BK Beroun

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž | Kvalifikace o ligu

Základní informace

Organizační pracovník

od: 3. 8. 2021
Tomáš Peterka
peterka.t@bkberoun.cz
736 121 169

Trenér

od: 5. 8. 2021
Tomáš Peterka
peterka.t@bkberoun.cz
736 121 169

1. asistent trenéra

od: 6. 10. 2022
Jiří Dragoun
jiridragoun@email.cz

Asistent trenéra

od: 18. 8. 2022
Mgr. Martin Šašek
usasasa@hotmail.com
311626164

Asistent trenéra

od: 31. 7. 2023
Dominik Celina
celina.dominik@seznam.cz

Technický zápis

od: 31. 7. 2023
Tomáš Peterka
peterka.t@bkberoun.cz
736 121 169

Adresa

Basketbalový klub Beroun,z.s.
Preislerova 1335
266 01 Beroun

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
36 Ondřej Kopic 2007 175 17 18 1.0 18.4 5.4 1.3 3.5/6.0 58.3 1.7
20 Oliver Beaufort 2007 188 17 17 1.0 12.4 5.4 0.0 1.7/3.9 43.3 2.2
37 Michal Hamerník 2007 183 17 9 1.0 19.0 4.9 2.0 3.2/4.0 80.6 2.3
5 Matěj Koryčanský 2007 170 17 20 1.0 8.4 2.4 0.8 1.3/2.6 51.0 1.4
18 Jiří Nejezchleba 2008 0 16 10 1.0 12.2 4.6 0.3 2.1/5.4 38.9 1.9
11 Fabian Bergmann 2007 177 17 20 1.0 5.8 1.8 0.6 0.6/0.9 0.0 0.8
35 Maxim Šašek 2007 184 17 14 1.0 8.0 3.4 0.1 1.1/2.9 37.5 1.7
24 František Ignác Paleta 2009 170 15 18 1.0 5.7 1.9 0.5 0.4/1.8 0.0 1.9
8 Filip Rankin 2008 0 16 21 1.0 4.0 1.1 0.4 0.7/1.1 0.0 1.6
2 Matyáš Dragoun 2007 162 17 19 1.0 3.9 1.2 0.4 0.2/0.3 0.0 1.9
22 Marek Ledvina 2008 158 16 13 1.0 3.0 0.8 0.5 0.1/0.1 0.0 0.5
12 Bořek Vaněk 2008 16 14 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.4 0.0 0.8
1 Matouš Winkler 2008 160 16 13 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0 1.8
14 Daniel Nosek 2008 16 13 1.0 1.5 0.5 0.1 0.2/0.8 0.0 0.5
Jan Chaloupka 2009 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Merta 2008 154 16 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Dominik Hozman 2008 16 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
František Včelička 2006 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Svoboda 2006 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Mikuláš Dvořák 2006 161 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michael Svatý 2008 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Svatoš 2006 189 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniel Schaffer 2006 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Zdeněk Relich 2006 180 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Chramosta 2007 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Aleš Pylypets 2007 174 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Teodor Beaufort 2009 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
17630 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 15. 4. 2024 BK Klatovy B : 0 /0 %
17626 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 4. 2024 BK Jiskra Domažlice 92:67 26 6 22/31 71%
17624 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 17. 3. 2024 SKB Rokycany 88:58 30 7 7/14 50%
17620 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 16. 3. 2024 BK Medvědi Tábor 100:35 32 10 6/13 46.2%
17613 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 3. 3. 2024 BK Jiskra Domažlice 66:51 12 7 6/15 40%
17610 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 2. 3. 2024 BK Klatovy B 70:49 14 5 6/14 42.9%
17607 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 11. 2. 2024 BK Medvědi Tábor 50:76 24 6 10/22 45.5%
17603 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 10. 2. 2024 SKB Rokycany 65:70 20 5 15/30 50%
17404 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 21. 1. 2024 Radotínský SK 78:42 28 3 13/19 68.4%
17396 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 7. 1. 2024 BC Benešov 29:73 27 5 4/18 22.2%
17392 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 6. 1. 2024 BK Český Brod 53:54 14 6 8/22 36.4%
17386 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 10. 12. 2023 Sokol Žižkov B 60:92 34 5 9/13 69.2%
17382 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 9. 12. 2023 Sokol Vyšehrad 49:81 26 4 17/30 56.7%
17377 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 11. 2023 BK Kladno 78:65 31 3 7/17 41.2%
17373 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 18. 11. 2023 BK Kladno 70:72 24 4 12/23 52.2%
17368 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 4. 11. 2023 Radotínský SK 36:73 20 7 12/21 57.1%
17364 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 15. 10. 2023 BK Český Brod 87:63 33 5 6/23 26.1%
17360 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 14. 10. 2023 BC Benešov 78:42 28 5 7/16 43.8%
17354 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 1. 10. 2023 Sokol Vyšehrad 84:41 30 4 12/25 48%
17350 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 30. 9. 2023 Sokol Žižkov B 101:39 40 3 12/25 48%
5 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 28. 5. 2023 BK Kladno 75:42 14 4 2/9 22.2%
2 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 27. 5. 2023 BA LYNX Liberec 69:43 12 2 13/27 48.1%
3 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 27. 5. 2023 BA Sparta Praha 57:74 16 2 19/29 65.5%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 27. 5. 2023
11:00
BA LYNX Liberec
BK Beroun
69
43
24
12
36
25
53
35
Skupina A Review
1. kolo 27. 5. 2023
16:00
BK Beroun
BA Sparta Praha
57
74
14
23
28
40
46
57
Skupina A Review
1. kolo 28. 5. 2023
09:00
BK Kladno
BK Beroun
75
42
13
10
25
26
49
36
Skupina A Review
1. kolo 30. 9. 2023
13:00
BK Beroun
Sokol Žižkov B
101
39
22
4
49
13
75
19
Skupina C Review
2. kolo 1. 10. 2023
10:15
BK Beroun
Sokol Vyšehrad
84
41
28
12
42
22
61
31
Skupina C Review
3. kolo 14. 10. 2023
13:00
BK Beroun
BC Benešov
78
42
19
12
37
23
59
29
Skupina C Review
4. kolo 15. 10. 2023
10:00
BK Beroun
BK Český Brod
87
63
25
9
44
22
61
42
Skupina C Review
5. kolo 4. 11. 2023
18:20
Radotínský SK
BK Beroun
36
73
5
15
15
33
27
55
36
73
Skupina C Review
7. kolo 18. 11. 2023
17:45
BK Kladno
BK Beroun
70
72
11
28
28
46
49
56
Skupina C Review
8. kolo 19. 11. 2023
10:00
BK Beroun
BK Kladno
78
65
17
21
45
35
65
50
Skupina C Review
9. kolo 9. 12. 2023
10:00
Sokol Vyšehrad
BK Beroun
49
81
11
19
27
45
35
67
Skupina C Review
10. kolo 10. 12. 2023
10:00
Sokol Žižkov B
BK Beroun
60
92
17
27
35
51
67
51
Skupina C Review
11. kolo 6. 1. 2024
16:00
BK Český Brod
BK Beroun
53
54
12
14
28
27
46
38
Skupina C Review
12. kolo 7. 1. 2024
17:00
BC Benešov
BK Beroun
29
73
5
16
15
35
23
55
Skupina C Review
14. kolo 21. 1. 2024
10:30
BK Beroun
Radotínský SK
78
42
20
4
39
15
60
31
Skupina C Review
1. kolo 10. 2. 2024
09:00
SKB Rokycany
BK Beroun
65
70
13
21
28
37
47
53
Skupina B + C o 1. - 8. místo Review
2. kolo 11. 2. 2024
11:30
BK Medvědi Tábor
BK Beroun
50
76
12
11
30
30
46
60
Skupina B + C o 1. - 8. místo Review
3. kolo 2. 3. 2024
09:30
BK Klatovy B
BK Beroun
70
49
17
15
39
25
62
37
Skupina B + C o 1. - 8. místo Review
4. kolo 3. 3. 2024
14:45
BK Jiskra Domažlice
BK Beroun
66
51
12
8
29
25
53
38
Skupina B + C o 1. - 8. místo Review
5. kolo 16. 3. 2024
13:00
BK Beroun
BK Medvědi Tábor
100
35
19
8
45
17
69
27
Skupina B + C o 1. - 8. místo Review
6. kolo 17. 3. 2024
10:00
BK Beroun
SKB Rokycany
88
58
24
18
47
28
66
41
Skupina B + C o 1. - 8. místo Review
7. kolo 6. 4. 2024
10:00
BK Beroun
BK Jiskra Domažlice
92
67
29
15
50
25
69
49
Skupina B + C o 1. - 8. místo Review
8. kolo 15. 4. 2024
18:45
BK Beroun
BK Klatovy B
Skupina B + C o 1. - 8. místo Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 nadregionální soutěž 1 24
2023/24 kvalifikace o ligu 4 3
2022/23 nadregionální soutěž 3 20
2022/23 kvalifikace o ligu 3 6
2021/22 nadregionální soutěž 8 16
2019/20 nadregionální soutěž 9 18
2016/17 nadregionální soutěž 5 14