Snakes B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 5. 7. 2014
Petr Hála
snakesbk@seznam.cz
736 660 430

Trenér

od: 10. 9. 2023
Mgr. Kamil Vašťák
kamil.vastak@seznam.cz
605 948 638

Technický zápis

od: 24. 1. 2024
Richard Marek
Richard.Marek@centrum.cz
725 650 253

Technický zápis

od: 29. 2. 2024
Petr Hála
snakesbk@seznam.cz
736 660 430

Adresa

BK SNAKES OSTRAVA z.s.

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Lukáš Bartoň 2008 0 16 0
Vojtěch Šeděnka 2008 16 0
Jakub Salamon 2007 17 0
Matěj Polach 2007 0 17 0
Tobiáš Szőke 2009 0 15 0
Tomáš Stejskal 2009 0 15 0
Alexander Stambolidis 2009 0 15 0
Tomáš Hutyra 2009 0 15 0
Miroslav Klímek 2008 16 0
Vojtěch Veselý 2007 182 17 0
Oliver Celerin 2007 195 17 0
Adam Žvak 2008 190 16 0
Matěj Žvak 2008 16 0
Jakub Zetek 2007 188 17 0
Richard Štefek 2008 187 16 0
Maxmilián Škuta 2008 16 0
Zdenek Stříbný 2006 186 18 0
Richard Bauer 2007 190 17 0
Daniel Stefanov 2007 176 17 0
Tomáš Slavíček 2008 16 0
Šimon Skopal 2007 200 17 0
Filip Řehulka 2008 16 0
Jakub Řeha 2008 0 16 0
Matyas Roleček 2008 16 0
Vojtěch Nevrla 2008 188 16 0
Ladislav Kořistka 2008 16 0
Jan Klhůfek 2007 0 17 0
Matyáš Kaspřík 2007 188 17 0
Štěpán Jílek 2008 16 0
Sebastian Hynčica 2008 16 0
Marek Filipský 2007 0 17 0
Marko Duspara 2008 0 16 0
Matyáš Vozňák 2008 16 0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
17663 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 4. 5. 2024 TJ Slavia Kroměříž :
17662 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 20. 4. 2024 Vsetínský Basket :
17658 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 13. 4. 2024 Vsetínský Basket 74:58
17659 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 6. 4. 2024 TJ Slavia Kroměříž 65:72
17574 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 3. 3. 2024 TŘI 129:9
17573 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 3. 2024 Snakes Ostrava B 41:111
17567 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 21. 1. 2024 BK Snakes Háj 80:69
17562 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 20. 1. 2024 BK Opava B 60:65
17560 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 1. 2024 TJ Start Havířov 105:68
17557 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 12. 2023 Snakes Ostrava B 84:79
17553 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 11. 2023 Snakes Ostrava B 34:102
17552 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 18. 11. 2023 TJ Sokol Karviná 100:39
17546 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 14. 10. 2023 Snakes Ostrava B 57:97
17541 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 26. 9. 2023 BK Opava B 80:51
17539 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 17. 9. 2023 TJ Start Havířov 87:96
17536 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 16. 9. 2023 BK Snakes Orlová 67:48
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 16. 9. 2023
18:00
Snakes Ostrava B
BK Snakes Orlová
67
48
21
12
38
15
50
41
Skupina G Review
2. kolo 17. 9. 2023
11:30
TJ Start Havířov
Snakes Ostrava B
87
96
11
21
34
51
59
76
Skupina G Review
3. kolo 26. 9. 2023
17:45
Snakes Ostrava B
BK Opava B
80
51
13
10
34
25
60
41
Skupina G Review
4. kolo 14. 10. 2023
09:30
BK Snakes Háj
Snakes Ostrava B
57
97
14
28
24
55
45
73
Skupina G Review
6. kolo 18. 11. 2023
17:45
Snakes Ostrava B
TJ Sokol Karviná
100
39
21
11
52
18
73
25
Skupina G Review
7. kolo 19. 11. 2023
10:00
TŽ TŘINEC
Snakes Ostrava B
34
102
9
25
8
33
4
24
Skupina G Review
8. kolo 9. 12. 2023
16:00
BK Snakes Orlová
Snakes Ostrava B
84
79
28
15
50
32
65
58
Skupina G Review
9. kolo 6. 1. 2024
13:15
Snakes Ostrava B
TJ Start Havířov
105
68
30
23
51
37
84
49
Skupina G Review
10. kolo 20. 1. 2024
17:00
BK Opava B
Snakes Ostrava B
60
65
15
16
37
34
44
50
Skupina G Review
11. kolo 21. 1. 2024
14:00
Snakes Ostrava B
BK Snakes Háj
80
69
22
14
41
31
60
49
Skupina G Review
13. kolo 2. 3. 2024
15:00
TJ Sokol Karviná
Snakes Ostrava B
41
111
14
20
23
44
34
74
Skupina G Review
14. kolo 3. 3. 2024
09:00
Snakes Ostrava B
TŽ TŘINEC
129
9
42
2
69
7
109
7
Skupina G Review
2. kolo 6. 4. 2024
16:30
TJ Slavia Kroměříž
Snakes Ostrava B
65
72
12
23
30
44
41
58
Skupina F+G o 1.-4.místo Review
1. kolo 13. 4. 2024
17:45
Vsetínský Basket
Snakes Ostrava B
74
58
19
15
37
24
52
45
Skupina F+G o 1.-4.místo Review
3. kolo 20. 4. 2024
00:00
Snakes Ostrava B
Vsetínský Basket
Skupina F+G o 1.-4.místo Preview
4. kolo 4. 5. 2024
00:00
Snakes Ostrava B
TJ Slavia Kroměříž
Skupina F+G o 1.-4.místo Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 nadregionální soutěž 3 16
2021/22 nadregionální soutěž 6 24
2021/22 kvalifikace o ligu 5 4
2019/20 nadregionální soutěž 5 15
2018/19 nadregionální soutěž 7 22
2017/18 nadregionální soutěž 3 23
2016/17 nadregionální soutěž 5 15