Matěj Rosecký

Národnost
CZE
Ročník narození
2009 - 15 let
Aktuální klub
Vlci Žďár
Výška
150 cm

Kariéra

Sezony
3
Zápasy
96
Procento vítězství
40.6%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2021/22 mladší žáci U14 - skupina D BK Vlci Žďár 10 14.3 6.3 0.1 1.4/2.6 53.8 -
2021/22 mladší žáci U14 - extraliga B BK Vlci Žďár 12 5.9 2.3 0.1 1/2.2 46.2 -
2022/23 mladší žáci U14 - Skupina B BK Vlci Žďár 14 18.9 7.3 0.2 3.7/4.9 76.5 -
2022/23 žáci U15 - Skupina D Vlci Žďár 11 7.7 2.6 0.3 1.6/2.8 58.1 -
2022/23 žáci U15 - liga C Vlci Žďár 8 10.0 3.9 0.5 0.8/1.9 40.0 -
2022/23 mladší žáci U14 - liga C BK Vlci Žďár 12 21.4 7.9 1.3 1.8/3.5 52.4 -
2023/24 žáci U15 - Skupina C Vlci Žďár 12 18.7 6.4 1.4 1.6/2.6 61.3 -
2023/24 kadeti U17 - Skupina B Vlci Žďár 13 2.9 1 0.2 0.2/0.2 100.0 -
2023/24 kadeti U17 - play-out B Vlci Žďár 2 5.0 1 1 0/0 0.0 -
2023/24 žáci U15 - Liga B Vlci Žďár 2 18.0 8 0.5 0.5/2 25.0 -
Průměr za kariéru 32.0 12.6 4.8 0.5 1.5/2.6 171.1 2.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 SK Žabovřesky 24. 9. 2023
2B body 13 Jiskra Kyjov 23. 9. 2023
3B body 4 ADFORS Basket Litomyšl 27. 1. 2024
Body 35 Jiskra Kyjov 23. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Tigers Č. Budějovice 10. 9. 2022 2022/23
2B body 14 Medvědi Tábor 10. 12. 2022 2022/23
3B body 4 ADFORS Basket Litomyšl 27. 1. 2024 2023/24
Body 35 Jiskra Kyjov 23. 9. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
16. 9. 2023 Skupina B Tesla Pardubice 6 3 0 0/0 0
17. 9. 2023 Skupina B Královští Sokoli 7 2 0 3/3 100.0
23. 9. 2023 Skupina C Jiskra Kyjov 35 13 2 3/4 75.0
24. 9. 2023 Skupina C SK Žabovřesky 28 8 2 6/9 66.7
1. 10. 2023 Skupina B Jižní Supi 2 1 0 0/0 0
3. 10. 2023 Skupina B Sokol Žižkov 0 0 0 0/0 0
7. 10. 2023 Skupina C BASKET Brno 8 3 0 2/2 100.0
8. 10. 2023 Skupina C Tygři Brno 14 5 1 1/2 50.0
14. 10. 2023 Skupina B BK Brandýs n. L. 3 0 1 0/0 0
15. 10. 2023 Skupina B Pod U17B 4 2 0 0/0 0
21. 10. 2023 Skupina C Basketbal TJ Svitavy 15 7 0 1/2 50.0
22. 10. 2023 Skupina C ADFORS Basket Litomyšl 29 9 3 2/4 50.0
25. 10. 2023 Skupina C BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0 0 1/2 50.0
31. 10. 2023 Skupina C BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 7 0 1/2 50.0
4. 11. 2023 Skupina B Královští Sokoli 2 1 0 0/0 0
18. 11. 2023 Skupina B BC Vysočina 5 1 1 0/0 0
19. 11. 2023 Skupina B BC Vysočina 4 2 0 0/0 0
9. 12. 2023 Skupina B Jižní Supi 2 1 0 0/0 0
10. 12. 2023 Skupina B Sokol Žižkov 0 0 0 0/0 0
6. 1. 2024 Skupina B Pod U17B 3 0 1 0/0 0
7. 1. 2024 Skupina B BK Brandýs n. L. 0 0 0 0/0 0
13. 1. 2024 Skupina C Tygři Brno 13 4 1 2/2 100.0
14. 1. 2024 Skupina C BASKET Brno 23 7 3 0/0 0
21. 1. 2024 play-out B BC Vysočina 7 2 1 0/0 0
27. 1. 2024 Skupina C ADFORS Basket Litomyšl 30 9 4 0/0 0
28. 1. 2024 Skupina C Basketbal TJ Svitavy 13 5 1 0/2 0.0
17. 2. 2024 Liga B BC Nový Jičín 22 11 0 0/2 0.0
18. 2. 2024 Liga B BCM Orli Prostějov 14 5 1 1/2 50.0
27. 2. 2024 play-out B Pod U17B 3 0 1 0/0 0
Celkem 29 308 108 23 23/38 60.5
Průměr 29 10.6 3.7 0.8 0.8/1.3 60.5
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
BK Pelhřimov 6 17.3 6.7 0.8 1.5/3.5 42.9 2.8
SK Žabovřesky 4 16.5 5.5 1.0 2.5/3.5 71.4 3.3
Medvědi Tábor 2 29.5 13.5 0.0 2.5/2.5 100.0 1.5
ADFORS Basket Litomyšl 2 29.5 9.0 3.5 1.0/2.0 50.0 3.0
Jiskra Kyjov 4 14.5 5.5 0.5 2.0/3.3 61.5 3.0
Basketbal TJ Svitavy 2 25.5 9.5 1.5 2.0/3.5 57.1 3.5
Lions J. Hradec 2 25.0 11.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
BA Radotín 2 24.5 9.5 0.0 5.5/7.5 73.3 2.5
Tygři Brno 4 11.3 3.8 1.0 0.8/1.0 75.0 2.5
SK Žabovřesky 3 13.3 3.7 0.7 4.0/5.7 70.6 3.7
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 9.8 4.0 0.0 1.8/2.5 70.0 2.8
BASKET Brno 3 12.7 4.0 1.0 1.7/2.0 83.3 2.0
BC Nový Jičín 2 18.0 8.0 0.5 0.5/2.0 25.0 2.5
FASTAV Zlín 3 10.7 4.0 0.7 0.7/4.3 15.4 3.0
BASKET Brno 2 16.0 6.0 1.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Tigers Č. Budějovice 2 15.5 4.0 0.5 6.0/7.0 85.7 4.0
BCM Orli Prostějov 3 10.0 4.0 0.3 1.0/1.7 60.0 3.3
USK Praha 2 14.0 5.0 0.0 4.0/4.5 88.9 4.0
Basketbal TJ Svitavy 2 14.0 6.0 0.5 0.5/2.0 25.0 3.0
BA Young Diamonds 2 13.0 5.0 0.5 1.5/2.5 60.0 2.5
Královští Sokoli 3 8.7 3.0 0.3 1.7/4.7 35.7 2.7
Sokol Písek 2 13.0 5.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.5
SKUP-BCM Olomouc 2 10.0 3.5 1.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Kolín 2 9.5 4.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 8.0 3.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BC Vysočina 3 5.3 1.7 0.7 0.0/0.0 0.0 2.7
BK Pelhřimov 2 7.5 3.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Pod U17B 3 3.3 0.7 0.7 0.0/0.0 0.0 0.3
BK Snakes Ostrava 2 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Královští Sokoli 2 4.5 1.5 0.0 1.5/1.5 100.0 0.5
BK Opava 1 8.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
NH Ostrava 2 4.0 1.5 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Tesla Pardubice 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jižní Supi 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Brandýs n. L. 2 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři Brno 1 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Sokol Žižkov 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5