Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B2 1. kolo 17303
BA Tygři Louny B
BA 2006´Roudnice n. L. B
12. 2. 2023
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Tomáš Morávek
Vladislav Lunhul
84
49
20
14
44
28
62
40
Review
skupina B2 2. kolo 17304
BA Tygři Louny B
TJ Slovan Varnsdorf
4. 3. 2023
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Poliček
Adéla Zemancová
52
62
18
10
37
20
45
45
Review
skupina B2 2. kolo 17305
BA 2006´Roudnice n. L. B
TJ Slovan Varnsdorf
5. 3. 2023
11:00
SH Budyně nad Ohří Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
88
81
14
21
40
36
54
63
Review
skupina B2 3. kolo 17306
BA 2006´Roudnice n. L. B
BA Tygři Louny B
18. 3. 2023
09:00
SH Budyně nad Ohří Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
36
73
11
31
19
40
31
50
Review
skupina B2 4. kolo 17308
TJ Slovan Varnsdorf
BA Tygři Louny B
2. 4. 2023
09:30
Sportovní hala Mykhaylo Shumskyy
Zajistí pořadatel
81
33
14
8
25
15
51
24
Review
skupina B2 4. kolo 17307
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006´Roudnice n. L. B
24. 2. 2023
17:00
Sportovní hala Vitaliy Shumskyy
Zajistí pořadatel
62
93
14
29
36
51
51
69
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
11 Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 18 16 1.0 24.8 8.1 1.6 3.8/6.4 59.8 2.6
František Burian Basket Valmez 17 16 1.0 22.6 7.9 1.6 1.9/4.2 46.3 1.2
Lukáš Prade LYNX Liberec 18 16 1.0 22.4 8.6 0.5 3.6/7.4 48.7 1.4
Robin Volek BK Č. Brod 17 18 1.0 19.8 7.3 0.8 2.6/4.4 58.8 2.2
Jakub Zhříval BK Č. Brod 18 19 1.0 17.6 7.6 0.2 2.0/4.4 45.8 2.3
Matěj Šupina TJ Šumperk 17 14 1.0 23.6 8.8 0.6 4.4/9.4 46.6 2.5
Radek Berky BKj Kralupy 17 20 1.0 16.3 4.6 1.9 1.6/2.3 67.4 2.6
Josef Šavrda BK Teplice 18 17 1.0 18.6 6.2 0.8 3.8/6.6 57.1 3.1
Tobiáš Prosický BC Benešov 18 12 1.0 25.7 10.3 0.2 4.7/8.9 52.3 3.1
Filip Šulc Sokol Nová Paka 17 13 1.0 21.1 7.0 1.5 2.5/4.6 53.3 2.3
37 Michal Hamerník BK Beroun 17 12 1.0 22.3 6.2 2.3 3.3/5.3 61.9 1.8
Matyáš Hübl BC Nový Jičín 17 13 1.0 20.5 7.3 1.2 2.2/4.6 48.3 2.5
Vilém Foltýn Basket Valmez 18 14 1.0 18.5 5.6 1.6 2.5/4.6 54.7 2.1
David Kučera Sokol Vyšehrad (ms) 18 19 1.0 13.6 5.8 0.0 2.0/4.2 47.5 3.5
Šimon Houfek Sokol Žižkov B 18 19 1.0 13.3 6.2 0.2 0.3/0.9 0.0* 1.8
Vít Kostiha Slavia Kroměříž 18 15 1.0 16.5 6.9 0.1 2.6/4.6 56.5 2.2
David Gabriel Raduta Sokol Žižkov B 18 15 1.0 16.4 6.3 0.5 2.3/4.2 55.6 3.1
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 18 14 1.0 17.5 5.4 0.1 6.6/9.6 68.7 1.5
Yevhenii Tkachenko BA Grizzlies Plzeň B 17 12 1.0 20.1 8.0 0.5 2.6/5.6 46.3 3.1
Matěj Hovorka BK Pelhřimov 18 11 1.0 21.9 6.2 2.7 1.4/2.6 51.7 2.3
Václav Muras Start Havířov 17 13 1.0 18.5 8.0 0.3 1.5/3.7 41.7 2.1
Tomáš Fedor Sokol Nová Paka 18 13 1.0 18.1 8.2 0.2 1.3/4.1 32.1 1.7
Josef Miškovský Tygři Praha B 18 16 1.0 14.7 5.3 0.9 1.4/4.3 33.8 2.3
Filip Vaněk BK Jiskra Domažlice 16 12 1.0 19.3 5.1 1.2 5.6/8.9 62.6 2.4
Martin Bobek Basket Kohouti 18 14 1.0 16.1 5.5 1.1 1.7/3.1 55.8 0.0
Petr Veselý BK Sokolov 18 7 1.0 31.6 9.3 2.9 4.4/5.1 86.1 2.6
Mojmír Dočekal TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 10 1.0 21.9 8.9 0.5 2.6/5.8 44.8 3.6
Jan Bordovský BK Příbor 18 14 1.0 15.4 3.9 1.7 2.5/3.4 74.5 1.5
Danail Tsvetanov Tygři Praha B 16 18 1.0 11.8 3.4 1.3 1.1/2.6 42.6 2.5
Martin Kmošek Sokol Vyšehrad (ms) 18 14 1.0 14.9 4.6 0.7 3.6/7.0 52.0 3.9
42 Marek Dočkal Slavia Kroměříž 17 16 1.0 12.9 3.8 1.5 0.8/1.6 0.0* 2.9
Vojtěch Stříbrný Kaplice Grizzlies 17 11 1.0 18.6 7.8 0.5 1.6/5.1 32.1 3.0
Robert Máj AŠ Mladá Boleslav 17 18 1.0 11.3 4.8 0.2 1.0/2.4 41.9 2.2
Šimon Javůrka BK Opava B 18 13 1.0 15.6 6.8 0.0 2.1/5.8 35.5 2.9
Jonáš Škop ADFORS Basket Litomyšl 18 14 1.0 14.5 4.3 1.5 1.4/2.4 60.6 1.4
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 18 16 1.0 12.6 5.9 0.1 0.6/1.8 0.0* 1.9
Jan Benko BK Kladno 17 12 1.0 16.7 6.3 0.7 2.0/3.1 64.9 1.9
Martin Žák BK Kladno 17 12 1.0 16.3 4.7 1.5 2.5/3.8 65.2 3.0
6 Ladislav Jindra Slovan Varnsdorf 18 16 1.0 12.1 3.9 0.7 2.1/3.4 61.8 1.9
Štěpán Sedláček Sokol Žižkov B 17 16 1.0 11.9 3.9 1.1 0.9/1.6 0.0* 1.1
Tomáš Vrátný BC Vysočina B 18 11 1.0 17.2 6.4 1.0 1.5/3.4 43.2 2.0
36 Ondřej Kopic BK Beroun 17 12 1.0 15.8 4.7 1.1 3.2/4.5 70.4 2.0
30 Jakub Hrdý Slavia Kroměříž 17 14 1.0 13.5 5.8 0.1 1.5/2.6 56.8 1.6
Jakub Dörfl BKj Kralupy 18 16 1.0 11.6 3.6 0.9 1.6/3.0 52.1 2.0
David Hradský Basket Kohouti 18 15 1.0 12.1 4.6 0.5 1.5/2.3 65.7 0.0
Štěpán Likler BK Lions J. Hradec 18 11 1.0 16.5 5.6 1.1 2.0/3.6 55.0 2.9
Pavel Budínský Sokol Nová Paka 16 14 1.0 13.0 4.9 0.8 0.8/1.4 0.0* 1.2
Roman Střela Tygři Praha B 17 15 1.0 12.1 3.9 0.7 2.1/3.9 55.2 2.4
Ladislav Kavka TJ Spartak Uherský Brod 18 15 1.0 12.0 4.5 0.6 1.1/3.3 34.0 2.6
Adam Avuk TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16 7 1.0 25.6 9.1 0.7 5.1/8.0 64.3 2.6
Matouš Janda BKj Kralupy 18 18 1.0 9.9 4.7 0.1 0.3/0.9 0.0* 3.3
Viktor Jakl Medvědi Tábor 17 10 1.0 17.2 6.3 0.6 2.8/5.2 53.8 1.8
Adam Říha Medvědi Tábor 18 10 1.0 17.1 7.2 0.2 2.1/4.9 42.9 1.3
Tomáš Píč SK Týniště nad Orlicí 17 10 1.0 17.0 6.9 0.4 2.0/3.8 52.6 2.0
Vojtěch Dundr Kelti Nové Strašecí 17 11 1.0 15.4 6.3 0.3 2.0/3.4 59.5 2.5
Šimon Malínský BK Č. Brod 16 16 1.0 10.5 3.0 1.3 0.6/1.3 0.0* 2.8
Sean Klégr Tygři Praha B 16 17 1.0 9.9 3.6 0.2 2.1/4.7 43.8 1.4
Vojtěch Pustějovský BK Příbor 18 13 1.0 12.8 4.1 1.3 0.8/1.2 0.0* 1.5
Matyáš Ponert BKj Kralupy 16 15 1.0 11.1 3.2 1.3 0.9/1.5 0.0* 1.6
Michal Brumlich Sokol Nová Paka 17 11 1.0 15.1 5.4 0.8 1.9/3.0 63.6 2.5
Vilém Gabzdyl BK Příbor 17 13 1.0 12.8 3.3 1.8 0.6/1.2 0.0* 2.8
Štěpán Krška BC Benešov 17 9 1.0 18.4 7.4 0.4 2.2/4.4 50.0 2.6
Josef Repka BA 2006´Roudnice n. L. B 18 10 1.0 16.4 4.6 1.5 2.7/3.9 69.2 0.6
6 Jan Mazanec BA Grizzlies Plzeň B 18 11 1.0 14.8 4.5 1.5 1.3/2.2 58.3 2.1
Adam Placek Basket Valmez 16 13 1.0 12.5 4.9 0.2 2.2/5.3 42.0 1.8
Vít Gabzdyl BK Příbor 18 10 1.0 15.9 4.8 1.5 1.8/2.9 62.1 3.0
Jakub Brožek SŠB Pardubice 17 11 1.0 14.4 4.4 1.3 1.8/2.8 64.5 1.5
Maddox Dofek BC Nový Jičín 18 12 1.0 13.2 4.3 0.8 2.2/4.3 50.0 3.4
Ondřej Halenčák LYNX Liberec 17 17 1.0 9.2 2.9 0.9 0.8/2.0 41.2 1.2
Václav Gola BC Nový Jičín 17 13 1.0 12.1 5.3 0.1 1.2/3.2 39.0 2.4
Vojtěch Kraval BK Opava B 18 14 1.0 11.2 2.5 1.6 1.3/1.9 0.0* 1.1
Radim Křenek Basket Valmez 17 15 1.0 10.5 4.9 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.3
Tadeáš Králík BC Vysočina B 17 7 1.0 22.3 7.0 2.1 1.9/3.7 50.0 2.4
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 17 14 1.0 11.1 4.8 0.2 0.9/2.3 40.6 1.9
David Jánoš SK Týniště nad Orlicí 19 14 1.0 11.1 4.7 0.1 1.4/3.8 37.7 1.6
Vladimir Samoylov Sokol Žižkov B 18 15 1.0 10.3 3.1 0.6 2.4/4.2 57.1 2.3
Filip Vagai Kaplice Grizzlies 17 7 1.0 21.4 8.0 1.0 2.4/4.9 50.0 3.7
Miroslav Bazsó Kaplice Grizzlies 19 9 1.0 16.7 4.9 0.9 4.2/5.4 77.6 2.1
Sebastien Vojta BK Č. Brod 18 20 1.0 7.4 3.0 0.4 0.4/1.3 0.0* 1.7
Jan Žák BK Sokolov 17 11 1.0 13.5 5.8 0.0 1.8/4.6 39.2 2.7
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 17 13 1.0 11.3 4.0 0.8 1.0/2.1 48.1 2.4
Jiří Růžička BA 2006´Roudnice n. L. B 18 9 1.0 16.3 4.3 1.6 3.0/6.6 45.8 1.1
Michal Grozman BK Příbor 18 8 1.0 18.4 5.6 1.8 1.9/2.1 88.2 1.5
Dalibor Mořický TJ Spartak Uherský Brod 18 15 1.0 9.7 3.4 0.4 1.7/2.5 68.4 1.5
Michael Kohn TJ Spartak Uherský Brod 17 13 1.0 11.1 5.0 0.2 0.4/2.2 17.9 2.2
00 Jan Doležal SŠB Pardubice 18 12 1.0 11.9 4.4 0.4 1.8/3.7 50.0 2.1
Radek Trojan Kelti Nové Strašecí 18 12 1.0 11.9 3.8 0.8 2.0/3.8 53.3 1.6
Adam Matuška TJ Spartak Uherský Brod 18 15 1.0 9.5 3.6 0.3 1.5/2.2 66.7 2.3
Matěj Jiří Vlasák LYNX Liberec 18 18 1.0 7.9 3.3 0.1 1.0/2.0 50.0 2.3
Petr Slivka BKÚstn.L. U17B 18 13 1.0 10.8 4.7 0.2 1.0/2.7 37.1 2.5
David Machala TJ Spartak Uherský Brod 18 13 1.0 10.8 4.8 0.0 1.2/3.2 39.0 2.3
Jan Bradáč BK Lions J. Hradec 18 11 1.0 12.6 3.8 0.8 2.5/5.5 45.9 3.3
Matyáš Zdvihal BK Pelhřimov 18 12 1.0 11.6 4.2 0.2 2.8/5.3 52.4 2.9
69 Petr Žák BK Klatovy 17 9 1.0 15.3 6.4 0.1 2.1/3.6 59.4 2.8
Matěj Jeníček BC Chrud. 18 14 1.0 9.9 3.9 0.2 1.4/3.8 35.8 2.5
Bivoj Xaver Pleskot BK NAPOS Vysoká n.L. 17 7 1.0 19.4 9.0 0.1 1.0/2.4 41.2 2.1
30 Matyáš Petrovický BK Klatovy 17 11 1.0 12.3 2.8 1.6 1.7/3.2 54.3 2.5
Filip Pospíšek Basket Kohouti 18 14 1.0 9.4 4.0 0.2 0.7/1.4 0.0* 0.0
Jan Kallista BKj Kralupy 17 18 1.0 7.3 2.7 0.2 1.3/3.0 44.4 2.1
Daniel Jupa Sokol Žižkov B 18 16 1.0 8.2 3.3 0.1 1.2/2.1 55.9 2.6
Jakub Kött BK Příbor 18 13 1.0 10.1 3.8 0.7 0.3/0.9 0.0* 1.4
22 Matěj Sláma Slavia Kroměříž 17 16 1.0 8.1 3.5 0.1 0.7/2.7 25.6 2.9
Jakub Jenčík AŠ Mladá Boleslav 17 14 1.0 9.1 2.4 1.2 0.8/1.9 0.0* 2.2
Matyáš Hawiger Basket Valmez 18 10 1.0 12.8 4.1 1.0 1.6/2.7 59.3 1.3
Kryštof Masopust BK Příbor 17 11 1.0 11.5 3.8 0.8 1.4/2.6 51.7 2.6
David Körner TJ Šumperk 18 13 1.0 9.7 4.2 0.0 1.2/4.0 30.8 2.7
Filip Suska LYNX Liberec 17 12 1.0 10.4 3.9 0.3 1.6/3.7 43.2 2.2
Tomáš Cicvárek Basket Kohouti 17 10 1.0 12.4 5.1 0.4 1.0/2.4 41.7 0.0
14 Zdeněk Kosejk Slovan Varnsdorf 16 16 1.0 7.8 3.6 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.9
Matěj Kracík Sokol Nová Paka 17 13 1.0 9.5 2.2 1.5 0.6/1.2 0.0* 1.7
Ladislav Klofáč Sokol Vyšehrad (ms) 18 20 1.0 6.2 1.7 0.7 0.7/1.0 0.0* 1.6
Giulio Musil BC Benešov 18 9 1.0 13.7 5.6 0.0 2.6/4.6 56.1 4.0
Martin Suchánek BK Kladno 18 10 1.0 12.2 5.1 0.0 2.0/3.5 57.1 1.3
Lukáš Kubínek BK Teplice 17 17 1.0 7.1 1.4 0.6 2.5/3.5 72.9 1.7
Matěj Sadílek TJ Spartak Uherský Brod 18 13 1.0 9.2 3.2 0.8 0.4/1.0 0.0* 2.6
Jan Havelka BK Lions J. Hradec 16 10 1.0 12.0 3.9 0.7 2.1/3.6 58.3 1.5
Ladislav Štěpánek AŠ Mladá Boleslav 18 16 1.0 7.4 3.5 0.0 0.4/1.8 0.0* 1.3
Ludvík Skočdopole BK Kladno 17 10 1.0 11.9 3.7 1.0 1.5/2.4 62.5 1.6
34 Patrik Kotáb BK Klatovy 17 12 1.0 9.8 2.6 1.1 1.3/2.1 64.0 1.8
Michal Kubínek BK Teplice 17 14 1.0 8.2 2.4 0.7 1.4/2.1 63.3 1.6
13 Radomil Pípa Slovan Varnsdorf 17 16 1.0 7.2 2.5 0.5 0.7/1.9 0.0* 2.1
17 Tomáš Zub BK Klatovy 17 9 1.0 12.6 5.1 0.4 1.0/5.4 18.4 3.3
Patrik Janda BKÚstn.L. U17B 17 17 1.0 6.6 1.2 1.4 0.2/0.5 0.0* 0.6
Daniel Uchytil SŠB Pardubice 18 13 1.0 8.6 3.2 0.2 1.5/3.0 48.7 1.2
Matěj Fiala BC Chrud. 17 14 1.0 8.0 3.4 0.0 1.1/3.2 35.6 3.1
Ladislav Jan Dostál BK Sokolov 18 10 1.0 11.1 5.0 0.0 1.1/1.5 0.0* 1.0
Jan Bělohradský Tygři Praha B 16 7 1.0 15.7 5.9 0.4 2.7/5.0 54.3 2.3
Tomáš Lísa Sokol Žižkov B 18 15 1.0 7.2 2.6 0.5 0.6/1.1 0.0* 0.9
Andrii Cherchovych Sokol Vyšehrad (ms) 19 8 1.0 13.4 6.3 0.0 0.9/2.1 41.2 2.6
Dominik Hrynčuk Tygři Louny B 18 14 1.0 7.6 2.5 0.2 2.0/3.4 58.3 2.0
25 Jakub Moravec SŠB Pardubice 17 13 1.0 8.2 3.1 0.4 0.8/1.4 0.0* 2.4
Ondřej Bauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 12 1.0 8.8 3.1 0.6 0.9/2.3 40.7 3.1
Oliver Langer BK Lions J. Hradec 17 6 1.0 17.7 4.2 1.8 3.8/5.7 67.6 2.7
Matouš Beníček TJ Spartak Uherský Brod 17 5 1.0 21.0 8.2 0.8 2.2/5.0 44.0 1.6
Jonáš Novák BC Vysočina B 17 11 1.0 9.5 3.9 0.2 1.2/1.9 0.0* 1.3
Richard Zedek Basket Kohouti 17 11 1.0 9.5 4.1 0.3 0.5/0.6 0.0* 0.0
David Kozel BK Jiskra Domažlice 16 8 1.0 12.8 2.8 2.1 0.9/1.1 0.0* 2.1
Šimon Vondraš BK Jiskra Domažlice 18 10 1.0 10.2 3.3 0.6 1.8/4.5 40.0 3.0
Artem Petrenko BK Teplice 18 12 1.0 8.3 3.5 0.1 1.1/2.4 44.8 2.3
Filip Toušek Sokol Žižkov B 17 12 1.0 8.3 3.6 0.2 0.7/1.8 0.0* 1.3
Tomáš Elich Sokol Žižkov B 18 14 1.0 7.1 3.1 0.0 1.0/2.7 36.8 1.8
David Srbek Tygři Louny B 18 12 1.0 8.3 3.6 0.0 1.1/3.3 32.5 1.8
Max Dolník Sokol Vyšehrad (ms) 17 10 1.0 9.8 3.1 0.4 2.4/5.1 47.1 3.3
Martin Brůha BKÚstn.L. U17B 17 13 1.0 7.5 2.5 0.5 1.1/2.5 42.4 1.5
Milan Čapek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19 8 1.0 12.3 4.8 0.5 1.3/4.4 28.6 2.0
Tomáš Růžička TJ Šumperk 18 9 1.0 10.8 2.7 1.2 1.8/3.0 59.3 3.0
12 Lukáš Baier Slavia Kroměříž 17 15 1.0 6.5 1.7 0.9 0.2/0.7 0.0* 1.7
David Straka BK Příbor 18 12 1.0 8.0 3.6 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.4
1 Matyáš Svatek Slovan Varnsdorf 18 14 1.0 6.8 2.6 0.4 0.4/1.1 0.0* 1.6
František Harapát TJ Šumperk 16 11 1.0 8.5 2.7 0.7 0.8/1.6 0.0* 1.8
Matěj Jakovec Sokol Vyšehrad (ms) 18 18 1.0 5.2 2.4 0.0 0.3/1.2 0.0* 2.1
52 Dominik Poledňák Slavia Kroměříž 17 15 1.0 6.2 2.6 0.1 0.8/1.4 0.0* 2.1
Jakub Singer BK Kladno 18 9 1.0 10.2 4.0 0.1 1.9/2.6 73.9 3.3
Šimon Kovář ADFORS Basket Litomyšl 18 10 1.0 9.2 3.5 0.6 0.4/0.9 0.0* 1.1
Jiří Gloza TJ Šumperk 17 12 1.0 7.7 3.3 0.1 0.8/2.0 37.5 1.3
Jiří Voborník SŠB Pardubice 17 10 1.0 9.2 3.1 0.7 0.9/1.8 0.0* 1.4
Adrian Skála TJ Šumperk 16 11 1.0 8.3 2.9 0.5 1.1/1.8 0.0* 1.2
Filip Šákr AŠ Mladá Boleslav 17 17 1.0 5.3 2.5 0.0 0.4/1.5 0.0* 0.9
Andreas Harroch Sokol Vyšehrad (ms) 17 14 1.0 6.4 2.9 0.1 0.3/1.3 0.0* 1.8
Jan Čecho BA 2006´Roudnice n. L. B 17 12 1.0 7.5 2.8 0.4 0.8/1.7 0.0* 2.0
23 Tadeáš Zavadil Slavia Kroměříž 17 13 1.0 6.9 3.1 0.2 0.3/0.5 0.0* 2.5
Radek Spousta Sokol Podolí 18 14 1.0 6.4 2.4 0.1 1.3/3.1 41.9 0.6
Ondřej Novotný BK Č. Brod 17 12 1.0 7.5 2.1 0.8 1.1/2.1 52.0 1.7
Jakub Mrkvík Tygři Louny B 17 10 1.0 8.9 3.0 0.9 0.2/0.7 0.0* 1.5
Tadeáš Dvořák TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19 10 1.0 8.9 3.8 0.3 0.4/1.0 0.0* 2.3
Pavel Prchal BK Pelhřimov 19 9 1.0 9.9 4.0 0.4 0.6/2.4 22.7 2.6
Vojtěch Šulek Kaplice Grizzlies 15 12 1.0 7.4 1.4 1.3 0.6/1.2 0.0* 1.4
Michal Srp BK Lions J. Hradec 18 12 1.0 7.4 2.5 0.6 0.7/1.8 0.0* 2.8
Šimon Knol SŠB Pardubice 17 8 1.0 11.0 4.3 0.8 0.3/0.9 0.0* 0.6
Vladimír Krýsl BK Sokolov 16 7 1.0 12.6 2.0 2.4 1.3/1.9 0.0* 1.6
Ondřej Kos BC Vysočina B 16 8 1.0 11.0 2.4 1.1 2.9/4.4 65.7 1.8
Jan Mikolášek BC Benešov 18 11 1.0 8.0 3.1 0.3 1.0/3.1 32.4 2.5
Matěj Srbek Tygři Louny B 18 14 1.0 6.3 2.5 0.1 0.9/2.1 40.0 2.0
Jiří Mikeš Kelti Nové Strašecí 16 11 1.0 7.9 2.5 0.5 1.4/2.3 60.0 1.7
Ludvík Kysela LYNX Liberec 18 18 1.0 4.8 2.2 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.3
Ondřej Hartman LYNX Liberec 16 7 1.0 12.4 5.0 0.4 1.1/1.4 0.0* 0.9
Lukáš Cupák SK Žabovřesky "B" 16 7 1.0 12.4 5.1 0.1 1.7/3.3 52.2 1.3
František Němec BA 2006´Roudnice n. L. B 17 5 1.0 17.4 6.0 1.4 1.2/3.6 33.3 1.0
Lukáš Jánošík Start Havířov 17 13 1.0 6.6 2.3 0.5 0.6/1.7 0.0* 0.7
Samuel Tomeš ADFORS Basket Litomyšl 18 14 1.0 6.1 2.7 0.0 0.7/1.1 0.0* 1.5
Filip Tichák Basket Kohouti 17 11 1.0 7.8 3.4 0.1 0.8/1.3 0.0* 0.0
Šimon Bejda SK Týniště nad Orlicí 17 13 1.0 6.5 1.3 0.9 1.2/1.8 0.0* 2.6
Tomáš Pecha BK NAPOS Vysoká n.L. 17 12 1.0 7.1 2.2 0.8 0.5/2.0 25.0 2.1
Tomáš Fadrný TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 12 1.0 7.0 2.8 0.2 1.0/2.1 48.0 1.7
Vojtěch Kašpárek BK Opava B 17 7 1.0 12.0 4.3 0.6 1.7/3.9 44.4 2.0
Jakub Lukavec Sokol Vyšehrad (ms) 16 17 1.0 4.9 1.6 0.4 0.5/1.3 0.0* 3.6
8 Kristián Bulejko Slovan Varnsdorf 16 14 1.0 5.9 2.4 0.0 1.2/2.3 53.1 2.1
21 Petr Fiala BA Grizzlies Plzeň B 18 6 1.0 13.8 3.3 2.0 1.2/1.3 0.0* 1.5
Adam Lacho Basket Kohouti 17 7 1.0 11.9 4.3 0.6 1.6/2.3 68.8 0.0
Michal Mašín BK Č. Brod 16 8 1.0 10.3 4.1 0.0 2.0/2.8 72.7 0.5
Jan Krzywoň BK Opava B 17 14 1.0 5.8 1.8 0.4 1.1/1.9 0.0* 2.6
13 František Marek BA Grizzlies Plzeň B 18 9 1.0 9.0 3.2 0.6 0.9/3.2 27.6 3.7
Jakub Žídek BC Nový Jičín 18 12 1.0 6.8 2.4 0.4 0.7/0.9 0.0* 1.4
Dominik Prát Sokol Podolí 16 12 1.0 6.8 2.5 0.0 1.8/3.2 55.3 2.3
Mikuláš Celta BK Opava B 18 13 1.0 6.2 1.2 1.2 0.3/0.5 0.0* 2.2
Ivan Kaverin LYNX Liberec 17 8 1.0 10.1 4.1 0.1 1.5/2.8 54.5 1.5
Lukáš Pavliš ADFORS Basket Litomyšl 18 13 1.0 6.2 2.2 0.5 0.5/1.4 0.0* 2.4
David Velešík Sokol Podolí 18 9 1.0 8.9 3.2 0.2 1.8/4.2 42.1 3.0
Martin Kamler BC Nový Jičín 17 13 1.0 6.2 1.4 1.0 0.4/1.3 0.0* 2.0
František Tichý BA 2006´Roudnice n. L. B 18 7 1.0 11.4 3.9 0.4 2.4/6.1 39.5 3.0
Matěj Němec BC Vysočina B 18 7 1.0 11.4 4.9 0.4 0.4/1.0 0.0* 2.4
Jan Machytka BC Chrud. 17 13 1.0 6.1 1.8 0.7 0.3/1.0 0.0* 1.0
Tomáš Král BK NAPOS Vysoká n.L. 18 9 1.0 8.8 3.8 0.2 0.6/1.0 0.0* 1.3
Matěj Hanuš ADFORS Basket Litomyšl 18 5 1.0 15.4 4.6 1.4 2.0/3.0 66.7 1.6
Matěj Vícha BK Opava B 17 13 1.0 5.8 2.5 0.2 0.4/0.9 0.0* 2.1
11 Josef Šlof BK Klatovy 16 9 1.0 8.3 2.8 0.3 1.8/3.1 57.1 0.6
Petr Turoň BC Chrud. 17 14 1.0 5.4 1.4 0.7 0.4/0.6 0.0* 0.6
Marek Dvořák Basket Kohouti 16 6 1.0 12.5 4.5 0.8 1.0/1.3 0.0* 0.0
Dominik Přibyl BK Teplice 17 17 1.0 4.4 1.6 0.1 0.8/1.9 0.0* 1.4
Marek Zubanič BK Sokolov 17 11 1.0 6.6 2.3 0.5 0.7/1.8 0.0* 2.1
Martin Lassek Start Havířov 17 13 1.0 5.6 2.2 0.2 0.7/1.5 0.0* 1.5
David Lukáš Sokol Podolí 17 15 1.0 4.9 1.5 0.4 0.6/1.2 0.0* 0.7
Karel Vagner Sokol Žižkov B 17 15 1.0 4.9 2.0 0.1 0.7/1.3 0.0* 2.0
71 Antonín Panuška SŠB Pardubice 17 12 1.0 6.0 2.6 0.3 0.1/0.5 0.0* 2.1
Adam Marián Kmeť SK Týniště nad Orlicí 18 13 1.0 5.5 2.3 0.2 0.5/0.8 0.0* 0.8
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L. 16 10 1.0 7.2 3.2 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.7
Ondřej Polánka Start Havířov 17 13 1.0 5.5 2.2 0.0 1.0/3.1 32.5 2.1
Tadeáš Tichý ADFORS Basket Litomyšl 16 10 1.0 7.1 2.0 1.0 0.1/0.5 0.0* 1.2
Prokop Mach BK Jiskra Domažlice 17 6 1.0 11.7 4.8 0.0 2.0/4.3 46.2 3.7
Matěj Funiok Start Havířov 19 13 1.0 5.4 2.5 0.0 0.3/1.5 0.0* 2.8
Radim Soukup Kelti Nové Strašecí 18 9 1.0 7.8 2.4 0.4 1.6/2.2 70.0 2.2
35 Maxim Šašek BK Beroun 17 10 1.0 6.9 3.0 0.0 0.9/2.8 32.1 2.6
Adam Kraus Kelti Nové Strašecí 18 10 1.0 6.9 2.6 0.4 0.5/2.4 20.8 0.8
Jakub Adámek Kaplice Grizzlies 17 10 1.0 6.9 1.7 0.9 0.8/1.5 0.0* 1.9
Petr Homola BK Teplice 18 15 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/1.5 0.0* 3.1
Ondřej Plevák BC Nový Jičín 17 12 1.0 5.7 1.8 0.5 0.5/0.9 0.0* 1.6
Erik Vach Sokol Podolí 18 6 1.0 11.3 4.0 0.5 1.8/3.0 61.1 1.7
Jonáš Merxbauer Tygři Praha B 18 7 1.0 9.7 3.7 0.3 1.4/3.4 41.7 3.1
Adam Karlík ADFORS Basket Litomyšl 17 12 1.0 5.6 2.3 0.1 0.7/2.0 33.3 1.6
Adam Smolka Sokol Podolí 16 13 1.0 5.2 2.3 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.6
František Kopecký BKÚstn.L. U17B 18 9 1.0 7.3 2.7 0.6 0.3/0.9 0.0* 1.7
Marek Chaloupka BK Kladno 17 10 1.0 6.6 2.7 0.2 0.6/1.2 0.0* 1.0
Petr Vondráček Tygři Louny B 16 6 1.0 11.0 1.7 2.3 0.7/1.0 0.0* 1.5
Prokop Jelínek Sokol Podolí 17 7 1.0 9.3 3.6 0.4 0.9/1.4 0.0* 1.1
Jonáš Prokop BK Pelhřimov 19 10 1.0 6.4 2.8 0.1 0.5/0.9 0.0* 1.0
David Beneš Tygři Louny B 17 13 1.0 4.9 1.5 0.4 0.7/1.5 0.0* 1.0
Matěj Abraham BKÚstn.L. U17B 17 16 1.0 3.9 1.3 0.0 1.3/1.9 0.0* 2.5
Tobias Brückner Basket Valmez 16 14 1.0 4.5 1.6 0.3 0.4/1.0 0.0* 2.2
Jonáš Brýdl ADFORS Basket Litomyšl 18 2 1.0 31.0 9.5 4.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
5 Jan Kodyš BK Klatovy 16 8 1.0 7.8 3.3 0.1 0.9/3.5 25.0 2.8
Harry Hidson BK Příbor 19 12 1.0 5.1 1.8 0.4 0.3/0.7 0.0* 1.1
Filip Tichý Sokol Žižkov B 17 13 1.0 4.6 2.2 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.4
Jan Chvála BK Pelhřimov 17 12 1.0 5.0 2.1 0.3 0.1/0.7 0.0* 2.4
Patrik Tichák Basket Kohouti 17 10 1.0 6.0 2.4 0.0 1.2/1.7 0.0* 0.0
David Sokol BKÚstn.L. U17B 17 7 1.0 8.6 1.9 1.4 0.6/1.3 0.0* 1.6
David Lukeš BA Grizzlies Plzeň B 17 6 1.0 10.0 4.3 0.2 0.8/1.8 0.0* 2.3
Marek Górak BC Nový Jičín 18 12 1.0 5.0 2.0 0.3 0.3/1.1 0.0* 1.4
Daniel Zbroj Tygři Praha B 17 17 1.0 3.5 1.6 0.1 0.2/0.6 0.0* 0.8
Tung Bao Cao Sokol Podolí 18 13 1.0 4.5 1.2 0.3 1.2/2.2 51.7 3.2
David Kučera BKj Kralupy 16 16 1.0 3.7 1.5 0.0 0.7/1.9 0.0* 2.8
Petr Toporkov BK Č. Brod 17 9 1.0 6.4 2.8 0.2 0.2/1.1 0.0* 1.7
Ondřej Mališ Start Havířov 17 9 1.0 6.4 2.2 0.4 0.7/0.9 0.0* 2.6
Marek Lukáš Sokol Podolí 17 10 1.0 5.8 2.1 0.3 0.7/1.7 0.0* 0.7
Antonín Petřek BK Sokolov 17 7 1.0 8.3 2.6 0.4 1.9/3.0 61.9 3.9
Daniel Večeřa ADFORS Basket Litomyšl 16 10 1.0 5.8 1.9 0.5 0.5/0.8 0.0* 0.9
Ondřej Matula BC Vysočina B 17 12 1.0 4.8 2.1 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.8
Petr Konrád TJ Spartak Uherský Brod 18 13 1.0 4.4 1.8 0.2 0.2/0.6 0.0* 3.4
Mikuláš Dvořák BK Beroun 18 12 1.0 4.7 1.2 0.5 0.8/1.7 0.0* 2.9
Lukáš Dus TJ Šumperk 17 15 1.0 3.7 1.7 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.6
Jan Ille BK Lions J. Hradec 16 12 1.0 4.6 1.6 0.3 0.4/1.4 0.0* 3.3
Tomáš Koudelka BK Pelhřimov 18 12 1.0 4.6 1.5 0.4 0.3/1.4 0.0* 1.8
Jonáš Kerhart BK Č. Brod 17 8 1.0 6.9 3.0 0.0 0.9/1.4 0.0* 3.0
Matouš Jahoda SK Žabovřesky "B" 18 7 1.0 7.9 3.4 0.0 1.0/1.9 0.0* 1.7
Ondřej Hanitz AŠ Mladá Boleslav 18 4 1.0 13.8 5.3 0.0 3.3/4.8 68.4 0.5
Jan Barčák BK Opava B 16 5 1.0 10.8 3.4 0.8 1.6/2.0 80.0 2.2
Matyáš Faltus TJ Šumperk 17 10 1.0 5.4 2.0 0.1 1.1/2.4 45.8 1.9
2 Dominik Kolář BK Klatovy 17 9 1.0 6.0 2.2 0.1 1.2/3.2 37.9 1.3
Marek Vonášek BK Teplice 18 3 1.0 17.7 7.7 0.3 1.3/2.3 57.1 0.3
Pavel Střížek BKÚstn.L. U17B 17 14 1.0 3.8 1.2 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.9
Tomáš Valeš Tygři Praha B 16 14 1.0 3.8 1.3 0.3 0.4/0.9 0.0* 0.6
21 Adam Suchý BK Klatovy 18 7 1.0 7.4 2.0 0.9 0.9/1.9 0.0* 2.0
Marek Rešetko Basket Valmez 17 13 1.0 4.0 1.3 0.5 0.0/0.2 0.0* 1.2
Šimon Hosa BK NAPOS Vysoká n.L. 18 10 1.0 5.1 2.3 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.6
David Egermeier BK Teplice 17 10 1.0 5.1 1.6 0.4 0.7/1.2 0.0* 1.7
Richard Mašek Tygři Louny B 17 13 1.0 3.9 1.8 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.8
Jakub Macek BK Příbor 18 13 1.0 3.9 0.8 0.7 0.2/0.2 0.0* 0.8
Patrik Dušek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 11 1.0 4.6 1.9 0.2 0.3/0.5 0.0* 2.0
Josef Zimák BA 2006´Roudnice n. L. B 17 9 1.0 5.7 2.1 0.2 0.8/2.2 35.0 1.9
Filip Jano BK Jiskra Domažlice 16 9 1.0 5.7 2.2 0.2 0.6/1.4 0.0* 2.4
Daniel Krásný BK Sokolov 18 11 1.0 4.5 2.1 0.0 0.4/1.5 0.0* 2.5
66 Lukáš Hofman AŠ Mladá Boleslav 17 8 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.8
Albert Hroch Sokol Vyšehrad (ms) 17 19 1.0 2.6 0.8 0.1 0.6/1.2 0.0* 0.7
Matyáš Šanda BK NAPOS Vysoká n.L. 17 13 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.5
Robin Vrbický BK Opava B 17 5 1.0 9.8 3.2 0.4 2.2/3.4 64.7 2.8
Matyáš Jedlička TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 8 1.0 6.1 2.3 0.3 0.9/1.5 0.0* 2.3
Vojtěch Janeček Sokol Žižkov B 18 15 1.0 3.3 1.5 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.3
Din Van Duong Tygři Louny B 18 10 1.0 4.9 1.7 0.4 0.3/1.1 0.0* 1.1
Ivan Jetmar ADFORS Basket Litomyšl 18 11 1.0 4.5 1.4 0.5 0.1/0.4 0.0* 1.8
Maxim Regent BK NAPOS Vysoká n.L. 18 12 1.0 4.0 1.4 0.3 0.4/0.4 0.0* 0.8
Jakub Červenka BK Opava B 18 8 1.0 6.0 2.6 0.1 0.4/1.1 0.0* 2.3
Daniel Schiel Start Havířov 16 13 1.0 3.7 1.2 0.3 0.3/0.7 0.0* 1.2
Tomáš Leide Basket Valmez 17 15 1.0 3.2 1.4 0.1 0.2/0.7 0.0* 0.7
Filip Svojtka Sokol Žižkov B 17 10 1.0 4.8 1.4 0.5 0.5/0.9 0.0* 0.7
Ondřej Ladnar BA 2006´Roudnice n. L. B 17 11 1.0 4.4 1.3 0.5 0.5/0.5 0.0* 1.3
Sámuel Szaló Basket Kohouti 18 5 1.0 9.6 3.6 0.2 1.8/2.8 64.3 0.0
Štěpán Kovář ADFORS Basket Litomyšl 18 11 1.0 4.4 1.5 0.4 0.2/0.5 0.0* 1.0
16 Filip Novák Slavia Kroměříž 17 11 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.8
Ondřej Pacák LYNX Liberec 18 17 1.0 2.8 0.8 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.2
Marcel Cvrk BK Jiskra Domažlice 17 5 1.0 9.4 2.8 0.4 2.6/4.8 54.2 2.2
Lukáš Viktora BK Kladno 17 10 1.0 4.7 2.1 0.1 0.2/0.7 0.0* 0.4
Jan David BKÚstn.L. U17B 18 4 1.0 11.8 3.0 1.8 0.5/0.5 0.0* 0.8
Ondřej Vaník BK Jiskra Domažlice 16 6 1.0 7.8 3.3 0.0 1.2/2.3 50.0 0.8
Benjamin Adler BKÚstn.L. U17B 17 4 1.0 11.8 4.5 0.8 0.5/1.0 0.0* 1.8
Tomáš Burda BC Chrud. 19 12 1.0 3.8 1.7 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.1
5 Matěj Koryčanský BK Beroun 17 11 1.0 4.2 1.1 0.4 0.9/2.0 45.5 0.8
Matěj Severa BKÚstn.L. U17B 16 7 1.0 6.6 2.7 0.0 1.1/2.4 47.1 1.1
Ondřej Nikodým Kelti Nové Strašecí 16 6 1.0 7.7 1.8 0.8 1.5/2.8 52.9 0.7
Tobiáš Fejfar BK Lions J. Hradec 17 9 1.0 5.0 2.2 0.1 0.2/1.0 0.0* 0.9
Jan Špondr SK Žabovřesky "B" 16 8 1.0 5.6 1.8 0.3 1.4/3.4 40.7 1.5
Kryšpýn Bárta BKj Kralupy 15 17 1.0 2.6 0.9 0.1 0.7/1.5 0.0* 0.5
Matouš Řeřicha BKj Kralupy 17 10 1.0 4.5 1.2 0.1 1.8/3.7 48.6 1.4
Martin Hrubý BK Teplice 18 15 1.0 3.0 0.6 0.5 0.2/0.5 0.0* 0.9
Michal Sedmík BC Vysočina B 17 4 1.0 11.3 4.3 0.8 0.5/0.5 0.0* 2.5
Petr Najman BK Teplice 18 10 1.0 4.4 1.5 0.2 0.8/1.7 0.0* 1.5
Marek Matoulek BK NAPOS Vysoká n.L. 19 12 1.0 3.7 1.5 0.1 0.4/1.9 0.0* 2.3
Jakub Malík Start Havířov 17 10 1.0 4.3 1.7 0.0 0.9/2.1 42.9 1.3
Tymur Tymchuk SŠB Pardubice 17 4 1.0 10.8 2.5 1.0 2.8/4.0 68.8 0.8
9 Lukáš Machálek Slavia Kroměříž 17 13 1.0 3.3 1.6 0.0 0.1/0.5 0.0* 2.1
Marko Pereverza Sokol Vyšehrad (ms) 18 2 1.0 21.5 10.5 0.0 0.5/3.5 14.3 2.5
Marek Ertelt TJ Spartak Uherský Brod 17 9 1.0 4.7 1.8 0.1 0.8/1.1 0.0* 1.1
Jan Havlík BC Vysočina B 18 6 1.0 7.0 2.8 0.0 1.3/2.3 57.1 2.3
Zdeněk Relich BK Beroun 18 12 1.0 3.5 1.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.4
64 Vilém Červinka SŠB Pardubice 17 12 1.0 3.5 1.4 0.2 0.2/0.6 0.0* 0.6
2 David Černý Slovan Varnsdorf 20 13 1.0 3.2 1.2 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.7
Pavel Vondraš BK Jiskra Domažlice 17 8 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.5
Jakub Palas Sokol Žižkov B 17 18 1.0 2.3 1.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.7
Vojtěch Tomšík BK Opava B 18 9 1.0 4.6 1.1 0.6 0.7/1.7 0.0* 1.6
Karel Dašek SK Týniště nad Orlicí 17 7 1.0 5.9 2.9 0.0 0.1/1.0 0.0* 0.4
Armando Ley Sokol Podolí 17 11 1.0 3.6 1.1 0.2 0.9/2.7 33.3 1.3
David Šváb BC Vysočina B 17 12 1.0 3.3 1.6 0.0 0.2/1.5 0.0* 1.3
17 Jakub Lukeš BA Grizzlies Plzeň B 18 12 1.0 3.3 1.1 0.3 0.4/1.1 0.0* 3.7
Ondřej Jakub Forman BKÚstn.L. U17B 18 17 1.0 2.4 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.1
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad (ms) 18 6 1.0 6.7 2.3 0.3 1.0/3.0 33.3 2.5
Kryštof Vydra BC Chrud. 16 14 1.0 2.8 0.9 0.4 0.0/0.1 0.0* 1.6
Jakub Červenka TJ Spartak Uherský Brod 16 4 1.0 9.8 4.3 0.0 1.3/2.5 50.0 2.0
Mikuláš Bindr BK Opava B 17 5 1.0 7.8 2.8 0.6 0.4/1.6 0.0* 2.2
Marek Štindl Medvědi Tábor 17 10 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
David Einšpigl Basket Valmez 17 14 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.2
12 Matěj Šťáhlavský Slovan Varnsdorf 18 13 1.0 3.0 1.0 0.2 0.3/0.8 0.0* 2.3
20 Oliver Beaufort BK Beroun 17 11 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 3.0
Matěj Candra Medvědi Tábor 16 10 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/1.2 0.0* 2.3
Daniel Havránek Tygři Louny B 16 8 1.0 4.8 0.9 0.9 0.4/1.0 0.0* 0.9
Lukáš Bouda Tygři Louny B 18 3 1.0 12.7 5.7 0.3 0.3/0.7 0.0* 2.3
69 Lukáš Horák AŠ Mladá Boleslav 17 20 1.0 1.9 0.8 0.1 0.3/1.3 0.0* 2.5
Patrik Čief Kaplice Grizzlies 18 11 1.0 3.5 1.2 0.4 0.0/0.6 0.0* 2.5
Matěj Kuliha BK Příbor 19 12 1.0 3.1 1.0 0.1 0.8/1.6 0.0* 1.6
František Včelička BK Beroun 18 11 1.0 3.4 1.6 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.0
Jakub Hanika Sokol Podolí 17 2 1.0 18.5 6.5 1.0 2.5/5.0 50.0 2.0
Vojtěch Mach BK Jiskra Domažlice 18 8 1.0 4.6 1.4 0.5 0.4/1.0 0.0* 2.6
Libor Škarda BK Jiskra Domažlice 18 11 1.0 3.4 0.5 0.6 0.5/0.6 0.0* 2.1
Ondřej Štěpnička Sokol Žižkov B 17 5 1.0 7.4 2.8 0.4 0.6/1.2 0.0* 1.4
Martin Jílek BA Grizzlies Plzeň B 18 2 1.0 18.0 7.5 0.5 1.5/3.0 50.0 2.5
Martin Černý BKÚstn.L. U17B 18 2 1.0 18.0 7.5 0.0 3.0/7.0 42.9 0.5
Štěpán Martínek BA Grizzlies Plzeň B 17 2 1.0 18.0 6.5 0.5 3.5/11.0 31.8 4.0
Adam Kutscherauer Start Havířov 17 13 1.0 2.8 0.6 0.2 0.8/1.5 0.0* 1.2
Filip Kaiser Kaplice Grizzlies 18 9 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 2.4
Matěj Šebek BK Lions J. Hradec 18 3 1.0 12.0 4.0 1.3 0.0/0.7 0.0* 2.3
Vojtěch Mareš BK Opava B 17 8 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.1
Šimon Kvídera SK Žabovřesky "B" 16 9 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.9
Michal Broulík ADFORS Basket Litomyšl 18 4 1.0 8.8 3.5 0.5 0.3/2.5 10.0 1.0
Aleš Jangl BKÚstn.L. U17B 18 16 1.0 2.2 0.5 0.3 0.3/0.6 0.0* 0.6
David Klimsza Start Havířov 17 13 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.3
8 Jan Erbes BA Grizzlies Plzeň B 18 6 1.0 5.8 1.8 0.3 1.2/1.8 0.0* 0.8
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomyšl 16 5 1.0 7.0 2.0 0.4 1.8/3.6 50.0 1.6
Antonín Šulek Kaplice Grizzlies 17 5 1.0 7.0 1.4 1.0 1.2/1.6 0.0* 1.6
Lukáš Močárko LYNX Liberec 16 5 1.0 7.0 3.0 0.2 0.4/1.2 0.0* 0.0
Šimon Šulc AŠ Mladá Boleslav 18 13 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/1.5 0.0* 0.9
Václav Vondráček BKÚstn.L. U17B 17 12 1.0 2.8 0.8 0.3 0.2/0.5 0.0* 0.3
Ondřej Polívka BA 2006´Roudnice n. L. B 18 14 1.0 2.4 0.8 0.2 0.2/0.9 0.0* 1.6
15 Tomáš Randýsek Slovan Varnsdorf 18 7 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/2.1 13.3 2.9
Josef Holub BKÚstn.L. U17B 17 2 1.0 16.5 7.0 0.5 1.0/2.0 50.0 1.0
Petr Krýsl BKÚstn.L. U17B 17 3 1.0 11.0 2.3 1.0 3.3/4.7 71.4 2.3
11 Fabian Bergmann BK Beroun 17 10 1.0 3.3 0.9 0.3 0.6/1.0 0.0* 0.1
Jakub Jón TJ Spartak Uherský Brod 18 9 1.0 3.7 1.8 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.9
70 Antonín Přibík AŠ Mladá Boleslav 17 12 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.8
Štěpán Kučera BK Pelhřimov 16 4 1.0 8.3 2.8 0.8 0.5/0.8 0.0* 0.5
Jan Vávra Sokol Žižkov B 18 10 1.0 3.3 1.3 0.1 0.4/0.6 0.0* 2.5
Matěj Brož SK Týniště nad Orlicí 18 10 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.9
Tomáš Jandl BC Nový Jičín 18 13 1.0 2.5 1.1 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.2
Jakub Krutílek BC Nový Jičín 18 10 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.2
David Polcar Tygři Louny B 17 3 1.0 10.7 4.3 0.3 1.0/3.3 30.0 1.3
Samuel Kračmar BC Vysočina B 18 10 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/1.1 0.0* 2.0
David Theml SK Žabovřesky "B" 18 6 1.0 5.3 1.8 0.0 1.7/4.3 38.5 2.7
Benjamín Petráš Sokol Podolí 17 13 1.0 2.5 0.9 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.0
Ondřej Baklík TJ Šumperk 17 12 1.0 2.7 1.2 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.3
Jakub Dostál BK Opava B 17 12 1.0 2.7 0.9 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.2
Nicolas Patloka SK Žabovřesky "B" 17 12 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.9
Jakub Šebek BK Teplice 17 11 1.0 2.8 0.7 0.3 0.5/0.7 0.0* 1.2
Dominik Pova BK Teplice 17 5 1.0 6.2 2.4 0.2 0.8/1.8 0.0* 2.8
Patrik Kotešovec BC Nový Jičín 17 12 1.0 2.6 1.2 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.2
Vojtěch Birčák BA 2006´Roudnice n. L. B 18 7 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.6
Matěj Hrabák BK Kladno 17 11 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.7
Patrik Rychtařík Start Havířov 18 10 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.9
Vítek Novotný Medvědi Tábor 17 8 1.0 3.8 1.4 0.1 0.6/3.8 16.7 1.0
Vojta Šidlák TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15 2 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/5.0 20.0 1.0
Jakub Jan Šimek Sokol Vyšehrad (ms) 18 14 1.0 2.1 0.9 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
Jindřich Zástava BK NAPOS Vysoká n.L. 18 11 1.0 2.6 1.2 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Mikuláš Hrůza BK Jiskra Domažlice 17 9 1.0 3.2 0.1 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Lukáš Kukla Medvědi Tábor 17 8 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/2.1 17.6 2.5
Jonáš Vaněk SK Žabovřesky "B" 16 9 1.0 3.2 1.2 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.1
Huy Thanh Phan BK Č. Brod 16 16 1.0 1.8 0.6 0.2 0.1/0.3 0.0* 0.8
Václav Hodáč BC Vysočina B 18 9 1.0 3.1 1.0 0.3 0.1/0.9 0.0* 2.9
Michal Šmíd Medvědi Tábor 17 9 1.0 3.1 0.7 0.3 0.8/1.7 0.0* 0.7
Jan Šmíd Basket Kohouti 18 7 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Salcman BA 2006´Roudnice n. L. B 19 15 1.0 1.9 0.7 0.1 0.2/0.7 0.0* 2.4
Martin Přindiš BK Sokolov 17 12 1.0 2.3 0.8 0.2 0.2/0.7 0.0* 0.8
Štěpán Suchý BK NAPOS Vysoká n.L. 18 13 1.0 2.2 0.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.0
9 František Zikmund BK Klatovy 16 2 1.0 14.0 6.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 4.0
Petr Fedor Sokol Nová Paka 16 1 1.0 28.0 12.0 0.0 4.0/10.0 40.0 3.0
14 Ondřej Kinský BK Klatovy 18 7 1.0 3.9 1.3 0.3 0.4/0.6 0.0* 1.3
Miroslav Příhoda AŠ Mladá Boleslav 17 7 1.0 3.9 1.7 0.0 0.4/2.1 20.0 1.4
Marek Suchý TJ Šumperk 17 12 1.0 2.3 0.8 0.2 0.3/0.4 0.0* 1.8
Jan Odermatt SK Žabovřesky "B" 16 7 1.0 3.9 1.4 0.3 0.1/0.9 0.0* 1.9
15 Jan Buksa Slavia Kroměříž 16 8 1.0 3.3 1.4 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Šimon Janeček Sokol Vyšehrad (ms) 17 9 1.0 2.9 1.2 0.1 0.1/0.7 0.0* 1.2
7 Jan Pavel Karman Slovan Varnsdorf 17 16 1.0 1.6 0.7 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.1
Josef Horváth SŠB Pardubice 17 9 1.0 2.9 1.1 0.2 0.0/0.1 0.0* 1.4
Jiří Cepník BK Teplice 18 3 1.0 8.7 3.3 0.7 0.0/0.0 0.0* 1.7
Simona Švandelíková SK Týniště nad Orlicí 17 10 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Jakub Eichler BC Benešov 18 12 1.0 2.2 0.8 0.0 0.7/2.8 23.5 1.8
Matěj Pokorný ADFORS Basket Litomyšl 16 12 1.0 2.2 1.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Ondřej Vaněk BC Benešov 18 12 1.0 2.2 0.5 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.3
David Aubrecht BA 2006´Roudnice n. L. B 18 3 1.0