Sluneta Ústí n. L.

Kategorie
Mladší žáci U14
Soutěž
Žákovská liga

Základní informace

Asistent trenéra

od: 1. 9. 2021
Michal Žalud
michal.zaldy@email.cz
603 449 889

Organizační pracovník

od: 29. 7. 2022 do 1. 8. 2022
Lukáš Gabriel

Organizační pracovník

od: 1. 8. 2022
Martin Gabriel
sekretariat@bkusti.cz
603 157 578

Asistent trenéra

od: 15. 8. 2022
Jan Hatylák
jan.hatylak@seznam.cz

Trenér

od: 17. 8. 2022
Matěj Anderle
mabasket5@seznam.cz
730 609 272

Adresa

Basketbalový klub Ústí nad Labem z.s.
Jateční 18
400 01 Ústí nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Marek Koštíř 2009 162 14 17 16.7 5.8 0.9 2.5/4.1 61.4 2.9
Lukáš Pastor 2009 164 14 18 15.3 6.3 0.2 2.1/3.9 53.5 2.6
Vojtěch Jaroš 2009 164 14 17 11.4 4.4 0.4 1.3/2.8 45.8 1.0
Vojtěch Bubeník 2009 166 14 15 11.3 5.1 0.1 0.9/2.1 40.6 0.9
Jakub Renner 2010 166 13 15 8.5 3.6 0.1 1.1/2.4 44.4 1.3
Jan Souček 2010 165 13 17 6.5 2.8 0.0 0.9/1.5 57.7 2.5
Adam Novák 2009 160 14 16 6.3 2.9 0.0 0.5/1.3 38.1 2.4
Kryštof Stanko 2010 163 13 5 7.6 3.4 0.0 0.8/1.8 44.4 1.2
Nikolas Urbánek 2010 165 13 18 1.4 0.6 0.0 0.3/0.7 38.5 1.4
Štěpán Šural 2010 167 13 2 8.0 3.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Adam Novák 2012 162 11 2 6.5 3.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Vojtěch Toman 2009 168 14 13 0.9 0.5 0.0 0.0/0.6 0.0 1.3
Adam Sebera 2010 167 13 13 0.9 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0 1.1
Matěj Mudroch 2009 161 14 11 1.0 0.5 0.0 0.1/0.2 50.0 0.4
Václav Hanzl 2009 167 14 4 2.5 0.8 0.0 1.0/1.8 57.1 3.3
Karel Vild 2009 162 14 7 0.4 0.1 0.0 0.1/0.1 100.0 3.1
Václav Wiesner 2008 176 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Mayer 2008 159 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Mudroch 2012 157 11 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Jan 2008 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Patrik Wanke 2008 161 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Reginald Král 2008 161 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Žalud 2008 170 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Sakař 2008 160 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Krupa 2010 169 13 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Josef Steinecker 2008 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Severa 2008 170 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Zikmund 2009 146 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
531 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 23. 4. 2023 SLUNETA Ústí nad Labem : 0 /0 %
527 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 22. 4. 2023 SLUNETA Ústí nad Labem : 0 /0 %
499 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 19. 4. 2023 Královští Sokoli : 0 /0 %
521 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 2. 4. 2023 Sokol Vyšehrad : 0 /0 %
518 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 1. 4. 2023 BA 2006´Roudnice nad Labem : 0 /0 %
515 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 19. 3. 2023 BK Brandýs nad Labem : 0 /0 %
512 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 18. 3. 2023 BK Brandýs n. Labem "B" : 0 /0 %
503 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 3. 2. 2023 BK Loko Trutnov 63:68 20 2 17/31 54.8%
507 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 23. 1. 2023 Slavoj BK Litoměřice 50:88 34 3 11/24 45.8%
494 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 22. 1. 2023 BA 2006´Roudnice nad Labem 59:76 32 2 6/20 30%
489 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 21. 1. 2023 Sokol Vyšehrad 43:102 44 3 5/12 41.7%
479 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 18. 1. 2023 Slavoj BK Litoměřice 79:58 31 1 14/35 40%
488 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 8. 1. 2023 BK Brandýs n. Labem "B" 55:83 29 6 7/17 41.2%
483 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 7. 1. 2023 BK Brandýs nad Labem 56:63 27 1 6/7 85.7%
145 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 27. 11. 2022 Slavoj BK Litoměřice 34:90 39 1 9/18 50%
141 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 26. 11. 2022 BA 2006´Roudnice nad Labem 65:71 32 1 4/15 26.7%
135 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 13. 11. 2022 Tygři Praha 113:59 21 1 14/24 58.3%
131 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 12. 11. 2022 Tygři Praha B 51:113 48 0 17/26 65.4%
127 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 21. 10. 2022 Válečníci Děčín 104:46 19 0 8/16 50%
99 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 19. 10. 2022 Válečníci Děčín 19:100 7 1 2/4 50%
126 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 9. 10. 2022 BA Sparta Praha 96:61 20 2 15/26 57.7%
121 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 8. 10. 2022 TJ Sokol Kbely 60:97 41 2 9/16 56.3%
117 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 25. 9. 2022 BA 2006´Roudnice nad Labem 91:53 42 0 7/14 50%
113 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 24. 9. 2022 Slavoj BK Litoměřice 87:36 39 1 6/16 37.5%
107 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 11. 9. 2022 Tygři Praha B 82:39 36 0 10/22 45.5%
103 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 10. 9. 2022 Tygři Praha 30:97 12 0 6/11 54.5%
150 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí BA Sparta Praha 0:20 0 /0 %
153 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí TJ Sokol Kbely 0:20 0 /0 %
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
14. kolo
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Sokol Kbely
0
20
Skupina C Review
13. kolo
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
0
20
Skupina C Review
2. kolo 10. 9. 2022
14:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha
30
97
2
29
12
47
22
73
Skupina C Review
3. kolo 11. 9. 2022
10:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha B
82
39
19
10
37
18
61
26
Skupina C Review
4. kolo 24. 9. 2022
14:30
SLUNETA Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
87
36
20
8
41
24
70
27
Skupina C Review
5. kolo 25. 9. 2022
09:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BA 2006´Roudnice nad Labem
91
53
25
13
48
20
79
33
Skupina C Review
6. kolo 8. 10. 2022
14:00
TJ Sokol Kbely
SLUNETA Ústí nad Labem
60
97
20
34
27
68
46
84
Skupina C Review
7. kolo 9. 10. 2022
11:00
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
96
61
25
7
54
21
76
46
Skupina C Review
1. kolo 19. 10. 2022
16:45
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
19
100
0
44
9
65
18
81
Skupina C Review
8. kolo 21. 10. 2022
16:30
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
104
46
32
13
59
21
84
36
Skupina C Review
9. kolo 12. 11. 2022
18:00
Tygři Praha B
SLUNETA Ústí nad Labem
51
113
8
36
23
65
38
91
Skupina C Review
10. kolo 13. 11. 2022
13:00
Tygři Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
113
59
26
7
56
28
80
45
Skupina C Review
11. kolo 26. 11. 2022
10:00
BA 2006´Roudnice nad Labem
SLUNETA Ústí nad Labem
65
71
19
14
37
40
49
56
Skupina C Review
12. kolo 27. 11. 2022
11:00
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
34
90
12
20
16
50
22
74
Skupina C Review
2. kolo 7. 1. 2023
15:00
BK Brandýs nad Labem
SLUNETA Ústí nad Labem
56
63
22
16
33
37
47
51
liga B Review
3. kolo 8. 1. 2023
14:00
BK Brandýs n. Labem "B"
SLUNETA Ústí nad Labem
55
83
15
25
26
52
35
68
liga B Review
1. kolo 18. 1. 2023
17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
79
58
22
16
47
26
65
39
liga B Review
4. kolo 21. 1. 2023
15:00
Sokol Vyšehrad
SLUNETA Ústí nad Labem
43
102
13
19
20
51
26
84
liga B Review
5. kolo 22. 1. 2023
10:30
BA 2006´Roudnice nad Labem
SLUNETA Ústí nad Labem
59
76
13
24
27
40
47
55
liga B Review
8. kolo 23. 1. 2023
17:00
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
50
88
22
22
29
45
45
73
liga B Review
7. kolo 3. 2. 2023
17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Loko Trutnov
63
68
16
19
40
32
52
50
liga B Review
9. kolo 18. 3. 2023
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Brandýs n. Labem "B"
liga B Preview
10. kolo 19. 3. 2023
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Brandýs nad Labem
liga B Preview
11. kolo 1. 4. 2023
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BA 2006´Roudnice nad Labem
liga B Preview
12. kolo 2. 4. 2023
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
liga B Preview
6. kolo 19. 4. 2023
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští Sokoli
liga B Preview
13. kolo 22. 4. 2023
00:00
BK Loko Trutnov
SLUNETA Ústí nad Labem
liga B Preview
14. kolo 23. 4. 2023
00:00
Královští Sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
liga B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 žákovská liga 4 19
2021/22 žákovská liga 1 27
2019/20 žákovská liga 2 21
2018/19 žákovská liga 1 28
2017/18 žákovská liga 2 22
2016/17 žákovská liga 6 13
2015/16 žákovská liga 10 28