Slavoj Č. Brod

Kategorie
Mladší žáci U14
Soutěž
Žákovská liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 9. 8. 2021
Markéta Stejskalová
marketaa.stejskalovaa@gmail.com
731 016 637

Asistent trenéra

od: 8. 9. 2021
Lukáš Cenigr
lukas.cenigr@twsa.cz

Trenér

od: 10. 9. 2021
Markéta Stejskalová
marketaa.stejskalovaa@gmail.com
731 016 637

Adresa

TJ Slavoj Český Brod, z.s.
Komenského
282 01 Český Brod

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Jan Aschenbrenner 2008 13
Adam Horálek 2008 13
Šimon Malínský 2008 13
Zbyněk Ženíšek 2008 13
Jakub Aschenbrenner 2008 13
Daniel Hlaváč 2010 11
Martin Kantor 2009 0 12
Huy Thanh Phan 2008 13
Matěj Fořt 2010 11
Jan Hlaváč 2008 13
David Horálek 2008 13
Michal Mašín 2008 13
Tadeáš Kicka 2008 13
Michal Major 2008 13
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
118 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 10. 10. 2021 Sokol Pražský 43:83 17 1 6/2 75% 10
115 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 9. 10. 2021 USK Praha 19:99 8 0 3/3 50% 0
108 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 25. 9. 2021 TJ Sokol Kbely 40:44 16 2 6/6 50% 0
107 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 12. 9. 2021 Pandy Čelákovice 118:32 9 2 8/8 50% 2
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo
00:00
TJ Slavoj Český Brod
BA Nymburk
skupina C Preview
8. kolo
00:00
BA Nymburk
TJ Slavoj Český Brod
skupina C Preview
3. kolo 12. 9. 2021
10:00
Pandy Čelákovice
TJ Slavoj Český Brod
118
32
28
12
61
18
89
25
skupina C Review
4. kolo 25. 9. 2021
11:00
TJ Sokol Kbely
TJ Slavoj Český Brod
40
44
9
17
19
22
33
36
skupina C Review
6. kolo 9. 10. 2021
14:00
TJ Slavoj Český Brod
USK Praha
19
99
5
33
9
61
12
83
skupina C Review
7. kolo 10. 10. 2021
15:00
TJ Slavoj Český Brod
Sokol Pražský
43
83
14
29
22
43
33
65
skupina C Review
9. kolo 13. 11. 2021
13:00
TJ Slavoj Český Brod
Pandy Čelákovice
skupina C Preview
12. kolo 28. 11. 2021
09:00
TJ Slavoj Český Brod
TJ Sokol Kbely
skupina C Preview
13. kolo 11. 12. 2021
00:00
Sokol Pražský
TJ Slavoj Český Brod
skupina C Preview
14. kolo 12. 12. 2021
00:00
USK Praha
TJ Slavoj Český Brod
skupina C Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů