
2B body 15 BK Kladno 6. 11. 2022 2022/23
3B body 1 BA Tygři Louny 6. 2. 2022 2021/22
Body 35 BK Jiskra Domažlice 17. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
27. 5. 2023 Skupina B BKj Kralupy 22 11 0 0/3 0.0
27. 5. 2023 Skupina B SKB Rokycany 4 2 0 0/0 0
28. 5. 2023 Skupina B BK Teplice 6 3 0 0/0 0
28. 5. 2023 Skupina B Sokol Vyšehrad 6 3 0 0/0 0
12. 9. 2023 Skupina B SKB Strakonice 14 7 0 0/0 0
17. 9. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 4 2 0 0/0 0
17. 9. 2023 Skupina B Medvědi Tábor 6 3 0 0/2 0.0
16. 9. 2023 Skupina A LYNX Liberec 9 3 0 3/6 50.0
23. 9. 2023 Skupina A Tigers Č. Budějovice 8 3 0 2/2 100.0
30. 9. 2023 Skupina A Slavoj Litoměřice 11 4 1 0/0 0
1. 10. 2023 Skupina A Levharti Chomutov 7 3 0 1/4 25.0
30. 9. 2023 Skupina B BA Grizzlies Plzeň 5 2 0 1/4 25.0
1. 10. 2023 Skupina B BK Jiskra Domažlice 13 6 0 1/2 50.0
15. 10. 2023 Skupina B BK Příbram 2000 18 9 0 0/2 0.0
14. 10. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 2 1 0 0/0 0
15. 10. 2023 Skupina A Tygři Praha B 2 0 0 2/2 100.0
21. 10. 2023 Skupina A BC Benešov 8 4 0 0/2 0.0
2. 11. 2023 Skupina B SKB Strakonice 4 2 0 0/1 0.0
4. 11. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 4 2 0 0/0 0
5. 11. 2023 Skupina A LYNX Liberec 6 3 0 0/0 0
16. 11. 2023 Skupina B Medvědi Tábor 8 4 0 0/3 0.0
17. 11. 2023 Skupina B SKB Rokycany 3 1 0 1/2 50.0
24. 11. 2023 Skupina B SKB Rokycany 6 3 0 0/1 0.0
1. 12. 2023 Skupina B BA Grizzlies Plzeň 12 5 0 2/7 28.6
17. 12. 2023 Skupina B Kaplice Grizzlies 4 2 0 0/1 0.0
4. 1. 2024 Skupina A Sokol Písek Sršni B 0 0 0 0/0 0
6. 1. 2024 Skupina A Tygři Praha B 5 1 1 0/0 0
7. 1. 2024 Skupina A TJ Sokol Kbely 6 3 0 0/1 0.0
20. 1. 2024 Finálová skupina BK Brandýs n. L. 0 0 0 0/0 0
21. 1. 2024 Finálová skupina Jižní Supi 4 2 0 0/2 0.0
27. 1. 2024 Skupina A BC Benešov 0 0 0 0/0 0
10. 2. 2024 Finálová skupina SK Žabovřesky 4 2 0 0/0 0
11. 2. 2024 Finálová skupina NH Ostrava 0 0 0 0/0 0
2. 3. 2024 Skupina B + C o 1. - 8. místo BK Beroun 0 0 0 0/2 0.0
3. 3. 2024 Skupina B + C o 1. - 8. místo Sokol Žižkov B 6 3 0 0/0 0
16. 3. 2024 Skupina B + C o 1. - 8. místo BK Kladno 6 3 0 0/1 0.0
17. 3. 2024 Skupina B + C o 1. - 8. místo BC Benešov 6 3 0 0/0 0
4. 4. 2024 Finálová skupina Levharti Chomutov 0 0 0 0/0 0
6. 4. 2024 Finálová skupina NH Ostrava 6 2 0 2/3 66.7
7. 4. 2024 Finálová skupina SK Žabovřesky 7 1 1 2/2 100.0
10. 4. 2024 Finálová skupina BK Brandýs n. L. 8 2 1 1/2 50.0
Celkem 41 250 110 4 18/57 31.6
Průměr 41 6.1 2.7 0.1 0.4/1.4 31.6
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
BK Jiskra Domažlice 11 10.7 5.0 0.0 0.7/1.4 53.3 0.9
BK Jiskra Domažlice 4 25.8 11.8 0.3 1.5/4.3 35.3 3.3
BK Kladno 4 24.8 12.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.8
BK Loko Plzeň 11 4.6 2.0 0.0 0.6/1.3 50.0 1.7
TJ Sokol Kbely 2 22.5 9.5 0.5 2.0/5.0 40.0 3.5
Sokol Písek 2 20.5 9.5 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
BK Levharti Chomutov 2 19.5 9.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
BA Tygři Louny 2 18.0 6.0 0.5 4.5/7.0 64.3 1.5
Sokol Vyšehrad 2 15.5 7.0 0.0 1.5/4.5 33.3 3.0
BA Sparta 2 15.5 7.5 0.0 0.5/4.0 12.5 4.5
Jižní Supi 2 14.5 6.0 0.0 2.5/7.0 35.7 2.0
BA Tygři Louny 2 13.5 5.5 0.5 1.0/3.5 28.6 2.0
Slavoj Litoměřice 2 13.0 5.5 0.0 2.0/6.0 33.3 5.0
Lokomotiva Plzeň 2 12.5 6.0 0.0 0.5/3.5 14.3 3.5
Lokomotiva Plzeň 2 12.0 5.5 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 11.5 5.5 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BA Sparta Praha 2 11.5 5.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BKj Kralupy 1 22.0 11.0 0.0 0.0/3.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 11.0 4.5 0.5 0.5/1.5 33.3 3.0
BK Jiskra Domažlice 2 9.5 4.0 0.0 1.5/7.0 21.4 3.0
BK Příbram 2000 1 18.0 9.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
SKB Strakonice 2 9.0 4.5 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
BA Grizzlies Plzeň 2 8.5 3.5 0.0 1.5/5.5 27.3 1.0
Sj. BK Litoměřice 2 8.0 3.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
BK Kladno 2 8.0 4.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.5
LYNX Liberec 2 7.5 3.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Medvědi Tábor 2 7.0 3.5 0.0 0.0/2.5 0.0 0.5
SKB Rokycany 3 4.3 2.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.7
SK Žabovřesky 2 5.5 1.5 0.5 1.0/1.0 100.0 2.5
Slavoj Litoměřice 1 11.0 4.0 1.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 6 1.8 0.7 0.0 0.5/1.2 42.9 0.7
DBaK 2 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n. L. 2 4.0 1.0 0.5 0.5/1.0 50.0 1.5
Tigers Č. Budějovice 1 8.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
BC Benešov 2 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Tygři Praha B 2 3.5 0.5 0.5 1.0/1.0 100.0 2.0
Levharti Chomutov 2 3.5 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Teplice 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Vyšehrad 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 2 3.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
Sokol Žižkov B 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Benešov 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Kaplice Grizzlies 1 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 5.0
Jižní Supi 1 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol Písek Sršni B 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Beroun 2 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5