Sokol Pražský

Kategorie
Mladší žáci U14
Soutěž
Žákovská liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 7. 7. 2011
Renata Severová
renata.severova@seznam.cz
221 965 315

Trenér

od: 12. 9. 2023
Matěj Veselý
matt.vesely@seznam.cz
777 129 094

1. asistent trenéra

od: 12. 9. 2023
Mgr. Milan Voračka
vorm91@email.cz
224 910 310

Asistent trenéra

od: 12. 9. 2023
Tomáš Stibor
tomasstibor007@seznam.cz

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Pražský
Žitná 42/1438
120 00 Praha 2

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Štěpán Bártů 2010 171 14 19 1.0 13.5 4.8 1.0 0.9/2.1 42.5 1.9
Hubert Blecha 2010 191 14 16 1.0 14.7 6.4 0.2 1.3/3.6 35.1 1.6
David Šindler 2010 14 19 1.0 12.2 5.6 0.0 1.1/3.2 33.3 2.3
Patrik Očadlík 2011 152 13 15 1.0 10.5 3.4 0.5 2.1/4.0 53.3 1.8
Luka Jeremić 2010 164 14 15 1.0 9.8 3.7 0.5 0.9/1.6 0.0 0.3
Matěj Valek 2010 165 14 17 1.0 8.4 3.6 0.2 0.6/1.5 0.0 1.4
Luka Stjepanovič 2010 175 14 11 1.0 9.1 4.3 0.0 0.5/1.5 0.0 2.1
Petr Šálek 2010 152 14 15 1.0 6.5 1.1 1.3 0.5/0.9 0.0 1.4
Kilián Petr Záhorský 2010 14 13 1.0 6.0 2.3 0.3 0.5/1.2 0.0 1.4
Vít Klíma 2010 14 17 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/0.8 0.0 1.2
Lucas Cardoselli 2010 14 18 1.0 2.6 0.9 0.2 0.2/0.7 0.0 1.4
Nino Zarić 2010 14 14 1.0 3.3 1.4 0.1 0.2/0.9 0.0 0.3
Daniel Rousek 2010 14 17 1.0 2.3 0.9 0.0 0.4/0.7 0.0 0.5
Vojta Svoboda 2010 14 9 1.0 3.2 1.1 0.2 0.3/0.9 0.0 1.7
Jan Pašek 2011 13 6 1.0 3.0 1.2 0.2 0.2/0.7 0.0 0.3
Phuc Thanh Tran 2010 14 13 1.0 1.4 0.3 0.2 0.3/0.4 0.0 0.5
Adam Temilade Horčička 2011 13 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.7 0.0 0.0
Arsenije Aćimović 2011 13 4 1.0 1.3 0.3 0.3 0.0/0.5 0.0 0.3
Josef Opluštil 2009 163 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Buchvaldek 2009 173 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniel Gasiúnas-Demčenko 2009 175 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Mikuláš Kohoutek 2009 165 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Murárik 2009 190 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Nosek 2009 160 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Obermann 2009 145 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Antonín Petrák 2009 184 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Budík 2009 155 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Vagner 2009 185 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Albert Spěvák 2011 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tobiáš Vojta 2009 150 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Zámečník 2009 165 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Pavel Mourek 2010 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Samuel Cinger 2011 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Bičík 2009 164 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
392 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 21. 4. 2024 USK Praha : 0 /0 %
387 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 20. 4. 2024 Tygři Praha : 0 /0 %
384 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 7. 4. 2024 Sokol Pražský : 0 /0 %
380 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 6. 4. 2024 Sokol Pražský : 0 /0 %
370 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 25. 3. 2024 Sokol Pražský : 0 /0 %
374 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 17. 3. 2024 Sokol Pražský : 0 /0 %
342 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 4. 3. 2024 Válečníci Děčín : 0 /0 %
365 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 3. 3. 2024 BA Radotín : 0 /0 %
337 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 2. 3. 2024 Sokol Pražský : 0 /0 %
363 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 11. 2. 2024 Tygři Praha 67:83 30 4 11/32 34.4%
360 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 10. 2. 2024 USK Praha 60:75 33 0 9/29 31%
356 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 21. 1. 2024 Jižní Supi 77:59 23 6 13/22 59.1%
352 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 20. 1. 2024 Sokol Písek Sršni 54:83 18 4 6/11 54.5%
346 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 7. 1. 2024 BK Levharti Chomutov 68:80 28 2 6/12 50%
56 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 10. 12. 2023 BK Klatovy 82:46 25 7 11/19 57.9%
51 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 9. 12. 2023 Sokol Písek Sršni 44:71 17 1 7/18 38.9%
48 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 19. 11. 2023 BK Lokomotiva Plzeň 54:84 25 5 19/34 55.9%
44 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 18. 11. 2023 BA Grizzlies Plzeň 21:107 43 4 9/23 39.1%
29 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 15. 11. 2023 Jižní Supi 59:55 23 1 10/28 35.7%
34 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 4. 11. 2023 BK Lions Jindřichův Hradec 16:160 62 10 6/11 54.5%
38 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 2. 11. 2023 BK Medvědi Tábor 29:98 39 4 8/23 34.8%
27 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 15. 10. 2023 Sokol Písek Sršni 80:53 19 3 6/18 33.3%
24 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 14. 10. 2023 BK Klatovy 37:82 34 3 5/13 38.5%
20 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 1. 10. 2023 BA Grizzlies Plzeň 152:18 61 9 3/14 21.4%
16 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 30. 9. 2023 BK Lokomotiva Plzeň 107:44 44 2 13/25 52%
1 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 28. 9. 2023 Jižní Supi 61:79 28 5 8/18 44.4%
10 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 17. 9. 2023 BK Lions Jindřichův Hradec 155:22 70 3 6/17 35.3%
6 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 16. 9. 2023 BK Medvědi Tábor 104:30 48 1 5/16 31.3%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 16. 9. 2023
14:30
Sokol Pražský
BK Medvědi Tábor
104
30
28
3
62
13
82
20
Skupina A Review
3. kolo 17. 9. 2023
13:00
Sokol Pražský
BK Lions Jindřichův Hradec
155
22
44
4
91
6
129
16
Skupina A Review
1. kolo 28. 9. 2023
11:00
Jižní Supi
Sokol Pražský
61
79
26
24
38
39
52
54
Skupina A Review
4. kolo 30. 9. 2023
14:30
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
107
44
27
7
61
23
80
35
Skupina A Review
5. kolo 1. 10. 2023
10:00
Sokol Pražský
BA Grizzlies Plzeň
152
18
33
8
63
11
102
13
Skupina A Review
6. kolo 14. 10. 2023
13:30
BK Klatovy
Sokol Pražský
37
82
5
22
11
40
20
66
Skupina A Review
7. kolo 15. 10. 2023
10:00
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
80
53
13
16
31
27
66
33
Skupina A Review
10. kolo 2. 11. 2023
18:30
BK Medvědi Tábor
Sokol Pražský
29
98
5
21
5
56
21
71
Skupina A Review
9. kolo 4. 11. 2023
14:00
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Pražský
16
160
6
38
10
82
11
121
Skupina A Review
8. kolo 15. 11. 2023
17:30
Sokol Pražský
Jižní Supi
59
55
20
8
34
23
46
41
Skupina A Review
11. kolo 18. 11. 2023
10:00
BA Grizzlies Plzeň
Sokol Pražský
21
107
4
20
8
61
19
85
Skupina A Review
12. kolo 19. 11. 2023
09:30
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
54
84
24
24
37
50
45
65
Skupina A Review
13. kolo 9. 12. 2023
16:00
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
44
71
13
21
17
41
32
55
Skupina A Review
14. kolo 10. 12. 2023
10:30
Sokol Pražský
BK Klatovy
82
46
21
7
40
22
64
27
Skupina A Review
3. kolo 7. 1. 2024
13:00
Sokol Pražský
BK Levharti Chomutov
68
80
15
30
33
45
52
62
Extraliga A Review
4. kolo 20. 1. 2024
15:00
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
54
83
16
24
35
49
46
67
Extraliga A Review
5. kolo 21. 1. 2024
11:00
Sokol Pražský
Jižní Supi
77
59
17
15
35
29
57
49
Extraliga A Review
6. kolo 10. 2. 2024
12:00
USK Praha
Sokol Pražský
60
75
9
21
22
34
38
51
Extraliga A Review
7. kolo 11. 2. 2024
13:15
Tygři Praha
Sokol Pražský
67
83
14
29
31
46
43
64
Extraliga A Review
1. kolo 2. 3. 2024
17:00
BA Radotín
Sokol Pražský
Extraliga A Preview
8. kolo 3. 3. 2024
12:30
Sokol Pražský
BA Radotín
Extraliga A Preview
2. kolo 4. 3. 2024
17:00
Sokol Pražský
Válečníci Děčín
Extraliga A Preview
10. kolo 17. 3. 2024
00:00
Válečníci Děčín
Sokol Pražský
Extraliga A Preview
9. kolo 25. 3. 2024
18:20
BK Levharti Chomutov
Sokol Pražský
Extraliga A Preview
11. kolo 6. 4. 2024
00:00
Jižní Supi
Sokol Pražský
Extraliga A Preview
12. kolo 7. 4. 2024
00:00
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
Extraliga A Preview
13. kolo 20. 4. 2024
00:00
Sokol Pražský
Tygři Praha
Extraliga A Preview
14. kolo 21. 4. 2024
00:00
Sokol Pražský
USK Praha
Extraliga A Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 žákovská liga 2 26
2022/23 žákovská liga 1 23
2021/22 žákovská liga 3 24
2019/20 žákovská liga 2 19
2018/19 žákovská liga 1 24
2017/18 žákovská liga 1 28
2016/17 žákovská liga 1 28
2015/16 žákovská liga 1 43

články